Dogging v okoli Berouna

Dogging v okoli Berouna a Hořovic

Moc radi se předvádíme a šukáme venku. Hledáme nové lokality, kde se dá takto užívat. Kam si chodíte užívat vy? Budeme moc rádi když poslete souradnice míst.Tam na nás narazíte a společně si užijeme. Jsme oba bi takže neni problém i kontakt z mužem.
Náš okruh je Berounsko, Hořovicko, Příbramsko a Křivoklácko.
Pro ty co nevi co to znamena dogging

Dogging je britský anglický slang termín pro zapojení do sexuálních akcí na veřejném nebo polořadově veřejném místě nebo pozorování ostatních, kteří tak činí. Mohou existovat více než dva účastníci; mohou být zahrnuty jak skupinový sex, tak gang banging . Jako pozorování je povzbuzováno, voyeurismus a exhibicionismus úzce souvisí s doggem. Dvě sady zúčastněných lidí se často setkávají buď náhodně, nebo (čím dál častěji) zareagují předem na internet .
Ahoj
Znam misto podel R4.
Potkame si tam?
Ahoj prosim to je velky pojem. Prosim zadej sem souradnice tohoto mista. Dekujeme
Ahoj biparMM,

mám zájem o setkání s Vámi v okolí Berounska :). Tak co rychle vymyslíme? Rychlé akce bývají většinou nejlepší.

Vašek
Nádrž Jablečno u Zbiroha... Tam je klid a obcas nekdo projde..
Tak venku se dá prakticky kdekoliv,třeba někde v lese,na louce atd..jen to chce trošku klidnější místo;-) když by jste o nějakém věděli,tak napište,rád se na vás podívám a třeba ne jenom to..malá poznámka,jsem od Hořovic;-)
Hello

I am Juliet! i am single woman, i am honest and caring, I am looking for a good friends, I will be waiting for your reply(julietisaac4u@gmail.com) so i tell you more about  my self and also send you my photo.
.....................
Ahoj
Ja som Juliet! Som slobodná žena, som čestná a starám sa, hľadám dobrých priateľov, budem čakať na vašu odpoveď (julietisaac4u@gmail.com), aby som vám povedala viac o svojej osobe a tiež vám poslala moju fotografiu.
Ahoj taky kousek od horovic ozvi se
Napiš mi zprávu mám pro tebe návrh
Ozvise mi pohoní mě dáme hulbu
Ahoj,rád bych se s vámi potkal a podle sympatií se dohodl.Jezdím hodně na kole.
Dojedu a uvidí se.Bydlím ve Zdicích.*52*
Hello

I am Juliet! i am single woman, i am honest and caring, I am looking for a good friends, I will be waiting for your reply(julietisaac4u@gmail.com) so i tell you more about  my self and also send you my photo.
.....................
Ahoj
Ja som Juliet! Som slobodná žena, som čestná a starám sa, hľadám dobrých priateľov, budem čakať na vašu odpoveď (julietisaac4u@gmail.com), aby som vám povedala viac o svojej osobe a tiež vám poslala moju fotografiu.
Aha,tak jsem tady.Chcete o mě něco vědět?
Ahoj 49.9036761N, 13.8471306E zde je dobré misto. Uz jsem tam jeden par v aute videl ale nic nedelali jen si povídali.... :-)
Taky si myslim ze se suka tady:
49.9896047N, 14.2374711E
Lezeli tam kondomy... :-)
A kdy se tam sejdeme. Sednu na kolo a ....
Dneska večer někdo na něco? Zličín, Rudná, Beroun....
Ahoj všichni dnes 20.7. cca od 21.00 do 22.00 budeme na našem oblíbeným místě na souřadnicích 49.9421778N, 13.9167506E. Mame černé auto tak se nebojte přiblížit. Těšíme se na Vás přijďte si krásně zastříkat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bylo to super děkujeme všem zúčastněným. Žena byla moc spokojená. Všem kdo nepřijeli o hodne jste přišli. Tak snad příště.
Kolik bylo diváků? Jak to probíhalo?
Honilo se kouřil se šukalo se.
Tak minule jsem promeškal a teď koukám že to tu úplně usnulo.
To víš dovolená. Až to bude aktuální zase písmeme den, čas a souradnice. Jinak se na Vás moc těšíme. Jen doufáme že teď nepromeškáš.
Tak to je jasné, odpočívat se musí.
Ještě tam jezdíte? Možná bych toho využil
Hello

.....................
Ahoj
49.941443,13.783921 tady to taky byvalo dobre...
Kdy že bude opakovačka rad bych dorazil
Ahoj pomalu se zase chystáme na nové radovanky i s Vámi. Proto hledame nove místečko v okolí 20km od Berouna. Kde se dá s Vámi zažít vzrušující chvíle. Prosim pište nové souřadnice. Když se nám bude vaše místečko zamlouvat tak ho moc radi navštivme.
Ahoj chodí ještě nějaký pár si zablbnout na tyto souřadnice 49.9421778N, 13.9167506E.
Minulý týden jsem tam potkal jeden pár, ale ten jak se objevilo auto, tak nastoupil a odjel.
já jsem byl dvakrát tady 49°58'22.7"N 13°51'42.5"E slečně se tam líbilo je tam dost velkej rozhled a pak 49°56'32.9"N 13°47'42.2"E je to i na koupačku ale auto se musí nechat před závorou párkrát jsem tam viděl nahotit pár ale spis tam nikdo není
Rád se přijedu podívat na nějaký pár, když to nebude veřejně tak napište do vzkazů .
Tak sem bych někdy zašel 49°57'58.4"N 14°10'02.1"E. Pojďme se domluvit!
49°59'22.6"N 14°14'14.9"E

Tak dnes 21:00. To už je fakt tma. Jó podznim pomalu přichází....
Leto pomalu konci a na Berounsku nam to nejak usnulo.
Více rušno je v lesíku u Vojkovic. Vím, od Berouna už trochu z ruky.
49.9731219N, 14.0256547E taky hezke klidne misto
Ahoj vypadá to jako moc pěkné místečko. Už jsi tam někoho potkal nebo tam jezdíš užívat.
ahoj, taky se rad prijdu podivat a zucastnit se... kdy budete zase na 49.9421778N, 13.9167506E..diky Honza
Ahoj, plánuje nekdo dnes někde něco? A kde tedy. Nejak tu nechápu kdo komu na co odpovida😦
Kdy půjdete zlobit rad bych se podíval a užil
Tak dnes 17:30 tady za Mořinou :)
49.9404181N, 14.2104033E

V
Kde se da spehovat zblizka a bez rizika? Nebo nejen sex, ale I masturbaci nebo curani?
dnes odpo někdo, nebudou mozna ani moc turistu ? 49.940328, 14.210499
Tam se dá špatně parkovat né.
Ne ne, dá se tam zajet a zaparkovat do lesa :). Pokud tam nechceš zajet, nech auto nahoře na silnici. Je tam o malý kousek dál parkoviště. Potom cca 5minut pěšky.
V.
Dnes někdo? *71**92* je opět hezky, tak někdy odpoledne :)
Přidám se rád. V kolik hodin ?
Pojedem, bude tam někdo už honit?
Tak bohužel, nakonec se musíme na půl cesty otočit, tak leda pozdeji... je někdo?
Co dnes nebudete přijedu se podívat kolem 17.00
Hello

.....................
Ahoj
Hello

.....................
Ahoj
Ahoj, dobré místo i o kousek blíž k Tachlovicím- 49.9896336N, 14.2364978E Dej vědět, kdyby jste měli někdy chuť na zlobení a vzrušení*4*
Někdo teď tady? 49.942206,13.916679
Hello

.....................
Ahoj
Chodíme v létě šukat s manželkou kamaráda na stejné místo, kus od našeho bydliště. Kousek vede trasa, kde občas běhají dámy i pánové, kteří se rádi na nás podívají. Máme už i stálé diváky.
Zde by se jistě také dalo *24**4* 49.9896336N, 14.2364978E
Ahoj, jj, dá se. Občas tam chodím.

Vašek
Ahoj, chodíš tam na kukandu a nebo s partnerkou? ;)
Ahoj,
není někdo teď venku v autě v okolí Berouna?
Svatá u Berouna, tento víkend. Já sport bi chlap, kdo se přidá na hoňku po setmění? Ideálně bi chlap nebo pár. 49.9421492N, 13.9167194E
nejezdí někdo sem ? :) 49.928147, 14.224429
Je to příjezd k nemovitostem co jsou dále po cestě. Nedoporučuji.
Někdo mezi Svatou a Kublovem ještě ted?? 49.942155,13.916687
Ahoj jezdí v dnešní době ještě někdo na Svatou?
Jezdím často, ale nic jsem neviděl ://
A, jezdíte jen na Svatou nebo i někam jinam.?
Já mám i jiné místa s rozhledem do dálky
49.846914, 13.612135
souřadnice dobrého místečka na Rokycansku
Ahoj a na těch souřadnicích se něco děje nebo tam jezdíš sám místo znám ale nikdy jseme tam ještě nebyli užívat.
49.9360925N, 13.7752883E hezké místo a rozhled do dálky a je to stranou
No hodne stranou tam asi moc lidi nepřijede.
Nebudete teď přes víkend u Kublova ?
Plánoval jsem zítra že se tam budu motat a honit
Dnes někdo kdo by se podíval jak honím
Pojďte domluvíme nějakou pořádnou dogging akci ?:-))
Rekl bych,ze vam chybi jedno dost podstatny...a to je zenska *22*
NA souřadnicích co jsme dal já už jsem jeden pár viděl a jednou jsem si tam užíval i já se slečnou

Hello

.....................
Ahoj
Tam je to super,ale taky jsem tam nic nezažil,mám proste smůlu
Nebude někdo na svaté ?? Třeba zítra ??
Občas tam zajedu na motorce, dám si cígo, ale nikdy jsem tam nikoho neviděl, jen pár lufťáků co venčí psa... Tak jestli tam někdo jezdi a dal by něco, napiš, kdy a čas....
Dnes po 21 hod, kdo prijede pohonit nebo se podivat?
A kam presne? Dival bych se.....
..
Nad Svatou, souradnice jsou vyse...
Dnes nebo zítra tady,někdo,na něco?
Co příští víkend nějaká akcička okolo Berouna.
Tak co dnes večer nějaká akce přijedu rád se podívám a i samozřejmě ukážu.
Ahoj. A co dneska? Někdo nějaký nápady, nebo tipy?
dneska po 13h tady 49.942155,13.916687 - vidět a být viděn
Tak zítra, v úterý 9.6. u Kublova :), 49.942155,13.916687, kolem 9:30. Pojďte, uděláme dopolední akcičku....
To by asi šlo.... přijedu rád....
PRoběhlo tu něco? Podle několika kondomů, co tam jsou, bych řekl, že asi jo...
U kublova dnes plánuje někdo něco?
Ahoj, a kde přesně u Kublova?
Tady: 49.942155,13.916687 Kdo zítra kolem půl páté?
budeme tam v 16 hod a tesime se
Jaké to bylo ? :-) přišel někdo ?
Dnes u Kublova? Chce být někdo nachytán při honění?

V kolik ? Tam budeš ? Taky se chystám
Čau,jsem z Berouna a hledam bisex par m+ž kde ji budu šukat oba pravidelne.
Ahoj, jezdi nekdo nekam v okoli Berouna takhle i pres den si uzit apod?
Středa 15hod. parkoviště nad Kublovem? Kdo chce být viděn?
Nikdo? A kolem 19hod. se někdo ukáže?
Ahoj já tam budu v pondělí. ještě nevím v kolik
Co dnes bude někdo po 16. Hodině ?
Prší 🤣................. Tak tam bude asi klid
Hmm, ani noha, presne jak sem si myslel....
a co dneska někdo někde u Berouna? :) třeba holčina která by se přidala k páru?
Ja bych se klidne pridal, ale pindika si rezat nebudu...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to by asi dost bolelo
Nekdo na zitra ci pozitri tak do 15h
Někdo v okolí Berouna na nějakou akci zítra
49.939904,14.211753 někdo dneska na honku nebo nějaký pár
Vecer tam byl nejaky par... Me tam moje schuzka nevysla... A nemel sem odvahu se nejak k paru priblizit
13.7. cca v 11h bych rád pohonil nad Kublovem směr Svatá přidá se někdo??
Ahoj 16.7. v 16.15h budu honit na parkovišti mezi Kublovem a Svatou přidá se třeba senior??
Nechodí někdo sem? U cesty je nižší posed, z čela má i dírku... Nikoho jsem tu ještě nepotkal, ale stopy nějaké aktivity tam jsou. Nedávno tam někdo nechal asi postříkané kalhotky. Někdo odsud?

50.0260886N, 14.0118450E

Je to tak 10 minut od silnice, pěkné klidné místo...
Je tady úplně mrtvo,jsem tu ponekolikate za sebou, třeba hodinu a nikdo nikde, jen se vždy vycakam a jedu, nuda .
A kde taky bych občas zašel stačí dát vědět nějak dopředu
A kam chodíš? Tady u toho posedu je to celkem fajn, kus dál po silnici jsou i odpočívky, tam. Je to ale lepší dýl večer, je to blízko cesty... Něco se tu občas děje, to je vidět... Alee asi málo...
Někdo něco, udělané Zena nebo pár? Kde se mužů divat?
Ahoj dnes mezi 13-14h budu mezi Kublovem a Svatou přijede někdo??
Jezdíte někdo sem. Tady je pěkný klidné místo na šmírování druhých. 49.970282,14.095695
Mohli bychomu tu něco podniknout. Ale chtělo by to, aby nás bylo víc :).
Bude dnes někdo u kublova ??pohonil bych
Ahoj, kde přesně a v kolik bys mohl?
čtvrtek 15h budu honit mezi Kublovem a Svatou přidá se někdo? Klidně senor
49.970282,14.095695 tak co tady zítra okolo půlnoci.
v noci asi těžko někdo vypadne z pelechu a pojede si mastit brko *3**3**3*
Nech to na 16:30 to je lepší čas *4*
Ty jsi jeden z tech, co nakeca plno kecu jak prijede, domluvi se a pak nedorazi a ani se neomluvi.... fakt samej kokot, tady....
Mysleno na "mrdacipar1991" je to pekny kecal, jen si honi brko a na schuzku nedorazi....
Tak dnes kolem 9 u Berouna. 49.970282,14.095695 Dorazí někdo?
Pojedu kolem.... tak se zastavim...
Tak to nestihnu..smula.... priste
Ahoj, dneska někdo honit sem kolem oběda? Bude horko tak proč nejit ven :) 49,9479 14,2245
Zraz dnes ve 14 hod....
49.942155,13.916687 kdo dorazi
Bude tam někdo ještě teď odpoledne?
Dnes se chystám jít masturbovat někam do přírody, zens která se přidá? Je mi 19
Napiš mi teď hned jsem pojízdný kláda silná
Pěkné péro mám čas teď hned jsem kousek od Berouna
A nebyl ten pár náhodou v černé Octavii? Někdo nás tam okukoval, ale nesebral odvahu přijít blíž.
Nene, myslim ze auto bylo cerveny.... Cernou oktavii sem byl ja
Budete teď někdy v brzké době se ženou podnikat podobné výlety? Určitě bych se mrknul i zblízka
Někdo kolem 4 na parkovišti mezi Kublovem a Svatou? GPS 49.942155,13.916687
V pátek v podvečer nějaký pár co se ukáže a nechá mě se dívat.
v sobotu kolem 10 hod... někdo na hoňku? nebo pár na kukačku? Bych se podíval...
V pondělí dopoledene v 11h budu honit na odpočívadle mezi Kublovem a Svatou přijede někdo??
Bývávalo tam "živo" páteční večery, okolo 21hod., za příhodného počasí, ale to už je cca 10 let zpátky. Ve všední den dopoledne bych tam žádnou akci nečekal. A vzhledem k tomu, jak zdejší nadsamci drží dané slovo a dostavují se na domluvené schůzky, tak bych tam čekal maximálně dva chlapy, každého v jiném koutě parkoviště. Občas se tam zastavíme s manželkou, nebo kamarádkou, ale nikdy nikdo z domluvených nedorazil.
napište SZ, až budete vědět že pojedete - rádi koukneme.
Ahoj,
počasí se umoudřilo, tak co dnes ve 21:00 podniknout něco za Berounem u Kublova. Já dorazím. Přidá se někdo? Piště a hlavně doražte.
https://mapy.cz/s/juhunumumu
Sejdem se teď hned? Chceš honka kurba?
Někdo honit teď hned? Hořovice koneprusy
Někdo dnes něco u Kublova ? Kolem 18 ?
Byla jsem tam čurat a viděla jsem tam condom
Tak kdo dnes u Berouna? Akce????
V 18 tam bude narváno 😂😂😂 tak si uzijete
No dneska je tu liduprazdno 🤣🤣🤣🤣
Chodíš moc brzo. Minulý týden jsme se sešli okolo 21hod.
Saakra... Tak jindy noo budu hledat cernou oktavku 😁
Zdravím,dnes někdo něco ??Kublov odpovivadlo ?
Kdo tam bude? Díval bych se....
Já sam zatím o nikom jiném nevím
Ahoj,taky bych zajel kouknout kdyz neco bude. Klido napiste vzkaz
Je tu nejakej parecek..... Ale nevim no
Spis vypadaji jako by sly spat 🤣🤣🤣🤣
Mlady stary??*1* a kde to jd presne?
Mlady, na Svaty na parkovisti😁😁😁
Hod sem souradnice,ze bych koukl jak to mam daleko*1*
Teda pokud to aspon vypada ze by se mohko k necemu schylovat*3*
49.942155,13.916687 😁😁😁😁 tady sou
Sakra,to mam 35min,tak bud abych neco stihl a nebo aby neco bylo*3*
Ahoj -pampelisko- tak az tam pujdes zase curat, tak mi dej vedet, protoze jak tak na to koukam tak se tam domlouvaji jen sami chlapi a na ty nejsem zvedavej ....ale je otazka zda ty jsi zvedava naopak ty na me :)))

mej se krasne

Dnes někdo na něco kolem šesté *2**2*
Ja bych sel na pivo treba, ale nemuzu 🤣🤣
Jak to vypadá je tam někdo?????????????????
Já ne........ 😁😁😁😁😁 30 znaků, kurva jeste malo
Dnes nějaká Zena na společnou masturbaci??
Taky bych se tam dnes mrknul. Nebude tam nekdo? Nikdy jsem tam nebyl
A budeš tam sám, nebo s polovičkou?
uz tam nekdo nekoho vubec potkal ? ... zda se mi ze se tu nelze na zadne akci dohodnout.
On se tu totiž nikdo ani nedohaduje a vše směřuje k tomu, že to bude na chvíli zas jen koutek pro samotné honiče. *3*
katjar9 Plánujete nějakou akci venku? Případně prosím napište do zpráv :)
Dnes někdo v okolí na zlobeni*4**16*
V kolik a kde? Co u svaté v lese na parkovišti kolem 9?
Pokud se tam nějaký pár ukáže, taky rád zajdu. Ale zatím to vypadá jen na samé sólo honiče nebo tlučhuby :(
25.8. ve 14h budu mezi Kublovem a Svatou dojede někdo?
Dnes někdo kolem 14 ? Honka koukani
Budeš s partnerkou, nebo jsi sám ?
Sam;€)))))))))))))))))€))))okhhj
Nebude někdo někde okolo Berouna, Nižbora???
Dnes v 17 hod. budu u Kublova, dorazí někdo?
Tak dobry par honilu se sešlo a jeden vykouřil jak fík... tak priste.... napiš ...
Díky všem za dnešní super akci 😝
Ahoj, jezdí někdo k Mořině nebo nekam v okoli? *4*
Včera jsi měl dorazit... to i jeden kouřil...
Zastavim se tam na kukacku dnes v 16... tak kdyby chtel nekdo dat honku....
Jo někdy jo za trebotov i na morinu
Jo nekdy za trebotov i na morinu
Ahoj, nebude dnes odpoledne někdo kolem 5 na parkovišti mezi Kublovem a Svatou?
50.058732,14.165061 nezajel by sem někdo kolem 15hod někdo na real či pohonit??
Ahoj už jsi tam někoho viděl děje se tam často něco?
Skoda chtelo to napsat drive a dalo by se neco podniknout
Jezdí tam někdo nebo je to jen náhoda.
Já tam byl asi 5x ale přistihl jsem jenom jednou tak se ptám jestly tam někdo jezdí nebo jestly je to nahoda
Nebude dnes kolem 17h někdo mezi Kublovem a Březovou?
Bude dnes nekdo? Kolem 17-17:30?
Co dnes vecer okolo Berouna? Kouknul bych,pohonil
Já bych možná zajel... kdo ještě?
Dneska někdo později večer? Hromadná hoňka?
Dnes nějaká společná masturbace v okolí Berouna?
Aktuálně jsou tam složený klády a kládou je i zatarasený příjezd. Také je tam minimálně jedna fotopast hned u toho zátarasu. A kdo ví, kolik jich tam bude...
je to uz proflaknuty, musime najit jimy místo
Tady je pěkný plácek 49.956688, 13.934313
Pojed sem tady to žije 50.058732,14.165061
A kdy? :-)

Jinak taky přidám jedno dobré místo. Velké odpočívadlo, klid, pár kroků a všude les.

50.0403017N, 14.0346961E
a děje se tam něco? někdy? já tam ještě na nikoho nenarazil
přesně tak, klády přes cestu, té fotopasti jsem se nevšiml, ale jinak místečko super
Někdo někde okolo půlnoci zítra. Chtěl bych se na vás dívat.
Pěkné místo pod Kublovem 49.9361883N, 13.8625942E celkem zastrčené a kousek od silnice
S budete tam já dorazím. Mám se na co těšit?
Někdo dnes odpoledne v okolí Berouna? Svatá? Kublov?
Ahoj, někdo dnes odpoledne někde v okolí Berouna?
Ahoj. Co zde? Je tam posed u cesty, takový nízký a zjevně se tam občas něco děje. Občas se tam zajdu projít, ale ještě jsem tam nikoho zrovna nepotkal. 50.0260886N, 14.0118450E