Co je schopná když je nadržená

Tak co pánové?

Pánové, co je ochotná udělat vaše drahá polovička, když je pořádně nadržená?
Ta moje se rozparádí, když ji přitom šeptám různé čuňačinky a pak je ochotná si povídat co by chtěla dělat a jak by chtěla být perverzní.
A jak to máte vy?
Mám to doma podobně, když je žena rozvášněná, tak by nejraději kdyby ji ojelo víc mužů a vystříkalo nebo má touhu být na dámském gloryhole a nechat kdo chce, aby se v ní uspokojil a vystříkal. Otázkou zůstává jaká by byla realita.
Vaše žena má aspoň fantazii, což někdy nemusí býti na škodu. Každopádně realita může býti v daný moment více než uskutečnitelná *24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, bude si na to muset sehnat někoho, kdo má mozek a koule... *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevytříská.

40/2009 Sb, § 345: Křivé obvinění
(1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch,
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem,
c) spáchá-li takový čin v úmyslu jiného vážně poškodit v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu,
d) spáchá-li takový čin v úmyslu zakrýt nebo zlehčit svůj vlastní trestný čin, nebo
e) spáchá-li takový čin na jiném, který vůči němu plnil svoji povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.
(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,
b) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo
c) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.
(5) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu, nebo
b) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

Doporučil bych tvojí pozornosti odst. 3a. Pokud podá trestní oznámení kvůli zisku, i když se to stalo s jejím souhlasem, tak má docela problém.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já? Ty tady děláš ze změny jednoho paragrafu konec světa... Proti tobě je celý svět a ty nemáš nic na obranu, tak jsem ti ukázal, že nemáš holý ruce. Paragraf proti paragrafu je přiměřená obrana.

Vždycky se může najít někdo, kdo najde a zneužije nějakou skulinku, ale negeneralizoval bych to. A pokud se nějaký problém rozšíří nad únosnou mez, tak politici budou nahánět body u veřejnosti a zatrhnou to.
Dobrá otázka. To bych taky rád věděl....
Moje žena kdysi byla nějaký čas v nemocnici a už byla dost nadržená.Když jsem přišel na návštěvu,přišla v elasťácích,kde už měla v rozkroku vyříznutou díru,zatáhla mě do jakési ,,čekárny",nebo co to bylo a celkem drsně mě tam ojela.Jestli tam byla,nebo nebyla kamera,to nikdo z nás v té chvíli neřešil,každopádně nás tam nikdo nenachytal a bylo skvělé.
Vyuziju novy zakon a reknu ze me boli lulan a pujdu si lehnout. :)
Jestli ty máš volební právo, tak je něco hodně špatně:
1) V české legislativě platí, že všechny trestný činy jsou výhradně v trestním zákoně (aktualně 40/2009 Sb.). Takže nový zákon s novým trestným činem vydat nemůžou a znovu schvalovat 421 paragrafů kvůli jedné změně je blbost. Bude to novelizace stávajícího.
2) Je to schváleno vládou. Vláda nemá standardně pravomoc měnit zákony. Na to je standardní legislativní proces. Po předložení jsou tři čtení ve sněmovně - první rozhodne, jestli se tím budou zabývat, pak to jde na vládu, pak druhý čtení, kde se dají prosadit pozměňovací návrhy. Pak je třetí čtení, kde se nemění znění, ale hlasuje, jestli se nadpoloviční většina pro finální verzi. Pak to jde do senátu, který to může schválit nebo vrátit s připomínkama ke zpracování. No a potom to jde k prezidentovi pro podpis, ten to taky může hodit zpátky do sněmovny. Potom následuje zveřejnění ve sbírce zákonů a teprve potom po nějaké době může vejít v platnost. Takže to, že vláda něco schválila zdaleka neznamená, že to platí. Ani to, že to bude platit. Ani to, že pokud to bude platit, nic už se na tom nezmění. *378*
3) Máš stejný práva a povinnosti, jako manželka. Ona může odmítnout sex a ty to musíš respektovat. Ty můžeš odmítnout sex a ona to musí respektovat. To platí už desítky let a platilo by to i po schválení změny §185 *378*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Svého času byl strašný problém třeba volební právo žen
Kolik hysterických výlevů proběhlo
Z čeho máš takový strach?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak žádnou neurazej. Chováš se jako blbec. Nebo vyhledavas narušené ženy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to marné, je to marné, je to marné...
A kde jinde by ta chyba měla být? *378*
Ženský jsou taky nadržený potvory a potřebují sex jak koza drbání. Dá se domluvit na sex, užít si to a nemít strach z následků. Ale musíš ji respektovat a brát jako sobě rovnou partnerku, se kterou budete spolupracovat na uspokojení obou a ne jenom jako zbytečný obal na díru, do které si vytřepeš pytel. Pak bude na sex vzpomínat v dobrým a spíš než na pomstu bude myslet na repete.

A obecně, není dobrý nápad jít do postele s každou, která je ochotná roztáhnout nohy... (upraveno)
Netušil jsem, že zrovna tady, na amaterech, se bude řešit politika. To je maras…!
Výborné téma, vlákno které stojí za diskuzi a oni se toho chytí Honimíři a budou tu žvatlat o hovnech, které nikoho nezajímají.
Super, amatéři všech zemí spojte se :))))
Tak evidentně téma politiky zajímá víc lidí než téma co dělá žena když je nadržená :)

To je většinou jasné že chce sex, u politiky si nikdo netroufne na jasnou odpověď
A baví tě víc co, politika, byť Real nebo erotika, třeba vlastní ženy, a třeba jen její fantazie?
Tak včera jsme si udělali s manželkou erotický večer a byla tak rozparáděná, že by prý se nejraději nechala protáhnout alespoň od 5 chlapů.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 4 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechci ti do toho kafrat, ale píše "vaše" a o svojí. Předpokládám, že jako sympatie a náklonnost to začalo ještě dřív, než samotný vztah... *4* Asi proto to tady nikdo neřeší