Praha východ

Nevíte někdo o něčem? Praha východ a okolí?😊

Ahoj. Hledáme s přítelem nějaké místa kam zajet autem. Máme pár míst, ale chceme zkoušet další.. sex v autě nebo u auta, v lese. Je nám jedno zda kolem někdo projede 😋
ahoj,nevím,nejsem od sud,ale moc rád též zajdu,někam ven*21**4**24**13**18**5*
Firma zveřejnila inzerát: Přijmeme muže nebo ženu aktivně mluvící anglicky, německy a španělsky. Řidičský průkaz skupiny B je podmínkou. Druhý den po zveřejnění přišla půvabná blondýnka: "Já jsem tady kvůli tomu inzerátu." Sám pan ředitel ji radostně přijal: "Vy máte určitě státnici z angličtiny a němčiny, že?" - "Já ale tyto jazyky vůbec neznám," namítla mile blondýnka. "No a co takhle, že byste mi přeložila tento jednoduchý textík do španělštiny?" - "To byste po mě chtěl moc, já španělsky neumím." - "Ženská, máte vy vůbec aspoň řidičák?" rozčílí se ředitel. "A nač by mi byl? Já jsem vám jen přišla říct, abyste se mnou nepočítali..."

Tohle je alespoň trošku vtipné...
Také máme rádi náhodné diváky,ale napsat sem veřejně místo kam pojedeme,tak tam stojí fronta.
Prostě jeďte doleva nebo doprava a kde se vám to bude líbit ,zastavte 🤷
Bohužel nevím přesně místo, ale naše "Šukací zastávka u lesa" vznikla někde kousek od silnice těsně nad Jílovým u Prahy
Tak jsme jeli na pár míst. Dnes ještě vyberu nějaké fotky a přidám do albíčka 😋 děkujeme za nějaké návrhy a určitě budou i další 😉☺️
Co kdyz vam nejake poradim. Muzu se pak na vas prijit podivat?
Zajedte na Lhotu u Stare Bolky tam kolem projde urcite nekdo