Havlickobrodsko

Sex

(HB, Zdirec, Chotebor, Hlinsko a blizke okoli)
Ahoj. Radi bychom meli samostatne forum pro lidi z tehle lokality kde muzeme vkladat typy na mista vhodne ke zlobeni nebo moznym schuzkam s lidmi odtud *1*
Neni dulezite jestli jsi par nebo single (hetero, gay, lesbi...)
Podel se kam rad/a chodis venku zlobit a koho hledas a na co (smirovani, honka, sex....)
Jen prosime prispivejte JEN liden z BLIZKEHO okoli at ma tohle forum nejakou vahu *114*
A kam chodíte vy sexovat a zda-li by jste se chtěli s někým potkat, či jen rád šmíruješ a hledáš nějaké informace o vhodných místech????
Kdyz je prilezitost tak sexujeme v prirode radi. Ale prave zadne uplne top oblibene misto nemame. Spis vyuzivame mista v lese nebo na posedu. A co se tyce smirovani tak se radi podivame a i jsme radi videni kdyz neni smirak doterny a udrzuje si odstup :))
Tak to se dá dobře sexovat na Dářku, nebo na Jezerce....
No jestli myslis na nudaplazi tak nevim jestli jsi tam byl letos. Vzdy kdyz jzme tam byli tak tam byli rodiny s detma a nebo duchodci shlukujici se v krouzkach po cele plazi *3*
Bylo by vzrušující vás sledovat.
Ahoj, znám pár místeček kolem Brodu, kde se to děje....rád se dívám, a nechám se dívat...je jedno jestli na muže, ženu nebo pár....nabízím i sebe na dívání, třeba i s manželkou....ta o tom ale nesmí vědět.....
Lom Borek, lom Trhová Kamenice, wellness Jezerka
Jj na jezerku jezdím je to tam fajn.....
Na Jezerce bychom si to asi nedovolili. Mate z toho mista nejake zkusenosti se sexem? Neradi bychom nekoho pohorsili *1* Na Borku uz jsme to delali. Ale vecer. Jinak je tam standartne hromada lidi *17*
Bylo to tam fajn potkal jsem tam prima pár krásně jsme si to tam užili
Na jezerce proběhl potichej handjob v amorově komoře a šukec ve vířivce na střeše. A na Borku kousek stranou za plnyho provozu. Seděla na mě v šatech. Dokonce kolem nás prošli lidi se psem. Ale asi si ničeho nevšimli.
Toho si nešlo nevšimnout....*4**4**4* Kdy akde vás lze šmírovat??? *9**9**9*
Raději máme neočekávané situace. Neradi býváme zklamaní. Čeho si nešlo nevšimnout?
Toho jak jsis to užívala.....pokud to tedy není shoda příběhů...*4**4**4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S chůvičkou za zády. Přesně kvůli pitomcům co si tu amorovu komnatu pletou s místem na prcání je to tam pořád zamčený od obsluhy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak se s nami podel o vhodna mista kam chodis smirovat nebo kde se nechavas smirovat :))
Čau, šmírování se poslední dobou věnuju rád a celkem intenzivně. A mám dost dobrý zkušenosti právě se zmiňovaným lomem na Borku. Akorát se tam poslední dobou už moc nedostanu. Docela často se asi šuká na takový odbočcedo lesa mezi Českým Dvorem a Krupou. Válí se tam každou chvíli šprcka nebo kapesníčky. Dvakrát jsem tam natrefil na páreček v autě a jednou na honiče, který ale po chvíli společné masturbace utekl (netuším proč). Naposledy se poštěstilo v týdnu myslím ve čtvrtek asi ve čtyři hodiny. Dvojice v autě a jeden šmírák, který se uklidil, když mě zaslechl. Celkem škoda, mohli jsme vyměnit zkušenosti :)
Mám už vytipovaná i další místa okolo Brodu, ale není čas to všechno sledovat. Kdyby tu byl někdo, kdo by chtěl vyměnit zkušenosti, tak jsem otevřený debatě.
Na Borku se mi jednou stalo, že jsem jen v kraťasech honil ve křoví a pozoroval dvě holky při opalování. A když jsem se otočil, tak tam stál borec a honil si ho při pohledu na mě. Bylo to super a tak jsem na něj po chvíli kývnul a on na mě a šli to dodělat kousek stranou. Bez jedinýho slova jsme si vzájemně vyhonili a šli si každý svou cestou. Do dneška na to rád vzpomínám.
no tx kraaso, kdyz to tady tak ctu....nevim, jesti tam mam jet na Borek s detmi v lete na koupacku :-)
Tak dneska mám nový úlovek kousek za Brodem. Dokonce to vypadá, že tam jezdí pravidelně. Chtěl by se někdo připojit na společnou šmírovačku? Parťáka bych uvítal
Za Brodem před Brodem nikdo nebude stát, nebo...........*1* Jako že tam budem stát a honit jako dvě buzny a čekat jestli někdo nepřijede?????
jezdí pravidelně a já jsem bi, tak mi společná hoňka tak divná nepřijde
a vědí o tobě, že je šmíruješ?
Tipuju že to o něm nevědí a až mu na to přijdou tak se taky může stát že dostane na budku a kopanec do koulí.
A třeba se mu to bude líbit, když to bude od chlapa, jelikož píše že je BI...*22**22**22*
Ahoj, kde se da pekne pokoukat na milujici se par? Tipy?
Ahoj. No v tomhle pocasi predpokladam ze uz jedine kdyz te nekdo pozve domu *1*
no tak to by ses divil, zrovna dneska v tom necase...dodavka u lesa a pekne se rozjeli
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj do čeho zadáváš souřadnice? To místo je u Pohledštich Dvořáků? Dík
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to vladislaw: a jak se tvarite na pripadne zvedavce?
u toho Cepra je to skvely misto a asi celkem frekventovany, diky za ti vladislawe
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mas pravdu, ale ja se kouknu klidne i jen v tom aute. Vzrusuje me spousta veci pocinaje klasikou az treba po sledovani rozvasnene dvojice z krovi a s rukou v poklopci ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jezdim denne kolem Cepra,co se nekdy domluvit a zajel bych na kukacku..
ahoj, jsem z HB a rád bych se něčeho podobného s tebou zůčastnil

Pavel
Šoustá se venku furt i za tohohle počasí, což už dneska udivilo i mě a to jsem otužilý. Je tady někdo, kdo jezdí za ten Český Dvůr? A chtěl by pokecat?
Parkrat tam prijel typek ve stribrne octavii a jen se otocil a jel zase pryc. Zajima me, jestli je to nekdo odsud a jestli jezdi jen na smirovacku nebo by se chtel s nekym potkat.
Ahoj, hezký :-) tam jsem se jezdil učit na zkoušky... je tam klid. Ale nenapadlo by mě, že tam někdo jezdí pravidelně šukat a nechat se šmírovat ;-) Ale moc rád se domluvím a budu se dívat :-)
Ahoj, na Darku to je super ale jen v lete (sexovat se da v zadni casti plaze - a letos jsme meli hned nekolik divaku) Nyni jezdime do wellness Jezerka ale radi se pridame k nekomu i jinde.
Ano v zadni casti to obcas jde :)) na Jezerce jsme nemeli odvahu neco zkouset :)
Na Jezerce bývala místnost s vodní postelí ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobry napad. Me staci vedet jen kdy se to bude konat.
jj, taky bychom nekdy prijeli ale chce to teplo :-)
Tak dej vědět kdy a my dorazime
Kdo vy? Ty a tvoje trenyrky? (Zadejte prosim hodnotu dlouhou...bla, bla)
HB okolí? Někdo na něco? Žena pár?
Super místo na tyto akce budou Lipnické lomy kam se jezdíme koupat .Je jich tam opravdu moc , jsou utopené v lesích hodně skrývaček ,některé jsou hodně málo navštěvované . Na netu je hromada fotek , nádherná příroda.*24*
Budu v HB cca od 2.1.2019 do 5.1.2019. Najdu někoho na reál venku nebo v autě? Klidně víc lidí... jsem sportovní chlap 36 let
Mrkni na můj inzerát.

Zadejte prosím hodnotu dlouhou minimálně 30 znaků.
V pátek u Českého Dvora, tmavá oktávka v lese, super pokoukání
A na co? jak jsis ho honil..._____???????
Ahoj.A kde ty místa nájdu ?poradiš
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak určitě, ale je to teď všude samý dřevorubec.
To jsi trefil. V září houbaři a teď dřevorubci. Nejsou holt lesy vždy jen na klidny sex a pozorování.
Co v brodu za blazincem? Chodi tam nekdo? Klidne bych se kouknul i pokouril
Tovížejo, budou to mít pro tebe blízko ani sanita nebude vyjíždět, jen tam po tobě šáhnou......*22**22**22**22**22**22**22*
Ahoj, nechal bych se pokouřit. Pavel
dneska u Pohledských Dvořáků to stálo za to, dva slušně rozjetý páry. Jeden se dokonce podepsal :)
Dneska jsem byl u lesa na Bilku..jak je autobusova zastavka u hlavni silnice.. je tam fajn zasivarna ale priste by to chtelo spolecnost *22* hezky jsem se udelal a zas jel.. kdyby mel nekdo chut tak se ozvete a muzem se tam potkat..
Není problém se tam sejít, ale oba vezmeme své protějšky......opačného pohlaví...*4*
To u nas momentalne neni realny *8*
A kdy bude????????????????????????
Snad v lete.. kazdopadne to budeme asi volno travit na nuda
Ahoj, mám to kousek, dojel bych. Pavel
S kým????????????????????????????
Ve čtvrtek od 14-15 hodin jsem projel sukaci místa u Vysoká Čepro, odbočka za Českým dvorem,lom Borek,ale nikdo nikde, byla zima.
Někdo ze ždarska kdo má rád nudapláž dářko a saunu
Sice nejsme ze Zdarska ale na Darko jezdime radi *24*
nechá se někdo o víkendu šmírovat? ještě nikdy jsem to nedělal, tak bych to zkusil
...jsem tady nový, rád se dívám, ale i se nechám dívat....dám vědět, až s manželkou někam vyrazím....vzrušuje mě to....
Čau kde se v Brodě dělá skupinový sex
Příspěvek byl uživatelem smazán.
49.6476836N, 15.5987867E je to taková odbočka na horizontu
Bude tam někdo o víkendu? Budu v HB, rád bych se díval nebo se přidal
Já tam budu tak po 11,ale myslím,že tam budu sám.
Ahoj, kde bych mohl dnes někoho vidět a být viděn???
Před třetí pojedu na kole kolem řeky na z Brodu na Perknov....někde u posledního splavu???
Já chodim sem 49,7670806, 15,6327014
Teď tu zrovna jsem kdyby se chtěl někdo pridat
Chodíš nebo jezdíš?Bydlím kousek odtud.
To jako jedeš tam, tam si ho vyhoníš a jedeš zpět??????
dost se jezdí také sem,Kousek od Humpolce a Lipnice 49.6077425N, 15.3442742E
měl bych takový obecný dotaz. Existuje nějaké smluvené znamení, když si to pár nebo i jednotlivci užívají v autě a nevadí jim být u toho sledováni, tak aby kolemjdoucí poznal, že se nemusí uplně schovávat a může se mrknout zblízka? Moje zkušenosti se totiž různí. Narazil jsem jak na páry, které očividně přítomnost jiných lidí nerozhodí (sám mezi ně patřím), i na takové, které to z různých důvodů radši zabalí a jedou jinam. Jsem nerad za kazišuka, tak mě napadlo, zda se dá nějak poznat na dálku, jestli svítí zelená nebo červená.
To je moc dobrej dotaz. Když jsou v autě, tak si myslím, že většinou pozorovatele nechtějí. Možná se to dá poznat podle toho jak hluboko do lesa zajedou. Jednodušší je to s těmi, kteří se milují venku, tam to poznáš jak pokračují nebo ne a ti venku víc hledají pozorovatele než ty v autě. Nebo se pletu? Co na to páry?
Nam pozorovatele nevadi...ale nesmi byt vylozene doterni.. drzet si urcity odstup a "nenapadnost" je podle mne dulezity.. neco jineho je kdyz se navaze ocni kontakt a treba pokynutim hlavy date svoleni nebo signal k tomu at prijde bliz...*295*
Ano, tak to chodí při sexu venku. Jsem kousek dál, není prakticky možné vidět a nebýt viděn. Když pár pokračuje, tak se dívám a třeba pohonim. Když přestanou nejsem vitan a odejdu. Taky se mi stalo, že kyvli a tak jsem šel blíž, ale to není tak časté a chápu to. Když je pár v autě, tak většinou být vidění nechtějí. Je to tak?
To se mi nikdy nestalo abych někoho přistihl ale když nad tím tak přemejšlím určitě to musí být zajímavý zážitek jako pozorovatel kor když dotyčný pár ví že je sledován .
No právě (+ dalších 30 znaků, třeba rybník ~~~~~~~)
Ráda bych se někdy přidala ke šmírování vzrušuje mě to samozřejmě ve vší slušnosti 😉
Jsem na tom stejně a rád bych klidně dělal společnost při onom šmírováníčku, jako máš v profilu. *4*
tak nějaký pár co by se rád předvedl??? :-) vezmu šampíčko :-)
Myslel jsem, že s příchodem jara se to tady rozjede a ono spíš naopak.
Tak za Českým Dvorem nikdo, je opravdu zima
Včera jsem jel kolem a taky jsem nikoho neviděl
Ahoj, nebude dnes nekdo na techto mistech, zajel bych se mrknout ;-)
Najde se slečna z Hlinecka nebo Ždírce na venkovní dovádění? Případně pár který bych mohl sledovat a dle sympatií se přidat. Já 30, sportovní postava, sympaťák. M 19/6 napiš
Altanek v Havl.brode.rozdával si to tam někdo?
brodský park je celý takový jeden veliký šoustací prostor. Nabízim exkurzi s výkladem ;)
Jen jestli tam nešoustáte jen vy dva, ty a ten tvů šulínek.......*22**22**22**49**49**49*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V altánku ne, ale celkem často směrem k Žižkovu nahoru vpravo jsou šikovné lavičky......👍👍👍
Ahpj, jedu na sluzebku do HB a rad bych se nekde sesel nebo iroval, honil, zasunul. Chodite ted nekam nekdo? Budu honit nelde v okoli Brodu v utery dopoledne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Budes tam v utery zase? Narazil jsi tam casto na nekoho?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Obcas jezdime na lesni cestu vedle hlavni silnice na Chotebor z Bilku. Hned za znackou do prava. Je tam celkem klidek.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mám rád ty louky u Pohledských Dvořáků. Dneska večer mezi sedmou a osmou se tam chystam. Rád honim nahý v autě a koukám, jestli jde někdo kolem. Občas se někdo koukne, občas se někdo i přidá.
Přijedu se někdy kouknout....jezdím tam sukst s manželkou....co máš za auto?
Pěkně je to za slapanovem smer smilov
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To si tady všichni vybíráte místa na honění čůráků???!!!! Tak to je tedy mazec!!!!
Rád se s nekym sejdu vysoká cepro v so či v ne
Vyhoň si sám....................................................................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Anebo se kecá a datluje do klávesnice....*22**22**22**22*
Sobota neděle nekde u brodu rad se sejdu *92**362**92*
Čau často jezdím Český Dvůr .Krupá ale nikdo nikde
A co zitra Kačko? Muzem se nekde sejit a uvidíme....
Dnes mám celý den volno nekdo na něco rad se sejdu ....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj za Vysokou je odbočka vlevo tam je prima misto domluvíme se dnes mám volno
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, ten kluk co honil u auta minulý týden kousek za Brodem, není tu?
Tak vám ti mám pocit, že havlbroďáci jsou samí tepláci.....????*1**1**1**1**1**1*
...když musíš, tak musíš....😄😄😄😄...
Však ty jsi se taky kasal, že se necháte pozorovat při sexu u Českého Dvora....tak se nyní moc nevysmívej... jestli též nejsi jedet z těch tepláků.....*1**1**1*
...jj, kasal a nabízel.... to, že ty jsi neměl čas je tvůj problém....já se ničemu nevysmívám, já jezdím vždy jako pár, naposledy dnes na lepším místě.........a pokud jezdí někdo sólo, vůbec mě to neuráží a nevadí mi to......
No však jsem si ho udělal.... jenže jak jsi psal, právě zrovna jste se pohádali "vy dva"......*1**1**1* ON a ON....*22**22**22**22*
...no, asi by ses by ses divil, kdo je druhý on......tím s tebou končím diskuzi.....a už úplně veřejnou diskuzi....
No to asi jo....a žes ho ještě nikdy nikomu neukázal....nebo snad ano.......*443**443**443*
Ahoj v so nebo v ne u cepra nebo za vysokou rad se s nekym sejdu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máte někdo zkušenosti s Ťapkama v HB a okolí?
Ahoj sobota neděle okolí brodu kdo má chuť.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak co dnes ja pojizdny okolí brodu? Rád přijedu.....
Setkání okolí brodu dnes? Rád se sejdu....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mezi věží a skalou.... tam je to prima
49,5561500, 15,6323409 nebo tady je to prima
O víkendu mám volno čas a chuť nekdo na něco?Jsem mobilní rád se sejdu
Dnes okolo hb honka kurba řád se sejdu
Nekdo na neco po ránu? Přijedu...
Zítra Český Dvůr, Krupá celi den
Mohu dopoledne ten český dvůr máš zajem?
Ahoj dnes nebo zítra okolí hb honka kurba řád se sejdu
A nechceš tohle cpát spíš na seznamku, kde máš rozhodně větší šanci na úspěch (i když teda i to je diskutabilní). Neber to jako, že tě odsud pakuju...spíš jako radu.
Dík každá rada dobrá ..ale ono to vyjde na stejno...*4*
Čau co v neděli dnes jsem to nějak zazdil
Dnes během dne v okolí hb nekde přijedu
Zitra hb a okolí honka kurba jsem mobilní rád se nekde sejdu
Jo a pak nepřijdeš co tak raději nic nepis !
Promiň nestihl jsem to sorry......
Pro ka1111......omlouvám se nedal jsem to muzem to zkusit napravit někdy......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nepojede nějaký pár k českému dvoru? Kdyby ano s partnerkou vyrazíme za váma na vzájemnou kukandu... 😉
Potkáme někoho po 17h u Českého dvora?
Proč kecáš a lákáš lidi, když nedorazíš!
Přijedu 😄zítra mužů kdo se přidá
Halo někdo na něco ,dnes večer můžeme naše potkat
Zdar, je tu někdo, kdo i v těchto časech vyrazí ven zašukat, pohonit, pošmírovat?
kdo z vás jezdí k Pohledským a chtěl by se s někým potkat? Klidně i na dálku.
Ahoj a kdy a kde tam? Můžeme se tam potkat napiš....
Jak často se Nacházíš u Českého dvora? Bydlím kousek od onoho lesejka a dnes jsem vytáhl mašinu a jel to tam omrknout 😊 krom velkého množství použitých gum a odpadků nikde nikdo nic *10*
A kdy treba? Muzem se domluvit spíš mohu někdy brzo ráno....
Ty budeš asi nějaký inteligent... v profilu sháníš holu na zkrácení večerů...to bude asi každá žhavá bejt tvou hračkou na večer...*22**22**22**22*...a pak si dáváš rande s buznama......*389**389**389*
Okolí HB.. Dnes... Žena pár.. Koukání focení?
Na Vysočině je sex sprosté slovo ... Tady se nešuká
Ahoj, to je blbost pokud je kde tak se šuká sice jen občas ale šuká
Já tedy souhlasím......................
Hmmmm na tak asi jsi v nesprávný čas na nesprávném místě
Možná taky nejsem na správném místě...ale nikde nevidíš ani pozůstatky rozkoše druhých...škoda no
Tak pozůstatků ti ukážu hromady, jestli po tom toužíš...
To jsou hovada, když to po sobe neuklidi....
Nejaky par k Ceskemu Dvoru ted v tydnu? Po dlouhe dobe si pujdem se zenou uzit do prirody. Nebo nejaky jiny navrh v okoli HB? Radi se podivame a radi se nechame okouknout *58*
Škoda že pár.. Já bych se podíval...
Sel bych vas nekdy omrknout, ale jsem singl. *20**24*
Někdo na Lomu Borek? Mrkneme a necháme se omrknout.
Patek dopoledne nekdo k Ceskemu Dvoru? Nejlip par. Zadny spolecny sex ale vzajemne okouknuti :))
Tak komupak jsme dnes prekazili plany v lesiku u Ceskeho Dvora? *1* octavie prijela a zas odjela.. Jeste predtim nez sme zacali akci.. Skoda.. Mohl/i jste se podivat nebo pridat *295*
Žeby sex o čtvrté ranní.........????*31**31**31* ranní ptáče bez.........*1*
Proc o ctvrte ranni? *295* byli jsme tam po 17h..
Jooo uz chapu.. Prispevek sem psal v noci v praci a nekdo se snazil byt vtipny svou poznamkou o case :)) sorry.. O nocni mi nekdy nedochazi ze to co se stalo pres den vlastne bylo pro ostatni uz vcera *1*
který lesíl u č,dvora to je ? Za obci po levé straně ? Zajedem si...
Stálo by za to nakouknout co se tam děje... bohužel máme to z ruky
Někdo dnes okolí HB?...............
Zalezi z ktereho smeru pojedes *1* pokud jedes z C. Dvora smer Rozsochatec tak ano. Je to les po leve strane. Odbocka v kopci jeste pred zastavkou. Driv to tam bylo idealnejsi. Nedavno tam navezli hromadu hliny ale stale se to da.. Je tam klidek *114*
Tak to je a ještě se od tamtud blbě odjíždí. Je to dost nepřehledné. Chce to silný motor, rozhlidnout se a prudce vyrazit
Ahoj, zitra vecer nekdo na blbnuti?
Pocasi ted moc nepreje.. Ale napis do soukromych zprav a neco domluvime (uz jsme si psali)
Ahoj kdyby si chtela nekde v prirode pěkně vylizat a netrvala by si na tom ze nejsem úplně hubenej tak pisni do sz
Nepřeje? Napiš rovnou ze chčije s chčije jak na jedné samotě u lesa:-)
Jé... Tak tam to máme vážně kousek :) To se tam musíme podívat :)
Ahoj všem, tak to vypadá že se malinko oteplí vyrážíte někdo do terénu
nač čekat na oteplení,večer vyrazíme k dvoru...*87*
mohl bych se přidat či se přijet podívat? :)
tak jsme si to to užili ,jako vždy a nikde ani noha...
Sakra.. A já to čtu až teď.. .
Nekdo k C. Dvoru dnes mezi 22.30-23(priblizne)?
... a dnes? Mezi 17-18, páry i jednotlivci...
Ahoj je někde na Vysočině třeba nějaký kemp třeba něco jako nuda nebo kam jezdí lidé naladění na stejnou amaterskou zálibu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tady se asi do přírody moc nechodí, kam chodíš ty ?
Nejak mlady par, pridala bych se. Ja 22bi
Ahoj mužem se domluvit. ..někde okolo Humpolce třeba
Zdravím, je tu někdo, kdo jezdí k Michalovicím pod ten most? Honit, šmírovat nebo třeba šukat s milenkou?
Ahoj, zítra dopoledne budu v Humpolci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, bude někdo dneska u Českého dvora? Přijedu mrknout..
U Českého dvora mrtvo, tak repete někdo u Pohledských dvořáků.?
Včera kolem poledne stříbrné auto tuším Ford.
Bude někdo u Pohledských dvořáků? Mrknul bych.. 😉
Kde to tam je?................
Nekdo neco tenhle tyden v odpolednich hodinach? :)) mame chut se nechat pristihnout nebo se i divat :)
Nabízím oboje. Kdyžtak dejte vědět detaily do zprávy. Dík
Ahoj Onane. Radi bychom ti detaily napsali ale kdyz jsme otevreli nasi spolecnou konverzaci tak jsme zjistili ze uz jsme si psali a nejak se trochu nepohodli.. Skoda.. *52*
Nazdar, máš pravdu. Nepohodli jsme se. Já jsem se s tebou (nebo s vámi) chtěl sejít a zjistit, kdo se za profilem skrývá než ti (nebo vám) prozradím detaily ze svých šmírovacích zážitků. A ty (nebo vy) jsi měl zájem jen o informace a setkání neproběhlo, protože jsi (jste) na to začal (začali) jít s arogancí a právo na informace jsi si (nebo jste si) vynucoval(i) jako zakladatel tohoto vlákna na fóru. A to mi přišlo divný.
Otázka do placu na ostatní amatéry: Je tu někdo, kdo ma s happy_grepy jinou zkušenost? Někdo, s kým se tenhle snad pár doopravdy sešel?
no...zatim se hlavně nikdo neozval na mou výzvu.
Ahoj,
rád vás přistihnu.......*9**9**9**9*
Ahoj a který den by se vám to nejvíc hodilo? :)
Dneska nekde nebudete ? Rad bych vás pristihnul
Já se klidně kouknu... :)......
Ahoj, dejte vědět do SZ čas a třeba se náhodou objevím :D
Ahoj nebudete někdy u Ždirce nad Doubravou?
Byl jsem tam včera a mrdali me policajti
Zdravím, koho můžu dnes omrknout někde v přírodě kolem HB?
Ahoj. Nevite jak to vypada na te odbocce do lesa u Ceskeho Dvora? Chceme si tam jet dnes zasukat s milenkou tak jestli tam jde vubec jeste vjet. Diky
Určitě dá... v kolik tam budete?
Takže asi nebudete..................
Byli... to ti byla mrdačka jakou svět neviděl.....*23**23**23**23**1*
Byli jsme tam od 16h do 17h :)) a ano.. Uz se tam necha zajet zas az dolu.. Cesta je sice trosku uzsi nez byvala ale v pohode :)
Ahoj co dneska? Hezky sváteční den. Ideální někoho skouknout.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V kolik se tam chystáte?....
Slibotechničky :) My jsme si to tam včera celkem užili, ikdyž jsme si to představovali kapku jinak, to místo. Obzvlášť za tmy, je to tam dost strašidelné :) Každopádně je tam mrtvo a klid. Ale raději asi budeme jezdit na naše osvědčená místa.
To je to samé...my taky, my ta, byli obden a nikdo nikde... ježe kecy v kleci, nido nic nepistě pakliže se tam neukážete... je to ztráta času pro všechny...!!!!!!!!!!§§
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V kolik jste tam byli?:)) Mimochodem na zprávy taky nereagujete?:)
Ahoj dnes k večeru by jsem s kámoškou zajeli do Českého dvora nechcete se na něčem domluvit ?😊 kdyztak napište SZ 😊
Ahoj. Kam jezdite rad bych koukl.
Ahoj. Nepojedete si nekam zašukat a nevadil by vam divak?
Ahoj, nemáte nějaké přesnější souřadnice? Tady na této straně Brodu to moc neznám.
Ahoj, netuším, jak to tam vypadá, ale rád bych se tam zajel někdy podívat. Pokud by někdo cíleně stál o moji přítomnost (tam nebo na jiném místě třeba i u Žďáru n. S.), napište do vzkazů.
Nějaké místo v okolí Hlinska v Čechách tady je?
Ja jezdím si pohonit 49.7777425N, 15.9730100E jednou jsem tam koukal na pár.
Název forá je HAVLIˇCKOBRODSKO, aproto hledáte místa u Hlinska......tak to jsem asi nějakej divnej já, nebo vy.....
Koukám že okolí HB je celkem nuda. To nikdo nejezdí nikam jinam než ke Dvoru?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj napiš mi můžeme něco podniknout 😈
dnes dopolko někdo něco ? Kolem HB
Zítra ráno někdo u dvora? Nebo někde v okolí brodu
Někdo dnes? HB okolí.. Žena pár?
Středa, kolem šesté hodiny odpoledne, u Pohledskych Dvořáků, pár, paní/slečna blondýna, mrdaní v kufru auta i na zemi. Pokud jste na amaterech a nevadí vám občas divák, tak se ozvěte. Btw...byla to slušná jízda!!!👍😋👍
Hele, nevím, jak moc to tam znáš? Oblíbený je místo hned u příjezdu z hlavní za hromadou klad doprava. (Pozor, když je vlhko, tak se tam odsud hůř vyjíždí) Ale každý páreček nebo onanista má svoje oblíbený místo. Je to tam dost rozlehlý a mistecek na outdoor lásku je tam fakt hodně.
Červená oktávka u Českého Dvora. Ozvi se mi. Díky!
Hlinsko asi sem úplně nepatří, ale co ten Havlíčkův Brod? Prý už bude jarní počasí?
Přečti si první příspěvek od happygrapy..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to jsi ale dobytek.....za chvíli tam bude smeťák.....a kdo by chtěl šukat na smeťáku??????
My rozhodně ne!!!!*329*
Jirkapar má pravdu, jiste relikvie by byly zajímavé, ale většinou je na vyhlášených místech ošklivý nepořádek. A když jsem jedno místo uklidil, za 3 týdny bylo zase jako předtím. Buďme soudní a vazme si pěkných míst
Je teda pravda ze ted je tam strasny bordel *8*
Zkuste někdy napsat a něco neplánujeme 😊 mám to skoro za barákem 😛
Domluvene schuzky nejsou ono. Ztraci to to vzruseni z pristizeni :))
Tak zrovna v českém dvoře nevěřím že může někdo jen tak náhodou někoho překvapit 😊 stacindat echo kdy tam pojedete aspoň 😁
Ver ze da. :)) kdyz mam cestu a cas tak se tam obcas zastavim jentak na blind a jednou jsem byl prizvan na podivanou mileneckemu paru a jednou tam byl samotny muz ktery mel stejny napad co ja a taky to bylo fajn :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*1**1**1**1**1**1**1* Zajdi si k chocholouškovi, ty musíš mít dobře vyhrabáno ty jedna relikvie plná drobností.....klidně si to posbírej a nacpi si to pod polštář ty jeden dobytku....*329**329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No ty jsi ale charakter......a taky slušňák....Hele až budeš mít vodhoníno, co já vodšukáno, tak se spolu můžeme bavit, kloučku..!!!! A ty ubrousky jsou vod tebe ty jedno prase!!! Jsem tě viděl jak sis ho vyhonil votřel a vyhodil, tak sklidni hormon, nebo ti to příště nacpu do chřtánu, to bude pak konečně ta úroveň...*329**329**329**329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj samozřejmě se rád přidám
Byl dneska nekdo v českým dvoře??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes v 18hod mezi Vysokou a HB.. Někdo?
Kde tam? Je tam nejake zajimave misto?
Zajímavé ani moc ne ale pěkný výhled celkem.. A takové zastrcene to je.
Vyjede se z HB směr Vysoká. Kolem Futaby a pak jsou zatáčky do kopce. V pravo se dá odbočit v půlce kopce cca a nebo se dá jed až vrchní cestou, která je až na kopci.
Tam jsem jezdil, když tam ještě byl les. Cca dva tři roky nazpět. Výhled fakt hezký. Ještě lepší je nahoře na Vysoký u sjezdovky, ale tam obcas někdo projde se psem nebo dětmi nebo dorazí partička pubertaku.
Les tam je ale ne už co býval... Je tam pekne..
Někdo někde dnes? Žena pár? .
Ahoj. Dnes někdo někde Okolo HB?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen aby to tvoje zlatíčko nebyla paní Colombová.....*22**22**22*
Dneska by to šlo :) někdo někde?
Žena pár okolí HB? Dnes?............
Dneska by to šlo.... Nepůjde někdo někam? Žena pár?
....😁😁😁....klasický jirkapár, na všech vláknech jako doma, od Aše po Moskvu.... do každého ryje, a nikdy nic nevymyslel....
Hele ty chytrolíne, Aš a Moskva jsou města, ne vlákna a když si projdeš vlákna, tak na většině vůbec nefigiruji, takže tam vůbec nejsem. Doma jsem tady v domě a ne na síti, nežiji v Matrixu........*1**1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja taky klidne dojedu.. neni problém. *49**49**49**49*
Opravdu nemá žádná žena nebo pár chuť na nahoceni venku?
Ahoj nahoceni kolem HB zítra? Kdekoliv s kýmkoliv
Ahoj dnes k večeru by jsem s kámoškou zajeli do Českého dvora nechcete se na něčem domluvit ?😊 kdyztak napište SZ 😊
V kolik hodin ???
Domluvit se dá cokoli.....*4*
19-20 by jsme tam snad měli být 😊
Utahováku, jsi lhář!!!!!!!!!! A brzy na tebe dojde...!!!!....
Mám pocit že lhář si ty protože v sedm hodin tam nebyla ani noha byli jsme tam asi půl hoďky 😊 PS. Černý touareg
no to asi těžko... to bys napsal ty souřadnice, pokud jste byli jinde, ale tam kde se jezdí nebyla ani packa..!!!
Apropo toto není popisek chlapa s partnerkou... že ne??!!! Toto je tvůj popisek ze tvého NICKU:

Obyčejný chlap takové normální postavy hledající lepší kamarádku s výhodami 😊 na věku nezáleží spíš mi jde o fajn pokec a rozumnou domluvu
Od úplně prázdného profilu to sedí ale po přečtení pár tvých výlevů zde na Ama usuzuji že s tebou opravdu o ničem debatovat nechci měj se fajn a užívej života 😊
Došli ti lživé výmluvy.....tím bych to uzavřel.
Nema chut nekdo dnes dopoledne lehnout nekam na louku a pomalu v klidu si to udelat? Je teda ano :)) a za pripadnou spolecnost budu rad
A co zajít na darko ?............
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravím. Kdy a kde? Nebyl by zájem?
Čau, šel by někdo do lesa… Na houby?:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj zítra ráno okolí českého dvora kolem 8-9
Nějaké místo v okolí Hlinska v Čechách,tady je?
Před Kladnem v dolíku. Místo v soukromí. Někdo kdo se chce někdy ukázat, předvést?
Co tam je,nebi se tam někdy něco dá zažít?
Dařko nebo Brod? Nelze byt všude včas. *24**23**4*
*295* proto jsem psal do obou vlaken, abych byla vetsi pravdepodobnost, ze se tu s nekym domluvim. Je mi fuk kterym smerem pojedu
...jaký byl včera reál..???
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Hele ty demente, nebudu te presvedcovat. Ale laskave nas tady prestan pomlouvat a roznaset nepravdu. Ti co se s nami/mnou sesli vedi svy a ty uz laskave drz hubu a zalez nekam hluboko.
Tak znovu, diky komentarum jirkapar muj komentar zapadl.

Byl by zajem v okoli HB o provizorni gloryhole? Plachta s dirou nekde v lesiku mezi stromy. Vzdy by zalezelo na domluve lidi tady aby se tam setkali ale nevideli se.
Dobrá nápad, tu široko daleko žádné gloryhole není.
Pokud muzu, tak prosim bliz smerem k Jihlave..;)
Co jaka bude reakce na mobilni glor.hol.?
Ahoj tak kde to bude instalované?
Tohle je super nápad spíš to teď zrealizovat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Napni si benžo a pohoň si......*1**1**1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děje se tedy někde v okolí něco? Klidně vykouřím nebo něco víc
Já Hlinsko kdyby někdo něco chtěl podniknout 💪
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj samozřejmě bych se rád podíval ale co od toho očekáváte vy
Bud v klidu, ten nikdy nikam nepřijel a navíc je to buzna s napnutým prostěradlem a možná i pérem......*389*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Honka oral okoli H.Brodu dnes?
Zitra odpoledne nekdo neco? Treba jen honka pred sebou? Nebo se chces jen divat? Mel bych cas zitra kolem 16h a jedu do HB. Cesky dvur?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
DOA69098
DOA69098 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No ono to bude až na svatýho Dyndy....
DOA69098
DOA69098 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dejte vědět jestli máte zájem...poslal jsem vám zprávu 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měl by jsi zájem, aby ti někdo vyhulil péro???
Myslím, že by se nás tady pár našlo, na nějaký sraz. Pošli mi kontakt a domluvíme to
Vyhulim nebo můžeme pohonit, jak budeš chtít.
Tady to je samá buzna... běžte s tím už do prdele....vlastně do úlu.....*389**389**389*
Buzny jedny vlezlý....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,

najde se hetero pár na pozorování v autě/přírodě? *15**92**277**362**71**75**73**250*

Já sympaťák na úrovni, budu se těšit :-))
Znáte z Krucemburku nějaké divošky?
To by bylo super sem od Chotěboře
Někdo v okolí Chotěboře na pozorování?
A co by si chtěl pozorovat????????
Nema chut nekdo ted zajet k Ceskemu dvoru? Vcera jsem tam byl pres hodinu nahy a bohuzel nikdo nahodny neprisel
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hlavně abys nebyl jako ten nad tebou a nehonil jsi tam bambána sám, nebo možná navzájem s ním.....*389*
Jiriku, drz uz hubu vole. To, ze ty si honis potaji doma na hajzlu, aby te stara nenachytala, neznamena, ze kazdy ma tak nudny zivot. Uz se nekam ztrat ty ubozaku
Však to o sobě sám píšeš...jestli tedy se svým rozumem v gatích víš co píšeš.....*389*
Dneska s kámoškou někam vyrazíte?bych se přidal 😉
Nekdo ted Cesky Dvur na spolecnou honku? Nebo jen zvajemna smirovacka?
... nebo hráli na babu.........*1**1**1**22**22*
Budete tenhle pátek odpoledne??
Někdo v týdnu po 2 hodině mezi Chotěboři a Havlíčkovím brodem? Honka nebo smiřovačka?
Ahoj, jsem z Chotěboře, ale čas mam až po páté hodině. To je asi pozdě, co?
...To už mají klucíííí vyhoněno......*1**1**1**1**1**1**1**389**389**389*
Malyparku bez se srat do jineho vlakna. Dik
Nekdo ted s chuti na sraz u Ceskeho dvora v lesiku? 🤔
Ted hned? Uz je asi pozde... co navecer?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, moc rád bych se přidal. Jsem z Havlíčkova Brodu
Pridal bych se k páru 😈😉 hned dneska odpoledne, ještě je pěkně
Nezná tu někdo divošky z Krucemburku?
Ahoj kdo to má být? Díky za odpověd.*124**124**124**124**124**124*
Ahoj ještě se tam dá? Ted to tam nějak vykáceli.
Kdekoliv se da *22* ale predpokladam, ze v tomhle pocasi to neni uplne idealni napad *3*
Ahoj nekdo dnes kolem poledne u Českeho dvora?
Ahoj kde presne se tam da sejit?
Dneska nikdo???????????????😉😉😉😉😉💦😉💦
V pondělí kolem 18.30 tam budu, někdo chce vyhonit, vyhulit?