Úchylky

Zajímá nas

Dobrý den vsem.Zajimalo by nás kolik ti je párů kde jsou oba ujetí na spodní prádlo,sprcky atd...Jaké máte úchylky vy?Vás partner, třeba,kamarad ,bývalí atd...Nestydte se a pochlubte se 😋
Nikdo nic 😏,nebo se nebavite?🙄
Mně se nejvíc líbí kojící ženy s nalitýma *73* a s tím spojené mléčné hrátky, těhulky jsou taky fajn, bohužel se to špatně hledá, to je takový můj fetiš.
Mne vzrusuje znovu proziti seznameni a sexu, prvni libani,flirt,sex s muzem, s kterym jsem to taky zazila.. to vse skrze jinou zenu
Já si rád kupuju er.časopisy u kterých si dám lajnu a nahý si je čtu a honím si u toho pero kdekoliv to jde .
Ja mam rada ty s vuni boruvkovych muffinu a se sviticima kouskama je to potme hodne o smichu, pro hrave jedince mile rozptyleni *5*
Rokule,ani nevíme že takové existují.Musime tedy sehnat a vyzkoušet :) děkujeme za tip
Já miluju zralé dominantnější žena a fetiš...dámské spodní prálo, silonky, podvazky, vysoké podpatky, podvazování, dogplay,....
Já mám rád obyčejné přirozené ženy.
Jelikož se rád dívám na plně uspokojenou ženu pořídil jsem si takzvanou šukací mašinku, půjčím jí ženě či páru a u toho onanuji. Je to pro mě skvělý zážitek.
Ujetý na sprcky,znamená to že pro někoho je sprcka jen ochrana proti otěhotnění.My používáme sprcky aby jsme si zpestřili sex,hrajeme si s plnými atd..
Já jsem sapiosexuál, bohužel zde stále neuspokojena *5*
tak to nechápu, jelikož většina mužů tady velikost IQ větší než velikost penisu, i když často jen těsně
To máš z toho, že se nemodlíš.
možná mám mezery ale co to znamená?Jindra
Sem na tom stejně. Už od mala sem šprcky nafukoval *4*
Pak sem dostal rozum a zjistil sem, že sex s gumou je jako pusa přes igelit a bylo po zálibě *3*
Jak si hrajete s plnýma šprckama??
Já mám rád použité šprcky plné semene, rád v nich honím, ale těžko se získávají
Příspěvek byl smazán.
Ne že pak tu ženu necháš utratit *3*

Jooo, musí to být žena? *4*
Příspěvek byl smazán.
Pes patří do trouby a ne do kundy,máš to popletené.
Já jsem hodně ujetý na prádýlko. Šukat nahý mě tak nevzrušuje jako v kalhotkách a pak se do nich vycákat..
Osobne uchilka na pasi cudnosti *,*
Mně úplné nepopsatelně vzruší, když vidím tělo hezkého kluka nebo holky zalité potem po dlouhém namáhavém cvičení. Nedávno jsem si užil s kámoškou, kterou znám už 8 let. Ona to začala , protoźe mi řekla, že je povahou submisibpvní a chtěla by byť v rámci předehry potrestaná, že se třeba nechovala jako hodná holka a po splnění trestu si dopřát rozkoš. A její manžel pro to nemá pochopení. Tak jsem se domluvili a já jsem měl vymyslet přísný trest. Tak vymyslel jsem ho rychle.
Sešli jsme se u mě, já jsem vzal Alissu se sebou do sprchy a začal hladit a omyl at její tělo. Řekl jsem, že bude potřebovat to osvěžení, protože už hodně brzo ji čeká námaha, při které se vypotí, jako nikdy předtím, protože tam je skoro 30C. Na záběr jsem ji řekl : " Ty to zvládneš, 40 minut a uvidíš, jak mě vzrušíš , když.uvidím, jak ti po těle teče pot. Říkala jsi mi, že miluješ pořádně výstřiky, tak mi věř, že ti postříkám celé tvé tělo. Řekla : " Tak jak , já to zkusím " . A docela jsem ji obdivoval, ila se dost už od začátku a na konci už ji pot kapal i z trička. Konečně konec, můj ocas byl už tvrdý, jen co jsem si představil její tělo, až sundám její tričko. Dal jsem ji pořádně napít a řekl : " Alisso, ani jsem nevěděl, jak mám super kámošku. Teda málo holek by to nevzdalo. A já po tobě toužím tak šíleně, kotě, líbí se ti můj ocas? Doufám že chvilku vydržím, ale doufám, źe můžu pak stříkat na tvé tělo. Pojď kotě " Vysvlékl jsem ji úplně a dal suchou čelenku, tělo měla úplně zalité poté a kapka za kapkou tekly dolů. Pošeptal jsem ji : " Jsem úplně mokrý od tvého potu, Alisso, budu tě pomalu dráždit. " Jen občas jsem pohladil svůj ocas, který byl tvrdý nonstop, stačila blízkost jejího těla a úplně pritisknutý k ní jsem začal vnímat vůni jejího čistého těla po takovém vypocení. Ona už sténala a mě tak vzrušila, že jsem se od ním trochu vzdálil a už asi jenom 5 minut a moje kámoška se třásla slastí úplně vykoupaná v potu.
To už na mě bylo moc, dal jsem ji pusu a pritiskl hlavu na její tělo. Její tělesná vůně mě tak vzrušovala, a taky to, jak jsem cítil kapky potu stékající na mé tělo. Dal jsem jí ruku na můj ocas a řekl, at mě pomalu hladí, že už budu a zľe ji chci utopit v semenu . Šeptala : " Přesně tak, chci ať mi zaliješ celé mě vypocené télo semenem, Tak pojď´" a teda prý jsem vyváděl.pomohla mi přesunout se na ní a už výbuch slasti a gejzír semene aź na krk, a další a dalśí , já jsem stříkal tak 15 sekund a moje semeno měla od krku po břicho. 5 dnů bez orgasmu a pak její tělo.
Možná to je úchylné, i to, jak mě vzrušila její vůně po pocení, ale ta slast byla neskutečná. Řekla mi, že ještě neviděla kluka tak stříkat A teda I jsem se přitom já dost vypotil.
Asi ji musím mít znovu, znovu na ni myslím .....
Někdo jako já tady?
My s partnerem rádi koukame cizí tvrdý péra nad nasima fotkama. Je to rajc (ಠ⌣ಠ)
Ahoj! Taky jsem ujetý na pánské sexy prádlo i na kondomy.
Mam rad CFNM. Ma to taky nekdo rad?
Ujizdim na noseni plenky s dámským prádlem.
Já jsem zas úchyl na dobré jídlo,hlavně hovezí maso ale něčím sladkým taky nepohrdnu.
Procházky když je protějšek naostro, dlouhé lízání , sgirt ,mazlení zadečku a nohou.*52*
Jsem bi rád nosim dámske prádelko jako holka ,libi se mi kalhotky které mi dělaji v nich pěkné holčiči rysky jsem z Ostravy
ahoj. ja sem ujetej na damske tanga.jak nosene, tak vyprane kdyz vidim ze nekde visi.
kalhotky mám rád především nošené, už mám asi troje doma, každé od jiné.
tak pokud chceš čtvrté, ozvy se mi ;)
měl bych zájem :) .............
Abys nenaletěl. Holka nikdy nenapíše "ozvy" 😄
Já už tady asi překousnu všechno, co se pravopisu týče :D Ještě uvidíme, jestli přijde alespoň nějaká odpověď :) Můžu pak dát vědět :)
Pokud je to narazka na gramatiku, uznavam, ma tam byt i, ma chyba 🙂. K tomu zbytku - abych byla pekne chlupaty kamionak se zapocenym pytlem, tak k tomu mi neco malo chybi (a ne, kamion to neni 😊🙃).
To ja taky, tak vis kde mam zpravy, tak cekam tam 🙂
Ahoj moc rád bych se ti udělal do kalhotek
Mám takovou hromadu tang, že je nestíhám nosit :)
Mám takovou hromadu tang, že je nestíhám nosit :)
Ahoj mě se líbí footfetisch klidně vyměníme foto
Já jsem uchylny na masáže. Jakmile někoho vidím s bolavymi zády hned ho musím masírovat.
Jaké foto myslíš?
Máš třeba foto, jak uctíváš nožky? Nebo mluvíš o něčem staženém z netu? 😊
Mě vzrušují ženské prdy, taky když můžu vylízat zadeček a facesitting je taky nádhera *2**63*
Jo, onanie nad nošenými dámskými kalhotkami, to je rajc. Už jen ta představa mě hodně vzrušuje . Luxusní voňavé prádlo....
Tak napis a treba se domluvime :*
Mě baví kurvy.................................
Já mám úchylku na chodidla, tedy na ty ženská chodidla, ale celkem mě vzrušují i moje :)
jaká máš chodidla? mužská chodidla jsou sexy
S mou exmanželkou jsem měl často hrátky s kondomy . Bohužel současná partnerka na to není. Po použití jsme s něma byly různé prasárny
ahoj nosím plenky. Dámské prádlo. Mám rád anal
Nám se oběma moc líbí po sexu hraní s kundicku která je vystrikana , i při trojce s kamarádem není nic lepšího než zasunout do vystříkáne kundicky .
nebo ji vystříkanou vylízat :) .
Ahoj. Tak to můžu jen potvrdit. Je to super a už abych si to zase zkusil
Tak zásun do vystříkané kundičku musí být úžasný
Tak moje je to že sa spravím niekomu do úst a potom tu osobu začnem bozkávať a vymieňať si moju dávku v ústach a hrať sa s ňou
Jo.....to je celkem prima zábavička.Máme to s partnerkou vyzkoušené...*159*
Ahoj ač mám super manželku neskutečně mě vzrušuje dělat si to na veřejnosti třeba i několik hodin. Sedím a trpělivě čekám až pujde samotná žena sléknu kalhoty a honím si ho.Ano vím že je to nezákonné ale nemužu si pomoc.Nehledám kontakt a mladým se vyhýbám. Je to tak silné že jsem přišel i o dobře prosperující firmu sem tam víc nebyl než byl.Rád se s nějakou ženou domluvím i za fo jsem z TEPLICKA
Jsem z boh. A nevim chtel bych skusit facesitting od holky :))
1070 5p byt. 31,😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Já miluju kdyz mi to holka dělá do zadku, můj sen je nechat se osukat od hezky transky 🥰
Strašně mě berou dominantní ženy, představa že si užívá moji bolest 😁
To jsme na tom stejně. Bohužel ne každá to v sobě má.
A když už to v sobě má (nebo to umí zahrát), neví, kolik by si za to řekla.
Nahota, masturbace, sex na veřejnosti to je moje úchylka. Ten pocit nenápadně se nechat vidět, je pro mě jako droga.
Také jsem rád nahý na veřejnosti, třeba v létě někde u vody, nebo při rekreaci na hotelu jsem nahý na pokoji, nechám otevřené okno a večer nechám rozsvíceno, aby na mne bylo vidět z protějších oken.
Taky to mám tak rád... být viděn nebo někoho nachytat....
Rád nosím dámské prádlo. Když si ráno beru nové kalhotky, tak je to vždycky hezké nakopnutí do nového dne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Miluji lizani nádrženich a mokrých kundiček.
Tvoje úchylka je všude neustále něco psát,i když k danému tématu vlastně nemáš co sdělit.
Nevim jestli je to uchylka....ale strasne se mi libi strikani sperma na zenu. Manzelka, mi to obcas dovoli na oblicej a to je pro me slast....
Pro mě je to škoda každé kapky, která padne vedle... semeno, mrdka, je nejlepší plnou dávku dovnitr. *71*
ahoj, olížu z ní tvou mrdku když jí nemá ráda :-)
Ono hodne zalezi na sitaci...nekdy to pustim do ni a nekdy strasne rad strikam na ni...
Jo napustím to do ní, pak ji vysaju.
To je sladká odměna.
Já bych zase každé ženě postříkal prsa
foot fetiš a hlavne ked muzu za to zaplatit
Taky za fetiš klidně zaplatím, ale ocať pocať.
Některé holky si za prosté olízání bot řekly třeba 5000 Kč, což je úplně nesmyslná částka. *244*
Cooo? Tak to je přehnaný. Za to makám celý týden v práci...
Přesně tak. Jak se říká, kdo chtěl víc, nemá nic. 🎃
Chlubíme se už tím, že jsme tady. Pár od HK.
Jak to tady pročítám, tak často se klukům líbí nošené kalhotky. Já to mám úplně stejně. S kombinací, kdy jsou počůrané navíc... to je top. Stejně jako piss na mě od holky, klidně do pusy. Pak strapon od holky a když jsem fakt dost "rozjetej", tak když z holky slížu své semeno. *13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem tlouštík v plenkách s dámským prádlem rád v nich chodím všude.a dám každýmu kdo si řekne dělám chlapům mimco devku
Ten nepříjde. Ten má jiné starosti - visí na křižu.
Vyhonilek
Vyhonilek před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ač mám docela úspěch u žen nejvíce mě v posledních letech láká šmírování a honění na veřejnosti. Dokážu se tomu věnovat celí den. Také mě poslední dobou láká sex s klukem vzájemné honění kouření a rád bych i nasedl, jenže najít kluka na reálné setkání za účelem sexu je nemožné to holky nedělají takové ofuky jako kluci je to samej kecal spisovatel a žebrák fotek
Maximálně mne vzruší, když řeknu té své, aby šla za milencem a nechala se ošukat. Ona mi pak posílá sms, že už je u něj a pak když už je po všem a jede domů. Jsem z toho strašně vzrušený z toho pomyšlení, že ji jako kurvu jiný ošukal a naplnil. Když mi pak přijede domů, hned na to vlítneme a já cítím, jak ji má žhavou a roztaženou a jak krásně kloužu v tom semeni ze šukání s jiným a hned ji taky vystříkám, někdy i víckrát.
Tak já to měl podobný, jen jsem nevěděl že šukala jinde. Než dotáhla HPV...
Tak to mne také ber sice jsem to zažil jen párkrát ale je to bomba*71*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vynechávaš slovíčka. Slušná otázka je trolit? (upraveno)

Odpovídat na otazku otázkou je nezdvořile. Ale budiž.
Je to ten film co popisuješ o trošku výš.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na tvé přáni cituji:

“Tak moje byvala mela rada kdyz ze sebe delala skolacku a jeste pak nesundava kalhotky ale musely byt nastranu pri sexu samozrejme ne furt. Udelala si culiky jako neposlusna studentka a minisukne a podvazky.... ;) a pak jeste rada sexovala v kancelari na stole .... meli jsme pult pro zakazniky (vyssi) posadit na pult a sexovat jednou nas i zakaznik pristihl ale jen na zacatku ne pri samotnem aktu ;)” (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak to jsem zvědavý kolik červených palcu za to pozbíráš tentokrát.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a) jaké obtěžování?
b) se trošátko přeceňujete, panko velkomožný
Silonky, punčochy, trocha S/M a taky šprcky a semeno
Nylon taky můžu. K tomu nějakou bondáž a litr gelu na mazlení a fisting.
Mě vzrušuje piercing pipinky , aplikace a také upravené ženy které mají krátké pysky a hlavně obnazený postevak
Vzrušuje mě lízaní prdelky partnerky a když vidím že si to užívá😉
mlecne hrani by mhlo byt zajimave, ale ja ulitavam na pissu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hezky. A jak to myslíš s tou amygdalou?
Nechceš, aby domů přinesl nějaký produkt nahodilého sexu... třeba dítě. *2*
Ahoj
Miliji lak oblečení a podpatky v devatenácti mě zkazila moje teta
Moje paní miluje piss do kundicky. Nelepší je když se nám podaří společně...
taky zajimave to bych chtel nekdy zkusit.
Vyzkoušej, vzrušuje jí to. Neskutečně.
Ano, pokud se ti to podáří přes silnou erekci.
Tak my to máme nacvičeno.... zůstaneš v ní... trochu povadne... a jde se na to.
To já mám raději, když se partnerka svým mokrým orgáčem náplní sama.
Uchylek mám několik ty tajné: vzrušují mě masaze mého pera a dojení nebo já ze to dělám někomu , hrát si s perem starého dědka a zkusit ho kouřit … dále zarostlé kundicky,piss lízaní dámských prdelek
Ahoj, považuje se za úchylku když bych chtěl zažít trojku MMŽ a vidět ženu jak si užívá s jiným a pak bych zasunul já. Žena říká že to není normální.
Je to super představa vystrikal bych ti ji a pak by jsi prcal ty
Nevím jestli je to normální, ale není to ojedinělý jev. Docela dost chlapů by chtěli vidět tu svou v akci s jiným. Obvykle to mají chlapi, kteří jsou ve vztahu, nebo spíš v manželství docela dlouho a taky ti, jejichž manželky zas tak moc nešukaj. Chtěli by v ní vidět nadrženou couru. Taky bych si dal líbit trojku, že by jsme té mojí pořádně dali do těla. Má docela dost kámošů, tak jsem jí řekl, že zkusíme něco domluvit. Nechce o tom ani slyšet. 😄😄
Díky za reakce na můj příspěvek. Budu se dál snažit ji k tomu přesvědčit.
Přesně po téměř 20 letech manželství jsme přišli na to ze nás to taky rajcuje tet ma manželka známost a je krása když mi popisuje co spolu dělají přeji kazdemu kdo si potřebuje pestřit sexuální život jen normálních muzu je málo!
Uchylek mam několik... az se stydím o dvou psat
Kde je hranice kdy je to normální a od kdy úchylka. Já třeba rád smiruju honím si péro na veřejnosti a projíždím si zadek dildama.. Také mě láká nechat se vymrdat ,jsou to úchylky?
Ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne
Debilní a zbytečný požadavek na počet znaků nutí psát to 10x
Definice "úchylky" asi není a je to individuální. Ale např. amateri.com/cs/forum/32105/sex-a-menstruace je pro dost lidí silné kafe... Nicméně jak je vidět z diskuze, není to zas taková vzácnost *4*
rozhodne by mi to bylo milejsi nez analni sex, ale asi i tomu bych se nebranil no