Nudapláže v Karlovarském kraji

Jsou nějaké pěkné nuda pláže v K. kraji?

Jsou nějaké pěkné nudapláže v Karlovarském kraji? Kde?
Na Nechranicke prehrade je super.
Tam jsem byl minuly tyden... ta prijezdova cesta je na nic a nakonec tam byl jen jeden clovek
Přístup na původní Nechranickou nudí je total zrušen,teď se prý chodí k sesuvum , hned u hráze :) tak kdyby někdo nevěděl kam,zkuste to tam ;)
Hoj, nemůžeš upřesnit kde u hráze? Díky :)
Nevím přesně,ale prý jedeš po hrázi na Chomutov,skončí svodidla odbocis vlevo....na placku se nechávají auta a jde se pěšinkou na levé straně plácku až někam k vodě....bohužel víc nevím...
Díky, to mi stačí, už vím... Má být hezky, tak brzy vyrazím. Na tom původním místě je hroznej přístup.
Zkus Tatrovice, nebo Jesenici.
Jesenice u Rakovnika?Tam je nuda?
Pro Varaky je vyborna nudaplaz Jama u Otovic. Da se tam i neco zazit, voda perfektni a cista. :-) dale pak je dobra swingers nudaplaz na Jesenici. Tatrovice jsou z ruky, ale take ujdou.
Ahoj.jezdim na okrouhlou na jesenici.
A nikam jinam nechodi nikdo? A ta jama - to asi jen v lete nudi opalovacka. Ale tedka?
Nahotite nekde v KV a okoli? Nevim kam zajit koukat ci pomahat a ukazat se
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na Jesenici nebo v Tatrovicich jsou i pekne mlade holky...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na Jesenici dost honicu a smiraku, nadruhou stranu obcas se tam dejou zajimyvy veci*3*
A kam na Jesenici se da. Muzu poprosit o oznaceni lokality. Dik
Analcat, naturiste jsou mnohem uprimnejsi lide nez textilaci, kteri umi jen pomlouvat nevzhledne postavy...

Uslintani jsou prave ti textilaci, kteri ze sebe delaji radoby naturisty!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Okrouhla u Jesenice,jen podotykam uz to neni co byvalo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za me jsou nejlepsi nudaplaze v KV kraji rozhodne Tatrovice, Jesenice a Jama u Otovic. :-) Kdo se prida?
My jsme mrdali se sestrenkou u velkeho rybnika.
Stavim se dnes kolem 6 -7 u Jesenice, nejaka pekna dama 35-55? Hezkej, chytrej, sukavej kluk..:)
Tam bude narváno.................
Ani noha :D.......................
V pondeli dopoledne mam v planu tu Jamu
Jo, vy jste jeli se sestřenkou ze Zlína Do Varů si zašukat k velkému rybníku....*443**22*
Ne. Byt měla cca 100m od Drahomiry a kromě toho jsme sukali kdekoli. V autě, doma, na WC restaurace Na Blbym místě, za Drahovicemi na louce, zkratka kdekoli
Do Tatrovic jsem jezdil nedávno, je tam super. Udělal jsem tam i pár fotek, mám je v galerkach.
Ráda chodím na nudí pláže se opalovat a koukat na ocasy
Zitra budu nahotit, muzes koukat
Sem zítra v práci a má pršet zítra. Tak neví. Jestli půjdeš
Uvidim podle pocasi. Tak jindy
Ahoj, chodíš teda na Jesenici, já chci někdy příští týden.
Kam jezdíš? Já na Jesenici a chci vyzkoušet Otovice.
kde přesně je to v těch Otovicích? hoď souřadnice prosím. nemůžu to najít. Dík
Dnes na nuda tatrovice? Budu tam :)
A kam chodíš? Já si ho ukazují rád.
Tak letos Tatrovice super. :-) Kdo chodi? Hledam partacku ci partaka na nuda koupani.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jesenice - Okrouhla... nudaplaz je skvela
Jesenice - Okrouhla..skvělá až na roztahané rybáře a na konci cesty je pěšina u pole a tam samej honič.*12**12**71*
Neni nekdo u Jesenice u Okrouhle? Je tu nadherne..
A kde tam se da vegetit na vikend?
50.0662264N, 12.4682232E, na letecké mapě je vidět cesta, kterou se tam dá zajet....
Znám Tatrovice a rybník mezi Otovicemi a Čankovem. Za mě Tatrovice jasně vedou.
Jo a ještě abych nezapomněl - na přírodním koupališti Michal se nudisté shází v přední části. Nemají tam však žádné zázemí.
Pošli prosím souřadnice...rád se tam zajedu podívat.Ti Němci na Jesenici už si tam přitáhli i karavan a zabírají mraky místa
A kde tam okupuji tu plaz ty privandrovalci?
Kam v karlovarskem kraji na vikend k vode abych mohl zaparkovat u vody? Dekuji vsem za odpovedi
Vzadu u břízek, přitáhli karavan a sundali z něj značky.Stojí tam i když oni odjedou.A samozřejmě zabírají místa u vody pro naháče.Jsou hluční a bordel okolo.
Tak jim ho vyzdobme pouzitym genetickym latexovym materialem a treba jim to dojde 🤣
Nepujde se nekdo zitra odpo placnout k vode na chvilku? Idealne okrouhla
No nic moc na prehrade....vzadu karavan s dederakama a kazdy den pcr kvuli dohadum o misto....strasnyyyy....kde jsou potom ty sex pozitky zazitky
Jak to tam aktuálně vypadá? Chodí tam nějaké páry a zeny? Kde je to nejlepší kvůli zážitkům?
No ja moc to stesti nemam. Ale jezdim take odpoledne tak je moznebze tam ostatni jezdi vice k veceru. Jinak jezdim na okrouhlou na vybezek. Vcera sprchko tak jsem nejel. Jedu dnes. Kdyby jste se chteli nekde potkat, napiste kde budete.
Páry a ženy chodí, jsou převážně vepředu na hlavní pláži.Pokud najdou klidnější místo více dozadu, tak občas i nějaká akce.Ale třeba v sobotu pozdě odpoledne to tam zazdily rodiny textiláků s dětmi.Vůbec jim nepřišlo hloupé jít mezi naháče a rušit ten klid.
Dneska jsem tam byla, úplná tragédie. Sami homosexuálové a dvě rodiny Němců asi z bývale DDR. Špína a bordel, ale to tam dělají ti Němci. Zklamalo mě to, jinak voda super. Smutné je, že pěkná místa byla zastavena karavany, které tam nemají co dělat. A na hlavní pláži rybáři, kteří zajedou skoro až k vodě. Je to škoda, lidi všechno zničí. Příroda a prostředí krásně, ale lidi jsou líní dojít pár metrů pěšky.
Dost se profláklo, že karavany úřadům nevadí.A tak přeci nebudou někde platit, když tady je tak krásně.Mluvil jsem s jedním, prý to hlásil a nic...Je to škoda, protože tam býval klid a pohoda.Hlavně dále od hlavní pláže.Tam je sice také fajn, ale když chci ležet a relaxovat, tak mě nebaví poslouchat co která vařila a tak...No, i tak jsou dny, kdy se to ještě dá.

Včera na Jámě super. Sezona nahého koupání se konečně rozjela.
Tak kam letos? Jáma nebo Jesenice?? Koukat, ukázat
Tak kam kdo chodite v tom paraku? Nepodnikneme neco? Nekde se vyvalit na chvilku.
Jednoznačně Jesenice 👍👍👍👍👍 Tam je to super 👍👍👍👍✋
Jo tam je to fajn, obcas jsem tam jezdil se vyvetrat z obleceni na motorku a ochladit. Dobry pristup k vode, aspon tedy zezacatku, dal jsem nebyl. Nikdy jsem se tam tedy s nikym nezakecal..jen me jednou postarsi duchodkyne osocila jestli jsem ji neprijel okukovat🤣
Nekdo dnes na jámu? Melo by být fajn pocasi ještě
Ahoj, dnes to už nestihnu. Ale zítra bych jel. Pokud tedy bude počasí.
zastavil bych se ...dá se dojet na motorce až k vodě, nebo je tam nějaka závora a zákaz ?
Tak jsem tu a da se motorkou po cesticce na poli az k vode ;)
Ahoj, co zítra kolem oběda na Jámu?
To jsem v praci jeste, to nemohu
Taky bych jeste rad zajel, ale pocasko spis na deku nez do vody😁 teda aspon pro me
Ja to letos vidim uz jen na saunu ;)
Ahoj, dnes by to šlo naposledy na Jámu. Jinak máš pravdu, začne saunování. Obojí je super. Tak třeba se potkáme.
A kam chodite saunovat? Ja nejcasteji do kv na certak
Kv arena..............................
Ahoj, pojdte nekdo zitra, asi zajdu na certak.
Ahoj, v kolik hodin bys šel? :-)
Cca mezi 19-20, jak to vyjde...
Ahoj, to kdo kam a kdy do sauny?
Příspěvek byl smazán.
Já chodím pravidelně do Alžbětinek.
Ale tam je to oddelene ze? Asi se půjdu podivat do kv areny po rekonstrukci (upraveno)
Ano, Alžbětinky jsou oddělené, ale občas tam nějaká žena zajde. Nikdo to neřeší. KV aréna je společná.
Ahoj Františkovy lázně 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😚😚😚soukromá max 4 lidi super
To bych tam byl asi sam🙂🙂 ne ze bych potreboval okukovat ale obcas clovek aspon pokeca
No já už byl 2 a vždy sám bohuzel
Nepujdete vecer nekdo do sauny v kv?
Ahoj kam chodis ve varech do sauny
Nejcasteji certak, kv arena se mi driv nelibila a po rekonstrukci uz jsem nezavital🙂