Poraďte - dárek manželce

Sex s chlápky jako dárek pro manželku

Dobrý den,

s manželkou máme svoje sny, byly jsme i jednou na swingers a užili jsme si to i jsme se trochu zapojili. V posteli hodně fantazírujeme.

Rád bych manželce dal k narozeninám rande ukončené sexem s někým (teď toho dotyčného nehledám). Jaký průběh té schůzky by mohl být nejlepší? Večeře, pokec a pak večer. Nebo schůzka v baru a pak honem na pokoj? Poradíte, jaký připravit scénář? :-) (upraveno)
Přijde mi to jako debilní nápad a ještě abys TY určoval scénář....
Jen vlhký nadrženecký sny.....*23**23* před chvílí založený profil a hned takový stupidní dotaz..... (upraveno)
Dobrý den, ano založil jsem si profil před chvílí, protože jsem chtěl napsat dotaz. Vadí vám to?
Samozřejmě, že nechci určovat scénář, pouze to chci vymyslet jak bych to udělal. Nakonec to tak být nemusí.
Btw. kdybych si ho chtěl jenom vyhonit, tak bych se neobtěžoval se zakládáním profilu a sepisování dotazu.
No nezlob se na mě ale mě můj manžel přitahnout jiného chlapa abych podržela tak ti taky připravím scénář v podobě rozvodových papírů..
Už by to chtělo začít brzdit, už začínáte jako lidstvo sakra přehánět.
No mít za ženu prostitutku tak bych to akorát uvítal
Já při vztahu služby nedělám a ono kdo ví co by vylezlo na tebe.. ty jsi tu taky 😉
Aha no to je pak jiná :D a ví to dotyčný vůbec ? já tu jsem avšak na chat za přáteli jako třeba na Fb xchatu že tu je každý nahatý to mi je fuk
Jistě, že vědí, že si pomáhám občasným orálem.. podmínka je ukončit službu a problém nebyl..
Proto si teď vztah nehledám a rande odmítám, dotáhnu si službu a můžu se vdávat 😃
ovšem na jak dlouho -------------
Tak až si vyberu muže kdy si sedneme, třeba na pořád.. já nespěchám 😊
------------------Tik Tak :D --------------------
No nevím na co tikáš, já se stýkam s mladšími běžně 😃 a děti už nepotřebuji..
Pokud vím, tak "paní" znamená vdanou ženu. Vdaná = zadaná. Navíc furt tvrdíš, že výběru chlapa jsi neomylná, takže rozvod nebo rozchod u tebe přece logicky nepřichází v úvahu... Tak si tady nehraj na svatou a přestaň kázat o morálce a věrnosti!
To, že mám nick Orální " paní " je z důvodu, že mám 31 let a nepovažuji se za slečnu..
Rejpeš zbytečně, hledáš nesmysly a stačí se podívat, že mám vyplněno svobodná.
Já nemám potřebu lhát lidem, od toho tu jsou jiní a uznávám jen Fair play

Taky neřeším tu tvou zkratku Pmk ( Pořád musím kadit) (upraveno)
Hodně velká debilita. Tohle napsat a neutéct
Moc velka porce slunicka takto pri sobote *3**385*
O tom jsem už někde četl.
Ona o tom snila, tak on jí sehnal borečka na sex, že jí udělá radost.
A ona ho pak kopla do zadku, že s ní dělá štětku!!
Takové dárky nejsou dobrý nápad.
Když to podnikáte spolu, tak je to něco jiného.
No tak me uz se stalo, ze chtel chlap pro manzelku darek v podobe dominy nebo mastera, jestli nejakeho neznam. Jestli delam lekce a jake praktiky. Ze bych prijela a manzelka by byla v obyvaku svazana, se zavazanyma ocima a nic by netusila, co se bude dit. Odmitla jsem. Po par dnech mi volal chlap a chtel to same, takze nekde v nejake jine inzerci na me nasel kontakt a sel si za tim.

Pokud si nad tim jen nehonil, tak je mi lito jeho manzelky. Co za cloveka to musi byt. Nechci ani vedet, co se doma u nich deje na dennim poradku. *385*
Ahoj, tvou paní neznám. Ale většinou se osvědčí když napíšeš na lístek ke kytičkám. Tajný ctitel. A necháš je kurýrem poslat. A nebo parfém atd.
.... není to tak dávno.....v bledě modré už to tu bylo
Jo, taky si to pamatuju. Všichni se shodli, že je to dobrý nápad jenom do chvíle, než to realizuje, nebo než vystřízliví.
....tak myslím že tyhle dobrodružství by měli řešit oba spolu od začátku a překvápko nechat do jiných svér
Masaz. Doporučuji a dělám si současně reklamu a nestydím se za to
....v pořádku... když chválím,tak sebe😄😄😄
Pořád lepší tvá dohodnutá masáž než aby tam své paní předhazoval cizího muže na sex.
Jestli můžu čistě za sebe ,tak silně pochybuji, že by můj muž někde ulovil Gerarda Butlera anebo Pitta, to bych si dala říct. Ještě by nám to mohl pískat Rocco 😄. To je hodně divoká fantazie. Ve skutečnosti by mě a nejen mě udělalo brutální radost kdyby mi dvakrát týdně přišel někdo uklidit, nakoupit a uvařit. Myslím, že to je sen všech z práce servaných, nas.... , doma harantama a sexuálním loudilem dojebanych žen.