Urobím ta cez pismenka...

24.11.2022 07:26 jadore31

Tak to ťažko.To je moja každodenná odpoveď."Pod sa urobiť cez písmená! Budem ti písať ako to mám rád a potom mi ty napíšeš,ako má budeš robiť"! Ja vás chápem chlapi ,že kazde 3 sekundy myslite na sex a ste nadrzani,ale so mnou to nič nerobi.Bohužiaľ! A niektorí to nevedia pochopiť a opakovane mi to pisu.Fakt má vzruší len reálny chlap,pohľad z očí do očí,divoká sprcha, dotyky ,bozkávanie,rozvásnenie sa a potom nádherné milovanie s pomôckami či bez.Toto je moja šálka kavy! Nechcem sa nikoho dotknúť,ale myslím,že to píšu už len zúfalci,ktorí si neskrtli pár týždňov,možno mesiacov a možno aj rokov.Fakt nic to so mnou nerobi,ak opisuje,ako sa mu dvíha penis,pri pohľade na moje galerie,alebo ako by mi vylizoval mušličku a poriadne prirážal do mojej masitej kundy.Tieto obrazy má vzrušia len ak sa robím sama,som dostatočne nadržaná a mám svoj clit satisfyer v kundicke.
Raz som sa tu robievala amatérom cez whatsapp,ale ani toto nebolo ono,on mal orgazmus, ja nie.To bolo ako lízanie kundicky cez sklo! Takže amateri,ak natrafíte na môj nick,nechajte si zajst chut na milovanie cez písmená!U mna len realita,ale aj to všetko začína kávou... A ako to je u vás milé dámy?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@Martinez405:Ale ja tam nebudem*3*Musíš si zohnať nejakú náhradu.Len neviem,či to bude vedieť,tak ako ja*24**2**9**3**3*
:
@Martinez405:Bez,bez,ale majú ju len v Ikei v Blave.Ide na dracku*3**3**3*
@Jadore31 to je Amerika, tak idem kupit tu sprchu....
@Martinez405:Zabudla som ti dať čísla,tak až teraz si prečítaj môj komentár dole
@Martinez: Divoká sprcha je ako Niagarské vodopády.Leje sa na vás voda,vy sa šialené bozkavate,ty ju pritisnes o stenu a prstujes ako zmyslov zbaveny,ona ťa honi,potom fajčí...potom si to dáte zozadu v stoji a mokri sa hodíte na posteľ.Ale to musíš zažiť.
Divoka sprcha je nieco ako divoka rieka v aquaparkoch? *18*
Zkusím se polepšit, díky ;))