Hádanka pre dospelých

6.3.2023 02:24 lnvictus

Milujem jej chuť a vôňu a nie som so svojimi chúťkami sám. Nedávno sa mi s podobným priznaním zdôverila aj jedna amatérka.


Som už od nej asi aj závislý. Vychádza mi to najmä na základe spomienok z posledných týždňov. Nedočkavo čakám deň čo deň, keď konečne západne slnko.


Rozbaľujem si ju pomaly. Mierne kyslá vôňa, korenistá chuť. Ružové kúsky pravého mäska, vyteká z nich hustá voňavá šťava. Špička jazyka opatrne vyráža na prieskum. Dotýka sa jemného porvrchu. Neponáhľam sa, mám na to celý večer. Neviem však či vydržím ju len špičkou jazyka preskúmavať. Keď ju cítim na celom jazyku som v siedmom nebi. Zubami pomaly hryzkám a sústreďujem sa na konzistenciu. Tie občasné aromatické biele kúsky vnímam ako bonus. Sú také opojné. A sýta červená farba, ktorej je pomenej, pôsobí ako dokonalá kontrastná dekorácia.

Netrvá dlho nesmelo použijem dva prsty, tri, neskôr celú ruku. Jej šťavy tečú mi po dlani a kvapkajú aj na zem. Onedlho už len smutne skonštatujem že som to celé opäť uponáhľal. Ona náhle zmizla a do ďalšieho večera sa mi neukáže. Vraj nemám to s ňou preháňať a mal by som svoje vášne krotiť viacej.

Uhádne z vás niekto o akej svojej úchylke píšem alebo sa verejne pochváli so svojou podobnou ?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@jadore31, utopenec je síce tradične súčasťou jedálnička hospod a pivární, ale ja som zistil, že bez piva mi chutí rovnako dobre 😋
Keď to bol utopenec,tak to ja nemusím,ale som sa dobre pobavila na téme aj komentároch.Muz mi hovoril,keď sa niektorí spraskali na vojne,tak ako vyprostovak si pripravili olomoucke syrecky do piva a dali to kvasit na slnko a potom to vypili.Neviem si predstaviť ten smrad*3*Ale to ich určite postavilo na nohy*3*
@Tiferet, tá predstava zmrzliny ako aperitív je v podstate v poriadku 😉
@Invictus nevím proč mě ta tvoje odpověď trochu děsí. *3* Ale samozřejmě s ohledem na tvůj gurmánský blog, tak si budu raději představovat zmrzlinu.*3* (upraveno)
@Ela_Ela, vďaka za poučný komentár. Píšem si 1) trojka 2) nezlomiť hrot 3) má výdrž. Sú to ako súradnice do navigácie.... Teraz už len vypočítať trasu. Mám však dilemu. Má byť čo najrýchlejšia alebo radšej najkratšia 🤣🤣🤣 ?
@Tiferet, zabúdaš trochu, že kto má rád utopenca, je zároveň aj džentlmen. Naše ruky budú úplne nežné a zostanú vonku. Ale o pocit maximálneho naplnenia tvojej pusinky sa určite postaráme 🤪
@Werther78 ty jsi dlouho nezavařoval viď?*1* Do tří litrovky jí v pohodě dáš.*4*

@Invictus no tak pokud mi slíbíte, že do mě nebudete rvát celou ruku, tak by se o tom možná dalo uvažovat...*3*
Uz nemam cas 🙈 prepac tak posledni odpoved:
Propiska neni tuzka, aby ti pani ucitelka rekla:
Zitra budem rysovat, zadna mekka tuzka, ale aspon trojka.
Je uz na kazdem, jestli pujde do trojky (s ucitelkou nebo bez) nebo se bude drzet propisky, ktere se nezlomi hrot. Vypise se za hoooodne dlooouuhooo. Proste ma vydrz *14*
*277*
@Kurt-Grauberg, dúfam že zaspíš až potom, keď spláchneš pivkom aspoň jedného utopenca 😜🤪😝
@Ela_Ela, ty mi dávaš na frak! V poriadku, ale akú tuhosť navrhuje moja obľúbená odborníčka na poviedky 🙊🙈 ???