Akce s nižším věkovým průměrem

18-39 let

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nižší věkový průměr a je uvedený věk 18-39 let?:) Těch 18 let beru a jako vrchní hranici když se uvádí nižší věkový průměr bych uvedl max cca 25 let a né 39:) Mě je 38 let a rozhodně se nepovažuji za člověka s nižším věkem:)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobře...Pokud znáš mnoho 25 letých borců co nemají vyvinutý cit pro sexualitu,tak znáš nějaké mladé borce ve věku 18 let kteří mají vyvinutý cit pro sexualitu?:)
Kromě toho nějak moc nerozumím pojmu vyvinutý cit pro sexualitu.To znamená že nemá zájem o sex? Já si spíš myslím že takových mladých borců kolem 20 let není hodně kteří by neměli zájem o sex...Takovy 20 tilety borec myslí snad pouze na sex.To spíš vidím problém u žen ve věku kolem 20-ti let že ještě nechtějí tolik sexu jako stejně staří borci,protože u žen sexualita stoupá až kolem věku 30-ti let a u mužů po 30 citce už zájem o sex postupně klesá...
Nebo je pojem cit pro sexualitu v něčem jiným?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano výjimky můžou existovat stejně jako já, protože ve svých 38 letech stále o swingersparty zájem nemám a nějak mě to ani neláká....(zatím)....
Rozhodně nejnižší věkový průměr mají akce libertinage v Le Clanu v praze (20-40) ale že by to tam bylo nějak načančaný to zas ne.
Já mám hezkou zkušenost s Fantasy v Praze - krásný čistý klub a mezi lidmi byli cca dva páry asi tak 45, jinak všichni určitě pod 40;) ale určitě záleží, který typ akce si vybereš