Balenie

14.10.2021 02:22 CathyDavid

Popravde mna nikdy muz nezbalil , pokusalo sa ich mnoho ale techniky ich zvadzania a balenia boli smiesne .Naucene frazy; vtipy atd. ma nikdy nebavili pokial sa muz hral na nieco ? Papa...tesilo ma.Prirodzenost je prirodzenost. Ani moj manzel ma nezbalil,len sa opät objavil v spravnu dobu v spravny cas,pritom my dvaja sme sa poznali uz nejaky ten rôcik .
Spravny muzi co chcu nas zeny pochopit a nas aj zbalit to maju v sebe. Ale ako sa vravi nikto uceni na zem nespadol,tak ak si nieco precitat a pochopit nas zeny tak citajte spravnych spisovatelov co Vam vedia dat nieco viac.
Muzi su z Marsu a zeny z Venuse , je to tak sme odlisnymi a pochopit nas nie je jednoduche. Muz by mal vediet rozpravat 5 jazykov lasky aby nas zeny vedel pochopit.Mal by byt kralom,bojovnikom, kuzelnikom a milovnikom.Navod na zeny ; aky taky neexistuje kedze kazda sme ina , svojska .Radcom praveho muza ma byt jeho tuzba objavovat a vnimat svet takym aky je, vnimat zenu taka aka je, so vsetkymi chybami bo ani vy muzi nie ste bez chyb.
Chybou mojho manzela som ja :)))

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@CathyDavid aj keď s tvojimi riadkami nemám zásadnejší problém a pointa zahrnutá do záverečnej vety dáva tušiť, ako máme chápať tvoj príspevok, ja by som ešte dokonca pridal, že len samotné pochopenie nestačí ani u mužov ani o žien. Behavioralisti tvrdia, že akýkoľvek podnet považovaný za úspešný by mal byť pretavený do nejakej aktivity, teda napríklad ku zmene vzoru správania sa.

Ibaže evolúcia je silný hráč, ktorý naučil ako mužov tak aj ženy, ktoré sú tie takzvané úspešné stratégie "prežitia". Takže celý problém zostáva naďalej v rovine 1) musím, 2) môžem 3) chcem. Ideálne pre obe pohlavia.
Potvrzení pravidla, že ženská nikdy neví co chce, ale nedá pokoj dokud to nedostane! Ženská je jenom ženská, ale dobrý cigárko to je pokouřeníčko!
@CathyDavid V podstate nie sme až také komplikované ... A ak muž chce a má skutočný záujem,nie je až také ťažké v nás čítať...
CathyDavid:zaujímavé,že ste sa tak dali dokopy as máte krásne manželstvo s ešte s Talianom,o ktorých sa hovorí,ze su dosť prelietavi.Ale ty si krásna žena,tak nemáš na koho ziarlil.Ja som tiež Blizenec a manzel Vodnar a super sa doplnujrme on introvert,ja extrovert a sme spoluu uz 33r.A aké sú to knihy?
Este jedna vec spomenula som v clanku 5 knih ktore by si mal muz precitat ak chce nas zeny pochopit :)
@jadore31
Ja som mačka ( blizenec ) na mna moje znamenie sedi, kekešna , sexuchtiva, pojasena ale aj nevyspytatelna. Mačku može skotit len Tiger no aj, jeden aj druhy musia mat medzi sebou hranice.Muz ale aj zena musia mat voci sebe respekt, uctu .Zvtahy sa buduju cely zivot , vediet pocuvat, pochopit, objat ... nie sme vynimocnymi... ok ja som :) / ale nie robim si srandu. Za uspesnym manzelom cakaj skvelu zenu a za uspesnou zenou cakaj skveleho manzela . Chlap bez zeny je ako bralom trafení a zena bez chlapa ... :) fuu este ze nas je viac na svete ako muzov...
:Mala si šťastie,že si stretla tvojho manžela na správnom mieste,v pravý čas,ako sa hovorí a kladne hodnotím tvoje vyjadrenie,že každý muž by mal brať zenu taku,aká je/aj opacne/,len vtedy môžte urobiť úžasnu dvojicu.A to vy určite ste.
poslední věta je kouzelná :)