Lizani vystrikane kundy

Lizani vystrikane kundy

Jaky je to pocit,
chci ji to navrhnout ale zatim sme to nezkouseli. Mne to strasne laka.

Je to super, lízáš naběhlou, horkou a rozcapenou mušličku, ze který teče její i tvoje šťáva...
Problém je v tom, že spousta chlapů po vystříkání rychle odpadne a daj si pauzu.
Udělej pravej opak, nepřestaň se s ní laskat a vylízej jí - pořádně tě to NABUDÍ na další číslo...
Jinak to moc neřeš, směle do toho, prostě jí překvap!
Vdaka, lizes jej to ale to i polykas?Mne to docela vzrusuje ale bojim se ze ji to bude pripadat nejak cudne....
Pokud tě to láká, zkus to!
Jasně, spousta lidí má nesmyslný předsudky a podobný věci hned spojuje s homosexualitou a spousta kluků se taky bojí, aby nebyli za gaye.

Dost možná je bude mít i tvoje holka... Ale takhle by ses nikam nedostal. Prostě to zkus.

Jinak, když jí lízám, tak něco mlíčí spolknu, někdy víc, někdy míň. Spousta taky skape, zůstane na obličeji nebo ji krásně to krásně rozmažu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, to je asi normalni. Nez se vystrikam, tak bych taky ochutnal, ale pak mam utlum a neni chut. Asi by jste museli prizvat jeste 3tiho co si pochutna ;)
si proste prasak a nehambi sa za to!
Ty sa hanbi za to, že jsi somár lebo reaguješ chujovinou na priespevok roky starý 11 rokov (upraveno)
...vzrušující představa, že mě někdo líže všechno to mokro....
To se mi libi a moc rad lizu a kdyz krasne hodne tece.
To se mi libi a moc rad lizu a kdyz krasne hodne tece.
Tak tebou bych to taky slizal hned za tepla 😉
ahoj, je lépe lízat když vystříká někdo jiný.... kdyby se našel pár v OV?? :o))
Nemate niekto nejake detailne video ako to robite a ako to posobi na Vasu zenu?
aj mna to laka vylizat ju ked je nalpnena,no po vystriekani uz ma to potom nelaka.
Ja s tym problem nemam ked vidim aka je rozpalena! Tak sme to skusili a je to docela rajcovne. Neskutocne nas to rozpalilo na dalsie divoke kolo.
Super, že jsi to rozsek a šel do toho a vyzkoušel to.
Po vystříkání jsem někdy prstil (krásně to klouže), ale minule jsem u toho i trochu lízal a bylo to docela příjemné nejenom pro partnerku. Vypadá to, že do toho půjdu naplno. Chce mi u toho někdo pomáhat? :-))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mohli by ste hodit nejake video a foto. Inac rad by som lizal semeno aj z cudzej zeny do ktorej to nastriekam. Pripadne niekoho manzelky.
Z té tvé krasavice to ani nemůže být špatné :-)
Ahoj, ach to bych moc rád... jen jsem to četl a cítm takové krásné vzrušení a touhu se k vám přidat... jsem také z Prahy.... prosím ozvěte se a můžeme se nejdřív setkat tady někde nebo na skype a domluvit se...... Karel
to je nej pro oba. Já mou partnerku lížu a k tomu připojím hračku a moc dlouho nevydrží a udělá se :)
Jsem 34 lety prazak a moc rad bych nasel sympaticky par nebo zenu, kterym se libi hratky se semenem.. Moc rad bych lizal vystrikanou, at uz mnou, nebo jejim partnerem.. Jsem pro kazdou spatnost a moc rad se prizpusobim vasi predstave.. Budu moc rad,.kdyz se nekdo ozve..Tom
taky bych líznul pořádně vystříkanou-.... najde se na ostravsku??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdyby se našla poblíž OV
milujem lizanie vystriekanych kundiciek. a ked este sa k tomu prida piss tak som cely bez seba. nie je nic lepsie ako lizat taku mazlavu mokru kundicku s ktorej vytekaju spermie a zlaty dazdik. uzasne.
Poslední dobou nás to hrozně láká zkusit, ale přítel vždy po vyvrcholení na to ztratí chuť. Ještě před vyvrcholením potom touží a já též. Ještě to netuší, ale hodlám si ho svázat a pak bude jen můj a já se nemohu dočkat jak pak plná jeho šťàvičky dosednu na pusy a pak ho ještě začnu líbat. Určitě se s Vámi podělím o to jak to dopadlo. Jen škoda, že nějak nemohu narazit na nějaká videa s touto tématikou.
Jsme pár a rádi pozveme seriozního borce na vylízání vystříkané kundičky.... Reakce prosím do vzkazu
uz som vylizal vystriekanu picku l manzelke en skoda ze po sebe. ako ju nahovorit na ineho???? )))))
laka me lizat kundicku zene zatimco ji muz suka, oliznout pero... pekne z blizky sledovat jak ji vystrika muslicku a nakonec ji naplnenou lizat :-p
Jojo toto láká i mě!!! Dá se řící,že se k tomu i přibližuju... první troječku už máme za sebou a oba se těšíme na další... tak snad se zadaří :-)
přesně to bych chtěl taky
ano to je i můj sen, jenže ona dalšího chlapa nechce :-( a sehnat pár je velmi těžké
Konecne dnes po nekolika mesicich jsem se odhodlat nechat mi zenu predat sperma z pusy do pusy po to co me vykourila. Bylo fo paradni, uz se tesim na dalsi kurbu. Dalsi meta bude ji vylizat po tom co se do ni udelam. Je to velice vzrusujici, vsem doporucuji.
oboji jsem zkusil,nema to chybu,moc se mi to libi a chutna
Jsem 35 lety prazak a mimo jine se mi moc libi hratky se semenem.. Moc rad bych nasel zenu, eventualne par, ktery je na tom,podobne.. Predszava ze lizu bystrikanou, nebo poszrikanou kundicku je uzasna.. Nejake zkusenosti mam..ozves se..? Tom
http://xhamster.com/movies/729 758/real_cuckold.html
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo moc rad lizu tu svoji kdyz prijede od milence. Vi ze me to bere a drazdi me s tou svoji zasemenenou kundou. Vyfotim si ji a pak si tam strka prsty a me je dava lizat. Pokracuje tim ze zasedne me na pusu a ja saju. Na konec me da olizat kalhotky. Supr zazitek. Moc vzrusujici
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj,zkoušet se má vše.Já s jejího A svoje i kamarádovo a ona nám oplácí stejným...super a teď do nás.*162*
rád by som našiel sympatický a štíhly párik s ktorým by sme to ho mohli zrealizovať. Zdravie a diskrétnosť
Rad bych nasel holku nebo zenu ktere by se to libilo.. sel bych i do toho ze bych te lizal po jinem.. jsem prizpusobivy, nepisalek.. Pisnes? Tom
taky bych to bral, ale kde najít pár, co by to taky chtěl???
Opravdu nejde najit holku ktere se libi hratky se semenem..? Rad bych lizal postrikanou.. Nebo vystrikanou treba op nekom jinem.. POkud by Te to zaujalo, pisni pls.. Myslim to vazne, Tom
bych vylízal :) najde se na ostravsku? žena, pár?
jste hrozný prasata, tohle se nelíže !!!
Opravdu to neni holka mebo zena z Prahy kterou by lakala predstava ze bych ji lital treba postrikanou nebo vystrikanou kundicku.. Laka me treba i lizani po mekom jinem.. Myslim to vazne, pisne nejaka? Budu se tesit. Tom
já osobně to můžu taky jen a jen doporučit.
Poprvé to bylo nějak takto - po vystříkání měla manželka málo,jenže ocas už pořádně nestál a tak jsem jí tam strčil pár prstů a pořádně dodělal.Cítil jsem jak začíná docela dost téct - jak se říká jako Dunaj-:)
No a tak to nějak na mě přišlo - šup dolů a pořádně a hluboko vylízat.Po malé chvilce se začala svíjet,křičet,pička jí neskutečně natekla a začala stříkat jako chlap ....úžasný....
Po sobě to nedávám ,když se udělám tak už nemám chutˇ,ale po milenci kdykoliv.
taky to mám tak rád... jen najít pořádně vystříkanou :)
Vylyzat napustenu picurku je fajn ,ale viac ma laka v trojke , lezat na chrbte, zena lezi mne na bruchu a fajci , ritulu ma vystrcenu kde do nej vraza kokotisko a poriadne ju trtka a ja by som si vychutnaval stavicku s nadrzanej picky a citil ako narazaju gule do mlaskajucej diery.Az by jej naplnil semenom picuru, odtiahol by sa prec a vtedy by sa ona pritisla o moje usta a nechala sa vylyzat do sucha.Keby som toto navrhol mojej zene , myslite ze by sa jej to pacilo? A zeny aky je vas nazor?
Ahoj, jsem 36 lety prazak, komunikativni, v pohode, rad se bavici.. Moc rad bych nasel nekoho hraveho, perverznejsiho, pro kazdou "spatnost" moc rad lizu, treba obe dirky, 69, treba potrapeni penisu a kouli, hratky se semenem, laka me treba predstava, ze bych lizal postrikanou, nebo vystrikanou, treba po nekom jinem.. TOm
jato boznujem jeto uzasni pocitked robil priatelke prviraz ona tom dosiachla obrovske orgaz mus jejto tak rusilo a mna tiez velmi to milujem ked mi sadne na usta a vsetko tece von a jaju lyzem
bych nasel par ktery by soulozil,vystrikal ji muslicku a ja bych ji krasne vylizal,dirku,nebo snad obe dirky?
nechávám si jí lízat hodně často :-)
tak pisni ju a ja sa postaram oni bude te palit
Ja to milujem - lízať pičku ked je plna semena a kľudne aj od iného chalana
Muj manzel to dela bezne,udela se do me ja si pak kleknu on si lehne pod pipinu a dolize a spolika sve semeno.nevidim na tom nic spatneho.
Přesně tak!!
Je to naprosto úžasný, jakmile to jednou vyzkoušíš tak už nechceš jinak!! Já to vyloženě zbožňuju!!
A úplně ze všeho nejradši lížu hromady svojí vlastní teplý mrdky rovnou přímo z její naplněný prdele, pokaždý minimálně až po 3-4 vystříkání za sebou, když jsou koule pěkně prázdný a její prdel pořádně naplněná co největší dávkou mrdky, ať to stojí za to…
MŇAM MŇAM!! 🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵
Jo představám se meze nekladou...
tiez som to skusil najskôr som sa len boskaval s manzelkou pri tom ako mi ho fajcila a citil som svoju chut v jej ustach a neskutocne ma to vzrusovalo potom som sa jej vystriekal na tvar a ona ma donutila dat jej len taku malu pusu, ale uz aj vtedy sa ku mne dostalo moje semeno dalsi krat uz to bolo take ze som sa jej spravil do ust a potom sme sa boskavali a aj jazykom si vymienali semeno a to bol zazitok...ale z picky som este nelizal...dufam ze sa k tomu odhodlam...drzte palce
Raz som to skúsil pri manželke, vzrušovalo ma bolo to super. Vždy som tužil aby mi povedala po tom čo sa do nej spravím, že vylíž ma a minule mi to povedala som cukol a ľutujem... Mal som 4dni bez ejakulácie a cukol som že toho tam bude plno. Vždy na začiatku som z toho nadržaný ale ako ochabne tak už nie a potom ľutujem, že som ju nevylízal k orgazmu plnú mokrú kundičku... Musím tak ako minule sa do nej vystriekať a po tom a robiť ju rukou a zatím sa zotavím na druhé kola a už vtedy by som ju lízal... Musí byť super aj keď Vám dá francuzáka s plnou pusou.. No neskúšal som lebo nechce aby som sa jej do pusy spravil...
Ako som začal lízať semeno z pičky? Ked som vystriekal mojej pičku tak si ju hneď potom utrela, nemala rada ked jej semeno tieklo po stehnách, alebo požiadala mňa aby som ju utrel. Raz som ju potom ako som ju utrel začal ešte lízať, mal som na ňu chuť, ked sa jej vagína stiahla od rozkoše vytlačila rovno do mojich úst ešte niečo čo v nej zostalo. Aj ona to cítila. O dva dni keď som ju naplnil znova a moj vták bol este v nej sa ma do uška spýtala: Vylížeš ma? Vyšiel som znej, rukou rozotrel vytekajúce semeno po pyskoch a nesmelo, špičkou jazyka. Po chvili ma to strašne vzrusilo a začal som ju vasnivo lízať a cucať všetko co som jej tam dal som z nej vysal.
Děláme to často, mám to ráda, vystříkat mně a potom lízat mi jí. Můj během šukání pořad ustřikuje semínko do mně, prý vzrušením, tak ještě než se udělá tak mám naplněnou kundičku semínkem, a on mně střídavě líže a šuká. Máme teďka milence a když se do mně oba dva vystříkají tak to milenec má rád mně ještě olízat kundičku, asi jako já miluju semínko v puse. Je to vzrušující, mít namíchaný dvě semínka v puse nebo v kundičce.
Ja lížem vaginu rád, a viac mi chuti ked nie je čerstvo umyta. s manželkou sexujeme naplno a v neplodne dni mi dovolí vystriekať sa do jej mušličky. Ale potom chce aby som ju očistil. Raz mi vytrčila zadok roztiahla nohy a povedala: Chcem aby si sa do mňa vystriekal rýchlo, za dve minúty. Bol som uz nadržaný tak som jej to spravil, potom si ľahla na chrbát, nechala ma troška vydýchnuť a povedala: Vylizmi ju! A pomaly! Semeno co jej vytieklo si rozotrela po pyskoch a ja som jej ju začal lízať, najprv oysky a potom klitacik a nakoniec som jej vylizal dierku a vsetko semeno z nej . Až vtedy dotiahla orgazmus a vytlačila vsetko semeno s jej šťavičkou von z pičky
Zaciatky so semenom. Najprv z úst byvalej priatelky.potom z jej ritky a nakonec z muslicky.ked si ako muž raz dáte vtaka do úst bude ho chciet znova . Znova. Semeno patří k tomu a j to o cviku.stal sa z vás bi, kurvicka, poslušně vsetko šlapat a chciet.ked máte partnerku Ktora to akceptuje a podporuje je váš máte vyhranu loteriu.som kanda a tuzim skor či neskor vidiet partnerku s iným vtakom,chcem být vždy při tom a s láskou sa postarám o Cudzie semeno aj s nou,treba sa z toho těšit a otvorene sa bavit. Kto nemal vtaka v ustach to nikdy nepochopi...btw hladam pre seba ženu , , rozumie
Jako žena musím říct jen fujky *23*
Lízat je opravdu rajc až po druhé,jak ochabne, přestane být chuť,ale zážitek to je...
lízat vystříkanou je prima ... jen najít :) a nejlépe vystříkanou od jiného, třeba v trojce
Rad bych ji pro tebe vycakal,ale kde ji sehnat?
Ahoj, koukni nemáš zájem, sama nabo s kámoškou? Moc ráda bych do něčeho takového šla, ale sama nemám odvahu :) https://seznamka.hyperinzerce.cz/flirt-on-hleda-ji/inzerat/14661951-hledam-slecnu-na-doteky-nabidka-zlin/
Taky bych rád vylizal manželku po tom, co jí naplním. Akorát po výstřiku přejde chuť a taky mám obavy z její reakce.
Moc rad bych vylizal vystrikanou po tom jinem... takove dolizani.... lakalo by to nekterou? Tom