swingers Bravantice č.3

Bravantice

*400**400**400*.......na vaše přání zakládáme vlákno č.3....*461**461**461* (upraveno)
....vlákno č.3 se zakládá.....proto že bylo těžké a zdlouhavé se dostat na konec vlákna a vkládat komentáře....děkujeme adminovi za vstřícnost...*62*
*328*....a hned vkládáme upozornění

*328*......bohužel na tuto sobotu je opět pro samotné muže již OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že každý při objednání dostane rovnou číslo skříňky jak pár,žena nebo muž....pro některé tohle bude novinka,které bohužel pro ně odhalí,že nahlášení nebyli....*461*...ale věříme,že vše bude na pohodičku....
Dobrá práce Laďo, a přidaváme se k poděkování adminovi
hned využiji a posílám díky za skvělý gang v úterý.Laďo tolik k žen jsem nečekal,a jaké kočky hmmmm,ale milé překvápko
jéééééé sůůůůůůper,fakt bylo obtížné se tady dostat a napsat,ale myslíme,kdo chtěl napsal.Ladi v sobotu jsme tam díky
Ladi trochu jsme se sexuálně flákali,v sobotu budeme dohánět.Dodatečně vše nej do nového roku
Prosimtě ty čísla jsou jen skřínky nebo to slouží i jako pořadové číslo soulože? At víme v kolik tak mužeme dorazit.
*1**1*.....Peťo vy máte skříňku č.34,ano je to bohužel podle výkonů,a taky tím pádem kdo kdy jde na řadu.....ale,když se do budoucna budeš snažit možná bude i ta č.1.....*1**1*
a já ti dl za tu odpověd palec nahloru. *114*
zapakuje se minule supr Bi jízda?zítra jedeme
*328*......dnes 10-12.....akce glory tma bi...je pro všechny páry-ženy(zdarma)...muži 500...
*400**400*....máme pro vás nově připravenou další akci...neděle ve tmě...JDE O TU SAMOU AKCI JAKO VE ČTVRTEK.....která bude určena pro všechny páry,ženy a muže,akce bude jednou za měsíc,pouze dvouhodinová od 14:30 do 16:30,jen v prostorech před krbem,ve tmě,glory malé a velké,silikonové panny,sauna....vždy po sobotě jen pro páry a ženy......aby nám nestrádali,že je víkend bez akce pro všechny....muže,ženy co chtějí více mužů-gang,pánové,kteří chtějí zkusit bi....a přes týden nemohou.....touto akcí reagujeme na vaše přání a dotazy.......tyto nedělní akce budou cenově....páry a ženy zdarma.....samotný muž 500.....jak píšeme vyzkoušíme-uvidíme-doladíme....opět zde platí,že počet žen atd nebudeme sdělovat,pokud si to konkrétní pár-žena nebude přát,nebo sám-sama info,že jede nenapíše....*268**268*..... (upraveno)
*328*...malé hlášení dnes na dopo akci kolem 11 přijede subinka s pánem a půjdou se
podívat do tmavých
*461**461*.......nějak se nám na sobotu plní kapacita.....pro páry máme už jen několik míst......poprosíme páry,aby se raději na tuto sobotu také nahlásili.....bez nahlášení raději nejezděte....*400*......pro samotné muže máme bohužel úplně obsazeno...*219**219*....děkujeme
díky,že jsem se dostal do výběru,slibuji,že nezklamu
To je tuto neděli? Rád bych došel na tuto akci
Děkujeme,ale na tyto dotazy poprosíme psát přímo na nick,rádi na vše odpovíme
*37*v sobotu dorazíme na místo činu a pak*362*
*328*....děkujeme,že jste se vzorně nahlásili,a jen potřebujeme trošku důrazněji napsat,že samotní muži,kteří nám stále píši,že dojedou i přes to,že nejsou nahlášení....pojedete zbytečně!!!!....kdo nemá vstupní kód z sms,nebude vpuštěn!!....děkujeme o zájem....třeba se zadaří příště....Pěkný večer všem
Ladi sezona byla zahájena luxusně,výborná sobota*114*
Včera opět super akce spousta nových krásných žen už se těším na další akci *4*
já nemohl*20*a prý byla i naše princezna,tohle jsem prokoučoval
*400**400*....děkujeme za návštěvu u nás v Bravanticích,která byla na možném maximu.......děkujeme Martinovi a Ivči za slivovičku,Gabči a Robíkovi za výborné mňamky,Pati a Standovi za mražené dobrůtky,klukům z Brna za výstavní pivečka,i dalším,kdybychom na někoho zapoměli se omlouváme,hlavně se znova omlouváme všem,kteří se z důvodu plné kapacity nedostali,děkujeme za návštěvu nováčkům,ženám,mužům i párům.....*187**187*....děkuje a těší se na vás celý team Bravantic
Ladi,parádička,děkujeme za servis,jako vždy super,o počtu už ani psát nemusíme,absolutně plno,hlavně jsme málem neměli kde dát auto,ale vo tom to je*58*
Ladi sobota suprovka,holky za barem rajcovní,nácvak,šukali všichni,tolik bezva párů a mužů z Polska jsme tam snad ještě nezažili,i kluci ze Slovenska,hlavně teda M,ten je k neutáhání,ono všichni byli bezva a tím pádem sw jak má být,prostě Bravky jedou
*461*...tento týden máme čtvrtek ve tmě.......dále sobotu,která je určena jen pro páry a ženy........a v neděli nově krátkou akci pro všechny,páry,ženy i muže......zase budeme rádi,když se nám raději budete předem hlásit a každý rovnou dostane číslo skříňky....*461*....těší se na Vás team Bravantic
čtvrtek jedeme a neděli určitě budu
*328*...odpovídáme na časté dotazy co se týká nových nedělí....ano délka konání akce je jen 2 hodiny,v prostorech jako jsou akce úterní gang nebo čtvrtek ve tmě......ano platí zatím ty samé podmínky jako ve čtvrtek páry a ženy zdarma....muži 500,ale také ty samé podmínky,že nebudeme sdělovat počet žen,párů atd,jen víme,že zájem byl ze strany všech....*219**219*....
Ladiku v sobotu se rádi zastavíme,nějak je těch párovek málo,nezkusíš s tím něco udělat
*461**461*.......máme pro vás další doplněk mučírny,kde jsme na přání dali další v pořadí již třetí gyn.křeslo(taktéž vše elektricky ovládané)....možno vyzkoušet již na této sobotní akci pro páry a ženy....*219**219*
.....samozřejmě fota v galérce zde co nejdříve dodáme
....*328*....dnešní čtvrteční akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude jen omezený čas,kdo si jí nechce nechat ujít snažte se dojet na úvod,pak se přesuneme do tmy,kde je vše už jen na Vás...*461*
Píšeš, že teď v neděli je to obdoba čtvrteční akce, bude tam taky nějaká taková návštěva? :-)
Ladi uvítali bychom více pouze párových akcí. Né všem přitomnost samotných mužů vyhovuje.
Souhlas. Klidně i v tom novém nedělím dvouhodinovém formátu (ten je ideální pro ty, kteří nemají možnost tam trávit večery)
*400*...víte,že chceme vyhovět všem,ale bohužel zájemců jen o párové akce je cca 20%,proto jsou 3 víkendy pro všechny a 1 pro páry,ale pracujeme na akci,kterou potřebujeme ještě doladit,kde mohou vstoupit všichni,ale do určitých prostor budou moct jen páry...tzn....že bude prostor,kde páry mohou,ale samotní muži né....*62*...dejte nám čásek určitě něco vymyslíme......pak by takové akce mohli být každý týden....*1**1*
no tahle by mohlo být hodně zajímavé,v sobotu se ukážeme
ale na druhou stranu,jako pár máme výhodu,že si můžeme chodit na jakoukoliv akci chceme,pro nás víceméně už nehraje roli jestli je pro páry nebo i muže.Laďa má kluky slušně vychované a né je né
To zni super👍👍👍. Budeme se tesit co noveho opet vymyslis
*1*.....toto už samozřejmě vymyslel někdo daleko před námi,jen zkusíme z toho udělat reálnou praktiku
dnešek teda super akce,holky co jste byly pokud máte nick napište mi prosím
*328*......nedělní akce bude odpoledne a je pro všechny páry,ženy a muže,ale jde o obdobu čtvrtku,upozorňujeme bi muže aby se nedivili,že bude možná více žen...*127*....a opačně páry a další účástníky,že budou bi muži....*4*.....opět platí,že počet žen a párů nesdělujeme...*2*...
*328*.....děkujeme,že se opět vzorně hlásíte.......ale na tuto sobotu pro páry a ženy máme už jen pár místeček....proto poprosíme raději se před příjezdem nahlásit,aby jste nejeli zbytečně...*461**461*....ještě jednou děkujeme
.....dále tady máme návrh-nápad-řešení,aby bylo více místa pro pro páry,které nechtějí samotné muže.......

.....že by jsme zrušili úplně akce jen pro páry,ale?na dalších akcích bude velká místnost,kde budou mít vstup pouze páry a samotné ženy..... a tím pádem pro páry které chtějí jen páry nebo ženu a nechtějí samotné muže....možnost navštívit akce kdykoliv

.....klidně nám pište vaše názory i nápady
Fajn napad.....jen obcas nektere pary vyhledavaji tmave mistnosti........zejmena novacci........chce to vyzkouset a sam uvidis jake budou ohlasy
my máme rádi více mužů,ale už jen ze zvědavosti by nás zajímalo,jestli a nebo jak by to bylo v praxi,jako hodně zajímavý projekt
*36**461*....tak lidičky zatím vítězí jedna z možností kterou jsme také navrhli,a to že

víkend

č.1...sobota pro všechny s místnosti pro páry
č.2...neděle pro všechny bez místnosti pro páry
č.3...sobota pro všechny s místnosti pro páry
č.4...sobota jen pro páry a ženy
č.4...neděle pro všechny akce jen na 2 hodiny bez místnosti pro páry
.....tímto systémem,ale může dojí k nárustu počtu počtu párů na akcích,nebojte i na tomto pracujeme...*400*
Hlavně budeš muset Laďo přistavit jedno nadzemní podlaží, vyhloubit jedno podzemní podlaží a ztrojnásobil parkoviště 🙂
*461**461*......tohle jsme tady asi nikdy nepsali,ale na dnešní akci jen pro páry a ženy máme bohužel již PLNĚ OBSAZENO...!!!...ale můžete průběžně psát nebo volat,kdyby někdo rušil rezervaci....*219**219*....děkujeme večer se na Vás těší team Bravantic
my dnes na páry,minulá sobota výborná,tak doufáme,že i dnes bude vzrůšo
místnost pro páry bezva nápad,někdy je chuť na ženu,někdy na muže,si můžeme dopřávat chvilku tam i tam.Ladi na večer nahřej pořádně bazének
zítra neděle přijedeme s kámošem vyzkoušet
*328*.....odpovídáme na další dotazy.....ano nově avízované elektrické gyn.křeslo umístěné v mučírně je možno využívat už od dnešní večerní akce pro páry a ženy....*400*....
*400**400*.......děkujeme za sobotní návštěvu v tak velkém počtu a omlouváme se těm,kteří přijeli mimo pořadí a museli do menších skříněk...*62*...ale tohle nikdo neřešil nevadilo......pěkným překvápkem bylo,když dojel nový páreček L+M a hned i s tekutým dárečkem,což se nám ještě nestalo,byli jsme mile překvapení,děkujeme i Pati a Standovi,za tašku plnou mražených dobrůtek,a dalším za milé dárky....*400**400*...
....taky děkujeme Dance a Dankovi za dáreček,Ivě a Jirkovi za erotickou pomůcku pro muže,kterou nám darovali,děkujeme za hodně kladné ohlasy na nové gyn.křeslo v mučírně....*461**461*
*309*sobota překrásná,Ladi děkujeme
Neni to spatny napad. Praxe ukaze
*400*....děkujeme i za nedělní účast,na poprvé zkouška zvuku-ok,myslíme,že si užili všichni,párečky i muži......u těchto krátkých nedělí bude změna v tom,že se doba prodlouží na 3 hodinky.....od 14 do 17 hod,u párů a žen vstup zůstane zdarma a u mužů bude 700.....*461**461*....klidně pište dotazy a nápady
*328*......bohužel na tuto sobotu je už opět pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v průběhu týdene,v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že je nutno poslat sms,každý při objednání dostane sms s číslem skříňky,jak pár,žena nebo muž....číslo slouží jako přihlašovací kód(bez kódu se může stát,že nebudete vpuštěni).....ale vždy se dá vše řešit.....*461**461* (upraveno)
....k našemu překvapení,vzhledem k tomu,že je teprve začátek týdne,je nahlášeno i dost párů.....tam poprosíme,i když je kapacita velká,raději pokud víte,že pojedete udělat objednávku....*400**400*....
*461**461*.....páni,muži,kluci....poprosíme se hlásit i na dnešní dopo gang,i tam bereme jen omezený počet....*219**219*.....mobil najdete na nicku bravantice-sw (upraveno)
Děkujeme za sobotní páry,luxusní sestavička*21*
souhlas,perfekt akce,Laďovi dík za exkurzi novinek
*328*.....ano glory a panny vždy na čtvrteční akci k dispozici...zvene páry,páry,muže.....čtvrtek tma-bi-gang...*461**461*
jak jinak,my s kámošem na čtvrteční bi,odvoz už nedomlouvám(nikdy nic neklaplo)
*400**400*....děkujeme,že se opět vzorně hlásíte na sobotní swčko.....muži obsazeno.*62**62*....už přijímáme jen páry a samotné ženy
.....teď v sobotu kde mohou všichni páry,ženy,muži.....bude na zkoušku vymezený prostorem jen pro páry a ženy-kde nemohou samotní muži....*4*....jak vždy píšeme vyzkouší a a doladíme
Ladi po krátké odmlce se v sobotu stavíme na*362*
*328*....odpovídáme na další časté dotazy.....ano šukací stroje jsou k dispozici na každé konané akci u nás....*461**461*....
díky,že jsem se dostal do výběru,dnes vyrážím sám,Laďo budu se snažit abych nezklamal jako minule*3*
Ahoj,musíme zítra hodně dohánět,pozdrav do Ol,malé echo,zítra budeme
*400**400*....v sobotu se na všechny těšíme......a jen poprosíme páry a ženy,aby pokud mají zájem se k nám podívat udělat rezerve na mobilu zde v popisku...*461**461**461*....těší se team Bravantice......pro samotné muže bohužel obsazeno
*400**400**400*....na dnešní sobotu poslední 4 skříňky pro páry a je finito!!!!!..*219**219*
*461**62*....děkujeme za sobotní návštěvu.....dostali jsme tolik dárečků,za které moc a moc děkujeme,nebudeme ani jmenovat od koho,abychom při děkovačce na někoho nezapomněli......prostor,který měl být jen pro páry je asi blbost,nejde to totiž nějak uhlídat(zatím)ale budeme koumat nad dalším řešením.....zatím zůstaneme u klasiky 3 víkendy akce pro všechny a jeden víkend jen pro páry a ženy......*461**461*....váš team Bravantic
ano,s tím místem pro páry souhlas,je to blbost,Laďo za nás,nech ten systém jak byl,my bychom třeba sw jen pro páry a ženy zrušili úplně,pro páry nebo lidi co nechtějí být rušeni máš červenou místnost a bohatě stačí.Myslíme,že k našemu názoru se připojí další.Jinak sobota gut*114*
Já teď sice nejezdím,ale naprosto souhlasím.Ale já jsem já Za mě je tam spousta míst a každý si vybere a jen páry a ženy není co já preferuji To víš.Mám ráda všechny a hlavně muže.A pokud to ovládají páry,nejezdí ti ostatní a to je škoda.Palce dolu očekávám a respektuji
*400*...Reni my jak jsem psali jsme toho samého názoru,snažíme se vyhovět všem,ale tady asi moc nepostopíme,kdyby to bylo 50 na 50,ale je to tak 20% páry a 80% zbytek,myslíme,že rozložení akcí je zatím adekvátní....*400*.....
Ládi já vím.Tak čísla máš jasná .Nemáš to jednoduché ,vím .Ale párům vychazis vstříc už dlouho a přestávají Ti jezdit jiní Vím,že děláš co umíš.Vis ,že Tě mám ráda a holky taky . .co vychazis vstříc parum,já a mí miláčkové nacházíme jinou zábavu .Co už no. .Přeji všem to nej. ...sukani 🙂
A ty palce dolů,už jsem zvyklá i na to, že me nemají ženy hlavně rady. Takže holky v klidu,nepřijedu ,hoši jsou vaši Ládi mám vás všechny ráda ,na tom se nikdy nic nezmeni
*219**219*.....děkujie jen info....tento týden gang není,až ten další,ale díky za zájem....*461**461*
VÝSLEDEK místnost nebo prostory pro samotné páry

výsledek je jasný!!!!.....akce zůstanou tak jak jely doposud......místnost nebo prostor jen pro páry většina nevidí jako dobrý nápad,a už vůbec nejde uhlídat,aby zde nechodili osoby,která tam nemají co dělat,vycházíme z komunikací jak osobní,tak přes mobil nebo komentáře na fóru.....páry mohou využívat místnost,ve které se dá zavřít bez přístupu dalších osob,ale s možností je sledovat přes glory otvory......pracujeme na realizaci dalších plánů a nápadů....děkujeme
v sobotu nám stačily 2 hodinky a byli jsme KO,konečně chlapi co něco vydrželi*21*
*328*.....malé vysvětlení,čtvrteční akce ve tmě,jsou na bází kdo přijde ten přijde,opět se tu setkáváme s dotazy...a kolik bude žen???....pánové pokud Vás zajímají pouze ženy,tak doporučujeme úterní gang kde jsou vždy 3 a více,neříkáme nebo nepíšeme,že ve čtvrtek ženy nechodí,ale nikdy tohle nevíme a negarantujeme......někdy je 1,někdy žádná a někdy 5...*461**461*...
Ahoj,zdravíme do Bravantic,v neděli přijedeme a těšíme se na pořádný grupáč.
*328**2*....tento týden máme pouze čtvrtek tma-bi-gang a nedělní swingers pro všechny páry,ženy i muže.....*461**219*
já zase čtvrtek bi,minule bezva
*328*.....jen upřesníme,i když máme vše napsané v popisku zopakujeme....čtvrtky jsou 10-12.....úterky 11-13....*469*
*328*......ano prostory se mimo akce mohou soukromě půjčit-pronajímat...*4*
*21* v neděli bych se konečně měla ukázat,Ladi vím jsem zlobidlo,ale nějak nebyl čas.Pánové,děkuji mám tam přes 100 komentářů na které nebudu odpovídat,děkuji za pochopení
*461**461*....NEDĚLE....pro samotné muže máme na neděli bohužel obsazeno!!!....*219**219*....ale jak vždy píšeme volejte kdyby někdo zrušil rezervaci
pokud se počasí nezblázní tak v neděli přijedeme*63*
v neděli se pokusíme dojet,vždy nám do toho něco vlezlo
*328*.....ordinační hodiny máme celý týden,vždy mimo akce...
*4*.....ano na dnešní nedělní sw je vše jako na večerní klasické akci.....vířivka,všechny prostory,kuřátka atd...*400*....těší se team Bravantic
dnes neděle super Hanka úžasná a milá žena pořád se krásné usmívá,milá to žena
prište si tě více namasiruji souhlasiš
Neděle výborná jako obvykle, tak zase v úterý
děkuji za neděli,velmi jsem se bavila*21*
*400**461*....děkujeme všem za nedělní návštěvu-Karlíkovi za slivovičku......tento týden máme úterní gang.....čtvrtek tma-gang a sobotní swingers pro všechny páry,ženy a muže....*219*
Ahoj. V sobotu 11.2 se chystáme s kamarádkou k vám porvé. Tak snad si to užijeme (upraveno)
my se rádi přidáme,soboty jsou skvěle a čím dal více skvělejší
Ladíku, úterý super, tak zase v sobotu.
V. děkuje oběma pánům co se jí věnovali.
Laďo díky,pěkný gang,tolik bab nádhera
*328*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v průběhu týdene,v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že je nutno poslat sms,každý při objednání dostane sms s číslem skříňky,jak pár,žena nebo muž....číslo slouží jako přihlašovací kód.....*461**461*
....*328*....čtvrteční akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,bude tam jen omezený čas,pak se přesuneme do dalších prostor a tmy,kde bude vše už jen na Vás...
díky za číselko,v sobotu jsme tam.Laďa nám už částečně prozradil sestavičku,která vypadá moc dobře*32*
Děkuji za krásný zážitek. Jsem rád, že jsem se mohl pověnovat.
Ahojte, lidičky. Teraz sme nejaký čas nemohli prísť, ale už sa veľmi tešíme, kedy vás všetkých zasa uvidíme a *362**75**87*Tj
Kdysi jsem se s Vámi setkal a bylo to báječné. Moc rád na to vzpomínám. (upraveno)
*400**400*.......bohužel musíme napsat,že na sobotní sw je zcela ...OBSAZENO...pro všechny,páry,ženy,muže.....ale jak vždy píšeme,někdo může zrušit rezervaci......stačí volat*395*na mobil v popisku....*461**461*....těší se team Bravantic (upraveno)
velkého zájmu si nesmírně vážíme,ale pokud nemáte rezervačku,poprosíme než vyrazíte na akci raději volejte,aby jste nejeli zbytečně
další bezva čtvrtek,je super,teď chodí i dost krásné ženy
Od té doby, co se doslechly o nadprůměrně vyvinutých prcířích, kteří sem jezdí, budou ženy zastoupeny do budoucna ještě v hojnějším počtu.
Ahoj. Nenechte se zmást palečky dolů u příspěvků na fóru. Vysvětlení je opravdu velmi jednoduché. Pokud používáte mobilní verzi, nebo appku, tak při rolování směrem dolů na nejnovější příspěvky nevědomky klikáte na palečky dolů.👎 Vzhledem k tomu, že většina populace jsou praváci, důsledky jsou fatální a můžou čtenáře mást. Bravantice jsou opravdu super.
Ahoj...jedu zitra poprve...muzete nalakat na nejake sikovne,hezke zenske?
*10*poprvé za naši sw éru jsme dostali odpověď,že není místo,ale doufáme,že se Laďa něco vymyslí
bereme zpět,místečko máme*15*ale bylo to o fous
*400**400**400*.......pro dnešek.....ZCELA OBSAZENO.....pokud nemáte rezervaci nejezděte,nebo předem volejte,jestli se něco neuvolnilo....*400**400*....ale jinak můžeme doporučit kluby jako TROJKA-Přerov nebo Vila Funny-Rozdrojovice....*461**461*....večer se na Vás těší jako vždy Bravantický team
Prý bude nějaká Květa...pochopil jsem,že je asi dobrá
wouu,bože moje favoritka,ještě,že jsem si dal rezerve
*400**400*.......děkujeme všem za mnoho dárečků,za návštěvu kterou snad nepamatujeme,dělali jsme vše aby jste se dostali všichni,ale bohužel nedalo se z kapacitních důvodů vyhovět....*461**461*.....o to větší byla sexuální zábava....
Laďo,sobota nádherný neskutečný mazec*114*zažili jsme u vás hodně,ale včerejšek extra luxus (upraveno)
Byl jsem včera poprvé na swingers a hned asi v nejlepším klubu v ČR*24*super lidi na stejné vlně,ženský krásný a hlavně nadržený...a chlapci předváděli skvělé výkony*15*Mám to k Vám daleko,ale určitě nejsem naposled,spíš přemýšlím,že se přestěhuju do MS kraje *19*Až dnes jsem pochopil o co jsem přicházel,že jsem Swingers obecně odmítal...jen se obávám,že úžasný Láďa a jeho sestřičky budou muset přistavět další místnosti..S jídlem roste chuť*58*
Potvrzuji. S kamarádkou jsme byli v Bravkách poprvé, ale zatím bezkonkurenční. Nikdy bych neřekl, že se ve tmě tak dobře *362* *92* *87* *3* *114*
Sobota super, jako vždy ,tak zase v útery .
*15**15**15**15*děkujeme i za kamarády,zase krásná párty
Ladi bylo moc fajn, ale tentokrát to bylo takové jiné, řekla bych víc párové, povídací a mnohem míň mrdací než jindy. Ale zato to bylo intenzivnější a tak nějak hlubší :) Mám ráda oční kontakt mužů, kdy přeskočí ta pomyslná mrdací jiskra a oba víme, že se chceme *386* Byl tam jeden unikát, s kterým jsem už něco prošukala, který jako gentleman vyká a pak mě omrdá neskutečně luxusně jako svou kurvičku z porno filmu *63* to zbožňuju.
A nováček, kterého jsme zasvětili do kouzla swingru byl taky neskutečně mrdavý, vysportované sexy potetované tělo to je sen každé ženy mít v náručí ..a ten jeho luxusní čurák mít v sobě, bože ještě teď ho cítím, měla jsem chuť mu ho urvat a sbalit do kabelky *386*
Líbí se mi ta variabilita akci, pokaždé jinak mrdavé, jiní lidi, jiné chutě a o tom to je..jen jediné je neměnné, náš úžasný Laďa s dolíčky na tváři a jeho neskutečný apetit stmelovat lidi k mrdání *33* Díky za tu rozkoš *18*
*219**461*......tento týden máme v nabídce...úterý gang....čtvrtek tma-gang-bi....sobota sw pro páry a tzv krátká neděle tma-gang-bi.....*461**461*
děkujeme za sobotní swingrovačku.Laďa buď budeš muset přistavět nebo holt se někteří častěji nedostanou,ale to by byla škoda,kdo se dostal v sobotu do Bravek,by asi hodně litoval,kdyby o takovou akci přišel
Opět veke diky Ladikovi a Barči,suoer akce.
Úterní GB opět super, V. se to s K. a M. moc líbilo a ráda to zase zopakuje.
Hmmm doufám, že tě v sobotu uvidíme...
Sobotní akce byla moje první u vás a to co jsem zažila předčilo veškeré mé očekávání.👍 Takže 25.se na vás všechny opět těším.Nemám to nejblíž, ale stojí to za další návštěvu.😉
*400*.....děkujeme za komentáře a taky že se už hlásíte na sobotní párovku....*4*
čtvrtek jedeme já +2,bi fakt čím dál lepší
*147*v sobotu se ukážeme na párovce,kamarádům avízo,že jedeme
*4**328*.....akce tma je dnes čtvrtek....ale i v neděli odpo...
Ahoj, v neděli rádi přijedeme na pořádný grupáč.
to já taky,Haničku si nemohu nechat ujít
po odmlce nám to na sobotu vychází.Tak se moc těšíme
v neděli přifrčíme,jsme zvědaví,Laďo znáš nás,tak ber autobus chlapů
s vlekem,jede ti tam i Hanča*3*
čtvrtek dobrý grupáč,se musí nechat
Děkujeme,i tady poprosíme aby jste psali komentáře jen na bravantice 3.....

*328*....co se týká nedělí,máme 2,jednu velkou klasickou ve všech prostorech a pak malou-jen v omezených a tmavých prostorech,každá je cenově rozdělená,pokud máte dotazy pište nám přímo na nick,nebo volejte na mobil v popisku...*461**461*
*328*.....jinak dnes sobota je akce jen pro páry a ženy.....bez samotných mužů!!!!...
*21*my večer také,Ladi co jsme slíbili vezeme
*1**268*.....odpovídáme na časté dotazy,aby jsme vás nemátli.......na čtvrteční a nedělní krátkou se hlásit nemusíte....tam je vše halabala kdo přijde*2**1* a vo tom to je
*21*dneska už vše klaplo a fičíme za váma na*362**87*
*461**461*.....děkujeme všem za tak velkou účast na sobotní párovce...pro nás velmi milé překvapení...*400*
*400**400**400*.....a máme tady dnešní rychlo nedělní tmu-gang-bi-glory....zveme páry,ženy a muže......dnes neděle páry a ženy ZDARMA
Včerejší parová akce suprová. Děkujeme Romanovi a Vlastě za krásnou noc. A také veškerému personalu který to měl v malíčku a opět na jedničku.
ano byla boží,Laďa koumes přesně jak říkal,párovou raději jednou za měsíc,ale pořádnou*114*přesně tak se stalo plný domeček a šukačky plné tačky
Laďo, neděle jako obvykle super. V úterý se s dámou v červených lodičkách zase objevíme.
V+J
*328*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v průběhu týdene,v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že je nutno poslat sms,každý při objednání dostane sms s číslem skříňky,jak pár,žena nebo muž....číslo slouží jako přihlašovací kód.....*461**461*....těšíme se na vás
*461**461*....zároveň připomínáme,že i na úterní gang-bi-tma je nutno se hlásit...*219**219*
*328*....odpovídáme na další dotazy......na úterní akci gang a čtvrteční tma,bohužel ordinace není k dispozici......je jen na velkých akcích jako jsou soboty a neděle....nebo k soukromému využití mimo akce
....*328*....čtvrteční akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude jen omezený čas,kdo si jí nechce nechat ujít snažte se dojet na úvod,pak se přesuneme do tmy,kde je vše už jen na Vás...*461*
*219*...dnes vše platí,subinka se těší,ale jinak jak vždy píšeme jaké bude složení nikdy nevíme
....subina bude mít po celou dobu pásku na očích*461*
*400**400*......na sobotní sw,je jak jsme psali pro samotné muže obsazeno,pro páry a ženy zbývá ještě pár místeček...*4**4*....těší se na vás team Bravantic
Začátek se subinkou je excelentní zážitek plný vzrušení a emocí. V případě, že by se našla žena, která touží po podobné zkušenosti, může se mi ozvat a společnými silami můžeme vymyslet dokonalý plán k uspokojení těch nejtajnějších tužeb.
*400**400*.......bohužel na dnešní sobotní sw je zcela ...OBSAZENO...pro všechny....jak pro muže,tak pro páry i ženy.....ale jak vždy píšeme,někdo může zrušit rezervaci......stačí volat*395*na mobil v popisku....*461**461*....těší se team Bravantic.......nebo doporučujeme Vila Funny-Rozdrojovice-pokud namají taky obsazené
(upraveno)
.......poprosíme pokud nejste nahlášení a nemáte kód,bez volání dopředu opravdu nejezděte.Děkujeme.....*400*
Opet uzasna party ,dik vsem . Tak opet v utery, uz se tesim.
Včera se nám to rozjelo,my holky měly z čeho vybírat,Laďovi díky za bezva krásné dohozy,v tomhle je mistr
*400*....děkujeme všem za sobotní návštěvu,opět za mnoho dárečků,že jste se bavili,od žen máme vyřídit pochvalu všem mužům za výkony.......ale taky bohužel dojelo hodně zájemců bez objednání,které jsme,i když velmi neradi nemohli vpustit....*400*......moc a moc děkujeme
I my děkujeme za super prožitou sobotní noc.Vše naprosto super 👍
Ahoj,v neděli dorazíme,těšíme se.
*328*......tento týden máme úterý gang.....čtvrtek akce tma.....a nedělní swingers ....*219*....
*268*.....pro muže malé info.....na nedělní akci se nám to nějak rychle zaplňuje,a my vám doporučovali se hlásit středa-čtvrtek......tak bereme zpět!!......hlaste se raději co nejdříve....*268**268*
....*328*....čtvrteční akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude jen omezený čas,kdo si jí nechce nechat ujít,doporučujeme dojet hned na úvod,pak přesun do tmy,kde je vše už jen na vás...*461*
čtvrtek s kámošem jedeme na BI
pokud bude vše OK,což by být mělo v neděli přijedeme
Mazlíci také, třeba se potkáme před krbem??
*461**461*....NEDĚLE....pro samotné muže máme na neděli bohužel obsazeno!!!....*219**219*....ale jak vždy píšeme volejte kdyby někdo zrušil rezervaci
Už se těšime na nedělni swingers, to bude zase jizda.
neděle je pro nás časově ještě lepší jak sobota,se přidáme
poslušně se hlásíme,v neděli jsem u vás*18*
*461**461**461*.......ano dnes vířívka nahřátá o něco více jak jste si přáli.....ve 14 start....*219**219**219*....
*21*taky se dnes ukážeme,trochu si zaskotačit*362*
Neděle opět výborná, dobrý výběr pánů, skvělý servis díky Laďovi a Barči.
Děkujeme

Jenom stropem v ordinaci trocho zatékalo *4*

V+J
*461**461*......děkujeme všem za návštěvu na nedělní sw,za dárečky,dobrůtky,že jse blbli až do vyčerpání sil...*1*........
......tento týden máme pro vás lehčí tempo.....*219**219*.....čtvrtek tma-bi-gang....a sobota swingers pro páry,ženy a muže....*400*....
hoj do Bravek,do nej místa neřesti.V sobotu se ukážeme,a že se těšíme jak malé dětska
*328*.......další glory-tma-bi-gang je na akci čtvrtek ve tmě.....zveme páry,ženy,muže....*461*.....
*328*......bohužel opět tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v průběhu týdene,v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že je nutno poslat sms,každý při objednání dostane sms s číslem skříňky,jak pár,žena nebo muž....číslo slouží jako přihlašovací kód.....*461**461*....těší se celý team Bravantic
jako vždy čtvrtek jedeme s kámošem
v sobotu s kámoškou jedeme,minule dobrej grupáč
*15*v sobotu přijedeme,posíláme pozdrav do Olomouce ať víte
Ahojte. V sobotu prídeme po dlhšom čase, na všetkých sa tešíme. Tj*2**21*
*309*také se hlásíme na sobotní mejdličko*362**92*
Také se moc těšíme na sobotu
*400**219*...děkujeme všem za sobotní návštěvu za dárečky,Karlíkům za skvělé výkony,hlavně nováčkům,kteří se nebáli přidat a že jste tak dlouho vydrželi
.......další pozvání je na úterní gang-domina-bdsm-bi-tma....*461**461**461*.......
ahoj,bylo jako vždy fajně,ještě si střihneme neděli,jak Láďa říká-rychlo akce*3*
díky za sobotní suprovní fičák,Laďovi se výběr povedl,krásné ženy
Sobota nám nevyšla, úterý si nenecháme ujít.
V+J
*400**400*....tento týden je plánu....úterý gang....čtvrtek akce ve tmě....sobota swingers jen pro páry a ženy....neděle rychlo akce*400**400*...
Ladi poděkování za sobotu,za 2 týdny opakovačka
Ahoj,v neděli dorazíme,těšíme se na pořádný grupáč.
Úterý jako vždy super, V. byla s výkony pánů spokojená.

V+J
....*328*.......čtvtrteční dopolední akce začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a dále máme za úkol oznámit účast dalších 2 žen....*461**461*.....budeme se těšit
V sobotu po dlouhé době dorazíme
dnes jeden z nej čtvrtku,moc dobré
čtvrtek jsme zkusili,je bezva,bohužel nemáme vždy dopoledne volno,ale určitě přijedeme na nedělní rychlovku*362*
*400**1**328*......děkujeme,že se ptáte a voláte,ale bohužel dnes pátek akce není!!......tento víkend je sobota jen pro páry a ženy.......neděle krátká akce.....
*147*v sobotu párovka,rádi se ukážeme
*21*sobata páry-budeme tam i s miláčkem
*328*.....ano dnešní neděle je jako akce ve tmě.....gang-bi-tma-glory-sauna,kde chodí kolem 5-10 párů.....cena pro muže 700.....páry a ženy zdarma
Ahoj,dnes podle očekávání super GB,nemělo to chybu.

Děkujeme za návštěvu........*4*...tento týden máme jen čtvrtek ve tmě a sobotní swingers pro všechny-páry,ženy a muže...
neděle se povedla,za mě výborná akce,Hani pozdrav i tobě.Laďovi díky
*328*.....jen upozorňujeme,i když je dnes úterý akce gang dnes není....je až další týden....*461**461**461**461*
V sobotu přijedu, Ládiku nachystej nějakou pěknou sestavu pánů *2**13**71*
*328*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte v průběhu týdene,v pátek nebo sobotu na mobil v popisku..*219*...kdyby někdo zrušil rezervaci......nové rezervace se dělají tak,že je nutno poslat sms,každý při objednání dostane sms s číslem skříňky,jak pár,žena nebo muž....číslo slouží jako přihlašovací kód.....*461**461*....těší se celý team Bravantic
....*328*.......opět pěkné hlášení.....čtvtrteční dopolední akce začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a dále máme za úkol oznámit účast dalších 2 žen....*461**461*.....budeme se těšit
*21**250**21*ten čas tak letí,v sobotu musím dojet na pořádný sex (upraveno)
*1*děkujeme,děkujeme......*328*....ano opravdu dnes-čtvrtek budou 3 ženy,teda pokud se nedostaví další žena nebo pár....*4*
....a opravdu žena a pár zdarma a opravdu muž 500...*461**461**461**461**461*
dnes čtvrtek neměl chybu,sendvič v podání štíhlé kočičky woooou,pokud máš nick napiš mi
Děkujeme za pronájem bdsm pokojíčku,přátelé byli nadšení,no a zítra sobota jedem na swéčko,nějaký čas strávíme v mučce,nějaký normál prosouložíme
*328**4*......poprosíme páry i ženy,aby si raději udělali rezervaci na sobotní sw akci...*219*...nějak se blížíme k maximu kapacity...*461*.....pro samotné muže je bohužel obsazeno
Ladi... možná by to chtělo založit vlákno č.4..... samo až opravíš tu střechu
asi ano my jdeme dnes taky,bude vlhko Vlastičko*3*
nebudeme chybět večer jsme u vás*21*
*400**62*...děkujeme za chvilku startujeme...*461**461*....těší se team Bravantic
*400**400*...děkujeme za sobotní návštěvu,za dárečky(a že jich bylo)......přijelo hodně nováčků,kteří se toho vůbec nebáli...*461*...kluci vám velké dík,že jste bojovali do posledního dechu a výstřiku a že jste jako vždy prohráli se ctí(nad včerejším složením žen nešlo zvítězit*1*)....holkám děkujeme,že chlapům daly pěkně do těla...*400**400**400*
......Mazlíkům,Vlaďce a Jirkovi a Karlovi děkujeme za výpomoc při odstraňování následků vlhkosti(ta střecha se prostě musí opravit*3**3**3*)
... Láďo, v pohodě, kde to teče tam to setřem, jinak dík moc za zapůjčení šukací mašinky, protože teda, fakt nerad to píšu ale včerejší výběr se moc nepochlapil, jenom tři odvážlivci což je hodně slabé, ostatní by jen prstama a jazykem, což není důvod pro který do Bravantic jezdíme, jak jsem říkal jednomu, který se Horny.Mom ptal jestli potřebuje šukat,, jo potřebuje šukat, kdyby potřebovala macešky tak si zajedeme do Bauhausu..... Tak snad příště.....

sobota pecka-sexuální masakr,jako tolik bab,na to by nás tam muselo být 100 chlapů,já za sebe jsem tam nechal 4 dávky pak už jsem byl KO.Laďo díky
*469**328*.....tento týden máme pro vás....úterý gang....čtvrtek tma a o víkendu je neděle pro páry,ženy a muže...*219*....
Tak doufám, že se příště zastavíš u krbu, nejsme k přehlédnutí
my si užili co se dalo,hlavně teda tmavé,tam se jelo stále,taky pěkné,když se černovláska ohla přes židli u baru a kluci ji na střídačku pěkně mydlili*362*a mučírna-jedna akce střídala druhou,to my můžeme (upraveno)
Ahojte. Chystáme sa vo štvrtok do tmy. Už sa vás tešíme*92**362**87**71*
Ahhojte a 8.4. se ukázat nechystáte???
My do tmavé nechodíme ale popravdě jsme čekali více odvážlivců
sobota byla perfiš,prostě bylo hodně žen,chlapi byli spokojeni a my taky*226*
Bohužel my ne, tu moji ošukali jenom tři... dva co se věnovali kundičce prstama se pak neodvžili a dva se nechali jenom pokouřit a odešli, že se vrátí.. nepřišli a já pak musel sám....
*4**328*....máme krásný úkol.....sdělení....*461*.....na čtvrteční akci dojede pár ze Slovenska a 2 ženy.....pro jednu bude čtvrtek premiéra....*461**461*
čtu,že jede moje oblíbená kočička,zítra jsem tam
Ahojte,dnes sa chystáme na štvrtok do tmy. Už sa na vás tešíme*92**362**87**71*
*400*...děkujeme za dnešní návštěvu....další akcička je v neděli pro páy,ženy a muže...*219**461*
dnešek hodnotím*114**114**114**114**114**114**114**114**114**114**114**114**114*4 nádherné nymfičky
*461**461*....NEDĚLE-je klasická dlouhá swingers......bohužel pro samotné muže máme na neděli obsazeno!!!....*219**219*....ale jak vždy píšeme volejte kdyby někdo zrušil rezervaci
my neděle,Ladiku udělej dobrý výběr panáčků na*362*
Dobrý den najdu fajn ženu která by mě doprovodila na party pokud jo tak napiš o domluvíme se
Ahoj, zítra plánují svoji první 200km cestu do Bravantice, věřím že to bude fajn klub se super lidma, koho potkám?
holky v neděli se snad uvidíme a trošku zablbneme?
*10*my mysleli,že dnes zapaříme a ono se nic nekoná,teda dobrá,možná neděli
*400*.....děkujeme a zveme na dnešní nedělní swingers-pro samotné muže bohužel obsazeno,ale klidně volejte kdyby někdo zrušil rezervaci....*461**461*
Ahoj pokud by někdo dneska řešil dopravu do Bravantic i spět napište
rozhodnutí na poslední chvilku a teda vyrážíme směr Bravky
A já chtěl zrovna dneska poprvé zajít. Tak třeba příště...
*400**400*....všem děkujeme za nedělní návštěvu,mílým překvapením byla návštěva tolika nových párů a samotných žena,ale zdatná skupina mužů v čele s Karlíkem vše statečně zvládla....*2*.....
*328*.....na tento týden máme připravené akce....čtvrtek tma a sobotní swinger pro páry,ženy a muže......mužům doporučujeme včasné nahlášení....*461*
neděle nářez,super akce,zdravím černovlásky s tělíčkem bohyně,že jsem měl tu čest,kdyby jste jeli v sobotu a dali vědět?Laďo díky
ano to byl,pánům děkuji za péči,domluva platí,tak sobota pa*15*
a Ladikovi dík za celkovou sestavu*114*
ještě,že jsme jeli,neděle na 1-výborná
*328*......jen info....na čtvrteční akci se hlásit nebo dělat rezervaci nemusíte....*4**461*
....*328*......čtvtrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a účast dalších 2 žen....*461**461*.....budeme se těšit
jako musí napsat,že teda posledních 5-6 akcí jedna epší jak druhá,dokonce teda i kočky baby,a to jsem nebýval moc nadšený,když tam byly 3,4 ženy.Dnes beru vše zpět,člověk si musí jen vybrat to příjemné.Zítra nevynecháme
*328*.....na dnešní čtvrtek se kluci a pánové,fyzicky připravte,nahlásilo se nám toho trošku více....*281**461**219*
Ahoj, v sobotu se budeme opět těšit. Manželka to má ráda pořádně natvrdo, tak doufáme, že tam bude dost chlapů, kteří si z ní udělají svoji děvku.
tohle je krásná výzva,tak v sobotu?
Jasně, bude ráda když jí to pořádně uděláš
krásné velikonoce přejeme všem známým , majitelum Bravantic a i těm co zde dávají palce dolu a pánum bohatou pomlázku.
....máme zde malou změnu....info o obsazenosti budeme podávat vždy v pátek večer*4**4**4*
*400**400*.......bohužel na sobotní sw je ZCELA OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.....ale,můžete vždy volat,kdyby někdo zrušil rezervaci......mobil je v popisku....*461**461*....těší se celý team Bravantic.......také doporučujeme pěkný klub Vila Funny-Rozdrojovice-pokud nejsou také obsazeni
(upraveno)
*328*......velkého zájmu si nesmírně vážíme.....ale prosíme všechny,aby raději bez předchozího zavolání nejezdili-opravdu máme zatím plno...*461**461**461**461**461**461**461**461*
Ahojte. Tešíme sa na zajtra, všetkých pozdravujeme. Cmuuuky*21**21*
Už se téšime na sobotu, maš už spravenou střechu.
*328**4*....raději píšeme ještě jednou.....velkého zájmu si nesmírně vážíme.....ale prosíme všechny,aby raději bez předchozího zavolání nejezdili-opravdu máme zatím plno...*400**461*
....ta střecha zlobí a myslíme,že bude zlobit stále...*1*.... (upraveno)
ahoj,díky za místečko večer jsme u vás
*250*pánové dnes to rozjedeme??Ladi pěkně to tam dnes namixuj
Děkujeme za skvělou sobotní akci, a Míši moc děkujeme za opakovanou asistenci u povodně pod zatékající střechou ;-)

V úterý se zase objevíme
Bylo to bezva, díky hlavně všem chlapům, kteří včera Dášu pořádně vymrdali.
děkujeme za nás nejlepší akce ze všech,že bylo jasně plno až narváno jedna věc,ale neskutečný počet krásných žen byla třešničkou na dortě
*53*.....děkujeme všem za sobotní návštěvu,kterou vzali útokem hlavně páry...*1*...také za přání a dárečky Monči a Jardovi,Gabči a Robertovi,Zitušce s Pavlem,Jindrovi a Katce,Galči,Tiborkovi a Jance,Břetikovi...těch dárečků jsme dostali daleko více a pokud jsme na někoho zapomněli moc se omlouváme.....opět musíme vyzdvihnout výkony mužů....v sobotu platilo...na množství nehleďte a žen se nebojte....*3**3**3*......

....ale máme tady i omluvy,pro ty na které nevyšlo místo,i když jsme dělali vše možné i nemožné všem nešlo vyhovět.....*400**400*....všem děkujeme za celý team Bravantic
Ďakujeme za krásny večer, to bola jedna z najlepších akcií, čo sme si v Bravkách užili. Obsluha na 1*, chalani na 1***Suuuuuper*3**3*
*328*.......na přání dáváme info......na úterní gang-bang akci bude domina a 4 ženy,z toho 2 budou poprvé
*114**114**114**114*nápíši rovnou na lepším večírku než byla tato sobota jsem ještě nebyl,nadherné kočičky snad v maxi počtu,největší TOPKA páreček ze Slovenska,nádherná černovláska.Bravky jsou nej
děkujeme všemt,sobota sw,byla za nás jednoznačně nejlepší,kterou jsme navštívili
*4**328*.....tento týdem máme pro vás připravené akce

úterý.............gang bang-bude domina 4 ženy-z toho 2 budou poprvé
čvtvrtek.........akce tma-gang-bi-panny
sobota...........swingers jen pro páry a ženy
neděle...........rychlo odpolední 3 hodinová akce

...*461**461*......jen si vybrat
Dnešní gang byl nadmíru povedený. Nepřetržitý proud a péči výkonných pánů si V. nádherně užila.

Laďo, Barčo, děkujeme za skvělou péči a organizaci. V neděli se zase objevíme.
Mazlíci berou neděli a doufají, že tentokrát bude opravdu hodně hodně odvážných a akčních borců co budou zdatně mrdat!!!
dodatečně bychom chtěli poděkovat za luxus sobotu,se hodně vydařila,nádherné holky
díky moc,dnes skvělé a hodně nových
*461**461*........děkujeme za komentáře.......jen bychom chtěli poprosit všechny,kteří mají v plánů nás návštívit-na všechny se moc těšíme*4*aby raději vždy volali na mobil v popisku.....*400**400*.......tato sobota swingers jen pro páry a ženy....neděle pro všechny-tzv rychlo něděle*461**461*....těší se team Bravantic
*309*v sobotu se po delší odmlce ukážeme i s kamarády
*21*my vždy čekáme na párovku,bohužel a škoda,že je jen jednou za měsíc,ale o to více se na sobotu těšíme
Ladi,dnes se na vás přijedeme kouknout
*400**400*.....děkujeme za sobotní maxi návštěvu......za dárečky,že jste se skvěle bavili,někteří museli do náhradních skříněk,ale hlavně,že jsme se všichni vlezli a pustili se do díla....*461**461*.....děkuje team Bravantic
........a máme tady pozvání pro páry,ženy a muže na dnešní nedělní akci-sw-gang-tma-glory-bi.......*4**461**219*
Ladi sobota byla nádherná,nádherné páry,hodně mladších,tolik krásných žen-párů,víme,že ti pochval přiletí hodně,zasloužíte si je.Děkujeme
*21*boží,sobota neměla chybičku v ničem
Dnes, skvělá akce. Mladá kráska, skvělá koncovka, kdyžtak se ozvi, ty víš 👌
Sobota byla super. Jezdím spíše na smíšené akce než na párovky, ale včera jsem si to perfektně užila. *24*
*400**400*....děkujeme za sobotní i nedělní návštěvu,komentáře,dárečky.....a těšíme se na další návštěvu
......pro tento týden máme jen 2 akce....čtvrtek tma-gang-bi glory......a sobotní swingers pro páry,ženy a muže........na sobotní akci poprosíme!!!!aby se hlásili i páry a ženy o kód na vstup.....*461**461*.....děkujeme těší se team Bravantic
*147*v sobotu bylo nádherně,párečky top,hodně mladých,samé výstavní kousky,nádhera
ahoj,posílám pochvalu*114*neděle velká TOP pecka,bylo snad více lidí jak na normál neděli a těch žen.Fakt jo hodně dobré
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobry den ,
Našla by se tu slečna/žena jako doprovod k 23 letému muži ? Děkuji :)
....*328*.....čtvtrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a dále máme za úkol oznámit účast dalších 2-3 žen....*461**461*.....budeme se těšit
*328*....ano potvrzujeme na dnešek příjezd subinky a 2 žen.....*461**461**461*
ahoj,zítra máme namířeno do Bravek,musíme dohánět absenci
tak my se hlásíme na sobotu 2 + 1,snad vše klapne
*400**461**461*......poprosíme,pokud nemáte rezervaci,aby jste raději před příjezdem volali na mobil v popisku......*62**461**461*....těšíme se
.........................myšleno na dnešní večerní sobotní swingers pro páry,ženy a muže....*400*.....
Děkujeme za rezervaci, večer se uvidíme.
Už se na pány dneska těším *4* *2*
*328**4*....raději píšeme ještě jednou.....velkého zájmu si nesmírně vážíme.....ale prosíme všechny,aby raději bez předchozího zavolání nejezdili-opravdu máme zatím plno...*400**461*
Tato sobota, tak to byla za mě jedna z nejpovedennějších akcí. Hlavní zásluhu na tom mají hoši M. + N. ( však vy se poznáte *4*), kteří se o mě několikrát velmi důkladně a kvalitně postarali *92* *362* *22* . Takže Láďo, perfektní osazenstvo opravdu *24* .
sobotní super,sestavičku se povedla,Ladi klobouček dolů,bylo nás tolik,že chvilkama nebylo kde sexovat*15*
*400**400**400*.......všem opět děkujeme za návštěvu,která zcela obsadila naší kapacitu........děkujeme Gabči s Robíkem,Zitušce s Pavlíkem za krásné dorty-mňam mňam,Nikimu a Marťasoví za lahvinky,Nikolce za dobrůtky,Mišce za velkou péči o hosty i po pracovní době,Marianovi za dovoz a domácí pálenku...*62*....přijelo se k nám také podívat i hodně nových hostů z velkých dálek,o to více si návštěvy vážíme....*461**461**461*......snad se líbilo a my se těšíme na další setkání
Musím říct, že z Vašich komentářů mne čím dál víc láká se zajít aspoň poprvé podívat. Nevím jestli by hned se mnou šla přítelkyně. Navíc jsme oba boubelatí, takže jsme stydliví, ale touha opravdu je. Je tady někdo kdo také se šel třeba poprvé jen rozkoukat atd. Díky za každou odpověď. 😇👍
*461**461*.....děkujeme....na tento týden máme pro vás připraveno

....úterý dopo gang bang 5 žen
....čtvrtek dopo akce ve tmě
....neděle odpo swingers pro páry,ženy a muže

.........*2**2**2*....budeme se těšit
*328**328*......nejčastější dotazy jsou........jak akce probíhá,co se může atd......na vše rádi odpovíme,stačí jen zavolat....děkujeme
*15*děkujeme za sobotní péči a vzrušujicí zážitky,dalším,pokus bude v neděli
Úterní gang byl super, tak zkusíme i čtvrtek.
Ahojte. Vo štvrtok sa na všetkých tešíme. Tj*3**3*
*328*....čtvrteční akce začne opět příchodem subinky před bar,kde bude svěřena do vašich rukou a penisů....*461**461*....budu další ženy a páreček ona krásná černovláska ze Slovenska jak tady sami avízují
zítra se rád přidám,čtvrtek bude zajímavý
v neděli máme plány směr Bravky,jak vypadá karavan,bude již v akci? (upraveno)
Ahoj,Zdravíme do Bravantic,ted po dlouhé době přijedeme v neděli,těšíme se na pořádný grupáč.
*328*.....ano dnes můžeme prozradit,že bude jak subinka,tak další ženy a páry
*328**62*.......týden ukončíme odpolední swingers akcí pro páry,ženy a muže,kde poprosíme zájemce,aby se přihlásili na mobilu-stačí i sms.....*461**461*.....těšíme se
čtvrtek né jen,že byl zajímavý ale byl excelentní*114*
luxus čtvrtek,kdo byl tak ví,moc povedené
zítra jedeme s kámoškou,minule neděle se jelo ve velkém
*461**461*....dnes neděle odpoledne...*4**4*...těšíme se na páry,ženy i muže....
*326*ahoj ve spolek,možná se dnes ukážeme
Tuuuut tuuuk pozor pozor právě přilétá Taxi Bravantice takže kdo by řešil dopravu tam i spět hlavně ženy že Ano hlasitě se
dnes super akce ve tmě pořádná soulož
Super neděle, sice má první ale parádní nálož, těším se na další sobotu... :)
Ahoj, když děláte swingers v sobotu a v neděli, neuvažovali jste třeba nad tím vyhradit jeden pátek v měsíci na gay sw party (vstup jen muži) a některý další pátek lesbian sw party (vstup jen ženy)? Na moravě není kde zajít a třeba by si to klientelu našlo.
*18*...moc děkujeme za návrh-nápad,ale bohužel už nemáme časovou prostorovou kapacitu,pro tyto zájemce máme dopolední čtvrtky,ale třeba o tento nápad projeví zájem jiný klub,pokud mají nějaký ten prostor pro další akce.....*4*
Za nás neděle taky super.Krásné ženy,dobrý výběr mužů.Haknka dostala co proto,takže u nás maximální spokojenost jako vždy.
neděle skvělá,díky,možná se uvidíme ve čtvrtek nebo sobotu
....*328*.....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a účast dalších 2-3 žen....*461**461*.....budeme se těšit
(upraveno)
Já zítra dorazím 😊 Už se moc těším. Snad to bude zase stejná jízda, jako minulý týden.
*400**400*....dnes čtvrtek a sobota pro páry,ženy a muže....*461**461*....na sobotu poprosíme všechny i páry a ženy,aby raději než k nám vyrazí volali na mobil v popisku-pro samotné muže je již OBSAZENO
Dneska jsem poprvé navštívil Bravantice musím říct fakt dost dobrý díky díky díky :)
Na sobotu už se moc těším ...😎
*21*my se rádi v sobotu přidáme,pozdravujeme modrou košilku
Ahojte. Zajtra sa veľmi tešíme na všetkých. Tj*74**362**75*
poslušně se hlásíme hlásíme na sobotu.Ladi co karavanek?
*1**1**1*.....karavan by měl být do 14 dní v plném provozu včetně nuda pláže....*267**267*
(upraveno)
I my se chystáme a těšíme se, že si užijeme.
*328*....jen takové malé upozornění pro samotné muže......někteří pánové vymysleli fintu jak se dostat i když je pro samotné muže obsazené......objednají se jako pár a pak nám sdělí,že partnerka nedorazila,a že teda bude samotný ve skříňce,kterou má přidělenou jako pár...*1**1*.......kluci dobré pokusy,ale pokud jste nahlášení jako pár a dojedete samotní tak bohužel smůla-jeli jste zbytečně!!!....*461**461**461*.....
*400**400*......ke karavanu máme pro vás další vychytávku....na nuda pláži po setmění pokud bude vhodné počasí poběží na velkém plátně porno-projekce a co budete dělat před nebo za plátnem je jen na vás...*1**1**1*.....
děkujeme za rychlé ohlasy a dotazy ohledně porno-projekce na nudi......néééé zvuk nebude.....bohužel při projekci bude ztlumen na minimum....*62*
....co se týká posedu ty taky né,budou jen polehy...*2**2* (upraveno)
no teda dobrý,porníčko venku wou
.......ano doděláváme i venkovní mučírnu,která bude spojená právě s projekcí
Už se těšíme na večer 😊 Snad bude dost aktivních samečků...
*400**400*.......velkého zájmu si nesmírně vážíme,ale bohužel na sobotní sw je ZCELA OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.....můžete volat,kdyby někdo zrušil rezervaci......mobil v popisku....*461**461*....těší se team Bravantic.......hlavně poprosíme a doporučujeme,aby jste pokud nemáte rezervaci,bez zavolání NEJEZDILI....děkujeme..........můžeme doporučit fajný klub Vila Funny-Rozdrojovice....*461**461*....
To dnes vypadá na velkou jízdu 😊
Tak já pro jistotu ještě zavolam, nez vyrazim
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
Další úžasně promrdaný sobotní večer. *87* *362* . M. a N. Vy jste mi teda dali *31* jsem úplně rozbitá, ale přijemně *1* *63* *22* . Nikde jinde tohle člověk nezažije než u Ládi *5*
Děkuji Nebyla jsem dlouho a včera jsem potřebovala přesně to,co jste mi zase nabidli.Děkuji Ladi,Míši,Barči za krásnė strávený večer,noc .A ráda jsem viděla všechny známé pohodové lidí. Děkuji *15*
Zasa budeme iba chváliť, ale keď je niečo super tak je *3**3* Obsluha, organizácia, osadenstvo, všetko na 1*. Ďakujeme *21**21*
Ta kočka,které se na závěr věnoval Marian a Pepa,ticha zavist v dobrém,musí se trepat ještě teď Kluci,smekam
Rádi jsme s s Vámi poznali a těšíme se "na buduce" Mazlíci - Tomcat 66 a Horny_mom (upraveno)
Super sobota, M+N děkujeme za super jízdu kde sme se mohli plně věnovat Evičce, Nikolce, Renatce, Pavlínce a její kamarádce a ostatně všem krásným ženám 😊ladiku super jízda!!!
Bylo to neskutečně mrdavé, strašně fajn lidi a atmosféra *386* Nováček Pepa byl děsně sexy, ty jeho šikovné prsty cítím ještě teď, mokré orgasmy umí teda bravurně a ten jeho luxus čurák mi teda dal co proto *21* Duo brášků, kdy bylo nutno zkontrolovat občanku N+M bylo famózní, naprosto pohodoví vtipní kluci, umrdaní, nadržení, krásní, sehraní v mrdu nás s kámoškou naprosto dostali ...zbožňuju bezprostřední kluky, kteří si na nic nehrajou *21*
Fajn sexy pár, ochutnání sladké kundičky a asistence u mrdání, další pánové, kteří mi luxusně zcákali kozy, další, co mi poctivě naplnili pusinu mrdkou..a další V i M...oba galantní, kdy pochvala, jak mi voní vlasy, mě nesmírně potěšila.
Musím zmínit i hnedookeho sympaťaka, který skvěle šukal a hlavně se furt usmíval a mého úžasného muže, který mi to vše umí dopřát *33*
Láďovi omluva, že jsme čas trošku přetáhli, ale když já ten mrdavý Máj tak miluju a není nic lepšího než oslavit narozky na swingers *63**73**71* Díky všem za ty božské orgie *386*
sobota sexuální nášup.Ladi výběr se ti hodně povedl
Další povedená sobotní akce v Bravanticích. Podekovani Láďovi za zorganizování a vedení dalsi povedene akce. 👍👍👍
Podekovani mladíkům, kteří se na 110% krásně postarali 👉👌👉👌o manželku Evku a dovedli ji k úplné spokojenosti.
Souhlas, Myslivna byla plná do posledního místečka. Ladík jako vždy vše na 100% zorganizoval. Prostě člověk na svém místě. I když jsme my, nebyli na 100% v kondici byl to přijemný erotický večer. Ženy si užili o tom není pochyb.
přidáváme poděkování,bylo nádherně*21*
sobota další sexuální nářez,a ten konec s mlaďoučkou,nádhernou,neúnavnou slečnou wou,kdyby jste jeli na další šukání dejte vědět.Dík
*400**400*......děkujeme za komentáře,že jste se bavili a líbilo se......
*328*.......tento týden zveme na

úterý gang
čtvrtek tma
sobota sw jen pro páry a ženy
rychlo neděle

.....*461**461**461*....jen si vybrat
Mazlíci - Tomcat66 a Horny_mom berou čtvrtek a neděli, těšíme se (upraveno)
Zítra se možná stavíme...Pokud nám to vyjde.🙂
*400**400*......děkujeme všem za dnešní účast,co se týká karavanu-bude v provozu podle počasí,venkovní projekce bude hned po zahájení sezóny-nuda pláž....*267**267*......
.....*4*......dále máte časté dotazy jako-jdeme poprvé,co doporučujete atd........na první návštěvu doporučujeme akci jen pro páry a ženy,akce máme v rozpisu tady i na našich stránkách........je jen na vás,kterou si vyberete....*4*.....
zítra po čase vyrážíme s kámošem,jedno místo by ještě bylo
Taky si čtvrtek v Bravanticích nenecháme ujít
Ahoj,v neděli se těšíme na pořádný grupáč,posledně to bylo super.
v neděli nebo další sobotu se ukážeme,musíme dohánět
čtvrtek byl perfekt i dobré kočky,před krbem to mělo grády
*461**461*....zveme na sobotu určenou jen pro páry a ženy.....a krátkou neboli rychlou neděli pro páry,ženy a muže....*461**4**219*....
Ahoj,v neděli valíme do Bravek na rychlo šukání.Laďo vem zase ok partu
Ahoj ja se chystam take s mim kamošem do Bravatic on byl umně dneska doma a sem snim už domluvenej on ma auto tak mně přibere dam mu na benzin a zajedu snim do bravatic přišti čtvrtek on mně řikal že se plati na dvěhodinky 500,kč,tak pro nezajet snim a užit si ve skupince bi kluku,a chlapu,ja sem s ostravy fyfejd a kamoš je s Poruby se snim už domluvenej na přišti čtvrtek
Ahoj všem, ve čtvrtek 18.5. se chystám poprvé. Neměl by někdo zájem se domluvit a jít společně? Jsem Bi switch, sportovní hubená postava :)
díky za sobotní pohodovku.Ladi už by to chtělo i karavan*21*
ahoj,dnes s kámoškou vyrážíme na nedělní chvilku poezie
sobota ok,díky za příjemný večírek
neděle opět super,jedno jestli dlouhá,nebo krátká,nemá to chybu.
ano souhlas,spustit ty neděle byla trefa do černého,dnes skvělé,žen tolik,že všechny prostory na sex byly v plném provozu a obsazené.Kámoška spokojená,já spokojená.Laďovi jen poděkovat
*328*.....děkujeme.....na tento týden máme pro vás nabídku

....úterý........gang 4 ženy
....čtvrtek......gang-bi-tma-glory-bude i subinka před barem
....sobota......klasická swingers pro páry,ženy a muže

...*461**461**461*...jako vždy se na všechny těšíme
V sobotu jsem tam a těším se na pořádnou jízdu....
Už mám skříňku na sobotu .......... 🙋
Na sobotu už se moc těšíme M a N :))
my se raději taky už nahlásili
díky,dnes gang parádička,děkuji štíhlé ďablici,za splněný sen
....*328*....hlášení bravantické Myslivny.....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......a další hlášení....*328*....účast dalších 2-3 žen....*461**461*.....
Skvělé že jste i v dopoledních hodinách ! Jsou někde detaily jak vše probíhá ? Dorazil bych jako samostatný muž, není to problém ? dík
a jeste abych trefil na spravnou akci - jsem hetero, miluju blondyny (fetish, lehci sm..)
*4*.....ano subinka dnes bude jak jsme již avizovali + další ženy...*461**461*
*309*v sobotu se po nějaké době ukážeme
Kdyby mi nekdo chtel poradit jak to tam chodi..? Dik
*400*....rádi poradíme.....stačí volat na mobil v popisku....*400**400*
*250*zlatíčka moje,snad vše zítra bude jak si přeji a budeme spolu
Pozdrav do Bravek,všem kamarádům,v sobotu se ukážeme opět jako pár
*400*....děkujeme....na všechny se těšíme a poprosíme páry a ženy,aby raději volali jestli je volno......pro muže bohužel OBSAZENO...*461**461*
*328*.....Kluci nejedete někdo od Brna nebo přes Brno?a přibral by kámošku?....když tam mi volejte na mobil v popisku...*268*....dík
Děkuji všem za další dobře promrdanou sobotu 👉👌. Pro mě byla sobota velmi pestrá.... můj oblíbený Martin se o mě prvně velmi nadstandartně postaral hned v úvodu v mučírně, přesně tak jak to mám ráda a jeho následná odpočinková péče ve vířivce....tak ta se nedá popsat 💋. Ani jsem netušila jakou oblibu najdu ten večer v ordinaci 😁...místnost kde často nechodím, ale dvakrát mě tam pánové vzali a tak dobře vymrdali, že ji budu navštěvovat asi častěji....😈..takže pánové dobrá práce 👍. Nesmím opomenout ani další borce u krbu v čele s neúnavným mrdavým Nikym 😎. A koncovku všemu dal velmi sympatický Jirka, který mě vzal znovu do mučírny na šukací mašinku a nádledně mě i sám tak ošukal, že jsem stříkala jako nikdy 👉👌👍😜.
Děkuji Ladí, Míšo,Dají, Barčo za hezky strávený večer.Ani jsem nestihla "prozkoumat účastníky",ale bavila jsem se skvěle 🤷👍🙂
Jak to tak čtu, tak si fakt budu muset do Bravantic zajet, odhodlávám se už týdny😃
dopručuji se tam podívat,ale hlavně dopručuji se včas nahlásit.Včera jízda ve velkém,hlavně kolem půlnoci kdy dojely další supr kočky,chuť byla,ale síly už né.Zaviděl jsem borcům,kteří nevím kde vzali ten elán a výdrž,že měli sílu šoustat neukojitelné ženy
To si tak člověk jednou vyjede na živou hudbu, pak na super disko do víru velkoměsta a chce být za dámu... Jenže furt něco tomu chybí, tak přibrzdí u Ladíka na kafe a upss už dáma není dámou, ale mrdavou kurvičkou na čtyřech *63*
Taky obdivuji výdrže mužů, jsou úžasní do poslední chvíle a když se nebojí zapojit i jazyk, prsty, pak je to gejzír slasti. *386*
Přemýšlím jestli mě víc baví to mrdání, nebo ti úžasní lidi, co jsou vždy sami sebou, ta bezprostřednost, uvolnění..a hlavně zjištění, že Laďa je furt tím správným Laďou, kvůli kterému tam jezdíme, a který dává myslivně mrdavého ducha, který spojuje, propojuje a povznáší šukání na vyšší LEVEL *33*
*400**400**461*.....všem moc děkujeme za sobotní návštěvu,za spoustu dárečku,že se líbilo,nováčkům,že se vůbec nebáli a šli do toho na plno....*461*....kluci-muži,vám díky,že jste šli do boje proti přesile,kterou sice nešlo porazit,ale bojovali jste dlouho a statečně...
.....na tento týden máme pro vás

.....čtvrtek gang-tma-bi-glory....*461**461*

....neděle odpolední klasická swingers pro páry,ženy a muže....*267**267*
V neděli nemám nic v plánu, tak už si značím nedělní akcičku v myslivně a přijedu si užít 💋😈
Taky se na neděli těším snad už mě to vyjde po půl roce a předvedu se v nejlepší formě a ženy budou uspokojene 😜☺️.Testosteron už stříkà na všechny strany🤣.Bojuju ta pořádné chlapy co uspokojí nejednu samičku 😋
V neděli přijedeme na pořádnou akci do nejlepšího a nejtemnějšího klubu.*3*
taky plánujeme návštěvu v neděli
a děkujeme za nás i kamarády za dnešní zapůjčení mučírny,moc se jim i nám líbilo,určitě dáme opáčko
....*328*....čtvrteční dopolední akce začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vašich rukou a penisů + budou další ženy...*461**219*....
*328*.....odpovídáme na další časté dotazy...........ano ordinace je možné si zapůjčit současně s glory hole......
Zdravím, je v plánu nějaká akce na příští týden kde mohou i samotní muži?
Chci někde zajít poprvé a vy mě lákáte zatím nejvíc ale nikde nemohu najít info apod...
Dokážete mě "namsěrovat" ? *3*
Ahoj,konečně se po delší pauze přijedeme na vás podívat.Ladi neboj omluvenku dovezeme
*4*....děkujeme a zveme na nedělní odpolední klasickou swingers pro páry,ženy a muže....karavan,nuda pláž,venkovní bazén,mučírna spustíme hned jak počasí dovolí....*461**461*....pro samotné muže máme bohužel OBSAZENO....
*2*.....na neděli máme zatím pro samotné muže obsazeno....*461*....ale jak vždy píšeme,zkuste volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci....*219*
neděle nám sedí,taky přijedeme
jsem domluvený,zítra sraz v Bravkách,
*328**267*........malé hlášení....na dnešní nedělní akci bude možno už využít i karavan....*461**219*.....
*1*....ano i venkovní bazenék se už napouští,ale pokud neholdujete otužování,tak na venkovní koupání to určitě není....*267*
Ahoj,tak změna,beru dokonce dvě kočky,chtělo by to asi ještě chlapy.
Jak nejlépe zakončit víkend? Přece v Bravanticích. Děkuji všem kteří se mi dnes věnovali. 👉👌
Opět super akce v příjemném prostředí s výbornou organizaci a kuratka nejvíc lahůdka 😋.opět neskutecna Marcelka s tebou je to slast která by neměla končit moc díky 😚.rad sem potkal Evu která má moc rada stejnou hudbu jako já dále pak jednu novou tajemnou ženu co vyhrála Velkou Pardubickou jak skvěle rajtovala..Kdyby někdy chtěla nějaka slečna co má také rad sex a chtěla doprovod muže se ozvat 😜..sexu zdar ..karavan ten musím vyzkoušet jindy 🤣🤣..Brno druhá liga noo sere mě to ale sex nám zlepší náladu a o to víc budeme pichat 😂 a nesmím zapomenout na opět úžasnou Nikitu co má chuť na sex snad i jak spí 🥰 (upraveno)
oba spokojeni,neděle v duchu krásných žen,které se nedalo ušukat,no a karavan?parádička už nám chyběl.Holky a Láďo díky za skvělou neděli
Velmi parádní nedělní akce *114**114**114*
Též pochvala těm, kteří byli poprvé!
Díky Ladi *39**52*
jo bylo super,karavan nemá chybu,Haničko jsi moje sluníčko,ale i další ženy a holky,děkuji Laďo,máte to tam čím dál více krásnější
Krásná slunná nedělní akce plná vášnivého mrdání 😈😈😈
Uz teď se těšíme na sobotní akci
*18**461*....všem děkujeme za nedělní návštěvu.....holky slibujeme,že teda příště vezneme více mužů...*1*....ale musíte uznat,že se snažili....
*328*....tento týden je v programu

......úterý...........gang bang-4 ženy
......čtvrtek........gang-tma-bi-glory
......sobota........swingers pro páry,ženy a muže

....*461**461**461**461*....jako vždy se na všechny těšíme
Sobota jasná volba. V 20hod jsem na značkách v Myslivně 😎
........*328**461**461*....ano dnes úterý gang 4-5 žen....*219**219*....... (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
foto je podmínkou-dle nich si vybereme,prosíme poslat na nick
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zítra s kámošem vyrážíme na čtvrtek,
pokud chceš přibrat piš na nick
*250**21*děkujeme dnešním účastníkům,kluci byli jste skvělí.Laďovi díky za organizaci-jako vždy*250**21*
kluci je zbytečné už psát,setkání proběhlo,a kdy bude další?až bude čas a chuť.Dáme včas vědět
*2**2*.....děkujeme a zveme na dnešní čtvrteční akci,kde je možno si glory a silikonovou pannu vyzkoušet....*461**461*
Ahoj Jestli maš Kamoše tak neni Problem že byste oba dva ke mně přijeli na bi akci v Ostravě umně za Azyl se neplati
dnes čtvrtek hodně dobré,byl i páreček z Polska,dejte vědět kdy zase pojedete.Dík
Úplně nevím,kam psát,když jsem čistě hetero a tady je to sám chlap s chlapem ..no v sobotu jedu,mám za sebou mega těžký měsíc a opravdu potřebují pořádně vysukat ..tak snad se i na mě dostane...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,my se po delší pauzičce v sobotu ukážeme,máme co dohánět,rádi zkoukneme Laďové novinky a vrháme se do výru sexu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*4*....lidičky pokud se chcete domlouvat jen konkrétně s určitou osobou,pište si přímo na nick né na fórum.Děkujeme
......co se týká dotazu na sobotu...*461**461*...ano karavan je již v provozu-venkovní bazének napuštěn(možno využívat již na všech akcích),venkovní projekce bude spuštěna od další soboty...*219*...dále pro ženy-ano fény na vlasy taky máme,stačí oslovit obsluhu......stále platí,že je nutno se před příjezdem hlásit na mobilu v popisku....*400*....těší se team Bravantic
my v sobotu*309*tešíme se na vše,hlavně na venkovní radovánky
venkovní radovánky bylo myšleno karavan,ale díky za upozornění
V sobotu dorazím. Těším se na vás pánové...💋
Jedu Krnov...Opava....Ostrava....Bravantice....najde se zena, co by jela se mnou?
Ahoj,také dnes vyrážíme k Laďovi do Bravek
*328*.....bohužel pro samotné muže máme na dnešní sobotu OBSAZENO


....a raději zopakujeme upozornění pro samotné muže......někteří pánové vymysleli fintu jak se dostat i když je pro samotné muže obsazené......objednají se jako pár a pak nám sdělí,že partnerka nedorazila,a že teda bude samotný ve skříňce,kterou má přidělenou jako pár....a vůbec né,že přijede sám s tím,že už jde dovnitř kde na partnerku počká.....pokud je nahlášený jako pár-vyžadujeme vstup jen s partnerkou...*1**1*.......kluci dobré pokusy,ale pokud jste nahlášení jako pár a dojedete bez partnerky-smůla-jeli jste zbytečně!!!....*461**461*.....
děkujeme za sobotní sexmanii.Ladi vybral jsi moc dobře
další suprovní sobotní sexovačka,poslední dobou kvalitní výběr.Ladi a holky díky
Příspěvek byl smazán.
*267**267*.....moc děkujeme za komentáře......

....a odpovídáme na další dotazy...*461**461*....ano.....pláž,karavan a venkovné bazének se dá využívat na každé akci.....*267**267*....úterní,čtvrteční,sobotní i nedělní....*219**219*....
..*461**461*.....na tento týden máme pro vás připraveno...

.....čtvrtek....gang-tma-bi-glory
.....sobota....swingers jen pro pára a ženy
.....neděle....rychlo šukací akce pro páry,ženy a muže
Ahoj,hlásíme se na neděli,zase bude pořádný grupáč jako vždy.
*362**92*
Děkujeme za sobotní večer,kočičko R byla jsi úžasná,vystoupení před krben s muži nemělo chybu
*328*......ano....akce gang-tma-bi-glory ve čtvrtek je dopoledne.....*4*.....zveme páry,ženy a muže
ahoj,my sobotu párovka,vzkaz pro naši květinku,kdyby jste jeli dejte vědět (upraveno)
Haničko já už nahlášený,hned jak jste napsali,že jedete
Hani píšu tady za více chlapů,co si dát do galérky nějaké fotky,aby všichni viděli jaká jsi kočka,určitě nebudu sám,kdo by se na ně těšil
ve čtvrtek jedeme s kámošem a 1 místo bude volné
ahoj do Bravek,nějak se mi poslední dobou nedaří najít čas,další pokus bude v neděli
kluci asi vás zklamu,díky za nabídky,ale k Laďovi do Bravek až na malé vyjímky jezdím výhradně sama
*328*....ano ano akce tma je dnes dopoledne-zveme páry,ženy a muže....*37**461*
*15*my teda v sobotu na páry,ale zajímavější pro nás začínaj být smíšené
*267**267*.......odpovídáme na další dotazy.........na nedělní-rychlo-krátkou kapacitu neomezujeme,ale abychom to s muži nepřepískli,raději sms napište....*4*.....dík.....*461**461*
Ahoj, v neděli přijedeme, tak muže radši neomezuj, Dáša potřebuje pořádně vymrdat
*328**328*.......už delší dobu děláme průzkum SW trhem.....výsledkem bude změna konání akcí-tzv přechod na letní provoz,aby se více dalo využít nuda pláže...*267**267*....který bohužel nepotěší příznivce párových akcí....*4*....také jsme vás zbytečně pletli-krátká neděle-dlouhá neděle atd

jak vše bude???....velmi jednoduché
---------------------


víkend č.1...sobota klasická swingers večer...............pro všechny-páry-ženy-muži

víkend č.2...neděle klasická swingers odpoledne.......pro všechny-páry-ženy-muži

víkend č.3...sobota klasická swingers večer ...............pro všechny-páry-ženy-muži

víkend č.4...neděle klasická swingers odpoledne........pro všechny-páry-ženy-muži


....*461**461**461*.....jak vždy píšeme vyzkoušíme a uvidíme.....*461**461**461*
my na párech začínali,pak přechod na smíšené,za nás dobrá volba
Za nás taky správná volba,pořádná sw párty má být otevřená pro všechny.
ano velmi vítaná varianta-za mě ok
na sobotní párovku asi dorazíme,jelikož máme volný večer,dalo se něco takového čekat,z doslechu a co jsme vypozorovali,na Laďu bylo i dost tlačeno,má to těžké,chce vyhovět všem,ale otevřeně musíme přiznat,že smíšené jsou daleko lepší,májí grády a spád.My schvalujeme,ale přes zimu bychom párovky vrátili
v neděli se s kámoškou stavíme,co se týká párových sobot,byli jsme jednou,párů hodně,celkem jsme se i bavili,to nemůžeme říct,ale pokud bychom si měli vybrat,raději ty otevřené i pro muže (upraveno)
*400**400*.......jak jsme psali vyzkoušíme a uvidíme,třeba se párové akce zase vrátí....jen reagujeme na vaše přání,dotazy a nápady....bylo hned jasné,že pro některé-kterých je většina je rozhodnutí dobré.....pak je tady druhá strana,kerým bude párová sobota chybět......*400**400*....
......pro tento víkend máme pro vás připraveno

....sobota.....swingers-večer jen pro páry a ženy

....neděle.....rychlo neděle-odpoledne-sw-gang-tma-bi-glory
Už se těšíme na neděli, teda hlavně Dáša na chlapy
*21*kluci dlouho jsem vás neviděla,pokud nevyjde zítra neděle uvidíme se ve čtvrtek dopo
Omlouváme se, ale účast na dnešní akci musíme bohužel ze zdravotních důvodů odvolat - hezky si to v Bravanticích užijte, závidíme a budeme se těšit někdy příště
*267**267**307**307*...a my se dnes na všechny těšíme....*307**307**267**267*
Nedělní akce super, jak Ládik si to pro sebe pojmenoval , akce kombajn, odpovidala celá akce tomu.Šukalo se osto šest ,žadné vysedváni jenom sex a zase sex.Proto tam všichni chodí. Bylo hodně mužů, ale i žen ,takže si všichi užili doufáme. My ano. A pozdravujeme muže s pořádnym dlouhým a tlustým pérem . Co řikal ženě ta tvoje je tak akorát na toho mojeho, velikostně ,aby se ozval ,že ho rádi ještě uvidíme. .
neděle další parádička,škoda,že KOMBAJN končí*3*název naprosto vystihuje průběh akce
Hani příště si kolem tebe udělám nějakou klec,abych se k tobě vůbec nějak dostal
Kombajn to nazval Ládik , ale asi to sedí. *3**3*
Za nás taky velká spokojenost,Hanka dostala co proto.
*400**400*....děkujeme,že se líbilo....a zveme na další akce....

....úterý.......dopo........gang 4 ženy
....čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory
....sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže

.....na všechny se těšíme.....*461**461**461*
Na sobotu se moc těšíme, M+N :)
Aj my sa veľmi tešíme, po dlhšej dobe prídeme*3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*328**461*.....děkujeme,že nám píšete....jen malé info....na akce v úterý a čtvrtky posíláme zvací sms jen den předem....bát se nemusíte,že bychom na vás zapomněli....*2* (upraveno)
v sobotu dovalíme na pořádnou sexovačku.Ladi ber autobus chlapů,aby nám to po desate neumřelo*3*
Sobotní akci v Bravanticích navštívím prvně a moc se těším. Dle zvěstí je to top. Kdo se též chystá?
*15*................................................... (upraveno)
"to VEPRIK75": Uvědom si, že tady nejsi na google nebo emiminu. Tady jsi na webu VIP komunity, která za ty roky vytvořila jakýsi organismus, který si žije svým životem a Laďa to spíš moderuje. A to je poslední roky na netu sakra vzácné. Měl bys cítit čest a respekt z toho, že jsi měl vůbec možnost nakouknout. Chytrácký komenty běž házet tam, kde to někoho zajímá...... (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pro Veprik75:je velmi zajímavé,že zrovna nedávno založený nick se bojí o celé lidstvo,ale napíše to zrovna na fórum Bravantic,proč s tím neotravuješ jinde!!!!!!
V sobotu s mužem přijedu...možná trošku později ale. 😎💋😈
ve čtvrtek na 100% přijedu,mám co dohánět,pánové čekám od vás náruživý sex,ale chtěla bych ojet pár zadečku připinákem
dnes čtvrtek pecka,Laďa avizoval 2 ženy,nakonec?hmmmmm*114*byly 4
jsi vzdy ozdobou ,sobotní noci,jedem také.*4**4*
my sobota,vzorně nahlášení a natěšení
*250*děkuji za včerejší péči,snad se líbilo a ráda jsem mohla oplácet
v sobotu se ukážeme opět s kámoškou,nějak se jí skupinovka zalíbila
dnes jedeme na pořádný grupáč,chci dopřát miláčkovi pohled na mně v obležení mužů.Ladi prosím vem ty dobré týpky jako minule
*328*.....bohužel pro samotné muže máme na dnešní sobotu OBSAZENO....*461**461**1*....ale,klidně volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci....*219**219*....

Ještě jednou zde musím poděkovat všem včerejším aktérům. Jen škoda že to k Vám do Bravantic mám tak daleko. Příští návštěvě však naplánuji i s noclehem jelikož dnešní ranní erekce napovídala že jsem měl ještě zůstat a užít večer až do rána....Jste top podnik s perfektní klientelou, díky za to.
Děkuji Ladikovi za pozdní přijetí a skvělou péči pánům,kteří se mě včera ujali.Nėjak jsem pořád neměla dost 🤷Moc jsem si to včera užila 🙆
Ahojte. Včera zasa skvelý večer v Bravanticiach. Ďakujeme *3**3* Chalani boli skvelí *21**21* Tešíme sa nabudúce.
*461**62*....děkujeme.a těšíme se na další návštěvu....*219**461*
*328*.....na tento týden máme pro vás připraveno

....úterý............dopo gang 4 ženy
....čtvrtek..........dopo gang-tma-bi-glory
....neděle..........odpo swingers pro páry,ženy a muže

*461**267*....těší se team Bravantic
*114*sobota skvělá,velkou část návštěvníků jsme neznali,hodně nových což je vítané,ale zapojili se všichni.Laďa nenechal nikoho ani vydechnout.Výběr chlapů na 1
škoda, že jsme nemohli . Tak někdy jindy
*15*ráda se stavím ve čtvrtek,kluci děkuji za nabídky,ale jezdím výhradně sama
....*328*....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů + další žena-ženy....*461**461*.....
na subinku se přijedu podívat,snad dojde i na lesbi,jako když byla minule
*328*....odpovídáme na častý dotaz...co vše jde se subinkou.....

...vše co dovolí její pán.....zatím mohla orál do konce-polykala-prstění-dráždění-vyvolení určení pánem mohli subinu ošukat-anál né

....ale pokaždé se pravidla mění
dnes pecka,lesbi show naměla chybu,myslím,že hodně chlapů mělo co dělat aby to nebyla jejich poslední chvilka,na závěr další pár-celkem 4 ženy-prostě super čtvrtek
*114*dnes bylo vše a ve velkém,hodně žen,hodně mužů,hodně sexu
Hoj do Bravek,v neděli taky dofrčíme
sobota byla skvělá,a co neděle?bude taky?
pokud vše dopadne,v neděli se ukážeme
*267**218**461*....ano nedělní akce jsou za každého počasí a jsou určené pro páry,ženy i muže....*267**218**461*
Ahoj, v neděli dorazíme. Manželka má ráda, když si z ní chlapi udělají svoji čubku, tak doufáme, že tam bude dost tvrďáků, kteří se s ní nebudou mazlit !
*267**267**267*.......ano dnes je i pláž-karavan-venkovní místečko na sexovačku-venkovní bazén......ale i nahřátá vířivka-vnitřní prostory-ordinace-mučírna-glory-tmavé prostory....*267**267*....těší se team Bravantic
Díky za perfektní nedělní akci, Dáša si to krásně užila
*400**400**461*.....děkujeme všem za nedělení návštěvu.....za dobrůtky a dárečky,které jste nám dovezli....*400**400**461*
*328*.....tento týden máme pro vás připraveno

.....čtvrtek.....dopoledne....gang-tma-bi-glory

.....sobota.....večer............swingers pro páry,ženy a muže

...*461**461**461**461*.....
*250*kluci děkuji za sexuální servis,nedělní nádhera.Ladi tobě jako vždy dík za hvězdný výběr
neděle super,vyšlo počasí,lidí plno,jelo se na plno,dokonce i na pláži a v karavanu
*328*.....akce glory-gang-tma-bi-čtvrrtek.......na tuto akce se hlásit nemusíte...*461*....stačí jen dojet
neděle,poděkování za mně i kámošku,líbilo se nám,dorazíme i v sobotu
V sobotu prijedeme, je třeba adekvátně přivítat prázdniny 👉👌
čtvrtek byl super,chystá se nějaká z těch 4 co byly minule?
*21*ve čtvrtek se ráda stavím,připinák mám v pohotovosti*362*
To musí být něco. Škoda, že nám to vyjde nejspíše až ten příští čtvrtek...
s kámošem zítra jedeme,ale na odvoz se už nedomlouváme
Ahoj všem, už odpočítávám dny do soboty, kdo také přijede pořádně zahájit prázdniny?
také se v sobotu ukážeme,rádi nakoukneme do mučky
Dík za dnešní čtvrtek-5 žen,krásné pošukáníčko*114*
*328*.....odpovídáme na častý dotaz.......ordinace se dá využívat v rámci naších akcí pouze na sobotních a nedělních akcích-swingers....jainak se dá pronajímat kdykoliv mimo akce
*15*kluci děkuji za včerejší péči a práci pro můj připinák
*400**400*.......velkého zájmu si nesmírně vážíme,ale bohužel na sobotní sw je ZCELA OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.....můžete volat,kdyby někdo zrušil rezervaci......mobil v popisku....*461**461*....těší se team Bravantic.......hlavně poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme..........můžeme doporučit fajný klub Vila Funny-Rozdrojovice....*461**461*....
Ahojte, tešíme sa na stretko zajtra na všetkých známych aj neznámych *3**3*
my se taky těšíme a v sobotu přijedeme
*4*my sobota,sice po delší době,ale nahlásili jsme se včas.
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
vypadá to na divoký sobotní večírek,který si nenecháme ujít
*328**328**328**328*.........lidičky všem moc děkujeme,ale pro dnešní sobotu máme.....

....................OBSAZENO.........................

.....moc prosíme-pokud nemáte rezervaci,aby jste NEJEZDILI......vždy,ale můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervačku......*461**461*....těší se team Bravantic
my vzorně nahlášení,natěšeni a připravení na Láďuv kombajn-mela*3*
Taky se nám na poslední chvíli povedlo získat místečko. Fajně bude *1*
Sobota....krásný začátek prázdnin a dovolené ve víru neskutečných zážitků a sexu 👉👌 . Spousta nováčků, kteří se vůbec neostýchali zapojit se do Bravantického reje 👍 . Galantní muži, kteří potěší ženu nejen kvalitním vymrdáním ale i lichotkou 💋 . Užila jsem si do sytosti přesně tak jak to mám ráda. 😈
Že máš nejhezčí zadek v baráku?
Jj, taková lichotka potěší vždy 😊😎
Příspěvek byl smazán.
Ahojte. Včera bolo neskutočne veľa ľudí, ale všetci sa výborne bavili. Ďakujem všetkým gratulantom:-) Tešíme sa najbližšie zasa. Všetkých pozdravujeme
také děkujeme,další Mega našlapaná Bravantická párty*451*
Další z exelentních akcí. Naprostý full house. Spousta nových tváří ale i stálic, kteří si umění užít. Dokonalá přehlídka krásných žen , které dráždili mužské oko smyslným prádlem a ladnými křivkami.Byl to další super večer pro nás oba, kdy bylo správně postaráno i o mou ženu . Skvělá práce pánové, byla správně utahaná. Těšíme se na další akci
pánům děkujeme za nadstandartní výkony,Laďovi za jejich výběr*21*
*400**400*.......všem moc a moc děkujeme za sobotní návštěvu,naše kapacita byla využita na plných 100%,hodně nových párů naších z Polska,Slovenska,kterým děkujeme,že se bez problému přidali k sw aktivitám.Děkujeme za dárečky,za další dobrůtky,bylo jich hodně...*4**4*....

.......moc se omlouváme-hlavně párům,kteří se z důvodu plné kapacity nedostali....*400**400*.....
*328**328*......na tento týden máme pro vás připraveno

....úterý.........dopo gang-tma-bi-domina

....čtvrtek.......dopo gang-tma-bi-glory

....neděle.......odpo nedělní swingers

...*267**267**267*.....těší se team Bravantic
*32*děkujeme za přenádherný,sex pestrý sobotní večírek.Všechny párty výborné,ale tahle sw se extrémně vyvedla
*328**328*.....ano.....prostory jako azyl-mučírna-ordinace se mimo akce mohou soukromě využívat......
v neděli se těšíme na pořádný grupáč -rádi přijedeme.
*328**328*........ano dnes je akce gang-glory.......pokud neodpovídáme nebo neodepisujeme,bohužel někdy to nejde-prý nejsme VIP-dodnes nechápeme,proč bychom měli být VIP,když chceme odepsat lidem,kteří napíší nám......proto poprosíme raději volejte....*395**395*
ahoj,celý týden volno,zkusíme možná čtvrtek,kdyby né tak neděli
*250*ve čtvrtek přijedu,ráda si zablbnu,sexík i připinák
nějak nás sobota nabudila,pokud vše klapne budeme čtvrtek i neděle
Mazlíci - (Tomcat66 a Horny_Mom ) ve čtvrtek přijedou také! (upraveno)
no teda na zítra se rysuje dobrá grupen,jedeme jako vždy s kámošem
Jedeme po docela dlouhé době tak to doufám bude stát za to!
Tak mě už teda stojí... z představy jak krásně mrdáš......
*21*my až v neděli s kamarády,možná někdy čtvrteční divočinu vyzkoušíme
*400**400*.....ano bude....odpověděli bychom přímo na nick,ale nejde odpovídat,že nejsme VIP,na vysvětlení,proč to nejde,když někdo napíše nám?...na odpověď od admina stále čekáme a stále nic...*3**3* (upraveno)
především bychom chtěli poděkovat za neopakovatelnou sobotu,večer,který se jen tak nezažije*21*Dík Laďovi,holkám za barem,jednomu příjemnému párečku ze Slovenska a všem co byli
*281**4**328*.......rádi odpovíme znova.....na čtvrteční akce se hlásit nemusí....kdo dojde dojde*1*.....ano dnes je vzhledem k volnu nahlášeno i více párů......pro páry je vstup zdarma....*461**219*.....budeme se těšit....čas,ceny,kontakt atd v popisku
dnes maxi se vším všudy,plno bab,tolik jsem jich ještě na čtvrtku neviděl,hodně dobré*114*
ano dneska opět výborné,počet žen překvapil
A já nejela,že by bylo žen už moc 🤷
*400*......hodně žen-párů se dalo čekat-bylo volno...*461*.........a hned zveme na nedělní swingers-nuda pláž....*267**267*.....a vnitřní prostory jako na klasické akci...*461*
Má i stydlín si u vás užít nějakou akci?
ahoj do Bravek,v neděli se zastavíme na *362*
Tak změna,beru dvě Hanky.Laďo ber pořádné chlapy.
Praha zdraví Bravky*114*v sobotu se po delší odmlce rád ukážu
aha tak sobota není*12*zkusím teda neděli*75*
*461**267**267*.......zveme na nedělní sw-nuda pláž,venkovní polehy posedy-v karavanu jsme vytvořili další místo na sexík,akce probíha jako vždy i ve vnitřních prostorech-výběr necháme na vás....*267**267**461*
tuž taky se přijedu trošku plážovat a hodně*362*
Ahoj, chceme se zeptat, jestli na zítra je ještě volné místo pro jeden nezkušený pár. Žena by ráda zkusila více mužů a já bych měl dotaz, jakou formou a co vše je k občerstvení
Díky
Ahoj....*4*.....ano na vše rádi odpovíme stačí volat na mobil nebo se domluvit přímo na našem nicku....
*3*dotaz č.1-žena by ráda zkusila více mužů-ženě vřele doporučím swingers v Bravanticích
dotaz č.2 jakou formou a co vše je k občerstvení-pro muže zase vřele doporučím Motobar Bravantice,oba budete na 100% spokojeni*3*
Byl jsem několikrát a stydím se furt. :)
se zítra s mladou ukážeme,kujva bude pažák,na sluníčko asi nepůjdeme
*461**461**461*....na všechny se dnes těšíme....*267**267**267*.....nezapomeńte opalovací krém,pokud budete chtít využít i naši malou pláž při delším opalování....*461**461**461* (upraveno)
*219**219*....všem moc děkujeme za nedělní návštěvu,hlavně nováčkům.....*219**219*
...*461**219**461*....jak jsme říkali.....kdo si počká ten se dočká....pokud je hodně nových lidiček tak vždy se akce rozjíždí pomaleji.....chce to jen čas než se nováčci rozkoukají....napřed nevěděli jestli začnou a pak zase nevěděli kdy skončit....důležité je,že začali.....někteří pánová si chvilkama pletli swingers s romantickou seznamkou,ale manželky jim rychle vysvětlily,že další svatba nebude ....*3**3*....i když se nám akce trochu protáhla....stále platí....konec dobrý všechno dobré....*461**2*
za mně omluva,přesun na neděli nevyšel,snad vyjde tahle sobota
neděle gut*24*hlavně ke konci hodně dobré,už šoustali všichni
*4**328*.....na tento týden jsme pro vás připravili

......úterý............dopo.....4 ženy gang-domina-glory-tma

......čtvrtek..........dopo.....gang-bi-tma-glory

.....sobota..........večer.....swingers pro páry-ženy a muže

.....*461**461*....těší se team Bravantic......
*21*ve čtvrtek já s připinákem,vy mně a já vás,kluci zkusit se má vše,nebojte si říct rádá vás ojedu
v neděli jsme se vyblbli,možná vyjde i dnes gang
Ahojte. Na sobotu sa veľmi tešíme na nové sexuálne zážitky *75**87*
To i já se velmi těším, věřím že bude sobota jako vždy skvělá...
Ahoj ja sa rad necham opichat kludne hned aj na zaciatku
....*328*....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů + další žena-ženy....*461**461*.....
v sobotu s pravděpodobně zase ukážeme*21*
čtvrtek s kámošem jedeme oba aktiv-pasiv
*328**328*.......tmavé prostory se dají využívat na každé akcí......tzn i dnes*461**461*
*250*v sobotu máme namířeno do Bravantic.Ladi co venkovní projekce?bude?
Také se těšíme na sobotní pořádný grupáč-přijedeme*362**119*
my nápodobně natěšeni,zítra na to vlítneme
*328*.....bohužel pro samotné muže máme na dnešní sobotu OBSAZENO....*461**461**1*....ale nebojte volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci....*219**219*....
.....pro páry ještě několik míst máme....*267*....pokud jde o venkovní produkci....ano bude vždy za vhodného počasí....*267**461**267*
s kamarády přijedeme,sex,venkovní koupačka,karavan*21*
ráda přiložím ruku k dílu,a né jen ruku
*400**400*.......na dnešní sobotní sw máme bohužel OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.....můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461**461*....těší se team Bravantic.......hlavně poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme..........můžeme doporučit fajný klub Vila Funny-Rozdrojovice....*461**461*....
nebudeme také chybět,večer směr sex land Bravantice*92*
*461**461**461**461*....raději napíšeme znova.......

....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem.........NEJEZDILI....

...*219**219**219**219* (upraveno)
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
*461**267**461*.............všem moc děkujeme za sobotní účast,za spoustu dárečků,dalším nováčkům,že se přijeli kouknout a šli do toho....*461**267**461*.....
*328*.....na další týden máme pro vás připraveno....

......úterý.........dopo........gang-domina-glory-bi-tma

.....čtvrtek.......dopo.........gang-bi-tma-glory

.....neděle.......odpo.........klasická swingers pro páry,ženy a muže

........*461**461**461**267**267**267**461**461**461*
Všem včerejším dámám patří velké poděkování, byli jste skvělé a moc rád si to s vámi zase zopakuji. Erik
také díky do Bravantic,bylo to super
Ahoj, za nás celkem velké zklamání. Připadali jsme si jak na nějakém běžeckém závodě, když stále dokola běhalo snad 20 sexuálních predátorů. Věkový průměr 50+ a horko jako v pekle. Obsluhu jsme také čekali nějaké sexi hostesky v prádle a ne v teplákách .
Bohužel poprvé a naposledy :-(
Běhat jsem tam nikdy v životě nikdo neviděla. Stačí říct ne, pokud o někoho nemáte zájem, nebo něco nechcete.

Pokud se vám ve vnitř nelíbilo a na vás bylo moc horko, mohli jste jít ven, kde je bazének, karavan, lehátka a další místa, kde se dá šukat.

A to jste se přijeli jenom kochat holkami, co jsou za barem nebo i šukat? Protože to vypadá, že jenom to první 🤔 (upraveno)
Aspoň máme o pár mín a bude místo pro více samotných mužů a pro příznivce tohoto týmu.Vy určitě najdete co hledáte jinde👍🍀Tepláků jsem si nevšimla a běhajících predátorů taky ne. Možná proto,že jsem šukala a neměla čas sledovat dění okolo 🙂Sexu a Bravanticim zdar♥️
Věkově těch 50 máte oba za pár ,co jsem koukala 😀
už podle prvního dotazu nick MartinaaPavel,kdy je spíše zajímalo co bude kde k šežrání atd,bylo jasné,že tento pár,který tam měl původně region Praha a najdnou má Olomouc,je spíše výsadkový mudul na pomluvu,jedinou pravdu,kterou jste napsali je,že bylo teplo,jinak se všim mimo.Kdyby za váma běhalo 20 chlapů,tak by to byli všichni co v sobotu přijeli,a pro dalších 30 párů by nezbyl nikdo,věkovým průměrem jste se taky hodně sekli,ale je jasné,že je třeba pomlouvat,ale musíte hledat reálné chyby.Váš koment je trapná fraška (upraveno)
sobota jako vždy perfekt-narváno,hlavně venku-karavan-pláž-bazének v tom hicu příjemné
Ladi jako vždy paráda,promítání skvělé,ke konci pánům trochu docházel dech,ale jinak byli OK
Ďalšia šukacia sobota za nami. Skvele sme sa bavili. Už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu. Ďakujeme za super obsluhu a starostlivosť
děkujeme za krásný sobotní večer,Ladikoví a holkám za barem,karavan a venkovní radovánky neměly chybu.Děkujeme neznámemému páru za vzrušující chvíle a tmě na pláži u lehátek,dále pokračování s muži v karavanu,už jen ten pocit,sexujete venku a koukáme na porno film-boží.Laďo brutus nápad*114*
A ta okna v karavanu. Mate pocit ,že jste jen já a on a najednou vás hladí cizí ruce přes okynko.Pecka 👍
*328**328*......rádi odpovíme znova.......na všechny akce je nutno se hlásit......vyjímkou je čtvrtkek,kde je možno dojet bez nahlášení
také zareagujeme na kritiku,Bravantice jsou naprosto bezkonkurenční klub v ČR ,kde akce mají grády ,a nejsou pro lidi,kteří jsou zvyklí příjít jen popít a posedět.My si také hodně ceníme domácké prostředí a přátelský přístup majitele,který dělá pro to ,aby to fungovalo první,poslední.....
Tato sobota se zapíše do dějin mé nenasytné kundičky *63*, měla jsem štěstí na božské šukatéry, kteří mě úžasně zničili... průniky byly dokonalé, procítěné *33* do toho galantnost panů, žhavé doteky, milé úsměvy *18* S časem to gradovalo a když už jsem si říkala, že by stačilo, tak návštěva karavanu odstartovala pořádnou m*danici *75*
Horká žhavá těla, které se chtějí v tu chvíli rozdat, neřeší scény a chtějí si užít naplno, tak o tom to je..Když už jsem dávala finální sprchu a byla při ní rozkošně omrdána tak mě oslovil sexy pár...bože ta její sladká krásná kundička mě natolik chutnala, že odměna být mrdána jejím protějškem situaci umocnila. K tomu Ládík kontroloval důslednost mrdu, jestli to neflákame. *58*
Nikdy jsem nebyla líp omrdána jako tuto sobotu, děkuju všem úžasným galantním šukatérům a sladké kundičce. *386*
Uživejte naplno a neřešte k*****y, to radši seďte doma *18*
skvělý sobotní grupáček,spokojenost a pochvala za nové inovace.Ladikovi přejeme,aby mu elán vydržel co nejdéle*21*
*400**2*......děkujeme a zveme na úterní dopo gang kde bude 5 žen.....*219**219*
bezva mejdlo,bylo supr,trochu jsme se zapotili,venku v bazénu schladili a valili znova do houfu.Děkujeme Laďovi za neúnavnost,ten toho chudák nachodili*3*holkám,že bývaj stále milé,všem pánům,některý výkony byly fakt nadstandartní.Jestli bude dobrá konstalace dovalíme v neděli
Sobotní akce perfektní jako vždy.Skvělí a neúnavní muži, krásné ženy ,super holky za barem a Ladík, kterému za toto vše patří velké díky.Diky patří také nicku MartinaaPavel, kteří již nikdy nepřijedou*23* a budou nahrazeni lidmi, kteří si to tam přijedou opravdu užít.Těším se na příští víkend i na ty další. (upraveno)
Asi někdo naložil Tvojí ženě a ty to nedokážeš rozdýchat !!!
😎 sakra, když vidím ty pozitivní reakce, já snad zajedu.
kámo doporučuji zajet,Bravky nemaj chybu
Ahojte. Tento týždeň nám to vyjde vo štvrtok, veľmi sa tešíme na akciu v tme*3**3*
....na úterý máme v Bravkách objednaný pokoj na hodinku a půl,chtěla bych 2-3 štíhlé-s výdrží,chci podívanou pro svého miláčka-být šukaná,když jsem spoutaná,drážděná vibrační hlavici,anál,sendvič,polykám,já 27 let štíhlá,dlouhé vlasy,info u Ladi

Dnes opět dorazime na akci si to užit.
*21*děkujeme,již máme vybráno,napsalo vás asi 300,my si vybrali 3,snad jsme měli při výběru štěstí
*328**328*....děkujeme....úterý máme za sebou a na čtvrtek zveme páry,ženy a muže.....páry a ženy zdarma....muži 700....*461**219*
ve čtvrtek já s připinákem,vy mně a já vás,kluci zkusit se má vše,nebojte si říct rádá vás ojedu
v neděli do Bravek,počasí vyjde-nevyjde,sexovat se dá vždy*119*
*328**328*....dnešní čtvrteční dopo akce je pro páry,ženy i muže,na čtvrteční akci není nutno se hlásit-stačí jen dojet......páry a ženy zdarma......*461**461*
Ahojte. Štvrtok zasa výborná akcia. Sme blízko Ostravy na dovolenke na 3 dni. Radi si spestríme malú dovolenku ešte nejakou súkromnou akciou v Bravanticiach od dneška do soboty večer.
Nepíšte na nik, nie sme na tel. ani na nete, píšte volajte Ládikovi. Kontakt je na: bravantice-sw
kluci děkuji,moje pipinka ukojená a spokojená*342* (upraveno)
dnes čtvrtek super,Janka i další ženy nezničitelné*63*
Jako za mě mmmm, hned bych zopakoval *15**15**15**24**71*
*461**267**267*.......zveme na nedělní sw-nuda pláž,venkovní polehy posedy-v karavanu jsme vytvořili další místo na sexík,akce probíha jako vždy i ve vnitřních prostorech-výběr necháme na vás.....akce je za každého počasí....*267**267**461*
Ladi v neděli budeme,naber pořádné šukatéry*362*
neděle nám fakt vyhovují,znova se dostavíme,snad vyjde trocha času na oplovačku,ale hlavně jedeme na pořádnou šukačku*3*
plánujeme se v neděli stavit,těšíme na šikovné muže,snad Ladik vybere dobře a bude pořádná jízda
Ahojte. Sme po dovolenke na Morave, odchádzame plní pekných zážitkov a najkrajších od Ládika z Bravantic. Ďakujeme všetkým chalanom, ktorí sa zastavili a spríjemnili nám pobyt. *92**362**75*
*119*dneska se s kámošem protáhneme,neděle jsou dobré pohodovky
neděle suprovka,blblo se všude,plážová pohoda,v karavanu se jelo od začátku do konce *114*Laďovi a jeho týmu díky
hlavně grupáč na konec,3 kočky se rozjely na max,karavan se třepal,ale vydržel*3*
*400**400*......děkujeme.......na tento týden jsme pro vás připravili

.....úterý...........dopo.......5 žen gang-domina-bi-glory-tma

.....čtvrtek........dopo.......ženy-subina-gang-bi-tma-glory

.....sobota........večer.......klasická swingers pro páry-ženy a muže

*461**461**461**461**461*......těší se team Bravantic
*316*Ladi děkujeme tobě a všem učastníkům nedělní šukací párty,za další skvělou neděli,byli jsme po delším čase a znova obdivovali další nové projekty.Máme co dohánět v sobotu bychom chtěli opakovačku
V sobotu se přijedu s mužem odreagovat. 👉👌😈
dík za neděli,vzkaz pro Viktorii,byla jsi božská,napiš mi prosím na nick
....*328*....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......dále bude i slečna Viktorie na kterou se tolik dotazujete+další ženy-páry.....*461**461*......těší se team Bravantic
přehodnocuji plány půjdu i ve čtvrtek i sobotu
čtvrtek lákačka,bohužel nemáme volno*437*ale v sobotu se stavíme
V sobotu také přijedeme na pořádný grupáč.*87**92*
Ví někdo věk cca té Viky, která byla v útery na GB?
Omyl, myslím v nedeli poslední
s kámošem jedeme,bude mačkanice*114*
*328*.......odpovídáme na časté dotazy ke čtvrteční akci........na čtvrteční akci se pouští přesně v 10,proto doporučujeme příjezd 5-10 minut před akcí nebo chvilku po 10 hod......děkujeme.......*461* (upraveno)
Ahoj,dnes jedeme,lépe vyšukaná jsem zatím než na čtvrtku nebyla
dnes mega čtvrtek,nepamatuji si jestli kdy vůbec nějaký takový byl,krásné ženy,krásná podívaná,nádherná subina,lesbi show,Viky taky pěkný kousek.Laďovi díky
Jsem pro... Z Bravantických akcí, vzdy odjíždím na měko 👌👌.... PS : DÍK LÁĎO... Víš o koho se jedná..
dnešek byl hodně výživný,jako teda moc dobrý*114*
my v sobotu,kdyby jel modrý župánek dejte vědět na nick
*328*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže již OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
Ahoj do Bravek,pokud vše vyjde večer rádi přijedeme
hoj swingersáci,večer si přijedeme pořádně*362*
*400*.....na dnešní sobotu máme bohužel OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......klidně volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....hlavně poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme..........můžeme doporučit fajný klub Vila Funny-Rozdrojovice....*461*....těší se team Bravantic
*15*děkujeme za krásně prošukaný večer,možná bychom vydrželi i déle,chlapci už nějak nemohli,ale pochvalu si zaslouží.Ladi my asi za 14 dní po dovči
také se připojujeme s pochvalou,soboty jsou super,výkonní muži,krásné ženy,nemělo to chybu,jen ten Karlík nám tam chyběl.*3*
další mega grupen Bravantická show,teda i dost mladších,makalo se snad všude,jako chlap jsem dostal zabrat a myslím,že jsem nezklamal Laďovu důvěru (upraveno)
střihli jsme si i sobotu*362*spokojená,vyšukaná,partner se měl na co koukat
Také se připojujeme, super sobota.....Byla to naše druhá návštěva, a byli jsme velmi mile překvapení...
P.S. Jinak jsme chtěli poděkovat kamarádovi z Bratislavy za krásné zážitky mé partnerky. Zkusili jsme věci, o kterých jsme si mysleli, že nezažijeme.
Kdyby náhodou jel znovu, rádi bychom dorazili t
posíláme pozdravy z dovči,v neděli už budeme vzorně v Bravkách*130*
*400*....děkujeme za sobotní návštěvu,za mnoho dárečku,lahvinky,dobrůtky,moc rádi jsme přívítali nováčky,děkujeme kráskám,šikovným mužům,někteří předváděli scénky,že by se porno branže záviděla*3*......těšíme se na další setkání....*461**461*
*461**461**461*....na tento týden jsme pro vás připravili....*219**219**219*

....úterý..........dopo........gang 5 žen-domina-glory-tma-bi

....čtvrtek.......dopo........gang-tma-bi-glory

....neděle.......odpo........klasická swingers pro páry,ženy a muže

..............*219**219**219**219**219**219**219**219**219**219*..............
přemýšlíme,že bychom se dnes na chvilku stavili
*328*......pěkný den....odpovídáme na časté dotazy mužů.....ANO na každou akci(kromě čtvrtky)je nutno se hlásit a to zavoláním nebo posláním sms na mobil v popisku...*2*
čtvrtek jedeme s kámošem,možná já + 2 kámoši
V neděli také přijedeme,vypadá to na pořádný grupač.*2*
*461**4*.....dnešní glory-gang-tma-bi.....na čtvrteční akce jak jsme již avizovali se hlásit nemusíte.....stačí jen dojet...*461**2*
dnes hodně dobré bičko,asi jedno z nej na kterém jsme byli
*328*........odpovídáme na vaše dotazy......ano pokud v neděli není vhodné počasí na plážování....*218*....bude nahřátý bazenek/vířivka,jak na klasické večerní akci.....*461**461*
Těším se nejen na vířivku 🙂..........
....*461*Kluci nebo někdo kdo jedete na nedělní akci z Karviné a okolí,že by nám přibral naše torpédo jménem Marika...*36*.....kdyby ano,dejte vedět na mobil v popisku-moc dík....*461*

kluci moc díky za rychlou reakci-odvoz zajištěn....*400*....máme vyřídit,že Marika se těší na pořádnou*75**87**92**362*

*328*......bohužel na tuto neděli je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
Ahoj,dneska tady přijedeme,Ladi nahřej vířivku,je srpen a venku takový maras,ale aspoň nebude vedro a kluci se nám tak rychle neunaví*21*
tak tak,ale v Bravkách bude živo,dorazíme
*400*....všem moc děkujeme za nedělní nával,dárečky,hodně dobrůtek,za lahvinky....*461**461**461*

*461**461**461*....na tento týden jsme pro vás připravili....*219**219**219*

....úterý..........dopo........gang 5 žen-domina-glory-tma-bi

....čtvrtek.......dopo........gang-tma-bi-glory

....sobota.......večer........klasická swingers pro páry,ženy a muže

..............*219**219**219**219**219**219**219**219**219**219*..............
V Sobotu poprvé už se těším až poznám Bravantice :)
neděle MEGA BRUTUS,bože tolik krásných žen!nádherná ženská přesilovka,možná více jak v sobotu
snad tam ještě někdy potkám blond komando,závěr před krbem byl sexuální labůžo (upraveno)
neděle dobrá mela,fakt supr,hodně žen i párů,ale hlavně všichni sexovali v tomhle jsou Bravky nepřekonatelné
A máš se na co těšit.V sobotu si to tam užijeme všichni.Bravantické víkendy jsou nepřekonatelné 👍
*328*.....nová pravidla pro úterní gang akce

pro někoho nepochopitelné a pro někoho logické

tak jak blokujeme muže na akcích,tak úterní gang je podobný,ale s tím,že se blokují ženy

....pokud nebude žena nebo pár nahlášený na gang,bohužel se dáma-dámy nemohou akce účastnit

....na akci máme dominu + 3-4 ženy,které se nahlásí předem a pokud je více žen,akce gang se mění na malou swingers což pro ženy není žádoucí,a akce gang ztrácí svůj význam.....pro tyto zájemce mám čtvrteční dopolední akce,kde se může přidat každý bez nahlášení

....děkujeme....

.....*461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461**461*..... (upraveno)
:D je to pecka :) my se těšíme
V sobotu se taky přidám... 💋💋💋
*4**328*......ano na glory čtvrtek se hlásit nemusí a je určena pro všechny páry,ženy,muže,hetro,bi,tv....*4**219*
minulý čtvrtek byl hodně dobrý,s kámošem jedeme a snad ve tmě bude to co minule
panové zítra jedu na čtvrtek,ráda ojedu připinákem vaše zadečky,jen si nebojte říct,já *87*vás-vy mně*21*
*73*v sobotu sám nebo s klukama přijedeme trochu rozvířit Bravantické vody
Tak snad tam bude dost žen na to :) aby byl každý spokojený :) už se nemůžu dočkat:)
trochu pozdě,ale i tak moc děkujeme za nedělní nádheru a hned se hlásíme na sobotní večírek
už by to chtělo nové vlákno ...díky
Na sobotu se moc těšíme M+N :)
*461**328*.....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže již OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
....*400*....kluci kdo jedete v sobotu úplnou náhodou kolem Brna nebo Karviné směr Bravantice a přibral by k nám 2 ženy......jednu z Brna *461* a druhou z Karviné *219*....domluva na mobilu v popisku.......sexu zdar....*53*...dík
(upraveno)
Kdyby někdo chtěl vzít z Olomouce, Mohelnice … máme 3 volný místa . Ale prespavame
*21*snad nám zítra vyjde plán a budeme moct dojet
*400*.....na sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....pro muže,páry i ženy.......ale můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
ahoj,těšíme se na večer plný sexu,Ladi aby nebylo málem žen více jak chlapů,ale ty víš co my chceme*71*
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
*461**461**461**461*....raději napíšeme znova.......

....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem.........NEJEZDILI....

...*219**219**219**219*
dnes připraveni-nahlášeni,jedeme s kámoškou,která poprvé okusí Bravantickou atmosféru
*268*....kluci moc děkujeme za pomoc při akci dovozu Karviná a Brno......díky vám vše zařízené....*268*
*250*nejúžasnější a největší šukací sobotní večer ve velkém stylu
další našlapaný večírek,sobotní návštěvnost byla neskutečná.Děkujeme
*461*.......všem moc a moc děkujeme,za sobotní návštěvu,která byla zaplněna do posledního místečka,Zitušce,Gabči dík za výborné dortíky a dobrůtky,za spoustu dalších dárečků,za celý průběh,kde si každý našel to své.....*461**461*....a také se omlouváme těm kteří se z důvodů plné obsazenosti nedostali....určitě budete mít štěstí příště.....*461*.....stačí se jen včas nahlásit....

.........děkuje a těší se na Vás team Bravantic......... (upraveno)
sobota pecka,holky,ženy,nádhera,luxusní kočičky,TOP akce
*461**461*....tento týden jsme pro vás připravili.....

.....úterý..........dopo......gang 5 žen-domina-glory-bi-panna

.....čtvrtek........dopo......gang-tma-bi-glory

.....neděle........odpo......klasická swingers pro páry,ženy a muže

....*219**219**219**461**461**461**461**219**219**219*....
sobota neměla chybičku,děkujeme za sexuální nadílku a hodně dobrý mužský výběr
Ahoj, jedu dnes na akci, pojedu Mohelnice, Olomouc, kdyby chtěl někdo nabrat, napište vzkaz a rad přiberu, jedu v aute sam.
díky za sobotní grupen,já už byl a věděl co čekat,i tak jsem byl počtem párů a žen mile překvapen,kámošku akce uchvátila,mám poslat děkovačku,možná přijedeme v neděli a poděkujeme osobně
....*461**461*....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......+ jsou nahlášeny další páry a ženy....*461**461*....
*328**2*.....máme ještě jeden vzkaz,který mnohé potěší a rádi ho od Viki posíláme k vám......

.....na čtvrteční akci dorazí i vaše oblíbená.....

.....*461**461**461*.....slečna Viktorie.....*461**461**461*..... (upraveno)
Ahojte. Vo štvrtok sa tešíme na akciu v tme. Dúfame, že bude minimálne tak dobre ako naposledy *75**87**362*
abychom se tam ve čtvrtek vůbec vlezli,my jedeme taky,gang nás dost bere (upraveno)
*461**461*.....čtvrtek vypadá na větší počet účastníků.......ale stále platí,že na čtvrteční akci se hlásit nemusí........tady jen platí.....kdo dřív přijde ten dřív mele....*2*....*461**461*
Ahoj a jak dlouho dopředu je nejlepší přijet?
*4*......9:55 otevíráme hlavní bránu pro vjezd na parkoviště......10:00 se pouští dovnitř.....10:02 se už jede na plné pecky...*3**3*
......v 11:55.....uslyšíte hlášení....konec nákupu(*362*)......prosíme uberte se k pokladnám a *52**52*
zítra jedeme taky,já + 2 další,odvoz už bohužel máme plný
*328*.....na nedělní sw....*267**267*....posíláme zvací sms až v pátek....nebojte nezapomeneme na vás...*219*
Tak je za mnou jeden z nej čtvrtků za poslední dobu 😜.i přes počáteční malé problémy s elektrikou které se rychle vyřešili se skvěle mrdalo.Moc bych se chtěl omluvit Nikite jsi fajn ode mě to nebyl záměr promiň.Vím že jsem dost často hrrrr testoteston strika 🤣.Snad si to přečtěteš.Dále bylo spousta krásných žen vidět naživo Viky tak to musí každému chlapovi hnedka stoupnout i vlasy na hlavě Hmm kráska.Mile překvapila Slovenka se kterou a jejím jsme chvíli probírali politiku a pak si paeadne zamrdali.Mužů všem doporučit vše skvěle ani moc extra vedro nebylo.Určitě navštivte i víkendové SW akce budete na 100% spokojeni.Nebráním se ani doprovodu na SW 😋.Sexu zdar 😛
Moc povedené. Žádné ztrácení času.
A stouply? Jestli ano, tak splněno! A vedro bylo šílené, ještě teď mám propocené vlasy a místy jsem nevěděla jestli na mě stříká pot, nebo spokojenost zůčasněných! Byl to úžasný maraton! Děkuji za nové zážitky! Bravantice jsou numero uno, kdo ještě váhá, přijďte! Kdo by chtěl doprovod a seznámení s prostředím, nebojte se napsat, ráda Vás uvedu a poradím, protože u Ládi se neztratíte a každý najdete po čem toužíte...
To víš mě všechno stalo z tvé krásy 😜
Krásně se to čte! Kéž by každý den byl takový!*362*
Ne naposledy posílám poděkování do Bravantic! Láďa prostě ví a nedá se mu konkurovat! Bezpečné prostředí, kde může být každý sám sebou. Dámy, které váhají - nebojte se, ne je skutečně ne, chlapi vás budou hýčkat, splní vám vaše přání. Dovoleno je vše a já moc děkuju za dnešní zkušenosti a zážitky. Bylo to úžasné jako vždy, i když v něčem zase, jako pokaždé jiné... *87**277**2* Kdo by měl obavy, nebo chtěl doprovod, napište, ráda se o zkušenosti podělím, nebo vás zázemím provedu.
neuvěřitelné dopoledne,tento čtvrtek snad už nemůže nikdy nikdo překonat,nádhera,nádhera,nádhera,měla jsem jeden orgáč za druhým,tolik nádherných,tvrdých ptáků které mně neúnavně a neustále souložili a souložili.Ladi máš to u mně
děkuji i ženě,která měla jazýček v mém klíně
*461**461**400*.....všem moc děkujeme za čtvrteční návštěvu......děkujeme,že se líbilo a zveme na nedělní sw akci,která je za každého počasí....*267**267*.......
.....*267**267*....nebo jinak.....sexuje se za každého počasí....*400**2*
*4*v neděli se ukážeme,zdravíme naše Olomoucké kamarády
Těšíte se na neděli? Snad se nebude moc vysedávat, vykecávat a hned ze startu půjdeme na věc....🤓
tak trochu venkovní erotiky neuškodí,ale počítme,že v tom vedru bude lépe uvnitř,v neděli sraz v Bravkách
v neděli rádi přijedeme,chvilku venknu,a pak šup do komůrek
počasí bude akorát na nějaké neřesti venku nebo uvnitř?pokud nám vše klapne v neděli se rádi ukážeme
*328**267**267*......bohužel na tuto neděli je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
Ladi zase nám blokuješ šukací sílu*3*néé,že v 17 bude šlus-mrtvo
*1**1**1*....nebojte vybral jsem samé supr borce bude....Mivá,Uďa,Karel....*400*
Ahoj, těšíme se na dnešní nedělní akci, manželka to má ráda pořádně natvrdo, nejlépe od více chlapů naráz, tak snad tam bude dost tvrďáků !
dnes máme chutě,tak se za váma s kamarádkou vypravíme
Ladi dnes jsi vybral dobré kousky,ještě eliminovat ty co toho více nakecají než našukají a bude pro nás holky sestavička snů*15*
jo jo bylo super,hodně podívané na pláží,hlavně v karavanu,díky,že jsme se mohli přidat
*400*....děkujeme za nedělní návštěvu........máme tady malou změnu,tak jak jsme avizovali

....od první neděle v září se přechází na systém 3 x soboto a jedna neděle,jak bude uvedeno v popisku.....
....systém pravidelné střídání sobot a nedělí se vrátí opět příští rok v červnu....*36**267**267*
...*328**328*....o dopolední úterní anál gang akci je celkem zvýšený zájem,proto je nutné se včas nahlásit....na tuto akci bereme omezený počet mužů....*461*....děkujeme
A já jsem na dva týdny pryč*11* Anál nikdy neodmítnu, snad bude víc takových akcí*24*
Ahoj, na sobotní akci jsem již přihlášen, potkám se zde s ženou či párem co nekončí ve 24 hodin a rádi mrdaji i dlouho po půlnoci? Jsem zde do rána a rád vás poznám. Dík Erik
Díky za bezva nedělní akci, Dáša byla velmi spokojená, hezky jste ji pánové ošukali, snad jste si to s ní taky užili. Tak zase někdy příště
dík za neděli,my stihli vše,sex na pláži,v bazénu,karavanu,ve tmě a na konec supr grupáč v pokoji za barem,ani se nám nechtělo končit,víceméně chlapci už moc nemohli,tak Láďa odtroubil konec (upraveno)
.....nová pravidla pro úterní gang akce

pro někoho nepochopitelné a pro někoho logické

tak jak blokujeme muže na akcích,tak úterní gang je podobný,ale s tím,že se blokují ženy

....pokud nebude žena nebo pár nahlášený na gang,bohužel se dáma-dámy nemohou akce účastnit

....na akci máme dominu + 3-4 ženy,které se nahlásí předem a pokud je více žen,akce gang se mění na malou swingers což pro ženy není žádoucí,a akce gang ztrácí svůj význam.....pro tyto zájemce mám čtvrteční dopolední akce,kde se může přidat každý bez nahlášení

....děkujeme....
Najde se někdo na čtvrteční akci kdo se o mně postará? MM, MMŽ.MMM
*328**461*......dnes úterý gang...OBSAZENO...!!!!

....pokud nemáte rezervaci...poprosíme bez předchozího zavolání nejezděte máme opravdu...

OBSAZENO pro všechny páry-ženy i muže....

*219**219**219**219**461**461**461**461*
dnes něco neskutečného,jasně nejlepší gang na kterém jsem byl,ale ono slovo nejlepší je u akci v Bravkách jen na chvilku,co akce to lepší a lepší.Pochvala patří všem,Laďovi nejvíce,že dokázal dát dohromady tuhle sestavu žen*114*
teda dnes nářez,gang hodně TOP,ale ony jsou ty akce teď všechny gut.Byla jsi tam dnes štíhlá do blond,u baru jsme trochu pokecali,kdyby ses ozvala bude rád
Ahojte. Vo štvrtok sa tešíme na akciu v tme. Dúfame, že bude minimálne tak dobre ako naposledy*362*
To bude boží ukončení prázdnin. Mlask.
....*461**461*....i tato čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......+ jako vždy jsou nahlášeny další páry a ženy....*461**461*....
......a znova připomínáme,že na čtvrteční akce si rezervaci dělat nemusíte...*461**219*....stačí jen dojet v aktuálním čase.....akce je pro všechny....páry a ženy jako vždy vstup zdarma...*400* (upraveno)
na čtvrtek vyrážíme kolem 9,máme jedno místo,kdyby tak piš do vzkazů
KLuci ve čtvrtek budu taky,mám ráda bi mezi muži,s připinákem vypomůžu,jen si nebojte říct,já vás-vy mně
*461**461**2*......na dnešní čtvrtek se na vás těšíme a raději připomeneme,že na úterní gang se raději hlaste s předstihem....*219**219*
*461*....děkujeme za dnešní účast na čtvrteční akci,dokonce velká účast párů a žen...*461**461*....kluci v poho stíhali a máme vyřídit pochvalu
....a hlášení,které asi samotné muže nepotěší........*461*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
*21*minule se nám nezadařilo a neklaplo jak mělo,v sobotu vše doženeme
Tak víc jak po roce se pachatelé vrací na místo činu. Už se Čufíku těšíme....
Ahoj,sobotní návštěvu plánujeme na zítra,přijedeme později,ale přijedeme.Sexu zdar
*461**461*.......jak už jsme psali a informovali.....podzimní systém akci bude 3 x sobota a jedna neděle(do teď byla neděle-sobota a pravidelně se akce střídaly).....co se týká akcí jen pro páry a ženy,podle průzkumu je minimum zájemců.....takže zatím(ale může přijít změna) jsou akce plánované pro všechny.....páry-ženy-muže.....*461**461*.....
šukalisti a kamarádi,večer se toho dáme.Laďa má dobrý výběr vždy připraven na pořádnou*362**87**119**92*
štvrtok super akcia, chlapi mali výdrž a perfektne sa o nás postarali *71* (upraveno)
*400*.....na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....pro muže,páry i ženy.......ale můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
Ahoj,dnes také vyrážíme na pořádný grupáč.Laďo neboj se toho a ber pořádný chlapy.*92**362**87*
*21*pozdrav do Bravek,rádi jsme pozvání přijali,možná nedojedeme sami,no a do skříňky se nějak narveme*3*
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
*461**461**461**461*....raději napíšeme znova.......

....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem.........NEJEZDILI....

...*219**219**219**219*
Sobotní akcička byla více než vydařená, pánové se o mě dobře postarali, zvláště u krbu na patře. Tak už se těším na příště. 😎👍👉👌
Ahoj
Akce byla opravdu výborná.
Byli jsme poprvé a předčilo to naše očekávání. Pohodová atmosféra, příjemné prostředí. Určitě zase přijedeme …
je pochválit,sobota další Bravantická jízda s luxusní partičkou
*400**400*.......děkujeme za sobotní návštěvu.Zituš,Gabi.Niki za dobrůtky,ostatním za dárečky.......Zitu poprosíme o popis,jestli funguje náš dáreček co jsme ji dali......*36*.....
a omlouva,těm,na které nezbylo místo.....určitě se podaří příště......*461**461*....děkuje team Bravantic
Taky se přidáváme s pochvalou,bylo to super jako téměř vždy.Soboty mají grády.
*219**219*¨.....děkujeme....na tento týden jsme pro vás připravili

.....úterý..........dopo..........5 žen-gang-domina-glory-bi

.....čtvrtek.......dopo..........gang-tma-bi-glory

.....neděle.......odpo..........klasická swingers pro páry,ženy a muže

.....*461**461**461**461*.....těší se team Bravantic
Muj narozeninovy tyden! Rada se ve ctvrtek pridam, prihodite me na seznam? Trosku si zarelaxujeme 🤫😊 Na koho se muzu tesit?
*328*.....děkujeme a odpovídáme na dotazy k dnešní úterní akci......ano bude 5 žen....*2*
Ve čtvrtek se budu těšit 😎👍budu poprvé,tak jsem hodně zvědavý 🙂
dnes jsem dostal opušťák na gang,výborné-na tolik žen by to chtělo i více chlapů,moc se mi líbíla blond s partnerem ze Slovenska,něco jste mluvili s Laďou,že by jste šli i čtvrtek.Pokud máte nick budu rád jestli na ten náš napíšete
*461**328*.....na čtvrteční akci bude i slečna Viktorie + další ženy,ale fota žen nemáme,v tom bohužel vyhovět nemůžeme....*461**461*
....a připomínáme,že na čtvrteční akce není nutná rezervace...*4*...
zítra bychom měli dojet já a 2 kámoši,jako minule valíme do tmy a čekáme
A opět naprosto perfektní akce!!!
Děkuji pánové za vaši péči a především dárečky. Kytička i náramek mi vykouzlili úsměv na rtu. Třešničkou na dortu pak byla celá dvouhodinovka. Děkuju za spolupoznávání krás sexu, tvrdé přírazy a nespočet výstřiků! Bokem v komůrce to bylo báječné, ale závěrečná valná hromada byla dokonalá! Těším se v úterý na gangu!
dnes jako vždy ok,bi super,ale ke konci mi kámoši prchli za holkama,ani jsem se jim nedivil,šílený grupáč 3 krásné baby na jednom místě a kolem tak 10 chlapů možná víc co jim dávalo zabrat
*328**461*.......odpovídáme na dotazy.....pokud není vhodné počasí na plážovačku-je vždy připravená a nahřátá vířivka/bazének......ani s sms na vás nezapomeneme-na nedělní akce posíláme v pátek....na sobotní posíláme ve čtvrtek....*461**461*.....těší se team Bravantic
...*328**328*....na úterní anál gang akci je nutné se nahlásit....na tuto akci bereme omezený počet mužů....*461*....děkujeme
v neděli se ukážeme,ale my spíše uvnitř,možná si max odskočíme do karavanu
mám nedělní plán,možná se zadaří a bude i zvědavá kámoška
kdo nemá v hlavě má v nohách,že dnes není akce nám došlo když jsme přijeli k zavřené bráně*3*my teda další sobotu
*328**4*......ano na dnešní nedělní akci,jelikož není vhodné počasí máme nahřátou vířivku,akce je za každého počasí,karavan v provozu i za nepříznivého počasí....*218*......budeme se těšit...*461**461*
Dneska taky dorazim......😎👉👌💋😈
změna plánů-rozhodnuto a vyrážíme do Bravek
Běžně jezdívám soboty, ale dneska rychlorozhodnutí a vyrazili jsme mimořádně na neděli....a musím teda říct že luxus. Všichni borci, kteří byli se mnou včetně jednoho super páru s krásnou slečnou jste byli skvělí......ale musím....L. ty se poznáš...tak ty jsi teda dábel 😈🙏👉👌...ty se mnou umíš divy 💋
ahoj,dnes díky všem,skvěle jsme se pobavili
Vasi bajecnou nedeli jsem promezkala a pred pauzickou hlasim, ze se v utery rada pridam. Chci nezny zacatek a velice silny konec jako vzdy! Pojdme strikat a pobavit se! Udelame si krasnou poledni pauzu v Bravanticich? Uz ted se tesim na dalsi prozitky. Kdo dojede? Jake je Vase prani?
...*328**328*....napíšeme raději ještě jedno...........ano na úterní anál gang akci je nutné se nahlásit na mobil uvedený na nicku bravantice-sw....na tuto akci bereme omezený počet mužů....*461*....děkujeme
Že bych se tedy ukázal na začátek akce..lehce počkal a pak se přidal na konec 😉😜?
To zni jako plan. Naladis me a potom se ke me nakonci proderes a zakoncime to, tak jak to umime!
*461**461**461*....kluci-pánové píšeme to stále dokola....ano krom čtvrtku je nutno si na akci dělat rezervačku....*461**461*
*13*....ahoj,dnes jdu na gang akci jako domina,pokud si chceš vyzkoušet roli suba,máš možnost
gang parádička,holky nenasyty,trochu brblaly,že chlapi nestíhali*3*já měl v půlce taky vystaráno,ale za mě naprosto skvělé jak početně tak zážitkově
....*461*....čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......+ další ženy....*461*....
pánové zítra-čtvrtek jak jsem slíbila jedu,mám ráda hrátky jak s připinákem tak bez něj.Jen si nebojte říct,pár prdelek bych ráda ojela
čtvrtek budeme 3,snad bude kvalita jak minule
Už jsem na cestě, ráda se na čtvrteční akci ukážu!
Ctvrtek dal utery absolutne do kapsy! Neskutecny! Vonava a krasne libajici subinka, nejradeji bych vas vyhnala a byla jen s ni... Potom naloz uzasnych muzu. Gauc skripal pod vasimi prirazy, malem jsme skoncili na zemi. A zaver u krbu, kdy se zacalo strikat a honit ve velkem. Panove vylezli ze svych ulitek a krasne jsme se propletli mezi sebou. Kouzelna Bi akce, gantlemani si honili vzajemne, podporovali se, mazlili jsme se uspokojili vsichni vzajemne. Jsem plna prijemnych pocitu na dalsi tyden! Tohle chci brzy zopakovat! *71**31**4*
dnes jsi s náma pěkně vydrbal!!!díky,že jsme tam čekali jak ko..ti,příště víme,že na nějakou domluvu se mám vys..t.Dnešek jsme prokoučovali,díky jedné slibotechně,další čtvrtek jedeme pouze ve dvou a víme,že dojedeme
....a hlášení,které asi samotné muže nepotěší........*461*......bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
Přátelé bavte se....klub je skvělý a určitě navštívím znovu...;-) chlapi kurva neřvěte tak v té tmavé místnosti *71**87**362**277* (upraveno)
Ahoj-Praha zítra směr Bravky,těšíme se na pořádný odvaz
Ahoj ahoj,zítra se snad uvidíme,možná i 2+2
*400*.....na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....pro muže,páry i ženy.......ale můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
Ladi jestli máš obsazeno i pro ženy a páry,doufáme,že u samotných mužů překročíš počet 20,jinak je ve 23 po akci*3*
s kočkou se dnes taky ukážeme,3 soboty po sobě-bezva změna
prostě Bravky maj své kouzlo a Laďu,k tomu plný dům sexuchtivých.Dík za další vzrůšo večírek,snad i další sobota
Bezva sobota,dojeli jsme o něco později a už do pěkně rozjeté akce.Děkujeme
Mam v planu v utery prijet na akci, jako samotny muz. Nejedu tam s tim, ze musi nutne byt sex, laka me atmosfera, prostredi apod. Nicmene se chci zeptat, kolik na uterni akce chodi cca zen a kolik muzu. Co tak cru, asi se to tam pak zvrhne, ale rad bych mel dopredu info, diky a tesim se
*328**4*......na tento týden jsme pro vás připravili

.......čtvrtek.........dopo........gang-tma-bi-glory.....bude Viktorie a nick tibija + další žena-ženy

.......sobota.........večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže


...............*461**461**461*.....budeme se těšit.....*461**461**461*
*250*děkovačka za sobotní večírek a rovnou jsme se přihlásili na další
*21*Ladi děkujeme za suprovní sobotu,znamí byli nadšení,dokonce se nám na nějaký časek sami někde zatoulali a my jim vůbec nechyběli.Pro velký úspěch možná dáme v sobotu opáčko
*400**400*.......děkujeme všem za sobotní návštěvu,dárečky,dobrůtky,lahvinky..........co se týká dotazu na venkovní prostory......ty budou v provozu dokud počasí dovolí......také se omluvíme těm,kteří se z důvodů obsazenosti nedostali........určitě budete mít štěstí na příští akce.....*400**400*........
čtvrtek bychom se chtěli stavit,zatím 50 na 50,sobota je na 100%
Ahojte. Vo štvrtok sa tešíme na všetkých do tmy*92**75**71*
*328*.....děkujeme a jen znova opakujeme.....na čtvrteční akce není nutná rezervace-jak se říká kdo přijde ten bude.....*2*
ve čtvrtek se přidáme*362*jako minule
snad se vydáme i do tmy,uvidíme podle vývoje
*4**328*......ano dnes čtvrtek bude Viki + nick Tibija + další páry a ženy.......*219**219*
dnes jedeme-už na nikoho nespoléháme a nikoho nepřibíráme
Ladi velké dík,dnes čtvrtek luxus,výborná sestava žen i mužů
*400**400*......kapacita se pomalu naplňuje,raději píšeme upozornění pro ty co se minule nedostli,aby měli čas si udělat rezervaci.....*461**461*
Ahoj, těšíme se na sobotní akci. Manželka to má ráda pořádně natvrdo, nejlépe od více chlapů naráz, tak doufáme, že tam bude dost tvrďáků, kteří se s ní nebudou mazlit.
díky,čtvrtek měl šmrnc,šukali všichni ve velkém,povedené
sobota-odpo dny NATO*376*večer dny Bravantic*362*
Dilema dneška....kam jít za zábavou? Nějaké disko či bravantice? Bravantice vyhrály 😎 tak se večer ukážu taky
ani dnes nevynecháme,minulá sobota byla pecka
Dnes večer jsme tam, tak snad si to dnes Dáša pořádně užije. Už se na ni někdo chystá ?
jasně my se rádi večer přidáme na pořádnou grupen akci
*461**461*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
Ladiku,víme máme průser,dnes se budeme snažit vše dohnat.Sraz večer v Bravkách*63*
Pěkný sobotní sexuální relax. Děkuji pánové a slečno s kterými jsem "relaxovala" v místnosti za barem. Příští sobotu dorazím zase 😎😈💋
Díky za sobotní večer. Dáša si to krásně užila. Komu se to s ní líbilo, ať se nám klidně ozve, abychom mu mohli dát vědět, až pojedeme do Bravantic zase někdy příště.
Díky za sobotní SW párty. Moc jsem si to užila, muži podávali perfektní výkony. SUPER NEJ klub
*250* 100% spokojenost *114*
*400**62*....děkujeme za sobotní návštěvu,jak těm co už byli tak nováčkům,kterých bylo hodně a vůbec se toho nebáli.....za mňamky i tekuté.....*461**461*......dále připomeneme,že se u nás dá po akci přespat-samozřejmě zdarma....*2**2*
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......5 žen-gang-domina-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže
Tak zítra poprvé vyzkoušíme....

*277*
Ahoj všichni,
nikdy jsem na takové nebo podobné akci nebyl, vlastně ani v takovém clubu. Dost mě to láká, jsem hetero (připínáku/dildu se nebráním, když je za tím žena ) muž 40atnik, trošku břiško, menši penis (prý pekný :-) .
Mohl by mi někdo ze zkušených přítomných popsat jak to chodí/probíhá? Co ve který den čekat (Úterky, Čtvrtky, Soboty), co se tam vlastně děje, jak to tam vypadá?
Co se musí a nemusí nebo nemůže? Jak je to s ochranou (kondomy)?

Uměl by někdo popsat pruběh dění když jsi heretosexualní muž v jednotlivé dny?
...vůbec, ale vůbec nevím co čekat a rád bych se vyhnul ostudě, trapasu, nedorozumění jelikož jsem trochu stydlivý na poměry ktere si myslím, že tam panují.

Předem všem děkuji za případné nehejtovní podněty.
*277*
v úterý jedou mé favoritky-holky budu tam
*328*.......ano dnes na gang-tma-glory-bi bude 5 žen......domina + 4 ženy + silikonová panna....*461**461*....
pánové na dnešní GB-BI-BDSM akci budu jako domina-kdo chce dostat na prdelku nebo ji přímo ošukaut-můžete vyzkoušet-jen si říct
hmmmmm,že bychom dneska taky nakoukli
Ahoj, nějaká sympatická žena, či pár, co mě vezmou sebou? Já vysoký, sport, 40 let...
....*219**219*...čtvrteční dopolední akce opět začne příchodem štíhlé subinky před bar,kde bude svěřena do vaších rukou a penisů......bude Viki + další páry-ženy...*219**219*
Taky se na ctvrtek chystám dorazit 😎
*328*.....děkujeme a jen znova a znova a znova*3**3*opakujeme.....na čtvrteční akce není nutná rezervace-kdo přijde ten bude.....*2*
úterý krásné překvápko,čtvrtek si přijedu taky vychutnat
Ladi možná vás zítra přepadneme a pak*362*
*461**281*.....potvrzujeme,že dnes dopo vše platí.....subina+Viki+Evička+další pár-žena....*461**219*
Ahojte. V sobotu sa chystáme a už sa veľmi tešíme na známych aj neznámych *92**362**75**87*
Čtvrtek parádní. Hromada úžasných a šikovných mužů kolem mě, tak jak to mám ráda. Pánové byli jste skvělí. 👉👌
Ahoj,v sobotu se také těšíme na pořádný grupáč.
*21*nápodobně,zítra jsme v Bravkách na značkách
*461**461*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
V sobotu dorazím a už se na všechny moc těším 😎
Ahoj, přibere mě někdo k sobě???? Já sport, sympatický...
čtvrtek parádička,šoustalo se všude,luxusní kočičky,co se dělo ve tmě nevím-tam nechodím
*461*....na tento sobotní večer máme bohužel opět PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
*400**400*.....děkujeme jak nováčkům,kterých bylo hodně,tak naším stálicím za sobotní návštěvu,za mnoho dárečků.Kluci teradičně měli kolem 22:30 menší krizovku,ale vše dopadlo dobře,žádný infarkt a k jiným újmam nedošlo....*36*.......bohužel opět se nedostali všichni z důvodu naší kapacity,která byla na max....*400**400*.......děkuje team Bravantic
ahoj,včera dobrá grupen,pěkně jsme se rozjeli,snad vyjde i neděle
Dobře bylo v sobotu...hlavně děkuji slovenskému páru tibija za krásné okamžiky ve třech 😊💋
díky za divokou sobotní noc,a v mučírně?raději nebudu prozrazovat,ale rád bych znova dal opakovačku
*400**328*....na tento týden jsme pro Vás připravili

....úterý......dopo.......5 žen gang-domina-Viki-glory-tma-panna(musí se hlásit)

....čtvrtek....dopo.......gang-tma-bi-glory(nemusí se hlásit)

....neděle...odpo........klasická swingers pro páry-ženy a muže(musí se hlásit)

......*219**219**219**219**219**219**219*.....těší se team Bravantic
Minulé úterý bylo super. Tento týden vyzkoušíme návštěvu ve čtvrtek. Doufáme, že bude dost chlapů.*4**4**4*
Ve čtvrtek to konečně vyjde i mi. Rad tě pořádně ojedu. Rad bych i trojku, já v ní a on současně ve mně. Snadné někdo najde. 😘
Tak to by se dalo...proč by ne....něco nového....
*400**461*......děkujeme všem,kteří se dnes přidali na úterní gang...........

*36*....ve čtvrtek se ordinujeme-akce gang-tma-bi-glory normál fičí....


....*461**461*....znova zopakuje na čtvrteční akci se hlásit.....NEMUSÍTE!!!....*461**461*....
*15*ve čtvrtek tě ráda ojedu připinákem,minule jsem nemohla,teď se stavím a to samé očekávám od vás-já tebe-ty-mně
volno vyšlo přesně na čtvrtek,zítra se těšíme na pořádnou šukanici
možná se také ukážeme,čtvrtek nás láká už dlouho
*4**461*.....zveme na dnešní dopolední čtvrteční akci gang-tma-bi-glory-silikonová panna.......páry a ženy zdarma......pánové 700

.....na čtvrteční dvouhodinovou akci se hlásit nemusíte...*461**461*
*461**461**461*.....v neděli se těšíme na všechny páry,ženy a muže.....*461**461**461*
V neděli se na všechny těším ...😎👉👌😈
Ahoj do Bravek,my v neděli také nebudeme chybět
Příspěvek byl smazán.
čtvrtek jsme si užili,v nedělí plánujeme další zážitky
dnes přijedeme,na pláž to už nevypadá,ale jsou jiné příjemné možnosti
*328**4*......ano na nedělní odpo akce až do května příštího roku,bude vždy nahřátí vířivka....*219**219*
Sem nadčen snad po 5.měsících sem opět navštívíl nedělní swingers a jedno z nej odpoledne v roce.Musím opět pochválit skvělou organizaci a oceňuji i skvělý vzdoušek,který při náročném tělocviku je potřeba😛.Dneska i dokonalá uvolněna atmosféra a potkal sem i dost známých nadčenců do sexu jako sem já.Rad bych poděkoval za dokonale vyšetření od sestřičky ne z Kramarov jak se zpívá ve známe písňičce ale z Brna🥰.U tebe bych se objednaval snad kazdej týden.A vrchol přišel při dokonalém sendviči ohhh nádhera.Zdravím i pana doktora skvěle si vybral☺️.Jste obrovsky pozitivní lidi.Pak určitě Jolance za úžasné mrdaničko mladé slečne brunetce co se mnou jedla kuřatka(promiň jména se mě pletou ).Taky jsme si zahráli na křesle na doktory a bylo to moc krásné vyšetření a pusinky k tomu 💋.A celkově i jiným holkam ony ví !!!!!.A vzkaz pro slečnu kdyby hledala doprovod muže se ozvat.Určitě všem doporučuji návštěvu budete na 100% spokojeni.A klíč je v kelímku hlavo děravá 🤣🤣🤣😜😜😜🤣🤣😜😜
*461**461**400*......všem moc děkujeme za nedělní účast-bylo to o fous,ale nakonec jsme se všichni vlezli...*2*.....další neděle bude za 4 týdny....
Neděle byla naprosto úžasná. Děkuji všem, s kterými jsem měla tu čest si to užít 👉👌😈
přidáme se,luxusní akcička s luxusní sestavičkou,Laďovi a personálu díky za péči,v neděli zopakujeme (upraveno)
*320*děkujeme za nedělní parádičku,jelo se*362**87*ve velkém
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......4 ženy-gang-Viki-domina-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže
*461**461**461*......zveme na dnešní úterní dopo akci gang-tma-bi-glory-subi.....bude domina i slečna Viktorie + další páry-ženy....*461**461**461*......
Dnes opět perfektní akce. Díky !!!!!!!!*277*
v sobotu ,dorazíme,těšíme se....*92**362*
velké díky za nedělní swingers,která neměla chybu,šukací tempo bylo vražené*21*ráda se s miláčkem co nejdříve ukážeme,že by už tuto sobotu?
*3*samozřejmě mělo tam být-tempo bylo vražedné*3*
*461**461*.....děkujeme,zveme na dopo čtvrteční akci-gang-tma-bi-glory-Viki+ další páry-ženy......

.....a znova připomínáme,ža na čtvrteční akci se hlásit nemusí...i to,že páry a ženy mají vstup zdarma....*461**461*
ve čtvrtek si přijedu také užívat,za minule se omlovám se mi to nějak pracovně zvrtlo.Zítra bud na 100%*362*
Na čtvrteční dopoledne se moc těším, minule to bylo užasné! *2**31**39*
na čtvrtek jedu já + 2,další domluva je asi na nic,beru už jen spolehlivé
*461**461*....děkujeme za dnešní návštěvu......*328*......ordinace se dá využít buď soukromě nebo na klasické swingers v sobotu nebo neděli....*36*....
*461**328*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!......ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*400**461*.....
Škoda... není tady žena, která nemá doprovod na sobotu?Děkuji M*277**277*
v sobotu se s kočkou ukážeme,už víme,že plánovat je zbytečnost.V Bravkách si každý najde to své
Ahojte. Minulú sobotu sme boli, bolo exceeeeelentne ako vždy, zabudli sme napísať pochvalu. Evee si 1*15*. Budúci piatok plánujeme súkromnú akcičku, Ládik bude vedieť viac...*75**87**362*
*21*nahlášeni,připraveni,já i kámoš zítra v Bravkách hoj
*2*večer nebudeme chybět,pozdrav do Olomouce-echo
*461*....bohužel na tento sobotní večer PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
*328**328**328**328*....PRO DNEŠEK SOBOTA...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO....!!!!.......
sobota jedním slovem PECKA!!!!Ladi dík za seznámení s krásnou černoškou,první a nezapomenutelná nádhera tohoto druhu,tohle jsme nezažili.Poděkování za mě i partnerku,a moc prosíme o info pokud budeš vědět,že by zase přijeli*451*jste jedničky
Taky se připojujeme,byla to opravdu pecka.Hodně krásných žen a výkonných mužu.Bravantice nemají konkurenci.
včera sobota mega jízda,krásné ženy,pary,prostě to nemělo chybu a třešnička na dortě narůživá štíhlá černoška
*114**114**114**114**114**114**114**114**114**114*sobota fakt jízda,psaní je zbytečné.Laďo jste prostě borci
*400**400*.....děkujeme za sobotní návštěvu v maxi počtu,za dárečky,že jste vážili cestu z Prahy-Brna dokonce velká část byla z Polska,Slovenska atd.....*400*.....moc si vážíme zájmu a těšíme se na další návštěvu
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......4 ženy-gang-Viki-domina-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže
*461**461**461**328*.....ano dnes je akcička gang,kde bude domina,slečna Viki + další 3 ženy......*461**461**461*
*21*naše nej sobota-Laďo tvá schopnost kormidlovat swingers loď je neskutečná,dokonce nádherná mulatka nebo černoška-byl náš sen,který se nám u vás splnil.Děkujeme
*4*....děkujeme....*328*....ano na čtvrteční akci bude Viki + žena s připinákem pro pány co tuhle praktiku rádi + další žena-ženy-páry....
Láďo moc dík za další úžasnou akci. Radvanice best!!!!!!*216*
Ahoj, najdu dámský doprovod na sobotní swingers? Děkuji Martin
zítra jedeme,ale tentokrát jsme plní
čtvrtek jedu,připinák mám připravený,kluci vy si připravte prdelky*119*
kluci moc děkuji za nabídku odvozu,ale ten už mám
asi jsem zavislý,dnes čtvrtek opět a zase dle mě jedna z nej Bravantických akcí
v sobotu máme namířeno s přáteli do Bravek,trošku jsme se flákali,rádi vše doženeme*362*
Ahojte. Plánovali sme súkromnú akciu v piatok, ale nějak nám to nevyjde. Tešíme sa na sobotu na známe aj neznáme:-):-)
*461**328*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!......ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*400**461*.....
Ladi ano víme máme průser,ale slibujeme,že vše vzorně doženeme.Díky za číselko,v sobotu jsme u Vás
Ladi dotaz?psalo se tady o páru a krásné černošské slečně,neví se jestli náhodou neplánují návštěvu?
*18**461*...to bohužel nevíme,prý se jim líbilo a někdy zopakují,tak uvidíme kdy...*4**461*....
večer bychom rádi přijeli na další sobotní partičku
ahoj do Bravek,jak jsme slíbili píšeme,něco dáme v mučce něco na klasický styl
Ahoj, přibere mě dnes někdo k sobě? Já vysoká sport postava, sympatický 39 let... Děkuji a příjemný večer všem ať už v Bradavkach, nebo kdekoliv jinde 😉
*328**461*....na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
Těšíme se, jedeme později, ale po 22⁰⁰ jsme tam jako na koni. Ne, že budete unavení, chceme se s mým doprovodem pobavit a zažít parádní víkendovku... 🙃🤫
sobota wou,Nikolko,Kristýnko zamiloval jsem se,holky tohle mi nedělejde.Laďo díky tobě poznávám poklady Bravantic.Dík
Ahojte. V sobotu bolo super. Stretli sme veľa známych, ale aj neznámych. Chalani sa snažili, no ako to hovorí Ládik bola to čestná remíza. Ďakujeme za starostlivosť a tešíme sa nabudúce:-):-)
*400**400*....moc děkujeme za sobotní návštěvu,za spoustu dárečků,rádi jsme poznali a přivítali nové lidičky,kteří neměli problém se přidat...*461*.....
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......4 ženy-gang-Viki-domina-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže
asi nebudu mít nikdy dost,po výborné sobotě se kámoška rozhodla i pro další sobotu,já pro gang,zítra jedu,ale sám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*451*dnes nejluxusnější sestava holek na gb,4 nádherné kočky a domina.Laďo skvostný výběr
se zpožděním děkujeme za nádhernou sobotní noc a hned se hlásíme na další*73*
kluci,my zítra jedeme,ale bohužel,místo v autě není,musíte se hlásit dříve
Muzes na me nrknout, at vim kdo jsi?
pánové tolik dotazů ke čtvrteční akci jsem snad ještě na svém účtu neměla,prostě se stavte a sami uvidíte jaký je průběh.Já tam také budu,pokud bude chtít někdo ojet zadeček jen se mi na akci přihlaste*15*
*328**2*........děkujeme a znova odpovídáme....na čtvrteční akce se hlásit nemusí....*461*.....
A když budu chtít ojet ten tvůj?*13*
*461**328*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!......ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*400**461*.....
V sobotu se budu tesit na vsechny ...😎😈💋
*328**461*....na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
přejeme pěknou sobotu-večer se ukážeme*15*ráda miláčkovi splním další přání-já+2-3 kluci
ahoj ve spolek,večer se stavíme na*87*Ladi moc nám neblokuj ty samečky
....*461**461**461*....PRO DNEŠNÍ SOBOTNÍ VEČER MÁME...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY-páry-ženy-muže....!!!!.....*461**461**461*.... (upraveno)
*320*dnes za váma vyrážíme,těšíme se na pořádný Bravantický grupáč,který jinde nenajdete
sobota paráda s velký P.Děkujeme párům i výkonným mužům,takhle jsem dlouho nebyla ošukaná-Ladi jako vždy OK výběr*250*
perfekt sobotní mejdlo,i přes velký počet nováčku se jelo na plné obrátky*362*
*400**400**400*....děkujeme za sobotní návštěvu,kterou jste naplnili naši kapacitu na maximum,tentokrát se zábava protáhla až do ranních hodin,což jsme byli jen rádi....*461**461*.....další díky za dárečky,mňamky,tekuté dary.....ale hlavně,že jste se bavili...*461**461*.....ale taky se musíme omluvit těm,kteří se bohužel nedostali do soupisky hostů...*461**461*..... (upraveno)
*400**328*....na tento týden jsme pro Vás připravili

....čtvrtek....dopo.......gang-tma-bi-glory(nemusí se hlásit)

....neděle...odpo........klasická swingers pro páry-ženy a muže

......*219**219**219*.....těší se team Bravantic
nechápu proč příspěvek od MLM byl smazán!!!nikoho neurážel nikomu reklamu nedělal.Admin by sem tam měl trochu přemýšlet nad tím co udělá než něco smaže.Pokud teď napíšete adminovi proč to smazal-odpoví,že ani neví co v textu bylo,následuje otázka-tak proč text smazal???a tím vše končí-už neodpoví.Týka se to všech vlákem
Ladi sobota úžasná,tvůj typ neměl chybu,v neděli se asi ukážeme*309*
Díky super akce , skvělá parta prostě jízda. Vzkaz od Moniky elektromašinka skvělá. Dala jsem název čertík 🤞😀
V neděli dorazíme,těšíme se na pořadný grupáč.*92**87*
*328**328*......ano opět napíšeme na čtvrteční akci není nutné se hlásit-stačí jen dojet.......ano bude slečna Viki + další ženy-pár-páry-akce je určena pro všechny páry-ženy-muže.......zaměření jak hetreo tak bi....*219**219*
Čtvrtky jsou úžasné. Těším se! *31**362**87*
já také,kluci ráda si zítra-čtvrtek někoho podám s připinákem*368*pak si role vyměníme?
Ahoj do Bravek,v neděli my a kamarádi,chceme jim ukázat jak má vypadat pořádná swingers
Panove vetsi vodotrysk jak dneska od Viky sem v zivote nevidel..a ne jednou nas takhle ona postrikala...dobre bylo dneska...*2*
Je to šikulka!!!! Best akce dnes!*114*
Zapomel jsem jeste na novy par, ktery se prisel jen podivat,ale slecna vypadala velmi sexy a rajcovne, tak se tesim treba uz tedka v nedeli *362*.kdy se potkame a uzijeme si vasnivy sexik *31**124*
Musim rict, ze jsem zde byl poprve, kdyz byla slecna Viki a ona je neskutecne krasna, zabavna a uzasna, neskutecne jsem si to uzil. Strasne me pobavil jeji vystrik na baru a predevsim odpovedi panovi...ktery by sel i na vaznou hudbu ;-) Nejlepsi hlaska byla...pan se ptal chodis se nekam bavit...treba na diskoteky? A Viki okamzita odpoved bez vahani, na to nemam cas, ja se chodim bavit sukanim ;-) Byl jsem mrtvy... Viki dekuji, bylo to uzasne a tesim se, ze se zase nekdy zucastnim, kdyz na akci budes. Diky bylo to uzasne vcera.
*461**461*....bohužel na tuto NEDĚLI je pro samotné muže OBSAZENO!!!!ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci.....*461**461*.....
jo jo,kdo je připraven není překvapen,nedělo to jistí*362**3*
konečně nám čas dovolí se stavit-v neděli jsme tam*87*
zítra si za váma hopneme na nedělní sexíček
*328*....odpovídáme na dotazy.....ano vířivka bude nahřátá.....připomeneme,že dnes se posouvá čas....*1*....jen aby jste podle starého času nepřijeli na dnešní nedělní akci pozdě....*62**62*.......těší se team Bravantic......*461**461*
*461*......všem moc děkujeme,že jste se v neděli dostavili,hned na úvod se nasadilo velké tempo...*3**3*...ale vše se v poho zvládlo-ztráty byly minimální...*2*.....další neděle bude za 4 týdny....
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......4 ženy-gang-domina-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže
neděle wou*4*perfekt jízda,na sobotu jdeme taky
za nás taky super,Bravantice prostě nikdy nezklamou.
*328*.....jen malá oprava zítra úterý bude 5 žen akce gang-domina-tmy-glory-silikonová panna.....na kterou zveme hlavně samotné muže....*219*....
neděli jsme si užívali,bylo s kým,hned jak najdeme čas a že ho určitě najdeme,migáme do Bravek.Ladi držte se-jste jedničky,každý to ví,a kdo neví ten se dozví*250*
dnes gang boží-samé skvělé kousky,hlavně krásná,štíhlá blondýnka co přišla v páru-kdyby jste někdy šli znova,budu rád jestli napišete
*461**461*.....děkujeme za dotazy a znova tady napíšeme....NA ČTVRTEČNÍ AKCI SE HLÁSIT NEBO DĚLAT REZEVACE NEMUSÍ.....*461**461**461*
jako vždy čtvrtek jedeme já+2,máme ještě jedno místo,kdo chce přibrat z Olmiku piš na nick
tak jsme plní,zítra hoj v Brav
znova vyrážím na čtvrtek,těším se na vaše penisy i prdelky,na ty mám připravený připinák-nebojte si říct-uděláte radost sobě i mi
možná s kámoškou zítra zkusíme,jinak se uvidíme v sobotu (upraveno)
Ahojte. Tešíme sa na všetkých v sobotu, hlavne na Ládíka:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkujeme za odpověď-bohužel na akci bereme stále stejný počet lidí max 20 samotných mužů- max 35 párů,samozřejmost je,že když posčítáte muže vyjde vám číslo 55 mužů-proto se zdá,že je tam mužů hodně-tak to vidí muži,ale je tam 35 žen-tam zase některé ženy vidí hodně žen s tím,že si moc neužijí*1*....nevíme kde jste přišli na profesionálky...prostě jsou páry kde nás manžel poprosí aby jsme k jeho paní poslali jiné muže,že se na to rád dívá....většina jsou manželské páry....ale OK....*400**400**400*......i tak děkujeme za návštěvu...*62**62* (upraveno)
nechceme nějak něco zpochybňovat,ale jsme tam pravidelní hosté,ale dle fotek jsme tam takový páreček nepotkali,ale mohli jsme se splést,těch pěkných černovlásek je tam poslední dobou hodně,je možné napsat,kdy jste na akci byli?
*400*........v klídku......všichni májí nárok na názor,určitě to myslíte dobře a děkujeme,ale je každého věc jak akci hodnotí....zkusili,viděli a buď se někdy staví nebo né...*2**2*....my jen chtěli podat info o našem počtu,který dodržujeme a proto pravidelně máme blokaci jak pro muže,tak pro páry a ženy....*4**4*
čtvrtek nevyšel,s kočkou přijedeme teda v sobotu
*328**328*....bohužel na tuto sobotu je pro samotné muže OBSAZENO!!!!......ale jak vždy píšeme,volejte na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci....*400*
Ahoj do Bravek,konečně volno,zítra zavítáme
Příspěvek byl smazán.
Člověk, který si založil profil dnes večer, tady šíří nepravdu.
MY se ženou jezdíme víc jak dva roky a nikdy jsme nic co dotyčný popisuje NEVIDĚLY.
Také chceme reagovat.Majitel dobře ví co dělá,a proto jsou Bravantice vyhlášené široko daleko.Je pravda,že některé páry jsou jen pro sebe,ale s tím nikdo nic nenadělá.Potom je,ale také spousta žen,které by uvítali více mužu než tam bývá.Bravantice nejsou pro přizdisráče a začátečníky.Dotyčný si také plete prostitutky se swingerkami.Laď a nemá zapotřebí někoho platit za učast na akcích.Většina slušných lidí,kteří do Bravantic chodí by to považovala za urážku,kdyby jim za partnerky nabízel peníze!
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
děkujeme,ale je to stále dokola, my máme určitou kapacitu pro muže-20 míst a páry+ženy-35 skříněk...1 skříňka pro 2 osoby-poslední dobou vždy plně obsazeno.Počet hostů je stále stejný,jen se mění sestava podle které akce fičí nebo nefičí...*1*....pokud někdo něco nerespektuje,stačí nám říct kdo-o koho jde a má STOPKU,ale nesmíte si tohle nechávat pro sebe a řešit za týden,s tím my pak bohužel již nic nenaděláme.Ale víme,že je stále co vylepšovat,My jsme tady pro vás,proto se jakékoliv přípomínky,stížnost,nápady dotazy atd nebojte napsat....*400**400**400*.... (upraveno)
aby se tady bál člověk něco napsat*3**3**3**3**3**3**3**3*

....ale na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
Příspěvek byl smazán.
Večer jsme tam,po menší pouze si jedeme*362*Ladiku,hlavně nedej na kecy a neblokuj mládence*21*
my nemůžeme chybět,škoda,že už není karavan.Ladi-co?by jsi ho mohl otevřít-venku je celkem teplo
Příspěvek byl smazán.
Ladi děkujeme za sobotní sexovačku,super akcička,a teda i hodně nových.KLuci děkuji zá péči.Další sobotu určo přijedeme znova
Ladi jste naše jedničky jak tady píše více lidí a nejlepší,nic na tom nezmění ani nesmyly,které tady jsou lidi schopni závistivě vypotit,ale jak se říká-špatná reklama taky reklama.Jsme rádi,že jste*250**250**250**250* (upraveno)
moje řeč,sobota parádní swéčko,ať si tady píše kdo chce co chce-kdo tam chodí ví,že Bravky jsou TOP
Byla jsem po dlouhé době a to jen ,že jsem kamarádovi slíbila ukázat mu něco nového Kamarád nakonec odjel dřív ,ale já jsem byla neskutečně neustále opečovávaná muži,fakt jsem chvílemi už nemohla a to se mi stalo opravdu poprvé.Takže, Ládi děkuji za výběr lidí,hlavně mužů a všem pánům,se kterými jsem měla včera tu čest ,děkuji,za péči,skvěle strávenou sobotní noc a vaším ženám děkuj,že jste to měli dovoleno.A děkuj za odvoz domů .I gynekologický zásah jsem potřebovala,kdy mi kondom zůstal hluboko v kundičce a našel se "pan doktor",který jemné prohlédl,našel a vytáhl ..já jsem se opravdu dobře bavila a potřebovala jsem to .Vířivka za mě teplota akorát,kuřátko výborné,jako vždy a všichni lidi fajn Přesně tohle jsem potřebovala a děkuji ❤️
i my děkujeme,škoda,že večer tak rychle uběhl
*1**1*....děkujeme za sobotní účast.....a všem co vydrželi......jejich revírem byly glory hole....jejich tempo vražedné......jejich protivnice zvítězily na plné čáře...*3**3*...ale pozor byli takový borci co vydrželi až do samého konce(jen 3-sice na pokraji infarktu,ale vydrželi)...*36*.....děkujeme za dárečky,nováčci se nám také pěkně zapojili.....bohužel na některé se nedostalo...za což se omlouváme....chce to jen včasnou rezervaci,ale věříme,že příště vše vyjde.....*461**461*....děkuje a těší se na Vás team Bravantic
Ahoj,jedna skvělá sobotěnka za náma,další před náma,máme se na co těšit.Bylo moc dobře,škoda,že jsme museli odjet dříve,zrovna,když byl ten největší hukot*12*
*400**328*....na tento týden jsme pro Vás připravili

....čtvrtek....dopo.......gang-tma-bi-glory(nemusí se hlásit)...bude i nick tibija+ další ženy-pár

....sobota...odpo........klasická swingers pro páry-ženy a muže

......*219**219**219*.....těší se team Bravantic
Ahojte. V sobotu supeeeeer akcia. Všetci šukali ako o dušu a akcia dopadla výborne. Ďakujeme za starostlivosť celému tímu a tešíme sa nabudúce:-):-)
Ahoj ve spolek,sobota daleko,ale radějí se hlásíme,měli bychom dojet i s kámarády,kdyby jelo Brno-budete už vědět napište nám na nick
*328**328*.....odpovídáme na dotazy.....ano tyto prostory ordinace-klinik....je možno vyzkoušet jak v rámci swingers,tak soukromým pronájmem...*219*
Ahojte. Vo štvrtok nám to vyjde, tak sa tešíme na všetkých:-):-)
tak na vás se těšíme,jste na bičko jako dělaní
zítra čtvrtek-ráda ošukám pár mužských zadečků,ale nesmíte zapomenout na mně*362*
Ahojte skym se vidime na sobotni akci ?
Ahoj, po delší době zavítám do Bravantic a jsem připraven na pořádný výkon od večera do rána...
Chystám se po dlouhé době zarelaxovat.
dnes hodně dobré,pár tibija skvělý,tak jak vše mělo být a ještě lepší
Dnes naozaj hodne dobré a ešte trochu lepšie. Kopec vizuálnych a iných zážitkov *362**87**71* Kto sa zúčastnil vie....
Ahoj, v sobotu bych se chtěl zúčastnit mé první akce. Chtěl bych se k někomu přidat, ať vím co, jak, kde.
*328**461*....na tento sobotní večer máme bohužel PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY....muže,páry i ženy.......můžete volat na mobil v popisku,kdyby někdo zrušil rezervaci...*461*.....poprosíme a doporučujeme.....pokud nemáte rezervaci,aby jste bez zavolání předem NEJEZDILI....děkujeme....*461*....těší se team Bravantic
Příspěvek byl smazán.
....*461**461**461*....PRO DNEŠNÍ SOBOTNÍ VEČER MÁME...!!!!.....PLNĚ OBSAZENO PRO VŠECHNY-páry-ženy-muže....!!!!.....*461**461**461*....
*400**400*....děkujeme za včerejší návštěvu,opět děkujeme za dárečky,bylo i hodně nováčku,někteří potřebovali delší dobu na rozkoukání,proto se i akce rozjížděla pomaleji než je zvykem...ale raději později než vůbec.....*461**36*.....
.....dále bychom chtěli vyhovět i párům,kteří chtějí akce bez samotných mužů...*461*....akce jen pro páry a samotné ženy...*219*...bude vždy poslední pátek v měsíci,když vychazí i neděle pro všechny.....jak vždy píšeme vyzkoušíme a uvidíme

vysvětlení:i když máme poslední dobou plně obsazeno,ale chodí páry,které muže nechtějí,ale zaplní kapacitu i párům,které se z důvodu obsazenosti nedostanou,ale zase muže chtějí...*36*...zapeklitá situace,se snad tím částečně vyřeší...*62*....
Ladi skvělé řešení,každý si vybere,my rádi využime obě akce*114**114**114**114**114**114**114*
Dobrý nápad, taky máme raději čisté párové akce *114*
Super řešení zapeklité situace... Včera se sešli více páry, které samotné muže mezi sebe nepustili, někteří si přišli jen poklábosit, předvést nové oblečky a popít místo pořádné šukačky. Každý to má jinak a všechno má svůj postupný vývoj. Čekal jsem více odvázanosti.
I tak se našlo pár krásných žen, které do toho šly naplno a tímto jim děkuji za hezký relax. Bravantice jsou nej, to je bez debat. Mějte se krásně.
*21*v sobota jsme se vyřádili,celkem hodně kanečků s výdrží
.....na tento týden jsme pro vás připravili..*219**219**219*

........úterý.......dopo.......anál gang domina+3-4 ženy(bude i slečna Viki)-glory-tma

........čtvrtek....dopo........gang-tma-bi-glory

........sobota....večer.......klasická swingers pro páry,ženy a muže (upraveno)
*55*do úterní sestavy jsem se bohužel nevlezla*12*ve čtvrtek si vše vynahradím
*328*....na úterý-gang je nutná rezervace,bereme jen omezený počet,který je defakto vyčerpán.....proto než vyrazíte volejte na mobil v popisku jestli je volno,aby jste nejeli zbytečně....
*461**461**461*......
děkujeme....
*9*.....tak to byl fofr.....bohužel na úterý je....OBSAZENO.....ale někdo může rezervaci zrušit......pak volat na mobil v popisku...*461**62*
*328**461*.......máme ještě dotat,že bude i pár,kde subinka bude plnit pánové rozkazy-uspokojování-orál atd-vybraným mužům
Ahoj, v úterý je plno? Zítra ještě zavolám, zda-li se neuvilnilo místo.
.....kluci asi vás nepotěšíme....*1*....zatím to vypadá,že nikdo rušit úterní rezervačku nebude
*461**461**461*.....PÁROVÉ AKCE....nakonec je vše jinak-vracíme se k systému akcí

1.týden............sobota pro všechny

2.týden............sobota jen páry a ženy
........................neděle-rychlo akce pro všecny

3.týden............sobota pro všechny

4.týden............neděle pro všechny

myslíme,že tato varianta je zatím vyhovující pro všechny
v sobotu přijedeme,těšíme se na pořádný grupáč.*75**362*
Ladi až se uvidíme osobně ti poděkujeme,že jsi obnovil soboty pro páry*309*
*55*ve čtvrtek budu jako vždy s připinákem jen se nestyďte o něco říct,víte,že ráda píchám vaše zadečky*243*
Nechtělo by to založit vlákno č.4? Je to tu dost nepřehledné již...
Laďo díky,teď úterý gang MEGA TOP
*3**3**3**3**3*....jen se tomu zasmát.... v disciplíně bezdůvodného mazání fóra jsou odmini mistři....a oboru nějakého vysvětlení proč????už je to horší,tam jsou na poslední příčce........proto zatím vlákno č.4 nebude......zkusme prozatím používat č.3.....Děkujeme
provedli jsme další pokus s číslem 4,snad už bude vše ok....*36*