počůráváni

wetting bedwetting lesbian piss atd

má to někdo rád? hledám fajn lidi kteří chtěji vyměnit zkušenosti
Ano, miluju to. Když žena nasedne a při pohybech nahoru a dolu me počůrá.
Ale jo pěkná úchylka, hodně pít,jinak je to nepříjemné
Ahoj normalne se mi stalo v Linzi na ulici,behem prace.ze tak dlouho drzel az...co padl krok,rozteklo to ze me obrovskym mnozstvi,mezi lidma,heozne horke,kratasi zmenili barvu,po nohach rincila moc plnici mi boty.Trapas!obcese a odkryti milovnice pissu.Ostuda,pres pul lince domu,doma skocil do vanyschodil hadry a zacal si ho drazdit k vysemeneni.Rad bych to znova zazil ale omylem.Rad bych videl zenu jak se ji moc navysuje nad kalhoty a nestydi se.silny zazitek vyvolal novou libost.
Muj byvaly pritel me takhle nutil curat do obleceni. Nekde jsme treba byli a januz ootrebovala, ale on me nepustil na zachod. Drzela jsem to tak dlouhoaztobeslo vydrzet a vsechno jsem to pustila. Vzdy jsem siale zasla nekam za roh aby to nebylo tak videt. Nedovolil mi sundat ani kalhoty, leginy, sukni nebo proste neco co jsem mela zrovvna na sobe
Rád bych tě pořádně vilizal a pořádně tě postříkal
Tak za mě to je peknej kreten 🤷‍♂️
Jo se máš hmm :) ale rád bych tebe vidět a setkáme? Kde bydlis
Ano je to moc pěkné hlavně na veřejnosti to všechno pustit do oblečení , mám to rád.
Ve svem veku jsem rad, ze udrzim moc a nepocuram se. Obcas se teda pocuram hlavne v noci.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě se to líbí u holek :) sám jsem ještě nezkoušel i když by mě to lákalo...mám ale pocit, ze na to bych potřeboval zkušené vedení
:) i mě se tohle moc libiii...
Mně se to taky líbí, je to sladký *15*
Moc rád se občas počúrávám, vyměníme zkušenosti?
To je taky super čůrání do kalhotek to je pecka
Čůrání je super vzrušující věc. Hlavně v oblečení.
já a můj přítel :) to zbožnujeme a provozujeme
My též, hodně nás to rajcuje :)
Třeba představa jak tě suka a já mezi vás curam je taky pěkně vzrušující.
Ahoj rád bych se nechal od tebe pocurat při souloži
Ahoj Niky :) jsi furt s přítelem? Nebo byla by jsi pro vyzkoušet něco s někým kdo má tuhle seznamku něco přes tyden a potřebuje někoho jako tebe 😊?
My také ☺️☺️ je to pecka, sexy
Mě se to moc líbí pocuravani a celkové jakýkoliv piss
Zbožnuji piss a ještě lépe dostat nejský úkol na toto téma.
Ahoj, kamarádka na mě čůrá při lízání,je to úžasný.
je až neuvěřitelne, kolik fake ženskych profilu se sleze na jednom zcela smyšlenem tematu, ktery ani jeden z dotyčnych co ovlada žensky nick v životě realně neprožil *389* Viz Vilemova22 ktere byla smazana galerie z duvodu Fake fotky stažene z netu *91*
Přesně, to jsou všechny ženy asi tak jako já *3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ty jsi mnou úplně posedlý.mohl by ses k tomu odmítnutí už konečně postavit jako chlap? jsi vážně směšný
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jebe ti už teda pořádně.žádný jiný profil nikde jinde nemám.
nejsem ty abych prolézala všechny možné seznamky
tak už mě nech napokoji,smiř se s odmítnutím a chovej se konečně jako chlap!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ne ne.pěkně sem hoď odkaz když jsi takový frajer
Nechcete se na to vychcat? 😀 😀😀
klidne i vysrat. ale to je uz vyssi level....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ne ne.tady jsi mě osočil-tady hoď odkaz! mileráda se podívám.
ch jo...chtěla jsem tě vyzvat na souboj rozumu,ale vidím že jsi neozbrojen
Jakej odkaz dnsjfjdn xsveuekcjdusjx
Miluju čůrání jak na mě tak oboustranné
Ano, miluju to. a také potom rád lížu
Panebože,tady by měl Chocholoušek práce!!! *23*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ta tva profilovka je jasny dukaz, že jsi dalši pošuk schovany za ženskym nickem. Nechal jsem ti ji odstranit *25*
Taky to tak s manželkou děláme a je to super
Tak to máme stejné,hodně nás to vzrušuje.
Čůrání je super vzrušující.hlavně v oblečení je to bomba.
Vzrušuje mě když se holka počůrá. Já se taky občas počůrám :)
Koho vzrušuje když se pěkně posere až to teče kalhotama do bot.
https://mokrekratky.blogspot.com/ nejlepší blog v ČR/SK podle mě !!!!! <3
Ahoj, kdo by neměl *3* Škoda že jsem to viděl v reálu jen jednou a to z donucení přes kalhotky. Jinak mě to baví když jsem doma sám tak přes trenky se prostě počůrám, ještě že máme plovoučku *15**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když je něco jediný tak to bývá i největší, nejčtenější, nejúžasnější, ale i nejblbější, a mnoho dalších pozitivních a negativních něj... Spíš bych se zamyslel nad tím, že je to jediný. Proč asi?
Ano miluju kdyz mi Zena cura a strika do pusy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano mám,chceš přebalit?
Miluju piss,pleny
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevim, jestli nejvetsi z pocurand, ale nejvetsi z prasat rozhodne ano. Ta prochcana postel, spina, hnus.... no tyvole fuj!
I pissik se da delat elegantne, to co ukazujete vy, je chliv....
Já jsem rád v plínkách bezmocný jako AB. Ale v této zemi najít někoho, kdo to provozuje a mohl bych být je snad nemožné.
Je to nádherné hlavně na postevacek
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příznivců mužů je hodně, jen žen je málo. A která na to je, tak spíš zůstává v anonymitě. A velmi pečlivě si vybírá s kým tuhle zábavu provozuje
ahoj ,mam rad piss do pusy,na tom ujiždim,jsem Petr
Piss možná a rozhodně ne s každou, ale počůrávání asi ne, nemám tolik prádla a možná bych v zimě nastydl
Zboznujem ocuravanie. Ty mna.. Aj nsopak. Alebo hoci aj viaceri. Ty by sa chcel realne stretnut? Js som vlastne za vsetko perberzne a zvrhle
vždycky mi to přišlo ujetý a nechutný, ale jednou sem to zažil s kamarádkou a musím říct že se mi to líbilo ,, byly jsme u kámoše na párty a ona celej večer provokovala ,, nakonec sme odešli ke mě domů a začal vášnivej a nespoutanej sex ,, na stole, na lince, na židli, na podlaze no prostě prakticky všude ,, a když sem si lehnul na podlahu aby si na mě mohla naskočit, začala mě počůrávat a od té chvíle to byl můj nejlepší a nejdivočejší sex v životě ,, ani nevím jak to popsat jak to bylo úžasný ,, pořád stříkala a byla tak mokrá že sem ani skoro nepoznal jestli sem v kundičce nebo análku ,, nakonec se mi posadila na hrudník a třela se o mě a přitom mě kouřila a udělal sem se jí do pusy ,, oblečení na kterém sme leželi bylo úplně promočený ,, no prostě na to nikdy nezapomenu
Joo man to rad moc mne to nadruzuje
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pěkně ses zechcala. 😁 Chudák uklízečka. 😄
Přítelkyně se mi jednou vrátila z oslavy trochu opilá a pomočená, protože to nedonesla. Dostala na zadek a potom...
Rád si s tebou vyměním zkušenosti.. :-)
Našla by se nějaká žena z Jižních Čech, co má ráda močení?
Mam to rad a moc a po dlouhe dobe to chci zase zazit ja 37 přerov
Ano, více prosím na e-mail.. do do zpráv
E-mail: pokorny2255@seznam.cz
Není tu někdo z Královéhradecka, kdo by... ?
co bych za to dal kdyby mě nějaká počůrala....
Ahoj, je mi přes 60 a počůrání jsem zažil nedávno v kleče na podlaze a ona mně počůrala vestoje nade mnou. Nádhera jak to stékalo po zádech až mezi půlky!
Kdysi na mě čurala bývalka, je to krása. Pak jsem to zažil od přítelkyň 2x v poloze 69. Teď dlouho ne, škoda.
Ty to mas rada ,? Když si počurana
A je nebezpecne nechat si močit do analu?
je to super, ja to miluju, kdyz se me baba vychcije do huby :)))*24**24*
Já mám rád když se můžu vyčůrat ženě do pochvy
Kámoška na sex mě to dovolila a od té doby to sem tam dáme, když dostaneme chuť. Problém nebyl nikdy žádný.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dle tvého profilového fota si myslím že jsi tak vysmažená že se i posráváš.
Té neumyte Vanese bylo před týdnem 18. Jestli stárne tak rychle tak se nedožije Silvestra. A to koště na te fotce určitě neni 54/179. *63*
Nějak nám přibrala. Už má 66kg *22*
Určitě rad popovidam, miluji ženské čůrání Fragrant panties
Ja to primo miluju, chces si povídat o čůrání, budu moc rád
❤️❤️❤️💋💋💋
ahoj, co se někdy pochcat v trojce?
Moc rádi , budeš čůrat v kalhotkách??
mám to rád, mám tu i video kde čůrám....
Chtěl bych to vyskoušet,jaký to je baby.
Ahoj, miluju čůrání v jakékoliv podobě a rád bych vyměnil zkušenosti ;)) můžu poslat fotky, ale dle tvé vím, že si budem rozumět.. ozvi se ;)
Miluju, mám tu i videjko kde čůrám kdyby někdo chtěl pohonit
Ahoj, bojíš se toho? My jsme to s přítelkyní zkusili a poprvé to bylo takové divné, člověk se styděl ale po druhé po třetí už to šlo samo a je to hezké spestření ve vztahu. Třeba ležím na zemi a přítelkyně stoupne na demne a čůrá mi na obličej....nebo zas přítelkyně se myje ve vaně a já ji čůrám do pusy a na obličej na prsa.....Člověk se tak více sblíží.
Cau delame to pravidelne ona to pusti pri orgasmu jeste kdyz jsem v ni
Také to občas děláme třeba ve sprše nebo někde venku. Je to úžasný pocit když má manželka u toho orgasmus to je super
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokec , moc rádi , já Lukáš a žena Marie. Máme moc rádi čůrání ♥️♥️♥️♥️*250*
Taky to mám moc rád, sám, ve dvou nebo ve třech.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmmm…., jak to napsat aby mi to tu nesmázli? Vlastně je to jedno, pilní čtenáři fóra budou vědět na co myslím.
Za mě červený.
Na to nejde bez smazání reagovat.
Říkáš, že ti KTD netěsnil, ale konvice horké vody do rozkroku problémy vyřešila a ještě ti z toho opuchl a je větší? Nebo jak to mu mám rozumět?

P.S. Kdyby tuhle mou reakci chtěl admin smazat, nechť napřed zváží, jestli "malej" nezamená dítě a jak moc je vhodné psaní o dětech někam, kde se popisuje konkrétní sexuální praktika... A podle toho nechť volí mezi smazáním tohohle komentáře a komentáře Médi Bédi!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je syn šikovný,asi celý po tatínkovi.Ten už se,předpokládám,také nepočúrává.Ale kdyby náhodou ano,napiš mi.Mám v sortimentu mimo jiné i nepropustná prostěradla a chrániče.A dávám slevu celebritám.
Hmmm…., a ty víš kdo je tatínek *4*
Jeden přispěvek smaže a hned na to napíšu tu samou pič….u ještě jednou.
Za mě zase červený.
Láká mě to vyzkoušet byla by to premiéra
Ježíš tak samozřejmě velmi příjemná vec
Presne, neni nad to hodit po par pivech svihadlo do umyvadla ❤️
Je velice příjemná a to jak sám, tak třeba ve dvou.
Taky jsem měl jednou zlatě mokrý zážitek s přítelkyní na wc.
Ale to je rozsáhlejší povídání.
Tak to dám brzo třeba mezi povídky.
Tak můj zážitek dán do povídek, ať máte nějakou inspiraci pro svoje souložnice...
Jsem už starší a počurávání a jiné věci miluji, rád nosím i pleny a to i na veřejnosti..
Jo já pochcal bych tě celou 7bhncgbhu
Ahoj. Jo je to fajn. :) Jen před hodně pít a je to supr
KONEČNĚ NĚKDO SE STEJNOU ZÁLIBOU. Jo čůrám někdy do postele,ale taky vrestauraci nebo v autobuse přes džínky do sedačky <3 hrozně to miluju .Fajn pocit
To jsi věděla, že to dělají i cyklisti při vytrvalostním závodě? Tam není čas si odskočit...
Tak to jsi spolu s bezďákama a fetkama jedním z důvodů proč si v MHDčku nerad sedám na sedačky. A to nemám nic proti lidem, co mají rádi piss.
No hele, takže to nemáš vyloženě spojené zároveň se sexem nebo ? Při 69 je to radost 🤗
Vždy záleží na účelu a s kým.., 😊
jako ja bych se rad nechal treba pocurat od dvou 3 zen proste takova mensi party. Ale zazil sem to 2X na oblicej pak vesmes na ruku.
Kdyby tu byla nejaka co ji to bavi a nedostava se ji to doma?
Já bych řekl že toá si rád každý
Ahoj kočko chci si hodně zasukat
Piss zbožňujeme na všechny možný i nemožný způsoby. Do úst, do analu, na latex, na punčochy...
Při 69 oba 👌, takhle to baví ...............
to bych chtel nekdy zazit. ale bohuzel zeny na to nejsou.
Za tu dobu co tak trochu blbnu s ženami,jsem zjistil jednu věc, nikdy je nepodcenuj 😁
Ahoj Jarda nedávno ani nevím co mě to napadlo byl jsem u kamarádky ona byla ve vaně a já si s ní povídal a najednou jsem ho vyndal a pocural jí
Ahoj si krásná žena rád si s vami pokeca měla byste zajem*2*.
Ježiši Kriste :-D :-D :-D .