Nudapláž Mušov

Merkur

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak on je to velky areal ty Pasohlavky, areal je ATC Merkur. Nudaplaz je u male laguny, jsou tam mapy vsude. Na jedne strane nudy je hospudka a beach hriste. Soukromy mista tak nejsou, vsude jde videt 😉🙈 Voda spatna, misto dobry.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dá se - nejlepší info je na Naturista.cz. Jsou tam i mapky, názory atd.
Nejlepsi kvalita vody je na Senci
Někdo v sobotu v ATC Merkur? Bokem nuda kde jsou místa na nejen slunění?*4*
Ahoj pár co půjde o víkendu??? Že by jsme zazlobily?😂😉
Ahoj ,my jdeme až tento 25.6.
koupat se v laguňe dá, kontrolují kvalitu vody docela pravidelně a pokud by byla špatná tak to hned vyhlásí, průzračná jak v chorvatsku není to je pravda. na pláži sá dá jen opalovat, pokud by někdo měl nějaký jiný úmysl tak to opravdu tam nejde, my v takovém případě s manželkou chodíme za velkou lagunu na místa v keřích,tam dovádíme. o místě je psáno na fóru nudapláž pasohlávky
Ozivme tohle tema. Byli jste uz letos v Merkuru? Ja byla ted ve stredu, jeste kdyz bylo hezky, a uplne super. Na nuda bylo cca 5 lidi a celkove v kempu nebyl skoro nikdo. Akorat hospody jsou jeste zavrene vetsinou
Safra ono už je otevřeno? V týdnu dopoledne si tam zajedu😀
Na Háčku bylo na 100% otevreno, neverim ze Igor neotevrel, jinak lidi asi malo, ono to pocasi je nic moc, ale vim ze se lidi nemohli dockat az se kemp otevre
Byl sem tam loni v létě s partou kamarádů. Bylo to fajn. Přes den jsme se strašně opili pak zjistili, že nemáme vlastně u sebe peníze. Dluh jsme nechali do večera a vše s úsměvem. Až na nějakýho pitomce, který hned po překročení pomyslné čáry na všechny řve, že si musíš sundat plavky... ale to byla jediná skvrna. Večer jsme tam s mistnima poseděli, pozpívali a nakonec byla i zábava ve vodě s nějakými holkama, o kterých ani nevíme kde se vzaly. 😃 pokud jde o sex, tak to někde v jiném vláknu je popsané.
celkově hodnotím 1-
O tom pokřikování hned po překročení pomyslné čáry jsem už někde četl . My teda když jdeme někde na nuda pláž tak si vybereme místo , rozbalíme deku a teprve se svlékáme . Ale nechci nikomu křivdit , nevím jak to bylo přesně myšleno a koho takto upozorňuje, ale určitě se nebudeme před vstupem na pláž svlékat *3*
My tam teda chodime pomerne často a nikdy se nam nestako, ze by nekdo pokrikoval at se hmed svlekneme. Delame to jako vy. Jdeme na nejake misto, kde se rozbalime a teprve pak se svleceme.
Tak fajn a tím lépe :-) možná je to individuální
I Nahac byl zavreny. My byly v kempu v patek na kole a zavreno skoro všechno.
Už je třeba počkat jen na počasí. Myslím, že letos nebude v kempu k hnutí
To urcite bude... Ale uz příští tyden ma byt hezky, tak asi bude vic lidi. My jdeme urcite hned jak bude pocasi.
Tak zítra ma být pěkně... Taky se chystá někdo možná? Myslím sympatická žena bez vekoveho omezení nebo pár stejně tak.. 🙂
Taky se chystám vyrazit jen jak bude počasí
Jedem ve čtvrtek už se těšíme....
Škoda že nejedete zítra... Bude tam někdo, někde zítra.. 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj bude dnes nejaky pár? Mohli by jsme něco podniknout*92**277*
Ahoj, tak co jak se rýsuje počasí vyrazil už někdo? Kdo se chystá príští týden budu cca od 7.6
Budu pátek od rána bokem nuda- nejen nahocení*4*
Tak opět počasí na víkend nezklamalo*12*
To neva. Bylo tam prazdno i pres tyden kdyz bylo pekne. Takze destivy vikend na tom nic nezmeni 😀
*3* chtěl jsem zarelaxovat u vody, většinou si stejně musím vystačit sám*3* neboť na těchto stránkách je to vcelku sci-fi setkat se s někým v reálu. Jsou i místa mimo nudu kde se dá prožít fajn den*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ne nemýlíš se ,dobrý postřeh,*277*
Byl jsem ve středu, fajn počasí i když se trochu zatahovalo. Cca 4 páry a několik jedinců. Malá laguna, příjemně "teplá" voda, posečená tráva, dobré. Obhlížel jsem i jiná místa k relaxaci. Klid.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vzdyd se tady o tom vsude pise, chodi se za velkou lagunu, a vsude mozne
Ahoj všem, někdo tu chtěl oživit fórum a kde nic tu nic ve finále nám ani počasí nepřeje
sakra sakra už se dělá hezky a pořád nikdo nikam nejde
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My byli v sobotu a taky jsme si užily něco podobného :-)
planuji pristi vikend, dam vedet:)
Ahoj. Zítra někdo v ATC od rána?
odpoledne se tam asi ukážeme,
Ahoj jdete i ve středu nebo ve čtvrtek
Ahoj naháči tak to vypadá že se nám konečně oteplí tak kdo vyrazí
Ahoj..jak to vypadá Tady?? 48.892056,16.538146
tam tě sežerou komáři, a hlavně co tam chceš dělat

Ahoj. Hlavně se tam nedostaneš, cesta je tam jako tankodrom, byl jsem tam na rybách a pokud nemáš off road tak tam necháš spodek. Já byl včera v kempu. Místa bokem kde se dalo loni - tragédie humus. Včera to tam zase prosekávali a před paintbalem jsou nějaké kde se dá- jde o to jak dlouho vydrží v čistotě a hlavmě než to vysekají na totální planinu. Pojedu zítra pokud nebude vyloženě hnusně. Takže kdyby se chtěl někdo přidat?*4*
Zítra - úterý už má být hezky. Pojedu na ryby, nahotit. Kdyby se chtěl někdo přidat*4*
48.8959569N, 16.5730825E dnes tady- nahota, nejen slunění*4*
se dívám že jsi se posunul, dá se tam do vody??
jj. udělám vlez do vody, druhá strana je zatím bordel
Dnes - čtvrtek cca po 11 hod viz souřadnice, o 2 řádky výš, viz galerie?
Zítra - sobota někdo bokem nuda? Nejen slunění*4*
Jde dnes někdo a nevadilo by mu, kdybych se přidal?
jdu dnes kdo se prida rad pohonim
nekdo na pokec na nuda pasohlavkach
mam tu na merkuru apartman kdo chce muze prijt si užit ja jako divak
Nějaký pár nebo žena dnes na nudapláži na pivo k Igorovi nebo pokec se nenajde?
Někdo tento týden v ATC Merkur? Bokem nuda - nejen slunění*4*
mas chut honit nebo nejakou zenu
Je lepší Mušov nebo Brněnská přehrada?
Dnes se chystáme ...jen vahame Brno nebo Merkur?
V pátek jsem se byl mrknout, ale nikdo. Jezdí někdo- bokem nuda?
V pátek jsme tam byli a lidi dost 😉
Byly jsme i včera i minulé pondělí a nikoho bokem nudapláže za velkou lagunou jsme neviděli. Jenom včera na pláži hezká blondýna a takový udělaný pán ale za chvíli odešli i když to vypadalo že se mají rádi.
V pátek kolem 18h si to tam rozdávali tak v polovině laguny .... Chystáme se zítra snad vyjde počasí 🌡️ doufáme že tam nebude moc lidí chcem si taky pohrát ❤️
Bude tam někdo zítra? Snad vyjde počasí
Můžeme se domluvit................. Víc do vzkazu
Par žádný honičů dost... To jsme úplně nečekali ... Zklamaní!
a co jste čekali? Honiči jsou všude .. !
Naposledy tam nekdo letal dronem..dost otrava
Teď bokem nuda místo viz souřadnicemi výš

Dnes se chystáme najdeme tam nějaký pár co by o něco ukazal a my mu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ted jsi to vylepšil 😀 plus 30 znaku
Dnes bokem nuda cca 14 hod v kempu mezi keři 48.8959569N, 16.5730825E . pokud někdo rád nahotu, vzrušení, vidět a být viděn v přírodě, neodradí ho moje galerie*24* tak se stavte na pokec i vše ostatní*4*
Jaká je teď v malé laguně kvalita vody? Nebo v nádrži?
V laguně vcelku OK, na nádrži místy zeleň až ke břehu
Uvidíme, loni jsme chodili přes louku z druhé strany, ale letos je to tam hodně zarostlé.
Ahoj, celý příští týden budu na Pálavě najde se někdo na něco nuda ochutnávka vína a pod dík
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj nevíte o nějakým dobrým vinaři *21*k sexu to víno patří ne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak kafe mám taky rád ale víno bych strčil do archivu
Odcházeli jsme mezi posledními a zůstaly tam jenom dva páry a jeden pár s dětmi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Psíků tam bylo hodně ale náš tam včera nebyl
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A vy jste leželi kde že jsme vás neviděli?
Takže Pálava žádné víno ani sex akorát kafe*3*
jo čím dál horší,my už radši než na nuda si zašukáme někde venku ,ať u na vysočině nebo za rybárnou anebo někde jinde.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
už nás to tam začíná tak trochu nějak štvát,v neděli sme se stavily cestou z vysočiny a vzadu na pláži bylo nasráno na trávě s papírama, uvody do malé laguny bordel,už tam mám strach aby jsme nešláply ještě na sklo.
Zítra neděle Merkur Pasohlávky 10-12 hod,kdyby se chěl stavit někdo na spol nahotu, vzrušení, dívání................. budu tady 48.8959569N, 16.5730825E. Prostě pohoda v přírodě, reálně,jednání na rovinu
Voda ve velké je v těch místech špatná to je pravda, takže ochlazení v laguně a blbnuti😊 ,nahota,...... v keřících
Ahoj. Dnes někdo bokem nuda? Nejen slunění*4*
Někdo zítra bokem nuda? Nejen slunění*4*
Jde dneska nějaký pár který chve být vidět a zároveň se sám podívá. Právě vyjíždíme, klidně se ozvěte
Tak co? Nikdo za velkou lagunu?
Je tady někdo tento týden? Nejlépe mladší pár?
ATC Merkur bokem nuda - nejen slunění? Nahota, příroda , vzrušení .....
Pokud chodí na tento chat i muž z páru se kterým jsme se dnes bavili na nuda ozvi se. Názorově jsme si rozuměli
V týdnu odpo někdo v Merkuru? Bokem nuda slunění nahota vzrušení .....
Dnes někdo v ATC Merkur? Nahota slunění vzrušení .... bokem nuda
Někdo v neděli v ATC. Slunění nahota vzrušení .... za lagunou *114*
Jaké jsou podmínky ať nás pustí do kempu? Zítra bychom chtěli výletovat
Stejně jako třeba do hospody. Test, potvrzení ze zaměstnání o testování nebo první očkováni po třech týdnech
To jako fakt budou chtit u vstupni brany test? To jsem chtel zitra zajet...takze nemusim vazit cestu?
Ahoj všem, chystá se někdo na na nudapláž. Chci vyrazit středa ,čtvrtek, pátek dejte info
Určitě pojedu má být super počasí.
Byli jsme dnes a bylo tam krásně. Voda teplá, lidi příjemní, občerstvení jede. Vstup samozřejmě podmíněn testem
Zítra odpo někdo v Merkuru?Slunění, nahota,vzrušení... bokem nuda, místa vhodná na tyto aktivity. *4*
Neděle odpo někdo v kempu? Bokem nuda?*4*
Neví někdo jestli už je otevřený stánek na Háčku?
Jj už je. Byl jsem o víkendu
*24**24**24***24*
Byli jsme včera a nikdo nikde 👌 krom párů kterej si tam pohrál👀😂
Ahojte někdo v týdnů nudapláž?Pár nebo bi muž??
Zítra dopoledne někdo nudapláž?Bi kluk nebo pár?Já bohužel zítra sám.
Ahoj, kdy zase jdete budu ve čtvrtek přidá se někdo
Teď někdo nudaplaž?někdo v pohodě?pár?Nebo bi muž?
tak pořád stejné,opět nic reálného
záleží na tom co reálného očekáváš? pokud čekáš nějakou grupen párty na pláži tak to jsi vedle, a pokud někde mimo pláž? tak to se musíš z té deky odlepit a zajít na nějaké místa kde se takové věci občas dějí*22*