SWINGRES PARTY

Pozvání k účasti

Je možné že by mě manžel na takovou akci pustil dost možná i samotnou ale nic o tom nevím.
tak co uz ta manzel na tu akciu pustil?
Tak on mě pustí, o tom jsem přesvědčená, ale chce vědět ským.
A manžel se chce podívat na SW ?
On po tom netouží.
A tebe pustí bez problémů?
Dlouho, dlouho jsme hledali pár či ženu pro společné chvíle, až jsme zvolily varianru SW klubu. Můžeme říct že nás mile překvapilo příjemné prostředí, kde v rouše -tedy bez roucha sedíte a popíjíte jako v Baru na náměstí. Je pravda že je zde spousta párů u kterých to vypadá že se žena pouze přizpůsobila manželovi. Ale pravidlo že děláte jen to co chcete tam opravdu platí. Celá atmosféra na nás tak zapůsobila že opravdu v brzké době zavítáme OPĚT. Přidejte se k nám.
Ahoj, jsme z pelhřimovska-kraj Vysočina a také bychom měli zájem o SW,bylo by možný se zúčastnit? Náš mail novazt@seznam.cz. Díky
Jooo swingers..to me lakaaa!! :o))
ahoj vsem muzu se zeptat nevi nekdo jak takova swingers vypada,jak probiha a jak najit nejakou kde bych nechytl vsechny nemoci co existujou??dekuji za odpoved
ahojte,poradí někdo dobrý swingers klub?
Paradiso a nebo Fantasy v Praze.
ahoj s pritelem bychom chtely navstivit nejakou tu akci,ale ja se toho docela bojim a navic tady v okoli nic neni nema nekdo njaou zkusenost stim a nebo je na tom stejne?
Je někde v Praze a okolí klub s bazénem ?
ahoj,poradí někdo klub,kam mají přístup i samotní muži?
V Čáslavi je jednou za měsíc večer pro páry a samotné muže, ale podmínkou ne Bi a jen pro pozvané!
rada bych se zucastnila swingers party ale nemohu nikoho k sobe najit je mi 46 let
tak co už proběhla premiéra? co tak Brno,nesytka? nechceš jít?
chceli by sme navštíviť swingers klub v prahe, ktorý je lepší fantasy či paradiso?
Požádejte prosím o informace v Ostravě, nebo zda existují nějaké zajímavé oblasti Swingers kluby:)?
info na wskazy
Ahoj hledám tady někde nějakou slečnu ktrá by šla se mnou na SWparty
Ahoj, máte někdo zkušenosti s akcí žen s více muži?
Ahoj nedávno jsem absolvoval tantrickou masáž a je to nádhera. Ne že bych byl profík, ale nabízím ženám tuto službyčku. Je to super! Severní Čechy.V případě zájmu : zbynekhlava@seznam.cz
ahojky, hledáme zamilovaný sympatický pár, který má chuť večer zlobit tak jako my a zajít společně v Praze na swinger, jde nám o společné zážitky, doteky, vzrušení a překonávání studů a strachů. Nebudeme Vás do ničeho nutit, k výměně nemusí ani dojít pokud nebude chuť a nebo jste začínající zlobidla jako my. Jde nám spíše o dívčí mazlení kde ona je silně BI a nemá zábrany pohrát si třeba s připínákem. Prosíme, ozývejte se pouze ti, kteří si chrání zdraví. Je možné se předtím sejít na kafi...
nevíte kde nebo kdo organizuje swingers jen pro muže?
Je možnost zajít na swingers v Ji popřípadě v Pardubicích?Díky za radu.
Je niekde na Slovensku alebo v Čechách blízko hraníc nejaký swingers klub.
Ahoj, zadam Vas o informaci, zda-li je na karvinsku nejaky klub na SW , nebo neco podobneho, co se tyce skupinovebo sexu. Dekuji svem, co mi poradi.
Zdravíme všechny, poradí někdo, kde najít kvalitní SW party nebo akci od 45? Jsme pár 55/54. Díky
v sobotu jsem byla s kamaradem v caslavy v sw klubu cassiopeia. nemelo to tam chybu.bezva prostredi a prijemni lide je to prvni klub kde sukal opravdu kazdy s kazdym.supr prijedem zase.
Rád bych Vás pozval do krásného ,menšího pensionku v Nuslích...
Velmi příjemné prostředí,pohoštění dle Vašeho přání,vínečko,útulný báreček s vinárničkou.Věk nad 30let a nezbývá,než napsat....
Rad bych se ucastnil vzdy to byl muj sen,ale bohuzel nemam partnerku!
Chtěl bych se zeptat zkušenějších, jak to chodí na swingers. Kouří vaše partnerka cizí bez kondomu? A dovolujete výstřik na ni nebo jen do kondomu?
Už čoskoro otvárame úplne nový swingers club na hranici stredného a východného slovenska,v luxusnom penzióne a so službami na veľmi vysokej úrovni.Víkendové párty od piatka večera do nedele dopoludnia,sobota celodenne a to všetko all inclusive za ceny,ktoré sú porovnateľné s ostatnými clubmi na Slovensku.Viac na www.swingersclub.biznisweb.sk, ospravedlňujeme sa zhoršenú kvalitu,na stránke sa stále pracuje. V prípade záujmu sa možte už registrovať pre odber info,alebo vyjadriť svoj názor.Registrovaný členovia clubu budú automatický odmenený hneď na prvej párty,ktorá sa uskutoční /nechajte sa prekvapiť!/.Tešíme sa na skoré stretnutie.
Je to v Tatrách už 19.4.2013-21.4.2013 v super wellnes penzióne.
Viac na :www.swingersclub.webuje.cz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Som masér. Mám masérsky kurz. Ponúkam klasickú masáž a reflexnú masáž chodidiel.
Pokud nekdo hodlate navstivit swingers klub Fantasy pak je na vas zvazit zda jiny klub si vice nezaslouzi vas co by zakaznika. Akce ve Fantasy tak zacinaji pripominat vylozene verejny dum a to co klub udelal ze stredecnich party, kdy provozni dobu roztahl az do treti hodiny ranni to je jen o tom, ze podnik nahradil hodinovy bordel, kam si lidi pouze odskoci. Korunu tomu take dali nyni zmenou gangbang party kdy dve akterky tahnou cely program jiz od peti hodin a klub se zmenou casu a programu pripravil o prizen paru, protoze samotny chal hold plati vic nez par, avsak provozovatel trochu opomel, ze samotni muzi po vybehlych akterkach zase tolik netouzi a laka je predstava zapojeni se do aktivit pritomnych paru a zen z techto paru, ktere maji rady pritomnost vice muzu. Opravdu si rozmyslete ucast v klubu, ktery se zasadne odvraci od naplneni predstavy swingers party a jen hodnoti z ceho se da rychle vytahnout co nejvice penez. Jsou opravdu jine kluby, ktere stoji za to navstevovat.....
Ahoj,zajímá mně váš nazor na sw. akce v Bravanticich. může někdo napsat?
Ahoj, já se musím pochlubit se svou zkušeností se swingers. Předem jsem se hodně bála, jací tam budou lidé, jestli se nebudu stydět, jestli nebudu do něčeho nucena,atd. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal :-). Zážitek byl krásný a velmi příjemný, lidé super, zcela normální, žádní zvrhlíci, a stud jsem ztratila po 15 minutách, tam si jsou všichni rovni. Vše bylo dobrovolné.Výhoda byla, že to byla soukromá akce, na kterou jsem narazila náhodně přes web www.domaciparty.proweb.cz . Už jsem několikrát vzala přítele, teď už manžela :-). A jednu zkušenost mám i z Německa, také super. Doporučuji vyzkoušet