Čokoláda, sexshop a Praha

16.12.2020 04:27 MissKiss

Znovu sa Vám po pár dňoch (týždňoch) prihováram. Moju menšiu absenciu spôsobili jednak povinnosti v škole, kedy som venovala svoj čas a pozornosť, namiesto písania blogu na amatérov, eseji z angličtiny ohľadom mojej dizertačnej práce. A tým ďalším dôvodom mojej zaneprázdnenosti sa stal výlet do Prahy.

A práve spomínaná cesta do hlavného mesta ČR, ako to už z nadpisu vyplýva, bude ústrednou témou tohto blogu.
Zažila som tu pár "poprvé" a chcem sa s Vami o ne podeliť. Navštívila som múzeum sexu. Až tam, pri pohľade na všetky tie fetišistické predmety a vynálezy, som si uvedomila, že vôbec nie som taký veľký úchyl (z čoho som trochu smutná). Bola som prvý raz v sexshope. Čo tiež v podstate pripomínalo múzeum. Veľa z tých vibrátorov, kolíkov a hračiek som však videla na aliexpresse za zlomok sumy. Máte niekto skúsenosti s porovnaním hračiek zo sexshopu a z aliexpressu, či je v tom rozdiel? (Pretože ja mám zatiaľ všetky len z Ali a fungujú, no nemala som to potešenie testovať veci zo sexshopu. Hoci keby mi niekto ponúkol takúto príležitosť, rada vyskúšam a napíšem recenziu :))
Napokon sme zvolili úspornejší variant oproti predraženým predmetom zo sexshopu a zadovážili si banány a čokoládu.

Nenapadlo by mi, že nevinne myslený kupón s ponukou horúcej čokolády podávanej z môjho bruška, ktorý som zastrčila môjmu Drahému do adventného kalendára, sa môže tak zvrhnúť.
Doteraz nedokážem zhodnotiť, pre koho to bola väčšia slasť a odmena...
Klasicky som pripravila horúcu čokoládu, naliala ju do hrnčekov a nahá si ľahla na posteľ. Môj Shaolin si ku mne kľakol a lyžičkou tú čokoládu aplikoval z primeranej výšky najprv na moje brucho, potom aj na prsia, bradavky a podbruško. To okrem príjemného šoku z teploty spôsobilo i zaujímavý tlak hustej hmoty pri dopade na pokožku. Špičkou jazyka zbieral pomaly tuhnúcu čokoládu všade tam, kam ju pred chvíľou nakvapkal a pravidelne mi uštedroval čokoládový bozk. Bola to zmyslová explózia. Čokoláda najskôr pálila, potom príjemne hriala na tele i v ústach, vo vzduchu sa niesla jej vôňa zmiešaná s vôňou čajových sviečok, ktoré žiarili svojím nežným plameňom, kam sa človek pozrel a dotvárali intímnosť atmosféry. No ešte krajší pohľad bol na jeho plné pery, ktoré si vychutnávali moje bradavky a zbavovali ich čokolády. A keď namiesto svojich úst využil na naberanie čokolády banán, ktorý mal síce len izbovú teplotu, no v kontraste s teplotou čokolády mi pri každom dotyku spôsoboval triašku a husiu kožu. Celé telo sa mi chvelo. Ruky som zatínala za hlavou do vankúša, aby som nepodľahla tomu nevydržateľnému vzrušeniu. Čokoláda bola doslova VŠADE. A ja som bola vláčna a roztopená - už len na chlieb natrieť....
Aj tento zmyslový zážitok s čokoládou bol po prvý raz. Samozrejme, potom som dostala i ja chuť na čokoládu, ale pokračovanie nechám na Vašej fantázii :)

S pozdravom Vaša MissKiss

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
Už vidím ako ti ten likér tečie po brade . 😉
@Votw ďalší argument na stranu sexshopov :)
@pump1234 hmmm, vaječný likér, mňam ;)
https://www.amateri.com/sk/blog/68932/hracka-milenca-mojej-manzelky
@johny.cz to bola moja pôvodná predstava :) ostatné už len príjemný bonus.
Hmm, čokoláda.. :)) (a úplně by stačila jen v tom hrnečku, bez nějakých dalších akcí a aplikací..) :))
(upraveno)
Ked citam tvoje pribehy tak asi vaječný liker bude 😄
V tom sexshopu to můžeš aspoň rychle reklamovat kdyby se ti vibroš odporoučel což přes alik by bylo na dlouho
@pmk001 ďakujem za rozbor :) je mi jasné, že nejaký háčik v tom bude a máš pravdu, je vždy lepšie vidieť to na vlastné oči a môcť si to omakať, než odhadovať veľkosť a materiál z obrazovky monitoru. Verím, že ani ja som v sexshope nebola naposledy :) Keď už nič iné, človeka to aspoň navnadí a inšpiruje.
A som rada, že tu aspoň niekto dostal chuť na čokoládu :)