Kam nejraději stříkáte?

Otázka pro vás chlapci...

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Cau, drive mi to bylo celkem jedno, ale nyni nejradeji vystrikat kundicku, nebo do pusy... navazuje se tam moznost pokracovani s "detma" dal neco podnikat ;)
Já myslím že je to vcelku jedno, pokud je to s ženskou. 😄 Nejraději někam dovnitř. (anál, kunda, pusa) Nebo někam na tělo. (na kundu, prdel, kozy, břicho, pusinku...) No a samozřejmě nejhorší je asi do umyvadla, ve sprše, do kapesníku, nebo nedej bože do záchodu. 😄 To by byla věčná škoda a plýtvání!
No já mám rád velký prsa a když je má ženská pěkný tak ji vzdicky postrikam kozi mrdkou
Do analku je to prostě top... Picka taky ujde a pak do krku hluboko
Ono je úplně jedno, kam to člověk vysype. Dost záleží kam to chce žena.....
Osobně mám dost "štěstí" na spermohlky. Sami si řeknou o příděl a o "malé děti" se orálně postarají. Žádný kousek nazmar.

Jinak preferuji bříško, obličej a zadeček.
Chci li ženu naštvat, utřu ho o záclony *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejraději stříkám do manželky, když ji těsně přede mnou naplní kamarád... nádherně to čvachtá a klouže....
Zavist...to by se mi taky moc libolo ;)
To je i náš názor. Není jak do plné naplno.
no to je presne ono, co me taky nejvic vzrusuje
Koupat ptáka v cizím semeni není nic pro mně. Mně stačí na klouzání a čvachtání mazut partnerky a vlastní semeno.
To souhlasím, to vůbec nemá chybu. Když se nám podaŕilo někoho vhodného najít, vždy jsem si počkal a šel do vystříkané manželky jako poslední. Je to luxusní slast a krásně to klouže 😋
S tím bych ti rád pomohl, taky bych ji vystříkal před tebou
Na pipinku a pak jeste zasunout, to je top! *15**15**15*
Záleží taky na partnerce, ale raději na tělo, prsa, rozkrok, při orálu do pusy. Když je žena v prádélku, je to moc vzrušující.
Kdyz sem byl mladsi, strikaval sem to pritelkyni na kozy, libilo se mi jak ji semeno skapava z bradavek na zem, ted miluju kdyz pred orgacem vyspuli zadecek, klekne si ze siroka a ja ji zaliju analni direcku. Ale mam to rad i na jeji chodidla.
Já strašně rád tajně stříkám cizím (nejlíp namyšleným) holkám na jejich věci, které třeba nosí nebo používají :) příklady: do boty, do kapsy, kabelky, sprcháče :) ale přiznávám, že je dost těžký vyhledávat příležitosti, ale o to větší vzrůšo. Díky, že nebudete psát, jak moc jsem nemocnej :) je to prostě úchylka :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hah děkuju za reakci :D já právě kolikrát vidím nějakou namyšlenou kravku...jak má přidrzlý obličej a cítí se... a už přemýšlím, jak by se to dalo udělat :D
Jinými slovy... kámošce nebo nějaké fajné usměvavé holce bych to nikdy neudělal :) :)
to me nikdy nenapadlo, ale zni to dobre;-)
Shiny-Boy
Shiny-Boy před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
:D tak tohle me rozesmalo... prala bych ti mou sousedku... to je takova krava a bot ma za dverma pozehnane...
Taky moc rád stříkám sousedce do bot, má botník venku na chodbě, je to krásný, čekám, až třeba jde do práce nebo prostě když je pryč, vylezu jedno patro a plný botník krásných smradlavých botiček, stříkám jí tam do nich pokaždé jak jen to je možné
Na obličej nebo do otevřené pusy. To je fajn. Na prdelku a anální otvor taky. Ale na chodidla je to proste úžasný.
" Ale na chodidla je to proste úžasný. "

Když ji potom uklouznou nohy a namele si kedlubnu, tak akorát zabručí : parchanti mizerný, ještě se nenarodili a už by mámu zabili.
Hrozně rád bych stříkal na kozenky, na bříško, na zadeček, ale mohu jen do ní nebo na prostěradlo....
Nejraději obkročmo kolem krku a plnou nádrž na obličej. Padni kam padni.
To já zase nemohu do pičky. Milenka ani manželka neberou antikoncepci... Už se těším až se to změní, už pár let nevím jaký to je...
... já nějraději stříkám partnerce do zadečku..
Taky moc krásné, souhlasím, občas si to tak dáme 👍
Na sexy tělo nejlépe zalité potem, a to jak holkám, tak klukům, protože jsem bi. Nedávno jsem si skvěle užil s jedním mladším kámošem, kterého jsem nejdříve vyprovokoval, aby mi ukázal na mém rotopedu, jestli má nějakou fyzičku. Úkol splnil, ale propotil všecko, co měl na sobě. Skončil udýchaný, vysílený, obličej a krk zalitý potem, tak jsem mu osušil obličej, dal mu pořádně napít a pak řekl, že mu pomůžu vysvléct tričko. Už jsem byl dost vzrušený, ale když jsem viděl jeho sexy tělo, po kterém tekly kapky potu, ocas už byl úplně tvrdý, a tak jsem Adriana ukecal a vydráždil ho k hodně silnému vrcholu. Když už skoro byl, kleknul jsem si a řekl mu, aby mi všecko vystříkal na pusu. Adrian kňučel, třásl se,pot z něj odstřikoval a teda několika výstřiky mi pusu pocákal tak, že mi semeno teklo do vlasů i na krk a já jsem věděl, že už to napětí nezvládnu. Přitiskl jsem se k jeho tělu, ze kterého pořád tryskal pot a vnímal vůni těla kluka po tak extémním pocení. To mě dovedlo na pokraj orgasmu, a k tomu mi do začal Adrian hladit rukou. Po pár sekundách to na mě
přišlo, a teda slast, že jsem málem ztratil vědomí a teda byla to pořádná dávka a Adrianovo tělo bylo super sexy, když se jeho pot mísil s mým semenem.
Doufám, že se po vypocení cítil dobŕe a snad si to zopakujeme .,...
Prostě miluju stříkat na zpocená těla ...
Nejradeji strikam zene do kundicky a potom rad koukam ja z ni vyteka moje semeno.Ale jinak strikam semeno kam si zena bude prat.

Nejradeji bych sve milovane strikal do kundicky bez ochrany
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je zajímavá otázka. Já jsem se tou otázkou taky zabýval. Já jsem teda gay a na baby nejsem, ale třeba já když šukám s chlapem, tak se mu vzdy vystříkám do prdele. A jednou jsem se tak bavil tady s jedním bi, co zase říkal, že když vidí babu nebo ji má šukat, tak má nutkání se jí vystříkat do kundy. Tak jsem se ho zeptal, že jestli se nebojí, že ho bude pak ohánět o alimenty. Zase nevěřím, že všechny baby jsou tak blblé a neberou antikoncepci (třeba jiný můj kámoš bi říkal. že si holka před ním musí vzít prášek. Ale ten co vystříkal každou tak se mě zeptal:"hele., a ty když střídáš chlapy a do každého to stříkneš, ty se nebojíš nemocí?" a já na to: "no, prostě v ten moment to neřeším, ten chtíč je silnější". A on na to: "no a tak samo to mám já s babama". Prostě to neřeší.
Striekam zasadne tam kam si to praje zienka. pokial to necha na mne tak jednoznacne do picurky. Po silnych prirazoch az zienka ci dievcinka dosahuje orgazmus drzi pevne za zadok a nepusti s picurky tak je to to najlepsie na vystrek,Cize v hlbokom zasune a silnom objati.
Do pipinky a na zadeček mezi půlky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No respektuji tvůj názor, ale musím s tebou nesouhlasit. Jejich fotky na mě působí úplně opačným dojmem, než že by se mi z nich chtělo zvracet. Podle mě úplně normální ženská.
Ty si mi ale pekný kokot... Doslova. Alebo chuj vyber si.
Ideální když kapky lásky jsou plnou párou dovnitr
Já si to nejradši nechávám stříkat do sebe, nejlépe opakovaně *15**15*
Rpzhodne nejradeji dovnitr do ni a potom v tom spojeni jeste co nejdele zustat
Souhlas, metoda super dovnitř do kundy i do análu *24*
Do hrdla ak slecna to zvlada . Ak nie tak bud dnu alebo na tvaricku :)
Já osobně na kalhotky a nejlíp do kalhotek to se mi líbí*4*
Ahoj-te,nemá někdo recept na výrobu umělého sperma, která vypadá reálně a nepálí v očích,a je možné ho i polknout? Potřebujeme to pro naše sexuální hrátky s manželkou. Jestli víte,tak recept prosím do zpráv. Díky za info.Ivpa
Co slazene mleko? :)) ale do oci bych ho asi nedavala :D
Ještě jsem nezkoušel tak dej pak recenze,
DOMÁCÍ SPERMA: Naplňte stříkačku vlažným mlékem nebo lubrikačním gelem Natural smíchaným s mlékem. Barvou i konzistencí k nerozeznání od spermatu. :)

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/doc-johnson-strikaci-dildo/

Umělé sperma , umělé prsa , umělá žena co z toho máte? Nejlepší je 100% reálné a přirozené.
jako clovek s FF na jeji nohy, nekdy prstiky, nekdy chodidla :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlas, tam je to nej, uplne do zavrene, to se mi az zatoci hlava, ale bohuzel kazda to nedava, takze ono to toceni hlavy casto neni..
Do potrubí. Všechno ostatní je jen náhražka.
Do klíčové dírky sousedních dveří....oni se pak nemohou dostat domú......*1**1**1**1**1**1**1**1**1**1**1*
Na punčocháče, na boty, do kalhotek a pak to slízat.
Tak já nejraději stříkám když honím venku na trávu a břicho a pokud jde o sex, tak zatím vede zezadu do kundičky se silným přirážením;)
Nejradeji do analu. Ale ani do jine diry to neni spatne. Do analu je ten pocit nejsilnejsi. A partnerka to nejvic citi...
Nejraději do ní. A proč? Protože tam to patří a je to nejhezčí a nejpříjemnější být v ní až do konce.
Naprostý souhlas! *114* Ostatní místa a otvory jsou pro mně jen náhražky, i když ani jimi nijak neopovrhuji. Ale píča je píča!
Nejraději mám, když mi to manželka udělá svými vlasy a tam jí to také vystříkám.
Do umyvadla. Protoze nejsu prase.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no a já ji ještě vylížu a očistím*265**162*
Manželce do kundy, ideálně jíž vystříkané cizím*4*
Dříve, jako mladší jsem to využíval stejně, ač jsem byl partner, nechával jsem svoji nejdříve naplnit hostem a pak jsem do ní vniknu já. Většinou jsme se vystřídali 4 X, pak už nebylo co stříkat.
Mě na tom bavilo ji půjčovat, a pak ten lepkavý chlad na žaludu a pak hned lepkave teplo je skvělí pocit
Na ni. Nejradši na bříško a prsa. Líbí se mi když je postříkána. Čím víc, tím líp. Takže na tělo jasná volba
Me je to celkem jedno. Hlavne tam kam si zena rekne
jak to řeknutí probíhá? Před souloží se domluvíte, nebo před výstřikem ti to sdělí?
Me manzel pred rekne, ze by chtel napr. na oblicej a vse k tomu pote smeeujeme pri sexiku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nejraději stříkám do manželky a to za předpokladu, že ji těsně přede mnou vystříkal jiný muž....
Šťastná to žena..........................
Moje řeč taky rád stříkam na prsa a obličej je to vzrušující a krasné
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo mám rád když na ženu stříkam a ona na mě kouká je to vzrušující
Některé holky s naplněnou papulu se i podělí s přítelem o jeho semeno, já to mám rád když ležím a holka mě ho do pusy pustí z nademě.
Taky to jako muž rád sleduji a i většina mých partnerek. Všechny většinou tvrdily, že měly nejradši když jsem se udělal do nich. Ale na druhou stranu rády se koukaly. Takže takový paradox.
Za mě nejlepší:
1) prsa
2) bříško
3) obecně na tělo
Jednoznačně na prsa. Nejvíce mě to tak rajcuje.
Nejradši to mam na prsa,když jsem na ně udělaný rukou partnerky, když si pak partnerka roztira semeno po prsou mym penisem.
Při souloži podle situace. U masturbaci na své břicho. Taky bych chtěl zažít vrcholeni druhého může na mě, třeba na penis nebo do pusy
...a co to otočit? Kam to chtějí holky?
Nejraději do kundicky nebo analu .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, pro mne ta pusa vyhrává, vysát, spolykat a hned se s ní líbat, jsou cítit zbytky šťávy..
Do kundy přeci, kam jinam. A ideálně do takové, která má potrubí mimo provoz.
Nejradeji do kundy a do pusy protože je to nej
Nejraději stříkam do dámských botiček.*71*
miluji stříkání do botiček a silonek :-)
Nejraději tam, kde už jsem dlouho nestříkal... Aktuálně mám v oblibě do pusy, ale i to časem omrzí a bude zase atraktivnější jiné místo... *22*
Do pusy je to supeer, cim hloubeji tim lepe
už dávno se neříká kouřila jsem ho do konce ,je jiná doba,narval mi hodo krku,tvrdě dusila jsem se jeho čurákem,mrda tvrdě a hluboko dusila jsem se,šel hlouběji a vystříkal mi mandle v krku,byl první,ještě čekali dva,to mi napsala kámoška
My to pravidelne stridame. Manzel ma v tomto volnou ruku*21*
Do kundičky. Mám to rád já i moje.
Na mandle..., do krčku, do úst. A ideálně, když mi olíže do sucha.
Tak jak které, jedné do pusy, druhé do kundičky, nebo na zadek. Kolegyni v práci když odejde, tak do rukávu od svetříku ve skříni.
Do pusy s polykáním nebo do zadku :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tím, že píšeš do každého vlákna, víc žen nezískáš.

Posledním příspěvkem sis to podělal asi úplně......
Na prsa a na podprsenku a za oblečené kalhotky, nebo na ně.
Do umyvadla, protože je to nejkratší cesta do kanálu.
Nejlepší je to na prsa, když si pak partnerka roztírá semeno penisem po prsou
mám ráda stříkání do zadku....
jo pěkně naplnit prdélku to je fajn, nebo na prsa a obličej
Souhlas!! 😍 Miluju ten pocit pořádně hluboko vystříkaný prdele spoustou hustý teplý mrdky… fuuu!! 💦💦💦🔥🔥🥵🥵🥵
Nejlepší to je přímo do kundičky, ale proč, to Ti nedokážu říct *3*
Do kundičky, zadečku, na kozičky a nebo do pusy to je slast, když to ženská polkne a saje ptáka *92*
Nejraději na její mandle,popřípadě na xiftik.
1. Do kundicky
2. Na kundicku/kalhotky
3. Do pusy
4. Na prsa
5. Na zadek
U me asi jednicka je oblicej
1. Do pusy
2. Do kuny
3 Na obličej
4. Na Kozy
Manželce nejraději hluboko do krku.
Ahoj pěknou manželku máš té by se plnil krk s radostí
Asi nejradši na prsa, nebo do pusinky.*250*
Nevím jak ostatní, ale nejkrásnější je pustit semínko do nechráněné vdané paní, ten pocit je k nezaplacení.
1. Do pusy
2. Do kuny
3 Na obličej
4. Na Kozy
To mě také zajímá!? Myslím v reálu se starší ženou!? Hanka
tam kam to žena chce, ale nejradši do pusy nebo do kundičky
Než do pusy to raději do frndy. Pánové víte, že sperma má rúznou chuť.
Prsa, ale raději bych do úst:)
Do pusy,do kundy,do zadku,mezi, kozy,na kundu,na zadek,na obličej,na bradavky,do jejich kalhotek, sobě do pusy a pak se s ní líbat,. . . . .
Nejraději stříkám tam, kam partnerka chce. Je jedno jestli do pusy, na prsa nebo třeba na prdelku.. Pokud to chce ona, milerád jí vyhovím. Vidět tu radost v jejích očích je k nezaplacení. :)
Já nejraději na prsa a bříško,a potom to hezky společně rozmazat svými těly...ale když si žena řekne že chce jinak tak proč ne,vyhovim ji...
Nejraději do analku ,vždy mě to vyrajcuje nejvice
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikdy jsem ještě nestříkalo dovnitř kundicky nejblíž tomu sem byl když sem slysel mamky chlapa ten se udělal vždycky. V ní. Hrozně tvrde
Chvíli se škrábu na hlavě, chvíli na řiti a nemůžu přijít na to o co jde.
To je mi líto, stříkání do kundičky je společně se stříkáním do pusinky to nejlepší co může být!
Nejraději stříkám do kundičky, pak na prsa, obličej nebo do pusy *63* vzrušuje mě taky když po šukání stříkám na ohanbí ženě
pipina a nrbo pres telo na kozy ...jak kdy...