Manželství bez sexu

Ať dělám co dělám tak jsem odmítnut

Ahoj. Jsem tu nový. A hledám tu odpovědi. Je mi 34 let a jsem ve vztahu 15 let s toho 8 ženatý. 2 děti, dům , práce, s penězmi problém není. Jen žena přestala mít chuť na sex už to trvá strašně dlouho a já nevím co s tím mám dělat. Vše co chce se snažím splnit a zkrátka jsem bez ničeho. Začal jsem po dovolené ne Djerbe na to více tlačit s zazdila se úplně. Tvrdí mi že nikoho nemá že zkrátka ji chuť odpustila. Máte někdo s tím zkušenosti?
Zjišťuji že je to většinový problém ve vztazích jak u nás tak v mém okolí. Upřímně ji řekni že nejsi mnich a bez sexu žít kvůli její pasivitě žít nebudeš. Když nechce ona, bude chtít jiná. U nás to tak funguje. Žena ví kam jedu a ona se nemusí přemáhat.
Vsak mi to tak i nabídla. Že nebude dělat zle když si najdu milenku. Já ale nechci lhát. Když to budu na milenku zkoušet tak ji ve finále ublížím. Nevím jak najít milenku aby to bylo sochystikovane dohodnuté.
V čem lhát? Když bude žena vědět o milence a navzájem tak lhát nebudeš. Lepší než vědomí toho že se do toho žena nutí. Budete z toho mít prd oba.
Lhát manželce nemusíš. Pokud ti toleruje bokovku, stačí naznačit, že se zdržíš cestou z práce a víc netřeba.
Lhát milence nemusíš. Naopak, jednej na férovku - chci sex, nic víc nebude, svolení manželky mám. Stínová manželka je taky vdaná, nechce na tom nic měnit, ale manžel jí řekl, ať ho se sexem neotravuje a najde si na to někoho jinýho...
Jenže my tu řešíme plnohodnotné vztahy a manželství, ne ty co jsou už po selhání 😊
Je hezké, že toužíš, hledáš a jsi přesvědčena o ideálním vztahu. Ale jak vidíš lidé to mají různé. Paní psala, že přeci kvůli sexu nebude bořit, co jinak funguje. Mnozí muži jsou přesvědčeni, že bez sexu nemůže manželství přežít. Variant je hodně. Jako fakt, že si skočím ke kadeřnici ve mě domácí sexuální vášeň nevzbudí. Už dávno ne. Konec konců tolik garsonek v republice ani není, kdyby se chtěli všichni z fleku rozvádět, protože si nevrznou jak potřebují
Protože to neumíte řešit takže se neodvolávej, že oni to tak mají, tak ty taky .. absolutně nevím k čemu ten vztah je když vytahují péro jinde.. za mě to je prostě selhání .. plnohodnotný vztah vypadá jinak ale žijte si v iluzích, že je dobré ponižovat své partnery a na vše sr*t..
Vztah je důvěra, úcta, respekt a oddanost. Přesně tak, ne jen sex..
A ještě zapomínáš na otevřenost.

Ale potom nechápu jednu věc. Řekněme, že žena ztratí chuť na sex, OTEVŘENĚ to sdělí partnerovi a protože RESPEKTUJE jeho potřeby a nechce být sobec, povolí mu bokovku. DŮVĚŘUJE mu při tom, že ji nevymění za milenku a on SI JÍ VÁŽÍ za to, že z ODDANOSTI k němu zahodila zažitou potřebu mít jeho tělo jenom pro sebe...

Co v těch věcí v tom vztahu chybí, krom potřeby ženy mít chlapa jenom pro sebe a (patologické) žárlivosti?
Nikdo si tě nevezme k tomu aby tě pak dal jinému .. to je pak průser u chlapa, že něco takového vůbec zváží a nenajde si něco jinačího aby pro tu ženu zůstal.. ty si jen hledáš omluvu ale oba partneři mají řešit svou psychickou stránku, protože i Nymfomanka je braná za diagnozu .. jsou to už prostě problémy a co znám muže co hovoří otevřeně, není to zase tak hrozný aby to bylo na milenky když se věnují jiným věcem.. Práce u domu, občas si někam vyrazí, adrenalinové zážitky, pohodička doma, přátelé, dávají si od sebe třeba pauzu s manželkou takže jednou jede on na víkend jednou ona a nikdo mi neřekl, že by měl milenku a že mohl se přiznat bez problému..

Docela se mi ty odmlky líbí, pokud jsou spolu 24/7 a nedělají si překvapení, netěší se na sebe a nemají ten svůj čas pro sebe, není divu, že se dostanou do koloběhu, který není příjemný (upraveno)
Ale nikdo neví ve chvíli, kdy si tě bere, jak to bude za několik let. Nemoci, úrazy, ztráta chuti, ztráta sexuální přitažlivosti,... A co potom?

Já omluvu hledat nepotřebuju. Manželka prodělala rakovinu. Nemá rozmnožovací orgány, nemá prsa, nemá ženský hormony, nemá chuť na sex. Sama přišla s tím, ať si najdu někoho na sex, že ona to nedá a jinak už to nebude. Hledat bokovku jsem začal až dva měsíce po tom, co s tím přišla. A za ty roky měla dva milence, já mám teprve teď první bokovku, takže svědomí mám čistý.

Jenom bych byl rád, aby sis uvědomila, že život nejede podle něčí teoretické představy...
Tak definuj plnohodnotný vztah.

Že budu mít spolu děti? Jsou páry, který je mají z předchozích vztahů, nebo na ně vůbec nepomýšlí. Že se budou spolu střídat při domácím úklidu? No pokud mají na služku, asi to taky relevantní nebude. Nebo že spolu večer koukají na telku? Znám čím dál víc lidí, co TV nevlastní... Nebo že spolu spí? To taky není vždycky možný nebo uspokojující.

Důležitý je, když se dva rozhodnou být spolu, aby to bylo dobrovolně, dodržovali vlastní pravidla soužití a netrápili se navzájem. Jinak je čistě jejich věc, jak to mezi sebou mají.
Ty pohlížíš na vztah jako nějaký program ale plnohodnotný vztah je od slova HODNOTA což znamená, že si vážíš toho, co máš a ne zda někdo uklidí, zda budou děti či nebudou apod. Domácí funkce, to jsou základy každé bytosti na tomto světě a pokud to nedovedou jsou to prostě lemplové co tu roky kromě práce a sebe nic neřeší.. to si pořižuješ druhou mámu
Čtu to odshora dolů a zase zpátky. Co je proboha plnohodnotný vztah? Pmk to vcelku logicky a jasně vysvětlil že svého pohledu. Nechybí tam nic od tolerance po úctu. Není to pochopitelně pro každého, stejně jako není pro každého až zbožštění partnera. Domácími funkcemi máš na mysli co? Že partner bez ohledu na své, v tomto případě sexuální potřeby, bude vyhovovat beze zbytku druhému?
Pro mě je hodnotný vztah to, že jako partneři spolu dokážeme vyjít, řešit, co život přinese, můžeme se spolehnout.
Jen už v tom není nic sexuálního. Chápu, že pro mladší ročníky to je problém a tak se snaží najít východisko.
Já jsem byla víc než deset let bez sexu, prostě to nešlo. Pokud by mě chtěl partner opustit, asi by to udělal. Já ho za pinďoura nedržela.
Ne, že by mi sex nechyběl, ale holt někdy se stane. Okolnosti jsou různé.
A ani to neznamená, že v současné době nic není. Kupodivu ano. Čas od času. Pochopitelně s někým na stejné vlně.
Partner není můj majetek a ani já jeho. Někdo se tu snažil přirovnat sex k masáži. Já bych zvolila jiný příměr. Stane se, že jeden z partnerů odmítá nějaké jídlo. Přestanete ho vařit a prizpusobite se. Jenže někdy, třeba až po letech, čas od času na něj dostanete chuť. A abyste nemuseli doma poslouchat blbé kecy, co to vaříš za blafy, zajdete si někam do restaurace a uděláte si radost .
Já pod tou hodnotu vztahu vidím vzájemnou důvěru, toleranci, schopnost pro druhýho něco obětovat a ochotu spolupracovat.

Důvěra nemusí být jenom "nepodvede", ale i "užije si a v pořádky se vrátí". To se s třetí osobu nijak nebije.
Tolerance může být třeba to, že nevyčítáš partnerovi, že má jinou potřebu než ty a nebo požaduje věci, co nedáváš. U někoho ta tolerance může zajít až tak daleko, že toleruje úlety. Ale to je o tom, jak si to ti dva nastaví.
Obětovat pro druhýho se dá i vlastní ego, který ti říká, že toho druhýho vlastníš a patří jenom tobě. A tím se hodně věcí zlepší, najednou dopadne hlídání a podezírání....
Spolupracovat je potřeba i na řešení problémů. Problém je i sexuální nesoulad a jako řešení si nepředstavuju "Já to nepotřebuju a šukat s tebou nebudu. Jo, a slíbils, že budeš jenom se mnou."

Takže hodnota tolerováním bokovky nijak neklesne, naopak. Odpadne nejistota a žárlivost, takže to může přinášet harmonii...
Vyhovuje jí ten život a o tebe ztratila zájem, to je jednoduché, ty vše zajistíš a že si někam zajdeš jí je jedno, protože jí nic nechybí .. dům, dovolené, děti a nemá důvod se snažit..
To ale není láska, jsi jen prostředek ke všemu co chtěla ..
Zamilovaná žena, co jí na druhém záleží by tohle netolerovala a rozhodně by se nedělila..
Zasadila bych spíše úder na to, zda má smysl být spolu, že by si rád ženu, kterou přitahuješ a bude se s tebou mazlit sama a ráda, ne, že si o to budeš muset říkat.. Chtělo by to najít tu zpětnou jiskru jako na začátku a jí přimět aby se o vás víc snažila a to bez ohledu na okolnosti..
Máš pravdu a je mi z toho úplně zle. Se snažím jako pitomec vše zajistit aby bylo. Práci mám těžkou aby děti mohli mít náročný koníčky jako například hokej. Vsak mi jeden starší pán řekl že si zkrátka zviklat na standart. Neměl mě ráda už. Ale nechci rozbit rodinu a přijít tím o děti. To je šílené tohle
Děláš vše správně, jsi šikovný muž ale upřímně, já bych jí trošku vysvětlila, že to co děláš není samozřejmost a že by se měla taky snažit..
V tomto případě rozbíjí rodinu ona, protože ty se o vše staráš a když chceš přítomnost své ženy, tak tě raději pošle mezi nohy cizí osobě a to po 15 letech vztahu, to je spíše nefér z její strany takže i kdyby měla řeči, že ty tohle a tamto, jdi na přímo, provětrej doma vzduch až nebudou děti doma, hezky jí to řekni od plic a klidně na víkend odjeď a neber jí telefony.. trošku stáhni přísuny peněz ať vše nebere jako automatiku a ukáže se jaká to je teda manželka.. zní to přísně ale musí se na obě strany ne vždy jen na muže
Ona nechodí do práce a válí si šunky doma po solarkach kosmetikach a kafickach? Nezdá se mi. Drahé Koníčky platí dětem, ne ji. Ano, stává se. Ovšem jak DONUTIT protějšek k sexuálnímu zápalu, to by mě taky zajímalo. Čistě teoreticky, protože svého partnera mám ráda, vážím si ho, ale díky bohu už po mě nic nechce. Nejde ani ležet koukat do stropu a myslet na Anglii. Máme spoustu starostí a práce i bez toho. Bylo období, kdy měl tyhle aktivity jinde. Ani mi to nevadilo. Akorát různé extempore, bez těch by se to mohlo obejít. Ničit rodinu s dětmi, no nevím.
To říkáš proto, protože kdyby přišel ten tvůj, tak máš problém..
Je to prakticky stejná verze a ničit rodinu, to leda třetí osobou, ne tím, že bude spokojený se svou ženou ..
Teď nechápu. Co by přišel? Měl několik let různé kamarádky. No a? Mám kvůli tomu vypít flašku vodky, aby si mohl ulevit doma?
Jo ale tomuto muži to není jedno jako tobě, on by to rád vyřešil a ne jako ten tvůj, že ještě než si dořekla větu ať si najde někoho jiného, tak už dělal na Václaváku s pérem vrtulník ..
Ty jsi hrozny demagog. Že si najde milenku, milence fakt není, že dělá vrtulník. Ostatně ty se prezentuješ jako ultra věrná a šťastná žena, trochu mi to hapruje s tím, jestli jsem to dobře pochopila, že poskytujes služby
Co má společného služba svobodné ženy s věrností ve vztahu?
Logicky si nebudu hledat muže do doby, dokud se služba bude nabízet..
A upřímně, pokud potřebuješ flašku vodky aby ses vyspala s manželem, tak je asi něco špatně
Chce to řešit společně dřív, než se řešení v podobě milenky najde samo a budeš ty ten špatnej. Musíš jí vysvětlit, že chápeš, že nemá chuť a nechceš ji do toho nutit, ale vztah je o vzájemné toleranci a pochopení a hlavně máte oba stejné postavení. Když ona nechce, tak ať navrhne, jak tuto situaci vyřešit, aby jsi nebyl šikanován tím, že ona nechce. Buď se prostě donutí v sobě opět objevit chuť k sexu a bude se ti věnovat, nebo můžete spolu najít kamarádku na sex. Jiné východisko mě nenapadá, aby nebyl jeden z páru vždy v nevýhodě. Když to popíšu na banálním případu. Jak by jí bylo, kdyby chtěla hrozně vidět film v kině a ty jsi jí řekl, že nikam nepůjdete, protože nemáš chuť jít do kina? No patrně by byla frustrovaná a nakonec by šla s kamarádem nebo kamarádkou.
Třetí osoby do manželství nepatří, pak na něho bude mít páku .. On to musí vyřešit hlavně doma, ne mít sex s dalšíma.. Spousta lidí řeší vztah nevěrou ale tohle nikdy nemělo žádný pozitivní výsledek, prostě jen dva lidi, co mají něco společného včetně domácnosti ale mezi s sebou prakticky jen kamarádství ale to nemá se vztahem nic společného.
Je tu kupa lidí, co si to chodí nějak omlouvat ale pokud tento muž chce opravdu kvalitní vztah, který bude vybudovaný a plnohodnotný, tak tam nesmí nikoho cpát mezi ně.. jinak budou žít dle první verze ..
Není třeba možnost že to blbe zkouší. Jestli o ní ještě stojím. Že když ještě vydržím tak uzná že ji mám ještě rád. Možná čeká že si tu milenku najdu nebo že si myslí že ji už mám. Je mi jasný že kdybych tak učinil a milenku si našel tak je to naprostý konec. Jen nechápu proč to tedy říká. A nebo ten konec chce a chce abych byl ten já co zavedl nevěru do manželství
Problém není třetí osoba, problém je nedůvěra a to, že jeden dělá něco za zády druhýmu.

Nevěra je o důvěře a ta tam, pokud je bokovka tolerovaná, pořád je - manželka ví, že manžel spí s jinou, ale věří, že rodina dál zůstane pohromadě.
Souhlasím, že by to nebylo ideální. Jen by to vyřešilo jeho potřebu sexu. Ale spustilo další problémy. Lepší možná od takového vztahu jít pryč.
Dala mi návrh jak to vyřešit. Buď ať si najdu milenku nebo si koupím profesionálkou. A myslela to vážně. To je byzardni. Ta mě má úplně v pr..li
Tohle je prostě špatně, oni si lidi totiž neuvědomují tu budoucnost .. jako v přítomnosti a pár letech takhle ve výhledu jim to asi nevadí a berou to jako plus ale co se bude dít pak? jaké budou reakce, jaké výčitky, jaké řešení .. Máš 34 let a zvaž v první řadě svůj život, děti, rozvodů byla kupa a bude a jednou si budou žít svůj život bez ohledu na tebe.. teď jsi v té pozici ale ty a čím víc ti bude, tím menší možnosti budeš mít si někoho najít.. proto to vyřeš dospěle, máš tu možnost ještě bez toho aniž by si udělal chybu..
Krásný den přeji.
Lépe bych to nenapsala.
Jsem ráda že takové problémy doma nemusíme řešit.
Jsem s manželem 23 let z toho 9 let manželé
Pánů je mi líto.
Milenkou nic doma změníte ba naopak aby jste si nepřihoršili.





Tak jí přiškrť kapesný a najdi si bokovku. Třeba začne trochu žárlit...
Je snad svéprávná a soběstačná, aby zvládla jít do kina sama. Že se podřizuje mě ať už z lenosti nebo proto co by tomu kdo řekl je jiná věc
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A jak chcete DONUTIT ty partnerky? Holt přibyde masa samozivitelek, děti porůznu pendlujícich mezi rodiči. Vy si chvilku někde vrznete než s novou partnerkou to spadne do starých kolejí nebo zjistíte, že to je ...... Nebo začněte chodit za oralnimi sluzebnicemi např. (Ty jsou věrné a šťastné, ale poskytují charitu) Jen taková úvaha
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sex je důležitější než to ostatní? V tom případě se rozvedl, není nic lehčího. Děcka si zvyknou, těch polovztahu je všude kolem habakuk. No a doufej, že milenky budou výrazně sexuchtive
Chybějící sex je problém ve vztahu. Problém ve vztahu roste, pokud se neřeší. Dokud nezahluší zbytek.

Btw, už ti někdo řekl, jaký je rozdíl mezi "Habakuk" a "habaděj"?
Oba výrazy mám spojené ve stejném významu
Habakuk byla experimentální válečná loď z kompozitního materiálu (konkrétně led a hobliny). Myšlenka byla taková, že sice to bude pomalu tát, ale je to levný a mechanicky odolný materiál, výroba je rychlá a má malou hustotu, takže i větší nosnost. Experimentovalo s tím britský námořncitvo v 40. letech 20. století. S jiným významem se to slovo nikdy nepoužívalo...
Ono je to z básníků :

Maminka: chlapci, máte peníze?
Mirecek: habakuk
Štěpán: říká se habadej
😂
Máte to trochu popletené. Jednalo se o HMS HABAKKUK
Tady se vůbec dá dozvědět věci 🙂
Víš jaký je rozdíl mezi mnou a tebou?
Že ty si ten svůj život vzdala , já se s tím životem ale rvu a rvát budu i když musím něco obětovat.
To je na mě? Co jsem vzdala? Jako všichni chodíme do práce, neustále řešíme různé problémy co přichází. O tom život je. Jako že zmizela sexuální přitažlivost, no a co. Pořád se děje něco okolo, důležité a tak. Pořád musíme nějak fungovat
To já řeším i bez muže takové věci ale když člověk chce vztah, měl by na něm pracovat , ne to brát jako automatiku.. tobě je prostě vše jedno a dle toho to taky u tebe vypadá..
Sex fakt není všechno. Skoro to vypadá, že žena by měla sexem splácet nebo si kupovat mužovu přízeň.
Když muže miluješ, tak snad k němu jdeš ráda ne ? vždyť tě měl rád a požádal tě o ruku, vzal si tě a jestli tě nepřitahoval, měla si mu s tím pomoci .. třeba shodit, procházkama jídlem, koupit jiné oblečení, parfém nebo ho vzít ke kadeřnici... pozvat na výlet kde nebyl, dodat mu adrenalin někde na výletě.. nemusí to být jen vždy dle tebe, mohla si ho vzít na střelnici k samopalům nebo na motokáry či nějaký koncert nebo rybařit.. dle toho co má rád.. on by se snažil neboj se, že ne a oplatil by ti to .. sex je důkazem lásky a přitažlivosti a pokud to odezní, zkouší se to nakopnout ne ho poslat za jinýma a vymlouvat se na práci a povinnosti, které má každý
Proč má být manželka berlickou pro chlapa, který sám nic měnit nechce? Já musím zvládat snad úplně všechno a v domácnosti nahrazovat mužský element. Mám toho plný brejle a jsem ráda, že jsem ráda. A ještě mám energii věnovat jak berla? Nasrat!
Sex mazlení vzrušení patří do vztahů manželství pokud to tam není ste jen dva dobří kamarádi co spolu žijí v jedné domácnosti,! Zvykli na stereotyp a standartní rutynu .
A to je špatně? Není to nakonec víc než chvilkové sexuální poblouznění?
Ano je s kamarádem chci zajít na pivo hokej. A s manželkou chci zdilet její pocity chránit ji být pro ní někdo a mít s ní sex . To z kamarádem opravdu zdilet nechci
Není to špatně, pokud se tak oba dobrovolně rozhodnou a mají možnost si bez výčitek užít jinde to, co jim v tom vztahu chybí
Pokud si chtějí oba užívat jinde tak už to není vztah.a pokud si oba neumí promluvit a říct co jim chybí a chtějí jeden od druhého tak jeto život s dobrým spolu bydlícím.vztah je o sexu důvěře jeden druhému a ne třetím.
Může a nemusí. Po letech jsou lidi zvědaví, jaký to je s někým jiným, zvlášť pokud jsou spolu od puberty. Znám jeden pár, kde tuhle potřebu měli oba, oba ji několikrát realizovali a jedou dál jako by se nechumelilo. A netvrdil bych, že po několika milencích a milenkách už to není vztah.

Komunikace je základ, o tom žádná.

Když si jde manžel zašukat a manželka ví, že se jí v pořádku vrátí a je dost zodpovědný, aby si neudělal sviště jinde a že se spokojeně vrátí k ní, tak to není důvěra?

Vztah je obecně cokoliv mezi dvěma a víc lidma. Takový přátelský vztah můžu udržovat i s partou lidí...

Proč se tady každý snaží naskládat lidi do krabiček a diví se, že člověk je zaoblený a do hranaté krabičky nepasuje?
To neustále nenene je drancující. Připadám si jako loudil. A říkám si mám to zapotřebí
Nedokážu vyžadovat od ženy sex, když vím že ho sama taky nechce. Pokud fakt nechce a není v tom důvod třeba zdravotní, beru to jako souhlas s tím že si na to můžu někoho najít. Samozřejmě po mnoha hovorech s manželkou, kdy důkladně probereme to, že je to fakt problém.

Člověk s velmi nízkou, nebo žádnou potřebou sexu nemůže pochopit člověka s tou vysokou potřebou sexu. Sexuální pud je strašně silný, po delší době bez sexu to člověku vyloženě leze na mozek. Nedokáže myslet na nic jiného, nedokáže se soustředit na práci, je podrážděný a vlastně za to nemůže.
Člověk který "TO" nepotřebuje, tohle vůbec nemůže chápat.
Vím jaké to je mít obrovskou potřebu sexu ale taky vím, že když si najdeš dobrou životní náplň, klidně celoroční koníček, věř, že ta hlava se nasměruje tam, kam má .. Ty máš čas k tomu přemýšlení přejít..
Vem si třeba muže co mají firmy, řídí několik lidí , ty mají tolik věcí na starost, že je u sexu sotva uvidíš nebo třeba lidi co něco zkoumají, v různých oborech, sedí u toho hodiny , tak ty mají hlavu jinde..
Lidi mají zřídka tu životní náplň, něco na co se těší, co je motivuje apod. jen práce, domov a sex .. občas dovolená, povinnosti a pořád dokola.. žádný útěk jinam a ten koníček to řeší , tím si buď jistý ..
S tím koníčkem je to pravda. Znám to, mám sportovní aktivitu, kdy se třikrát do týdne totálně zničím a jsem spokojený. Přesto mám ještě chuť se pořádně dorovnat v posteli. Prostě mám obrovské množství energie. Zato manželka je věčně unavená a já vím že skutečně je. Pořád a při každé příležitosti spí, i přes den když má chvilku. Lehne na gauč k televizi a za dvě minuty má zavřené oči. Myslím že bude odpočatá a že večer něco bude. Ale chyba lávky, ona jde spát i o víkendu v devět večer. A skutečně spí, není to jen výmluva. Pořád mluví něco o tom že je to normální, že se už blíží přechod a že to lepší nebude.
U nás je značný nesoulad v sexu. Já bych mohl tak třikrát - čtyřikrát týdně a ona tak jednou za 4 - 6 týdnů. (Beze srandy.) A teď co s tím? (upraveno)
Musíš tu bezohlednou ženu donutit 🙂 ať si srovná priority nebo se budete rozvádět.
Mám takového známého. Má časově a fyzicky dost náročný koníček a přesto má chuť. Manželka už dávno řekla ne a šlus. Ovšem jedním dechem dodala, běda mu, jak si najde jinou. Sám říká, že nemá chuť, energii něco menit
Tak to u nás jsem dostal doporučení najít si na "TO" nějakou jinou, akorát prý o tom nechce nic vědět. Ale samozřejmě by jí to bylo líto, nikomu to není jedno.
Že se budeme jednou rozvádět je podle mě dost pravděpodobné, akorát to teď není na pořadu dne. Rozdíly mezi námi jsou propastné. Spojuje nás jen péče o děti. Až jednou odejdou z domu, nedovedu si představit co spolu budeme dělat.
Představuji si a chtěl bych okolo padesáti let věku jezdit na chatu a na výlety, rekreačně kouřit marihuanu a užívat si tuny sexu.
Mě padesát je. Ani na jedno nemám ani čas ani chuť, ani energii
Jinak to bylo myšleno ironicky.
My máme pořád co dělat a řešit, takže uvidíme. Po třiceti letech soužití co chceš vymyslet za bejkarny, když vždy když si něco vymyslíš, naplanujes, se to z druhé strany potencuje. Tím myslím, něco do toho vleze, ne že za to může ten druhý
Samozřejmě jsem pochopil že to bylo ironicky.
U mě to ale ironicky nebylo.
Děkuji, zajímám se o psychiku lidského druhu 17 let, je to mimo jiné můj koníček a vidím ty fatální chyby lidí.. taky mohu dělat cokoliv jako ostatní ale hranice tě dělají člověkem , ne, že děláš vše bezmyšlenkovitě jako zvíře, takový člověk není vzorem v rámci vztahu .
Dělám služby, taky to není správně ale mám to s cílem a plně si uvědomuji, co se musí učinit aby se to řešilo ..o tom ten život je, že to není jen o zábavě ale o použití mozku aby se došlo ke správnému výsledku.
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V tomto směru musím podotknout, že cokoliv intimního, co se děje s jinou osobou než s tvojí ženou je nevěra.. Mě osobně by to od partnera nakoplo i vypisování s ženama apod.
Už jsem říkala, pokud si chtějí lidi užívat, tak nelézt do vážného vztahu..
Já taky nejdu do vztahu jen proto, že to dělají ostatní až mi nějaký muž bude sedět, udělám pro to budování vztahu maximum ale ne aby to bylo, protože to dělají ostatní..

Vše co se děláš si zkus na sobě, když píšeš s ženou o sexu, zda by ti vadilo, že tvá žena si píše s mužem o sexu... že když koukáš po mladých holkách, tak zda by ti vadilo, že tvá žena kouká po mladých klucích apod.. a žádnou nadsázkou, hezky na férovku, chlap je žárlivý a nedělej, že není .. *3*
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě třeba mrzí přístup tohoto světa, že z chlapů dělají skály ale jsou stejně citově založený jako ženy a za svůj život jsem viděla víc plačících mužů než žen, muž vše dusí a pere se z většiny sám...
Žádný volný vztah neexistuje, prostě tam jsou neřešené problémy..

Jezdí na službu ženatí pánové nebo celkově zadaní ale musím podotknout, že většina je před rozvodem či rozchodem .. občas za mnou jedou i nešťastný lidi co nechtějí službu jen si popovídat ..
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejlepší řešení je mít parťáka..
Když jsi unavený, udělá to za tebe a když ona , tak ty za ní.. ( ne, že tenhle to a ten tamto) ono to časem omrzí dělat pořád vše dokola..
Život není o poznání v sexu, stejně všichni dělají blbosti z porna ale co třeba poznávat nová místa, nové zážitky, užívat si ty lidi, společnost apod. to vymizelo a lidi po Covidu jsou jak vymazaný ..
Virtuální svět, není realita a to je třeba si uvědomit a vážit toho, co máš a zjistit, co tomu druhému chybí ne to řešit podle sebe a podle někoho, kdo s tebou ani nežije.
Nevěra je zklamání důvěry. A každý pár si ji musí definovat sám. Pro někoho je nevěra už jenom to, když si jeden pustí v telce porno program a zajede rukou do rozkroku, jiní zase chodí na swingers a užívají si klidně s jinýma... Jde o to, nezklamat toho druhýho překročením dohodnutých mantinelů.

To máš jako s hříchem. V bibli je jedno slovo - "nesesmilníš", podle ortodoxního výkladu to porušíš už jenom tím, že se podíváš na atraktivní protějšek, ale většina lidí to má stejně nastaveno jako "neublížíš svým chtíčem partnerovi".
Ahoj.
Mám to samé..
Možná s tím rozdílem, že žena mě cca. jednou týdně uspokojí orálně - aspoň něco.
Dlouhé roky mi to přišlo sobecké, ale prý jí sex bolí, nic z toho nemá - tak jsem to vzdal a žijeme takhle.
Hledat si milenku jsem nikdy nechtěl - i když nějaké tajné avantýry byly. Stojí to peníze a nervy - vlastně pak vedeš dvojí život.
Damokles1234
Damokles1234 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je dobré, že si uvědomujes, že by to mohlo sklouznout tam, kde je to teď. Ono poměrně často totiž slýcham, že když milenka přestane být milenkou přestane to fungovat
Jenže jak vidíš, on není spokojený ani teď takže je to názor z pohledu manželství, které vedeš ty..
Damokles1234
Damokles1234 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Lidi se neumí v této době vůbec rozcházet, řešit ty hlavní otázky toho celku, příjde mi, že ženský mají kolikrát vztahy na principu druhé matky než manželky a to je chyba .. Mají se jen jako prostředky k něčemu ale emoce a celkově citová pouta tam jsou zřídka..
Většina ženských toleruje věci, protože se buďto bojí, že o něho příjde nebo jí vyhovuje ten život, který jí financuje..
Jenže už kvůli oběma by se mělo koukat na ten životní čas, kdy budete žit s protějškem s úsměvem na tváři, ne pořád myslet na to, co by bylo kdyby.. stejně jsou to jen zajeté koleje a lidi si jen zvykají na ty osoby vedle sebe ... a hlavně ty děti učíte na vzorec, který není správný.. oni si pak budou myslet, že je v pohodě, že rodiče se k sobě nemají, že si nedělají radost a nejsou přitulený k sobě apod. a hlavně vidí i jiné rodiče..
.... ať je to v životě jakkoliv.... hlavně žádné polovičaté řešení....i když se zdá polokompromis jako v tu chvíli lepší volba časem se vše vrátí do starých kolejí....a pak se to celé začíná nanovo.... radši přitlačit.... udělat trochu peklo a vyřešit to
já už to tak mám více jak 15 let a za tu dobu se ze mne stal přeborník v onanii. Proto jsem zde na amaterech, naivně jsem si myslel, že bych zde mohl najít nějakou spřízněnou duši.
Naprosto chápu. 👍 Nám starosti všednodenního života zabírají tolik času a energie, že tak nějak už nezbývá moc času pro nás dva. Myslím jenom pro nás dva.
Škoda, že sem nenapíši ty manželky. Ve všech diskuzích chybí druhý pohled, jejich. Jinak názory na ideální vztah jsou hezké, fajn. Jenže nějak málo nás žije v ideálním světě, vztahu. Po třiceti letech soužití a více než deseti letech bez sexu nanejvýš pokyvu hlavou, na tom něco je... Jako náctiletá jsem čítala podobné věci v různých časopisech
Každý má mouchy ale že už žena nechá svého muže jít za cizíma, to si tu může psát kolik manželek chce.. to je problém u nich ... je tu tolik mladých zadaných lidí až se divím, proč ve vztahu setrvávají.. a to mám já sama 31 let a nechápu to.. jen si něco přečtou u lidí a letí to dělat taky a pak se diví, že jim v životě nic nevychází ..
deset let?....jako bez?....sice už nejsem nejmladší ale už desátý den bych byl ve stavu WTF.....pokud se cokoliv dlouho neřeší tak už se to těžko někdy vyřeší
panT4x. _ A o co jde, jen o sex. Deset let sem tam. Je mi padesát, takže už jsem na hranici použitelnosti. A jak píše kazatelka, raději nic než žít v hříchu 🙂 což už teď pomalu přestává být aktuální, i kdybych chtěla
padesátkou život nekončí, ani ten sexuální....a něco si odpírat když druhý nechce ...... nejvyšší čas prohledat podpůrné kolečka z prvního kola.....namontovat a vyrazit do světa....to že druhý nechce je jeho volba... život je příliš krátký si cokoliv odpírat
Nedalo mi to nereagovat. Žiju obdobný život. Jen teda o dva roky méně. A upřímně, kdyby se toho mého " skvělého asociály" nějaká ujala, jsem nejšťastnější na světě. Takže tě chápu
V tvém případě pořád nechápu proč s tím asicialem jsi. Vztahový problém je ještě komplikovanější a hlubší než nějaký blbý sex. Jedině jako vzor pro dceru, pravděpodobně si podobného typka najde taky
Neboj, už na tom pracuju a ponesu si hrdě prápor matky samoživitelky. Bude ze mne nadále zapšklá píča, ale budu sama. Uhoněná s dvěma pracemi, ale sama 👍
hrdost....tak je to správné...a co si o tobě myslí druzí....to neřeš...to je zase jejich boj
Jo fakt se na to těším, až uhoněná z jedné práce poletím pro děcko do školy, zaopatrim a povalim do druhé práce.... abych měla na pokrytí nákladů. Takže stejně nebudu mít čas nikdy na nic 🤣 to je panečku hrdost
....já už to zažil.....a hrdě na to vzpomínám.....jen o té únavě to moc neroztrubuju😄😄😄.....pšššt😋
Tak ono je ta únava ve finále vidět 🤣 to ani roztrubovat nemusím.
Jsem jedna z ,,těch,, manželek. Tak napíšu svůj pohled.
Vdaná víc než 30 let. Už po 10ti letech mě to s manželem nebavilo. Pořád stejnej chlap, stejný sex. On chtěl víc, já míň, nikde nikdo neporadí JAK se mám donutit chtít s ním sex tak často, jak chce on. Přišly výčitky, tichá domácnost, furt nasranej....a tak já pro klid v rodině občas ,,podržím,, ale radost z toho nemám.
A tak jsem TADY a sem tam si nezávazně užiju s jiným. Je to prostě ta změna, co mi chybí. To balení, ty hezký začátky (to je vždycky) a co chcete po letech vztahu furt zpestřovat.?
I v poradně jsme kdysi byli. Nic moc nám neporadili.
Když jsem si řekla co a jak chci, tak to udělal max. jednou a pak to bylo zase stejný, myslí hlavně na sebe a to nemůže bavit žádnou.
A zas mi to nepřijde tak zásadní, abysme se kvůli tomu rozvedli.
Podobných příběhů a názorů už tu bylo hodně, např.: amateri.com/cs/forum/33750/manzelka-nepotrebuje-sex#comment359781
Univerzální rada asi neexistuje, ale co tak zkusit manželskou poradnu? Třeba, když pohled na věc uslyší od nezávislého odborníka (možná raději odbornice, aby žena nemohla protiargumentovat mužskou solidaritou), tak by mohla být větší šance na zlepšení.

Největší problém je hlavně v tom, že se nesetkávají v rámci životního směru a jsou znuděny.. takový klasický styl, kdy jen práce, děti..občas něco a pořád dokola.. ona chlupatá, on smrdí už od vchodu a vše na salámu 😃
Děsná nuda 😄 do práce, nakoupit, domů, doma a večer je jeden rád, že si sedne chvíli k telce. Jestli jsi sama, jasně všechno je jasné, černobílé a hotovo.
To co popisuješ mám denně a naopak partner by měl být ten, co s tebou ty povinnosti a starosti bude sdílet.. naučila sis ho, pak se nediv.. já nejdu proti tobě ale proti tvému přístupu..chlap má umět vše co dospělá žena.. každý jí, uklízí, pomáhá a lze si rozdělit práci..když jsem měla muže..neměl problém utřit prach , vytřít, upéct buchtu nebo omýt okna.. pustil si hudbu a v klidu.. já zase dělala jiné věci a doma večer pohoda, udělala jsem nám dobroty na večer k filmu a mohla se tulit..
A tvrdím, že muži nic z toho neumí, nedělají? Ne. Prostě tomu říkejme třeba únava materiálu. Utahani jsou oba.
V jiném příspěvků ty jenž jsou tady pojmenovavas, že jsou, jsme v podstatě větší kurvy než ty. Možná. Upřímně, čekám, kdy se vytasí nějaké ještě větší morální ponaučení, případně něco z arzenálu boží vůle apod.
Však se ptal jak to mají, tak odpovídám, že muž co má doma vše v pohodě tu není a to, že se tu ukazují manželky s cizíma pérama v puse .. to jako pardon ale i ta co dělá službu má hranici
Ano, v tomhle máš naprostou pravdu. Další fáze je, že ten jeden partner, může to být jak muž, tak žena, začne cítit k tomu druhému odpor. To když už naléhání, narážky a vyžadování sexu překročí určitou mez. A tam, si myslím že už není cesty zpátky.
Já na tohle názor odborníka znám "Odejít" . Řešil jsem to před pár lety. Renomovaného psychologa - vztahového poradce vybrala žena a byli jsme u něj společně. Jeho slova byla: Když se ze vztahu vytratí intimita, už to není vztah. Je to jen jakási dohoda spolubydlících.... říkal, že nejduležitější, je to to řešit, jinak se to zasekne na roky nebo i desítky let v bodě jakým je to ted. Jeho doporučení bylo, pokud se to nedaří změnit doma dohodou, odejděte do jiné bytu a zkuste žít s jinou ženou. Po nějakém čase se bud k sobě vrátíte nebo ne... Ale důležitý je něco zásadního změnit a hned.
Řekl ženě, že má zkusit žít s jiným mužem?
Ona po muži netoužila. Zůstala v baráku, který jsem kompletně platil já včetně energií a já si měl pronajmout byt. Pro ní se nic nezměnilo, zůstalo jí všechno jako dřív, jen odpadl ten chlap , který po ní chtěl intimitu o kterou stejně neměla zájem. Asi šlo o to si vyzkoušet jaký to je žít každý podle toho co chce a při tom třeba zjistit, že to není ono a přehodnotit náš vztah a začít na něm pracovat. Nebo zjistit , že je to přesně ono a už to tak nechat.
Můžu se zeptat jak to dopadlo?
Zkusili jsme to a už to tak nechali. Po nějaké době jsme se rozvedli. Dům platím dál kvůli dětem i když už jsou velký, ale ještě tam bydlí.
Mně ne.. Uvědomil jsem si, že jsem to měl udělat už dávno. Být od čtyřiceti v mrtvém vztahu jen ze setrvačnosti a nějak to doklepat na gauči s flaškou nemá smysl. Posunulo mě to a jí taky nakonec.
.. poradna....ta neumí zázraky....pokud ti dva opravdu nechtějí něco měnit....tak nepomůže nic....to už radši spolu vyrazit třeba na swingersparty....nebo tak
To už pak se vztahem a budování nemá nic společného.. to jsou předem prohrané vztahy.. do budoucna na sebe budou koukat jen jako ojetiny ne jako muž a žena, co si prochází životem v dobrém i zlém a ve věrnosti. Hlavně jak můžeš mít úctu k milujícímu člověku, kterého sis vzal pro sebe a przní ti jí někdo jiný.. to bude mít tvrdé důsledky..
není nutné na párty pujčovat....a to byl jen příklad.... prostě společně opustit svoje komfortní zóny a společně něco zažít....
Ona už sex nepotřebuje... Je to od ní velice sobecké, je to stejné jako kdybych odmítl manželce namasírovat záda, protože mě záda nebolí.
Cítím z toho co popisuješ, že jí máš rád, ale ona tebe už ne. Tak že buď se s tím naučíš žít a budeš bez sexu, nebo budete muset jít od sebe. V tom druhém případě si začni chystat pevnou půdu pod nohama, abys z toho vyvázl co nejlíp.
Už mi psal, že to řeší a dle mého správně.. teď už to je na ní jak se k tomu postaví, na to aby to nechal být je dost mladý a žít s tím, že má něco s jinýma a v nespokojeném vztahu je špatný tah . Fandím lidem, co žijí realitou ne mezi ovcema se stejnou chybou
Masáž zad a sex je něco úplně jiného. Nemůžeš to stavět na stejnou úroveň.
jedno vede k druhému.....a druhé k prvnímu..... takže to spolu souvisí.... takový multi-level
Když potřebuje namasírovat nohy, natřít záda, fakt v tom není absolutně nic erotické. Je to snaha pomoci ulevit druhému. A o tom partnerství je
Jsou to naprosto rozdílné věci. Sexuální styk je na rozdíl od masáže velmi intimní věc. Masáže těla (ty neerotické) jsou běžnou službou. Tam je běžné že tu službu poskytuje někdo, kdo sám nepotřebuje namasírovat. Ale sex, samozřejmě ten partnerský není služba. To musí chtít oba. Pokud to někdo dělá z povinnosti, vždycky stojí to za hovno.
Ahoj, já s tím mám zkušenosti a naprosto chápu tvoje zoufalství. Jsem ve stejné situaci. Se ženou jsme také patnáct let a poslední roky téměř bez sexu, poslední rok a půl zcela. Také jsem už slyšel, že mám jít jinam, že ona se už nechce přemáhat, sex už nechce. Mám dobrou práci, sportuji, o děti a rodinu se starám, doma pomáhám. A jestli čekáš nějakou radu, tak se obávám, že žádná není. Z mé zkušenosti je s takovou ženskou v posteli konec. Mnohokrát jsem zkoušel to nastartovat, svádět ji a jsem si jistý, že i kdybych někdy v budoucnu uspěl, z dlouhodobého hlediska to bude o ničem jak z hlediska kvality , tak kvantity. Nevěřím, že v takové ženě lze ten chtíč ještě vybudit. Moje žena neměla sex přes tři roky a říká, že po něm ani netouží (se mnou ani s někým jiným). Že jde do kopru celý vztah je jasné.
Takže máš tři možnosti - zabalit svůj sexuální život a čekat na rozvod, který stejně časem pravděpodobně přijde, najít si milenku se všemi riziky a čekat opět na rozvod, který časem pravděpodobně přijde, nebo se rozvést rovnou. Ok, určitě fungují i vztahy, kde chlap má povolenou milenku a všichni to dlouhodobě zvládají. Můžeš to zkusit, ostatně také to zřejmě vyzkouším, protože dobré řešení této situace prostě neexistuje.
Takže přeji hodně štěstí, neztrácejí nervy ani sebeúctu a třeba časem bude líp.
Pokud má muž hrdost, tak rozhodně nezačne milenkou ale dospěle si vyřeší co je a pak si může dovolit si najít jinou ženu, tohle udělá muž.. Pár mužů tu dnes díky tomu dalo smazat profil, protože se jdou věnovat ženám a nechtějí si už zavádět nesmyslné kroky virtuality do života.. (upraveno)
Souhlasím, že muž by si neměl hledat milenku, dokud neselžou jiné možnosti řešení situace. Ale pokud s milenkou manželka souhlasí, je to z morálního hlediska ok.
Hlavně tobě je 40.. až mě zaráží, že to lidi v tak " mladém " věku řeší takto.. tohle jsou problémy lidi 50-60 let plus a více
Tak musím uznat, že v určitých věcech jsem názorově blízko, ale tady je vidět že nejsi moc v obraze.

Mám podobný věk 40+ a jak v práci, tak i v okruhu mých kamarádů je minimálně polovina chlapů podobného věku, kteří připustí že s nimi jejich manželky nechtějí spát. Oni to hned nepřiznají, možná ta chlapská ješitnost, my se rádi chlubíme, jací jsme alfa samci a tak... Ale po nějaké době, někdy pár panácích už to z nich leze že už si doma skoro nevrznou. A pak už je jen krůček k tomu, aby se stal nějaký průser. Stačí když se sejdou různé faktory v tu správnou dobu a zapadnou do sebe.
No nevím zda je Alfasamec někdo, kdo doma neumí řešit situaci a hodnotí to dle kolegů a kamarádů.. chce to trošku zabrat a fungovat, žadná věc se nepohne pokud bude ležet na místě.. každý máte jinou ženu, jiný život, bylení a vše .. takže průser je v hlavě ne v panáku..
Nepsal jsem že jsou to alfa samci. Psal jsem že ze sebe navenek dělají alfa samce, ale skutek utek. Každý chce na venek vypadat jako pravý chlapák, ze kterého ženám vlhne v rozkroku, ale ve finále zjistíš že jim ani stará nedá.
To samozřejmě neplatí úplně pro všechny lidi.
prusery až po panaku nebo více 😄😄😄
Hned jsem si představila jak jim jdou lakovat nehty a u kafíčka drbat o životě 😄
Chlap zná málo ženy.. ženská mu kolikrát řekne tak jdi ale ne aby šel ale aby ho naštvala.. oficialně chce přesný opak a důkaz, že jemu na ní záleží .. až se divím, že tu lidi žijí roky s opačným pohlavím ale skoro nic se nikdo nenaučil.. (upraveno)
Samozřejmě mi to navrhla v rámci vážně vedené diskuze a nebylo to stylem "tak si jdi". I tak jsem nešel, neboť jsem viděl, že s tím není ok. A během pár týdnů si to opět rozmyslela a tak pořád dokola.
Já v tom pořád nevidím budoucnost, nevidím v tom nic, co by mě jako svobodnou ženu nalákalo na vztah, rozumíš mi? Tohle není ten vzorec ani z jedné strany, kdy to tak má ve vztahu fungovat..
Nejvíc prozkoumaný světový systém je, že muž je s jednou ženou a neřeší virtuální ani jiný styl života.. to co se děje teď, není ověřené jaké to bude mít následky ale zatím to vede k nevěře, rozchodům a rozvodům ne k řešení co sleduji situací a budování.


Samozřejmě ať si každý žije život dle sebe, ostatní následky si ponese sám za své činy, bohužel ve věku, kdy to nebude dvakrát příjemné. (upraveno)
Proč by tě to nemělo nalákat na vztah. Je ti třicet, než někoho najdeš, začneš pociťovat útok biologických hodin. Prvotní zamilovanost trvá pár let. Bude ti dejme tomu čtyřicet. Pak se najede do manželství kolotoč práce domácnost děti. Pořád ještě spolu budete relativně krátkou dobu, tak se ti to stát nemůže. A kdyby náhodou, tak ho prostě kopneš kamsi a hrdě poneses prapor samozivitelky s decky na krku.
Co tu říkáš je hezké, jistě i pravda. Je pěkné žít v čistotě ducha i těla. Amen. Akorát ten život je kapanek pestřejší.
Doteď totiž pořád nezaznělo, že když ti dva se mají rádi, tvoří funkční rodinnou jednotku, žena má svého muže ráda, ale má bohužel nulovou potřebu, jak ji donutit. Jak píše sekyrka nebo kdo ono se to totiž rádo překlopí v odpor. V podstatě vyrobíme zase spoustu rozvedených páru handrkujicich se o děti peníze. Těžko říct jestli spokojenejsich aspoň po sexuální stránce.
My to tu nevyřešíme. Bylo by dobré zvolit odbornou pomoc a když i ta selže, nezbývá než ten rozvod. Děcka to jistě pochopí ....
Já už matkou jsem a když to prostě nefunguje, ty děti to stejně po čase neřeší .. Prostě si zvyknou a funguje to, na mě žádné biologické hodiny neútočí a to co píšeš, domácnost, obstarání všeho zvládám v pohodě, do toho se učím , chystám si pomalu své podnikání, chystám se na nápor jednacích procesů a i tak se na budoucího manžela těším .. takže nepíšeš nic, z čeho bych si sedla na prdel..

Lepší rodič s úsměvem na tváři, než lhaní vlastním dětem a dělání, jak je vše v pořádku .. až budou mít vlastní vztahy, budou se divit, že to nefunguje tak, jak to u nich doma bylo a čím asi? protože tatínek nebo maminka byla veselá v rozkroku.


Za mě seš prostě jenom líná se o něco snažit, už jenom čekáš na smrt a jelikož se o nic nesnažíš, tvrdíš , jak je to super.. ale život nabízí mnohem víc než jen udělat základní věci a sednout si k televizi a dělat jak je to super (upraveno)
Dobře, jsi prostě skvělá, báječná žena. Mnohem kvalitnější než my, místní póvl.
Já jsem hlavně snaživá žena a není mi vše jedno .. a hovoříš se mnou , tak nevím proč tu píšeš o ostatních lidech ..
Vzhledem k tomu, že všeobecně odsuzujes cokoli, co je mimo partnerský vztah. A těch nevěrcu tu je dost
Celá diskuze je o názorech na řešení problému v manželství či vztahu obecně .. a několik zpětných s názorem na tebe takže to tak ber.
Lidi se mohou podívat na názory lidí, co to řeší i jinak než jen způsobem to hnedka vzdát a poslat druhé polovičky za někým jiným .. máš si z toho vzít své a dál to neřešit..
Měj se hezky
No pokud jde o nejvíc zajetý systém, tak je to lidská sexualita bez svazování společenskýma pravidlama tak, jak si jak na sebe lidi ušili.

Člověk je od přírody tvor sériově monogamní. Zamiluje se, rozmnoží se a jak je potomek samostatný, začne to uvadat (buďto do lásky, nebo to vyšumí úplně). Akorát lidi do toho přírodě hází vidle - kvůli majetku, legitimním dědicům, daním, společné hypotéce,...

Snaha za každou zlomit přírodu a vlastní sexualitu není úplně ideální nápad.
Je to podle toho, na jakou úroveň pochopení ses dostal.. pokud tě ovládne chtíč místo používání mozku a řešení situací, ještě jsi na nižším bodě..
My, co řešíme situace už se vžíváme do lidského procesu a taky do našich poloviček , ne jen já potřebuji já nemám tak řeším abych měl a nekoukám na to kdo co a jak.. to máš problém ty , to je celé..
to samé transexuálové apod. další psychický problém oficiální, ty to nechceš vidět, protože by si něco musel dělat.. ale ten svět není o tobě, je to o udržení zásad člověka a nekoukat na ostatní, že ten to dělá taky tak já budu s ním.. prostě to normální není
Neříkám, že se člověk má nechat ovládat chtíčem. Říkám, že program, který nám dala příroda, je v přímým rozporu s programem, který do nás tlačí společnost a to nedělá dobrotu.

Za sebe, společenský konvence řeším jenom na úroveň, co opravdu musím, život mám jeden a nehodlám svůj čas zahodit kvůli strachu z klevet a podobným nesmyslům. Prostě žiju tak, abych neubližoval lidem okolo víc, než je nutný a ten život neprotrpěl.
Manzelka take toto prozivala po detech. Tak jsem deti poslal na vikend pryc...a v patek, sobota nic nedelala a potom jsme sli na vecu, kino, po kine jsme si sli sednout na vinko...a zabralo to... pak priznala, ze potrebovala zmenit stereotyp...preju, aby se i u Vas zmenilo.
No jo, tohle funguje. Potíž je v tom že je to za chvíli ve starých kolejích. To by totiž musela být sobota, kino, večeře, pak na vínko... Každý den. A to je nereálné, leda bych byl milionář rentiér a na všechno okolo domácnosti si najal služku.
To jo...jen jsem si uvedomil, ze tady potrebujeme mit cas pro sebe a ne jen vse kolem deti... manzelka byla v podstate 8 let doma a stale to same dokola.
Každý den? Pokud by to byla podmínka, že budeš mít každý den sex, tak ano. Jinak je to o vydechnutí a znovu nadechnutí. Udělání si radosti, dobití baterek do dalšího kolotoče.
kopni jí do prdele .a najdi si jinou
Jsme se ženou 30let v manželství tři děti jsou už velké vše bylo v pohodě sex pravidelně zkoušely sme všelijaké nové sprosťárny vše super pomůcky jsme používali ale najednou před třemi lety stopka sex jednou za dva měsíce a to jsem musel hodně přemlouvat poslední rok už skoro bez sexu já jsem přibral 20kilo nějaké zdravotní problémy nervy v práci....a teď mi říká že jí to nebaví že mám břicho že jsem tlustý atd...je nám 50let nejsme žádní modelové.... vždycky si umělá sex užít kolikrát mě překvapila že jsem nevěřil že chce takové sprosťárny...a najednou už nepotřebuje penis v kundičce... kolikrát měla mokrý orgasmus že jsem tomu sám nevěřil něco hodně sexy.... myslím že s někým musí šukat...ale proč to neřekne kolikrát jsem jí říkal že bych jí rád viděl s jiným mužem... určitě se ale kvůli tomu nebudeme rozvádět...
Opět tam nastal problém.. řekla ti, že si přibral a místo změny jídla a pohybu si zvolil další osobu a ještě si jí to řekl, jak kdyby ty roky za váma byly nic.. prostě jí přestáváš přitahovat a tímto přístupem si moc nepomůžeš, zřejmě to co s tebou šlo dělat už nejde.. zamakej na sobě, oznámila ti to co je problém
Nějak se nedaří zhubnout zkouším to určitě...ale jestli si zatím užívá někde bokem já jí to nebudu vyčítat...
Tady jde o tebe, ne o lidi.. ty tu jsi taky a nejsi v pozici někomu něco vyčítat.. zaměř se na postavu klidně oba aby si na to nebyl sám ale začni takto, hubnutí není jen u ženských ..
To že s tebou nechce sex, nemusí nutně znamenat že ho má s někým jiným. Je vám 50 a možná že je to u ní konečná. Je spousta žen, které to zabalí o hodně dřív a žádnej třetí v tom není.

Moje rada je, jak už tady zaznělo, zamakat na sobě. Myslím ale pořádně. 💪 Nejhorší ze všeho je fyzický odpor, pokud ho k tobě tvoje žena cítí, velice těžko se to překonává.
Tak je pravda, že ženská má myšlenky stejně jako chlap, že se taky podívá po někom mladším a vytrvalejším ale ženská z většiny procent vyhodnotí, že jí to za to nestojí si dělat doma zle..
Pochybuji, že ženská to v 50 ti zabalí se sexem, na to je třeba aby měla stimulant, vždy je to o tom koho má vedle sebe a pokud ten chlap na sebe sere, možná to zabalí díky němu ne díky tomu, že by si nedala a my ženy si umíme udělat moc dobře i bez chlapa *3**3* stačí dobrý péčko s dobrým chlapem nebo se zamyslet nad někým, koho známe či chceme.. *3*

Mě se hrozně líbí, jak se pořád hecují chlapy, že oni to a oni to ale my to máme stejně, jen nemáme potřebu to sdělovat světu, protože přeci jen máme větší možnosti než chlap a to by za chvilku každý mlátil hlavou do zdi kdyby přišel na to, co se prohání hlavou ženským *3**3*
Já to vím. Dovedu si představit, jaké lumpárny se ženám honí hlavou. Častokrát prý myšlenky na konkrétního chlapa. Je super když mám ženu, která mi občas povypráví o čem se baví s kamarádkami.

A jinak to, že to některé ženy po dětech zabalí se sexem, tak to jsem samozřejmě myslel se svým starým. Když by se naskytla možnost prožít románek s nějakým charismatickým fešákem, určitě by jí nejedna panička využila.
Spíš mě fascinuje, že hodně žen a beru obecně neumí svému muži říci, že se jí to od něho nelíbí co dělá..
že třeba jí neumí lízat ale ona mu vzdychá a říká jak je super ale ve finále pro ní nic moc nebo mu říká jak jí baví určitý přístup ale mezi ženskýma říká jak je to o ničem .. to samé občas i chlap , že si neumí říci v rámci kouření třeba, samozřejmě ženská je urážlivá ale já se taky musela učit kouřit a po čase mi došlo, že není nejlepší kuřačka, je to prostě základ a pak improvizace spolu se snahou a vytrvalostí .. učit se polykat, učit se mít ten dobrý vztah k péru ..

Třeba dost chlapů ani neumí svou ženu svádět i mě se to stalo, že můj expartner ( před x lety) se umyl, vše v pohodě v rámci fyzického stavu, sedl si vedle mě a čekal ..
Všeobecně vzato, tyhle názory jsem měla asi v patnácti. Bílá byla bílá a černá, černá. Úplně přesně jsem věděla co a jak je správně.
Čím jsem starší, tím víc barev vidím. A nejsou to zrovna odstíny šedé. A tím méně radikální jsem
Tak přesně tohnle mě na mé partnerce štve.
Buď u sexu přehrává, nebo jen podrží aby mě uspokojila.
A i když jsem se jí 100x ptal co by chtěla, tak sama ani neví.
Tak nám to postupně spadlo do režimu, jak píšeš na konci.
Já čekám že bude mít na sex někdy chuť, abych jí do toho nemusel tlačit, a ono dlouho nic.
A když začnu já a nechci jen rychlovku, tak je mi to nakonec vyčteno.
Že dělala něco, co ani nechtěla.
Tak to jde celé do kopru!!
Niekoho ma na 100%... A keď nie tak žena co nechce sex nech sa ide hrať s kačičkami do deckej izby
Nejvíce se vyplatí hledat to,co bude vyhovovat oběma. Tedy za prvé pracovat na komunikaci. Bez obviňování s maximálním respektem a hlavně s láskou. Bez sexu se žít dá,bez smysluplných vztahů jen těžko.
AHOJ ROMANE TU ZKUSENOST MAM PRITELKYNI BYLO 50L A JE V PRECHODU A SE SEXEM JE KONEC TAK ALE PODLE TOHO KOLIK TI JE LET MAS MLADOU PANI TAK TI NEVIM JESTLI JE V PRECHODU NEBO JE PROBLEM JINDE.....MEJ SE MILAN*52*
Já už jsem bez sexu s vlastní ženou od roku 2004, takže hezky dlouho sem tam v tom byla nějaká milenka ale poslední dobou v podstatě pouze autoerotika. Protože někoho najít a obzvláště na Amaterech je problém.
Se zaujetím jsem pročetl místní diskuzi a ve spoustě příspěvků jsem se našel.
Můj příběh je takový, že mi je ani ne 38 let, 10 let ženatý a bojuji se stejným problémem. Manželka nejeví chuť na sex, musím se doprošovat, svádění nefunguje, prostě nic. Sama nepřijde. Dítě jedno a dávno ve škole, ona poloviční úvazek a já živitel rodiny, kdy ona nepřispívá na domácnost ani korunou. Nemusí tedy vůbec nic a já jsem ten, kdo doma uklízí, často vaří a zařizuje většinu věcí.
Co s tím? Dovolené, večeře, volné víkendy, nic nefunguje. Furt to samé dokola - výmluvy. Já sportovec, pečuji o sebe a věřím, že jsem díky tomu pohledný.
Byli jsme na terapiích a vždy to končilo tím, že žena by měla začít něco dělat. Nedělá nic, nemá koníčky.

Je čas na rozvod? Nechci jej z důvodu dítěte. Zajímal by mě váš pohled, případně vaše zkušenost.

Díky
Svůj názor jsem napsal už výše k podobnému příspěvku. Jestli se máš rozvést ti nepovím, ale nepochybuji, že zde dostaneš odpověď od vztahových expertů i na tuto otázku.
Z toho, co píšeš, to vypadá, že tvoje nespokojenost se netýká jen sexu. Doporučil bych možná manželskou poradnu. Předpokládám, že jste o problémech mluvili a bezvýsledně. Rozmyslí si, jaké kompromisy jsi ochoten zkousnout a přijď za ní s návrhem na řešení, případně tento návrh proberte v poradně. Někdy pomůže rázně říct, buď změna s tebou nebo změna s nějakou jinou. Ale pak buď připraven i na ten rozvod. Dobře si promysli, co vlastně chceš.
Pokud vám to špatně funguje i v partnerské rovině, tím myslím např. výchova dítěte, finance a rozdělení domácích prací, tak vám to nikdy nebude fungovat ani v sexu.
Ahoj, taková klasika). Ona se šetří a postupně Tě vysává, prakticky ve vztahu a doma "líný hovado" . Moc dobře si je vědoma,že budeš hrát toho dobreho muže,ktery se o vše postará a proto se tak chová. Pokud to neposuneš ,nikdy se to nezlepší. (taky jsem nabizel odborniky,terapie apod. = pořad tvrdila ,že je chyba ve mě....kamarádky ujišťovaly). Dnes po cca 5 letech źiju úplně jinak a je to na domácnosti,zdraví, financích ,kariéře atd znát. Trpím velkou samotou,ale nelituji svého rozhodnutí.Mám krásny vztah se synem,ktereho pomáhám vychovat 50%/50% jak jinak samozřejmě.Znicil jsem si nevhodnou volbou partnera část života,ale jsou i horší případy si říkám. Netrap se a ozvi se včas a s přiměřeným důrazem ....slušně a s respektem se nebát oznámit ,že jsi zatlačen do kouta......hodně štěstí, važte si jeden druhého,mluvte spolu a važte si každé společné chvíle,až budeš sám tak to poznáš.....vztah se prostě buduje,pracujte na něm*174*
Mám to stejně, stále tvrdí že na to už nemá chuť nechce nic max pusu. Jenže nechala telefon odemkli na stole a odešla. Tak jsem nahledl. Má už několikáté ho milence i milenky s těmi píše jak je pořád nadržená a jak to potřebuje a všem posílá fotky a videa jak si to dělá oni ji také a když jsem koukal na GPS tak jsem zjistil že minimálně třikrát týdně tráví u milence vždy když odejdu do práce. když jsem doma dál ukrytou kameru tak jsem hledel 15 minut po mém odchodu do práce co se děje nechápal jsem to. Vše nám klape vše funguje máme se dobře úvěr zaplacený dva byty v pronájmu peníze nechybí rozumíme si a známí nám závidí nás skvělí vztah jak se doplňujeme jak se jeden druhého doplňujeme. Ale sex se mnou nic max mi ho vyhoni. A když jsem mluvil z kamarádkama tak mi řekli že každá je nadržená že někoho musí mít a já ji hájil že ne. To jsem se ale hodně pletl.
Buďto lžeš nám nebo sobě. Jako, kontrolovat mobil,hlídat GPS, instalovat skrytou kameru, známí vám závidí... Jsi divný... Zasloužíš si co máš...
nefunguje tady spravna reakce na dane vlakno, uz se na to vykaslu nekde reagovat achjo (upraveno)
Tak se modli, aby na toto ta tvoje kopretina nenarazila. Provádíš trestný čin 👍
Pryč od ní ,a rychle .Co z toho?Nic,honit si někde péro za bukem.
Má to stejné. A sere mě to...a Navíc s tím neudělám nic a takový to na rychlo na stojáka mě nebaví