Velikost M

...

Ahoj,mám dotaz-problém.Vím pořád dokola ...
Když ho mám ztopořenýho ,tak velikostně cca 16cm.Při normálu cca 5 cm a na pohled je opravdu malej.I těch 16 si myslím že nic moc.A tak mně zajímaj vaše názory co jsou na tom nějak podobně.Máte z toho nějaký mindráky ?
Myslím ,že na pohled jsem pohlednej,aspoň podle holek co mi říkaj a občas i nějaká přijde.Ale já je většinou odmítám,protože netuší co mám v kalhotech.A dost se za to stydím.Je to i docela dobrá palba na psychiku,která je téměř na dně a myslím ,že z toho stresu mi pak nechce i kolikrát stát i když mne holka vzrušuje ...
Budu rád za jakékoliv podněty apod. a třeba se o tom i pobavit.Hezký den
To jsou zase problemy ... mam ho 14cm a jsem v pohodě... holek jsem mel dost a staci to. Jako dukaz jsou opakovane navstevy milenky jejiz borec ma 20cm kladivo a chodi pichat za mnou... asi tak a pokud to nektere nestaci tak je treba najit jinou... jinak kdyz mi bylo 18 tak jsem z toho taky mel mindraky ale ted se tomu uz jen směju
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A jak ho máš velkého ty, Fernande ?
Většího jak já? *3**2*
Prostě to neřeš, pro ženy jsou důležitější věci než velikost penisu, třeba obnos na učtu, auto, dum, schopnost sypat a mlčet...*3* Ne prostě nemaš z čeho mít komplex*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele, tohle je uzasna odpoved, kterou by to chtelo kopirovat kazdemu, kdo si mysli, ze ma tenhle 'problem'...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak je to těžko uvěřitelné *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To byla jen reakce na ty hrátky s tím 4 cenťákovým kladivem, nic jiného *4*

Já tedy znám a ve svém okolí mám, ženy vyžadující od muže spíše opak, spíše opačné velikosti. Naprosto opačné.

Nicméně respektuji, že jedna chce to a jiná opak. Proto je sex tak pestrý. *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Že by konečně někdo, kdo nemá potřebu jen machrovat, chlubit se a vést blbé řeči? Ano je to tak, schopnost přivést ženu k orgasmu z 99% nezávisí na jeho velikosti, ale schopnostech! Přestaňte už konečně řešit velikosti pindíků, nebo snad kozenek, a řeště spíš to, jak se partner/partnerka snaží upřímně a nesobecky dopřát rozkoš tomu druhému...Mindráky si dělějte ze svých charakterových rysů, né z toho co Vám nadělila příroda, to neovlivníte...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady v tom máš naprostou pravdu. Málokterá žena napíše, mám doma u chlapa 13 cm a chci 20cm. Většina si těch 13 vychválí.
V seznamce je to taky jak říkáš. Většina píše že chce větší M, často uvádějí více jak 20 cm. Proč?
Já zase tvrdím, že to není o cm....
No ono je třeba se taky zamyslet nad tím počtem žen zde na seznamce... Je to jen kapka v moři a na tyto servery chodí většinou je lidé, pro které je sex nečím víc... jinak v normálním reálném světě je to trochu jinak... Já tu velikost kdysi taky řešil ale uplně zbytečně, protože 14cm stačí, a které ne tak ta si najde většího....stejně se to nedá nikal ovlivnit, jak narostl, tak je....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to bych jí mohl nabídnout jednoho bujného hřebečka z našeho hřebčína.....*1**1**1* A až by jí ho tam vrazil, tak by praskla ja pumpa v zimě..*22**22*
Také nemám ráda dlouhé penisy. Za mne je ideál silnější, tak 14 cm.
Nabízím silnější 17-ctku, ale do Conga za tebou nejedu......*1*
Ona hledá jeho: Druhe kolo eliisss 5.2.2018 16:23
Tak zkousim znova. Jen inzerat poupravim: piste prosim rovnou s fotkou a pouze muzi s velkym M. 20/5 a vice. Dekuji.

:D
Hmm, 20/5, tak ta má apetit, ta netroškaří *2*
Ja nevim. Kdyby jim za spravnou odpoved nabizel penize, nebo kdyby tady odpovedi byly s fotkou, plnym jmenem a bydlistem, pak jo. Ale proc by anonymne devcata nemohla rikat pravdu?
K čemu péro, když tady 99%chlapů nebo nemá mozek a neumí číst.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Porsche mě nebere :))
Když ale budeme mluvit třeba o H2 *18*
Já myslím, že u většiny postačí ta zlatá kreditka *4*
I když ta 911 by mi šla k pleti, to mohu *3*
Shrnuto, kazde zbozi ma sveho kupce. A vztah (ani jen milenecky) se netoci jen kolem te jedne veci. Clovek je dodavan jako balicek vlastnosti a u muze je penis jen jedna z nich. Pokud ho ma maleho, ale umi s nim a jinak je to uzasny chlap, tak to zena zaznamena jen napoprve kdyz ho uvidi a pak uz to resit nebude. Stejne jako chlap prsa. Ja ho mam tak akorat, ale vcelku tenkeho. Zadna si nikdy nestezovala, naopak. Moje snaha je vzdy aby si to co nejvic uzila partnerka a stiznost nikdy zadna.
tak já jsem na tom trochu podobně...sice si o sobě nemyslím, že jsem pohlednej, ale v ostatním souhlasím....bojím se udělat krok a nějakou pozvat na rande, páč kdyby se zadařilo, tak by přišel trapas v posteli (jé ty ho máš malého, přitom mám český průměr 15 cm cca). Fakt se toho bojím už od puberty. Jednou jsem byl u jedné profi na sexuální schůzce a na otázku: jakýho ho mám? odpověď byla: parádní, stojí ti jak kámen a velikost je víc než dobrá,,,nevím, zda mi kecala a dodala mi odvahu ho do ní zasunout a nebo mluvila pravdu,,,říkala mi také, že k ní chodí lidi, co ho mají 8 cm, nebo že se jim nepostaví a tak......Mám z toho psychické problémy, nízké sebevědomí a rande je jednou ročně a to neúspěšně, páč se chovám jak debil :D ....Ale snad se to změní, vím, že holkám o velikost nejde, ale co když jo, ale jen se to bojí říct? můžeme o tom provádět průzkum a pravdu se nedozvíme :D :D
Souhlasím s tím,co píše Trichophilia. I když jsem chlap tak považuji za směšné a dětinské řešit velikost penisu.Důležitá je přitažlivost celé osoby a vzájemné porozumění.Pravá výhra je mít partnera,se kterým to člověka baví a jsou na stejné vlně a přesto rozdílní.Taky u žen neřeším velikost prsou,štíhlost nebo baculatost.Někdy se najde někdo,kdo má takovou jiskru,že všechny tělesné parametry se stávají zbytečností.Lidi nebuďte povrchní.Neřešte centimetry,kila a jiné hovadiny.Místo toho spolu raději komunikujte a mějte se rádi.
Tak já třeba ta kila řešm - nelíbí se mi hubené, 1čkářky nebo neoholené. Jak na fotkách, tak asi i ve skutečnosti (zde mám zatím jen jedinou možnost - mrknout na manželku, která se naštěstí holí).
A co tady čtu inzeráty, tak nejen ženy vesměs požadují pořádná děla.
A jak mám asi neřešit centimetry, když mi malí chlapi (myslím výškově) nepřipadaj dostatečně eroticky přitažliví?
:) no každá většinou chce zdatného vyššího chlapa. Ale kamosce sem dohodil kamaráda co byl prcek :) ale měl 19cm a 5.5 šířku o tom sem jí nic neřekl :). Byla proti ani schůzku nechtěla kort že je malej že jí to je nesympatické. Prekecal sem ji nakonec páč byl rozumnej a oslovil ji obličejem a chováním. A když došlo časem na postel hned mi volala aby sme se sešli na pokec :) říkala že na velikost postavy nikdy koukat nebude že to je fajn chlap co se jí zastane podrží ve všech směrech vic jak obří, a že je i hezkej a neřeší to že je větší jak on. A na závěr prej ji totálně rosekalo když se svlékl a pomalu to co tam měl bylo větší jak on že to byla hezká podívaná takovej nepoměr :) ... Takže na vše se dá zvyknout vždy je něco pro a proti :)
16cm je naprosto v pohodě a dostačující.
Sám mám tuhle velikost a nikdy jsem neměl problém holku uspokojit.
Ono hlavně nesmíš věřit chlapům, když všichni píšou, že mají 19++, protože většina z nich to měří snad od analu :D