Malá prsa vs. Silikony

Ahoj, mám menší prsa a zvažuji o plastice.

Ahoj mám menší prsa a zvažuji o plastice, jaké s tím máte zkušenosti... A co si myslíte o silikonech... Jaké jsou pak na dotek a tak.. A co muži? Jaké jsou na omak, a milostných hrách... Co se vám víc líbí.. Menší přírodní a nebo umělá... A holky jak se s ní a cítíte..?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
máš pravdu maličké sú nádherné a väčšinou špicaté,,,woou
Aj male aj velke maju svoje caro ;) A aj tak je vacsina muzov zamerana na zadok nez na prsia :)
Za me jsou hezci rozhodne prirodni prsa
Ahoj. Skoda, ze tu nemas alespon jednu fotku k posouzeni. Lec ja osobne mam radeji mensi vic nez velka. A plastiku tak o cislo dve, kdyz uz. Ale na Streamu, nebo kde, byl porad o plastikach a bylo tam poznat, jak je to pro zeny dulezite a jak jim i mensi zmena moc pomohla k ziskani sebeduvery, takze to urcite mit smysl muze. Preji Ti, az se, at uz pro cokoli, rozhodnes dobre a jsi spokojena a stastna.
Ahoj, mě se líbí malá přírodní.Chápal bych ženu, která má prsa povislá, třeba po kojení, že uvažuje o silikonech. Já myslím, že na velikosti nezáleží, ale na tvaru a jak jsou pevná.Vždyť i umělci ztvárňují ženské akty s prsy menšími a krásně tvarovanými. Je pravda, že jsou i muži, kterým se velká ňadra líbí. Jenže jejich nositelky to tak jednoduché nemají, při pohybu a když je vypustí z podprdy, mají co dělat je dostat zpět.Těch žen co mají velká a pevná prsa, je málo a většinou je mají umělé.
Jestli máš mindrák, tak ho klidně zahoď a plastiku vypusť z hlavy.
My chlapi jsme to začali s Bond holkama a fotky na kalendář a zapalovač. Všude štíhlý a pevný prsa. Pak se toho chytly časopisy a módní průmysl a bylo hotovo. Naše kultura nás ničí všechny. Krása se ničí. Co je dobré upadá na úkor zisku.
Tva prsa jsou krasna, ber je takove jake mas a hotovo:-)
Za mne silikon ne. Zaprvé vysoká investice, a stejně po pár letech je potřeba upgrade protože přírodu a gravitaci člověk nezastaví. Zadruhé omezuje to život v některých situací, např. příklad ta nána s té soutěže Robinsonuv ostrov nedokončila úkol protože musela ležet na hrudi na tvrdém podkladu a začali jí bolet. Nebo pří nehodě muže dojít k protržení a následně k zdravotním komplikacím. Pak je tu osobní zkušenost, pří milování s dívkou se silikonama, nepřirozené a pro mne asexualní.
plastika je des na prohmat, nebrat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ty máš prsa krásná.. Taková by mě stačila...
Priklanam sa k tomuto nazoru, nemaju jedinu chybu :)
Hlavně nechápu, co bys plastikou měla řešit. Takto mají vypadat nádherná prsa, jako u tebe v galerii. Ano, pod tričkem někdo ukazuje něco jiného, ale to se dá vyřešit jinak.
Máš veľmi krásne prsia.Len pocmulat a pomojkat....
Ahoj máš nádherná prsa fakt super
Tak se spolu podívejte, jak ty ženský po operaci vypadají. Ty jizvy hnusný. Bradavky ořezaný. To, co je nejkrásnější zkurví někdo za vidinou peněz. To, co je dokonalé. Kdyby to jen šlo říct všem ženám...a domluvit..nechte to, jak to je.. My Vás milujeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za mně rozhodně malé přírodní kozičky,proč to kazit nějakým silikonem.
Za mně rozhodně malé přírodní kozičky,proč to kazit nějakým silikonem.
Ahoj, jsem po 2 dětech a taky 6 týdnů po operaci. Byla to ta nejlepší investice, když to vezmu zpětně, nevím, jak jsem bez nich mohla žít. Ovšem já byla skoro celý život spokojená jak s velikostí, tak tvarem. Po dětech a zhubnutí to byla ale bída, takže rada starších doma rozhodla. Chtěla jsem, aby byla prsa vidět, mně se to prostě líbí, takže mám 500ml pod sval. Muž je nadšenej a já taky, po 6 týdnech už jsou prsa měkká a do ruky příjemná, citlivost zůstala, jizvy minimální :-) Hlavně si dobře vyber kliniku a doktora :-) Pokud máš nějaké dotazy, tak se ozvi :-)
Co v mládí nenaroste, ve stáří se nevyvěsí! *4* Kašli na silikony a zvětšení, pokud máš problěm s tvarem tak ještě dejme tomu, ale velké silikony jsou jen výsledek holywoodského vymývání hlav...
mas uz po kojeni? jestli ne tak to neres..
Raději malá prsa, než silikony..Silikony působí nepřirozeně.Chodim na Nudapláže a co kolikrát vidím mi stačí.... Mě osobně se silikony nelíbí.
Tak ještě posílám náhled jak zhruba na tom jsem s tou velikostí....podobně jak na odkazu...https://www.plastikapraha.cz/data/2017/02/15/12/600x_/0245_1.jpg

Rozhodně lepší takové než umělé....
Ano jsou malá, ale je to důvod si je prznit silikonem, operací a nějakejma jizvama? Někomu se líbí malá, někomu akorát, někdo chce hrozné megamelouny. Ty máš malá, ale nulky to nejsou a pěkná i přes tu velikost k tvé drobnější postavě jsou.
Abys poté po operaci jsi s prsama nepřišla o jejich citlivost, nebolela tě a nebyly s nima problémy. Zrovna i ač jsem horňák, tak zrovna velikost prsou bych moc neřešil. Hlavně musejí být pěkna, citlivá a pro mě přístupná. A menší prsa jsou často citlivější a při hraní je to velké plus, než krásné, pevné megakozy bez odezvy.
Tak tohle jsou náherné kozičky, krásně tvarované, pevné. Rozhodně bych je neprznil silikonem.
jestli mas s tim psychicky problem, tak si je nech o malinko zvetsit:-)
Vzdyt jsou nadherny!!!!! Radsi svoje mensi krasne nez nejake nepekne umele.
Takový nádherný kozičky chceš upravit? Jsi hrála na psychologa a možná i psychiatra. Mám rád, když mohu kozičky stisknout a případně v poloze na koníčka za ně partnerku přizvednout, ale když to není, je spousta jiných možností na hraní s nima. Naopak malé bývají citlivější a holky si s nima více užijí. Myslím, že jsi přesně ten tvar a rozměr, který bude vždy nádherný. Kašli na silikon!!!
Zapraskané automatické opravy ...ne hrála, ale zralá
Rozhodně přírodní, silikony vůbec nejsou pěkné, protože zkrátka každá má takové jaké se k ní hodí. :)
Jako chlap můžu říct že mi nevadí úplně malá prsa a nebo obří vytahaná ,ale umělá by nesnesl ,
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Problém je, že plno žen neví co chce. Respektive nejsou spokojeni sami se sebou, ale je to jen v psychice. I když se zeptáte super modelky jestli je se sebou spokojená, tak 90% dotázaných nebude s něčím spokojena. Nevím čím to je, jestli dobou, nebo celo světovým vnucováním představ vlivných o nějaké dokonalosti. Ale tohle není jen u žen, i chlapy nejsou nejsou spokojeni se sebou. U chlapů je to menší procento. Naučte se mít rádi takový jací jste. Ale to neznamená že se o své tělo nebudete starat.
Dle foto,krásné kozičky. Škoda je znásilňovat operací (riziko) a navíc cizím předmětem (silikon). Rozumím tom, že každý touží po tom, co nemá. Osobně si myslím, že z nouze musí člověk udělat ctnost. A to zejména ve svém mozku a mít sebe i své tělo rád takové, jaké je,
Přírodní jsou lepší. Se silikonama budeš mít akorát tak ještě nějaký jizvy.
Malá prsa velká prsa, silikony... je to jedno hlavně že tam jsou.
Pokud někdo touží po větších tak určitě až po dětech, kojení.
Už chyběla jen hláška, že na prsech nezáleží, hlavně, že jí má dovnitř *5*

Proč do toho ženám kecat, když je chtějí větší, je to jejich věc. Chlapi na ně stejně budou čučet, ať jsou pravé nebo umělé. *6*
Me se mala prsa libi, a ty na odkazu jso krasna. Rozhodne si je nech !
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Analcat : Hubená- opícháme botoxem

Umím to bez botoxu *3*
Jsem asi jeden z mála co je se sebou maximálně spokojený.
Záleží na tvaru. Mne osobně se líbí přírodní, menší prsa,max do 3 ale jestli to ženě vzvedne sebevědomí,tak proč ne
Mám malinké a nějak s tím žiju. Depky nemám =)
Prsíčka máš perfektní*114* Jakož i to ostatní. Škoda, že je v galeriích málo ukazuješ.*11*
Málo je ukazuji, protože nejsou zrovna OK. To radši věřím svému zadečku, že zaujme.
Kačko, jsou vic než OK, jsou nádherný. A tij22 určitě taky (škoda, že jsi poslala jen zástupkyni). Jistě, někdo to rád velké, ale to samé to je s baculkami/štíhlými (odbočka: Jednoduchý způsob, jak si je neinvazivně zvětšiš? Pořádně ztloustni ;)) , vyholenými a nevyholenými prcinkami atd. Všude vládne nějaká móda - ale zdaleka ne všichni a všechny jí podléhají. A ti co mají vlastní názor stojí kolikrát za víc.
Samozřejmě, když má žena pocit, že to není OK a nikdo jí to nevymluví, nebo dokonce oba s partnerem touží po změně, tak je to jejich věc. Ale myslím, že řada žen to třeba i u svého jen mylně předpokládá. A zase je to o komunikaci.
Záleží určitě na tom, jaké prsa máš. Pokud pěkné ale malé tak to vůbec nevadí a neřešil bych to. Znal jsem holku co měla dvojky ale neměla je pěkné, prostě atypické. Pár dní po plastice mi napsala, že v životě takhle nebrečela štěstím :)
Jednoznačne menšie sú krajsie :) a silikóny už vôbec nie
Me se libi mensi prirodni a pekna kundicka
Rozhodně jsou lepší menší přírodní prsa, než cokoli "umělého"
Tak za mě jakékoli prsa, hlavně ne umělé.*4*
Prsa jsou krásný jmalý i velký ale hlavně nesmí bejt dlouhý *3*
Malé sú oveľa krajšie ako veľké :) držia si krásny tvar.. Väčšina silikonov je spravenych otrasne a vyzerajú ako nafukovacia bábika :)
Ahoj, jednoznačně si nechej svoje prsa, silikony i sebelíp udělané jsou pořád jen umělé. A na pohled ani na pohmat, nejsou nejlepší. Malá přírodní prsa jsou určitě lepší, než větší umělá. Silikony by ti je jen zkazily.
Je to dost smutný když si některá ženy musí zvedat sebevědomí kusem silikonu. .Většina žen co si nechá dělat plastiku prsou jí vůbec nepotřebuje. Chápu to jen u žen která mají nějakou výraznou deformaci a nebo asi asymetrii a pod , Osobně si vážím žen který nemají zrovna ideální poprsí (malé , vytahané a pod.) a vůbec se za to nestydí a z posměšků od hlupáků si nic nedělají .Měl jsem měl jsem několik partnerek co měla opravdu hodně malá prsa a nebo dost povislá prsa a vůbec mi to nevadilo ,ale silikonová by mi opravdu vadila ,Nejvíce sexy na ženě by měl být mozek ,Je spousta (krásných žen ) ,ale k čemu jin to je když pak v hlavě mají ....
Jestli máš prsa jako na fotce tak je nech být,jsou hezký je už měl pár asi 5 silikonových v ruce a nic moc to není spíš je to ošklivý,maximálně jedny byli docela hezký.A ještě jedna věc jsou z toho opravdu ošklivý jizvy,buď odspod prsa sož moc vidět není a nebo kolem bradavky což je opravdu hnus.
Jo a jestli chceš silikony vidět nebo si na ně šáhnout tak se to dá domluvit
Moje kamarádka říká, že do huby ti stačí a do ruky si naser...a já říkám, co v mládí nevyroste, to se v stáří nevyvěsí...
Fotka by řekla mnohem víc ... U prsou velikost není důležitá , i menší pevna prsa se sympatickými bradavkami jsou velice sexy . Pokud se nejdená o nějakou asimetrii nebo velkou změnu vlivem gravitace tak raději přírodní . Silikonová prsa vyniknou v podprsence , přírodni v ruce .
Lepší snad vůbec za na, než náhražky, !!!!!!!!!!!!!
aj malé prsia sú nádherné preto sa skoro všetkým chlapom páčia hrudníčky teniek*162**73**114*
Malá prsa jsou v pohodě. Silikony jsou na omak nepřirozené...
Malá prsa jsou krásná jak na pohled tak i na omak.Umělá prsa vypadají v oblečení krásně, ale po bez oblečení je to nepřirozenė.Chápu ,že to holky řeší a mají s toho depku ale fakt je ten že přirodni prsa jsou prirodní prsa a n8ic to nenahradí.
Zvětšování prsů je naprostá blbost .Chápu nějakou modelaci při asymetrii nebo nějaké nehezké deformaci .Tisíckrát jsou lepší malé a nebo vytahané , než nepřirozené silikonové balonky.
To zase ja mám rád, když prsa jsou visící apod.třeba jedno menší nebo Dvorce velké,atak...
Raději mála prsa, než silikony.Chodím na nudapláž a občas se tam najde nějaká která má silikony a vůbec se mi to nelíbí..
Jj silikovové jsou hnus , je to jak nafukovací panna .
Je to jak s penisem. Cim vetsi tim lepsi. A kdyz uz nic, tak te muzou silikony zachranit, az se budes topit v jadranu.
V mládí menší,ve stáří menší a stojí. Velké v mládí super a ve stáří bez podprdy oj,oj. *3**3**3*
Just do it! Mám pár kamarádek, které šly na operaci buď na zvětšení nebo na úpravu... říkaly, že je to to nejlepší co za poslední dobu udělaly a stojí to prý za tu bolest prachy atd.
Pak ukaž výsledek :D Když už, tak už
Pokud máš prsa jak honicí pes uši, jdi do silikonu. Ale nepřežeň to s velikostí, stačí o jedno číslo větší, než jsi měla. Pokud máš prsa pevná a drží ti tvar, buď za ně ráda a na silikon zapomeň. Malá prsa jsou opravdu pěkná!
Miluju malé prsa, je to mnohem hezčí a pro mě vzrušující. Silikony a ani nic jiného plastického se mi nelíbí.
Ciao, každý rozměr má asi své pro a proti. Velká jsou dráždivější zvláště obepnutá v kůži či latexu, malá jsou praktičtější pro život. Dej na to co sama cítíš aby jsi ty byla spokojená. s.Ade
Rozhodně silikony mám rád když jsou prsa tvrdší a drží svůj tvar:)
Ano silikony drží svuj tvar,ale já jsem si na to rok zvykal a někdy se mi zdají studené
Malé prsa jsou pěkná . Hlavně jsou tvoje a žádná uměla věc . Přírodní jsou prostě přírodní
Než silikony tam radši malá. A.to mám rád všechno větší
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale pekne udelane silikony budou na dobre fotce skoro vzdy vypadat lepe. Ale ja si radeji pohraju s "psima usima". A ze zkusenosti silikonove nejsou citliva a i ty jen zvednuta byvaji takova divne tvrda. A nepovedena je pak opravdu osklivy pohled.
A na 95% pohledu si staci vzit nejakou kouzelnou podprsenku. Kurnik zenske, nenicte si svoje krasna tela nejakou plastinou nebo bodanim jehel. Chcete byt milovany nebo jen jako barbie na koukani.
i když mám radši velké poprsí, tak spíš než silikony malé kozičky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rozhodně přírodní a menší, měl jsem v rukách silikony a musím říci , že vizuálně to vypadalo úměrně k postavě super , ale na omak už to bylo daleko , ale opravdu daleko horší. ..
Záleží na postavě, mě se prsa líbí.
Mě se víc líbí menší a přírodní než umělé silikony.
Mám chuť použít upravený citát Smoljaka při školení zaměstnanců autoservisu: Silikon nebrat...
Alespoň u něčeho opravdu na velikosti nezáleží *73*
Silikon dovedu pochopit jen jako materiál tam, kde velikost hraje nějakou roli *71*
NEsnáším umělý prsa! a push-upky.... uh
Za mne do nich bez, zvedne ti to sebevedomi a treba me se to moc libi. je to pro me znamka toho, ze je zena pro krasu i trpet.)
Nedělej to. Silikony jsou umělé, nehezké, na nic. Raději malá přírodní než umělé šestky.
Silikonové prsa je atentát na ženskou přirozenost .
Lspsi maly ale prirodni rozhodne..
Jo ty jizvy jsou humus.............................................................
Menší jsou také krásné. A přírodní jsou nej
Ja preferuji mala prirozena prsa, idealne na mensi stihle divce:-)
Určitě silikony. Žena má větší sebevědomí a bradavky stojí permanentně. Můžeš chodit bez podprsenky, prsa drží a je to sexy.
Měl jsem v ruce silikonové dvojky udělané z jedniček a na omak je to něco jako Mozzarella v tom sáčku. Jinak pokud se to nepřežene s velikostí tak to na pohled vypadá normálně. Ale bolí to po operaci a po čase se musí vyměnit. Aspoň to tvrdila majitelka těch dvojek a to byla dáma co měla dost peněz aby si nechala implantovat kvalitu. Ale je to cca 5let, možná kecám a už se teď dávají nafurt - nevím. Medicína jde kupředu mílovými kroky. Každopádně normální chlap bude milovat i prsa která máte, byť jsou jak píšete malá.
Za mě silikony fuj, lepší menší, ale pokud nejsou vůbec žádný, tak jsou snad lepší i ty silikony.
Tak ma milenka si nechala udelat prsa, zvetsit z povislejsich 2 na pevne 3-4. Tak 3 mesice trvalo hojeni, s jednim byl problem, tak antibiotika, ale vse si sedlo a nakonec maximalni spokojenost ...ano, na omak jsou jina, jsou pevna, nemusi nosit podprdu (na spani jeste nejakou dobu ano, nez sedne vse uplne dokonale) a jsou moc pekna ...nebyl jsek priznivcem silikonu, ale neni to zle, doda sebevedomi asi a vypadaji pekne....pokud nema zenska zadna prsa nebo jen povisla a uvazuje jestli ano nebo ne...tak za me ANO
Jo, tady by se dalo souhlasit.