Swingers klub Olomouc

Swingers Olomouc

Ahoj. Celý víkend budeme v Olomouci,tak se chci zeptat jestli tam je i nějaký swingers klub a jak to v něm vypadá,jestli stojí za návštěvu ? Děkuji
Příspěvek byl smazán.
Děkuji,uvidíme jak večer dopadne.
Příspěvek byl smazán.
Tak teď čekám, kdy to smažou i Tobě. Údajně jsem dělal reklamu a to jsem zmínil jen dva tebou uvedené kluby. 😁
Nezlobte se, ale pokud tazatelé píší, že budou celý víkend v Olomouci a někdo jim doporučí skoro 100 km / hodinu jízdy vzdálené Bravantice, tak je to jaksi mimo lokaci, kde budou celý víkend.
Komerční SW Bravantice tu ve FÓRU hojně inzeruje (od čeho je tu pak SEZNAMKA, sekce swingers?), a pokud se někdo ptá na nějaký SW v Aši, Praze nebo Košicích, vždy se najde někdo, kdo "nenápadně" doporučí Bravantice, i když je to mimo poptávanou lokaci.
Je to už dost okaté tu neustále vyzdvihovat tento klub.
Má své webovky a kdo není úplný tydýt, tak mu je velký bratr G (či jiný vyhledávač) najde. (upraveno)
belzezub_1 Byl jsi někdy na SW v Bravanticích ??? Když si dovolíš tvrdit, že je komerční a hojně inzeruje ???
Hele. Plánovali jsme tam jít ale slyseli jsme o tom veci ktere nas dost vyděsili. Na sw má být pohoda. A ne chlapy kteří si myslí že si tam můžou uzit s kym jen chteji. O to víc kdyz ještě reptaji že proc jste tam přišli kdyz nechcete toho a onoho chlapa. 😁😁😁😁 No prostě docela masakr.
,,Slyšeli jsme,,.....není nad vlastní zkušenost. Všude je to o lidech. Pokud tam jeden honič remcal, tak to není důvod tak kvůli tomu nejezdit. Může remcat kdekoliv jinde.
Na všech sw platí, že ne- znamená ne a ať si remcá jak chce.
Když bude v obchodě nějakej zákazník remcat na zboží, tak tam přece kvůli tomu nepřestanu nakupovat....
píšete úplné bláboly,nic takového co tady píšete se tam neděje,řeknete striktně NÉ a to platí.Tento koment je scela mimo realitu a pokud se tady stále motáte kolem chlapů,stačí jít na akci jen pro páry,ale tuhle možnost ani nechcete využít,jelikož potřebujete psát nesmysly typu jedna paní povídala a my tomu věříme*3**3**3**3**3**3**3**3**3**3*
Když je to za rohem tak nezjistujeme informace od někoho kdo tam byl. Kdyz je to 200+ km tak uz je to pro nás záležitost kde musíme hledat i ubytování. Takže si něco zjistíme.
Tak že si něco zjistíte?zbytečně tady kalíte vodu,jediné co vám vadilo,jak jste slyšeli"jsou muži, teda proč se stále vyhýbáte variantě jen páry?Napiště rovnou né my tam nepojedeme a finito,nekličkujet,je jen otázkou času,co tady zase vypotíte že vlastně nejedete ani na ty páry,proto že jste něco slyšeli
Máme čas pouze v sobotu. Asi proto
však párové jsou jen v sobotu?víte vůbec o čem píšete!!!
Párové nejsou každou sobotu....
každou né,ale jednou za měsíc,aby se taky dostalo na ostatní,co jaksi na párové nejsou,ale u Vás nebo spíše u tebe je to jedno,i kdyby byly každý den,ty se tam nedostaneš.Zjevně dle tvého psaní a otřesného pravopisu,jsi samotný chlap (upraveno)
Samotný chlap opravdu nejsme ale je to jedno, myslet si můžete co jen chcete. Pravopis neresime pokud nemusime. Kor tady kde ani neopravujeme chyby po autocorrect. Aneb dle našeho hesla, proc se o něco snažit kdyz ti to nevydela a prachy?
Btw. My na akce chodime. Možná ne tak často jako vy, pokud chodite více než jednou do měsíce, ale vždy si k tomu dame nějaký ten hotel, wellness atd. Ta party je takovy bonus, bonus který ale umí i zkazit náladu kdyz je špatný.
zatím tady kazíš náladu jen ty
To vas naštve takova blbost, jako kdyz ma někdo jiný názor? Jak jste přežila do dnesnich dnů?
já v poho,proti blbcům jsem imunní,jen jsem si řekla,že se také přidám,ale s blbcem je vlastně komunikace nekonečný příběh.Tak se měj,a až konečně vyrazíš na swingers,nezapomeň,že párová je pro páry-muž a žena,samotného tě tam nepustí*21*
Jj. V červnu jedeme Prahu. Tam je to v létě vždycky fajn. Ale žádné peklo jako bunkr.
Ale v pohodě. Jak píšeme. Především musí být pohoda. Nic neřešit a nikdy se z nikým nehadat. Zatím to vypadá že tam chodí lidé jako do pražského bunkru a to je už samo o sobě peklo
vypadá to,že tam chodí lidé jako do Pražského bunkr*3**3**3**3*tak tohle je fakt už síla,a věříme,že o tom jste taky jen slyšeli-že???*3**3**3**3**3*
Vy máte dost. V životě jste nikde na žádné sw nebyli a ani nebudete, páč na to nemáte koule. Tak si tady namlouváte nějaký stupidní důvody a argumenty.
*114**114**114*přesně tak,výborně a výstižně napsané
Na sw chodime. Na party kam mohly i chlapy jsme byly jednou a vydrželi tam asi 2 hodky. My jezdime do Prahy a do brna. Za nás je best asi paradiso.
Nic jsem nedoporučoval, jen jsem napsal, co je nejblíž. Ale to je jedno.
Chápu správně, že Liberečák poučuje Olomoučáka, kam může a kam nemůže z Olomouce jezdit na swingers?
Myslím, že to chápe špatně.
Nikdo neříká, že Olomoučák nesmí do Ostravy. Jen to, že když se někdo zeptá, jaký klub je v Olomouci, tak odkazy na Ostravské tam prostě nepatří a smrdí to nevyžádanou reklamou.
Až se Olomoučák zeptá na kluby v Ostravě (kam může), tak to mezi doporučení patřit bude.
Co je na tom tak těžkého. Když se někdo zeptá kam za swingers do Prahy, tak mu přece neporadíš Brno, ne?
Já rozhodně informaci "V Olomouci nic, místní jezdí tam a tam" ocenil.
V Olomouci o ničem nevím. Nejblíž jezdíme do Přerova.
Myslíme,že se tu řeší fakt blbosti.My jsme taky Olomouc a kdyby se nás někdo zeptal zdali je v Olomouci klub a on není,přijde nám logické zmínit,ty co jsou kolem.A že se do toho montuje někdo z druhého konce republiky je taky mimo.Když se někdo zeptá na Beroun,řekneme tam nic není,ale je v Praze.Když se někdo zeptá na Olomouc odpovíme,tady né,ale zkuste Brno,Přerov nebo Bravantice?Co je na tom špatně!Pak je další možnost používat jen slovo ano nebo né,a to teda bude diskuze jak noha
V Přerově, klub 3. To máte hned vedle