Kandaulismus dopisovani

Chci si s nekym popisovat jak si mrdame manze

Kdo budete chtit, tak piste. Detailnejsi popisovani vseho co k tomu patri je uprednostneno. Stejnym způsobem budu psat i ja zpet
vzrušuje tě představa že ti někdo šuká manželku? moje to chce, ja se bojim. vyklada mi jak tam chce dva čuráky a vystříkat.. zkoušel si to?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je to surer,,mne se to taky moc libi
přesně tak já bych pro to udělal cokoli*24*
Presne toto som zažil aj ja.Raz posedenie u kamarádky,raz gratulácia inej kamarádke,z práce prišla domov o 12hod.alebo 04hod.Začal som ju šmírovat,samozrejme s naším známim,ktorý nás často navštevovali.Potom som začal šukat aj ja so známimi ktoré sa mi páčili.
Ahoj,
děsně moc, ale nezkoušel. Je to jen z mé strany :/
je to super zažitek,,a hodne mne to vzrušuje
Jak se ti podařilo přesvědčit manželku aby do toho šla?
Neznám to a ani nechci znát z tvého pohledu. Naproti tomu ženu z páru jsem měl. Dokonce i před jejím mužem a trojku také. Záleží na tom jak se k tomu postavíš ty. Jestli to uneseš a nenaruší ti to vztah.
Moji šukal kamarad ale bylo to domluvene. Ale moji vadilo když jsem šukal tu kamošovou. Tak nevim co si mam myslet
Moji ženě taky vadila ta druha.Ale trojka mžm je skvela a užívá si ji.
Ja uz to zkusil,nejdriv trojku a ted mi volala,ze prijde osukana a vystrikana,asi jsem uchyl,ale klepu se vzrusenim,chce vylizat.Nebran se a vyzkousej.
posledni dobou me to docela bere, jen se zmini ze by ojela cizi ocas a pero je v pozoru :) ale realne sme do toho jeste nesli...i kdyz to dopisovani muze byt taky zajimavy
Ahoj já měl trojku s milenkou ale chtěl bych vidět s jiným chlapem manželku ale ona nechce nemáš nějaký recept aby kývla
Dva v jedné buchtě je bezva pocit. Na poprvé trochu zvláštní když si hetero, ale jinak super. Prostě se v ní třou dva kokoti o sebe a když nemáš předsudky, tak je to děsně vzrušující.
Tak to jenom mohu závidět. Já bych chtěl, aby jí přede mnou někdo šukal, ale ona o tom nechce ani slyšet.
Je to asi hlavně o tom, jak to má v hlavě srovnané chlap, aby to skutečně chtěl a nezačal v průběhu akce bláznit, nebo to později partnerce nevyčítal.
Moje žena měla 15 let jen mě, byl jsem její první, a tak se ráda občas za někým otočila a jednou při návštěvě známých se s tím druhým mužem tajně líbala v kuchyni. Bylo mě jasné, že dřív nebo později někomu dá a já na tom nic nezměním. Když jsem si toto uvědomil, bylo vlastně rozhodnuto. Po čase jsem jí při sexu vše řekl a navrhl jí, jestli je zvědavá a nikoliv zamilovaná, ať se s ním vyspí a uvolnil jsem jí na domluvené odpoledne byt. Po akci, když on odešel, mě sama zavolala a hrozně moc se se mnou chtěla milovat a já byl hotový z její rozpálené otevřené a vlhké kundičky. Párkrát to proběhlo, přál jsem jí to vzrušení a uspokojení, ale byl jsem zvědavý a chtěl jsem být u toho. Když konečně souhlasila a přiznala, že když se milujeme a je vzrušená, je jí pak už jedno, kdo jí to dělá, hlavně aby to bylo hezké a užila si sex. Dali jsme si inzerát a po mém setkání s vybraným mužem jsem jej pozval k nám. Byla nervozita, po večeři trošku alkoholu a pak šla žena do sprchy a rovnou do ložnice. Přišel jsem tam za ní a začali jsme se hladit a milovat. On přišel po vysprchování za námi a chvíli nás pozoroval a honil si ho. Viděl jsem jak je vzrušený a přenechal jsem mu své místo v již vlhkém klínu své ženy. Byl to nádherný pohled, když do ní prvně zajel a ona vzdychla slastí a vzrušením z cizího, pro ni téměř anonymního péra. Několikrát jsme se v ní vystřídali, měla i jednoho v puse a druhého v kundičce, a když se jí náš host vystříkal na bříško, vše jsem jí utřel a sám se pak vystříkal do ní.
Byl to krásný nezapomenutelný zážitek pro všechny, který jsme několikrát během následujících let zopakovali a milovali jsme se snad ještě více, než předtím. Vrcholem našich trojek byl současný průnik našich dvou penisů do již maximálně mokré a roztažené kundičky a také to, že jsme pak již oba vystříkávali manželku na ostro a ten druhý do ní šel hned poté, aniž čekal, až z ní vyteče sperma jeho předchůdce. Užívala si, že se v ní naše semeno smíchává a ona neví od koho je vlastně plná.
Přeji všem, kdo po tom touží, aby prožili takové krásné okamžiky. I já bych rád ještě někdy něco podobného prožil s jiným párem, ale jsem již starší, takže to je těžší někoho potkat. Ale třeba někdy, kdo ví...


Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takhle pěkně před novým rokem... jak se to říká... jak na nový rok, tak po celý rok? :)
Ahoj ja prajem mojej aby si mala pomer so druchym muzom a ona nie a nie ,najde sa niekym ktore to zrealizuje de opravdu.Ak zrealizujes to mas odmena,maj sa a ozvi sa.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak musis byt diskretni, sbirat milostne hratky, a pak mu je treba popovidat....
Tak to zkus a pak mu popisu, jaké to bylo....
Dobrý den, moc mě zaujalo vaše vyprávění. Hrozně mi to připomíná mě samotného, ale jsem teprve na začátku..tzn. že se koukám jestli se ona za někým otáčí, jestli by eventuálně sama mohla podvést.. Netroufám si ji vše prozradit..a ani nevím, jestli bych byl schopen na to se dívat..ale stačilo by mě to vědět, že s někým právě šuká..hrozně mě to vzrušuje..Myslíte, žě byste poradil jak na to dále? Evnetuálně se třeba i s námi seznámit? S tím, že by ona samožřejmě na začátku nevěděla o našem psaní a domluvě..díky za odpověď. Pavel
Ahoj.
jenže bez toho aby jsi se jí svěřil a popovídali jste si o tom na rovinu to asi nepůjde.Je tvoje partnerka schopná tě podvádět?Já tohle v sobě měl schované 20let.Už někdy od puberty.A teprve loni jsem se odhodlal to manželce svěřit.Na podzim se stalo něco,po čem jsem si řekl že jestli jí to neřeknu tetˇ tak už nikdy.Zarazilo jí to.Obával jsem se horší reakce.Sice nijak nejásala,ale po tom co si sama vyhledala dost informací tak jsme určili pravidla a začali to praktikovat.Byla kategoricky proti to s někým dělat tajně.Já musím být u toho a koukat se.Ale ani s tím nechtěla narušovat naše soukromí doma.Tak jsme se domluvili na pravidelných návštěvách swingers klubu.A to nám vyhovuje oběma.Manželka v tom nechce žádný vztah a jde jen o sex.Takže žádný milenec,ale náhodní sexuální partneři.Nemusí mi nic vyprávět,vše vidím na vlastní oči a pak si jen povídáme co se jí líbilo,co ne a jaké to bude příště.Není pro mě nic víc vzrušujícího než jí to udělat jako poslední.Je po večeru(noci) pořádně vyšukaná a to mě rajcuje.To byla i její podmínka že budu poslední.Nebudu podotýkat že ochrana je samozřejmostí.
piapi 11.1.2018 14:31

Velmi rozumný přístup!
Neděláte z nikoho blbce tím ze tomu třetímu muži tajíte jak se věci mají. Děláte to pro sebe a ne se tím ukájet na webu.
Oveecka děkujeme za názor.
Ten třetí vždy ví o co jde a má možnost volby.Nehledě na to,že manželce se příčí už jen to že by mě podváděla.Máme hezký vztah a úžasný sex.Jen k tomu bohužel potřebuji aby přede mnou souložila i s jinými muži.Ona říká že se jí na tom líbí především to když mě vidí jak mě to šíleně vzrušuje.Při utajeném,nebo polo utajeném vedlejšáku by si to prý neužila.A mě osobně by to vadilo.To už by bylo nabourání vztahu a důvěry.Takto si to užíváme společně a je to v podstatě jen doplněk a zpestření našeho sexu.Asi nejsem typický kandaulista ale takto mi to vyhovuje.Nevzrušuje mě na rozdíl od jiných ten pocit ponížení že jsem podváděný a to čekání až se partnerka vrátí a milostivě mi dovolí zasunout a nebo také ne.Ale neodsuzuji to,proti gustu.............
My to máme velmi podobné, jen mi vlastně ta trojka MMŽ tak nějak zbyla, nejsem asi úplně kanda, ale manželka neunesla pohled na mě v sexu s jinou ženou. Takže občas sw klub, kde si užíváme sice oba, ale ona i jiných partnerů a já jsem rád i za to.
Já se jí svěřil na stará kolena.No a nějak to vzala na konec rozumě.Jenze už máme roky,tak.........
krásný příběh díky za něj.. to musela být krása..
Moc pěkně napsáno, vzrušující zážitky
Ahoj tady par z Chomutova,Mas chuť na trojku?Ozvi se na tel.732209696.Zatim sms.Ahoj tak čekáme.
Každý tady píše o 3 nebo o kandaulismu, ale skutek utek *24*
to by se mě taky líbilo,aby někdo přede mnou šukal přítelkyni
Ahoj všem :-). Rád bych se s vámi podělil o svůj pohled na kandaulismus a poprosil vás o zpětnou vazbu pokud budete chtít.

Když mi bylo 15, potkal jsem lásku svého života a hluboce jsem se do ní zamiloval. Překrásná sexy malá slečna, s přírodními blond vlnitými vlasy, modré oči, nožkami do kterých jsem se zbláznil a divokou duší. Vzájemně okouzleni jsme spolu začali zanedlouho chodit a než jsme se nadáli uběhlo 14 let úžasného společného života. Hodně jsme se za ty roky jeden od druhého naučili a prošli jsme si nejednou krizí, kterou jsme ale zvládli a díky ní se náš vztah posílil. Nyní jsme spolu už 14 let, šťastní manželé a máme dvě skvělé děti, kteří nám dělají radost a i když je to náročné, nikdy bych to nevrátil :-). Stále se s manželkou hluboce milujeme a přemýšlíme, jak si zpestřit náš společný život, když zrovna děti konečně usnou a máme chvilku pro sebe.

Oba jsme sví první a jediní sexuální partneři. Partnerka je submisivní a já jsem dominantní. Oba nás silně vzrušuje představa, že jí unese cizí muž, bude ji trápit, ponižovat a nakonec ji znásilní, přičemž ona bude muset poslouchat a plnit jeho příkazy. Mužů může být i víc. Tyto představy provází naše erotické hrátky už asi dva roky. Dále nás baví fotit erotické akty a hrát si v rámci lehkého BDSM. Rádi chodíme do přírody, do společnosti pak jen občas neboť máme rádi svůj klid.

Vím, že představa, že je moje žena s cizím mužem se táhne už do počátku našeho vztahu, kdy jsem o ni “bojoval” s jinými kluky a protože to bylo těžké období, vytvořil jsem si z toho fetiš což mi pomáhalo danou situaci zvládat. Tuto představu jsem dlouho tajil a žil ji skrytě na Amatérech, kde jsem si o ní s cizími muži vyprávěl sexuální příběhy a ukazoval jim její cenzurované fotky. Teprve před dvěma roky jsme si o své “kandaulistické” představě s partnerkou promluvili a zjistili, že to cítíme podobně. Přesto, že mě to silně vzrušuje a partnerka se uvolila, že bychom mohli i vyzkoušet trojku s lehkým BDSM, nejsem si jistý, jestli to chci v reálu zažít. Vím například skálopevně, že nikdy nechci mít nic s jinou ženou, ale tato kandaulistická představa se po mém vyvrcholení se oslabí a vím, že bych svoji ženu nikomu jen tak nedal a už vůbec ne, aby s ní dělal takové “prasárny”, co nás vzrušují. Když ale uplyne zhruba týden od milování, představa zase začne sílit. Milování okořeněné takovýmito představami je vždy intenzivní, trvá hodiny a máme oba bouřlivý orgasmus.

Jsem tedy kandaulista, nebo ne? Jsem internetový kandaulista? Je to jen fetiš a zpestření našich hrátek? Mám se toho vzdát? Počítám, že k trojce asi jednou opravdu dojde, ale do té doby si tím chci být jistý, aby nám to bylo všem příjemné. Mám taky velké nároky na daného muže, což ztěžuje jeho nalezení. Aby tím nepodvedl svoji partnerku pokud má. Aby měl moji ženu rád a líbila se mu. Aby se on líbíl mé ženě a společně si sedli. Aby měl od lékaře potvrzené vyšetření, že je zdravý. Aby byl dobrý herec a znal zásady BDSM a chtěl si s námi hrát dle našich pravidel. Je to prostě náročné :-).

Co si o tom myslíte?
Ahoj p_jp, díky za uveřejněnou osobní zkušenost. Je čtivá a hezké. Kéž by bylo víc takových párů jako Ty s partnerkou. Ať se daří a potkají Tě ještě nové zajímavé příhody a události.
Skvele sloh .az se mi postavil ,pri predatave ze jsem na tvem miste)
Tak to jsou zážitky hodné obdivu a závisti :o

Mám všechny vaše zkušenosti před očima, kdy hlavní aktérka je ta moje :)

Hlavně to s tím trenérem je neskutečné :o :o a jak jsi byl za dveřmi... to muselo být šílené!!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To věřím... manželka asi bude mit pěknou postavičku z toho neustálého cvičení a "cvičení" co? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže ti jen vypráví nebo můžeš i sledovat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To věřím... když to nejde podle představ, taky ji řeknu ať si něco vymyslí a pak jsem během chvilky... funguje to jak kouzlo :D a kdyby to byl real, tak mi asi praskne ve vteřině :D :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sen každé ženy, že? :D Ta "volnost"
Ahoj s manzelkou jsme spolu 28 let. Kazdy z nas mel nejaky ten ulet. Jako mlafy jsem zarlil,ale postupem casu me zacala vzrusovat predstava ze mi nekdo suka zenu. Nekolikrat jsem ji vytahl na sw party a nic az na jedne jsem se dockal, prisla ctyrka,kourila nas na stridacku zatim co ji ta doticna lizala. Vic nebylo. Pak jsem ji zacal ukecavat ze kdyz mi to delala rukou at mi vypravi jak to dela s jinyma docela to slo,ja u toho vzdy hned a hodne strikam. Ted se snazim ji ukecat ze by si zasukala s jinym a ze bych to chtel videt. Bud byt u toho nebo treba pres whatsap jen se zatim nedari.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pecka :) jak reagovala? Provokovala tě nebo přestala?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak si určitě všechno zapamatuj a pak sem dej nějakou tu citaci ;D to je nejlepsi
Ahoj jsme s manželkou 25let před pár lety jsem při sexu řekl že mne vzrušuje představa jak se na ni dívám když šuká s jiným mužem...vůbec o tom nechtěla slyšet...Teď už ji to vzrušuje když ji vyprávím jak si ji představuji jak kouří ptáka cizímu klukovi a já se dívám...ptá se mě a tobě by to nevadilo mne vidět jak šukám s někým cizím...Ne vzrušuje mě to....řekl jsem jestli má někoho s kým by chtěla šukat...prý se ji dlouho líbí jeden mladý kluk...potkávala ho v létě na koupališti...Tak sem ji řekl ať ho zkusí pozvat k nám...Tak už ho potkala v restauraci a bavila se sním řekla mu že by chtěla kdyby přišel v sobotu večer k nám na večeři....Tak jsem zvědavý jak to dopadne.....
To jsem taky zvědavý jak to dopadne :) určitě dej vědět a držím palce
Ahoj, tak jak to dopadlo? Už byl ten mladej kluk u vás na večeři? A bylo něco?
U nás byl kluk na trojce a bylo to super.
Dneska přišla manželka z práce a že si na sobotu koupila nové sexy prádlo...oblékla si ho a přišla se mi ukázat nádherné kremova barva a černý satenovy zupanek hned mi ztvrdnul penis...zeptala se jestli se bude mladíkovi líbit určitě až tě uvidí hned tě bude chtít šukat....zeptala se a opravdu chceš abych ho před tebou kouřila lizala mu koule a on mne lizal kundicku a šukal mne...co když bude mít větší penis jak ty...a bude se mi to sním líbit....řekl sem že chci aby si to užila a pořádně se nechala mrdat že já si to natočim na telef. A může se mi vystrikat do pusy...chci ochutnat jeho mladé sperma....můžete dělat co budeš chtít miláčku....už se oba těšíme....
Něco takového je i náš sen. My plánujeme masáž, která dle sympatií pozvolna přejde v šukání ve třech. Jinak to mám stejně, vzrušuje mě představa, že ženu šukáme dva, ale kdyby šukala s jiným beze mě, tak to beru jako nevěru se vším všudy. Mojí zase vzrušuje to, že se to nesmí, nesluší a že bude za couru. Při sexu si na to vždy hrajeme, já jsem tvrdý jako kámen a ona teče jako potůček. A na konec jí postříkám prsa a ona si to roztírá a předstírá, že smíchává sperma od obou a pak to ochutnává.
Máme to víceméně podobný. S přítelkyní si navzájem tolerujeme jiné partnery, ale pokud by došlo ke schůzce ve 3 s dalším mužem, rozhodně by to bylo za mojí účasti a pod mou kontrolou. A stejně tak kdyby se k nám připojila další žena, navrch by měla přítelkyně. Zkrátka jsme alfa pár :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S zájmem jsem si početl :-) Člověče já bych to asi nedával, takhle, že si odejde nechat vyprášit budku. Jedině všichni dohromady, střídačky, koukání.
Urcite to ma taky neco do sebe :D
Skoda ze nemel poradny pero aby ji pekne tvrde vymrdal ;)
Super!! To musela byt bomba ty pocity kdyz ti ji mrdal a tys nemohl nic
taky bych to svojí dovolil,aby jí vystříkal
Ahoj,moc mě láká mrdat cizí ženu.Je zde někdo takoví kdo by ji nechal odjet?Ještě se mi to tu nepodařilo. Zatím jen samí kecal :(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A natáčí ti to?Nebo si vystačíš jen s povídáním a vlastní fantazií?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Urcite dej.. myslim ze všichni tady chceme vedet jak ji dotycny nalozil ;)
Pánové, až Vám ženy odejdou za milencem budete se divit. Pochybuji že se nějaké ženě skutečně líbí, že z ní její muž dělá obyčejnou kurvu.
Žena potřebuje důvěru, intimitu. Sex s jiným člověkem pokud je k tomu dotlačena tohle zabije.
Oveecko, evidentně nevíš o tomto zaměření vůbec nic. Napřed nastudovat a potom komentovat. Většinou se mi tvé komentáře líbí, ale tady jsi šlápla vedle. Nic ve zlém. Kandů a jejich žen je celkem hodně a většinou to nikoho nezabíjí *4* Podobně jako běžná trojka nebo čtyřka, oboje je fajn *5*
Karmu: naopak vím o ní dosti. Mám zkušenost s mojí sestřenicí, která muže skrz tuhle zálibu opustila. Chtěla intimitu, důvěru, pevný vztah. On chtěl aby šukala jinde chodila domů vystříkaná atd. Z počátku se mu snažila vyjít vstříc a vnitřně se tím trápila. Čím víc se mu ale snažila vycházet vstříc tím víc chtěl. Nakonec odešla s pocitem hnusu k sobě i k němu.
@Oveecka to je samozřejmě pravda, ale ne všichni lidé na světě jsou stejní a mají různé touhy, přání a potřeby. Sestřenici to třeba nevyšlo, ale to neznamená, že u jiných to musí dopadnout stejně. Zde žena musí vědět, že svůj protějšek miluje nade vše a že s milencem jde pouze o sex
Cuckold: v tom případě mi tu chybí ty zástupy žen co tak rády šukají s milencem jen aby to pak doma prezentovaly... V celé této debatě třeba, není ani jedna jediná..
@Oveecka a proc by tu jako meli byt zastupy zen? Nechapu... toto tema je hlavne pro muze, oni z toho maji vsechny ty pocity, vzruseni a uspokojeni. Zeny take, ale ne tak intenzivni jako my. Opravdu by jsi mela tema "paroží" lepe nastudovat (pokud zde tedy nejsi pouze z duvodu, aby jsi kolem sebe plivala jed a byla nejchytrejsi ze vsech jak tomu v internetovych debatach byva {urcite neber ofenzivne... to neni ucel})
To je přesně to co myslím, odpověděl jsi si sám :)
Tak ono celkově tady na webu ženské pohlaví o sobě nedává moc vědět :D .
Oveecko, pokud máš tuto zkušenost, tak se divím, tvému prvnímu příspěvku. Podobně to většinou napíše někdo, kdo si plete nevěru s kandaulismem.

Samozřejmě, že tento způsob života není pro každý pár.
Karmu, mě vytáčí ten přístup kandu, mě se líbí když ona dělá to a to.. Ne ji dělá dobře když to a to viz příspěvek nad tímto od Tebe..
Oveecko, pokud by se kandům povolený sex jejich žen s jiným mužem nelíbil, tak by jim to zřejmě nepovolovali. Samozřejmě je to vždy nebo aspoň mělo být o vzájemné dohodě. Každý pár to má zařízeno jinak, nelze je podle jedné špatné zkušenosti, hodit všechny do jednoho pytle. U kanda párů je povolená " nevěra " v pohodě. U běžných párů může tajná nevěra skončit natlučenou kokoskou.
Je fajn když si žena umí říct co ji dělá dobře, ale to bohužel dělá jen málokterá a podle toho to pak dopadá. Né každý muž se dovede vcítit do ženského přemýšlení.
Kurvu?Proč zrovna kurvu?To o čem mluvíš neni kanda...ale kuplířství a to nemá s tím nic společného.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
@romen svým způsobem ti závidím a věřím, že si to užiješ jak se patří. Zapamatuj si co nejvíc a určitě se tady poděl ;)
@lubos40let tak posli do zpravy a uvidis jestli ti to bude vyhovovat ;)
Co zde čtu je z mojeho pohledu špatně...špatně nastavené.Především by tam měla být důvěra.Spousta ženských pojme podezření,že jsou jejich protějšky nevěrné,když na ně uhodí v této praktice.
Dále,jsem zastánce o nastaveni "mantinelů".Když partnerka svolí a má důvěru v toho druhého,měli by rozhodně společně rozhodnout na koho se s touto skutečností obrátí a seznámit ho s tím.Je nesmysl tajit něco milenci partnerky,pak dochází k ochuzovaní jedné ze stran a to vždycky.
A potom je tu poslední věc,"Něco za něco".
Můj názor je,že tohle není určitě pro žádnou ženu jednoduché(i když tam někde uvnitř jsou potvůrky) .Proto musí vidět v partnerovi tu oporu a nemít strach z toho,že kdyby se někdy něco posralo,tak se ji to nevpálí a nevyčte.Třetí stranu seznamit co může a nemůže.
Takže v závěru má kanda foto-video dokumentaci,použitou partnerku od jiného a ukojený chtíč.Partnerka má menší pravděpodobnost spadnutí do stereotypu a klid doma a milenec milenku :) .
Hlavně se musí o všem vědět,jinak to potom může skončit úplně jinak.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To že milenec neví, že jste kanda pár, tak to není, tak úplně kandaulismus, ale takový kočkopes.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechci se vam tu do toho montovat, tohle absolutne neni moje parketa, ale pokud je zenska zamilovana jinde, je to jen otazka casu, kdy bouchne dverma.... a pak muzes slintat cim chces a kde chces.
Asi máš pravdu, že je jedno jak tomu kdo říká, hlavně když jste aspoň trochu spokojení.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já čekám, kdy nám začneš sdílet i to, že jde zrovna na záchod..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zlato, jsi na fóru. Pokud nezvládáš názor jiných lidí doporučuji na fóra napsat *14*
Dobře Ty... ovečko jedna :-) asi ne každý je v pohodě jak píše..
Pleteš se... přesně od toho zde toto vlákno je... aby sem romen a další co budou chtít, psali své zkušenosti a zážitky na dané téma. Pokud to tobě nic neříká a přes známé o tom znáš jen negativní informace, tak se pozdrž komentáře a nebo v tom lepším případě sem vůbec nelez! To je jakoby by jsi byla zástupkyně techno hudby a psala na punkové fórum co že to ty idioti poslouchají za sračky... no prostě úplně mimo mísu...
Cuckold666 12.1.2018 20:56

Bohužel, pleteš se Ty. Zde je veřejné fórum kde může každý psát svůj názor. Já narozdíl od Tebe a toho druhého mám slušné chování, nepoužívám vulgarismy a neposílam nikoho nikam. Vaše vyjadřování jen ukazuje Vaší úroveň.

Pěkný den *14*
Nepamatuji si, že bych použil vulgarismy to za prvé, tak si prosím dávej pozor na to co píšeš. Máš slušné chování? K tomu mi moc nesedí tvůj posměšný příspěvek, kdy čekáš, že romen bude informovat, kdy jeho polovička chodí na záchod.

Moc nechápu co z toho máš... k tématu se již nijak nevyjadřuješ i když pominu, že se nejmenuje "Jaký je váš názor na kandaulismus" . Zde opět nezapomeň zmínit, že se jedná o veřejné fórum...

Už tvé výstřely do tmy nebudu komentovat, akorát se to zde díky tomu plní úplně něčím jiným než bylo původně myšleno.

Zkus se nad tím zamyslet a nekaž to tady.

Pěkný den i tobě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano... je to hra na tenkém ledě, ale pokud pár ví na čem je, že jde pouze o sex, mají v tom jasno a dané hranice, tak to může fungovat.

To však nic nemění na tom, že nechápete smysl tohoto tématu. Kdyby mě zajímalo jak je toto na nic, jak to ničí vztahy a já nevím co ještě, tak to zde pojmenuji "Zkáza jménem kandaulismus"

Mě ale zajímají zážitky a zkušenosti těch, kteří v tom umí chodit, kterým se to líbí a kde to funguje.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U párů s kanda a cuckold zaměřením je sex a případně vztah s jiným mužem po vzájemné dohodě povolen. Většinou si pár stanový určitá pravidla a ta se oba snaží dodržovat. Samozřejmě, že takový vztah není pro každý pár, ale větší pravděpodobnost, že se vztah rozpadne je u párů, co provozují klasickou trojku nebo čtyřku.
Pánové, to že vám sem píší i lidé s jiným názorem je pochopitelné. Oveecka je evidentně odpůrce takového způsobu života a má na to právo. Vy zase máte možnost na podobné příspěvky nereagovat a dál si to tu vytvářet podle vašeho zaměření.
Ahoj tak to vyšlo sobotu večer kolem 19h.zvonek šel jsem dolů otevřít jen v županu pod ním nahý vyholeny penis prdelku taky…u dveří stal mladý kluk manželka neřekla že je tak mladý 22let. Nám je oběma 44. Mne nevadí že si pozvala tak mlad.libi se jí mne také pozval jsem ho dal pozdravil jsem ho a představil jsem se..on opetoval řekl já jsem Honza a naklonil se ke mně a lehce mě políbil na ústa…no nádhera.. šly jsme na horu do obýváku kde už byla manželka seděla na gauči v sexy prádle a županku v tv.eroticky film..nalite vino rekla ahoj Jendo posad se vedle mě..najednou jsem slyšel zvonit můj telefon..volal můj šéf že potřebuje abych přijel za ním na 20min. rikam to manželce jestli to nevadí řekla že neee ale ať přijedu brzy zpět ze si dají s Jendou zatím víno…oblékl jsem si jen kombinezu a jel..manželka zůstala sama s Honzou….když jsem přijel k šéfovi pozval mě k nim do vily byl tam sám že mu odjela rodina pryč ptám se co potřebuje…on nic neřekl jen mě chytil v pase a začal mě vášnivě líbat na pusu…já jsem se odtáhl on se zeptal jestli jsem i na kluky ja sem kyvl…tak pokracoval v líbání oba jsme vzdychaly vzrušením.. on se svlékl do nahá i já sem sundal kombinézu …začaly sme se spolu mazlit já myslel co asi dělá doma manželka…vzájemně jsme se vykouřily vystrikaly užil jsem si to on také řekl jsem že musím domů…když jsem byl před naším domem potichu jsem zaparkoval a šel na horu do obýváku kde televize hrála ale Honza a žena tam nebyly zaslechl sem z ložnice hlasy pomalu otevírám dveře vidím žena nahá jen podvazky a kozacky Jenda uplne nahy lezi na postely zena na nem sedi jako na koni jeho vyholeny penis v sobe a pořádně šukají neví že jsem přijel pozoruji je a penis začínám mít zase tvrdý…svléknu se do nahá a honim si ptáka oni vášnivě šukají hlasitě vzdychaji Jenda říká už budu Alenko stříkat..Alenka je manželka.. Ala najednou se sedla chytla jeho krasny velký penis rukou začala ho honit před otevřenou pusou a říká mu všechno mi stříkej do pusy chci tvou mrdku všechnu spolikat..Honza ano stříkám všechno spapej děvko než se ti vrátí manžel…Alenka říká Honzo máš nádhernýho velkyho čuraka většího nez manzel krásně si mne mrdal moji kundičku..až se vrátí manžel chci vás v sobe cítit oba společně..Já stal tak že nevěděli že už jsem tam..Honza se postavil začaly se spolu vášnivě líbat a šukal manželku na stojaka pak ji otočil a zajel do ní ze zadu mrdal jí ona už mne viděla že se dívám a honim si ptáka..podívala se mi do očí co bude dál mrknul jsem na ni ať pokračuje usmála se a hlasitě říká Honzo mrdej ano mrdej mne píču chci aby ti potom manžel kouřil čuraka budu se dívat chci ho vidět říkala..je buzna vim ze rád kouří mladým klukům…a uz se nechal i šukat do zadečku vyprávěl mi to…to už jsem vlezl do ložnice a rikam užíváte si mrdani beze mě Ala říká Honza mě krásně mrdá ten se usmál a šukal manželku dal..Já si stoupl nahý za Honzu přitiskl se k němu na tělo a líbal jsem ho na krk a šeptal šukej moji ženu stříkej do její kundičky náplň jí můžeš zmáčkl jsem mu koule a cítil jak stříká do Alenky..ta se otočila a říká a teď ho vykouříš Jirko… Já sem řekl ano miláčku pěkně honzu vyhulim jeho velké péro to už sem lizal jeho koule ptáka cumlal žaluda honza si to užíval..Alena si prstila kundu a dívala se jak já kouřím vyholeny hladký penis..ptala se jestli mi chutná kýval sem ano..chci aby tě mrdal do prdelky a ty šukal mne píču..chci vás vidět jak spolu mrdate.. Já jsem šel na čtyři před honzu vazelinou mi namazl prdelku sobe ptáka a pomalu začal tlačit citim jak do mne zajíždí žaludem pak už celý a jemně mi šuká analni dirku Ala se dívá a říká..Ano ano honzo mrdej mého manžela je to buzna má to moc rád..lehla si podemne a mého ptáka si strčila do pusy a kouřila ho...Honza mne krásně mrdal cítil jsem ho v sobě hluboko zrychloval že už bude...Ala mu řekla vystrikej mu prdelku už sem cítil jak stříká a plní mně...užívaly jsme si dlouho do noci všichni společně a pak sme spolu usnuly....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
romen: už jste to tomu chudakovi řekli, nebo z něj stále děláte v*la, aby byl zamilovaný?
A teď neprudím, fakt mě to zajímá.*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak já zrovna tohle fakt nemyslela jako prudu. Se mnou se dá bavit i celkem normálně.
Pokud Tě zajímá moje úchylka tak to jsou zuby. Jsem totálně ujetá na pěkné zuby *1* fakt.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Moc mě láká si psát a ne jen to o cizí žene.Najde se tu muž či pár na takovéto psaní?
Myslím že je to pěkný pohádkář.:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, to moc dobře znám. Nejkrásnější pocit, jaký může nastat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč bys to neunesl? Třeba by se ti to líbilo..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jak to vypadá, něco nového..?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ať šuká podle domluvených pravidel nebo ji kopni do prdele.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vše by mělo být založeno na vzájemné důvěře, ale u vás se to jaksi zvrhlo.
Také mě to zajímá rád bych viděl moji s jiným ,ale ona mi to odmítá
tak někoho přived domů,a půjde to samo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky bych rád popsal s nějakým Kandou,pokud máš zájem napiš vzkaz,
Moc rád o tom s někým pokecám.Napis mi
Moje jde za chvíli, za dvě hodky je zpět pěkně vystrikana. Hned na ni vlitnu
ahoj také bych chtěl vidět mojí jiným
No včera jsem byl v práci a kolem 14:00 k nám přijel pritelčin kamarád dlouho to asi neměl .psala my že si to jde s ním rozdat a 14:20 my psala že už odjel 14 :40 jsem přijel dom všechno ji nastřikal do pipinky vyděl jsem kalhotky úplně durch mokré nádhera když jsem klečel a sundaval je dolů vydel jsem jak ji stéká semeno po nohách byl jsem s toho tak nadržený že jsem ji musel hned začít lízat její šťáva a semeno dohromady prostě nádhera
Kurví se Ti často?Podle toho co jsem četl,tak je to mrška šikovná.
Jedna z nádherných ukázek vzorné manželky. Tohle by se mi taky líbilo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano existuje to, máme to tak. Asi to moc párů nemá.
Včera jsem rozjel opatřování nového milence pro manželku nebo že by to rozjela ona sama? On tak nový není, šukali jsme ji spolu ve trojce už před lety. Pak jsem býval pracovně mimo, tak jsem jim to domluvil jen ve dvou a sám jsem na druhý straně zeměkoule honil s představou, že právě oni dva šukají. On má nádherný péro, určitě přes 20cm a taky dost široký a pěknou výdrž. Roky jsme se neviděli. Já jsem opět často pryč, takže zatím na společnou trojku je to složitější. Manželka na začátku září přišla s tím, že ji popřál k narozeninám smskou a že by mi chtěla udělat radost a zašuká si s ním. Několik dnů se neozval. Tak jsem mu napsal já. Že vím, že si psali, že to je dobře a jestli by mi jí zase pořádně neošukal. Takže se to slibně vyvíjí. Už si domlouvají termín. Doufám, že budu mít od obou podrobný popis akce a snad i nějaké audio se vzdechy nebo fotečky či video. Ale hlavně se těším, až přijedu potom domů a skočím na ní, abych ji šukal, že budu mít krásné představy, jak ji projíždělo to péro přede mnou.
Tak jeden kámoš mi ji ošuká snad dnes večer. Druhý ve čtvrtek i v pátek. Tak se těším, jak zasunu já až ona příjde domů z šukání.
Tak z avízovaných tří šukání byly jen dvě. První kámoš to na schůzce přehnal s tím, jak ji chtěl v obchoďáku furt líbat a hladit na zadku i jinde před lidma, vykládal pořád o své manželce a tím to vše zazdil. Takže mu nedala. S druhým si dala pořádný sportovní výkon při šukání ve středu i v pátek. Já přišel na řadu v sobotu a bylo to příjemné, když jsem v ní jezdil pérem a vybavoval si jak to samé nedávno dělal kamarád. Ještě ji pořádně protáhnu dneska. Jo a v plánu má šukání v Holicích v Saunovém ráji, tak uvidíme co uvidíme.
A nejnověji nyní v neděli, pípl ji telefon a ona, že ji píše kolega, že je v práci a jestli nechce na kafíčko. On je 30 letý pohledný sportovec. Tak se zeptala, jestli může, já souhlasil a ona celá rozklepaná vyjela za ním. Pak zahlásila návrat po 1,5 hodině a líčila, jak se svlékli u něj v kanclu, ona si lehla na gauč, roztáhla nohy a frndu a on si ho nad ní rozhonil a pak ji ho tam zasunul. Další polohu, kterou ona miluje dali zezadu a pak ještě ve stoje a vystříkal se na stůl s objednávkama. Velebila jeho nádherný dlouhý péro. Samozřejmě jsem ji musel hned zkontrolovat kundičku. Měla ji ještě od prcání roztaženou a teplou, tak jsem hned zasunul a ošukal. Ona byla šťastná, že se se mnou konečně udělala, protože na to si ji musí honit a s milencema se honit frndu stydí, nevím proč. Takže s ním měla krásný pocity, ale neudělala se, to až se mnou, když si ji honila. Býváme pak oba stejně hotový a tentokrát jsem musel stříkat do ní. Jen včera při šukání jsem trochu zalitoval, že jsem ji to povolil. Vzpomínala na jeho delší péro, než mám já. Že to s tím mým není ono. Blbka.
Ona není blbka. Pokud měl větší péro tak je to asi fakt. Akorát byste se měli domluvit, jestli to chceš slyšet a jestli ti to má říkat. Pokud nechceš, tak není problém jí říct, ať si to nechá pro sebe. Někdo to chce slyšet, možná bych řekl většina. Já bych to chtěl slyšet, že má větší a lepší péro. To k tomu patří, si myslím.
Jo, máš pravdu. Miluju, když mi popisuje šukání i jeho péro. Jen mě ten její výrok pobavil. Zatím co měla milence, tak všichni je měli menšía vrněla, když jsem ji hned po nich omrdal já. Že je s tím mojím spokojená. Teda až na druhý extrém, kdy jsme spolu měli trojku s kámošem, ten ho měl obří na šířku i délku. Asi tak, že při orálu mi jeho čůrák málem natrhl koutky úst a když ji šukal, nemohl nadoraz, že jí to bolelo.
Tak jako má chlap různě velké péro, tak má ženská různě velkou vaginu. Když se sejdou dva kompatibilní lidi, tak je to super. Ve opačných případech je to vždy o kompromisu. Malej nestačí, velkej bolí. Já ji vždycky říkám, že by měla zkusit velkého, že to je zážitek na který se nezapomíná. Ale já když ji mrdám fest nadoraz tak ji to bolí a to jsem slabší průměr.
Hledáme normálního chlapa s větším M (minimálně těch 18 cm) a věkem nad 40 let na dlouhodobý vztah MŽM.
Ne žádnou lemru, ani sub, ani BI.
Podmínkou jsou i tvoje zkušenosti s podobným vztahem.
Rozhodně bys měl být mobilní a maximálně 100 km od Nové Paky.
Před tím než se rozhodneš odepsat si pořádně přečti popisek v mém profilu, mám tam více informací.
Pište jen když máte fakt seriozní zájem. Honiče, snílky a lháře bez pardonu mažeme.
P.S.
Můžete být i dva kamarádi, v tom případě by to bylo také příjemné....
Moje źena se dnes vrací z víkendového setkaní a partou kámośek a kámošů. Těším se co povypráví
a nic ...............................................................
Mě bývalý přítel půjčoval jiným chlapům běžné a koukal jak si roztahují pysky a vycapuju picu...moc ho to rajcovalo
tak pokud se to libilo obema......proc ne ;)
Tady jsou dvě zásadní věci. 1) musí o tom probíhat komunikace. 2) Musí to chtít oba dva.

Ten pohled, kdy do manželky vniká velký a silný penis, manželka se svíjí tím, jak ho cítí a vidíte jak je vzrušená, je prostě skvělý. Nejlepší je když si manželka na první kolo vezme toho "cizího" a vy jen sedíte a koukáte, jak to borec dělá manželce.

Na druhé kolo už jdete oba dva a začnete se s borcem střídat na manželce. To je úplně super.

Tohle je uchylárna, ale zatraceně sexy, když manželku bere jinej, vás kouří a pod borcem se udělá.

Ale! Musí to chtít oba dva. Jakmile to chce jen jeden a ten druhý to udělá kvůli tomu prvnímu, tak to má vždy následky.

Na tento typ sexu musíte být vyzrálý a vyrovnaný typ chlapa. Přeci jen vaší manželku před vámi šuká jinej chlap.
Manžel mě rád pozoruje, když mě šukají jiní muži. Proč mu neudělat radost!? :-)
Rád bych mu tu radost udělal. Kdy se ti to hodí?
Opět jedna, co zaslouží pochvalu. Pěkný den i šukání.