Wellness Holice

relax a pohoda

Rad sa pozriem na príjemný pár vo wellnes, ako pozorovatel, ako spríjemnenie wellness pobytu nakolko tam chodím sám a je to nuda. Ak budete mat chut a zaujem tak píšte do správy časovo sa viem prisposobit.
Ahoj, pujdeme s pritelkyni v patek odpoledne. Radi se potkame s nekym, kdo si umi i povidat. Posedime, dame puvo a kdyz to klapne tak zreba i vic. Jsme ale starší tak nevim jestli mas zajem (60/53). Napis a potom napisu v kolik hodin tam budeme. L

Ahoj, rád bych se s vámi sešel v Holicích, jsem taky starší. Máte-li zájem, nabídněte termín. Josef
Ahoj, napsal jsem ti do vzkazů.
kdy tam chodíte a jak to tam funguje
Dakujem dnes prijemnej dáme za super spoločnosť vo wellness. Ona vie ktorá :-) konečne niekto normálny a bezprostredný.
Saunovy ráj v Holicích je nějaký swingers ?!
Takú skusenost nemám , je to príjemné wellnes a záleží na každom aku si urobí spoločnosť a pohodu.
Někdo, zřejmě ty jsi to zde do té diskuze zařadil...tak se ptám :)))
Rozumiem, pozeral som na ostatné fora/témy a v tejto "Swingers party" bolo podobných tém wellness vela, tak to bol ten dovod prečo. Rozumný človek pochopí, že vo verejných wellness nejde o swingers. Mne sa jedná o spoločnost a príjemné strávenie pobytu vo wellness, či už vo dvojici alebo v trojici. Niekto má rád vo wellnes len dotyky, niekto má rad len ak sa niekto pozerá , niekto ma rád osobnejšií kontakt a spoluučast pri milostných hrách a dráždení ... a niekto sa che len porozpávať. :-)
Chodím do sauny sám a je príjemnejšie stráviť v saune čas v spoločnosti niekoho...
Tak to souhlasím .. Jen rozumných zde moc není, tak se omlouvám za reakci.
To maš úplnú pravdu je tažké komunikovať na normalnej úrovní a zároveň si nechať priestor na vzajomnu erotiku a vzrušenie ... to vela ludí nechápe.
... neviem ako casto chodíš do sauny alebo wellness, ale rad by som sa stretol a spríjemnil si pobyt vo wellness
já ted nechodím, ale chodila jsem dost často...
néééé to né ale někdy je to dost divoké
je tu pár,který tam jezdí a chtěl by si vedel sebe pohrát třeba ve vířivce?
Ahoj, Rádi by jsme tě pozvali nebo vás na jezerka v pondělí v 13 hod moc se nám tvoje galerie líbí a chtěli by jsme tě pozvat mi menší skupina dvě ženy a tři muži sex je náš
Ahoj, rad sa zoznámim a pridám k vasej skupine
Ahoj. Jezdíme s partnerkou do Holic. Přidá se sympatická a elegantní žena,slečna,paní,dáma? Těším se na vzkazy.
Můžu se zeptat na párty v Holicích ale jsem sám muž bez partnerky...
Chapes vyznam slova welness? Vstup neni omezen muzum zenam a do 18. hodiny mohou do Holic i deti v doprovodu rodicu od 5 let. Tudiz sam samozrejme muzes pokud neni welness zrovna otevren pouze pro zeny coz je jeden den v tydnu na par hodin.

Tal jem abys z toho nebyl moc vyjukanej.
Ahoj, nejde někdo dnes dopoledne?
Někdo zítra dopoledne savna Holice

Ahoj, my jdem cca 11hodina rádi Vás poznáme
Budu tam s kámoškou cca od 10 do 12 ale jsme bez zkušeností, takže rádi uvítáme "učitele" ✌
Kdyby něco,tak SZ zítra do cca 9h
Tak teď jsem dozvěděl že kámoška nebude moct,takže zítra s náma nepočítejte 😖
Ach jo 😖😖😖
Ahoj. Zítra jdem cca.10.30. Tešíme se.
Jedeme s partnerkou ve středu 14.11 do Holic my on 51 let ona 45 nějaký par k nam????
Ahoj my byly v patek a super.hodne paru. Moc jsme si to uzily.
Potvrzuji. V pátek bylo moooc pěkných žen
Čtvrtek 15.11. jdeme cca.10.30. Těšíme se opět na příjemnou společnost.
Asi jen na ženskou společnost a nebo i na pánskou?
Na společnost normálních a příjemných lidí. Výsledkem nemusí byt sex !!!
Ja jdu ve čtvrtek dopoledne....
My odpoledne *24* . Také dnes, bude dost plno*3*
Úplně jsem čuměl,kolik pěkných holek tam za dopoledne bylo...
to je sauna, wellness a relax a seznámení je přirozené ... nejsi doufám čumil !!! očumovat holky je asi blbé !!!
Ja tam relaxuji a na hezké hollý se přirozeně rád podívám. Ja jen že dříve tam spíš byly starší páry, ale tentokrát hodně mladých. A jedna mi fakt vyrazila dech....
Je naprosto přirozené, že do welness kde člověk pečuje o své tělo chodí i mladí lidé. Možná je to psíše o tom že Lidi kolem 20 na to nebudou mít finance chodit třeba jednou týdně na 2-3 hodky, proto do takovým míst pravidelněji chodí spíše starší lidi, kteří už to mají pořešené a mladší ročníky holt raději utratí peníze za něco jiného.
Ale v Holicích se dá potkat vše možné. O víkendu přes den nejsu výjimky i celé rodiny jsou tam i sauny kde není takové teplo a to je ideální pro malé prcky.
Nachytala tě, jak ji očumuješ a dala ti pěstí do hrbu ?*3*
To ne, jen že fakt byla moc hezká... 😉
Každý sa rad pozrie na hezké holky, petože je to prirodzené, ale to že to zdoraznuješ je neprirodzené, na kolko je to vo verejnej saune a wellness intímna záležitost.
Nie každému je príjemné ak a dozvie, že ho niekto očumoval a prehnane si všímal.
Kdo pojede ve středu 21. nebo pátek 23. dopoledne? Rádi se seznámíme a třeba i připojíme.
ahoj všem, plánujeme v prvním týdnu v prosinci návštěvu s partnerkou. Nenašel by se pár na společné saunování a víření *1*. Láká nás např.společná návštěva bylinkové, kde bychom seděli naproti sobě a navzájem se provokovali(kouření, šukání). Najdeme? Někdy jezdíme i ve složení MMŽ. Mrdu zdar *1**362**87**114*
Jede zítra dopoledne nějaký par do savny.My starší par jedeme dopoledne.
Ahoj jsme pár David a Marie a rádi se s vámi setkáme v Holicích , budeme v pátek po 19 hodině.
Zajtra 06.12 okolo oběda rad sa pridam k paru ...
Ahoj všem. Plánuje někdo silvestra do sauny?
Nějaká fajn slečna nebo žena na zpříjemnění pobytu v saunovém ráji zítra navečer?*4*
My byly dnes. Krasne malo lidi
Ano taky tak bylo hezky. 😀*3**31*
Za hodinu jsme tam, tak uvidime jak to bude dneska *6*
Ahoj jsme pár oba 38 let a rádi bychom v pátek po 19 hodině v Holicích našli pár a nebo samotnou ženu.
Kdo sem dnes plánuje návštěvu?
... rád by som spoznal par alebo ženu na navštevu wellnes ...
Zdarec,někdo na setkavani i mimo saunu?
ahoj odkud jste? my ze zdířce nad doubravou
Ahoj, příští týden se chystáme do Holic, rádi se tam potkáme se sympatickým párem nebo ženou..
Ahoj my se chystáme jet ve středu v 11hodin.
Dnes Holice? Já jedu na cca 11 hod. *21*
Ahoj, nějaký pár přiměřeného věku na páteční dopoledne???
Vyrazil by s námi nějaký nám věkem podobný pár? jen všední dny odpoledne, nebo večer …
Jedeme dnes po 18 hodině sedavame spolu v eukaliptove
hezky den budu tam také pokud vam to nevadi
Zitra večer nějaký pár s námi do bylinky?
Ve čtvrtek odpoledne do Holic. Kdo jde?
Zítra budeme někdy kolem 14:00, tak na tři hodiny. My pár, oba 30, sympatický. Třeba se tam s někým potkáme.
Ahoj jsem 25-lety kluk a strasne me laka si ho vyhonit pred zenou nebo párem v realu, nechtela by ses na me kouknout nekde venku? prijedu napiste budu se tesit Hradecko, pardubicko a siroke okoli. A nebo třeba zajít do wellnes Holice,.
Ta Holice docela dobrý, ale Babylon lepší ;) Hele ale stejně je vtipný, kolik chlapů se dokáže upřeně koukat třeba 20 minut v kuse ve vířicce na partnerku a myslí si, že něco vyloudí 😩😩😩
Včera (v neděli) před zaviračkou v bylince užívala trojice (M+Ž+M). Tak se priznejte kdo to byl (klidně do SZ,příště si rád přidám)
Napiš nám: inspe@email.cz
..................
Možná pojedem v sobotu kolem 4,třeba tam potkame štíhlý pár,hm?
... pár nebo žena na společné saunováni tento týden ...
Ahoj nějaký pár žena tento týden do Holic?
Ahoj, nepůjde fajn pár dnes okolo poledne? Můžeme skončit jen u saunování ale kdoví???
Ahoj, nejde někdo na poledne?????
Ahoj, nejde někdo dnes odpoledne?
Ahoj, pár či žena na společné saunění??? Dnes večer
Ahoj zítra nějaký pár do Holic?
Ahoj tak dnes hodně lidí a docela dost párů. Malinko jsme zlobily.
Krasné dopoledne v Holicich. Odpočinuly jsme si.
Nejde zítra nějaký pár do Holic,šli by jsme také.Holice poprvé,neznáme.
Ahoj. Tak koho tam potkám ve středu odpoledne.
Dnes bylo nádherně až do konce v bylince , kdopak to byl s námy?*362*
... hledám ženu na společné saunování ...
Jet u jeden z párů co s námi byli v sobotu 23.2 kolem 16 hodiny ve vířivce? Byli jsme tam celkem 3 páry, my jsme ten, kde muž je na vozíku...
Saunový ráj Holice dnes po 16 nepřidá se žena pár na společné chvile relaxace a vzrušení?
Dneska od 19:00 jdeme s partnerem do saunoveho ráje, nepřidá se někdo?? :)
Ahoj nějaký pár v pondělí na vzájemmé lumpačení?
Ahoj nějaký pár k nám ve čtvrtek 14.3?? Cca od 14 hodin na vzájemné hraní.
Ahoj neni tu pár co dnes byl dopoledne v holicich. My ja 42_ona 53.
jdeme s partnerkou a radi nekoho potkame
Ahoj, ne půjdete zítra v 10:30? Jdu s partnerkou a rádi by jsme si to užili
Ahpj planuji dnes holice nekdo kdo by se pridal par ci fajn slecna pani ? Ja 30 sport vysoka postava potetovana ruka pohledny dobre vybaven do hola oholen
Jdeme poprvé zítra. My 37 a 32.
ahoj nejde dnes nejaky par do Holic, my 33 a 40. Chteli bychom zajit a trosku zlobit.
Žena nebo par na společné saunování. Aktívne nebo jen jako pozorovatel v saune 13.03.
Žena nebo pár co jede zítra odpoledne do sauny?Chtěli by jste se tam potkat?
Zdravim je tu nejaka slecna ci pani co by chtela udelat si peknou chvily ve dvou v sauna raji dnes planuji od 19:00..
Zítra odpoledne kolem 18 budeme v sauně... potkáme se tam s někým? My Pár 25 a 29 let
Zdravim rad bych oslovil slecnu co byla v sanune v patek po 21:00 a dnes v nedeli po 21:00 nejspis se jedna o maserku mladsi stredni postava moc pohledna sympaticka rad bych ji poznal ...
Jedeme s partnerkou do Holic ve středu 27.3. dopoledne. Nepřidá se k nám nějaký sympatický pár +/- 40 let neobézních postav? Vidět a být viděn.
ahoj nejde dnes nejaky par do Holic, my 33 a 40. Chteli bychom zajit a trosku zlobit. V kolik je to nejlepsi tam jit?
ahoj mi pár.. pěkná prsatá blondýnka jdeme v pátek v 11 hodin ...
ps .. setkání s páry.... hmmm, čas ještě upřesníme
V pátek někdo v dopoledne Holicích?
Koho myslíte? Muž,žena,pár?
Nejedete dnes náhodou do Holic???
Jedu a pokračuju dál Litomyšl,Svitavy.
Včera v neděli jsme tam byli s přítelkyní bylo tam ještě asi 5 párů,pěkný odpočinek!
Dneska někdo? Pár za hodinu?
Ahoj, někdo na zítra dopoledne do wellness?
kto pojede dnes odpoledne wellness ?
Ahoj, pár na společné saunění zítra dopoledne???
Krasny deň... pár alebo single žena v stredu 29.5. podvečer v saune? Hľadám príjemnú spoločnosť.
Dnes ve čt. 30.5. budeme cca po 14. hodině ... Milujeme vířivku *21*
Já se tam chystám zítra dopoledne,škoda že mne to nevychází dnes. Rád bych vás zase viděl 👍
... Přátelé ... a bylo to tam moooc prima *13*
Nějaký příjemný pár dnes odpoledne?
Pojedeme v pátek navečer - od 18. té hodiny do zavíračky. ... Zamlouváme si vířivku *4*. Ale rádi se o ní podělíme se sympatickými lidmi. *24*
kto pojede odpoledne do wellness ?
Kto pojede dnes 31.07 do wellness? :-) Aperol Spritz a pohoda :-)
Kdo jede dnes 7.8. do wellness?
Tak v pondělí 5.8 večer příjemné provokovani s mladym párem . Nejdříve jste s námi byli chvíli v páře a pak ve vířivce. Pak jsme vás viděli mazlit se v soukromé místnosti. Škoda že přítelkyně neměla chuť se přidat, mohlo to být moc hezké.. jestli tu jste a čtete, rád se tam s vámi potkám i sám..
Pojedeme v pátek navečer - od 18. té hodiny do zavíračky. ... Zamlouváme si vířivku *4*. Ale rádi se o ní podělíme se sympatickými lidmi. *24*
Ja se tam chystám už od neděle a pořad mi do toho něco skáče dopsí. Možná to vyjde na ten pátek taky. Plzeň piješ? 🤔😃
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, dnes má saunový ráj Holice zavřeno.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj není tady par, který byl včera dopoledne? Blonďatá slečna odváděla ve vířivce?
Rádi se seznámíme s nějakým prima párem
Ahoj, je tu pár/páry co byly v pátek po 18:00 v holicích? S přítelkyní jsme byli, velmi příjemná atmosféra, rádi bychom si to zopakovali :)
Klidně napište do SZ, kdyby někdo nechtěl veřejně *6*
V pondělí tam nechodí skoro žádný lidi. :) byl tam dneska někdo? My jsme si to celkem užili. 😊🤟
No včera kolem poledne jsem si to tam taky náramně užil :-)
Nás takhle brzo nepustí práce. Až večer můžu/můžeme. 🤷‍♂️ Jen nevím jestli to není teda blbost, ale chybí mi tam větší bazének ochlazovací. Nicméně to se dá omluvit. :)
Mně zase večer nepustí manželka :-)
A že by tam šla se mnou, to prý ani náhodou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zitra je zavreno... Takze jedine v patek.
Ahoj někdo na dnes odpoledne okolo 16:00??? Pár nebo žena?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my par.radi se setkame se symp. parem na prijemne eroticke zazitky v pondeli 26.8.19
bez vymeny.
Pojedeme v tento pátek, tj. zítra odpoledne. Bavit nás to bude až do večera :) Rádi se tam ve vířivce potkáme s příjemným párem. *13*
Ahoj v kolik hodin tam budete prosím?
Někdo v pondělí dopoledne? Pár nebo žena? :)
Někdo v dnes odpoledne? Žena nebo pár?
Ahoj, nějaký pár, který je nyní v saunovém ráji? My s přítelkyní rádi se seznámíme, kdyžtak SZ, máme telefon u sebe 😉
Minulý týden jsme navštívili Holice a s přítelkyní jsme si zalezli do Amorove komnaty. Bohužel nikdo nás nenasledoval. Využíváte ji při návštěvě Holic také? Nebo jaké zážitky z této místnosti máte ?
Čau taky občas zajedeme,tak dejte vědět až tam příště nesedite sami
Asi se báli aby vás nerušili.......*4**4**4**4*
Ahoj, saunovy ráj v Holicích obestírají mnohé legendy. Ale, jak je to ve skutečnosti...? Opravdu se tam dějí, tak neřestne orgie? Bohužel nemáme zkušenost, jsou tam jistá pravidla, řekněme nepsaná...? Jak to tam vlastně chodí? Může se podělit o zkušenosti někdo "povolany"?
Ahoj. My odtud máme opravdu hodně krásných zážitků. Ale je to prostě o lidech. Chodíme v týdnu dopoledne. To je čas, kdy se schází hlavně milenecké páry a je tam ta správná atmosféra. Milujeme se veřejně ve vířivce, občas je nás tam víc párů, nebo se dívají a mazlí. Pak je hodně oblíbená bylinková sauna, protože tady není tolik teplo. Tam jde hezky kouření. Lavice jsou naproti sobě, takže divák/diváci to mají jako na dlani. Amorovca komnata je praktická, spíš ale pro lidi co se bojí úplně veřejně. A často se na ni stojí fronta :) Takže pro veřejný sex super místo,ale ne o víkendu (to chodí rodiny s dětmi apod).
Ahoj. Takže když tam půjdu zítra dopoledne
sám nezávazně prohřát kostru tak budu vysloveně za trapáka? ;-)
To určitě ne :) jen prostě hodně lidí tam chodí i za účelem "mazlení se"
chystáme se v patek 8.11 dopoledne s ženou(oba 46)...nemame v tomhle žadnou skušenost...nepřidá se nějaký pár...na který by jsme se mohli dívat při mazlení?
Ahoj tento týden některý den k večeru bych tam jel. Holka, dvě kamarádky nebo pár co půjdou taky?
Tam určitě půjdou holky,kamarádky,a i pary. Takže v pohode
Lubošku na takový jako jsi ty tam rozhodně všichni čekáme..bud radši doma ..uděláš líp*24**24*
Jo a jaký jsem? to by mě zajímalo. Pokecání, seznámení, posezení je snad něco špatného
Ahoj až zase pojedeš do sauny v Holicích tak se klidně ozvi😉
Jsem 26 lety vozickar, rad bych zasel, sel by nekdo semnou? Pis zpravu :) radeji
Dnes je úterý a odpoledne opět vyrážíme do vířivky (M 50+, Ž 20) ... Rádi bychom se tam potkali s příjemným párem. Budeme tam cca od čtyř až dikud nás to nepřetane bavit. :)
Takže dnes je to tam pro smíšenou společnost až od 17 hodin. ... Takže oprava :)
Tak to mam zasa smolu a tešil som sa že vas spoznám. Snáď na budúce si to skor prečítam.
Ahoj. Někdo zítra někdy dopoledne do sauny? Rádi bychom seznámili s sympatickým párem nebo s mužem.
Máte někdo zkušenost se službou hlídání dětí v Saunovém ráji?
Navštívili jsme Saunu ve čtvrtek a čekali jsme měně lidí .Při relaxování v místností na nás někdo dvakrát klepal ale pak se neozval?
Dnes dopolko nějaký příjemný pár? ... Budeme tam cca kolem jedenácté.
Někdo zítra odpoledne? Žena nebo pár?
ahojky chci se zeptat kdy je nejlepší jet do Holic chystá me se s manželkou
v akýkolvek čas je tam super a je len na vas ako ten čas strávite spoločne s manželkou, zoznámenie a príjemné stretnutia su v akýkolvek čas
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím jak s časem, podle mě vždy se tam dá poznat něco zajímavého, dnes jsem tam byl s přítelkyní navečer, a nedalo nám si hrát, I kdyby to někdo viděl. :-)
Ak sa vopred s niekym nedohodnete tak je to stale len o náhode.
Preto ja mam skusenost sa dohodnut vopred na čase a je to potom o osobnom stretnutí a vzájomných sympatiách ako sa bude pokrčovat vo wellnes. Niekedy je to naozaj len o prijemnej spoločnosti a relaxe.

Nám se právě líbí to kouzlo náhody. Když nic, tak se nám povedlo si hrát nenápadně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My byli dnes a pouze za odpocinkem to urcite nebylo 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme od pul 11 do pul 1. Nebyli jsme jediny par, co se predvadel...
My byli dnes dopoledne a super. Ale musíme říct že tam přibývá pánů než páru. Ještě že tam je relax místnost
Za nás včera byly dva páry. Jeden "slušný" a druhý jako my :) Ale je pravda, že v bylince, když mi ho přítelkyně kouřila, byli dva honiči (třetí se tam už nevešel)
Nejede zítra v neděli nějaký par do Holic? My pár se chystáme zítra v podvečer....
dnes bych tam i zajel.. bohužel není s kym :-)
Tak jsme tam dnes byli. Bylo tam celkem dost lidí. Ale zaujala mě tam jedna sexy tehulka .... Moc tomu nerozumím, ale je vhodné takové prostředí pro tehule? Byla tak možná v 7 měsíci těhotenství.... PS. Není tady?
Sauna je jen o párech..do sauny chodí jak samotní muži tak i ženy..
Pojedeme tento pátek odpoledne. Rádi poznáme příjemný pár :)
My jedem zítra kolem jedné!! Fajn pár v bylince by potěšil.
Když stihnem přijedeme také kolem jedné
My v sobotu dopoledne ; ) rádi tam také někoho potkáme .............
Rádi se setkáme v bylince!!! Nebo ve vířivce
V bylince nebo eukaliptove to bude super
Ahoj jedete dnes do saunoveho?
My jsme byli dnes mezi 12 a pul 3. Jinak nikdo .. az pri odchodu jsme se minuly s prijemnym parem, ale to uz bylo pozde 😑
Počítáme, že v pátek tam budeme tak kolem třetí a asi až do konce. Potkáme se ve vířivce. :)
Pátek někdo od 18 hodiny na poznání
Jdeme dnes v sobotu po 18h. Těšíme se do bylinky.
Škoda, že bylo paní teplo a nevydrželo jste v bylince delší dobu:) Mohlo to být zajímavější :)
Byl tam jen nejaky loudil pozorovate při naší návštěvě.
Jak vypadal a co po vás chtěl?
Pondělí dopoledne??? Zena nebo pár na milou společnost, já 190 cm 75kg, inteligentní a usměvavý, zadny asocial :)
Nepůjde nějaký PÁR ve čtvrtek 17. odpoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj mám prosbu o radu. Chystáme se do saunového světa ve složení já moje přítelkyně a její kamarádka.. oběma slibuju, že si tam zašukají... chtěl bych se o svojí přítelkyni podělit nejlépe s dvěma dalšími muži.. a kamarádka mé přitelkyně by taky ráda poznala nepoznaný... mám jen strach, aby toto bylo reálné... aby se nám nepřihodilo, že narazíme na o víkendu přelidněné wellness, kde se všichni chovají velmi spořádaně... jakou máte zkušenost s návštěvami saunového světa o víkendech ?
Tak proč se ženeš do Holic...??????
Na vše, co popisuješ je nejlepší swingers klub.
No problém je v tom, že v SW klubu se toto přímo očekává … pro nás je to naprosto první zkušenost a chtěli bychom zvolit něco mezi... něco spontánního, neplánovaného... ale zároveň té náhodě malinko pomoci... jestli máte doma partnerky, které to láká ve fantazii, ale zdráhají se reality, pak věřím, že mi rozumíte :))
Tak je vem do Hronovické, tam určitě nějakej ten samotnej chlap bude a pokud nebudete chtít, tak si dáte jen saunu bazén a potáhnete dom.....*4*
A teď si srovnej, jak vypadá Hronovická a jak vypadají Holice. To co hledá je blbost a o víkendu tuplem, ale to co říkáš je prostě blbost.
Holice - wellnes za miliony i z EU a vše nové.
Hronovická- hampejz, vlhko, všechno zaprášený a o hygieně nemluvím.
Porovnej jen ty šatny. 🤣🤣🤣
Vidíš co píšou níže...????????????????????
Vidím. Já ho ale taky neposílam do Holic, ale pozastavuje se nad tipy, že ho z takového prostředí posílaš do takového... klubu?
Do klubu kde má větší šanci najít samce a dle potřeb si zařádit a užít...zrovna tak může jet do Lublaňské, bunkru atd...
Podle mé zkušenosti a jak znám prostředí v saunovém světě počítej s tím že to o víkendu na 99% nedopadne. Saunový ráj není přednostně určen pro takovéhle akce je to přednostně wellness. možná trochu Naděje by byla ve všední den dopoledne ale chtělo by to aby jste tam šli jako parta už s těmi dvěma muži a pokud vím tak to v saunovém ráji hlídají může se stát že to nebude mít dobrý konec. Chtělo by to něco jiného a jiné prostředí.
Souhlasím s Hobbysexik,jestli chcete prožít to co popisujete,tak do Saunoveho ráje raději ve všední den dopoledne,a po předchozí dohodě. A třeba se domluvit s dotyčnými na privát vířivku ale i v Maurové místnosti to taky jde *4*
ty jseš taky Amur :) ................
Sorry,tak je to Rajská odpočívárna,no
Michalinzi ty seš přesnej vzork těch nímandú co tam choděj jen votravovat*49**49*
Hm,to si mne s někým plete, chodím tam cca 3 roky,dá se říct že pravidelně,a z toho jsem tam byl solo asi 5 krát,jinak tam chodím s přítelkyní.
A co takhle zkusit Wellness Babylon v pátek nebo v sobotu večer? To se tam dá zažít lecos zajímavého nejen v Amorovych komnatach... Už jste tam někdy byli?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj 16.11. Se chystáme se ženou do Wellnes Holice. Radi bychom se tam reálně seznámili s nejakym sympatickým párem.Co bude dál už záleží na vzájemných sympatiích a můžou se z nás stát dlouhodobí kamarádi. Pokud budete mit zajem poznat nas,pište prosím do vzkazů. Diky,R+M
Dneska sem absolvoval Holice. Podruhé bez dámského doprovodu a moc dobře nechápu ty chlapský naháněče co se chodí dívat do sauny, jestli tam není pár, nebo samotná ženská a když ne, tak hned vystřelí. Dneska tak 5x.
A překvapila mě obsluha, která dvakrát proběhla studenější sauny a páru, zkontrolovala propojení, nebo spojení lidí ve vířivce a mazala dál. :D

A velké plus slečně z venkovní sauny a jejímu výstavnímu zadečku. Cca 19-21 hod. ;)
klidné sauně zdar. ;)
Ahoj.dnes se chystam do holic do sauny. Ozvi se mi a sejdeme se tam
Tak když se zadaří, tak o víkendu 23 nebo 24.11 vyrazíme, kdyby se tam někdo chtěl potkat a pokecat :)
Nebude zitra odpoledne nejaky par,kteremu by nevadil sympaticky pozorovatel (mladsi vzhled, 184/82/17 co hoodne strika, pozvu
Ahojky v zari jsme tam byli 2x nevidel nas tam nekdo z vas?
Timto dekuji super paru (M+V) za vcerejsi nahodne splneni snu...byli jste mooc sexy!!! kdybyste se sem zase nekdy zaregistrovali, budu rad kdyz napisete..mrzi mne, ze jsem uz musel jit a uz nemohl obstarat V. B-).. Lukas.
tak zmena - vyrazime zitra 9.11, nejak odpoledne, spis navecer. pokud by mel nekdo chut pokecat, ozvete se do zpravy :)
Není dnes někdo v Holicích?
Ahoj, nebude dnes kolem 14-15 hodiny nějaký pár v Holicích?
Nejaka zena ci par dopo do sauny?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, pokud vše dobře dopadne, tak bychomt s přítelkyní v pátek 6.12. kolem 14 hod. dorazit. Našim snem je, aby cizí muži pozorovali, jak osahávám přítelkyni , postupně se přidali a já se odsunul a stal se divákem... pozoroval bych i jak jí roztáhnou nohy a vylížou … a vše se ve finále zakončí sexem... (jednoho kouřit a druhým se nechat mrdat zezadu) jak bylo zmíněno na začátku, je to náš sen, který může být ve finále velmi vzdálený od reality. Rád bych trochu těm náhodám mohl a předem se tu s několika muži domluvil. Pokud by měl kdokoliv zájem prosím ozvěte se mi do zpráv. dík
Kámo,to musíš do swingers. Saunová tak na to není,to je welness
Oprava - myslel jsem Saunový Ráj na to neni
Já myslím, že je. Viděli i sami zažili jsme toho tam už opravdu hodně :)
Ahoj, nechcete dnes zajet do wellness Holice?
Povídejte, rádi bychom také rozšířili naše zážitkové portfolio o Holice. Avšak mnoho nevíme, o tamních zvyklostech, tak abychom nepřestřelili. Poslední, co chceme je pohoršovat "počestné" návštěvníky. Tedy návštěva v sobotu odpoledne, dobrý, či zlý nápad ohledně slastí tělesných?*86*
Hodně špatnej nápad... To bývá hodně plno
To už lepší v neděli,před zaviračkou tam skoro nikdo neni
Čau takový akce se rád zucastnim
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Chystá se nějaký pár nebo žena navštívit Holice zazlobit v patek 20.12 dopoledne okolo 11.00? Ja tam budu s kamarádkou. 😉
Jak středa odpol. resp podvečer, vhodný čas pro návštěvu.
Jestli je toto otázka,tak si myslím že každý všední den podvečer je vhodný na klidný relax. O víkendu je tam více lidí.
Včera jsme přijeli v 17:00 - bylo 8 lidi. V 18:00 už 42.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Úplně normálně, na recepci zaplatíte, půjdete do šatny, tam se svléknete, pak do sprch, tam se umejete a pak už hurá do sauny;)
Asi pozde, ale kdyz reknete na recepci, ze jste tam nebyli, provedou vas:)
To ano a velmi ochotně ... :-)
Vyrazíme dnes odpoledne .... starý s mladou *14* Milujeme zdejší vířivku
V kolik asi dorazíte? Budete celé odpoledne jako vždy?
Byli jsme tam od čtyř až do zavíračky. ... A bylo mraky lidí *24**4*
Kdopak tam byl dnes? Cca od 17 do 19? Schanime pár....
Včera podle appky online tak bylo mrak lidí, jedeme tam dneska hned po otvírací době....
Odpoledne vyrazíme také. Bude to prima zakončení tohoto roku :)
Nejsou tu ty dva mlade super pary, co byly dnes odpoledne?
Začal jsem chodit s milenkou. Rádi provokujeme, osahávám ji a moc nás to baví. I když většinou toho přes páru není moc vidět... :)
Dnes někdo Holice nebo Jezerka?
Ahoj, není tu brunetka co byla v páru dnes večer ve vířivce? Ty v nejlepších letech a dávala sis nožičky ke mě na klín? Rád bych se s vámi sešel, třeba zase ve vířivce.
Dnešní wellnes byl vskutku super. ... Nádherný společný úlet *92**362* s moc příjemným párem v bylinkách *13* a ve vířivce ... Ozvete se nám?
Ahoj, kdy zase půjdete.. Jednou jsme si hráli ve vyrivce
Dnes mezi 17 - 19 hodin my jedna sympatická dáma hladila ve vyrivce rozkrok nožičkou, byla v ní i s pritelem😉, pěkné to bylo doopravdy. Zdravím je
Dnes poprvé v Holicích. Pěkné to tam je. V páře to bylo zajímavé. Bylo by fajn jít příště s někým. Mohu dopoledne.
Dnes bylo krasne. Pěkně užily s přitelkyní. *39*
Jde někdo zítra do saunoveho raje v Holicích
Ahoj, pár na společné saunění? Dnes od 10:00
Jde dnes někdo do saunoveho raje v Holicích od 10 hod?
Dnes bylo v Holicích báječně lidí akorát
Ahoj, je tu žena nebo pár na společné saunování? Nejlépe všední den dopoledne.
Vyrazíme ve čtvrtek. Asi tak po čtvrté a až do konce :) .... Ž+Ž+M. Rádi si popovídáme se sympatickými páry :)
to se tam mozna potkame :) my teda ve slozeni MMZ :) jestli se partak ozve.....
Dnešek platí a těšíme se na sympaťáky v párech. .. Ale dorazíme až kolem páté. *24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Budeš muset sám a tam to poznáš hned
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jít sám a tam se tě někdo ujme
nebyli jsme :( parťák se neozval :(
Ahoj nepujde tento tyden nejaky par dopoledne ktery by rad k sobe tretiho a nebo divaka?
Ahoj Holice sobota 08.02. odpoledne až do večera..)?
Zítra v pátek 31.1. dopoledne tam budeme s přítelkyní.... jsem zvědavý jestli tam něco zažijeme :)
Zítra ve středu 5.2. se chystáme s partnerkou navštívit Saunový ráj v cca18 hod. Nějaký pár k nám?? Rádi pokecáme a možná i více... Psát do vzkazů..
Tak jsme byli vcera v saune, a kupodivu prisel i domluveny amater. Prijemny, slusny, zajiskrilo to, takze jsme vyuzili rajskou komnatu :) Trosku na nas koukalo osazenstvo stolu vedle, ze tam jdeme ve 3, ale stalo to za to! :) Holice jsou proste pripraveny na cokoliv skvelym, nenapadnym zpusobem :)
Super,nejaky fotky ze setkani budou?
Ahoj, někdo do sauny 12.02.2020? Pár nebo žena?
Ahoj.Někdo zítra 9.2. do sauny?
Dnes ráno bylo dost páru. Škoda že jsme nemohly vice zlobit.
Vyrazíme ve čtvrtek odpoledne. Asi tak po čtvrté a až do konce *4* .... M+Ž. Rádi se poznáme se sympatickými páry *4*
Mohu také přijít i když budu sólo. V Holicích jsem byl včera poprvé a byl jsem mile překvapen.
Byl dnes někdo v Holicích od 10hod do 16 hod

P
Ahoj, nechysta se nejaky par v patek dopoledne?
Nechystá se žena či pár zítra odpoledne..? cca 16:30-18:30h.. :-)
Ahoj, někdo na saunění dnes od 10:00?
Zítra se chystáme do Holic, tak třeba někoho potkáme :)
podle Vašich galerii bude v Ráji plno.*52*
Nebylo :) Bylo tak akorát. Jeden pár si před nama něco začal ale nebylo moc vidět přes tu páru :)
Ahoj, chystá se někdo dnes dopoledne na wellness?
Dneska, cca ve dvě :) ... Potkáme se prima párem? ... Vířivka, bylinky, ... a třeba jen pokec. Anebo nejen? *18**18*
Uvidim se tam zitra s nekym? 😊
Včerejší otvíračka byla skvělá. Mimo provoz je zatím jen pára. Jinak vše o.k. ... Ve čtvrtek si to zopakujeme :)
takze pary nejedou obe? to je skoda, zrovna solnou mame radi....
Je to tak, solná ani bylinková pára nejedou. Je to proto, že mají pod 70 stupňů. ... Ale i přes toto omezení je to dobré.
Ahoj. Amorovka je normalně přístupna? A bylinka je otevřená? Psali, že nepůjde jen mentolka a solná.
k te Amorovce - zajimala by me realna vytizenost *3* kdyz jsme tam odsud naposledy vylezli ve 3, osazenstvo obcerstveni dost ziralo *3* asi jsme byli trosku za exoty... *24*
To bych neřekl… my občas nezamykame a pak nás tam je j víc;-)
Na nás zírají i když vycházíme ve dvou s partnerkou.
P.S. a pár krát na nás zíral i personál ale to je proto že jsme tam zdrželi se po 21h. (Chtělo by tam hodiny)
Zažili jsme i forntu na Amorovu komnatu 😃 Ale neni nezbytna. Da se to tam dělat všude, když je chuť
Holice uz jsou otevrene? radi tam s manzelkou chodime a i brzo tedy vyrazime
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tedka krasna sukacka ve virivce 😊
pokud tady je jeden z párů co byl dneska buď ve vířivce semnou (vy: starší pán a blondýnka) s mladým mužem a nebo v bylinkách (pár ve středních letech) ozvěte se mi rád bych si to někdy zopakoval děkuji :)
Když vířivka jen pro tři,tak je tam asi fronta až k šatnam
Ahoj, nechystá se někdo dnes večer na návštěvu wellness???
Návštěva welness od 18:00 žena pár???
Chtěl bych poděkovat páru co byl se mnou v mentolové okolo 19:00. Jste úžasní, ona blond. Kdyby náhodou, tak budu moc rád když se ozvete.
Jj včera jsem tam byl. Mají zkušební provoz.
Ahoj chodi tedka nekdo pravidelne nebo nechysta se v nejblizsi dobe nekdo? Diky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Který pár byl v sobotu večer v saunovém ráji Holice?
Ahoj všichni, nebudete někdo teďka ve středu? Nebo příští týden? Samotná žena nebo pár? Díky :)
nektery den v tydnu vyrazime. ale zatim se nejpravdepodobnejsi zda byt patek
Ahoj, pokud by jste měli zájem rád bych se přidal. Jsem 45 let štíhlý nekuřák.
my tam proste zitra budeme. cca. od 14 do 16. kdyz se s nami da kdokoliv do reci, nemame s tim problem. ale vylozene ze bysme hledali doprovod, to ne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystáme se s partnerkou v termínu od 3 -7.8. tak doufáme že někoho tam potkáme 🙂
Jedem dnes cca od půl páté kdo se k nám přidá
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, par na úterý nebo středu cca od 18hodiny, mám prý hezké ..... Martin
V pondělí 31.8. kolem poledne. Někdo na zlobení v Holicích?*4*
Ahoj mohl bych idealne hnedka od 10:00. Muzeme si prijemne pokecat a pripadne zazlobit 😊
Na desátou to asi nestihneme,ale uvidíme.
Muzeme si napsat zpravu? Abysme se tam pak poznali atd? 😊
My byli včera večer super hodně párů ☺☺
No nevím,nevím,taky jsme tam byli včera večer (30.9.) ale hodně párů tam nebylo. Bylo tam celkově málo lidí ale vůbec nám to nevadilo
Taky jsem dnes byl po poledni. Hledal jsem a nikoho jsem nenašel.
My tam po poledni byli.*4* párů tam bylo dva. Včetně nás dvou*3*
o chlapa by jste zájem neměli?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, někdo na společné saunění? Pár nebo žena?
Ahoj, někdo na společné saunování nebo třeba i víc na středu po obědě. Žena nebo pár.
Žena nebo pár do saunoveho ráje v Holicích najdu na pokec a uvidíme co bude dál těším se na odpověď Tomáš
Zítra 19.9. Kolem poledne Holice nebo Hradec? Ještě to není na tuti, ale chtěli bychom zavítat. Někdo na zlobení?*4*
Ahoj, zajel bych v týdnu pokud by měl někdo zájem
Ahojda.Další potencionální termín 28.9. (Pokud nám to covidová situace dovolí) Přidá se někdo?*305*
Ahoj, budete tam spíše dopoledne nebo večer?
V kolik budete? Dnes je svátek aby nebylo zavreno
V HK nikam nechodite? Napr. Tropicana?
Také by nás zajímaly nějaké zkušenosti z Hradeckého wellness Tropicana ?*243* Zkoušeli jste?*4*
jo, zkoušeli. Moderní, nový wellness, sauny jeli na plno. A je tam místnůstka s postelí, kde se dá zamknout zevnitř, viz fota na jejich webu.
My tam byli teď o víkendu, je to prostornější, výřivka byla trochu chladnější, sauny jsme nestihli projít. Lidí bylo málo,ale nějak jsem nepochopil jak tam mohli být i lidi v plavkách. Určitě zase někdy půjdeme.
V sobotu se chystáme odzkoušet wellness v Tropikaně v Hradci *73*
My tam byli jednou a celkem fajn, dobré je, že tam není asi tolik lidí jako v Holicích.
Dnes vířivka, bylinková ... Super relax a nejen osahávání v páře *13*
Taky vám chybí sauna ? Těšíte se až nám to zase otevřou a budeme se moci hezký prohřát v saunách ...? Kdo se tam po otevření chystá?
No jéje,už se těšíme až otevřou,ale máme obavy že to tak hned bohužel nebude *8*
Jj taky se těšíme až otevřou. Zatím bychom mohli udělat zde malou anketu:
Jaký je váš nejhezčí zážitek z Holic na který stále vzpomínáte? Ať se každý pochlubí co hezkého tam zažil... *4*
Náš nejlepší zážitek v Holicich líbání a doteky ve vířivce, lehký honění v páře. Nic více. Byli jsem tam pouze 3x. Více zkušeností máme z Jezerky, tak byl sex ve venkovní vířivce.
Pekné... A videl vas u toho někdo?

Kdo další má pěkný zážitek z Holic?
My jezdíme do ráje vždy na celý den. Téměř pokaždé odjíždíme s nějakým erotickým zážitkem. Oblíbili jsme si sexovani ve všech prostorách... Líbí se nám když jsme viděni a pokud tam je muž co stojí za to rádi ho zapojíme do našich hrátek v podobě honění, kouření... Náš top zážitek je ze solné sauny kdy jsme si to hodně užívali a vešel muž. Chtěli jsme to přerušit ale nakonec po povzbuzení že mu to nevadí jsme pokračovali až k vyvrcholením obou současně. Stále na to vzpomínáme... Je to super relax spojeny se vzrušenim.
Tak to má být pokud se to všem zúčastněným líbí a dokážou se dohodnout tak to má pokračovat a je to pěkné pro obě strany. Předpokládám že máte podobné zážitky i z bylinkové sauny? Tam jsou ty lavice na to jak dělané, taky jsem tam viděl jednou pár jak ona mu ho pěkně kouřila a pokračovali po mém příchodu...
V bylinkové je to super, až na klasickou finskou (moc teplo na zlobeni) to jde všude.. máme vyzkoušené 🙂
My máme taky zkušenosti. Hlavně v bylinkove a mentolove. Občas jsme byly přstiženy.
To my také.. ale vůbec nám to nevadí 😁
No budeme rádi když od nového roku... Bohužel (upraveno)
Dneska sem nad tím přemýšlel... 🤔Privátni sauna, kterou si pronajmu pro dva lidi.... zakázáno? 🤔😁
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Spíš sem myslel saunu. Vířivku mám doma a po té veřejné netoužím. Nemyslím tipy jen Holice tou saunou, ale spíš to, že když si manželský pár pronajme saunu, tak se tipy asi nic neporuší ne? To je jako služební cesta dvou lidí na hotel... jasně že to bude dražší, protože se to musí pak vyčistit, ale nic by se tím neporušilo dle mého
Ta autokorekce kurví texty to je strašný. 😅
Všechny privátní sauny jsou zavřené stejně jako wellness a podobně. Jedině pokud by jsi sehnal někoho, kdo ji má doma na zahradě a byl by ochotný ti ji půjčit.
Dnes ideální čas na saunu .... Ale stále bohužel ....
Ahoj tak to vypadá že již v Prosinci by mohli otevřít....
Ale kdo ještě ještě zažil pěkný zážitek v Holicích? Co jste zažili na co rádi vzpomínáte?
Ahoj, dnes již otevřeno, byl jste někdo? Jsou spušteny vsechny sauny? A pary?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je takový problém se podívat na jejich webovky? *4* Mají tam kompletní info. *24*
tak to vypada, ze vyrazime asi 14.12. *4*
Ahoj, rád bych Vás tam potkal :)
Ahoj, rád Vás potkám, od kolika tam budete?
Kdo půjde zítra odpoledne do saunoveho ráje v Holicích než nám ho zavřou
Ahoj taky zítra zajdu a ještě někdo se chystá zítra do Holic?
..hurá ..zítra všichni honičí do Hulic...jupí...zas tam budou lítat od sauny k sauně....a tahat si za péééra*49**49**49**49*to je paráda...*250**250*
vidis to, byli jsme tam mnohokrat, a nikdy nas tam nikdo neobtezoval, jak koluji historky o honicich...
My chodíme do Holickeho Ráje relaxovat moc rádi , byli jsme mnohokrát a nikdy jsme neviděli pobíhající , onanujici muže. Zážitku ve více se rozhodně nebranime ale tento wellnes není úplně místo na veřejné akce. *4*
Tak co, ukáže se tu srandista ze solné páry, se kterým jsme se tolik nasmáli? :)
Ahoj. Protože už je od poslední návštěvy sauny víc jak měsíc a já mám akutní nedostatek saunování tak se chci zeptat, jestli někdo něco neví o nějaké sauně v provozu okolo Holic/Pardubic. U nás na Vysočině vím a chodíme, ale budu teď nějakou dobu v Pce a ve středu bych rád zašel. Děkuju. :)
Jak může být nějaká sauna v provozu? Maximálně tak soukromá. Nebo pro Vysočinu platí výjimky ..
Je soukromá.... za úplatu. 🤷‍♂️😁

Jinak bohužel ne. Neplatí pro Vysočinu žádné jiné výjimky. Ty platí spíš v Teplicích. 🤣
To zní zajímavě..za takovou soukromou saunou by byl člověk schopen dojet i na Vysočinu 🙂
Ne, byl s nim dobry pokec a sranda.
Tak že by brzo zase otvíračka? :)
Máte někdo zprávy zda se v Holicich otevře hned v Pondělí?
na FB psali o spouštění masáží, sauny asi zatím ne
Ahoj tak dejte vedet v kolik a kde
Ahoj. Tak v úterý 1.6 se otevírá! Těšíte se na relax a další zážitky? Kdo hned vyrazí zazlobit? Čekání bylo dlouhé... 😉
Chystám se. Už to bylo dlouhé.
Ahoj vyrazime s kamaradkou ve stredu po 17h prida se nekdo?
Ahoj rad se pridam chodite tam casteji
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pussylucy.. z naší zkušenosti..ano, když se sejdou ty správný lidi 🙂 jen je potřeba dávat pozor, né každému to musí být po chuti a jak jsme slyšeli,ani paní majitelka to nemá ráda.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak to myslíte že jste neměli štěstí?
My, když tam jdeme, tak se snažíme to štěstí ostatním dělat:)
Ale chodíte tam přece kvůli tomu že to baví vás.. potěšit ostatní to už je takový ten příjemný bonus 🙂
Přesně tak! Moc nás to baví a že se to dalším líbí nás těší.
Byl včera někdo v Holicích.
jooooo :) ale nikdy ne neplánovaně *4* a chce to být ohleduplný - je to welness, ne bordel. A ne každý tam jde za účelem sexu - ani se účastnit, ani koukat.
Funguje tam všechny sauny? A co vířivka,funguje taky?
Fungovaly všechny sauny i vířivka 👍
Ahoj, má zítra odpoledne někdo v plánu jít?
Ahoj kdo byl včera v sauně do zavíračky
Ahoj včera jsem byl až do zaviracky a vy ?
Za hodku (cca v 18h) jsme tam *4*
zkusime- je tu par, co byl vcera po 18 hod v saune v Holicich? On lehce prosedively, ona sympat. blondynka s ruzovym rucnikem... Potkali jsme se ve venkovni saune a po ni v ledovem bazenku... *4*
Nějaký par dnes do wellness ? Rad bych společnost.
Začala jsem jezdit do HK welnes TROPICAL
A jaké to tam je kolik lidí a tak.
jak kdy hlavně to mám blíž a jinak je to podobné

Ahoj Saunový ráj je pušten bez omezení? Všechny sauny jedou? I vířivka? Díky za info
Pár žena na společnou saunu se nenajde? ?
Ahoj vše funguje. Užily jsme si to tam.
Jak to v saunovem raji funguje ? Požadují test nebo dělají test přímo tam nebo kašlou na ten nesmysl?
Tam zrovna kašlou na všechny vládní nařízení, tak že je to tam v pohodě :)
Kde je v hk tropical sauna ráda vas6tam poznám odkud jste jsem v hk každý den dopoledne máte možnost si zařadit užít si
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystáme se do Holic. Neví někdo jestli mají zítra ve svátek otevřeno? A nepůjde někdo?
Ahoj... zítra mají normálka otevřeno 🙂
Tak to je super to se tam taky pojedem prohrat :-)
Jde někdo zítra do saunoveho ráje v Holicích
myslíš si, že tam bude nějaký par nebo samotná žena?
Ahoj, budete v sobotu v Holicích? A kdo jiný se v sobotu chystá do sauny a zadovádět?
Asi v pondělí dopoledne mrknu do Holic. Chystá se někdo?
Rád bych poděkoval chlapkovi, co si prede mnou honil v páře...užil jsem si to.
Dneska v páře fakt dobrý, díky jestli tu jsi
Zítra asi zkusím Tropicanu....
běž mezi buzny, když se ti to tak líbí!!!!!!!!!!*329*
Žádný buzny a docela nuda.....
Asi právě proto chodí do Holic,poslední dobou se tam "roztrhl pytel" *49*
Ahoj někdo na dnes dopoledne???
Ahoj, chystá se nějaký pár dnes odpoledne/večer do Holic, rádi bychom s někým pozlobili... 😜
Já možná v pátek.....ale asi bez manželsky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My se už hrejem je to tu super malo lidi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, tento pátek jdeme dopoledne do Holic, max. kolem poledne, bude taky nějaký jiný pár v pátek?
Tak dnes nikdo nejde do sauny?
Dneska od 11.30 úplně prázdno bylo*11*
Chystá se dnes ještě nějaký pár do holic?
Ahoj. Příští týden někdo žena,pár na dopolední laškování?
Chystám se ve středu, ale zatím nevím jestli i s manželkou.
Ahoj,v dohledné době, někdo na koho bych mohl kouknout u nás v Holicích? :) Já 29
Nevím koho konkrétně myslíš, ale zítra se tam určitě stavím.
Manželka ještě neví
Myslím kohokoliv :)
V kolik tu budeš?
Okolo poledne asi....možné o něco déle, na 2 hodiny klasicky
Ahoj,my jezdíme do Holic a hledáme přátelé.
Zítra okolo poledne se chystám do Holic. S kým se potkam?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Počasí nahrává tomu že opět začneme navštěvovat tento podnik.... S kým se tam můžeme potkat? Potkávat? Preferujeme páry ...
my byli dnes(27.8). Bylo to prima, spousta krasnych lidi. Zaujal nas jeden par, zajimalo by nas, jestli je tu... On s dredy a tetovanim, snedsi, ona s tetovanim minimalne na noze motiv podvazku nebo neco podobneho, oba na prvni dojem velmi sympaticti... Pokud tu jste, ozvete se *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo zítra. Budu dopoledne od 10 do 12.
Rád poznám fajn lidi.
Ahoj byl nějaký pár včera 12.9 kolem poledne v sauně? Pokud ano ozvěte se až.*24**4*
Nejde dnes někdo? Nějaký pár ....
Dnes nějaký par dopoledne ? Zazlobit?
Nejede dnes nějaký pár do Holic odpoledne 😀☺😊
Ahoj,my jezdíme do Holic a hledáme přátelé.
Ahoj,my jezdíme do Holic a hledáme přátelé, tetování máme,ale dredy ne 😉
Někdo zítra Holice,nebo Tropicana na zlobení?
Ve středu pojedu do Holic. Po 12 hodině tam budu. Někdo na seznámení? Můžeme zablbnout.
Ahoj. Někdo zítra 27.9. Holice či Tropicana na zlobení?
Ahoj, v kolik zítra vyrazíte na saunování?
My se ženou jdeme do Tropicany od 11 hod.
Ahoj. Tak to jsme se tam možná viděli.*4*
Ahoj, navecer kolem 18 bych zavítal do Tropicana sauny, budete tam ?
Jak to tam v Tropicaně nyní vypadá. Přes léto dost nuda.
ahoj,nebyli jste v Holicích dneska mezi 18-21hodinou ? Je mi 32 ,180cm,84kg ...
Ahoj. Byli jsme cca od 11-13 hod.
Ahoj nekdo dnes na zlobeni k veceru.. viřivka,bylinky?
ahoj, dejte vědět kdy pojedete příště.*114*
Kdo jde zítra do saunoveho ráje v Holicích
Ahoj,nechtěla by se tam nějaká žena nebo pár potkat se mnou?Buď něco podniknout nebo jen tak okukovat,pokecat 😉
Byl dnes někdo v saunovem ráji v Holicích
My jsme byli od půl 11 na dvě hodinky
tak to jsme se minuli relativně o chvilku - my od 14 do 16. a lidu teda bylo málo. VELMI málo.
Minuli a ano, bylo tam hrozně málo lidí, to jsme si taky říkali
včera od 11:30 - 14:30 míň lidí ale dobrý
Nejde někdo v pondělí do saunoveho ráje v Holicích
my tam vyrazime dneska, budeme tam cca od 14 do 16
ahoj, zajímalo by mě, jak to v těch holicích vlastně je.. byl jsem tam s párem, honia mě cuž ve vířívce a pak jsme šli do odpočívárny.. no pár mužů a jeden starší pán dost divně koukali..
Nemihne se tam nějaký pár v sobotu přes den?
Ahoj tento pátek 15.10 kdo se chystá do Holic? A nějaký pár?
Ahoj.Někdo v sobotu kolem poledne Holice či Tropicana?
Pátek Teda nikdo? Ani tropicana v pátek? Nikdo se nechystá?
nebude tam v sobotu plno na zlobeni?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přemýšlím že bych dneska zašel.
Jdeme teď s kámoškou,do 21h.
Ahoj,v Holicich jsme dva roky nebyli,chystáme se někdy zas,a Tropicana je kde?M+M
Tropicana je v Hradci Králové. Ale Holice jsou za mě lepší
Ahoj, máte někdo (žena/pár) chuť dnes po 18h zablbnout v Holicích ? *162*
Nechystá se dnes někdo do Hradce do Tropicany? Budu tam okolo poledne. Rád pokecáme i zablbnu.
Ahoj, dnes vecer nekdo do Holic?
Ahoj, není tady pár co byl včera ve čtvrtek 21.10. mezi 18-21 hodinou v saunovem ráji? Kolem 20:45 mě tam ona kouřila v bylinkové sauně .Kdyby jste tu byli tak budu moc rád, když se ozvete .
Ahoj Chystáme se dnes do Holic partnerkou V čase mezi 16:00 a 21:00 tam budeme. Uvítáme diváka partnerka se ráda ukazuje divák se nemusí stydět vše tak nějak s rozumem samozřejmě když bude možnost víc dáme najevo. To platí i pro vířivku že případný sympatický divák může spustit partnerku lehce ve vířivce osahávat. Partnerka v černé dlouhé vlasy hubená menší prsa mladší já starší vousy.
Už se vás ozvalo docela dost myslím si že z toho nebudeme dělat úplně v uvozovkách Hon na čarodějnice s dvěmi třemi je člověk kontaktu a zbytek buď podle situace A nebo to nevyjde pro všechny Děkuji za pochopení
Zároveň tam jedeme za relaxem a za pohodou takže opravdu na jednu stranu s citem. Protože pokud je toho pak moc tak to pak přestane bavit každou ženskou ať má ráda cokoliv..
To jsi hodně odvážný napsat sem toto.Chudak holka,dyť ty honiče ji tam nedají ani vychutnat ten relax.
Zbytečné starosti Setkali jsme se A tímto děkujeme roullet 16 který nám byl nejen divákem.. a snad ať se přihlásí tak sám může potvrdit Jinak žádný jiné aktivity nebo že by nás někdo obtěžoval nebo ne relaxovali jsme tam nebyli a Užili jsme si to.
S tímhle parem to byl super zážitek. Mil3 má fakt krásnou holku
Nyní jezdíme do HK TROPICAL máme to blíž
Ahoj, máte někdo (žena/pár) chuť dnes po 18h zablbnout v Holicích ? 
Ahoj, máte někdo (žena/pár) chuť dnes po 18h zablbnout v Holicích ? 
Neplanuje tam nekdo vylet zitra? Nam by to mohlo vyjit kolem. 14 hod, tak. kdyby se chtel nekdo pozdravit.... Jen to jeste nevime na 100%
My půjdeme v sobotu večer. Ještě jsme tam nikdy nebyli tak jsme zvědaví.
Ahoj, dnes v pátek jdeme s partnerem do Holic. Přidá se k nám nějaký podobně starý pár do komnaty, nebo na zdobení přímo v páře?
Dnes to bylo fajn. S kým jsme se tam dnes potkali?
Ahoj. Chceme navštívit Holice. Někdo kdo by se přidal?
My tam jdeme dneska v neděli hned ráno jak otevřou, klidně se přidáme k páru, nebo si přítelkyně vybere někoho s velkým M
Nejezdí někdo z pardubic autem kdo by byl ochotny vzít sebou par
ahoj, občas jedu, je mi jedno jestli pojedu přes hk nebo pce tak bych vás klidně nabral :)
Dnes se chystám okolo 12:30 do Holic. Potkám se s někým?
to víš že jo všichni tam na tebe budou čekat trumpetáku*49**49**49*
Když nebudou....užiju si relax sám
Ahoj všem,
vzhledem k tomu, že máme s kamarádem rádi Saunu, jednu jsme si postavili a to rovnou v Orlických horách vedle naší chalupy.
Jedná se o menší saunu cca pro 6 lidí i více na střídačku. Je to v srdci Orlických hor.
Jako všichni tady máme rádi společnost a super lidi, kteří si chtějí odpočinout od všedního života a pokud jsou simpatie, žažít pěkné nové zážitky.
Já osobně chodím do sauny v HK a Holicích několik let a pár zážitků již mám za sebou ....
Možná se s mnohými z vás, kteří docházíte znám od vidění :)
Tady na tomto webu je problém, že spousta lidí tu lže a na to úplně nejsme.
Rádi bychom tedy pozvali slušné páry k nám na společnou akci doprovázenou programem jako opékání na ohni, naražený soudek, sauna, pohoda, jazz ..... znáte to ....
Samotní muži nepište, hledejte prosím dál .... chceme touto cestou oslovit páry, kteří něco podobného hledají ale nechtějí se k ničemu uvazovat :) prostě budto tam něco bude nebo se zůstane u piva či vínečka ( hlavně žádnej stress).
Jakmile by se kapacita naplnila a akce by se začala chystat. Spaní zajištěno, jediné na co se budeme skládat bude jídlo a pití :) Tak pokud nad něčím takovým přemýšlíte ... nebo již do sauny za zážitky chodíte, určitě napište a rádi uspořádáme a sjednotíme lidi se stejnou představou. D & P
Ahoj tak dnes dopoledne bylo super. Užily jsme si to.
Někdo dnes do sauny v holicích?
Tak my pojedeme v patek. Co vy? *3*
My ne, to tam bude narváno....*3*
My se jdeme saunovatv v sobotu odpoledne😉 (upraveno)
Jak bylo v sobotu v Holicích nicku SnílcizHK ?
Plno... tak jsme šli jinam. V sobotu odpoledne to asi nemá půvab.
Kam je to jinam ? Můžete mi napsat zprávu ?
Jezdíme nyní do HK TROPICAL. Na kraji města - jsme tam celkem spokojení a tak doporučujeme.
Zdravím,a už tam funguje všechno?
V neděli odpoledne chceme se ženou zajet do Holic. Nějaký pár s námi? Pište do zpráv.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chysta se někdo zítra v podvečer?
Ahoj, v kolik jdete? Zašel bych pokecat 😉
Ahoj, nechystáte se dnes nebo teď někdy do Holic? Chystáme se s přítelkyní :-) Děkuji
Ahoj. Nevíte jak je to tam s kontrolou neočkovaných? Rádi bychom někdy v týdnu dopoledne zajeli, ale jsme neočkovaný
Jelikož paní majitelka není zrovna zastáncem očkování, tak by v tom neměl být žádný problém.. můžete klidně vyrazit 😉 my tam jezdíme a nikdy po nás nic nechtěli
Ahoj kdo se chystá do Holic v Pondělí odpoledne? A navečer?
Také máme v plánu tam s přítelkyní zavítat.Je tam prý nějaký šousací pokojíček.Jak to tam chodí?Kdo z vás ho tam využívá?Potkali jste tam někoho?Či si tam s někým užili? Načapali jste tam někoho nebo někdo vás?
My v té komůrce byli několikrát, posledně jsme nezamkli... :) Prostě když jsou otevřené dveře, je to k použití, jsou tam ručníky, umyvadlo.....
Jde dneska nějaký pár do Holic?
Také nikdy nezamikame ...................
Ani my nezamykáme*3**3**243* jen přijít
My v komnatě necháváme lehce přiotevřeno :-)
To my zamykáme. Ale rádi......
Ahoj, vyrazí někdo na silvestra do holic?
Ahoj, na silvestru jsme byli.. Nejlepší byl konec ve vyrivce v 1 hodinu....
Ahoj, dnes někdo navečer, nějaký PAR na blbnutí ?
No my používáme pokojík skoro při každé návštěvě. Máte nějaké poznávací znamení, když se hledáte, třeba seznámení v bylinkové sauně? Nevím jak poznat jestli někdo zabere. Samotný chlap většinou ano, tam je to vždy jasně vidět dle činnosti, ale u páru, jsme to nepoznali, jestli by zabral. A jen tak někoho oslovit, nebo začít něco na zkusmo se nám nechce, abychom někoho nepohoršili. Nějaká rada?
Chceme setkat s párem,ne solo mužem.
obě dámy tmavovlásky oca 45 let a velmi pěkné*250*
My byli dnes. Prostě se začneme před jiným párem mazlit a sledujeme, jak zareagují
My taky. Myslím, že to je taktika většiny párů
ahoj i ja byl dnes v Holicích ..a v bylinkové sauně byly dva sexy párečky...oca v 17h...škoda že tak plaší..ale sexy byly..*24**52**52*
Zítra (pátek) se chystám do Holic. Pokud by se někdo chtěl přidat, dejte vědět. Na čase se domluvíme.
Někdo zítra do Holic? Sauna, pára a zlobeni?
Dobrý den. Byla by prosím možná masáž dnes? Dekuji
V neděli odpoledne se chystáme do Ráje, nechce nějaký pár s námi? Pište do zpráv*4*
Chystá se nějaký pár dnes večer?*6*
Jak to tam vůbec funguje? Chystám se tam s přítelkyní, ale nevím jak naznačit, že máme zájem někoho přibrat. Asi tam chodí i normální lidi, co se chtějí vypotit a neradi bychom způsobili trapas :D
Slyšela jsem že když tam má žena řetízek na noze, že to znamená že je k mání?
Chodíme tam cca 3 roky,a toto (o řetízku na noze) jsem ještě neslyšel. Jinak je tam normální wellness a mají tam místnost na dovádění,místnost je oddělena a zamykatelná. Jinak tam většina lidí jdou na welness
Na to bych se tak docela nespoléhal... může to také znamenat, že zrovna utekla z lochu nebo se někomu urvala od plotny... *24*
1) Klasický způsob je, že využijete oněch známých samolepících barevných kancelářských papírků, na které prostě napíšete: "Hledám/e ženu, muže, pár, psa, kance, krtka atd. (nevím, koho konkrétně v sexu postrádáte)"připlácnete si je na čelo a je to!
2) Pokud jste hraví, můžete použít krapet rafinovanější metodu spočívající v lehkém vyzývavém chování a předvádění se. Budete se např. vystavovat na pryčnách v různých erotických pózách, navzájem se masírovat na kozách, "nenápadně" si periodicky přetahovat předkožku či kapucku kliťáku, saunovými drbátky se drbat na pyscích, koulích, jazyku... no a při tom pozorovat, zda někoho okolo zaujmete. *4*
...pozorovat zda už pro vás jede Chocholoušek....*1**1**1**1**1**1**1*
Ahoj, není tu pár, který byl minulou a předminulou sobotu odpoledne v Holicích. On vysoký, udělaný bull ona hodně štíhlá. Koukal po mojí partnerce, tak že bylo jasné, že by ji nejradši přefiknul:). Hodně nás to s partnerkou vzrušovalo.*13* Holice jsou super.
Chystá se nějaký pár zítra od deseti hodin?*20*
Neplánujete někdo návštěvu o víkendu?
Ahoj, planujeme se tam v sobotu mrknout. Jen zatim netusime cas.
Škoda že musím víkend makat... 😉
Včera jsme si konečně krásně užili s jednim párem v bylinkach. Byla to jen lehka erotika, ale o to vic nás to vzrusilo. Těšíme se na další sexovani
ahoj, rád bych vyrazil. co se poznat blíž?
Já tam byl dneska a ikdyž tam někdo kouká, nikdo neví, co si může a nemůže dovolit 😁
Ahoj zítra v Neděli 23.1 v podvečer bude nějaký pár v Holicích?😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A není to zbytečně moc barviček, Antone Pavloviči?

Když si ženská vezme čevenej (hledá ženu), tak je snad jasný, že je lesba. Když muž modrej, tak se jasně jedná o homokládu. A kdo se chce seznámit s každým, ten si zase může vzít červenej i modrej současně, ne?! Myslím, že tři jsou tak akorát...
Ahojte, dobry napad.. to by mohlo fungovat :)
Děkuji dneska sympatickému páru za příjemné povídání ve vířivce 😉
Tak to buďte rádi ,že jste tam neměli toho "blba" co pravidelně chodí do vířivky a u něj si nemůžete ani šeptat protože ho to ruší...natož se jen polohlasně bavit...*19* Už jsme ho tam párkrát zažili...*10**8* a stačilo si povídat u bazénku na nohy a vyletěl z vířivky nám "domluvit" že se tam nemluví*2**22**13*
Máte ho důrazně poslat ....... do vířivky *3*
Bohužel je dáno, že občasnému setkání s blbem se vyhnout nedá *23*
28.1. pár co hledá pár sana Holice info do vzkazů
Není to doufám ten samý blb, co chodil v sobotu většinou dopoledne na Flošnu? Vysoký celkem štíhlý kolem 50, krátké vlasy. Ten tam taky pořád na někoho huláká. Buď že někdo mluví, nebo nedejbože, když se nějaký pár k sobě přitulí. To hned huláká, že jsou uchyláci. Nejvíc narušuje klid a atmosféru on. Nemá chodit do společné sauny a mít svoji jen pro sebe, když mu všechno vadí. Přestala jsem tam kvůli němu chodit, tak doufám, že ho nepotkám v Holicích. 😒
To bude on....na nás si stěžoval i obsluze při odchodu*22* Neříkám tam nějak hulákat,ale když se člověk jen v klidu baví a povídá si...*23* Debil no...
On si asi myslí, že mu to tam patří. Měla jsem upozornit na recepci, ale nechtěla jsem se nervovat. Oni by mu něco řekli a on by se pak pustil do mě. Chtěla jsem relaxovat, tak jsem to nechala být.
A chodí tam taky v sobotu hned dopoledne....*4**3*
No tak to až uvídíme,že to někdo nosí, tak začnwme taky. Ať tam je nějaká sranda.
Přemýšlíme že bychom o víkendu po dlouhé době zavítali do holic trochu se zrelaxovat nebude někdo také? Rajc lehká erotika a dle sympatií třeba víc 😈
Premyslim taky o vikendu o nasteve sauny :-) pokud by byla chut moc rad s vami zazlobim :-)
Nechysrá se nějaký pár dnes kolem 16h?
Chceme zkusit Holice teď v sobotu odpoledne a uvidíme, co se bude dít 😉🤗
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My tedy ne, byli jsme jen v Holicích a rádi se tam vracíme. Tropicanu neznáme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravím nějaká slečna nebo starší žena dnes wellness kolem 1 hodiny ? 😊😊
Nebyl náhodou někdo dnes v holicích? 6.2. 12:30-15:30? Všimli jsme si pana v bylince co si naproti nám krasne honil. A par páru, díky za hezke pohledy, či priste dat spolu virivku, bylinku ;-)
Ja jezdím Pardubice ale mužeme se domluvit a klidně se potkat v Holicích...
Dnes jedeme, planuje tam nekdo taky vyrazit?
V kolik jdete.. Planuju dnes saunu v Holicich
Nepojede dnes nějaký pár do Holic ☺😀
My dnes prožili krásné dopoledne 😀
Milování ve vířivce, Bio sauně a orálek s polykáním v bylince. Všude byli diváci :)
Neplánujete někdo návštěvu v dopoledních hodinách?
Já ano ve tři...... Chcete se potkat?
Dnes to bylo boží .hledám tu par z bylinkové sauny hezký si užívali a já pozoroval.rad bych vás poznal
Jde dnes někdo kolem 18hod? Můžeme se potkat😃👍
Ahoj, nějaké info o vas? Martin :-)
Ahojda, přijde dnes někdo zajímavý? Jen f a mf. Dík za odpověď.
jj a kdy v dopoledních hodinách
Nejde dnes nějaký starší par navečer
My par samozřejmě, jen pro uplnost
Není tu náhodou pár který měl zájem o masáže? Potkali jsme se v pátek v páře.
Masirujes i transexualky? Mela bych zajem i treba spoji s Holicemi…
Zdravíme všechny. Nebyl dnes někdo v Holicích
Najde se zde na zítra (úterý) příjemná dámská společnost do sauny v Holicích?
Ahoj já byl.Holohlavý s tetovánim
My jsme byli v sauně v Holicích.........
Ahoj chystáme se v pátek 3.3. Odpoledne až....)
Dnes okolo 14:00? Potkáme se?
Nebyl někdo ve wellness v Mladých Bukách?
Dneska tam byl moc hezky pár, ona stihla mladá krásna... jen byla trochu stydliva. Ale hezky se na ně koukalo.
Dneska tam byl moc hezky pár, ona stihla mladá krásna... jen byla trochu stydliva. Ale hezky se na ně koukalo.
My jsme taky včera byli. Jestli myslíte tu černovlásku s přítelem, tak ta se nám taky líbila :)
Nyní se nám zdá, že stejně zajímavá je TROPICANA v HK. Ostatně máme tam blíž.
Tam je wellnessssss???? a kde....??? tam jsou wellnessi v každém penzionu a dost možná v každé kadibudce....jen aby to mohli dát na web...*1*
Třeba nestojí o návštěvu těch co chodí do kadibudky.
tak snad nám to zítra odpolko dopadne s pojedem si odpočnout :) potkáme tam někoho odsud?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystá se dnes nějaký pár do Holic?
Já úplnou náhodou v neděli(10.4) odpoledne potkal v bylince. Nevím jestli byli odsud, ale děkuji páru za silný erotický zážitek. Budu muset navštěvovat Saunový ráj, při každé navštěvě Holic.*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj vyrazis do saunace v pátek?
Nebyli jsme spolu ve vířivce? Jinak dost mrtvo 😁
Nějaký pár dneska do Holic budeme tam kolem 15 hodiny
Půjdu tenhle pátek 29. Od 10hod. Půjde někdo?? *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není tu pár ze dneška ona krásná prsatá s čárkou co si hrála?
Dnes jedeme, cca od 18 tam. Kdyby nas nekdo poznal, nestydte se oslovit, pokecame *4*
Rád bych se podíval :) ještě jsem tam nebyl tak nevím jak to tam chodí
Kdo by šel v sobotu do Holic do sauny? Nikdy jsem tam nebyl a chtěl bych to vyzkoušet.
Patek dopoledne nekdo do Ráje? Pookec,relax, ja mlady pohodar, klidne mi nechte vzkaz.😉
Zítra se zajedu podívat...počítám něco okolo 13:00
Dneska nejaka žena nebo pár večer do sauny?
Tak jsme přijeli poprvé z Holic. Je to tam krásné,ale tak trochu mrtvo,asi špatný čas. Ještě tomu dáme šanci.
My minulý pátek a taky prázdno
Dnes jsem tam byl odpoledne a v bylince tam jedna holka hezky vykouřila partnera.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tenkrát to nedopadlo, protože jsme nesehnali hlídání dětí.
My jdeme zítra z manželkou po 18 hodině
Není tu pár co jsme dnes potkali od 11 v sauně on mladší ona zralá krásná opálená s tetováním
Dnes dopoledne po 10 jede někdo do Holic
Dnes do 17:00 vyhraženo pro ženy. Tak jedině H.K.
Bohužel nevím jestli sem chodí ale vím o koho jde viděl jsem je a ona je odpravdu nádherná snad se na vás štěstí usměje 😁
Ahoj, zítra v podvečer nějaký pěkný mladý pár do sauny? 😃 My pár 25 let.
Tak zítra konečně otvírají po odstávce 🙂 chystáte se tam někdo vyrazit? 😉
Někdo dnes do sauny, pokecat a seznámit se?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme dneska a konečně, po dlouhé době, celkem hodně hezkých a sympatických párů. Užili jsme si to moc
Ahoj,byl někdo na masáži v Holicích? Spokojeni? Děkuji
Zdravím je tu žena, která byla dnes 5.9 dopoledne v Holicich? Vzkaz pls. Dekuji
Chystá se dnes nebo zítra někdo do Holic?
V pondělí od 10 hod se chystám
Dnes plunuji Holice kdyztak dejte vedet (upraveno)
Ahoj, nepojede někdo do Holic ve čtvrtek od 10:00???
Zdravim dnes 2.9 dopoledne se chystam do Saunoveho ráje, Holice, hledam pohodovou společnost. Ja 34 nekonfliktni, pry sympatak. Pohoda ,relax😉 ,pouze páry, ženy prosim😉
ahoj, dnes jdu s kámoškou, nepřidal by se někdo na pohodový pokec a dál uvidíme?
Ahoj, a v kolik hodin tam tak zhruba budete?
Ahoj dnes nejaka zena nebo par co jde do sauny a chtela by spolecnost
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, bohužel nebyl, ale rád bych byl. co se někdy domluvit?
Ahoj, jdete nekdo o vikendu do Holic?
Psali jsme do vzkazů kdy konkrétně?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja s kámoškou ale tak asi na šestou do zaviračky
Já jdu dnes odpoledne. Stavím se do Ráje jak pojedu domů
Dobrý den, zítra se chytám do Holic . Nechtěla by nějaká žena namasírovat nebo možná i něco Víc.
A jako ty myslíš že se ti nějaká ozve?*2*
Dnes 3.10. po 14h mimo jiné bylinková sauna ,relax,odpočinek pokud by chtěl někdo přihlížejícího -vše slušně ...nečekaně
Není tu náhodou žena (pár), se kterým jsem se potkal nejdříve v bylinkové sauně a poté ve vyrivce? Zn. Letmé dotyky nohou :-)
Ahoj, zítra bychom na 19 hodinu mohli přijet, ale rádi bychom nějaké sólo může na sex s manželkou.. Je reálné se domluvit?
ahoj. dnes plánujeme návštěvu, nepřidá se nějaký pár či kluk?
Ahoj, moc rádi by jsme tam zavítali. Ale dne nám to bohužel nevyjde. Neměli by jste zájem podniknout společnou návštěvu v týdnu?
Hezký den přeji... Dnes před 19 hodinou se tam chystám 😉.... víc sz
Ahoj,nejdeme zde pár který byl dnes kolem oběda v Holicích,oba černovlasí,věk kolem 40 let. Blbli jsme s partnerkama v páře.
Krásny den přeji nechystá se tu žena či pár tento tyden dopoledne saunovat nechci jít sám pěkný zbytek neděle
Ahoj všem, zkouším výstřel na slepo - jste tam dnes někdo z Amíků? Jsem kousek odtud a mám dvě hodiny prostoru, tak přemýšlím, jak je využít ;-)
Ahoj, máme cestu a chystáme se v neděli dopoledne do Holic do sauny. Nechystá se nějaký pár taky? :)
Škoda, chceme jít v týdnu.. Nešli by jste někdy?
ahoj, rád s vámi vyrazím. kdy jdete?
Hledáme spíše pár na společné saunování.
Přidá se pár na dopolední saunovaní a zlobení?
Není tu pár co byl s námi v půl 9 ve vířivce?
Ahoj, není tu pár který byl dnes okolo 18hod v bylince? Krásná blondýna a holohlavý muž. Bylo to fajn, paní se mi pěkně vystříkala na ruku při prstění:-) kdyžtak se ozvěte ať můžeme někdy zas něco podniknout:-)
Je tu někdo z dnešního dopoledne?
Pěkný večer...já bych zlobil moc rád.
Ahoj, nechystá se dnes nějaký pár do sauny?
pár či žena do Holic dnes dopo?
Byli jsme v neděli, moc příjemné prostředí :) chodíte někdo v neděli?
My chodíme jen v neděli, večer
Ahoj,byl někdo z vás na Silvestru v Saunovém světě? Klidně sz. Děkuji
Nechystá se dnes někdo do Holic v odpoledních hodinách? Nějaký mladý pár?
My dnes jdeme prohřát těla do HK 😉
My jedeme do Holic. Tak třeba příště zkusíme HK 😊
V kolik tam budete? Taky se chystáme
Není zde pár, na který jsem se dnes mohl v bylinkové sauně dívat jak si to užívají?
*277*.Chystá se dnes někdo? Kolem poledne.
Ahoj také jedu do saunoveho ráje.........
My dnes až později odpoledne. Bude tam nějaký fajn pár? 🙂
ahoj,nechce se dnes večer mezi 18-21 hodinou potkat nějaký pár,nebo žena v saunovém ráji ? Pár fotek mám v galerii
*277* Nechystá se nějaký pár v pátek 18.11. na Noc Duchů? Pište do zpráv...
Ja tam byl 19.11 a fakt luxusní a hlavně mne překvapilo jak tam bylo plno
Jak myslíš plmo , páry nebo jen modrý.
Včera přímo naproti mně ve vířivce honila paní svému muži. Přes bublinky nebylo nic vidět, ale bylo to natolik vzrušující, že jsem se málem udělal, aniž bych na něho sáhl. Je to normální v mých 55 letech?
my byli v sobotu a bylo i trošku vzrůša. Snad jsme v našem věku normální.
Buď rád, že ti to funguje. Ostatně, mně na něj ve vířivce jednou sáhla pohledná ženská, a já, místo abych si to užil, musel jsem se odtáhnout, abych se neudělal.
Ahoj, navštívíme Holice ve čtvrtek kolem druhé hodiny. Máme rádi diváka při našem hraní a může se přidat s intimní masáží*2*
ahoj, budu tam kolem páté hodiny až ale kouknul bych se rád :)
Ahoj,jaké máte zkušenosti s masáží v Holicích? Hlavně tedy pro ženu. Klidně sz,děkuji.
Dnes kolem 13te jdeme s manželkou. Přidá se nějaká žena? Já silnější postavy, manželka hubená. Neboj se nás oslovit.
Co dnes v pozdním odpoledni?
Ahoj ozveš se? byla jsi 28.11. dopoledne, sexy spodní prádlo, krátké vlasy, obarvené. Byl jsem vedle tebe v sauně. Hladila jsi se...
Jde někdo 1.12.od 10 hod do sauny a vířivky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my byli o vikendu a kolem obeda mi tam (mimo sauny samotne) vsude prisla zima....
Co zítra dopoledne sauna vířivka a káva v Holicích jde někdo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska byla příjemná sauna 🤩 bylo více mladých párů. 😇
přijedu a ráda vás poznám .

Nechystá se dnes nějaký mladý hezky pár k večeru do sauny?
Dnes po 17te hodině budeme s manželkou. Přidá se holka? Přijď k nám a neboj se nás oslovit. Já silnější postavy, manželka hubená.
Pár nebo žena ve čtvrtek zablbnout v Holicich?
Ahoj, chtěli jsme zítra..Ale jedeme do Dříteče..:)
Byl někdo z vás v neděli kolem 18h ?
Zítra se chystám vyzkoušet toto zařízení , přidá se někdo ? Žena nebo pár ? Jedu tam podruhe , nechám se rád provést.
Děkuji páru z modré Octavie combi za příjemnou podívanou.

Ahoj co pak si viděl pěkného tam
Ahoj všem příští týden pár do Holic?já muž
Ahoj, takový průzkum. V jaké části saunového světa nejraději zlobíte?
Není to tam zakázané? V aqua cestlice v saunovem světě dostal kluk zákaz vstupu za to
Zakázané ovoce chutná nejlépe *1*
Zakázané nebo ne, minimálně je to nehygienické a ano, dostanete při přistižení stopku. Začali tam díky těmto "párům" otravovat slušné lidi, kteří tam chodí opravdu z důvodů relaxace a otužování. A vy co se tu domlouváte, tak sorry, ale díky vám zažívám při návštěvě této sauny pokud nejdu s manželem neustálé obtěžování a osahávání ve vířivce. Je mi z vás zle. Prasata.
Tak si zaplaťte privátní saunu a budete mít klid.
A co kdyby to bylo naopak? Veřejná sauna pro veřejnost, tedy slušné lidi, kteří jdou za tím účelem pro které ty prostory byly takto koncipované a privátní, kterou poté obsluha vydezinfikuje pro ty, kteří si hodlají zašukat hm? Je tam mimochodem i místnost pro tyhle nápady a nálady. Já jsem v klidu, zvýšili kontroly v prostorech a majitelka o této stránce již mimochodem ví. Tak se tu domlouvejte, ona vám to jistě ráda vysvětlí.
Příspěvek byl smazán.
Jsem, nenechám se tam osahávat od chmatáků to jako sorry, ale vzhledem k tomu, že za pět let co tam chodím, tak se to jen gradovalo, tak jsem to řešila. Že se domluví pár a pár a jdou na místa k tomu určená, nemám problém, ale já si vstup platím též jako jiní a ne zrovna málo, takže i já chci klid. A ono majitelka o kšeft nepřijde, ba naopak ti co saunu mají rádi, si třeba klidně i připlatí za prostředí, kde bude respektováno čisté prostředí bez kundího žlemu a spermatu.
A vůbec,pro majitelku to jsou peníze, když bude každého buzerovat,tak tam lidé přestanou chodit a může to zavřít,takže jste úplně mimo*1*
A když majitelka takovým lidem dá stopku, tak si spoustu lidí oddechne. Žádná škoda.
Přesně co říkáte máte úplnou pravdu ono totiž na toto jsou jiné podniky kde se dá toto provozovat pokud jdu do veřejného wellness tak předpokládám že takovéto věci se tam dít nebudou a pokud to někdo dělá tak by to měl dělat tak aby to ostatní nevěděli.
Hele a ty jsi tam nikdy nesukala a neosahavala chlapy ve vířivce a v páře bez tak tam chodíš a koukáš na ptáky protože takový doma nemáš
Příspěvek byl smazán.
No samozřejmě 😂. Proto mám chuť dát těm co mě tam osahávají jednu přes tlamu tak určitě. 😂 Až budou ta péra pozlacená, tak budu mít hubu dokořán do té doby to asi se mnou moc nehne mě teda zaujmou jiné věci. Například slušnost a soudnost. 😉
Ženy to mají většinou hozené trošku jinak koukají na to z jiného úhlu my to vidíme jinak a ženy také
Děkuji že jste se mě zastal a máte pravdu, máme to hozené opravdu trochu jinak. První normálně smýšlející člověk tady.
Vím to podie manželky.. kouká na něco jineho.. a protože jsou ženy zranitelnější tak v wellness kde jsou nahé jsou opatrnější.. navíc se přiznám že zrovna tam chodí i rodiny s dětmi takže trochu nechápu že někdo může tohleto dělat mezi lidmi Jsou různé jiné podniky kde se dají tyto věci dělat ale né zrovna zde
To máte pravdu. Já se tam s těma holčinama občas bavím a když jsme mohli chodit spolu s manželem, tak za námi i jedna přiběhla vyděšená, jestli může chodit s námi, že tam je nějaký chlap a sahá na ní, že se strašně bojí. A teď jak chodím sama, protože se střídáme u dcery, tak jí najednou hodně chápu. Do sauny chodím třináct let a tohle co se děje v Holicích poslední dobou, to jsem prostě nezažila a je to otravné, když si tam jdu odpočinout a narazím tam ne na jednoho otravu, ale hned několik a z toho se jeden nebál jít za mnou otravovat až do šatny. Třeba dceru bych už po těch zkušenostech do Holic nevzala ani omylem.
My tam jezdíme docela často a nic takového jsme tedy nezažili.
To je přesně to, píšete MY. Já když jezdila s manželem, tak jsem to také nezažila. Teď jezdím sama a ty ataky se bohužel stupňují a opravdu v tom nejsem sama. Když zrovna nemůžu jít v ženské dny, tak se děje to co popisuji a opravdu mi to není příjemné. A bohužel jsou tací, kteří se opravdu neštítí ničeho a NE pro ně neznamená nesouhlas.
Ale tady stejně nic nevyřešite,obraťte se na majitelku i když si myslím že tohle je neřešitelné.
Narovinu napsala jsem sem, protože jednoho z aktérů jsem v této diskuzi poznala. S majitelkou jsem to řešila i s obsluhou. Problém je, že oni se skrz páry "nabudí" a pak v těch prostorech hledají a otravují, ale to už vy pokud jdete v páru, tak nevidíte a nevíte, že ve svém koukání nejen pokračují, ale získají kuráž. Jinak bych si nikdy tady profil nezaložila, protože tuhle potřebu nemám. V páru myslíte, že je to zábava "být přistižen", ale někomu jinému tím nevědomky zaděláte na problém, že si nejen ten pobyt v sauně neužije, ale zvažuje, zda mu za to ty návštěvy stojí a třeba to má za normálních okolností celoživotní relax a únik z normálního shonu. Já už to tak mám třeba třináct let.
Manželka tam byla na Marocké celotělové masáži a to tedy taky koukala,masíroval všude,ale opravdu všude. Takže ty nadrženci nejsou jenom hosté,ale i zaměstnanci,stačí kouknout na Google recenze.
To máte pravdu, už jsem o jednom z masérů slyšela právě nedávno od jedné paní a chodí k tomu druhému a je fakt, že na masáže chodím jinam, protože jsem koukala na recenze. Je tam prý nějaký nový a neví jak se k zákaznícím chovat.
Manželce naposledy na férovku dráždil klitoris,takže to je taková erotická masáž.
Mě napadá, proč to manželka neřešila? Ono by nebyla totiž sama. Já vím, že tam prochází ten starý masér, pak se tam objevil nějaký mladší, ale určitě majitelka není zastáncem obtěžování co jsem z komunikace pochopila, tak opravdu po mém upozornění to řešila a instruovala obsluhu. Jsou tam tací, co již dostali stopku pro vstup, určitě pochybuji, že by chtěla nějakého maséra, který by využíval situace u masírované klientky. U nás žen je problém, že valná většina ztuhne a je v šoku a stydíme se. Což bohužel je pro takové predátory spíš výhra. Pokud to manželku obtěžovalo, určitě mne to mrzí a vyřiďte jí ať se nebojí cokoliv říci.
Já si spíš myslím že se to většině ženám líbí a taky proto na tuhle masáž chodí a nestěžují si (včetně mojí ženy).
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Tady v Praze chodíme do saunia Která má v Praze několik provozoven a tam třeba jsem nikdy podobného nic nezažil naopak třeba Praha Chodov tam chodí mnoho žen je mladých a nevšiml jsem si že by někdo obtěžoval tam si to nikdo nedovolí protože personál pravidelně prochází všechno a kontroluje takže lidé jsou tam slušný
Já Saunii znám i z Hradce a tam jsem tohle nezažila také, jezdím do Dřítče, také jsem to tam nezažila, bohužel jen v těch Holicích. V Praze jsem také byla když jsem tam bydlela a ani takové otázky "na tělo" nebo nějaké návrhy jsem odtamtud vůbec neznala. Mojí návštěvu v říjnu mi dokonce jeden pán nabízel pomoc kdyby se cokoliv dělo, protože viděl, jak mne otravuje pán minimálně dvacet let starší ode mne a že ho ze sebe nemohu setřást. Ten prostě stál a civěl na mě uprostřed zadní sauny a to už se cítíte jak kus masa.
Upřímně hrozny.. a to sem chodím a chodíme i na Swingers ale v normální sauně toto člověk nechce ani neočekává
To máte pravdu, já nikomu neberu, že chodí na akce typu swingers apod., pokud je to nějak domluvené a tak, budiž, každý máme svá přání, ale dokud to nezasahuje do intimity člověka, který netuší o co jde a který tohle nechce.
Já se setkal v saunach s tím, že tam po mě kouakui jiní muži. Je mi to nepříjemné a okamžitě si z pohodlné pozice v létě sedám, a zahalují se do prostěradla. Myslím , že někteří tam chodí jen kvůli koukání na objekty možného ukájení.
Bohužel to co píšete oba dva je nepochybně pravda člověk může mít všelijaké zájmy ale měl by vědět kde má provozovat a s kým a veřejná sauna se domnívám že k tomu vhodná není jen tím někoho jiného obtěžují
Také už jsem zaznamenala, že nejen ženy jsou těmi objekty "na koukání". Vy to řešíte takto, buďte rád že na vás nezačnou sahat jako se to děje občas mně. A řeším to i silným kopancem a někteří ani tak nemají dost. Že na mě koukají jsem si za ty roky zvykla, ale chmatání mi vadí hodně no...
Chtěl jsem vám napsat sz, bohužel otočnému možné
Lollipoppko. Myslím, že to zbytečně dramatizuješ. Jezdíme tam už mnoho let a to co popisuješ jsme tam nikdy nikde nezažili ani neviděli. (upraveno)
Jestli ona nepatří mezi ty zamindrákované, kdy by si tuze přála, aby na ni někdo sahal a dost možná i víc.........*1*
Hele asi nepatří, kdyby jsi mě viděl, tak nejspíš pochopíš proč se pleteš ohledně mindráků.
Opět mluvíte o MY. Jak jsem již psala výše, pokud jsem tam vyrazila s manželem, tak jsem tohle nezažila. Kdyby ano, tak manžel rázně zasáhne, takže ve dvou jsme měli klid a pohodu.
Tak paní majitelka mi řekla dnes že se to tam neděje a a že ty kteří tam něco prováděli tak mají vstup zakázán tak nevím kde je tedy pravda a za poslední měsíc nic neřešila tak teď co?
To má nejspíš pravdu, já před dvemi týdny také již neměla problém a chodím cca jednou za týden až dva a před tím jsem byla doma s covidem, takže paní majitelka s tou dobou nebyla daleko od pravdy a kdo tam otravoval, tak to řešila, takže to mohla eliminovat a doufám, že úspěšně.
Chtěl jsem vám napsat zprávu, není to bohužel možné
Zdá se mi tato konverzace dosti "kostrbatá" a nevím, nevěděl jsem, co si o tom myslet... až mi napověděla odpověď v jednom ze tvých komentářů..." Až budou ta péra pozlacená, tak budu mít hubu dokořán do té doby to asi se mnou moc nehne "
Prachobyčejná zlatokopka.....
Řekla poměrně jasné ze ji to je nepříjemné.. je to pro tebe tak těžké pochopit?? V saunii v Praze si nic podobného nikdo nedovolí! Personal to kontroluje a chodí tam hodně mladých žen.. nevím proč se ostatní i ji snažíš přesvědčit o opaku..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Protože zde je diskuze na toto téma?! Víš co je to diskuze??
Asi tyhle nejspíš pány nemá cenu řešit. Je smutné, že tací lidé ničí rituály saunování, majitelé saun si leda zadělají leda na to, že jednou se tam lidé budou bát a raději zvolí saunu doma na zahradě. Ono se tohle ani neděje v Rakousku, tam rovnou volají policii a vůbec se s takovými typy nebaví, což za mě je naprosto v pořádku. Děkuji, že jste se pokusil tu diskuzi také usměrnit na normální rovinu, ale asi bychom se oba zbytečně rozčilovali a to kvůli takovým lidem nemá cenu. Mějte hezké svátky a hlavně ve zdraví a klidu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechápeš smysl diskuze.. řešíme bavi e se.. tečka.. nikdo neplače toho jsem si nevšiml..
Chytrému napověz, hloupého kopni...bohužel je to pouze online diskuze, tudíž kopnout vás nemohu. Tento svět je dosti anonymní, bohužel v reálu mne neznáte, tudíž ani můj ironický styl humoru a to je v pořádku. Kdybych vás soudila dle diskuze, nebudete chtít vědět jaké mínění mám asi o vás. Kdyby jste mě znal, tak pochopíte, že kariéra zlatokopky je poměrně snadná a pro mě nezajímavá cesta, proto jsem si na vše poctivě vydělala aniž bych kdy byla ten typ, který by byla na někom závislá. Dnes jsem možná na mateřské, nicméně moje dcera je zajištěná, byť u nás doma jsme si nikdy na příjmy nehráli a být zlatokopkou, tak manžel skutečně nepochodí, protože stabilně jsem domů nosila dvou až třínásobek jeho platu. Nikdy neslyšel ani půl slova o penězích, protože to jsem doma slýchala já od rodičů a všechna studia, výlety, skripta a další potřebné věci jsem si platila sama ze svého. Takže se omlouvám za svůj styl humoru v prebeseném slova smyslu. Zde je diskuze a mrzí mne, pokud máte problém s opačným názorem, že někomu se něco nelíbí a vám zrovna jo. Vysíláte pouze signál, že asi budete typ, kterému když někdo řekne ne, že ho nejspíš budete mít problém respektovat. Je mi vás líto.
Myslím si že každý má volbu chodit nebo ne tam kde se mu nelíbí. Chodím tam jak sám tak i s přítelkyní,a nikdy jsem neviděl že by se tam obtěžovalo. Mne taky pár krát ve vířivce někdo záva.dil o nohu ale nebrecim tady o obtěžovani. Kdybych věděl že to někdo dělá schválně a bylo mne to nepříjemné,tak bych tam nelezl
Ve finále může chodit každé úterý od 10-17 hod to je vyhrazeno pro ženy a tam ji nebude nikdo osahavat a pozorovat ji
Tam ji nebude osahávat?! Mate pocit ze můžete někoho osahavat když nechce?! Mimochodem to už zavání trestným činem..
Nevím jestli umíte číst ale zavadit omylem ono a začít osahávat cizí ženskou která to nechce to je trošku rozdíl nemyslíte??
ve dritci jsem byla trikrat pokazde jediná ženská. bohužel i tam se našli pánové kteří se honili.
jako sorry ale máte pravdu, jsem chlap chodím tam na relax a odpocinek a ne abych tam nekde neco chytil nebo se s nekym buhvi co delal. ano když tam je zena sama rad pochválím pokecam když chce ale to je vše chodím tam nekdy sám nekdy s kamaradkou(ale misto kafe sauna nic vic) proc taky je to na relax na par co se tuli se rad podivám pokud to predem dovoli naznací že to je jasné ale ne nic co by obtezovalo . taky nemamrad když mě tam nekdo ocumuje . od toho je relax a pokud neco vic od toho je privat.
Holice jsou fajn. Aj zlobit se tam dá. Ale problém je, že si to tam mnoho lidí plete se swingers, kde se může všechno všude. Udělat se ve výřivce, kde se má potencionálně koupat i potom ještě kde kdo? No to pardon, neexistuje!!! Sahat na cizí ženy, aniž by k tomu daly jasný pokyn, že to chtějí? Neexistuje!!! A ani mlčení není souhlasem. Ani dovádění před někým, s kým to není předem domluvené, není OK, je to wellnes, né sex show. Tamní zamykatelný pokojík je prima bonus.
Bohužel ego mnoha zdejších pánů dosahuje stratosféry a ještě o kousek dál a nepřipouští si, že o ně zajem není v žádné formě... (upraveno)
Děkuji, lépe bych to nenapsala. A přidávám, ano, ti kteří obtěžovali byli od pohledu "nechutní" nebo velmi "staří" vůči mě, mohli by mi dělat otce, někteří až dědečky....
Jsme přímo holičáci a chodíme s manželkou 1-2 týdně. Popravdě jsme si až do minulého týdne ničeho nevšimli, neříkám, že na sebe s manželkou nesáhneme, ale to co se dělo minulý týden, tak nás překvapilo. Ve vířivce byl mladší pár, šli jsme tam zrovna když odcházeli, chlap byl v pozoru a ještě si ho ždímal, aby se dodělal, tak jsme dali otočku. Později se nás chytil nějakej honič, kam jsme se pohnuli, byl za námi a čuměl. Nakonec jsem ho vyhodil že solné sauny. Souložit jsem tam teda nikdy nikoho neviděl, ani nevím kde na to je místnost, nebo prostory, ale někdy mám fakt pocit, že to tam je samej honič.
Zdravím,tak teď by jsme se mohli vrátit původně založené diskuzi. V které části Saunového světa nejraději zlobíte? Děkuji.
Co já vím tak bývá bylinková.
Ahoj,dnes bude někdo v sauně? Přemýšlím že navštivím *18* na pokec
Ahoj v bylinné...sauně s párem..
Ahoj, chystá se někdo do bylinky na pokec zítra? :)) Přemýšlime, ze zajdeme. :)
Není tu par, který byl včera kolem šesté? Děkujeme za zpestření pobytu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne, bylo to ohleduplne o okolí....
Pěkný večer, zítra kolem poledne zavítáme po dlouhé době na relax do Ráje.
Neznalkovi123
Neznalkovi123 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Krásný večer jde zítra žena či pár dopolko?nepo do domluvě nějaký den v týdnu dopoledne ?
My byli kolem 5. Člověk to tady nestíhá sledovat.
Nějaký pár zítra na dopoledne ? Vzájemné pozorování, vzrušování ......
.... jéééé ono je vlastně zítra úterý *9*, tak to nic ....
Když by jel někdo z Pardubic a vzal nás sebou radi se pridame
Ozve se sympatický pár co byl dnes cca v 18h?
Dnes žena pár do sauny? Nějak navečer?
Zítra se těšíme do holic 🥰žena se ráda předvádí a když bude pohodový pár tak se můžeme vzájemně navnadit...a trochu si pohrát. Nebo se jen dívat 😊
Ahoj zítra půjdeme s manželkou od 17h. Přidá se pár?
Dnes v utery cca19.30 ve vyrivce…ozvi se krásko s tetováním
Ahoj, je tu nějaký fajn který chodí do Holic a třeba ve zprávách nám naznačil, jak to tam chodí ? ;-)
Je tu pár co byl v úterý navečer?
My jdeme dnes s partnerkou ,budeme cca od 14h ....
Byl někdo v Holicích dnes? My byli mezi 12-15.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Krásné ráno 😊 my jdeme ve středu od 15 do 17h 😊kdo se přidá?
Ahoj my jdeme dnes v sobotu 14h... tak tam budeme dlouho uvidíme i podle zajímavých lidí ať už páru nebo muže)
Ahoj dnes dorazím s partnerkou přibližně od 18:00 do zavíračky přivítáme může případně pár na vizuáln hraní.....
Děkujeme sympatickému divákovi který s námi strávil větší část bylinkové sauny. Sice jsme dnes museli chvilku počkat protože tam bylo saunování děti do 18:00 ale pak jsme si to užili
Ahoj zítra v pondělí se chystám s partnerkou přibližně od 16:00 do zavíračky do Wellness přivítáme sympatického muže případně pár...
Pripadne napište zprávu do vzkazů. Diky
Konečně někdo normální a reálný super navečer s vámi 👍
Chystáme se opět v pátek 3.3. Někdy od odpoledních hodin.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Našla by se tu holka, která by ráda doprovod do saunového ráje? Moc rád poznám nové lidi.
Hledamkrale
Hledamkrale před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jsi ho viděla???? Tak to není paní Colombová?????*389*
Hroznej kreten to je. Dat mu zákaz.
Ahoj. A co dělá ať si na něj dáme pozor 🙏🏻
Hledamkrale
Hledamkrale před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Musíte ho nahlásit na recepci. To je jediná věc, která takové lidi odradí. Měli jsme takovou zkušenost s jiným a myslím, že to pomohlo a už jsme toho člověka nikdy neviděli.
Hledamkrale
Hledamkrale před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud se vyskytne problém, je třeba ho nahlásit a tolerovat takové chování je špatné, protože se bude stupňovat. Takový člověk si to neuvědomuje a chová se tak, protože mu to druzí tolerují.
Nemáme problém s tím, když se na nás někdo podívá a my s tím souhlasíme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je třeba rozlišovat mezi veřejným a soukromým. Pokud dovolíme, aby se na nás někdo díval, řešíme to v rámci soukromí, nikoliv na veřejně přístupném místě, abychom neobtěžovali nikoho v okolí.
Ne každému to je příjemné a ne každý takové věci toleruje.
A pokud je v sauně člověk, který je dotěrný, myslím, že každý takového člověka pozná.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Konkrétně v Holicích se nachází také soukromý prostor.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, myslím, nejenom pokojik na masaže.
Dovolím si do toho vstoupit......Myslíš si to špatně..!!! Byl jsem na jejich stránkách, tak kromě toho, že je to veřejná sauna- wellness, tak tam žádné soukromé prostory neoznačují. Takže jestli tam provozujete sex, je to sex na veřejnosti, čimž působíte veřejné pohoršení, ohrožení mládeže.......Lehce se karta obrací, a rázem jste to vy, kdo je v konfliktu se zákonem. Mysli si o tom co chceš, ale takto to je!
Doporučuji navštívit wellness osobně, je to jiný zážitek a jiné zkušenosti. Možná změníte názor. Kdo tam jezdí pravidelně, ví a zná, o čem mluvím.
A pokud mám na mysli soukromé nebo privátní ... rozhodně to není veřejné. Sex na veřejnosti je něco jiného, a to my nemusíme. Ale třeba to vyhovuje někomu jinému, samozřejmě pokud svým chováním nepohoršuje okolí.
Do Holic jezdíme, protože je to příjemné a relaxační wellness centrum s krásným prostředím a přátelskými lidmi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád bych věděl, do čeho jsem se zamotal. Rád se poučím a třeba změním názor. *1* (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
čeče...pokud tam jedeš na čumendu otravovat, tak to nepochopíš. Chodím tam pravidelně a i já jednou za čas potkám otravné čumily. *49**49**9**9*
A nechápu jak ti to může někdo vysvětlit (popsat), když v Holicích nikdy nebyl. *3**3**3**3*.

Jaký pokoj na masáže *9* to je ten v tom salonku jak jsou stoly a židle? *6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele, to já jsem takhle přišel domů bez erekce, měl jsem ho taky vyvěšenýho a byl jsem též vkázán z domu.....Takže ono to je asi různé.....*1*
Nenajde se tu pár, se kterým jsem se dnes potkal v bylince?
Ona - menší a nádherná prsa
On - kroužek na péru
Napište
Ahoj někdo dnes do sauny kdo by se chtěl uvolnit ideál samotná žena nebo pár..
Jdeme se ženou zítra navečer do zaviracky ;-) těšíme se že potkáme pohodový pár. Nebo někdo i sám na společné saunování.
Ahoj,nějaký pár dnes navečer do sauny?
Včera navečer docela síla,26 lidí z toho asi 20 homosexuálů😭. 5 jich vleze do páry,jeden u dveří hlídá😭
Tak to je mazec, ty nás, obyčejní heteráci normálně převálcují.....*10**11*
Vypadá to tak, je jich čím dál víc😭
A byli jste to nahlásit na recepci?

Chodím tam dosti dlouhou dobu, ale tak blbě jako včera jsem se snad ještě necítil😳
Copak se tam dělo? Ještě sem tam nebyl, tak nevím co se tam děje.
čti chlapče, čti..a budeš moudrý.....*1*
Aspoň neopravují páry, protože poslední dobou to tam vypadá jako v Bunkru,už hodně krát jsme šli do bylinky a během 10minut 3-4krat se otevřou dveře,koukne a odchazi. To samé i ve vířivce,jdeme si tam s přítelkyní hvilku relaxovat a hned tam naskačou "štamgasti" a během 15min se otočeji 3krat.
Ty borci co vydrží být ve vyrivce 2 hodiny v kuse na hlídce jsou fakt ostří, chtělo by to podberak a vycházet je ven.
Stále stejný ksifty, ten jeden zasranej albin..

Ja si tam chodim vklidu odpocinout nekdy pokecat kdyz clovek narazi na normalni pr nebo nekoho skym da normalni spolecnou rec. Nechapu ty chlapy co tam chodi obtezovat( nebo jak to rict otravovat ocumovat ostatni) .
Clovek si tam de dachnout a vypnout myslenky.
Naposled jsem tam potkal cloveka se kterym jsme uzavrely uz nejeden obchod. Predtim par se kterym jsme kecaly hodku ( pani pritazliva pochvalil jsem ji krasny sexo telo pokoukaly jsme po sobe a bylo to fajn ale vse v ramci mezich co jsme si rekli dovolili a byla pohoda relax . Tot muj nazor

Jinak je to tam super relax odpocinek
Přesně vím, kterýho Albína myslíš. Ten co i když sedí sám ve vířivce a přijde pár tak dělá jako že se posouvá, aby měli místo ale posouvá se tak dlouho až sedí hned skoro vedle ženský. Když tam on je tak mladá ani nechce jít do vířivky, protože on během pár vteřin sedí vedle ní a "navazuje kontakt". Minule si odsedla když byl otravnej na druhou stranu ale pak přišel někdo další a on se zase nenápadně posunul přesně vedle ní...
Jojo také vím o koho jde a už to zkoušel i na mě
Ahoj, byl tam i dnes? Popřípadě kdo byl dnes saunovat?:-)
jak to tu čtu tak je to v holicich čím dal horsi. v satne chlap v kalhotkach v bylince honici a cumilove. kam koliv jdeme tak 4 postaveny sulini za nami. přitom to tam kontrolují. masaze ? byla jsem dvakrat a maser mě hladil prsa a chtel honit to jsem zarazila.
Ahoj,teď jsme přijeli a opravdu těch homosexuálů tam je strašně moc.
jedu do Holic zítra odpoledne - jezdím minimálně protože mě to vše tak otrávilo ,že jsme si udělali vlastní saunu doma
pokud by byl zájem o jemné přihlížení ,doteky...rád Vám zpříjemním odpoledne zhruba kolem 15h budu v ceremoniální...obyčejný kluk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Buzici,ať se sermuji curakama v lese...
Zalez ty buzerante,jste opravdu ubohý 😕
My chodíme každou sobotu a včera byl s námi ve výřivce znovu. Je schopnej tam sedět klidně hodinu. Jinak včera nás ve velké sauně překvapil starší pár, pan řekl, že tam jsou prvně a zda bychom jim neřekli kde co je, tak jsme hezký pokecali.
Albín dnes opět nezklamal a ještě dva starší páni jeden má šedivý knír
Ahoj, tak to nevím jestli tam chci jet. Zeptám se ale, do kdy je zavírací doba? Děkuji za odpověď...
Chodili jsme tam s kamoškou každou neděli a bylo to fajn. Poslední dobou (po covidu) je to horší a horš, jezdíme tam už cca jednou měsíčně,a i tak se snažíme nějak dopoledne,protože večery tam jsou obsažené štamgastami-čumilami. Fakt,kvalita odpočinku tam padá, škoda.
Jezdíme tam rádi s manželkou a nějaké doteky nám nevadí cas od času někoho pozveme i do pokojiku
Nějaký pár zítra do Holic? Užít si velikonoční pondělí.
Tak jsme se dneska narychlo rozhodli a zajeli si užít relaxu přes poledne. Bylo to super. Lidí tak akorát, v drtivé většině páry, využili jsme i rajskou odpočívárnu.
Ahoj.najdu zde sympatickou blond amaterku která byla dnes odpoledne v Holicích. Chvíli jsme si povídali,říkala že bydlí kousek a chodí tam často. Furt střídala saunu,páru a atd.. Rád bych ji příště pozval. Děkuji
Jmenuje se Eliška.........Nezná nikdo?
... a co na to tvoje žena???????*443**443**443*
Ta tam nebyla, musela být v práci.
...a příště až tam budeš s Eliškou bude taky v práci?????*1**1**1**1*
Byli jsme s manželkou v pátek a včera a půjdeme zase v sobotu, co Vy na to?
Ahoj prosím vás jak to zde chodi v tomto wellness přemýšlíme z manželkou že by jsme se dojeli podívat z Brna kdy tam bývá hodně holek ? Večer třeba pátek .. nebo ještě se rozhodujeme mezi Holice a Tropicana Hradec k. Co je lepší a kde je to více otevřeno dovádění?
Jeďte rovnou do Prahy na swingers,tam je toho dovádění rozhodně víc než ve wellness
Nevím, zda se vyplatí jet až z Brna, zda je to u nás takové terno. Nemáme s jinými Wellness zkušenosti a popravdě jsme si nevšimli, že by tam nějak moc chodily samotné holky. Každopádně my jdeme dnes kolem 13:00
Ahoj,najdu zde pár který si to dnes navečer 13.4. hezky dělal ve vířivce,bylince a nakonec ve velké odpočívárně a já jim u toho nevadil.
Je to tam moc pěkné, jdeme si to tam užít na odpoledne a celý večer. - a moc se těšíme.
Byli jsme dnes cca od půl druhé, potkali jsme se?
Tak dnes to bylo hodně fajn ... 😁
V kolik jste dneska byli? Jestli jsme se třeba nepotkali? Byli jsme s manželkou cca od půl druhé.
Asi ano, my jsme byli od jedné ....
Tak to jsme se stopro potkali
Nějaký pár který jsme potkali dnes v neděli mezi 17 a 19 hodinou?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak napiš datum, čas a poznavací znaméní, nebo pošli fota......
Máte někdo typ na obdobný wellness, jako je v Holicích?
Nějaký hezký sexuální zážitek z Holic z poslední doby? Dlouho jsme nebyli.
Nechystá se nějaký pár či žena do wellness v Holicích v pátek 2.6. nebo v sobotu 3.6.? Rád bych s něký zašel.
Jak to tam chodí,nikdy jsem tam nebyl,nebo někdo kdo by mě provedl.Dopoledne
Není tu pár, který byl dnes cca kolem 19hod v bylince? Ona měla krásný velký prsa a měli sebou ještě kamarádku blond a obě se o toho borce hezky postarali*3**24**114*
Njn,někdy se zadaří a jsou tam vidět hezké věci a člověk si i užije😊
Kdo půjde v pátek na otvíračku zablbnout?
Muž se kterým jsem se dnes potkal v bylince tu náhodou není? Jaká byla masáž?
Tam byl jedine blondak co sedi ve virivce 3 hodiny ani nevyleze,je tam kazdej den
Ahoj to je ostraha saunoveho ráje..
:) taky ho tam potkavas ? My pokazdy,kdyz tam jdem ,uz si rikame,ze to je nemozny
Hoj nemá v plánu v pátek dopoledne někdo navštívit wellness? Sympatický, pár,nebo žena? Hledám pohodare na hezký pokec a relax, nekonfliktní. Nebojte se mi nechat kdo se chystá vzkaz.
Tak to by mě nenapadlo že se tohle ve wellnes děje. A když to čtu tak tady se to bere jako samozřejmost.
ahoj, my bychom zašli dnes dopoledne......snad i někoho najdeme :)))))
Tak jak to dopadlo? Taky uvažuji že se někdy zastavím
Ahoj,dnes navštívím,bude tam někdo? *6*
Kdy a v kolik zase půjdeš? Rád se přidám na společný relax a povídání
My dnes na otviracku. Žena, dívka, oslov nás. Já silnější postavy, ona červené vlasy.
Tvoje žena má čedvené vlasy? To bych chtěl vidět. Kdy zase půjdete? Chodite i jinam? Třeba i nudapláž?
Ahoj. Nejdete zítra ( pátek) dopolko? Nebo nějaký jiný pár, či pozvu ženu.. Zítra dopolko mezi 10 a 13 hod? (upraveno)
ahoj, zajdeme dnes dopoledne...dorazí někdo?
Ahoj, pojedu odpoledne do večera do Holic. Potkám se tam s nějakým párem nebo ženou na popovídání nebo příjemnou nenucenou hru. Sympatie, dohody, pohoda....
Ahoj, přidá se k nám někdo zítra dopoledne?
Tam je vždy krásně čas od času zajedem s manzelem
Provozuješ i tam své"řemeslo"?*75*
Dorazi dnes nekdo navecer? V pare se mi vetsinou postavi...
Dnes to asi nedame škoda minulé v mentolce manželka vyhulila 3 borce
Jestli tak trochu nekacáš a jestli ne,tak je odvážná.
Polkla to, nebo vyplivla na kachličky...?????
V sobotu navečer se chystáme s manželkou
Ahoj, zítra jedeme od 10:00 .kdyby se chtěl někdo přidat
Ahoj. Ještě jsem tam nebyl. Ale kdyby šla nějaká žena nebo pár, tak se rád přidám.. dnes můžu
Dnes k večeru možná zajedeme take
My určitě pojedeme, už se těšíme
Zdobení a provokace v úterý 26.9. od 18:30?
Dnes to bylo v Holicích výživné,jenom škoda že obsluha pro to neměla pochopení 😊
Výživné - v jakém směru. Ať jsem tam byla sama nebo s manželem neměla jsem problémy. Často jsem i s nějakým mužem odešla do odpočívárny a zamkli jsme se.
S manželkou chodíme každý týden, jsme z Holic, takže to máme "u huby". Každopádně včera to tam byl samej šmírák, až to bylo nepříjemný.
Ahoj, kdy a v kolik se zase chystaš saunit......???
Ahoj, patek 13.10 odpoledne, nezajde nejlepe par spolecne s pohlednym a poslusnym symposem ? B-)
Ahoj, nevíš nebo ozve se někdo, zda a kdy se tam konají srazy amatérů? Děkuji
V Holicích v sauně se nic takového nikdy nekonalo...🤦
Tak to leda že půjdeme na zmrzlinu
Musím potvrdit, mám podobnou zkušenost!
Ahoj. Dnes cca kolem 13.30 nějaký pár na vzájemné okukování se vzájemným respektem?
Dnes je sauna pro ženy. Páry až od 17 hod.
Ok, děkuji za info. Třeba to vyjde jindy.
Pojede dnes odpoledne nějaký pár do sauny?
Ahoj, jak je to tam takhle v sobotu nebo neděli navečer s obsazenosti?
Ahoj,nějaký pár ve středu dopoledne co se bude chtít předvést? Já budu sám muž.
Chceme jít s manželkou poprvé v pátek odpoledne, tak jsem zvědav
Ahoj,byl někdo v Saunovém ráji na masáži?
Ahoj, nějaký pár dnes odpoledne kolem 16h?
Ahoj, paní byla na očistné masáži a pochvala .
Dobrý den milí příznivci saunování.
Nepíšou se mi tyto řádky dobře a nerada přiznávám naše problémy.
Možná jste si všimli, že v saunovém ráji nyní probíhají častější kontroly interiéru personálem. Ráda bych Vám objasnila důvod. V poslední době jsme zaznamenali nevhodné chování některých návštěvníků. Konkrétně chování se sexuálním podtextem. To je ve veřejném wellness absolutně nepřípustné a my bychom ho chtěli z našich saun vymýtit.
Proto často kontrolujeme sauny a celý společný prostor. Budeme navíc moc rádi, pokud nám v tom pomůžete i Vy a jakékoliv problémové, obtěžující a neetické chování návštěvníků nám bezprostředně nahlásíte. Tak, abychom mohli problémy řešit konkrétně s těmi, kterých se to týká.
Těm, kteří sem nejezdí pouze relaxovat a obtěžují svým chováním ostatní, udělíme trvalý zákaz vstupu k nám. Několik takových zákazů už padlo.
Doufám, že naši snahu pochopíte a třeba i oceníte. Děláme vše pro to, aby bylo v Saunovém ráji všem příjemně. Vybudovali jsme wellness jako oázu klidu a pohody a doufám, že to tak pro všechny i nadále zůstane.
Děkuji, že jste si zprávu přečetli a budu ráda za Vaši reakci.

Saunový ráj Holice, Vysokomýtská 468, 534 01 Holice, tel. 468 000 401, email: info@saunovyraj.cz
Asi se tam přiostřuje hlídání....
Skoro každých 10 min.. Přijde nám to přehnané a ruší to. Tohle stejně neuhlídají.
....apropo, to piše GINARE, nebo je to co píšou v Holicích?
Souhlasím,a přece k takovým věcem je tam ten uzamykatelný pokojiček
Chválím, chce to jen víc a víc cenzury na Netu, v sauně...vlastně úplně všude. Za komunistů ji bylo málo, teď je ji tak 5x víc ale chce to tak 50x, cenzurovat naprosto vše, vždy a všude. Držím palce, jen do všech , je to všude znát jak se vše zlepšuje )). *114**114**114*
masáž byla silná a důkladná a byla to jen masáž, ale chválím
bohužel si majitelé tímto moralizováním sami odradí minimálně 40 procent stálých klientú...kteří nejsou zvědaví aby je tam někdo hlídal věčným pobíháním po prostoru..a rozsazoval je vířivce....jak děti ve školce.....*52**52*
...za nás nechat tomu volný prúběh...a pokud tam nějaký zoufalý masturbátor ..otravuje jedince nahlásit..,a dát mu červenou kartu..*24*
Jak tomu rozumět? Že sukat v páru jo,, ale honit ne? Stejně tak,jako ho někdo nahlásí ,tak přeci on může zhrzene nahlásit někoho, kdo ho odmítl,... Za mě se to moc hroti.,.když mi něco vadí ,tak se ozvu....případně pak to řeším jinak.....
Přesně tak. Lépe by jsme to nenapsali.
Nechystá se teď nekdo do welnes ?
Najdu zde slečnu/ženu, která v pátek 3.11. tak krasně provokovala, a vědomě se vystavovala? Pokud tu jsi, tak se prosím ozvi ;)
Tak s těmi, co ostentativně provokují většinou nic nebývá, většinou jsou to jen takové kokety, které pouze hledají ztracené sebevědomí, ale samozřejmě vyjímky potvrzují pravidlo.......*4*
Ahoj, jak to vypadá s těma kontrolama?
Nějaký pár na dnešní saunování?
Co třeba čtvrtek po obědě ? bývá tam prázdno .....
Není tu vyrušený honič, co si před námi dělal příjemně v bylinkách? Nebo ten, co ho vyrušil? Sauta 16.11, čas cca mezi 18:30 a 19. Dost nás ta situace pobavila :D
Taky jsme tam už nachytali honiče ...... Je fajn vědět, že se žena líbí .... Nebo to nebyla žena ? 😛 ....
Ahoj, moc rad se s Vámi sejdu sauna, viřivka, bazen, masáž...........
Tak jsme dnes opět navštívili Holice, víc lidiček, ale dala se najít chvilka a místo..... Pár krásných dívek a manželka si prohlédla pár hezkých kluků .... Jinak super relax .... 😁
Ještě snad, holčina tak 1,65, drdol, jedničky krásná prsa, krásná vyholená pipinka .... Moc ti to slušelo ..... Opravdu ....
Ještě snad, holčina tak 1,65, drdol, jedničky krásná prsa, krásná vyholená pipinka .... Moc ti to slušelo ..... Opravdu ....
A co kontroly? Stále každou chvíli chodí a nakukují do saun?
To jo *2* pořád se slečna projde a kouká ... co kdyby ..... třeba by se přidala :-)
Zdar nikdy sem nebyl malou radu jak to tam chodí co sebou a co to obnáší ? Díky za radu rád bych se tam podival*4*
Nemusíš mít nic, vše ti tam půjčí, osušku, sarong ...... jinak se podívej na jejich stránky je to saunový ráj .... Ale nečekej, že to tam je nějaký swingers ..... je to relax.
Ne to nečekám jen ze zvědavosti mrknout vysaunovat*24* hodit relax. na swingers se chodí přece jinam.
Na co to vyjde finančně?
Asi 350 na dvě hodiny ... Jinak je to vše na jejich stránkách.
To je pěkný skoro zadarmo*4* dík za info
Jinac pěkné fotky mate*4*
A chodíte i pro nějaký zážitek nebo pouze okukujete? Rád bych vás doprovodil do sauny
To se potáhneš až z Prahy, aby jsi okouknul plesnivího dědka ( jako já) a už trochu jetou babičku ( snad nedostanu přes hubu ) až z Prahy? To tam nemáte nic lepšího na práci 😁😁😁😁😁
Dědka nevím, nejsem gey, ale ta tvoje babička je dost luxusní zboží ní bych si nechal líbit ledacos.....*4**114*
No jo kámo, ale my jsme jedno tělo a jedna duše už 34 let 🥸 tak jeden bez druhýho ani ránu .... Buď oba, nebo nic .... ☺️
Já bych Vás bral oba dva 😄a nemám to zas tak daleko.
Ahoj nějaký pár na sobotní saunování?
Tak odblokuj sz ať mužů poslat
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dnes na otviracku. Která holka mně svede manželku? Píšu holka, žena.
Ty tam budeš taky? To asi těžko viď?
Jasně, že jo, proč by ne?.........
Příspěvek byl smazán.
Tak to bohužel nevime........
Nezdá se vám že to v Holicích nějak upadá? Chodí nějak málo lidí 😕
Tak to se nám nezdá .To je spíš počasím 😜
No nemáme ten pocit. Spíš chodí míň čumilů. Nám to vyhovuje. Je větší možnost si to užít.... 😁
A není to jedno kolik tam chodi lidí,alespoň člověk zrelaxuje a hezky pohonim,když zrovna nejde kolem kontrola :D a když nejsem sám ,tak čekám jestli se neco nebude dít... ;)
Jenom tak málo palců dolů,nějak to flakate 😂😂
Právě že se nám zdá že naopak,chodíme kolem 18h a docela často máme jen jednu skříňku pro oba
Není tu náhodou slečna ze včera se kterou jsme blbli v zelené páře? *4* odcházela kolem 19:45 a je z Hořic*4* kdyžtak napiš do SZ.
Ahoj pěkná opálená tmavovlaska...
Poslal jsem ti vzkaz..pokud je to ona ,tak neztrácej čas....i když budeš mít číslo bude ti to k prdu.. leda by si měl štěstí tam na ní zase narazit....
Nejdete tam dneska někdo? Rád bych se přidal... :)
Nečítáš a neznáš......píšou že už je plno.....leda by jsi jim vlezl do skříňky.....*24*
Příspěvek byl smazán.
Nechápu smazání příspěvku, kde jsem pouze upozornil Nahaci 14, že jsem regoval na Skurol, tak nechápu co se do toho montují.... co je na tom tak závažného že mi to bylo smazáno?????!!!!!!!!*329**329**443**443**329**329**17**17**8**8*
On dává všechny příspěvky na hlasovat kde se objevuje jeho nick jen pro to aby nikdo nevěděl co je to za kecala co se tu vydává za par a přitom žádnou zenu nemá
Ahoj.
Nechystá se někdo zítra cca po obědě? Pár na vzájemné okukování s respektem?
Najdu tu samotnou ženu, která by ocenila společnost v sauně hezkého a upraveného může ve věku 32 let. Jen slušně a trocha vzrušení. 🙂
Po delší době jsme tam s kamarádkou včera zavítali. Bylo tam velmi příjemně a děkujeme za zábavu s prima párem (H+J) a rádi to zase někdy zopakujeme :)
Ahoj,

chystá se dnes nějaký fajn pár?

Budu se těšit na zprávu, sympaťák na úrovni, 31 let.
Pár pro pár dnes dopoledne?
Přidá se někdo?
Příspěvek byl smazán.
Zítra po obědě ..... 23 už ne .....
Co zítra nebo v pátek, najde se pár na společnou saunu ?
Zítra odpoledne se chystáme s manželkou. Kdyby ji někdo zkusil sbalit, nebudu se zlobit. Ideálně střední věk a sportovní postava.
Dneska někdo Holice nějaký par ?
To se zrovna nehodí - škoda i když jsi o hodně mladší.

Jsi nádherná retroanno...rád bych s tebou do sauny vyrazil..
Ahoj, přejeme všem hodně zdraví a štěstí do nového roku.
Zdravim skusim silu amateru :-) dnes mezi 14 az 16 hod jsem v saune potkal fajn zenu ve strednim veku stihle postavy mensiho vzrustu velice sympaticka zena komunikativni :-) pokud tu nekde jsi a mela by jsi chut obcas pokecat napis :-)
Když už nic jiného, tak alespoň si to po sobě přečíst 🤦🤦 já se těm holkám ani nedivím 🤔
............................................ (upraveno)
Vám taky zdraví a štěstí v novém roce
Včera to bylo v Holicích fajn. Kdo byl taky odpoledne? :)
Dneska nějaký par večer na blbnutí ? Kolem 19 hod ?
Kdo by šel 11.1. odpoledne do wellness v Holicích?
Pár dnes 11.1 od 11.hod sauna Holice
Ahoj, jeste jsme v Holicich nebyli. Da se tam pekne dovadet?
Moc né když je tam víc lidí a hlídají to.
Jen tam speciální místnost na dovádění
Jde někdo zítra (čtvrtek) třeba mezi 12-15 h?
Dnes nějaký pár kolem 19 hod ?
Mohu se zeptat prosím kde je ta speciální místnost ? Děkuji
Tam jak je bufet. Je tam soukromá odpočívárna.
Dobře děkuji a dá se tam něco podniknout i dopoledne ? Rad bych s někým zašel
Je normálně přístupná po celou dobu od 10 do 21, jen bývá dost často obsažena
A dá se tam narazit na ženy i tak brzo dopoledne ? Nebo je to prázdný ?
Tvl,jasný že je to úplně prázdný,ženy tam začínají chodit pozdě odpoledne, a nebo kdyby věděli že tam budeš tak si myslím že už před 10h tam bude fronta až k přejezdu
Pokud si přivedeš nějakou k sobě,tak tam můžeš šukat třeba celý den.😊
Ahoj, byl dnes večer někdo? Mohli jsme potkat někoho odsud?
Ahoj ,byl jsem s manželkou do 20 .15hod.
Je tu starší pár, žena blondýnka, kteří byli.na silvestra často v bylince
Ano,na silvestra jsme byli,jestli to jsme my.
Není tady někdo z dvojice mužů, které jsem včera potkal v bylince? Jeden měl kroužek na penisu.
Toho jsem tam také potkal ale byl sam
Ahoj, ozve se sympatický pár se kterým jsem byl dnes kolem 16 hod. v bylince a následně v komnatě? 👍😉
Dnes v Saunovém ráji super a hlavně pár kolem 18 hod. který si lehce hrál😊
Příspěvek byl smazán.
My jedem kolem 19 hod. V kolik vy ?
Šli jsme brzo. Byli jsme už ve 12 hodin
Ahoj, pár pro pár, zítra dopoledne?
Dnes neděle 11.2….drobnější sexy zrzka z paru ve finske kolem pate odpoledne, co ležela s nohama opěrnými o stěnu, ozvi se nám. R+L
Dnes nějaký pár-žena do Holic ?
za chvilku vyrazime, cca od 18 tam budeme *4* prihlasi se nekdo?
Příspěvek byl smazán.
Pár co byl dnes v Holicích do zavíračky. Ona hubena opalena s čárkou vyholenou on tetování na ruce. Jestli tu jste ozvete se.
Jen malá technická ,proč se ti mají ozvat?
Jen malá technická, proč mas na profilovce list z Javoru ?
Taky jsem se ho ptal,neřekne nic.
Ahoj, chystáte se někdo teď v pátek 12.4. odpoledne nebo večer? :)
Ahoj, ano v kolik budete ? Já bych se přizpůsobil.
A jde dneska někdo i dopoledne? Popovídat na pohodu. :-)
v pátek 19.4 cca na 18náctou najde se nějaká paní (upraveno)