Místa v okolí Rychnova a Dobru

Místa na Rychnovsku podelme se o zkušenosti

Zdarec nové vlákno kde se můžete pochlubit místy kde mít carsex, nebo nahé koupání v okolí Rychnova nad Kněžnou
Ideálně jsem dávejte i souřadnice a recenze :)
Prostě ideální místa na sex venku na Rychnovsku
Místa kam lze zajet s autem a tam mít sex Vaše oblíbené lokality
za kostelcem kdy jedes na cermnou v lese da se zajet dost hluboko a nikdo neotravuje nebo v cermni na odbotce na kostelec hned za krizovatkou zahnes do lesa a muzes si to tam rozdat v krmelci
Husty a co naha koupání na Rychnovsku??
borohradek je tam zadu nuda plaz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hele to nevim presne jen vim ze ve predu se koupou normalni lidi a vzadu je nude ale lidi tam jsou kazdy den
A co taková ta místa jako je exit 39 u Poděbrad že tam zajedes s autem a pockas jlna další auto v něm buď pár, žena, muž prostě klasický carsex?
Místa sháním pro sebe a svoji manželku takže pokud je tu pár co ví nějakém místě a nebrání se náhodnému setkání:)
pak zakezi na domluve mi jsme to s mladou dekali nad vamberkem u lesa jak se jede na vyhlidku nebo v lese nad lhoty u potstejna kde se da dostat do sopotnice a nebo mezi prolobami a polomem vsechny mista co sem ti napsal jsem odskousel krom boro
Jasny vymyslet se dá ledacos vyzkoušíme uvidíme a stalo se tě že jste se potkali s jiným párem či ženou??
z jinym parem ani zenou jsme se nepotkali
Jasný no my jsme od Kvasin tak uvidíme jestli se tu objeví nějaké místečko v okolí Kvasin
I když zajímavá místa jsou určitě po celém Kralovehradeckem kraji tak dávejte tipy
Dobre a odzkoušené místo je za Chaborama v lesíku směrem na Dobrusku
Někdo dneska nuda plaz u Borohradku nebo Týniště??
Zajímavé místo je u správu v zámeckém parku v Kvasinách
hledam jeste opustena mista budovy mistnosti kde by se dalo bez ruseni uzitvat nevis
A co u nás doma? Třebechovice pod Orebem
Pěkný místa jsou parkoviště kolem Marokánky.
Dáš souřadnice?? Ať víme kde to hledat??
Souřadnice nevím, je to mezi Krňovicemi a Bělečkem. První je v kopci pod písníkem, další u vjezdu do starého písáku a pak dál. V lese u silnice další 4 parkoviště.
dalsi mista jsou dobry nad chlenami s hezkym vyhledem a nad malou skrovnici
Tady máš souřadnice 50,1874894, 15,9728594, když pojedeš dál na Býšť, tak jsou po obou stranách další parkoviště. Tohle je skryté v lese.
Nedávno jsem tudy projížděl, škoda, že jsem o tom nevěděl. Zastavil bych se tam, kdyby náhodou....
Není problém.Kdy bych se měl stavit?
Další zajímavé místo je zde: 50°11.25377'N, 16°16.15180'E