Precitnutie

5.8.2022 17:20 Ionic2134

5.8. 2022 som pochopil jednu vec a to takú že nie všetko je o sexuálnom naplnení. Keď ste mladý a nemáte sexuálny život tak to netreba riešiť cez takéto stránky, tá túžba sa Vám raz naplní ani nebudete vedieť ako, tá chvíla za vami dôjde. Dnes som to pochopil kvôli jednej veci čo sa stala večer. Pomohol som mojim dobrým kamarátom a naraz som necítil nutkanie vyhladávať sex a ani nič podobné. Skrátka som mal dobrý deň, dobrý pocit a aj čisté svedomie. Rád ale aj vidím že táto stránka nieje len o sexuálnych záležitostiach a ludia si tu hladajú aj svoju drahú polivičku niekedy aj na zvyšok svojho života. Ja prajem všetkým nech nájdu čo tu hladajú, či to je len výstrel na 1 noc alebo celoživotná láska. Dnes odchádzam zo stránky na vždy a profil nemažem aby si každý mohol pozrieť toto. Niekoho som možno sklamal, niekoho zas prekvapil a niekoho možno naštval ale aj o tom je život, nie vždy idú tie pomyselné hodiny na čas. Niekedy sa zaseknú a možno niekedy potrebujú premazať a zas inokedy idú presne. Týmto ešte raz prajem všetkým to najlepšie a nech obačas aj odídu odtialto. Vela šťastia a nech sa darí. -Ionic2134

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

31.7 sa sem prihlasiš a 5.8. precitnes ...
Si frigidní? Jasné že to je o sexu...ak si nesadnete v posteli tak je to odsúdené na krach celý vzťah...Či tebe stačí sa prechádzať po parku a držať sa za ručičky?
@Sejrazarafkem Zase omyl. To nebyla ironie. Dle mých zkušeností zde se zkaženými charaktery...že k tomu mohly mít sklony, to nepopírám.
Raději také milé, čisté...pro mne je však už pozdě.
@paniBovaryova Jen se mi z té ironie zamlžily brejle. ☺️
@Sejrazarafkem hmm, to mě ani nenapadlo. Mám to brát jako výzvu?🤣
Přeji hodně úspěchů v životě a ať najdeš to co bude tvá duše potřebovat ke štěstí *175*
Správně, chlapče. Než tě to tu zkazí. A budeš tu brázdit na voru Ztracených duší.
Zachránil ses. Tak hurá do života.