Definice erotické fotky

Neustálé zamítání alba

Dobré odpoledne, mohl by mi zde prosím nejlépe někdo z adminů osvětlit, co si představuje pod pojmem „erotická fotka“? Mám v albu celkem 12 fotek, z toho 5 je zcela svlečených a několik dalších je v prádle. Přesto mi jmenovitě admin Jitka napsala: "Dobrý den, prosím nahrajte více erotických fotek. Podmínkou pro schválení galerie je minimálně 6 erotických fotek. Děkuji, webmaster Amateri.com".

Nezlobte se, ale tenhle přístup mi přijde trochu šikanózní. Už jen proto, že každý má o erotice jinou představu, a co přijde erotické jednomu, druhému tak třeba nepřijde. Nebylo by od věci vyvěsit zde nějaký standard, který by takové fotky měly splňovat. Já nevím, mám si snad odhalit i spodek? Pochopte, že jako transholka nejsem ráda z toho, co tam mám, a doufám, že tam jednou bude něco docela jiného? A že tím pádem netoužím po tom to někde vystavovat?
Vítej na amatérech, hlavne ze pro někoho je eroticke vodění debila na voditku i když nemá odhaleno nic...
Taktéž jsem neměla kdysi schválené album pro tento samý důvod a opravdu nechapu proč si tam nemůže člověk dát podle své libosti "co chce',, no jo no, hold nejsem asi tak moc sexy*3**3*
No nebo pri pohledu na tve fotky nejaka adminka dostala DEPRESSION a ze zarlivosti a zavisti ti je proste neschvalila *3* Jo zenska nasrana ze zarlivosti a zavisti ci jinych kundovin je horsi jak nalety agrsivnich kobylek *3*
No jo, ale co mám teď dělat? Lidi, co mi píšou, se ptají po fotkách, a mě už moc nebaví to každému posílat ve zprávě po jedné :(
Tak si udelej nejaky blog treba na https://www.tumblr.com/ nastav si ze to bude i +18 a muzes si tam psat a uploadovat sve fotky bez omezeni a nemusis se dohadovat s nikym.
Ale tam si mě zas nikdo nenajde. Leda každému, kdo mi tu napíše o fotky, dát ten odkaz... ale zas spousta lidí nenapíše, když neuvidí fotky tady.
Jeste dodam, ze hodne TRANSGENDER lidi sdili svuj obsah na https://www.reddit.com/ a reddit je Crossdressing_xxx
tam muzes taky psat neco co je noveho u tebe a sdilet nejakou fotku.
No, už mi bylo schváleno, takže dobrý :)
Definice asi žádná nebude. Podle toho kdo zrovna schvaluje a jakou má náladu. Já měla strašně galerii, všude muselo být vidět víc než jsem kolikrát chtěla. A na druhé straně tu paní měla fotky v přírodě, všude v šatech, nechápu. Při tom jen nějaký hezký náznak by byl někdy krásný, ale to mi nikdy schváleno nebylo.
Jen dotaz, když jsme na fotografickém fóru.
Proč jste na té vaší profilovce zakryla obličej, když je to fotka stažená z netu.
Třeba zde:
https://orig05.deviantart.net/c548/f/2012/042/5/c/london_by_darkstarsunflower-d4pd0if.jpg

Svádí to k tomu, že si někdo může myslet, že je to vaše fotka a chráníte si soukromí.

Mě zcela nepochopitelně už 2x zamítli "nahaté" album, z pláže. Pro adminy bylo málo erotické ...
Nabývám dojmu, že šanci projít mají jen urologické a gynekologické obrázky.
(upraveno)
Také nevím, jaká kritéria pro erotické foto admini mají.
Měl jsem album, které nebylo schváleno a v mých očích už to bylo moc..
Dostal jsem zprávu, že musím přidat ještě alespoň jednu erotickou. Jasná šikana, když se občas podívám, co je běžně v galeriích, kdy má muž odhalené tělo do pasu, prádlo staženo ke kořeni penisu a víc není vidět.
Ano, je to sexy, má dokonalé tělo, ale hodnocení co je a není erotické je jako hodnocení krasobruslení.
Pak se občas někdo diví a ptá, proč tu jsou jen fotky přirození.
Ptejte se adminů.
Kašlu na ně, ptát se nebudu. Stejně je tady na můj vkus přemíra podivných individuí ... nejspíš si brzo zruším účet.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha a čeho jsi dosáhl při hraní té tvé hry?Žádné fotky tu nemáš,tak jak do nich jdeš?
Definice je pro admini moc složité slovo
Já to vidím jako ochranu proti zveřejňování fotek odněkud stažených s upravenou identitou. Konkrétně se setkávám s jedinci, kteří píší, že mají penis 27 cm a když chci několik fotek v různých pozicích, tak mají jenom jednu odněkud
Admini vidí erotiku pouze v rozcapené ku*ndě…kdežto chlapi můžou mít album v prádle úplně v pohodě…
Aby se tady člověk mohl s někým seznámit, většina požaduje mít v profilu album. Jenže to se tady jeví (pro mě) jako neřešitelný problém. Už poněkolikáté admini mi zamítli 2 alba, jedno z pláže, kde na fotkách jsou detaily těla (odmítám však vložit gynekologické a urologické obrázky), a druhé s akty - ukázku jsem si dal do profilu. Odůvodnění naprosto stupidní: "je nutné vložit nejméně 6 erotických fotek"! (upraveno)
Ahojda,
taky jsem s tímto hodněkrát bojoval a to jsem měl třeba i fotky, kde jsem celou dobu nahej a jenom mi není přímo vidět mezi nohy a pak třeba jedna fotka kde je a pořád stejné zamítnutí. Ale pak tu jsou hromady alb hlavně holek, kde jenom stojí v kalhotkách před zrcadlem, nebo si je stáhne kousek pod zadek a naprosto bez problémů tady sbírá lajky a komentáře :D
Ale to je stejné jako povídky. Jeden admin mi to odpálí, tak se obrátím na správce kde je problém a jinej admin mi napíše, že je to naprosto v pořádku a povídku mi schválí.
Však ti to řekla sama. Našla v tobě zalíbení a chce vidět více erotických fotek. Nebo to špatně chápu?
Nebo má ráda pouta a uniformy *137*
--------------------------
40/2009 Sb. § 186 Sexuální nátlak
(1) Kdo jiného násilím, pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu sebeukájení, k obnažování nebo jinému srovnatelnému chování, nebo kdo k takovému chování přiměje jiného zneužívaje jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až čtyři léta nebo zákazem činnosti.
(2) Stejně bude potrestán pachatel, který přiměje jiného k pohlavnímu styku, k pohlavnímu sebeukájení, k obnažování nebo jinému srovnatelnému chování zneužívaje jeho závislosti nebo svého postavení a z něho vyplývající důvěryhodnosti nebo vlivu.
--------------------------
Nemůžu si pomoct, ale při schválení jsme na adminech závislí a v rámci serveru mají postavení, který občas zneužívají...