Finančný otrok!

11.10.2021 16:57 Anfer

Podnet na napísanie som dostala od jednej amatérky, ktorá tu dnes uverejnila (a následne aj vymazala) blog o tom, ako jej otrok poslušne priniesol nákup, následne ho vysmiala a v blogu nazvala niekoľkokrát idiotom a debilom...

Akokoľvek sa snažím, a to si dovolím povedať, že som dosť veľký liberál, je to nad moje chápanie. Táto novodobá forma pre mňa nemá s D/s a S/m absolútne nič spoločné.. Aby ma napĺňalo niekomu finančne posluhovať a dostať za to titul idiot a debil? To vážne?

Síce nad moje chápanie, ale v princípe neodsudzujem ani jednu z oboch zúčastnených strán, obaja a hlavne (akože) otrok do toho idú dobrovoľne. Neubližuje/ú tým nikomu, jedine sebe, teda resp. svojej peňaženke. ... v neposlednom rade, komu ako líbo, všakže? :))

Myslíte si, že to môže byť zo strany otroka brané VÁŽNE až do takej miery, aby mu to prinieslo aspoň nejaký pocit uspokojenia? Je vôbec reálne, aby takáto forma priniesla uspokojenie?

Zaujímajú ma Vaše názory, postrehy a možno aj skúsenosti na túto tému.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
Ani by som nemal písať o vzťahoch domina-otrok. Nemám s tým skúsenosti. Nemôžem mať stanovisko, keďže nepoznám. Ale vo mne je obraz. Tá domina, jednoducho naozaj zneužíva "dobrotu". A nejde o sexuálnu hru.
Anfer, těší mě že nejsem sama kdo to tak vnímá :-)
@NekorektniPyca s dovolením autora pridávam jednu citáciu zo súkromnej správy : "ačkoli je to D/S vztah, tak v pravém D/S vztahu je to vlastně osoba, která si tě chrání před celým světem pro to, aby tě mohla zlobit.." krátko, ale veľmi trefne vystihnutý princíp D/s vzťahu, čo úplne korešponduje s tým, čo si napísala Ty. *4* Ja len a len súhlasím.

@miselin18a noo, tak to je už riadny mazec.. Podľa môjho názoru, už vhodná adeptka na odbornú pomoc..
@Anfer keby je to len o tom ťahaní domácnosti, tak to ešte nejak pochopím. Ale ona sa dokáže pochváliť tým, že jej dal muž presný čas na nákupy, ona minútu meškala, tak jej vynadal do ku***, za trest musela už neviem čo.... Proste to s akou hrdosťou hovorí, ako jej on nadáva.....Pre mňa totálne poníženie ženského pokolenia... Sa potom aj nedivím, že sa chlapi správajú ako idioti, ak predtým natrafili na takúto "porušenú osobnosť"... Jedine čím sa utešujem je, že dúfam, že takýchto prípadov sa medzi nami nepohybuje veľa.
no já teda mám dojem, že pokud má někdo otroka (vím že to reálně existuje, měla jsem kdysi možnost do toho trochu nakouknout), tak je to dost pevný svazek založený na principu absolutní oddanosti a odměny nebo trestu, v žádném případě ale ne na ponižování a využívání v tom smyslu, jak to popsala ve svém blogu ta slečna co měla pořád výtlem z debila :-))
@JohnnyMnemonic modrý profil, kde by som si prečítala text "hľadám finančnú otrokyňu" som ešte nevidela..*3* Žiaľ, je to šport skôr pre ženy.. Ale ako poznamenali @miselin18a a @Invictus môže sa to diať aj v opačnom garde. Len si nie som úplne istá, či ide naozaj o to finančné otrokárstvo, na ktoré som chcela poukázať prostredníctvom tohto článku alebo o ten klasický scenár, kde jeden ťahá všetko a druhý sa iba priživuje..tak či onak, správne nie je ani jedno z toho...
@Anfer, @NekorektniPyca budete sa čudovať ale ako aj @miselin18a píše, nájdu sa aj opačné extrémy. Tú, ktorú poznám ja, bola takmer 20 rokov hrdá na svojho otrokára a aj na seba ako moc vie byť oddaná pre svojho pána. On sa takmer 20 rokov nechal ňou vyživovať, obsluhovať v každom ohľade a evidentne ich to bavilo. Život oboch prefackal sám. Ibaže neviem, či nie príliš neskoro ... každého osobná vec, možno povie niekto. Zaiste. Väčšinu to však zaskočí.
@NekorektniPyca to by sedelo. Ako som spomenula nižšie moju známu... Z môjho pohľadu je ten jej totálny chrapúň. Z jej hádam celé božstvo. Príde mi to ako súkromná sekta.... Ešte dodám, že paní má 40. Ja ju poznám 7 rokov a to už s partnerom bola. Posledné dva roky sa pokúšajú o bábo a nedarí sa im. Je ma do ich života prd, ale z môjho pohľadu aj vďaka bohu. Niektorým deti do rúk nepatria... Aj keď možno by sa jej potom rozsvietilo .
@JohnnyMnemonic bohužiaľ.. K poľutovaniu musím povedať, že ja jednu poznám. A jej zmýšľanie naozaj nechápem... Je to asi také ako opisujete, len teda v opačnej verzii... A ona je ešte hrdá na to čo znesie... A ako dokáže aj chlapa uživiť........ Z pracovných příčin sa jej nemôžem vyhnúť... Ale inak sa rozhovorom s ňou snažím vyhýbať, lebo mám chuť ju prefackať ja...
@Anfer Me bylo hlavne zle z vyuzivani lidi.. Ktery jsem z toho cejtil.. Kazdopadne uchylek je hromada a verim, ze jsou zeny, co delaji tuhle a tamto, ale jeste jsem neslysel o financni otrokyni 🤣