Sex s prostitutkou - názory

A co je natom?Tam je jen rozdil v tom ze prostitutka ti rekne ze chce penize.Tva pritelkyne te take neco stoji a kde mas jistotu,ze nema jeste jineho?Ja nechapu,jak muze nekdo odsuzovat,ze by byla snad horsi nez jina co nejde za penkize.Kolik je manzelskych paru a zena ma milkence,to je normalni?Ta je slusna?Je horsi,nebot dela s manzela vola a to se tyka i muzu vuci zene.
U prostitutky mas zaruku ze te nebude obtezovat s ditetem,ze snatkem atd.Prijdes uzijes si a odejdes.
A takova co strida partnery,to je normalni?Asi jo,nebot nenechava si platit.
Je takove prislovi zenska neda je kur..a,da tak je jeste vetsi a je to jedno,zda si necha zato zaplatit.
Tohle je nazor muzu!!!!!
Je dobra,do doby nez si lehne v posteli.
Tak kdyz uz,tak aspon si nechame zaplatit za pojmenovani.
s kurvou je to vždycky na hovcno,to by měl vědět každej!A když má aids tak dá s chutí i bez gumy,nehledě na to že jsou chytrý jak rádio a nemusí o tom ani vědět.
Jasny tak pokud ma.hiv a ty se nakazis je to jen tvuj problem ze ti vadi kondom. Vetsinou to ty holky chytaji prave od volu co chodi s kazdou bez a davaji za to holkam priplatky.. Kazdemu se libi jiny typ holky a je jasny ze se ti nezavdeci kazda :-D myslim ze s tebou to takova pohadka taky nebude
No nevim s kolika uz jsi byl, ale asi nic moc. Co se tyce AIDS a i obycejne kapavky mohu te ujistit ze vetsina jich bez gumy nejde ani za priplatek, vetsinou chodi na pravidelne testy, protoze si velice dobre uvedomuji, ze jim jde o zdravi neli o zivot. To na rozdil od ruznych pritelkyn co se daji zbalit na kazde zabave a ani poradne nevi s kym. Samozrejme nemluvim o slapkach kolem nadrazi co te preblafnou za pivo ... Mluvim o zenach z privatu a clubu (call girls) co to delaji leta a vedi jak se chranit a tebe uspokojit. Ty se vetsinou snazi ti vyjit vstric aby se ti to libilo a prisel znovu. Je pravda ze jsou vetsinou lepsi ty aspon po tricitce. Nektere mlade holky jsou nafrnena jelita a delaji to jen pro ty prachy, ty ale brzo skonci, protoze se to roznese a nikdo k nim nechodi. Proste jako v kazdem biznyse ... nejsi dobrej tak zkrachujes.
Tak to bych si dovolil nesouhlasit. Jelikož nemám přítelkyni, chodím na priváty cca 2x do měsíce už 10 let. A bez jde 98%, akorát záleží na ceně. A ze zkušenosti vím, že ta která má v profilu napsáno, že v žádném případě, tak jde na 100% bez za pár stovek. Zkouším to na každou, abych se jí pak vyhnul a kolikrát hledám fakt týden, než najdu nějakou, která se nepodvolí. A holky z klubů jdou podruhé bez i bez příplatku. Tak jenom aby jste si urovnal pojmy!!! Pokud nevěříte pošlete mi nicka a já vám pošlu konverzaci, že ji ukecám!
Bral bych nějaké. Bylo by fajn, ty které jsou stále aktivní. Ať člověk ví. Děkuji
Souhlasím, taky se ptám jestli můžu bez a nikdy s tím nemají problém i když se v inzerátech dušují že bez ani omylem. Někdy stačí dvě tři kila přihodit a jindy jen zeptat. Samozřejmě pak gumu vyndám a použiji.
Tak pokud jdu za penize je to spatne,jsem jako ostatni zenske,jen proste vezmu penize.Kdyz se seznamim s muzem a on mne pozve na obed,dame si vinko,kafe,koupi mi kytku a to je v cene asi tak 1000 oba.Pak si ho vezmu domu,budeme sexovat a nenecham si platit.Kdyz ale prijde hned a ja mu reknu ze chci penize tak jsem horsi nez ta co mu da za pohosteni?Je to stejne,jenze ja chci penize a oni utraceji v kavarne.A pritom,muzi jsou takovi ze si davaji vicekrat schuzky jen aby si udelali dobre.Vetsinou se nevrati.Tak muzsky si muze dovolit vice zen ale jak je to naopak je to zle?Nejake zajimave.No a co se tyka placeni,jsem sama,kdyz potkam muze co ma zajem o mne,nepotrebuji delat to co delam.Ale take by ho nemelo zajimat co jsem delala pred nim.Tak jak mu reknu ze co druhy den jsem mela jineho,ze jsem to stridala je to normalni.Ale pokud jsem vzala za tohle penize,uz jsem horsi?Vas zajima co reknou druzi o vasi pritelkyni a nebo jaka ona je?Tak budete si rozumet,ale rozejdete se jen proto ze zjistite ze chodila za penize?Tak u zenske to je horsi ale muzsky co strida zenske je to normalni,ten co je zenaty a je neverny je vporadku.A bylo tady napsane ze muze se nakazit.Jiste ale verte,vite co delaji muzi?Sami chteji jit bez ochrany,sami skemraji ze jim to nedela dobre,jeste rikaji ja ti pridam.My jsme ty kteri to odmitaji a jeste jsou takovi co nenapadne sundaji ochranu.Ale podle vsech my jsme kurvy ale muzi jsou bez chyby.Ti kteri to neznaji a nevedi jak to je nepochopi.Velice by jste se divili jak to je doopravdy.I kdyz chodim az penize,odsuzuji nezodpovednost a take neveru.Kolik je manzelstvi co oba se na vzajem podvadeji.Tak to podle vas je solidni a spravne?My vetsinou nikoho nepodvadime na rozdil od zenatych muzu.Oni maji manzelky,milenky ajeste jdou nekam na privat nebo do klubu.Ono odsuzovat se odsuzuje dobre,ale vic by se melo divat dopodrobna jak to je.
Máš hodně pavdy, ale věř, že to neberou všichni muži stejně. Jistě jsi poznala, že je i hodně těch, kteří si spolu se sexem "zaplatí" i chvilku povídání a odreagování. Osobně jsem několikrát využil "placených služeb" a když to bylo pěkné, tak jsem spíše obdivoval asertivitu a přístup děvčat, které dokázaly tu společnou hodinu navodit příjemnou atmosféru. Většina mužů by to asi nedokázala. Těm, které jsou toho schopné mohu jen poděkovat..
Tady jde oto ze dost lidi tohle odsuzuje.Ale proc?Je to normalni,muz nemusi mit strach ze ho budu nahanet a premlouvat at se semnou ozeni.Prijde tehdy kdy ma chut,vzdy dostane co chce,nechci po nem vyplatu ale jen neco.Jiste i mezi nami je rozdil ale to si myslim ze by si mel mjuzsky rozmyslet zda ma s ni jit,pokud nebude prijemna.Jsou i mrchy ale to opravdu je na zakaznikovi zda zustane nebo odejde.Tady jak prijde,ano pohovori si uvolni se a je vse v pohode.Neni to vsude stejne,ale to je sevsim,s nekterou firmou je clovek spokojeny a s druhou ne.Nejlepsi jak se mne zepta zakaznik,proc to delas.Nemuzu jinak ale ja jemu reknu,a proc ty chodis na privaty?Muzi nadavaji na nas,ale stejne nas vyhledavaji,tak nevim co si mam myslet.
Čau Mairo..

Jenom by mě zajímalo.. vybíráš si třeba mezi zákazníkama?

Jako třeba, kdyby přišel nějakej "hnusák", tak ho pošleš někam, ikdyž by si chtěl třeba připlatit? Nebo striktně odděluješ práci od soukromý a zákazník je pro tebe zákazník.

A na druhou stranu, když přijde nějakej ten "šarmantní fešák", bude se ti s ním ten sex líbit? Nebo to budeš brát jako práci?

Čau. A měj se.
Cauko
muzu jen psat sama za sebe,i mezi nama je rozdil zalezi proc to clovek dela.Ja jiste ze si vybiram,ono zakaznici si mysli ze jak zaplati ze si muzou delat co chteji.Joooo to je omyl a zalezi zda jim to povolim.Zasadne nesnasim,spinu,smrad!!
Mam urcity tip na muze ale to je neco jineho.Je to sebe zapreni,pokud je mily,sympaticky,v pohode je to dobre.Mne nezajima nejake priplatky ty si muze davat nekomu jinemu,jsou urcite smernice a dohoda.I kdyby mi daval milion nepujdu s nim bez ochrany.Kazdy si plati za sluzby ktere nabizim,bud je bude respektovat a nebo at vypadne.Jsou jine co jim to nabidnou,i na ulici je najdou ale jsou to ryskantni veci.No je to na kazdem.Jinak pokud se najde a to se najde ze mi prijde zakaznik,co se mi libi,je prijemny,to uz je jina vec.Ano jsem nadsena jsem rada ze je takovy ale to je vse.Musim si uvedomit ze je jen zakaznik nic vic.Je to takove sebezapreni,nesmi poznat ze se mi libi.Jen jak odejde jeste citim jeho dotek a treba vecer si na neho vzpomenu a dobre se mi usina.Kdyz prijde jiny co neni muj vkus,nevadi beru to proste aby byl spokojeny a nic nepoznal.Umim se proste odreagovat a jen vnimam jeho ruce,nebo milovani s nim.Bohuzel vetsina muzu nedba na umyti.Je mi to trapne ale musim davat pozor jak se myle,nebo si ho umyju sama.Ja to mam jako praci a proto prace se ma odvadet v dobrem stavu,nebo se aspon snazim delat vse dobre.
....no a co jinak,jak jdou kšefty?:-)
Ja nechapu jak te muze zajimat jake jsou ksefty.Je to tak dulezite?Pokud ano tak se na tohle take dej a poznas jake to je.
Ahoj, tak jsem si pročetl celou diskusi na toto téma a je vidět, že i zde platí sto lidí-sto názorů". Prostě s něčím člověl souhlasí, s něčím ne - ale to neznamená upírat tomu druhému právo na názor. Sex za peníze - ano či ne...?? Jistěže, proč ne, je to služba jako každá jiná, ne nadarmo se říká "nejstarší řemeslo na světě". A dělá některý řemeslník zadarmo ??? V mládí jsem četl jakousi repodtáž z Paříže o manželích - elektrikáři a prostitutce. Oba se těšili, až ona vydělá, on si zařídí dílnu s malým barem a budou si žít... Tehdy jsem nechápal, jak on to tak v pohodě může snést. Dnes už ale vím, že láska a sex jsou dvě samostatné kategorie. Když se sejdou, je to super, ale jako mnozí odsuzují a nechápou sex bez lásky, nikoho nenapadne, že je něco podivného na lásce bez sexu ?? Profesionálka, která se živí tím, že má každý den jiného může být (a věřím, že často je) mnohem lepší partnerka než ta cudná, která si jen jednou za čas "odskočí". Člověk má zkusit všechno, já beru jako svůj handicap, že jsem to za peníze nezkusil. Moje dlouholetá partnerka kdysi dávno také chtěla poznat, jaké to je, jít za peníze. Šla na celou noc, poznala, říká, že odvedla slušnou práci, zinkasovala a šmytec - poznala, že to není její parketa. A nikdy mně to nevadilo, rád si s ní občas na toto téma popovídám (i když ona to moc ráda nemá). To všechno, stejně jako trojku, čtyřku..neberu jako selhání. Horší by bylo, kdyby si jen tak tajně "odskočila"....to bych vydýchával asi těžko.....
Za otázkou byl smajlík,to znamená,že nebyla myšlena vážně.Chtěl jsem jen odlehcit tuto diskuzi,protože mi přijde moc vážná.Sex s prostitkou je fajn a ty se nemáš za co stydět,každý se živí jak nejlépe umí.
Jo presne co jsem pred chvili se snazil vysvetlit o kus vejs :) Ja jsem zatim vetsinou narazil na takove jako jses ty a tak si nemohu stezovat. Vazim si vas devcata, protoze pokud delate dobre sluzby, je to zasluzna prace jako kazda jina. Lidi by si meli uvedomit, kolika znasilnenim predejdete, o stresech a rozvodech ani nemluve. Kolik chlapu je sexualne zanedbavanych manzelkami z nejruznejsich duvodu a nebyt vas davno by se rozvedli. A svobodni co nemaji jinou moznost at uz pro vzhled, casove vytizeni, telesne postizeni, nebo to proste s holkama neumi ... preju hezkej den :)*
Souhlasím:).. Ja to třeba delam i proto,ze ne to bavi . Ta komunikace i,poznani různých povah. Dela me to opatrnější i do budoucna jednou az treba budu chtit si najit chlapa :) sex mam rada tak proc ho nedelat za penize . A kord kdyz holka jeste dobre vypada .
Zajímavěj názor ale myslím si že pak když si najdeš chlapa a ten se bude zajímat co jsi dělala před tím tak pokud mu řekneš pravdu tak o něj přijdeš. Normální chlap nechce šlápotu a ani bývalou šlápotu *24*
Zatím se spíš řešilo, proč se hodně lidí dívá na prostituky skrz prsty, moc se neřešilo, jak se dívají na muže, kteří jejich služeb využívají. No a protože mě tohle téma zajímá, požádal bych o návrat k původní otázce:

"Co si myslíte o chlapovi, který spí s prostitutkama?"

Mě na prostitutkách nejvíc vyhovuje to, že po vás nechtějí, abyste jí emailem posílali fotku. Zatím jsem teda žádnou nezkusil, nicméně občas se mi tyhle myšlenky v hlavě honí--takže proto by mě zajímal váš názor.

------------------- -------------------
Jinak relativismus "a jaký je rozdíl, když holka střídá chlapy a neplatí si za to" je lehce demagogický. Rozdíl je ten, že o takové holce se to neví. Tj. nikdo ji nenazývá kurvou. Kurva je poměrně dost škaredá a sprostá nadávka - má negativní emoční náboj, který přebije vše ostatní. Proto může být daná prostituka tím nejčestnějším člověkem na zemi, ale pokud je nazvána prostitkou (kurvou), pak tohle označení automaticky změní způsob, kterým ji veřejnost nahlíží a nikoho již nic dál nezajímá.
Kdyžtak nadávejte církvi. V Japonsku bývalo povolání prostituky (gejša) velice vážené (!) a taky velice namáhavé, protože gejša nebyla jen sexuální mašina, která podrží všem, ale musela být velmi vzdělaná a její umění muselo být všestrané, aby plně dokázala uspokojit muže (obvykle vysoké šlechtice) --- byla to jejich společnice. Můžeme se ptát katolické církve, proč z evropských prostitutek udělala kurvy.

Potom je mezi normální holkou střídající partnery a prostitukou ještě jeden zásadní rozdíl -- a to právě ten, že v obecném povědomí prostituky jdou s kýmkoliv. Nevím jak vy, ale pokud si já představím některé zjevy (např. smradlavé bezdomovce s tuberou), tak při představě, že bych s nimi souložil, se mi zvedá žaludek. A pokud je prostitutka schopná něčeho tak nechutného, tak je to nepochopitelné. Co si budete myslet o člověku, který žere zvratky jiného? No buď, že je to nechutné prase a nebo že je to ubožák, který umírá hlady a žere vše, co žrát lze. No podobně pak z mylného přesvědčení, že prostitutka jde s kýmkoliv vzniká názor, že i ony jsou ubohé a naprosto bez sebecúcty, neboť pro pár peněz jsou schopny dělat takové nechutnosti...


No a muž, který využije služeb takovýchto lidí a to ještě v něčem tak intimním, jako je sex---no...je asi stejný ubožák jako ony, ne? Teda předpokládám, že takhle bude uvažovat průměrný omezený člověk...tzn. 60% populace.


..nevím, jak společnosti otevřít oči. Někdy mám chuť se přestěhovat do Japonska/Číny/Vietnamu/... :-D
Jsi na velikém omylu když považuješ gejšu za prostitutku!To nejsou a nikdy nebyly!Je to společnice a musí mít úroveň i vzdělání!V každém případě ti pomůže pan google,jen si to najít!
ano, jsou gejši vzdělané, sex má úrověň, ale stále jsou to prostitutky. Proč by taky nebyly???? Ta podstata je stejná, jde o zaplacený sex..... ....
píšete tu blbosti! prostitutka - kurva - děvka - coura = je jen pro nevzdělance ! A společnice má už nějakou cenu a bezdomovec nebo jakýkoliv prase si tuto slečnu nemůže dovolit nebot na ní nemá! A kdyby náhodou vyhrál ve sportce tak slečna co tyto služby nabízí ho může mezi dveřma odmítnout! To že si za to bere peníze neznamená že je špína a vleze na každého! A tyto služby využívají pouze slusní klienti a je jedno kolik jich měla za měsíc - snad v dnešní době každá používá kondomy !!! Ale jak tak koukám na chat Erotické služby tak se mezi holkama najdou prasata co vše nabízí bez a já byt chlapem tak nejdu s tou co polyká semeno několikrát za měsíc a šoustají v autě bez hygieny no fuj. Takže ta co používá kondomy a ta co dělá sama na sebe ten sex má ráda a i se za ní chlapi vracejí teda pokud chlap není piča a umí se k této slečně pěkně chovat....
Xeno mas muj souhlas ... vetsina tech co tu zvanej nesmysly, nikjdy s zadnou nebyli, nevedi o cem mluvi ;)
Tak za mě osobně, vůbec mně nevadí, když můj chlap šukal s prostitutkou. Sama jsem jednou chtěla příteli koupit prostitutku do trojky, ale odmítl to. Měl strach z nemocí, ale nemyslím, že je velký rozdíl mezi prostitutkou, která používá kondom a ženskou co jde s kdekým přes třeba přes chat na amateri:-)