Mastrubace

Vše o této aktivitě ;o)

Takchlapi máte nějakou svou libůstku, kterou byste mi doporučili? Já vám taky třeba poradím...
Já to rád dlouho protahuju. Třeba tři, čtyři hodiny honím, před výstřikem vždy zastavím a tak pořád dokola. Dobrý je při tom i udělat přestávku, nechat ho klesnout... a za chvíli zas pokračovat. Čim déle, tím lépe :-)
Ty dřeš jak barevnej!
to je pravda ;-) ale ten výsledek stojí za to ;-)
Tak to je pravda. Pěkně dlouho to protahovat. Někdy používám škrtíci kroužek na penis a to pak stojí za to.
Je to super, ja tiez velmi rad honim cele hodiny, niekedy od toho dost bolia ruky, a potrebujem aj dost mazat....inak ho mam poriadne odreny....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj,já si taky rád podvazuji varlata, obtočím si provázkem i ocas,jemně stáhnu,je to báječná slast,potom si třu prstama žalud a těsně pod ním,no jak to píši, tak bych zase jel.
Frajeři nehoněj,frajeři choděj na pivo a počkaj na poluci!
Když se manžel dívá jak souložím,to má nejlepší vyvrcholení.A nejrajcovnější je prý když se blíží k mojí kundičce ztopořený pták a rozhrne pysky a pomalu vniká dovnitř!
Chci se vás zeptat kdo zvás pojida vlastni spermie a co na to řikate?Ja si ho aj zamražují a pak když onanují tak ho snim,moc mě to vzrušůjé!!!
svoje semono jedavamvelmi rad, ma perfeknu chut..... atiez si ho rad striekam priamo do pusy...
Kdo nehoní trpí prostatou proto honit honit stříkat
Rad se ukazuju nahy nebo v pradle po netu pekne mi stoji
Pokud si necháváš dělat handjob,domluv se, ať partnerka po výstřiku nepřestává, dokud neřekneš STOP a zkus to vydržet, co to půjde. Bude ji brutálně bavit ta moc nad tebou, zatímco se svíjíš, ale nechceš to vzdát.