Som muž = áno?

28.12.2021 10:37 Lapaz

Svet intimity má svoje vlastné pravidlá, rovnako ako každý čiastkový svet. Dvaja muži sú teplé nechutné čudá, dve ženy sú hravé nežné erosenky. Trojka MZZ je hravá uvolnená, považujúca sa za nežnú, trojka MMZ je zvrhlá, špinavá, perverzná.

Je všeobecne známy fakt, že sebekrajšiemu alebo inteligentnému mužovi na úrovni ani s prekrásnymi galériami sa neozve zástup žien s ponukou vyšukaj zo mňa mozog. Kým priemernej, či dokonca, pre mnoho možno až, odpudivej žienke s rozmazanými fotkami úplne stačí, že na nich ani nemusí byť vyzlečená a čelí desiatkam, či stovkám lákavých ponúk a možno často práve aj od tých mužov, ktorých popisujem vyššie.

Ak napíše inzerát žena alebo pár, začína selekcia vhodnosti, typológie, chémie, chtíča, dostupnosti, mobility, zázemia.. jasné, za mňa určite áno. Aby bol sex dokonalý, je dôležité aby zapasovali všetky zložky, proste si to musí sadnúť. Kto to zažil vie, že vtedy slová netreba. Ide to všetko samo, tak prirodzene a výsledok je taký... taký fascinujúci, že prvé slová po sú, nechápem, akoby sme sa poznali roky.

Ak napíše inzerát muž, je považovaný za zúfalca zháňajúceho každú dieru, potrebujúceho zasunúť do čohokoľvek čo sa aspoň podobá na ľudskú bytosť.

Naozaj byť mužom znamená, že ak dostanem odpoveď na inzerát znamená to áno? Lebo veď nič iné mi neostane? Buď rád, že sa aspoň niekto ozval?

Verím, že odhaliť individuality nie je pre každého. Verím, že čítať medzi riadkami je náročné. Verím však, že každý z nás je tu z nejakého dôvodu. Áno, aj ja. Dokonca aj inzerát som pridal. A či z toho niečo bude? Ja neviem. To čo nezávidím, ženám je, že napriek tomu, že je inzerát pridaný v iných kategóriách ozve sa so svojimi pokusmi desiatka BI alebo homosexuálov s ponukami. Ženy, úprimne, ak máte galéria a videá a trošku intelektu, musíte zažívať peklo. :)

Čo som tam chcel povedať? Možno nič, možno vás iba nechať popozerať medzi riadky. Ale nie, to, že som muž neznamená, že skočím za každou pozitívnou odpoveďou, pridaj sa k nám, hľadám/e... Hľadám dokonalosť, nie som zberať čiarok. A ku dokonalosti niečo potrebujem a veľa viem dať.

majte nádherný večer

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@ethan789, v živote akceptujem princíp jedinečnosti osoby a konania v zmysle vyššieho pozitívneho prínosu pre každú jednu osobu, a tak nikdy nedelím ľudí do košov a už vôbec neposudzjem tých, ktorým nepoznám a ani keď ich poznám, lebo nikdy som v ich topánkach nebol obutý a nepoznám ich životný príbeh. Trochu dlhá veta, ale obsahuje môj postoj k tomu, že neškatuľkujem. Môj text bol čisto empíria a pozorovanie a môj názor. :)
A ďakujem za pekné slová, maj nádherný zvyšok dňa. (upraveno)
Vzdelaný, inteligentný muž, ktorý dbá nielen o svoju telesnú schránku, ale najmä duševnú.
Blog, ktorý ma oslovil z dôvodu jeho obsahu a perfektnej štylizácie, doslova zohrial na duši.
Zriedka natrafím na tak hlboké myšlienky, ale má osloviť ženy a páry.
@Lapaz ak dovolíš, mal by som jednu poznámku.
Nehádž všetkých mužov do jedného vreca. Aj ja hľadám partnera (ty ženy a páry), ktorý by
rozmýšľal ako Ty. V prvom rade ma zaujme duševná stránka, potom samozrejme aj telesná.
Nikdy by som nedal ponuku mužovi, ak má napísané v profile, že je hetero a hľadá ženy a páry.
Považujem to za dosť zvrátené, bohužiaľ na tejto stránke je to norma.
@Lapaz, prajem Ti veľa šťastia a trpezlivosti pri hľadaní dokonalosti.
@Alexdon, čo vysielaš, to priťahuješ. Ja nehľadam proťajšok. Taký "sloh" vie o človeku prezradiť viac ako si myslíš. Ja nepotrebujem sto čiarok aby som si doplnil ego, úplne stačí, ak sa vyfiltruje jedna, a potom si môžem povedať, že to za to stálo. Ale to je moje zmýšľanie a moja mapa sveta, každý máme svoju. Pokojne sleduj večných sťažovateľov, tí inteligentní a šikovní sa nezvyknú príliš chváliť, za nich hovoria iné veci.
@VincentVega111, nie je k čomu gratulovať. Možno som prvý o kom vieš, ale zďaľeka nie som jediný. Na tomto serveri som spoznal ženy s ktorými nikdy nič nebolo, lebo nemusí byť za každú cenu, ale ostali sme a sme dlhoročnými kamarátmi, dôverníkmi. To isté sa týka párov s ktorými si to sadlo po inej stránke ako tej intímnej a tiež sme v kontakte.
@jadore31 ďakujem *21*
Takový sloh kvůli zdejším osadníkům? Nechci být za zlého, ale zde to asi není úplně nejlepší místo na hledání protějšku o.O . Co čtu ty chaty a projíždím lidi kolem, tak to je spíše kolikrát hrůzostrašné. (upraveno)
@Lapaz gratuluji! Opravdu jsi první o kom vím že mu bylo odpovězeno a to jsem tu fotku měl (snad nejsem úplný Quasimodo) a mám tu i pár kamarádů s fotkami jako máš ty na profilovce
Myslím,že si inteligentný a ten inzerát sa mi páčil,ako aj celý blog......
Chápem ťa, ale neľutujem *45* Nesťažuj sa, toto je priestor s pretlakom mužov a ak sa naozaj chceš zoznámiť, stretnúť s nejakou amatérkou, buď hlavne trpezlivý a kreatívny... Alebo milší k susede *45*, tu je pravdepodobnosť vyššia...
@VincentVega111 to mi Ťa je ľúto, v tom prípade minimálne môj prípad už poznáš. Áno, ozvú sa aj ženy aj páry, dokonca z mäsa a kostí a aj číslo majú a dá sa s nimi aj komunikovať. Ono je to asi tak, že vysielač vysiela a prijímač príjma. Ak sú dobré vlnové dĺžky, ono si to sadne. :)

Môj blog bol o inom :)
(upraveno)
@Taknedo neslyšel jsem o jediném případu odpovědi reálné ženy na inzerát muže
Tak je možné, že se neozvou, protože si myslí, že u tebe nemají moc šanci.Pro někoho s tvým tělem a inteligencí, by neměl být problém si najít ženskou v reálu a taky záleží jakou hledáš.?