Zrelé žienky, neodháňajte nás

25.11.2021 09:36 Ayrus

Do firemnej predajne nám vbehla uponáhľaná pani a napriek rúšku na tvári sa dalo podľa vrások okolo očí a prepracovaných rúk odhadnúť, že prekročila vek minimálne 55 rokov. Prv, než stihla štebotavým hlasom vysvetliť, že odchádza na dva mesiace do Talianska a potrebuje zaobstarať príjem slovenskej televízie, stihol som si všimnúť jej výšku meter osemdesiat, štíhlu a zachovalú postavu, elegantné oblečenie, hladké umyté vlasy nafarbené havraňou čiernou a živý a veselý pohľad. Keďže moju klientelu prevažne tvoria ududrané dôchodkyne a nahluchlí dôchodcovia, táto žena nevedomky kazila priemer bežného zákazníckeho osadenstva, pri ktorom som siahal na dno svojej trpezlivosti.

Vysvitlo, že táto udržiavaná krásavica sa rozvádza a mne sa srdce rozbúchalo o niečo viac. V predajni nikto okrem nás nebol a tak som sa jej mohol venovať dlhšie, ako by mi inokedy bolo milé. Riešili sme problém za problémom, ochotne som odpovedal na jej otázky a snažil som sa jej ponúknuť čo najlepšiu a zároveň najlacnejšiu službu.

Robil som to preto, aby si ona mohla užívať po dvanásťhodinovej práci chyžnej našu slovenskú televíziu? Kdeže! Naschvál som ju zdržiaval, pretože som nevyliečiteľný milovník takzvaných, MILF, hot mature woman, zrelých žien bažiacich po dobrodružstve. Kochal som sa pohľadom na ňu, ona sa pod rúškom usmievala, sem tam som na ňu žmurkol, ona na mňa. Srdce mi trepotalo a zakaždým, keď mi požičala mobil, aby som jej nainštaloval aplikáciu, keď som jej podával vizitku, či keď mi podávala občiansky preukaz – neodolal som a dotkol som sa jej prstov a to dlhšie, ako by sa patrilo medzi klientom a predajcom.

Aplikácia v mobile nainštalovaná, zariadenie na príjem TV cez internet spustené a keď som vydýchol: “Hotovo!”, pani sa zmohla len na: “Vy ste zlatíčko moje, cmuk”, poslala mi vzdušný bozk. Bože, ako by som ho len rád prijal naživo. Už len predstava, ako bozkávam tie skúsené pery ma rajcovala. Fantázia pracovala na plné obrátky a ja som sa s ňou už videl na gauči, ako sa milujeme, ako ju držím za ruky a vnikám do nej....

Namiesto toho krásavica zaplatila, vopchala mi do ruky tringelt desať eur za ochotu s milým “To máte na kávu” a odišla z môjho života.

Pýtam sa Vás, ženy po prekročení určitého veku: prečo tak zaryto odmietate mladších mužov, ktorí by Vás na rukách nosili? Vaše odpovede sú väčšinou: nehľadám syna, nech si ide za mladšou, ako to bude vyzerať….Ja som chodil s vyzretou ženou, ktorá je o dvadsať rokov staršia a bol som zamilovaný až po uši. Držala krok s módou a neraz ma prišla pozrieť do práce v MINISUKNI, v blúzke a v sandáloch na vysokých ihličkách, len aby ma provokovala. Nevedel som sa dočkať každého večera, kde sme si užívali jeden druhého do sýtosti. Po rovesníčke sa ani neobzriem, ja hľadám zrelosť a nie niekoho, kto ani nevie, čo chce. Takýchto milovníkov zrelých žien je nás viac. Je nás veľa, JE NÁS KVANTUM. Neodháňajte nás, žienky a my Vás budeme uctievať duševne i telesne.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
Čoby autor článku musím na pravú mieru uviesť dve veci.
1. pojem "Zrelá žena" je pre nás žena, ktorá o seba neustále dbá, akoby bola stále na pozore, kedy si ju všimne nejaký muž. Je to žena, ktorá už nerieši malichernosti, či majú deti napísané úlohy a čo si o nej myslí suseda. Už nerieši lenivého manžela a to, že nemá opraté trenky. Je to pre nás človek, ktorý nastúpil na cestu vyššieho sebavedomia

2. Vy, ženy nad 50 a vyššie - tu vôbec nejde o to, že sme z vás nadržaní, že vás chcem na jedno použitie. My vás uctievame priam s božskou úctou. Chceme vás milovať; my "mladí zajkovia", alebo ako nás to voláte. My od vás nechcem, aby ste nám robili mamičku. TO MY chceme robiť priam služobníka vám. My vás chceme zahŕňať láskou, pozornosťou, uvariť vám kávu do postele a div vám pokľačiačky nebozkávať nohy, nosiť vás na rukách, lebo proste vieme, že ste to nedostali od toho, ktorý vám pred oltárom nastokol obrúčku. My sme takí, že nás to žerie, hnevá, serie - no čo len chcete - a vieme, cítime, že si to zaslúžite. Možno áno, možno to je z toho, že sme videli pri našich matkách, že sa im to nedostávalo a teraz to chceme dopriať vám. Možno....ale či je to tak, alebo onak....

...sme to my
Líbí se mi jak jsi to popsal. K tématu si myslím, že je toho více, stejně tak jako u všeho jiného.
V první řadě si myslím, že často se jedná o dogma společnosti , že starší žena plus mladší muž je tak nějak nepřijatelné. Kdež to starší muž a mladší žena je všeobecně přijatelné.
Pak si myslím a mám i osobní zkušenost s tím že jsem měl starší přítelkyni , která dle mého názoru mohla mít kteréhokoli muže na světě, byla krásná , sexy , inteligentní, samostatná , prostě vše na co si člověk a hlavně muž vzpomene. Ale z nějakého důvodu jsem po nějaké době vztahu začal slýchávat , že ji stejně opustím kvůli mladší a podobné. Mě by nikdy nenapadlo ani o tom přemýšlet , natož to udělat , na mladší prostě nejsem, ale tak nějak to vycházelo z jejího nitra .....
Chtěl jsem tím vykreslit to, že někdy i zdánlivě sebevědomá žena má uvnitř sebe pochybnosti vůči sobě sama...
Topka je bohata, nad 60, nezaockovana a antiruskarka... uz si len rychlo povedat ANO!*250*
... mňa vtedy napadne, že ja nie som trenažér...*70*
... mal si povedat, ze si tu kavu rad vypijes s nou ...
Ona snad něco odmítla? Ty ses snad mimo představy a pohledy o něco pokusil? ....tak dobře ti tak!
je ťažké prijímať komplimenty od niekoho, kto je vo veku môjho syna a vidieť v ňom objekt túžby 🙈 prepáč *18*
Kdyz ti ten vztah tak vyhovoval, proc s ni nejsi ?
Umrela ?
🤔
Ja vždy vravím vek je len číslo a aj muži pod 30 vedia čo chcú, česť výnimkám fakt vždy.Len ako píšeš ty si ju hltal hlavne vizuálne čo mala na sebe čo u mna je problém, výstrih nemám problém ale zase nemám tak sexi šatník ako iné ženy a kvôli tomu ma odmietajú muži alebo neviem a po dalšie, tá cica je v žene predsa nie šatami na nej a ked to pôjde dole tak čo ukáže čo je v nej? z prázdnej nádoby aj tak nikdy nič nevyjde a ja si vážim ked môžem vyzerať aj dobre v rámci mojich možnosti a niečo aj navonok vyžarovať.