chce druhý penis

žena chce druhý penis

žena při souloži mluví o tom, že chce ještě druihý penis v sobě... co s tím.. mam z toho obavy, začne mi zahýbat? na druhou stranu mě to vzrušuje.. hodně
Ahoj ja 22 rad bych se přidal :)
Ta moje o tom taky pořád mluvila. Když jsem se tady domluvil s jiným párem, tak z toho vycouvala.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je přesné.... Není to o nevěře ale o uspokojení. Dva to dokáží lépe než jeden :-)
Jasně, my to několikrát udělali a bylo to super pro všechny....žádné další problémy nebyly a nejsou.*6* Byla jsem parádně uspokojená *6*
Mě by spíše děsila představa že chce penis do mě *2* Vážně :je normální, že chce žena zažít dva ptá.... Asi bych ji to dopřál, pokud bude chtít uteče ti jinde s jiným.
Nepokládám se za nenormální - a ano, snila jsem o sexu se dvěma muži najednou .....
A zrealizovala jste to? Pokud ne, doporučuji - je to sex na duhou :-).
Ahoj First-mulieri, a zůstalo jen u snění? A baví se třeba mezi sebou ženy-kamarádky i na téma sexu se dvěma muži? Díky za odpověď, hezké dny.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dala by jsi se mnou sex...? Chci zkusit starší ženu 🙃
ani ne tak nevěra, jako spíš, že potom už kámošce NIKDY nestačil jenom jeden *22* to je trochu problém *397*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak né asi. 😄 Já přivést domů pohledného bejčka, třeba jako dárek k narozeninám, nebo ještě lépe k Valentýnu, tak mě pošle k psychiatrovi na vyšetření. 😄
Tak s tim souhlasim. Potom se to prekvapeni muze zmenit v trapnou zalezitost
Tak i my jsme nastoupili cestu,že může mít manželka další penis (i více) a také můžu potvrdit,že to náš vztah rozhodně ztužilo a okořenilo již vznikající stereotyp... Oba si tento typ okořenění vztahu užíváme. Samozřejmě je jasné,že tento způsob není každému po vůli. Nám to vyhovuje a osvědčilo se to...
Rád bych se stál vaším přítelem
Presne tak. Nas vztah to take okorenilo a jak rikam.. Kdyz nejsou pak zadne solove akce bokem,tak proc ne. Trojka neni nevera. A ja te moji kdyz chce,druhyho ptaka povolim. Obcas me sice hlody kdyz si ho sezene sama aniz bych o tom vedel a myslim si,ze to je nejaky milenec,ale .. co oci nevidi...
ahoj..neboj nebude zahybat,,dopřej ji to,,je to super
Ženský to tak někdy mají: v reálu by trojku nechtěly ale vzrušuje je to. Měl jsem jednu, ta by trojku nikdy nedala. Ale hrozně chtěla abych jí při souložení strkal palec do pusy, který pak jako vysávala a olizovala. Jednou když byla nahoře jsem jí nečekaně zasunul malíček do zadku. Začala divoce přirážet a krásně u toho vřískala. Když jsem ji nabídl, že seženu kamaráda, odmítla.
Je mi 25, jsem bi, štíhlé postavy. Hledám pár kde on je dom nebo ona. Nebo oba. Jsem spíše sub a rád plním příkazy. Věk neřeším.
já bych rád dvě ženy. Ideálně ve věku od 30 - 50 let na společnou trojku. Máte-li některá kamarádku a chtěly by jste to zkusit, napište. Můžeme se domluvit dle sympatií.
Krásný den dámy
ahojte uz ste asinieco skusali z´take ja zenac?
Super je jít s párem občas do páry a vířivky..kdyby nějakýchtěl tak se ozvěte...Olomouc...
Hledam par do trojky kdo ma zajem?
Kdyz zenu ukaji dva chlapi, udela se Xkrat a bombove. Ma spoustu orgasmu, az se ji nekdy potom klepou kolena, kdyz jde ze schodu.
Kdyz ma naopak jeden chlap dve zeny, zustane jedna neukojena...
Je krasne, doprat zene dva (nebo i vic) penisu najednou...
Manzelstvi to rozhodne neznici, naopak.
Když zůstane při trojce žmž jedna neuspokojena, tak je to jen její chyba, že si to nedokáže užít.
Oslava se nějak zvrtla i díky trošku více vypitému alkoholu a najednou jsem byla s manželem a dvěma návštěvníky oslavy v posteli. Bylo to super.Od té doby taky už jen sním.Ale naděje umírá poslední *3**4*
Sny jsou krásný a také o tom sním 😼
Se s ní rozejdi. Ona si ty dva penise najde a ty si najdeš jinou co jí bude stačit jeden penis. Všichni budete happy.
Obava je asi zbytečná pokud ji dopřeješ její tajný sen nebo jen po čem touží vyzkoušet tak pak asi nebude mít potřebu to dělat po taji. Za mě je asi nejdůležitější o tým mluvit než mlčet a pak zahnout .Jak tady bylo řečeno 2 jsou dvojnásobná síla vzrušení..
Také bych si přál mít 2 ženy ,ale to je jako většina borců .
Jojo, měla jsem dva a manželovi nemám důvod zahýbat zatím *4* pokud ti bude chtít zahnout, tak ti stejně zahne a nebude na to mít vliv jestli ji dopřejes dva.
Ahoj,nás také a tak.hledame . Snad najdeme
Taky už hledáme delší dobu a nijak se nedaří. Neříkám, že se nedalo s nikým domluvit, ale žena má své požadavky a přes to nejede vlak. Většina těch co nam napíšou neumí číst profil a je mimo naší věkovou kategorii, potom píšou chlapi kteří to mají přes celou republiku ale jezdí pravidelně na služební cesty čirou náhodou k nám, takže kecy... A potom je tady plno slibotechen co na schůzku nikdy nedorazi. Ale abych nekřivdil všem, tak dvě schůzky jsme už měli, ale nebyly úplně sympatie, tak z toho nic víc nebylo.
Koukám že najít tady pár který to myslí vážně a dokáže se sejít opravdu existuje :-) ono někdy ta psaná konverzace mezi lidmi může u každého působit trochu jinak než je myšleno, proto je opravdu lepší se sejít a vědět tak zda to myslí dotyční vážně a zda jsou ty sympatie na všech stranách. Ale k tomu se musí opravdu chtít a né jen tady loudit fotky a dostávat falešné naděje od podvodníků a jiných lidí kteří hledají právě to vzrušení v tom psaní a fotkách. Třeba vydržet :-)
Hlavní problém při hledání (v obou směrech) je dlouhé vypisování, požadování fotek, scénářů atd. Pokud má pár opravdu zájem, tak stačí 1-2 zprávy, potom telefon a zpravidla bývá vše vyřešeno.
jo, jak pises, presne takove skusenosti z amiku mam.
S tím si nedovolím souhlasit. Spousta chlapů nám píše, že je jim do 35 let, což požadujeme a pak když pošlou fotku tak ejhle najednou jim nějakých 10 let přibylo... Takže když nám chlap nepošle fotku kde má ksicht a ne své péro, tak má u nás prostě smůlu. Náš volny čas je velmi vzácný a nemusíme ho ztrácet na bezvýznamných schůzkách kde hned na první pohled zjistíme, že muž je starý nebo není manželčin typ. Takže foto musí být vždy před schůzkou.
Určitě se dá pochopit vaše požadavky a nejen vaše tohle žádá mnoho páru, ale jak člověk má poznat že se opravdu jedna o pár který to myslí vážně? A né o lidi co se tady jen virtuálně baví....
Pokud nevidíš konkrétního člověka naživo, tak zaslaná fotka může být kohokoliv.
Ahoj... napište...s pozdravem Jan (upraveno)
Škoda, že nie ste z Bratislavy. Nemal by som problém pomôcť...
.. proč ne, pokud se s tím vyrovnáš, tak ok.
Když ti o tom říká, tak proč by ti měla zahýbat. Očividně to chce “řešit” s tebou.
Škoda, že nejste z JM, tady je úplně mrtvo
Manželka také při sexu že chce dva chlapi....mě to hodně vzrušuje řekl jsem jí že může zkusit si najít kluka který se k nám přida... dneska večer šla do baru se bavit tak sem jí řekl ať to zkusí třeba bude mít štěstí..... myslím že dneska nějakého kluka najde a pěkně si to sním užije....a zítra mi to bude vyprávět.....
Tak jak to dopadlo? Užila si s nějakým borcem
Správná holka by měla mít maximálně jeden. I když existuje taková anomálie, kdy narostou dva... (upraveno)
tahle predstava me laka hodne dlouho bit v jedne zenske díře s 2 i vice penisemi schanim ale zatim nedari sehnat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
On je imigrant ze západoafrického státu Burkina Faso a přišel sem hledat štěstí a 2 a vice penisi. 😄
nemate co lepsiho resit a ne to ze jsem digrafik a dislektik
Zajímavé je, za na amaterech je to každý druhý...
Jděte do toho, je to bezva, často to praktikujeme
Ahoj, můj sen přizvat k nám dalšího chlapa. Žena nechtěla ani slyšet, už se o tom dokáže bavit,ale to je zatím vše. Asi nepovolí. Já bych jí to dopřál rád, musí to být velké vzrůšo v dlouhodobém vztahu.
Ahoj tak ji to dovol řekni jí že si pro ale druhý penis má jen na hraní a nikdy nesmí dojít k zamilovaní rád ti pomohu