Sexy fotky

...

Tak mne už kolikrát napadlo co vlastně znamená sexy či erotická fotka právě pro Vás?
Pro mě je to fotka co láká, zaměstnává fantazii :)
Zajimavá otázka :-) Určitě odpoví jinak muž a jinak žena. Než bych definovala, co je pro mě osobně sexy, radši řeknu to, co opravdu není. U žen je to detailní ukazování, že je jim vidět až do krku ( žádný prostor pro fantazii) a u mužů opravdu není sexy, když mu nestojí.

Osobně raději spíš soft fotky, kde je tělo nebo jeho části zahalené/odhalené, hodně sexy mi přijde olej/voda/mléko apod. A samozřejmě to musí být dobrá a kvalitní fotka, s dobrým světlem atd.
Určitě :) mě to už kolikrát napadlo ve spojitosti s tím, že nějaký admin něco zamítne a nějaký jiný admin ty samé fotky schválí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sem na vás zvědavý esi by ste měla chuť na malé dobrodružství
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak mýval muze potvrdit ze i, dle tve definice, erotická fotka muze byt velmi vkusna ;) vsak stál takovému fotografovi pred objektivem :) i kdyz v myvalove pripade jde o sexy fotky ;)
Presne tie sexi fotky mna aj viac vzrušujú . Ma to ešte niekto tak?
Jak už někdo psal, záleží na úhlu pohledu.
Erotická je pro mne taková, kde je už "Něco", co většinou neukazujeme vidět, sexy spíš jen vzbuzuje fantazii.
Žena by asi se sexy fotkou neměla problém se pochlubit přátelům, erotická by se jí sice líbila, ale už by musela pečlivěji vybírat, komy se "pochlubí".
Hodně je to i o výrazu tváře, "sexy" pohledu atd., ale to zde není možno většinou prezentovat.
Sexy fotky inspirují, zaujmou a nemusí na nich být odhalen ani kotník. Stačí sexy pohled.
Erotické fotky vyvolávají vzrušení.
To není úplně správné rozdělení, jakékoliv fotky mohou vyvolat vzrušení a touhu, stejně tak úplně obnažené mohou znechutit...
A nevyvolávají u vás největší vzrušení fotky stažené z netu a zmršené ve fotoeditoru?
Viz vaše galerie, která je v originále k vidění třeba zde:

https://vipergirls.to/threads/2974550-Private-Cuties-(120-Sets)/page5

v příspěveku z data: 27th July 2017, 17:46
Uznej, ze to je nejvice rajc *3**3**3*
Nooo,na těchto erotických stránkách je to vždy spíš o detailech apod.
To samé, co pro Tebe - vždycky se mi více líbí fotka, na které není explicitně vidět vše. Stejně tak se raději podívám na fotku slečny v pěkném oblečku než na fotku, kde ukazuje svého bobra, to fakt nemusí být. :D
Pro mě fotka s fanazii kde je aktérka focena v pěkném prostředí v průhledném oděvu třeba u zříceniny hradu , starém hřbitově nebo lomech a pokud je foto černobílé tím lépe .
Čauky holka na výměnu nebo tak něco
Která pokecá nebo vymění foto s 21 letým.?
Příspěvek byl smazán.
Well well well.. nick zalozeny dnes, bez overeni.. ty budes na 99% chlap.. a nebo podvodnik, co taha chce vytahnout tel cisla.. *329**329* (upraveno)
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukam prispevek uz je smazany. Asi moje neustale nahlasovani konecne zafungovalo *3**329*
To muže dělat i Akt či Glamour