Oholila som si

19.2.2021 01:58 MissKiss

kundu.

Asi si poviete: A čo má byť?
Ona však v nebola vyše 5 rokov holená a celkom som si na ten stav zvykla. Žiadne nepríjemné pichanie vyrastajúcich chĺpkov, menej náročná údržba... Popravde, začalo sa mi to i vizuálne viac páčiť. Tie vyholené pipiny vo mne evokovali ošklbanú hydinu.

Ale nebolo tomu tak automaticky vždy. Kedysi by som sa hanbila stretnúť sa s mužom nevyholená. To nepripadalo do úvahy. Keď som za čias predpubertálnych objavila vymoženosť s názvom porno, nevidela som tam jedinú zarastenú buchtu. A tak som nadobudla pocit, že holiť si ju, je úplná samozrejmosť.
Až neskôr som si nechala zarastať aspoň venušin pahorok a reakcia mužov bola prekvapivo kladná. A potom (to je tých uplynulých 5 rokov) som mala partnera, ktorého chĺpky tam dole vyslovene vzrušovali a požiadal ma, nech sa v tých partiách prestanem holiť. Nerobilo mi problém vyskúšať niečo nové. A ako som už popísala v úvode, postupom času sa mi to zapáčilo. Dokonca natoľko, že som si tento strih pestovala aj po rozchode...

A bola som odhodlaná zaň bojovať i pri novom partnerovi. Našťastie, nebolo to nutné a partner s tým bol v pohode. Hoci sa netajil tým, že raz za čas ocení i zmenu.
A tak som si povedala, že za to všetko, čo robí on pre mňa, prekvapím jeho i seba a chĺpky pôjdu preč. Samozrejme, nie všetky. Na to som ešte nenabrala dosť odvahy. Teraz je to také ošklbané kura s pankáčom chlpov hore. Hneď sa cítim viac rebelsky. Pokožka je príjemne hebká a citlivá. Zatiaľ to nepichá. Akurát ho nabudúce možno požiadam o asistenciu pri odchlpovaní, aby som sa vyhla nepríjemným obštrukciám.

Takže za mňa oholená aj zarastená!

S pozdravom Vaša MissKiss

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
Hlavne nech chuti ked ju drazdim jazykom :)
Asistence? Námět na vzrušující "předehru předehry"..... *18*
K tomuto bych se vyjádřil asi takto: někdo vdolky, jiný holky, aneb proti gustu žádný dišputát .... :->)
Taky jsem chtěl vtipně poznamenat něco o tom, jestli tam už byl po těch pěti letech plnovous nebo rasta copánky; ale koukám, že už tady někdo něco v tom smyslu zmínil, ale napsal k tomu málo smajlíků a je z toho mrzení.. :) No tak raději nic.. :P :)

No ale jinak k blogu: tak si ten nový pocit hezky užij; zítra už to asi bude píchat.. :P :)
(upraveno)
Přátelé, používejte nám ty emotikony, dyť my se v tom potom vůbec nevyznáme *3**3*
@Emotikon Použít smajlíka,abych dodal váhu tomu, že to je myšleno v nadsázce není můj styl, i když je ale pravda, že ty smějící se bestie občas použiji *4*
Vis, fejku, kdyby jsi pouzil smajlika, myslim ze se tomu rika i emotikon :-), tak by Tva reakce davala smysl. Tak jak je to napsane, to jen vypada, ze si myslis, ze pubicke ochlupeni roste stejne jako vlasy... *3**3**3**3*
@Emotikon Kdyby jsi emotikone dostal do výnku aspoň trochu smyslu pro humor, tak by jsi věděl jak to bylo myšleno. A je jedno jestli se jedná o délku vlasů či ochlupení, když je člověk šikovný tak dredy nebo copánky udělá i z té malé délky. A ohledně mého vzdělání, já se mohu dostudovat, ale tvůj sucharismus nezachrání ani vysoká škola.
Problém s holením je ten, že je to hezké a příjemné jeden den.