erotický penzion klídek

erotický penzion klídek

ahoj neznáte někdo něco podobného jako je penzion klídek

je to tam super ale rádi se podívám jinam

dííík
.....co ten hotel Fridrich....funguje to ještě? Taky bychom rádi navštívili něco podobného....
Fridrich je super, doporučujeme. Nás by zase zajímal ten Klídek. Máte někdo zkušenosti s návštěvou v penzionu?
Super pokoj č4 krasa vřele doporučuji
Vyzkoušíme, uvidíme. Díky za info......*4**52* (upraveno)
Klidek je za me uplne bozi. Skveli majitele, dokonala atmosfera a hlavne silny pocit cistoty. Zvuky se krasne rozlehaji kominama, tak bylo prijemne vedet, ze tam nejsme sami a cely penzion byl na stejne vlne. Hodne dobre a kvalitne vybavene pokoje vcetne pomucek, erotickeho nabytku.. doporucuju pokoj s krizem a houpackou.
A Fridrich je podobného ražení? Fridrich mi přišel jen jako wellness.
Je to tam super, milí a diskrétní majitelé, skvěle vybavené pokoje, perfektní čistota a ta lokalita také není k zahození, když si potřebujete oddechnout od sexu...
super vrele doporucujeme byli jsme se zenou jiz vicekrat. vzdy ciste na kazdem pokoji virivka houpacka a jine eroticke vybaveni. majitele jsou moc mili. jinak jedine co neni je signal na mobil resp. ano ale za penzionem uvnitr spatny
Nevíte k kterém pokoji je to sukaci křeslo s dildem?
to nevim ale myslim ze takto nikde na kazdem pokoji je gyno kreslo a pokud si dopredu objednate tak vam pripravi sukaci stroj
Ahoj das blizsi info? Nikdy jsem o tom neslysel. Dik
Příspěvek byl smazán.
Když nám vše vyjde, tak pojedeme. Užít si víkend.
Ahoj tady Toms174 mam novy nick ale bejde vám napsat. Klídek je super jeďte😉
Zdravíme jedeme tam na konci července.Tak se těšíme velice
vřele doporučujeme hlavně pokoj 4
Jdem do něj ;) Už se moc těšíme
Tak co amatéři?My už máme rezervaci na červenec 😊 potkáme tam někoho?
Také jedeme, jen máme rezervaci na srpen. Snad někoho potkáme.
Bože, nedeste mě, snad není třeba si zamlouvat rezervaci tři měsíce dopředu. To se tam fakt nikdy nedostanem...
My jedeme 22.-24. července. Už se tam moc těšíme
Jedeme teď 12-14duben. Tak snad někoho potkáme
Tak jak jste si to užili? Potkali jste někoho? Máte pěkné zážitky? Co se vám líbilo nejvíce?
To nevím jestli je něco jiného, ale do KLIDKU jedeme za měsíc podruhé, akorát jsem si říkal, že když už takovýhle pobyt chtělo by to viagru nebo něco na pořádné vzrušení a pořádně si to užít
Proto píšu něco podobného, prostě na nabuzení...
K nabuzení bude asi nejlepší najít si vyhovující partnerku :)