Saunovací kilt

Používáte někdo?

Ahoj. Máme rádi wellness a má drahá mě překvapila saunovacim kiltem.
Ještě jsme neměli příležitost vyzkoušet (ona si koupila jen župan). Používáte někdo? Je to příjemné?
Příjemné, pohodlnější než ručník nebo prostěradlo. Do sauny mám takový lehký z umělého vlákna. Na pláž, když jdu třeba mezi textilaky k baru mám jeden z materiálu jako jsou normální ručníky..
Prima dík. To je fakt, na pláž také dobré
Manželka mi ušila z froté a používám ho pravidelně v sauně. Je to praktičtější než omotávat prostěradlo. V sauně prostěradlo hodím pod sebe, sednu si a kilt rozepnu a položím podél sebe.
Já jsem o tom, že něco takového existuje, donedávna nevěděl. A věřím, že to bude fajn, už žádný padající ručník.
Taky ho mam. Prosteradlo dam pod sebe, lehnu si a kilt si "vypasuju" abych byl co nejmin zahalen a zaroven nepohorsoval. Nevim, jestli je to prijemnejsi nez prosteradlo. Ale rozhodne je to jednoduzsi a praktictejsi :)
Nu, jsem zvědavý, až bude příležitost ho vyzkoušet.
Moje drahá teď říká, že ona má kilt pro zeny
Záleží s jakého je materiálů. Pokud s teho dobrého tak je to fajn. Jen obléct a rychle svléct a je to..
Vzhledem k tomu, že ideální poloha na saunování je vleže a pod celým tělem bys měl mít něco, co bude pojímat pot, tak mi přijde kilt nedostatečně velký. Když budeš sedět, měl bys mít něco na pocení i pod chodidly a tam kilt taky nedosáhne. Takže za mě dobrý, ale tak na běhání kolem sauny. Dovnitř určitě prostěradlo, případně velký ručník
No ale to je přeci jasné......a celou dobu to tady tak všichni popisují.....*1*
Mám ho a je to super věc. Teď jsem ho nosil celý vikend. Lepší než kraťasy. Když už se musí člověk v létě obléct,tak tohle je dobrá volba .
Jo a ještě počítej s tím , že to tu většina bude brát jako že nosíš sukni a je to úchylný a jsi buzna 🤣🤣🤣 palců dole víc, než kokotů nahoře bude 😃
Půjdu s mou drahou, takže je mi to šumák. A ostatně i kdybych nebyl s ní, tak mi asi můžou vlézt na hrb.