Bisexuální orientace

Jak ji definujete?

Vyhledávám vztahy, lásku a sex primárně s holkama. Ale čas od času si zašukám i s klukem, protože to mě baví taky. Nicméně představa, že bych se zamiloval do kluka, nebo měl s klukem vztah jiný než kamarádský, mi přijde směšná. Spadám tedy do škatulky "bisexuál"? Zajímalo by mě, jak se na to dívají ostatní.
Čau já jsem bi a zkušenosti mám z klukem mám. A to je proto že mou hlavou, se hromadily myšlenky na sex z klukem, uskutečnil jsem a líbí se mi to. A co? Holky se mi líbí pořád. Zamiloval jsem se do něj ani nevím jak proč. Nikdo z nás se nechtěl citově vázat. A milujeme se, neuděláš nic když to přijde věř mi
Jsem na tom podobně jako ty. Poprvé jsem okusil muže ve 40 letech ze zvědavosti. Styděl jsem se sám za sebe co jsem to udělal. Za pár dní jsem u dotyčného byl znova. Chtíč byl silnější. Dnes je mne 58, za ženou se rád poohlédnu, ale přednost má muž.
Rozhodne nejsi. Jsi proste heterosexualni muz, ktery neklade hranice svemu SEXUALNIMU uspokojeni. Heterosexualita/homosexualita se neodviji od toho, jak dosahujes sveho uspokojeni. Je uplne jedno co si mysli nevzdelana vetsina. Chirurgovi a onkologovi taky v lekarske otazce veris vic nez kamosove nazoru, ne? ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A teď si představ, že by sis po tvé experimentální fázi řekla, že to není slepá kolej a že k těm ptákům do budoucna přidáš i nějaké kundy. Pak bys na tom vlastně byla stejně jako já. Považovala by ses pak za bisexuálku, i když bys věděla, že ty kundy pro tebe zůstanou navždy jen kundami, ale za těmi ptáky je i pro tebe i celý kluk?
krásné, elegantní a inteligentní komplimenty
No podle mě si bukvice jen sis to ještě nepřiznal.
Tohle je asi tady nejúpřimnější odpověď *114*
Vidim to naprosto stejně....
Jasně,díra nedíra,furt se natírá....
Podle komentářu zde koukám, že vzdělání v čechách a na slovensku ohledně sexuálních minorit má ještě co dohánět.

Bisexuál jsi, jelikož tě přitahují jak muži tak ženy. Nemusí to být 50/50. Nejsme ani homosexuálové co si to ještě nepřiznali, ani experimentující heterosexuálové.

Pro popsání těchto preferencí existují výrazy jako heteroromantic/homoromantic a celkově to dál spadá pod preference.

Stejně tak jako Heterosexuálové mají své preference v daném pohlaví (svalnatý / velký prsa / atp.) tak i my máme preference mezi pohlavími a je to unikátní pro každého z nás.
A co na Moravě a ve Slezsku? Není nad šovinistický nacionalismus ! Josef
Bud v klidu, ses jen bi ;) Predstava, ze se libam s chlapem, nebo se k nemu pritulim, tak fakt zvraci.. Ale bisex praktiky se zenou jsou nejvic vzrsujici... pozna se to tak, ze se udelas a mas brutalni utlum a s chlapem by si dal nemohl (hned). Alespon podle me.
Ahojky všem já se za bisexuál a už uvažuji že ji sice s přítelkyní a mám také přítele Nikdy jsem si nemyslel že se ze mě stane bisexuál který má rád kluky jeho Přítele mám moc rád více než přítelkyni Nevím co se to se mnou děje
Tady na amatérech je podle inzerátů skoro každý bisexual. Nás hetero aby pohledal. Divný časy.....
No já jako žena bych teda raději bisexuála za partnerka, protože s heterakem je po čase nuda a s bisexualem může mít žena víc zážitků. Moje kamarádka má bisexuála a říkala že heteráka už nechce.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co s toho má muž když spolu šukají dvě ženy? Prostě se nám také některým líbí když si spolu dva muži hrají, stejně jako vám se líbí když si spolu hrají dvě ženy. Nevím co je na tom k nepochopení.
Jsem rád, že to čtu. Už jsem si myslel, že takové ženy existují jen v mé přebujelé fantazii.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Šukání připínákem, prsty, omrdání párem nebo pouze ženou, nádherné. Vůbec bych nekvičel, naopak :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V mém případě naopak, byl bych věrný a držel bych jak psík :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já znám :-) nemám potřebu to střídat, ba naopak. Tak Ti nevím, kam spadám :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Lákavá představa, ale pochybuju, že to někdy zažiju.
Pod odborným dohledem ženy, je to ještě podstatně vzrušující. Nemocí se bojí každý normální jedinec, takže se mu nedivím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak. Dále pak alespoň v mém případě nějaké vzájemné sympatie, dostupnost, zdraví, čistota atd. Jako někam se handrkovat na slepo na druhý konec republiky, tam ho dostat v gumě do pusy a do análu, to fakt né. Ale každý to má nastavené jinak. A mám to nastavené, že pouze s účastí ženy, ideálně která to řídí a diriguje.
ac mam sci-fi rad, dovolim si nesouhlasit... nehlede na dnesni spolecenskou normu, verim, ze je mezi nami stale dost jedincu, kteri povazuji vyber sexualniho partnera za dulezitejsi, nez samotne naplneni vlastniho chtice, za cenu.....
Naprosto souhlasim. A kdyz chlap prida galerku, kdo mu napise? Samozrejme zadna zena, jen desitky buziku ci novodobych pseudo bisexualu, kteri proste nemaji zenu, do ktere by zasunuli, tak hold presedlali na kluky, jelikoz je tam vetsi sance si uzit. Jak ubohe *17*
Já jsem až tady na amatérech zjistila, kolik je bi mužů a hrozně mě to překvapilo....ta místnost pro bisexuály je stále plná.
Ale plná jen pisálků a skutek utek
No to už je jiná věc....ale jsou bi ne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak s tím souhlasím 95% si chce jen psát a když by mělo přijít k reálu všichni ve finále couvnou a nic z toho nikdy.
Ja se na to divam tak, ze to mam stejne
Muj kamarad rikal, ze byt BI je ciry alibismus.
Skoro celý život jsem něco takového odmítal, ale čím jsem starší tím mě to více láká pohrát si orálně s mužem před zraky jeho ženy která mě ve všem zaučí. Pravda je že se samotným mužem mě to neláká. (Ale nikdy neříkej nikdy) Hlavní problém je, že někoho takového najít je velký problém a když už se s někým spojím tak to vyšumí. Nevzdávám to a snad příště.
Mám to podobně, ale nevzdávám to. Konečně mi odpověděl pár ( snad po pěti letech inzerování) s kterým jsem zažil trojku s Bi sklony. První jen orál s ní, jejich sex a já pomáhal, jemu dráždil kulky, on mě pohonil. Nic jiného. Dohodli jsme se na pomalém posouvání vztahu. Jsme domluveni na dalším setkání tak plánuji orál oběma. Snad to dobře dopadne.