Áno či nie?

12.7.2022 05:30 jadore31

Prednedávnom mi pristála v mojom " vzkazniku" správa: " Páčia sa Ti vysoki190 cm chlapi,inteligentní,s dobrou vybavou a chcela by si sa s jednym z nich zoznamit ?Nebudeme sa zdržiavať písaním,ale posielam ti hneď môj kontakt na rýchlejšiu komunikáciu." Po dočítani som hneď vedela,o aký typ chlapa sa jedná: to sú tí svihaci s uhrančivými ocami, ktorým podľahne každá a myslia si,že každú môžu mat, ale pristala som na jeho podmienky a začala hrať jeho hru.Poslali sme si pár správ,ale hneď som mu poslala môj kontakt ,takže sme prešli na whatsapp,ako to chcel. Hneď nato mi napísal,že mi teda zavolá popoludní a porozprávame sa.Popoludnie sa však nekonalo,ako som predpokladala a na druhý deň som si v správach našla len siahodlhe ospravedlnenie,že nemohol z tých a tých príčin.Typicka výhovorka,ktorú poznáme viaceré, ale hrala som dalej a čakala,co sa bude diať. Tretí deň večer cca okolo 23 h mi zvoni mobil s jeho číslom.Zdvihla som a na druhej strane sa ozval príjemny mužský hlas,ktorý má presviedčal o svojej jedinecnosti a serióznosti a že sa mi ešte raz ospravedlňuje,ale už sa to nestane.A hlavne : že som žena jeho snov.Myslim si, fantázia,takého som ešte v posteli nemala😁.Na tretí deň/ bola to tuším nedeľa / sa mi vyznal z lásky ku mne/ po 3 dňoch písania/,aký vzťah chce mať so mnou a že sa mu veľmi páčim.Typicky manipulátor.Nachyta najprv ženu na pekne recičky,ta mu podľahne a potom ju odkopne. Skrátim to : zase mi mal zavolať,nevolal,až v noci.A znova som počúvala dokola to iste, ale nereagovala som.A už začínal zadrhel a komunikácia začala viaznut.Moj manipulátor asi čakal,že sa mu vrhnem do náručia,budem plakať,prečo sa mi neozval a čo od neho chcem.
A keďže nie som tzv." cakanka" uzavrela som to so slovami,že
ja potrebujem iného partnera a on inú ženu,že si nerozumieme v základných veciach.

Ani nie pol hodinu nato telefón,co to píšem,že proste mu záleží na mne a nech nelámem hneď palicu nad ním a vysvetľovali sme si veľa veci....budem hlúpa,ale neviem,čo robiť?Zase sa sklamať,alebo ísť do toho ?.Raz som sa tu už totiž zamilovala a skončilo to zle/ mám aj blog o tom/,takže som sa ešte pol roka trápila.....Ženy sú v tom nepoučiteľne asi...Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

jadore31, skusenost a prax. O čom je vlastne život ? Moj nazor o slobode tej je sice dost malo ale to tiež záleži na nás.
Pači sa mi budhizmus a to v tom že nemame byt otrokom svojich túžob a očakávaní lebo potom su sklamania. Ked niečo vyjde ok, ked nevyjde aj tak ok, ved o nič nejde aspon si bohatší o skúsenosť a život plynie dalej.
Este raz neváhaj a uži si to.
@severan12:dik za tvoj koment,jediný pozitívny berieš to všetko s nadsazkou..
Jednoznačne ano, ved nejde o život bud to vyjde alebo nie ak nie aspon si užiješ a až budeš stara korka myslim tim okolo 80 tak rada budeš spomínat na svojich obšmietákov.
Takže chod do toho a uži si to poriadne.
Argumentovat vzhledem protistrany při jakékoliv debatě která se toho přimo netýká, znamená okamžitou prohru. Intelektuálové. Away knez jadore atd atd. Away stýská se ti po vidlích? *22*
No vypadám jak vypadám. Nezneužívám toho.
Vaše potřeba vychovávat, kázat a určovat ostatnim co je správné a jak to má být je neuvěřitelná sebestřednost a vlastní blbost. Vůbec se nedivím, že se vám děje to, co se děje. A pokud tu visí někdo "nonstop" má důvod. Buď by "něco" rád, nebo má "hovno" co na práci, připadně nemá co a koho jebat...krásné leto i vám. Pokud jste si všimli.
@PaulaTomas: Už sa nejaký ten deň poznáme,tak vieš,ako to všetko bolo myslene- s nadsazkou a ten záver som dala len kvôli komentom,aby som rozprúdila nejakú diskusiu.Samozrejme,že mám svoj rozum a skúsenosti.Ale ďakujem za názor a želám pekný deň!*175*
@Jadore31
Keci, keci, keci ...si dost zrela zivotom aby si uz na tieto keci nenaletela! Cus bude zenatym...
A ty si mozes vyberat takze nerob blbosti a vyberaj s rozumom :) Chlapa na sukanie najdes vzdy :)
@knezvpokuseni: Na slovách tejto ženy som sa dobre zasmiala,lebo absolútne nepochopila ani pointu blogu.Ale keď nemá šťastie na mužov,mozno bude mať šťastie v láske.Kto vie ?A už na ňu nebudem mrhať svojim drahocenný časom.
@Jadore31, přesně tak. Sunsetka totiž očekává, že na její agresi a drzost budou lidé reagovat rovněž agresí, drzosti a bude se tu veřejně ukájet, ukazovat a onanovat.

Já bych ji nechal bejt, ať si konečně najde chlapa*1**1**1* (upraveno)
@Sunsetka: Ale ,ale,krásavica nám ziarli.Vies,mám síce 59,ale strcim mladšie do vrecka aj v sexe aj v obliekaní aj v správaní sa k muzom .Vies,ja mám na takých chlapov jeden kľúč.Ale ten ti prezradím,len keď sa tu budeš správať slušne,nebudeš odporná ku každému / aj k Petrovi- knezovi/,lebo on ma pozná,ako píše trocha písomne aj z blogov.Vies prečo nemám rada niektoré ženy? Lebo si závidia aj nos medzi očami.A niečo si o tom prečítaj,zlatko.Ako sa správať k staršej dame.Prajem ti príjemné dni na tomto blogu!A polepší sa*21*
@Sunsetka, nepleteš, přesně taková tahle žena je. Trochu jsem ji poznal a vím, že chlapi na ní letí Má charisma, duši čistou a je to kočka. Takovej je fakt, tak jej přijmi a nechovej se tu zas jak píča.