Málo sexu

Málo sexu s přítelkyní

Ahoj, jdu si spis pro radu/ pokud mate někdo nějaké zkušenosti a poradil jak.
Jsme s přítelkyni už cca 6 let spolu. Ze začátku jsme ten sex měli i celkem dost když jsme se viděli. Poté co jsme se sestehovali k sobě tak to upadá a teď jsem rad ze máme 1-2x měsíčně, což je pro mě prostě málo. A když už tak jedeme to samy, bez oralniho sexu proste klasika par poloh a hotovo.

Mate někdo nějaké zkušenosti co s tím a jak to třeba zlepšit? Podvádět se mi nechce, ale tohle je proste pro mě málo…

Díky za rady!
Navrhuji výměnu... To neukecáš... Prostě k sobě nepatříte..
Toto téma tu bylo probírané nesčetněkrát. Dokonce i tady o pár řádků níž. Myslím, že je to tak ve většině vztahů. Když najdeš jinou, za pár let to bude to samý. Příroda to tak zařídila.
taková klasika(má to tak 99% někdo dřiv ,někdo později ) .Výzva pro Tebe , aby jsi s tím něco udělal)) Dobře popřemýšlej kolik Tě to bude stát sil a energie*58*
Šikovnej chlap, pětadvacet let. Máte děti? Velmi vážně bych, být tebou uvažoval, začít jinde, znovu a lépe. V pětadvaceti letech mít ženskou se začínající frigiditou, která ti nastaví jednou za měsíc, aby ses do ní udělal, to je děs. V pětadvaceti letech bys měl být sexuálně na absolutním vrcholu a ne tady řešit takové sračky. A faktem je jedna věc. Lepší už to nebude, to mi věř.
Tak víš, kdy to fungovalo ne?:)) Zkus ji zase odstěhovat a třeba v ní zase bouchnou saze :))
Jenže co když to není chyba ženy? Co když je to chyba chlapa?
Hele to je jedno, před tím to fungovalo :)) je to jako když točíš anténou a hledáš nejlepší signál.. teda kdysi :)
No mě to jen připomnělo jeden můj exvztah, kdy to bylo podobné na začátku a po čase to vyprchalo. Dost tomu pomohla hláška 'pojd naskoc', místo nějakého svádění a podobně ... No a jestli je na tom Tomík podobně, tak se vůbec nedivím... (upraveno)
To víš no, o holčičky se musíš starat :) Nám nezbývá než to nějak odlehčit, protože my s nima nešukáme a vlastně ani nevíme, proč to Máňu neba... takže TOP TEN nešukání doma po pár letech : 1 - starosti 2 - děcka 3 - je udřená 4 - Tomík není šikovnej 5 - má někoho jinýho - 6 - je prostě taková a už nevím aje to jedno :))
🤣 a vše je vyřešeno......nevíte někdo kolik znaků ještě musím napsat, abych to mohl odeslat?
Ta hitparáda nešukání doma, to docela sedí. 👍
Měl jsem něco podobného cca po roce, rok jsme šukali pořad a skoro kdekoliv chtěla, i když v prevlekaci kabince mi to přišlo dost divny. A pak najednou konec, vydržel jsem rok, dala tak jednou za měsíc. Pak jsem s tím skončil, ale samozřejmě to nebylo jen kvůli sexu, bylo tam více věcí proč jsem se rozešel.
Ale co tak říkala, tak jsem prý a to až najednou po roce, nebyl chlap. Že si představovala že to bude jiné, tak třeba muže být problém i v tomhle
Ona existuje miliarda možností, proč to tak může být a nikdo ti takhle z fleku neřekne, proč je to tak u vás. Namátkově:
- Nudí se s tebou a upadlo to do stereotypu
- Posun do další biologické fáze vztahu (= změna chemie v mozku)
- Vysazení HA (změní to preference ohledně feromonů a pak jí nemusíš vonět)
- Neumíš to s ní a tlačíš ji do nekomfortní zóny
- Ponorka po sestěhování
- Změna zdravotního stavu
- Druh, co používá sex k ulovení chlapa nebo rozmnožení a přestane, jak ho má jistýho

Každopádně to chce v prvním kole probrat s ní a pokud nenajdete příčinu ani řešení, tak to utnout dřív, než vás sváže společná hypotéka a děti. Life is too short...