Osek nad Bečvou

Jadran

Čau hodi se někdo opalovat na jadran prej je tam nuda plaz taky někde vzadu?
A kolik tam chodi lidi na ti nuda plaz a jaka venkova skupina předpokládám že starsi a převážně chlavy
My tam vloni chodili docela pravidelně , byla tam pohoda a chodili tam docela fajn lidi . To , že tam chodili hlavně starší a většinou chlapy nebylo vždy pravidlem . Letos jsme to ještě nestihli ani jednou bohužel , tak snad to budeme moct brzy napravit .
Ahoj kde dnes někdo na nudu do oseka
Ahoj také se chystám do Oseka na Jadran. Je mi 28 ale ještě sem nikdy nebyl na nudapláži ale láká mě to. Snad to bude v pohodě. Byl tam někdo v nejbližších dnech?
Kolik lidí tam bylo atd..
Ahoj, my tam chodíváme a na koupání a opalování je to tam super. Přidá se nějaký pár, či žena?? Martina
Jj v pondělí jsem tam byl a lidi celkem dost ale spíše starší a více chlapů než žen
Taky bych tam rád zavítal příští týden, přidá se nekdo?
Doporučuji, prima opalování i koupani.
Šuká tam i někdo? Nebo jen nahoti?
Neviděl jsem tam nikohodnocení zatím sukat myslím že tam nikdo nesuka
Tak to se musite pořádně porozhlédnout.....
Asi záleží kdy a v kolik.. třeba budu mít štěstí na někoho.. nebo aspoň masturbaci
Kam tam prosím? Uvažujeme že by jsme o víkendu zadováděli, možná se nechali i přistihnout, nebo...*4*
Rád bych vás tam přistihl, jen ta představa je vzrušující..
Bude tam někdo zítra odpoledne?že bych si udělal výlet?
Čau zítra se chystám chce někdo jít semnou ☺
zítra ráno v 10 se tam pojedu podívat kdo se přidá?
Dnes bylo v Oseku na Jadranu na nudě celkem plno. Byl tam někdo z amatérů??
Ahojky, najde se zde fajn pár, co se chce potkat na pláži a zadovádět?
P+M
Ahoj budu tam ve čtvrtek kolem oběda, kdo by se přidal, a třeba i nějaký muž pohonil?
Ahojky tento čtvrtek jsem strávila celé odpoledne na Jadranu a bylo moc fajn *44* , lidiček málo a tak...
Ahojky, kdo se přidá v sobotu???
Tak tam snad nikdo nechodí, podle toho, jak je tu mrtvo :-(
Dnes po obědě někdo na slunění, ...?
Ahoj,
taky občas na Jadran zajedu. Pokud by si měla zájem můžeme tam strávit dopoledne nebo odpoledne společně.....
Pavel
Ahojky. Dnes někdo na Jadran??
My jdeme zítra. Přidá se nějaký pár?
Ahoj! Máte někdo nějaké zprávy, zda bude letos na Jadranu koupání? Zatím je jen vybgarováno a bez vody...
Taky nas to zajímá jestki tam letos něco bude
Aktuální stav z dnešního koupání. Voda skoro doplněná, teplota perfektní, po deštích je přítok kalny, tak to je podobné I v jezeře. Naháči tam nějací byli, ale poměr a věk nevím, byl jsem na boku.
Mimochodem pokud by to četla cyklistika v bílém dresu Silvini která koukala jak plavu a pozorovala stranu z nudou a pak objizdela jezero, tak se ozvi.
Tak to je dobrá zpráva! Bude-li v týdnu hezky, určitě zajdu. Už jsem se bál, že letos koupání nebude.
když jedu autem parkuje se u tech stánku ?nebo kde se da nechat auto? mam to 1.5h cesty a neznam to tam kdyby jste poradili diky 😉
Dojedeš až skoro k vodě po užší cestě a parkuje se placeně vedle té cesty na louce . Když si otevřeš google mapy a satelitní zobracení , tak to jde hezky vidět . Dál k vodě tě pak stejně zákaz vjezdu nepustí. Stejně dál jet nepotřebuješ , protože jestli půjdeš na nudapláž , tak jdeš z cesty kolem jezera zleva.
děkuji *4**114* snad trefim očividně to tam dobře znáte
Chystá se dneska někdo na nudu do Oseku?
Ahoj, minule to nevyšlo tak třeba dnes, chystá se někdo dneska na Jadran?
Pekny den dnes se nechystate?
Ahoj laka te sex v prirode na prerovsku vim o par mistech
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*216* tak snad někdy se tam potkáme *24**461**267*, před námi je celé léto*397*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem úchyl, po práce kolem 14-16 občas zastavím dle počasí a chuť. Chodí tam nějaká nadržená?
Dnes jsem byl, vlastně poprvé od znovunapuštění, na Jadranu. Potěšilo mě, že nuda už není jen na zadní straně a části pravé strany (při pohledu od Bečvy), ale i na straně levé. Bylo dost lidí, jako obvykle spíš střední věk a starší, ale pro mě OK, je mi 59... Příjemné pokoukání, dámy pohledné, bylo co vidět. V týdnu má být hezké počasí, tak opět vyrazím.
Dnes někdo? K večer na nudaplaz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No ještě je asi trochu chladno... ale už se moc těším, až se brzo natáhnu na sluníčku u vody. V této blbé době to bude paráda pro všechny. Hezké velikonoční pondělí.
Někdo dnes na Jadran po 17. hodině?
Bude někdo v úterý na Jadranu? Spíš až pozdní odpoledne.
ahoj, chystá se dneska někdo na jadran?
Ahoj! Možná jsem trochu mimo Jadran: slyšel jsem o koupání (bez plavek) v blízkosti Hustopečí nad Bečvou. Jestli to tam někdo zná, prosím o info. Mockrát děkuji.
Jen pro upřesnění, jezero Jadran se nachází u obce Osek nad Bečvou.
Jezdíme tam hodně často,přes týden je to na pohodu,víkendy už byjaji horší,ale jinak paráda.
Ahoj, operuje tady paní co se mě ptala v úterý 14.9. 13:30 kolik je hodin? *1*
Včera voda krásných 16 stupňů. Čtyři plavci.
tak co, už začala opalovací sezóna?
Včera asi deset lidí . Voda jako kafe.
Ahoj, je aktuálně někdo na Jadranu?
Odpoledne se chystám k vodě P.S. bílé kolo
Zkusím zajít dnes k večeru snad tam nebude hlava na hlavě jako minule
Někdo dnes na Jadran???*18**18*
Počasí nám přeje.
Někdo zítra na jadran kolem 15 hod? Na chvíli se vypálit a třeba i pohonit?
Ahoj chystá se někdo dnes na Jadran?
Jak to vypadá na Jadranu zase plno?
Ahoj jak vypadá cesta na Jadran od Přerova
Ahoj! Posílám první letošní příspěvek na téma Jadran! Byl ta,m už letos někdo? Pokud bude aspoň trochu slunečné počasí, rád bych vyrazil o víkendu. Těším se na milou společnost.
Čau já jsem tam chodil minulý rok a ano nuda pláž je v zadu a taky na druhé straně od bufetu se taky často opalují nazí
Chodí někdo ráno..kolik bývá lidí?
Já budu zítra... tak dám případně vědět jak to tam vypadá. :-)
Nakonec pojedu smer Hustopece.
49.5292189N, 17.8478346E ale az pozdeji odpoledne.
Tak pry je v Hustopecich zakaz nudismu. Tak to tady nevyjde.
Hustopeče mívají dost mizernou vodu, navíc v místě nuda bývá nafoukáno listí a binec z hladiny. Jadran je výrazně lepší!
Souhlasim. Nakonec jsem skoncila na Jadranu. Uz jsem tu. Par lidi tady je a voda je super.
Dneska na Jadranu poměrně dost lidí ale počasí super :)
Je teď někdo na Jadranu? Na pokec... Seznámení...
Zítra má být hezky, určitě zajdeme na zadní část se nudit . *277*
Jak to vypadá dneska na Jadranu
8.7.2023 voda skvela a tepla, atmosfera pohodova, mirny preliv nahacu na stranu smerem k Oseku - holt oblibena lokalita *267**307*
Misto na deku pro 3 se na ofiko casti v pohode naslo, doporucujeme *114*
Jde někdo zítra na Jadran popřípadě něco podniknout tam
Ahoj mohli bychom se kvam někdy přidat ještě jsme tam nebyli děkujeme za odpověď
Dneska hodně hodně lidí slje tu nekdo
Čau není dneska někdo u Jadranu ?? Jak to tam vypadá? Poklidný den nebo hodně lidi ? 🙂
Nazdarek chtel bych poprve zajit na nudu a opalovat se cely bez a uzivat si slunka, ale rad bych s nekym, proto tu pisu. Neni tu nekdo, kdo to tam zna nebo taky nechce jit sam a opaloval se spolecne? Napis. Jsem mladsi pohodovej kluk.
Ahoj! Je zvláštní, že dva měsíce o Jadranu nikdo nic nenapíše... Dnes odpoledne tam bylo skvěle, krásné počasí, nádherně teplá voda. A jako vždy dámy, na které se dalo hezky dívat. Tak ještě zítra a pak, obávám se, až příští rok...
Ahoj jo i v neděli bylo na Jadranu hezky, a nuda pláž byla docela hodně obsazená. Jezdíme tam rádi, hezké prostředí fajn lidi .
Jj teď jsem dojel. Proč příští rok. Byl jsem tam i na Silvestra.
Dá se tam někde i zablbnout? Pohonit?
No asi ti ještě nikdo nevysvětlil že nuda pláž neslouží k honění. Hoň si doma. Na pláž se chodí plavat a užívat si slunce. Přemýšlej hlavou a ne ptákem.
Skoro vždy tam jde někoho zahlédnout jak si ho mrska. Většinou se aspoň snaží nenapadne