Seznameni na amaterech

Je to realne?

Moc by me zajimalo zda ma slusny a uspesny muz sanci se zde seznamit s zenou 😁
Slušný a úspěšný muž by se na tohle neptal.
Ja nevim, proto se ptam :-) co tady vubec lidi hledaji? Je to jen hromada ohrnutych... nebo se zde pohybuji i tematicky zamereni lide?
Podle mě je to jednoduché.Je zde spousta mužů,ženy téměř žádné,takže pravděpodobnost seznámení je velmi nízká. V případě Vašeho nicneříkajícího profilu téměř nulová.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobre, vidim, ze se to zde toci jen okolo profilu zda je ci neni vyplnen. Pouze me to lakalo nekoho poznat pres internet... necham to tedy pro jine :-)
Nezáleží jen na profilu. Se seznamováním máme zkušenosti, většinou pozitivní, a záleží na tom co napíšeš. Pokud napíšeš jenom ,, ahoj,,... A nic, tak žádná sláva. Spousta mužů tady tvrdí jak se chce seznámit a nemůžou, ale většina jsou jen kecálci..
Pokud nemáš skoro nic v profilu, musíš zaujmout psaním.
No to jsem si vsimnul, ze se tady dost resi "Ahoj, jak se mas" a pos 😁 to by me snad nikdy nenapadlo timto zaujmout zenu 🤣🤣 A nebo treba zrovna v tom delam tu chybu 😂😂😂😂😂
Něco v tom je pravda. Dobře, já napíšu nějaké souvislé souvětí a co mi na to odpoví žena?: ''Ahoj, dobře.'' Tak vy ženy chcete, abychom psali něco víc než ''Ahoj...'' a stejně odpovídají jedním slovem, max 4. slovy. Paráda! To se mi stává pokaždé.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Škoda, že mi ještě nebylo 38😏 Takovou mrduchtivou paničku, bych moc rád poznal osobně... *124*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je podminka? Jinak je zde clovek vyrazen?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud me nekdo zaujme, ano... neni nic jednodussiho si pak fotky vymenit. Jelikoz nikdo neodpovi, nebo dokonce zacne i vyhrozovat a zadat penize rad bych pochopil co je to zde za hru...
Slušný a úspěšný muž nebude mít potřebu hledat ženu na amaterech...
Tim padem chces rict, ze zde jsou pouze dementi?
:))) Né, určitě tady nejsou jen dementi, jsou tady různí lidé...Ale podle mě úspěšný muž nebude mít takovou potřebu hledat tady, protože bude mít dostatek nabídek od žen které ho znají nebo ze svého okolí....
Naprosty nesmysl........................
Leda by prave nechtel nekoho z okoli a preferoval spise naprosto neznamou a nahodnou.
Na fóru odpovídají pořád stejní lidé. kteří vědí všechno a se vším si ví rady :-)
Stejně, jako politici, na něco se zeptáš a oni odpoví, na co chtějí.
Mohli by ti odpovědět, ale oni chtějí prudit. Myslí si, že to má každý stejně.
Že každý může trávit čas tady a nepochopí, že je někdo třeba celý den v práci, tudíž na seznamování čas nemá..
Tak ono je to asi vsude a beru to jako jistou satisfakci nizkeho sebevedomi 😁
Ano, já jsem jeden z těch co tvé tvrzení nechápe.
Píšeš že každý nemůže trávit čas tady,je celý den v práci a nemá tudíž čas na seznamování....
To je k zamyšlení.... Nemá čas na seznamování,ale na případný vztah by čas měl? Já si dokonce myslím že takový vztah zabere možná i více času než nějaké hledání....Nebo se snad pletu???
Co takový člověk bude dělat když si tady teda někoho najde, přitom vlastně nemá na vztah ani čas.....V tom případě nemá cenu hledat když nemám čas....
Třeba takový člověk zjistí, že už to tak dál nechce. Je ale v jednom kole a chce to změnit. Vztah by tu změnu nakopnul.
Kdo chce, hledá pochopení, kdo ne, prudí na každém vláknu.
Vševěd :-)
Jo, možná máš pravdu s tím že by vztah změnu nakopnul...
Kromě toho,tady nikdo neprudí...Je to diskuzní fórum, jsou to jen názory lidí...Nic víc..
Nikdo neprudí, jen má někdo nutkavou potřebu sdělit tázajícímu se něco, na co se vůbec neptal.
Jediný nick tu napsal, jak to je, což má nějakou hodnotu pro zakladatele vlákna, ostatní balast pro něj moc smysl nemá.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono by to vypadalo blbe, kdyby jim spadli uzivatele na polovinu nedej boze na tretinu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pouze me to lakalo, zkusit nekoho nait pres net. Tak trochu v tajnosti s jinymi prvotnimi vjemy nez v realnem zivote. Pokud ale vse prvotne stoji na vyplnenem profili s fotografiemi /jak se mi zdejsi diskutujici snazi vstepit/ pujdu dal s "kuzi na trh" v tom bajecnem zivote :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A rekneš jak se to přehodi do reálu když nevíš s kym vlastně píšeš. Jeden fake za druhým.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,ty se s tím nepářeš,nechtěla by ses setkat? Sex může být jen na tvoje přání,já na něm netrvám :D Mohla by bejt sranda :D
BĚŽTE DO PRDELE KOKOTI


NEMÁTE PROFIL, V HLAVĚ I V PENĚŽENCE MÁTE NASRANÉ.

NECHÁPETE CO TADY LIDI PÍŠÍ,NEUMÍTE ČÍST KOKOTI.

JSTE JEN NULY KTERÝM STAČÍ HONIT SI KOKOTA U SKLA.

ŽE PÁR NEMÁ TO FOTA ANI VYPSANEJ PROFIL DEBILOVÉ CO SI HRAJÍ NA ŽENY A JEN SI HONÍ U PÍSMEN,BĚŽTE SE LÉČIT DEBILOVÉ.

SERU NA TO MÍT TADY PROFIL KDYŽ JE TYDY 99% KOKOTŮ K NIČEMU A TY VELKÁ ANI NESTOJÍ MÁ BRKO JAK KRÁVA AMI HO NEPOSTAVÍGUMU ZKURVENOU.

A PLESNIVÝ SMRADLAVÝ DĚDCI TFUJ......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Spis frustrace 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
azavítej do sekce galerie dej seřadit podle nej...máš dojem že o ty ženy v reálu nikdo nezavadí? A přesto tu jsou a není jich málo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale to víš že se tu dá seznámit, jen každému to není souzeno. A Přes inzeráty to opravdu nebude.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když to říká někdo kdo si dá d o profilové fotky fialovýho čuráka, tak to bue mít váhu. Prosím tě že se tu nemůžeš seznámit ty.. (a vzhledem k tomu jak se tu prezentuješ se opravdu nedivím) neznamená že každý je takovej tydýt.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Problém bude asi v tom, že skutečně seznámit se tu chce jen minimum lidí, většinou to je jen o fantasiích a skutek utek. Ženám půjde seznámení snáze, dají si inzerát a potenciální picáci je zahltí nabídkami. To, že si jako obvykle vyberou někoho, kdo jim na schůzku potom nepřijde, je jiná otázka. Můžou si tu na chlapy aspoň stěžovat.
Ja mam i pocit, ze vetsina zen zde inzerujicich jsou stejne muzi 😁
Některé pocity jsou pěkné, u některých by bylo lepší, když se člověk probudí o několik minut dříve *3*
Zrovna dnes si tu domlovam rande s jedním. Pak mi posílá fotky, stažené z netu. Chvilku dělám blbou a pak ho pritlacim ke zdi. Samozřejmě že z něj vypadlo že by v reálu nikam nešel, že ho jen baví si tu domlouvat rande.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takove clovek nepochopi. Pripad pro doktora.
A přesně kvůli takovým, je pak těžké si s někým domluvit schůzku..
Ano, má. Nejde ani o úspěšnost, ale o to, na koho kdo natrefí. Tedy hlavně je vše o štěstí. Jako všude jinde.....
No jo, vlastne to jsou amateri 😂
Ahoj ,četl jsem Tvou odpověď na chatu . Tobě se zde podařilo seznámit ? Mě ano ,dodnes jsme ale kamarádi , dotyčná ke totiž vdaná a já hledám vztah a to je myslím největší problém , ono na vztah je to problém i v normálním životě ,kde není taková anonymita jako tady. Hezký den Zdeněk
má ale musí mít štěstí my taky hledáme
Já kdyz napísu ze mám 2 děti ve vl.péči,tak uz neodepíšou.😊😎
Nemej z toho hlavu, ja kdyz nenapisu nic tak taky nenapisou 😂😂😂😂😂
A ty ženy co nemají ve skutečnosti pindíka s vámi stejně nikam nepůjdou. Je to tu taková lidská komedie.
Osobně si myslím že zde je jen malé % uspěšných seznámení
za dobu co jsem tady jsem již párkrát zkoušel napsat seznámit se většinou to ztroskotá na neodpovídajích profilech všichni tady nadávají na chlapy jací jsou uchyláci samozřejmě že jsou ale u dam to neni o moc lepší ikdyž vlastně nikdo nevíme co se zkrývá za červeným nickem a to i když mají fotku co se týká lidí co si domlouvají schuzku a pak na ni nechodí zřejmě mají rádi to vzrušení před samotným setkáním (nebo jsou to jen idioti co mají doma manželku a tady si jen dokazují že jsou stále v kurzu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zase jeden, co nepochopil význam zdejšího Fóra a Seznamky.
Hledám naturisticky založenou partnerku k návštěvě natur akcí, společné dovolené u moře bez plavek,Život je premiéra repríza již nebude..tak proč ho neprožít ve dvou ???
Souhlasím, je to tu víc na seznámení chlap s chlapem. Ale i to dá fušku. Já se tu na takový homosraz však sešel nejednou.
Na amatérech chlapi nemají šansi na seznámení
Ano taky zde musí napsat, že jsou zde pouze pisálkové a ujetaci na tom, co tady kdo napíše. Někteří, nejsou schopny ani odepisovat. Je tady otřesný a každý by chtěl jenom prachy. Tak běžte pracovat...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Krásně shrnuto. Seznámit se tu opravdu dá, nám se to povedlo nejednou. Nicméně prohrabat se před tím kupou zdejšího odpadu, dokáže leckoho znechutit.
Pro doplnění hledali jsme vždycky pár. Z nějakých dvou desítek komunikací, dopadli 3. Jen tak pro zajímavost jsme zkoušeli hledat i ženu,. Dopadlo to přesně dle očekávání. Buď falešný profil nebo duševně narušená osoba neznámého pohlaví.
Odpoved je jednoducha, pokud hledas zenu tak NE
Seznamka je úplně k hovnu,inzerát tam mají furt dokola ty samé " ženy". Na dotaz jestli za ty leta co inzerují ještě furt nenašly , neodpověděly nic.
Se divím chlapům kteří si myslí že se tady na seznamce seznámí a odpovídají ženám na inzeráty.Úplně zbytečný čas.

Pokud si dá žena inzerát, má spoustu odpovědí že ta vaše odpověď se v tom množství stratí.

Pokud si dá chlap inzerát, tak váš profil navštíví možná jedna žena která stejně nenapíše
Místo toho váš profil navštíví větší počet chlapů a je větší pravděpodobnost že vás osloví chlap, než ženská. Kromě toho, druhý den jste v seznamce na 150tém míste.
A je úplně jedno jestli jste neúspěšný Idiot a nebo úspěšný inženýr..
Z vlastní zkušenosti: Žena si ani nemusí dát inzerát a je okamžitě po registraci zavalená takovou spoustou zpráv, že s největší pravděpodobností záhy vzdá snahu všechny přečíst. Ono to navíc ani nestojí za to, protože drtivá většina z nich jsou dětinské nesmysly a nepovedené fotky.
Ano, ženy to tu rychle znechutí, Někdy se ani nedivím že přestávají reagovat.
Má ...přeji všem,aby se to alespoň jednou podařilo a stálo to za TO !
Nám jako páru se podařilo několikrát seznámit s mužem, problém je jistě větší pokud muž hledá samotnou ženu, s párem by to měl jednoduší
Má pokud hledas spravne.spozdravem lenka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja se tu seznamila...chce to byt uprimny a chtit se seznamit...
Seznámení reálné je, ale pro muže dosti komplikované. Jak zde bylo uvedeno, příčin je několik. Díky pisálkům, honičům, arogantním a sprostý jedincům jsou následně skoro všichni muži házeni do jednoho pytle. O falešných profilech ani raději nemluvím. Za páry většinou píše muž a žena o tom nemá vůbec tušení. Snaží se vytáhnout fotky a pak přestanou většinou komunikovat. Po těchto zkušenostech jsem to částečně vzdal. Třeba někdo osloví sám, kdo bude mít opravdu zájem se nejprve nezávazně sejít a potom se uvidí. Hodně štěstí při hledání 😉
zkusím za sebe, nebo spíše za nás. *23* Pokud chceš oslovit pár, případně ženu, tak s těmi svými několikanásobnými fotkami ocasů asi šanci mít nebudeš. Věk uveden máš, to je jediné, co máš, ale postavu v civilu a celou, to ti chybí. na ty tvoje stojící detaily myslím nikdo není zvědavý. Dále pánové neudávají věk, nebo bydliště, když se zeptáme, jde to z nich jako z chlupaté deky. Když se chcete seznámit, je to o důvěře a nikdo to vytrubovat do světa nebude. A jako nejdůležitější věc je ta, že je vás jako psů. Jak se říká v pořekadlech. Mnoho psů, zajícova smrt. Takže se nesmíte zlobit, že právě ten, či onen nebude osloven. *11*
Nemá, protože nás tady ženský hází do stejnyho pytle jak ty vulgární choboty co tu vylezou na vše co dýchá a tlačí na pilu. Taky sem se tu chtěl seznámit, psal sem hodně holkám, dámám ale neúspěšně, kolikrát se hned sejdu s negativním chováním. Na jednu stranu to chápu ale nejsme všichni stejní. Ale já už to vzdal už se tu bavím pouze nad fórama. Abych ale odpověděl Prostě to tu nejde.
Nake seznameni ( muz- zena ) je tu nerealne.
Zrovna včera se mi po 4 letech zadařilo. Byla to dřina, ale upřímnost je jediná cesta k úspěchu. I já jsem si psal s hodně ženami, samé sliby a naděje a pak najednou nic. Je to tu těžké, ale vytrvejte, jednou se zadaří.
Ahoj,
v Pátek 27.12 pozvu pár v Praze do soukromého wellness nebo saunového světa. Zaplatím vstup za všechny, případně mohu dát i nějakou zlatku navíc. Jen bych se rád podíval na vaše mazlení, prstění, kouření, milování... co situace dovolí. Láká mě to - koukat se jak si to pár přemnohou dělá, nebojte se obtěžovat nebudu. NE znamená NE a vše je o vzájemné dohodě. Pokud bychom šli do veřejného prostoru, pak už vás nechám zbytek doby o samotě... Já 33 let, VŠ, sport. postava, sympaťák...
Najde se nějaký takový pár?
Piště do zpráv, ať se můžeme během dopoledne dohodnout a mohu případně*4* něco zarezervovat,
Děkuji. *4*
Já jsem se zúčastnil už několika srazů Amatérů a poznal tam moc fajn lidi. A protože se část srazů konala ve swingers klubech (srazy neměly charakter swingers párty), otevřelo mi to cestu i do tohohle pro mě zatím nepoznaného zákoutí (párové) sexuality.

Jinak pořád mě to čas od času chytne a odpovídám na inzeráty žen, ale výsledek už tady (včetně odůvodnění) shrnuli výstižně jiní.

Narážíme na určitou anonymitu internetu a ani fér člověk se vstřícným přístupem plným respektu a úcty k ženě, který na nic netlačí, jen touží po kamarádství s výhodami, je v tomhle boji prohrávajícím.