Sexi jedlo!

30.8.2021 02:44 lnvictus

Pozerám sa na tú nádheru a doslovne mi tečú slinky. Okamžite chcem cítiť famóznu chuť a tiež aby mi nos pošteklila jej neodolateľná vôňa.

Jazykom zájdem priamo k chutnej šťave, ktorá sa tak krásne leskne na ružových kúskoch. Mám pocit, že mi chute explodujú medzi perami. Áno, to je ono! Trochu pritlačím zubami a už cítim tú vytekajúcu mokrosť, ktorá mi strieka priamo do úst. Práve prežívam ľahkosť bytia v siedmom nebi.

Usmievaš sa na mňa a tešíš sa z môjho gurmánstva. Holými rukami mi dávaš ďalšie sústo do úst. Olizujem ti prsty. Jazykom masírujem tvoje krásne tvarované tenké prstíky a pozerám sa ti priamo do očí, ktoré sú magické ako farba mora v Karibiku. Máš rada túto hru. Vieš, že môj jazyk bude o chvíľu skúmať tvoje telo a už ho chceš cítiť tam, kde mám exkluzívny prístup iba ja. Zdvihnem orosenú čašu suchého bieleho vína a podávam ti ju. Po prvom dúšku ochutnávam kvapky moku bohov priamo z tvojich pier. Máš ich vlhké, hebké a horúce. Cítim však aj chlad a trpkú chuť studeného vína. Rovnako ako teplo a tlak tvojej dlane v mojom rozkroku. Jedlo nás opäť vyprovokovalo a pokračovanie bude ešte lepšie ako spoločné vychutnávanie chutí.

Jedlo a sex. Dobrý sex a gurmánske jedlo sú nerozlučné dvojičky odkedy je svet svetom. Farby, vône, chute a dotyky v dokonalom súlade, ktoré spúšťajú aj túžbu tiel.

Mám rád útoky na všetky zmysly a keď takúto blízkosť prežívam s milovanou osobou, vyvoláva to vo mne veľmi silné intímne emócie. Zaiste aj tvrdá rýchlovka nalačno má svoje čaro, ale pre celonočný maratón nie je nič lepšie ako vybudenie túžby ľahkým, výživným jedlom. Úplne najlepšie, keď je pripravené z prírodných afrodiazík, aj keď mnohé z nich majú skôr iba psychologický účinok.

Dokáže vás dobré jedlo a kvalitné pitivo naštartovať tak, aby ste ako zákusok mali telo partnera či partnerky ? Prípadne používate jedlo pri erotických hrách?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@kocourekrMikes spomenul som si na tvoj komentár. Boli sme z roboty na husacích hodoch, hromady lokší, fenomenálne upečená mladá húska a potoky burčiaku. Keď som už rozmýšľal o odchode, kolegyňa sa otočila ku mne, že by si dala aj klobásku !!!
@WildLu ja tiež veľmi rád varím a vraj občas sa to dá aj chuťou zjesť 😝. Myslím si, že jedlo je naozaj multifunkčné. Môže byť súčasťou predohry nielen samotné jedlo ale aj jeho príprava a takisto môže byť aj priamo súčasťou erotických hier
pekné témy... manžel má rád, také klasické jedlo a často mu je ťažko a je unavený, tak mi to až tak sexi nepríde, akosi nevie a mám pocit, že ani neche experimentovať s jedlom a sexom...
alee mám kamaráta a ten si varenie užíva a mám pocit, že to čo mi naservíruje, je sexi až príliš a to je veľmi nebezpečné.... ale to nie je často, skôr ako protislužba, alebo odmena... mne to urobí radosť na duši a tele a on je šťastný, keď ma vidí ako mi chutí...aj s vinkom a potom skvelá debatka, hudba a keď je to veľmi nebezpečné, tak sa už len vycikam a utekám preč ;)... taká som ja hrdinka
@Ela_Ela na sexi jedlo nikdy nie je príliš skoro 😜
@Boudoir vieš, čokoláda je zo svojej podstaty predurčená na takéto použitie. Niečo som už o tejto téme napísal aj ja 😜
@Invictus mňa vždy dokážu naštartovať ručne robené belgické pralinky *18* mám svoj obľúbený obchodík, kde len vojdem a z tej vône som unesená. Pečlivo vyberám tie, ktoré mám najraďšej a potom si ich vychutnávam spolu s perami mojho partnera. Pre mna je to naozaj afrodiziakum.
@LevovaLevica áno to je najkrajší jedálny lístok a osobne nemám s tým problém zostaviť ho sám pre tú moju vyvolenú
@Invictus Určite áno... Toto predsa funguje.... Veď aj to staré známe- Láska ide cez žalúdok.... stále platí....
Milujem rozmaznávať... áno aj v posteli a aj jedlom... a po úžasnom jedle vychutnať si dotyk jeho pier....
No nič ... idem premýšľať nad našim najbližším menu *4*
@Invictus Teď mám na jazyku odpověď, ale to radši do soukromé zprávy 🙈...