tanga - pánské, dámské

tanga - pánské, dámské - kdy a proc nosite?

Ahoj ve spolek,

už poměrně dlouhou dobu nosím pánská tanga, vlastně už od základy, postupem doby méně a méně tajně. Stává se to pro mě normálním prádlem na cestu do práce, sport či na doma. Slečna si pomalu zvyká a mě tanga víc a víc baví, jak na mém zadečku tak na slečny. Jak to máte Vy? Páni? Slečny? Jak se vám libí panské či dámské zadečky v tangách? Letos přemýšlím o tanga plavkách, jen si nejsem jistý zda to u chlapa není lehce pobuřující i s k tomu vhodnou postavou.

díky všem za názory a odpovědi
Příspěvek byl smazán.
A jaké jsi zkoušel? Dlouho jsem hledal ten "správný střih" a velikost. I u tang neplatí, že méně je více.
Tanga - string tanga - nosím už cca 20 rokov a sús super
Tanga jsou super. Příjemné pohodlné hlavně v létě. Nosit v létě trenko-slipy nebo trenky, to je jako dát si na sebe dvoje kraťasy. Já nosím téměř výhradně tanga. Plavky neřeším, protože jsem naturista.
Zajímalo by mě jaký názor na muže v tangách mají ženy. Jestli to jim připadá sexi.
Mě se tanga na mužích nelíbí.
Mě se tanga na mužích nelíbí ba naopak se mi celkem hnusí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlasím s každým slovem. ;-)
Já souhlas, taky je nosím, ale musí to být luxusní třeba Olef Benz. Co se tyče nošení pohodlí, tak jak v sametu na obláčku, naprostý luxus... Partnerce se taky ze začátku nelibily, ale když začal nosit ty luxusní, které vypadají opravdu mnohem lépe, tak si na to zvikla a dokonce se začali líbit. Člověk nesmí mít předsudky...
Já nosím pánská tanga velmi rád. Dříve jsem si myslel, že je to prádlo pouze pro holky, ale i já se v tomto prádle a plavkách cítím velice dobře. Hledám tímto přátele, kamarády obého pohlaví na pokec a výměnu fotek.
Kam nosis plavky? A jake byly reakce okoli? Nerad bych tim nekoho pohorsil.
tanga plavky nosím pouze na dovolené u moře. Naše společnost není dosud dost připravená a tolerantní, aby se daly tyto plavky normálně nosit i u nás.
Taky by mě zajímalo jak okolí reaguje na plavky tanga. Třeba v aqua parku, plovárny apod. Poděl se o zážitky z reakcí.
Tanga jsou jsou krásný vynález, ale já preferuji nahotu.
Hezká diskuse, ale koukam že ani hubena postava slečny nepřesvědčí. Škoda, mam trochu pocit, že se pak člověk trochu stavá spíš podívínem.
To opravdu není ženská které se to líbí? :-(
Asi jich vazne moc neni, je to skoda
Já tanga též nosím normálně jako běžné prádlo, ůplně všude do práce na sport atd. To že se ženským nelíbí je jejich problém, mně se zase na nich nelíbí že nosí takový ty jakoby boxerky. Tady je podstatné co se líbí mně a co je mi na těle pohodlné potažmo i praktické to že se to někomu nelíbí, tak ať mi prdel políbí. Mně se taky nelíbí věcí a musím je strpět.
Mě tanga vzrusujou až moc kor na dámském zadečku
Sám nosím bavlněné trenky.Je to opravdu pohodlné. V létě se v tom nepotíte a v zimně naopak zahřejete.Tanga bych na sebe nevzal.
V zimě to má asi logiku, ale v létě mi to připadá jako dvoje kraťasy na sobě. Prostě v létě jsou tanga pohodlnější.
Pánské tanga bych na sobě nesnesl. Není nad pěkný trenky, či boxerky *18*
U muže vypadají směšně. U žen se mi líbí na pohled ale chápu že na nošení to není pohodlné
Tanga nosím již několik let jako řádové spodní prádlo denně jak v civilu tak v práci pod montérkama na opalování na koupání. Na kolo i občas jocsky. Partnerce se toho moc nelíbí ale chápe to proč to nosím má toho obrovské množství výhod, taky původně to bylo hlavně prádlo určené zejména mužům, pak až to začali nosit ženy.
Můžeš prosím napsat jen část těch výhod ?? *18*
Tak výhody jsou dány, už tím, že to prádlo je minimalistické. Tudíž nedochází ke zbytečnému a tak masivnímu pocení půlek, další věc, pakliže nosíš džíny 👖 tak se ti nic neroluje třeba jako nohavičky u boxerek, kord když nosíš třeba obtažený kalhoty či tepláky. Další věc tanga které mají váček což již většina má tak se snaží držet nádobí od těla a tudíž se nepotí a krásně ti pipín luftuje totéž platí i o vejcích. A neposlední řadě je to ideální prádlo na opalování tam kde nelze být nahý, totéž platí i o koupání. Vem si kolik vody vyneseš z bazénu či řeky atd. jenom v těch koupacich šortkach nebo v koupacich boxerkách a jak to pěkně potom studí na stehna a ledviny, no no tak jste pak všichni hrdinové co, ale pak to polovina lidí odmarodí že jsou nastydlí. To že tanga nevypadají na mužské postavě hezky se nepřu,ale výhody jsou dány jasně a karty rozdány.
Ještě že výše uvedené problémy dokáží vyřešit moje letní boxerky Klimatex. Dokonce je nosím i pod ledvinami.
No nevím *18* tanga nenosím, jen trenky, nebo boxerky a nic z toho co popisuješ se mi neděje, takže žádný karty *1* a plavání do toho netahej *3*
Ale proti gustu,...
Jako tak každému vyhovuje něco jiného no mě trenýrky a boxerky již nevyhovují od 22 let takže já již nosím pouze tanga a nehodlám to měnit. Nosím to co vyhovuje mě a to že se tomu někomu nelíbí to není můj problém.
To že se něco někomu nelíbí není problém 😁 a ani tě nikdo nenutí nic měnit. Já jen čekal ty výhody a ono nic *18*
Jo, ženy přehrály pánský šatník od kalhot po trenky a chlap, když si oblékne pánská tanga tak hroznéj. Vyrůstal jsem jako většina dnešních 40 na adidaskach a dneska kdybych si je vzal, tak budu divné, že je to pro ženský.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak podprsenka je mi tak trochu k hovnu že jo, ale chlap je člověk pořád bez ohledu na to co nosíš za prádlo.
Budu si muset nějaké spodní prádlo pořídit.Mé trenýrky už mají díry na koleně.... *18*
Tanga jsou pro buzeranty. Ne pro gaye, pro Buzeranty. *6*
Přesně, buzerant (buzeruje) a gay (gayuje).
Ne, gay je chlap kterému se líbí chlapi. Buzerant je debil v růžových elastakach *22*
Tak to je v pohodě to nejsem ani jeden příklad.
Jo ty nosíš tanga *22* jsou prostě věci které sluší jenom ženským, jako třeba rtěnka, podvazky a také tanga. V profilu máš hetero ale v těch tangách opravdu vypadáš jak buzerant:) peace...
Akorát je v tom rozdíl buzerant buzeruje a já nebuzeruju.
Tím pádem holky co nosí tanga by měly být podle tebe lesbičky, gejky, buzerantky a jak by měli na sobě normální kalhotky tak jsou to normální hetero ženy?
Buzerant nevím jak v Čechách ale na Slovensku je to původní označení gaye, které se změnilo protože bylo pro gaye urážlivé. Něco jako Cikán a Rom. Pak některý lidi začli používat výraz Cikán pro nepřizpůsobivé a Rom pro slušné tmavší lidi.

K těm ženám, špatně pochopeno... S ženami to je jinak, můžou nosit panské tenisky a být pro chlapa sexy, dokonce můžou být sexy i v panské košili. Zkus ty být sexy pro ženu když máš na nohách kozačky, na sobě hedvábnou halenku a do toho tanga. Holly shit.
V tomhle směru na rovnoprávnost zapomeň 😃 Je to stejný jako když žena dá na dětském hřišti cizímu dítěti bonbon, vypadá to jinak jako když ten bonbon dá cizímu dítěti chlap 😂

To stejně hloupý argument jako když ženy nesměly nosit kalhoty, jezdit na koni obkročmo a musely být zahaleny od krku po kotník, jinak to nebylo slušně a sexy.
Holky volájí po rovnoprávnosti a májí problém s klukem v tangach. Trochu pokrytecké, řekl bych.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rozhodně ne, koho sem tím oslovil ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Výborně, výborně, konečně někdo kdo zná drobet historii a zná problematiku tohoto prádla. Jó neznalost zákona neomlouvá. Pak se tu bav s mentálama co ví úplnou píču.
Jo, z historického hlediska mas pravdu, což nic nemění na tom ze tanga jsou pro buzeranty...

Víš jaký je rozdíl mezi vzdělaným a rozumným člověkem?
Vzdělaný strčí rajče do ovocného salátu, rozumný ví že to je kravina.
Tanga = rajče v ovocném salátu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Netvař se ze jsi nepochopila pointu ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No vždyť také je. Pořad nechápu co řešiš ? Nejsi trochu zmatená ?
Jak nosíš péro trvale pretažený nebo s predkožkou takže zahalený žalud?
No protože jak ho nosíš tak od toho se odvíjí jestli jsi buzerant nebo hetero.
Ne takhle to nefunguje :) funguje to pouze s čisté ženským atributem na mužském těle...
Nahoře jsi psal ze to partnerce vadí. Nedivím se ji. Jak se muže pyšné nosit se svým klukem po městě, když on má na sobě tanga? *6* Partneři ve vztahu se vždy vzájemně reprezentují. Taky se mi nelíbí to zženštováni mužské populace, líbí se mi když žena je ženou a muž mužem. Obhajuješ mužské tanga funkčními důvody ale pravdou je že je to pouze otázka vkusu, a rad si prečteš souhlasné komentáře od chlapů se stejnou “úchylkou” dává ti to pocit ze to je společensky v pořádku. Ale není, 95% lidi raději mlčí aby se té náhodou nedotkli... ;)
Klidně si to doma nos když se ti to líbí, ale necpi to ostatním a když jdeš ven s partnerkou vem si boxerky nebo trenky ať se za tebe nemusí stydět, je to taky otázka ohleduplnosti ;)
Trenýrky a boxerky nevlastním tudíž je nemůžu nosit tanga nosím normálně běžně i když jdu kamkoliv s partnerkou zvykla jsi na to a už jí to nevadí. A na nemůžeš soudit lidi podle toho jaký kdo nosí prádlo. Přesně tohle bylo cca 15 až 20 let zpět co se začali chlapi holit ptáky tak ty vyholený byli automaticky gayové a buzerati a najednou teď to dělá většina a už nikdo nikoho neosočuje. Tyhle jsou všechno jenom kecy kecy a zase jenom kecy. Do budoucna stejně přes polovinu chlapů ty tanga začnou nosit protože zjistí jejich přednosti stejně jako to je s holením. Kydy akorát jenom kydy.
že ti to stojí zato.vykašli se na nějaké vysvětlování.nos to co je ti příjemné a na ostatní hoď bobek.kdo nechce-nepochopí.*4**4*
Přesně, ne nebudu to řešit a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí.
Žádný přednosti to nemá *1* to je jen tvůj názor.
Ať si každej nosí co chce! Ale nepodsouvej něco, co to nemá *1*
a ty jsi jak dlouho nosil tanga že to víš tak jistě?
*1* chtěl jsem po něm výhody, nejsou žádné. Až mi je napíše on, nebo ty, neřeknu. Chce být jen středem pozornosti ! Ale psát mi výhodu při koupání nebo, že se mu bimbas nepotí, tak to je blbost. *18* uznej. Buď si neumí koupit normální prádlo a nebo je divnej. Já vím, kdo není dnes divnej.
Dle současné módy a mediálního trendu bude do budoucna polovina chlapů kouřit ptáky ;)
Jó jasný viť tak já si tady z toho dělám prdel a říkám i moji partnerce se to nelíbí že to nosím ale chápe to a už si zvykla, nosím to čistě z praktických důvodů.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Tanga
Chlap, muž, kluk je v tangách při nejmenším směšný, nelíbí se mi to. každopádně v tangových plavkách budeš středem pozornosti, i když pochybuji, že bude méně obdivných pohledů :-).
Ja panske tanga nosim uz velmi dlho a mam ich vela ale nosim aj jocksy tiez mam vela kuskou a fakt super
Moc rád nosím pánská tanga vždy a všude
Mě se tanga na chlapech líbí, ale musí mít na to postavu. Pupek a chlupatý zadek se k nim fakt nehodí. Působí to pak dost asexualne. Za to na takové svalnate postavicce a na pěkném zadečku je to top. Ještě že žádný z mých kolegů je nenosil do práce, to bych neodtrhla oči 😂 taky pěkně upnute boxerky jsou sexy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
i my nosime tanga oba, koupila jsem je pritelovi jako blaznivy napad a oblibil si je tak, ze v lete nenosi nic jineho. A je v nich fakt sexy, treba ty calvin klein, diesel jsou fakt sexy a urcite to neni nic pro buzny to spis naopak :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Naprostý souhlas. Pohodlí a vypadá to lépe. Kdo nezkusil, nepochopí .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trichophilia. To je proto, že nemáš koule *3* to nemyslím nějak obrazně, ale opravdu z hlediska ženské anatomie. U žen se opravdu zařiznou. Nic jim v tom nebrání. Moje žena je také nemusí. Šourek s varlaty zaříznuti mezi půlky výrazně omezí. (upraveno)
Ještě doplním. Existuje i lékařský názor, tanga u žen mohou být příčinou vaginalnich infekcí. Logiku by to mělo. Část co je zařízlá v análu se může dostat nebezpečně blízko vaginy. Tak holky místo tanga dal. Je to hezký. Jen si hlídejte jejich správnou polohu *24* (upraveno)
Oprava: "noste tanga dál" ...... debilní oprava pravopisu na debilním jablku *4* sorry
Mohou být, ale nemusí. Manželka nosí jenom tanga, problémy žádné nemá a ani neměla.
Koukám, že tolerance a slušnot je některým vlastní, takže kratší opáčko:

1) Právo jednoho končí tam, kde začíná právo druhýho. Pokud mě někdo nenutí něco dělat nebo sledovat pod pohrůžkou násilí je to jeho boj a ať si "trpí". A já můžu akorát v mezích slušnosti argumentovat pro a proti, ale musím sakra dávat pozor, abych nepřekročil hranice a necpal mu svůj pohled na věc moc agresivně a útočně. Protože pak už mu něco nutím a začínám narušovat jeho prostor. A to je jak neslušný, tak i za hranou. Navíc se začne oprávněně bránit a zbytečný konflikt je na cestě. Argumenty "pravý chlap dělá tohle", "to dělá jenom debil", "s tímhle si nikdy neevrzneš" atd. jsou hodně za hranou.
2) Chlap je tvor, který se nebojí. Tady u některých vidím panickou hrůzu z kousku látky. To jsou reakce jak když arachnofobik najde v posteli tarantuli. To se fakt někteří bojí, že jim ten kousek látky ukousne koule? Přece pokud mám možnost volby, jsou neškodný. Pokud mou volbu začne někdo omezovat, tak je čas mu nakopat koule.
3) Slušný chlap, když diskutuje o nějakým tématu, tak si o něm něco zjistí, aby nebyl za hlupáka. Nebo se v diskusi zeptá na podrobnosti. Ale nezačne hned vykřikovat první nesmysl, co ho napadne.
4) Jak to tady sleduju, pokud někdo najde odvahu udělat nebo nosit něco, na co sám kritik nemá odvahu, tak je ten odvážnější označen nálepkou "buzerant" a posera má zázrakem pocit zadostiučinění a nadřazensti. Divný, ale budiž.

Takže si noste, co chcete, pokud nebudu mít povinnost to nosit taky a můžu si vybrat. Chrápejte s kým chcete, pokud mě do toho nebudete tahat proti mojí vůli. A když kritizujete "chlapa v krajkách", tak se napřed podívejte na sortiment, jestli chlapský tanga opravdu mají krajky a ujasněte si, co jsou "tanga" a co "string tanga", ať se vyhnete trapasu.

A k tématu - tanga nemám a vlastně jsem o nich ještě nepřemýšlel. Ale nasadili jste mi brouka do hlavy. Naostro to není ono, co chvíli si někde něco skřípnu a pytlík se lepí nastehna. V boxerkách je to na sprchu a převlíkání 3x denně, což v práci není možný... Takže se nad tím minimálně zamyslím.

A pokud se můj výběr spodního prádla nelíbí samičce, tak pokud si holka může na rande vzít podvazky, který normálně nenosí, proč bych si kvůli ní na rande nemohl vzít kus prádla, který normálně nenosím? Vždyť je to jenom o domluvě, nebo ne?
ja nosím dámské tanga denně.Vybírám takové aby mi seděly a líbily by se.
Caute tiez nosi. Panske tanga ale aj jocksy manzelke sa to paci nema stym ziadny problem su pohodlne a v lete ani nehovorim super pradlo vrelo doporucam skusit
Zaprvé díky, je supr, že někdo umí slušně požádat ostatní o slušnost!

A tip: zkus jocksy. Já měl stejný problém, pocení, lepení na stehna, apod., přešel jsem na jocksy a jsem mega spokojenej. Jinak tanga jsem taky zkoušel, různý značky, střihy i velikosti, ale pro mě to nikdy moc nebylo, proto jsem při experimentování přešel na jocksy a nenosím nic jiného už přes 5 let. Klidně napiš, můžu dát tip na značky i obchody.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nijak to nekritizuji, ale v tomto případě asi argument pohodlí nebude zrovna relevantní. Není to trochu nepohodlné ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak ti můžou sednout dámská tanga? Vždyť střih je určen pro jiné pohlaví.Dole u kulek jsou příliž úzké a nemůžou je udržet,tam kde mají,a ne jen kulky.
Ne všichni mají mužský tvar těla. Je to těžké žít s vědomím, že vše nelze zmormalizovat, obzvlášt pro bolševický národ jako je tento, ale smiř se s tím, že příroda je rozmanitá!
Tanga na chlapech fakt ne, ale co jsem byl naostro tak to už nejedna holka ocenila.
Tanga jsou super, i my hetero muzi je nosime ;) Zenam se to libii vetsinou a kdyz ne, maj smulu :)
Tanga ocení až chlap který je nosí. Já už bych neměnil. To pohodlí je úžasné. Příště se v nich cítím dobře.
Oprava. Prostě...... ne příště *3*
ahoj i ja musim rict ze tanga jsou nej, na sport a v lete urcite, myslim ze se to pomalu stane bezny a lidi to prestanou hejtovat jako vsechno jiny a cizi. Hraju fotbal a znam vic kluku co nosi tangace.