Wellnes Babylon

Pojďte se uvolnit....

Tento pátek po 20 h? Půjde někdo?
My jdeme v úterý od 18.h on 49, ona 45.Pridá se pár?
Kam se jde!!!!!!!!!! ?????????¿???????
Zítra přes poledne Babylon, nějaký pár k nám pro zpestření?
Ahoj, ano našel my s přítelkyní...nemá zkušenosti...vadí ??
Ahoj, mohl bych se k vám přidat. Také dnes jdu, ale přítelkyni nemám. Můžeme se tam vidět.. Petr
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je mozne se jen dívat???*385*vím, že to zní trochu divné, ale....
Ahoj jo chodim zaky divaz nenapadne jde to ja momentálne nemam partnerku dobrte vzruso tam
Ahoj, chci se zeptat jestli jsi byl uz v babylonu a jestli to jde na kukandu?
AHOJ ale je minule jsem vzal kamosku trosku pri tele moc se ji nechtelo ale libilo se ji to tam a rikala kdyby tam byl honič že bý ji to nevá ,, vzruso tam
Ahoj, dik za info, jednou zajdu
Pokud to delas nenápadne nikoho tim nepohoršíš asi tak
Ahoj nepůjde někdo dnes 9.2. kolem 18-19 hod. Kdyžtak dejte vědět do zpráv :)
Ahoj. Pořadí mi někdo kde to je? Co to stojí? Děkuji
Nemělo tohle téma ještě před týdnem asi 50 stránek postů? :-O
Mmch: Víte někdo, jestli už dokončili tu rekonstrukci a jak to tam teď vypadá?
Byli jsme cca před 14 dny a říkali, že rekonstrukce bude probíhat do konce roku
Rekonstrukce už je hotová, otevírali tuším 20.12. Vypadá to podobně jako předtím, jen hezčí :-)
Kdo pujde v ponděí odpoledne okolo 15 hod
Ahoj jdu v 16h.................
Čtvrték nebo pátek? Po 20 h pár co mě vykouří?
Najde se pár co byl tuto sobotu od 20h ? Štíhlí, ona blondýnka, on s kerkou. ?
Najde se sympatický mladý pár co byl tuto sobotu od 20h ? Odcházeli s námi ve sprše, šatně a pak k autu ? :)
Ahojky jsme pár a půjdeme dnes od 10 hodin do wellnesu.
Šel by v úterý večer od 19 ml.kluk s pohodovým chlapem do wellness v Babylonu.
Jaký Babylon máš na mysli? Ten u hranic?
Osamělá paní středního věku na zítra od 19.h?
Kdo byl dnes od 20 h? Maštal?
Ahoj. Uz otevreli zbytek prostor??
Pěkné jak to je otevřené a krásný dnešní večer prožity.
Ahoj. Nepůjde se dnes ohřát nejaký pohodový pár do Babylonu?? Pokec, nahota atd...
Ahoj samotneho me nechcete? Bez me holky ve trech.
Nekdo kdo se rad diva a je viden ? Ve stredu nebo ctvrtek vyrazime prida se nekdo?
Ahojte radi by sme se podivali do Babylonu prida se nekdo???pisnete nam VZKAZ pujdeme PATEK nebo SOBOTA
Ahoj v pátek se chystáme jít relaxovat do Babylonu, rádi se tam potkáme s příjemným párem na společný relax a erotiku... Budeme se na Vás tešit... :)
Ahoj, zopáknu dotaz: Je už dokončená rekonstrukce těch zadních prostor? Pokud ano, byl tam někdo po té rekonstrukci a může říct, jak to tam vypadá a co se od stavu "před rekonstrukcí" změnilo? Chceme jít po novém roce, tak mě to zajímá. Konírna zůstala tak jak byla, nebo je tam nějaká změna?
Je otevřeno, je to hezký, konirna stejná, nahoře pribily dvě místnosti jakoby bez dveří kde se dá zhasnout, jsou tam židle......
My jdeme do Bybylonu do wellness také, ale až v neděli :-)
Nejde zítra večer do Babylonu, pár v našem věku? Pište do zpráv..
Ahoj, jde dnes někdo? Rád se přidám k páru.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystáme se do sauny na Silvestra odpoledne a možná i 1.1. nevíte zda je tam otevřeno?A také hledáme kamaráda který by nás touto saunou provedl.
Nikdo zítra dopoledne od 10 hod
Ahoj, pár co má rád diváka???? Dnes od 20:00
Kdo byl dnes pátek 28.12 od 20 h?
Někdo 31.12. odpoledne?Nejlépe nějaký samotný muž který nás provede touto saunou
Dnes jdeme s přítelkyní 24 oba. Pište nebo se tam potkejme
a v kolik jdeteee do babylonu ?
já bych docela zašel....
Byla jsem s přítelem včera i dnes a bylo to super 🙂 Báječný relax i vzrušující zážitky
Copak se tam dělo? Popiš nám to. Chystáme se tam s ženou.
Taky sem tam včera byl. Nebyli jste tam po poledni?
Nene 🙂 byli jsme tam az nevecer 🙂
Taky by me moc zajimalo, co se tam da zazit,ze bych vytahnul manzelku ;-)
Můžeš ji vytáhnout a být zároveň iniciátorem něčeho zajímavého přeci 😉
A bez nějaké smyšlené historky ji vytáhnout nemůžeš?
Chodí také nějaký pár dopoledne nebo jenom večer je na co se podívat
Zadne orgie jako na swingers 🙂 jen prijemny relax 🙂 jen kdyz mate stesti a potkate tam nekoho zajimaveho
Ahoj .rádi bychom zavítaly. Máme rádi nahotu a mazlení na místech kde nás může někdo potkat .Dá se tam někde pomazlit .
Tam? Tak to rozhodně!!! Pěkný odpočinek přeji...... Bude se vám tam líbit. 🤗
Ahoj, chystáme se s přítelkyní zítra (ve čtvrtek) do Babylonu. Měl by někdo chuť se přidat?
Zdravíčko, nebude zítra naky par v Babylonu, který by chtěl zažít pořádnou vejmrdu ve třech?
Mají tam už otevřeno vše po rekonstrukci, nebo ještě mají nějaké místa uzavřena?
Již je otevřeno. Kdy chodiite?
Je tam něco nového po rekonstrukci?
Nepujde nekdo zitra do Babylonu? Ja 33 let sympatak...pridam se...
Bude dneska někdo dovádět v Babylonu, mam chuť se přidat k páru a pořádně fenečně provětrat komín...
Půjde, tuto neděli nějaký pár do Babylonu, na výměnu,
Je tam něco nového po rekonstrukci v zadní části?
Zadní nepoužívaný bar? je zrušený a je to celé průchozí. Je tam nová sprcha, nové obklady a celkově to působí prostorněji a moderněji. Konírna je při starém.
Odehrává se také něco v konirne nebo jen nahoře v komnatach
Dnes luxusní sobota. Šukaní ve vířivce. V komnatách. Asi 4akce s pootevřenými dveřmi. Hezké páry. 2 páry mě přibraly k sobě. Opravdu dnes super.
Nepůjde někdo v pondělí, uterý nebo středu do Babylonu, Nám se chce, je zima a chceme si užít tepla a třeba něco více,
ahoj šel bych ale mužu tento týden jen dopoledne
Ahoj byl jsem v pátek s manželkou mužů vás doprovodit jestli je zájem napište termín
Ahoj, my půjdeme příští sobotu v podvečer poprvé.
Ahoj. Nepůjde dnes nebo v úterý někdo dopoledne ? Třeba kolem 10:00h. Podle sympatií uvidíme 😉
já bych šel kolem 10.30............
Ahoj nechystá se nějaký pár nebo sama slečna teď do Babylonu v nejbližší době? Přidám se nebo udělám Sukaciho společníka.. kdyžtak vzkazy.. díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde dnes nějaký pár se prohřát☺?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky máme v plánu navštívit Babylon. Byli jsme tam naposledy před rekonstrukcí. Jsme zvědaví na tu změnu. Vždy se tam dalo hezký lupačit.:)
tak koho dnes potkame s pritelem ve welnessu? *18*
Ahoj byli jste dneska s přítelkyní?
Ahoj, zitra poprve. Jak to chodi v amorovych komnatach, nejaka nepsana pravidla, je tam sprcha? A jak je to s ochranou kdyz se chce nekdo pridat (v rucniku asi kapsicka nebude)
:-)
ahoj,ja s pritelem jsme byli vcera,podruhe. zatim jsme k sobe nikoho nepustili,max na cucani prsou (na pritele musim pomalu) :-D ale nevim jak to tam funguje s kondomama,taky jedna z otazek,co me zajima.takpak dejte vedet jak jste dopadli ;-) zajima me to.
Jak s kondomama? Normálně, u vstupu při placení řeknete slečně, rodinné balení je v ceně vstupného. *14*
Tak ty si bud uplne prazdnej nebo te mezi sebe nikdo nechce a chces to kazdymu jen pokazit 🙂
byli jsme dnes a bylo to fajn ;-)
který pár pujde příští týden v pátek budu tam s přítelkyní šla by do páru s přidaním a y
vydělo by se více ráda by ho někomu pohonila ve čtyřech pár + pár
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdy pojedete ,rádi se připojíme
V sobotu 26.1. kolem 19h pěkná akcička v konírně,byl také někdo?
Ahoj co se konalo v konirne chystame se s přítelkyní v pátek večer
Nejde dnes nějaký pár? Okolo oběda? Pěkný den
Kdyby chtěl jít pár, tak nám napište
Ahoj jak je plno v neděli ,příští týden tam budeme *2**2*
Ahojte lidi chceme tam taky s ženou v neděli po 15 hod, kdo nám poradí jak to tam chodí a kolik to stojí a kde se můžem milovat
Jestli nejsi stydlivy, tak se suka vsude, jestli jsi stydlivy, tak se suka v mastaly, nebo v solny jeskyni, prinejhorsim v amorovy komnate. Ale to muzes rovnou sukat doma v loznici. Jestli chcete, muzu prijit a ukazat Vam co a jak, pripadne se pridat😁
Zdravím,není problém najít na stránkách wellness provozní řád a ceník.Rozhodně nevěřte tomu,že se tam sex provozuje všade.Nevím proč to sem někteří píšou,není to pravda.
Když jsou lidi ták se dá provozovat všude....
Jdeme v sobotu, tak tam snad nebude ta moje jako jediná ženská jako minulou neděli,
Kdo půjde teď v sobotu večer?
Ahoj, 30.1. tam běhala slečna sem a tam a přišlo mi že shání společnost ale neodvážil jsem se zeptat, není ta slečna někde tady na amaterech? Jestliže ano tak mi napiš, zajdeme spolu a užijeme si.. ale kdyby se slečna nenašla a našel by se tu pár co by chtěl společnost nebo slečna co by chtěla společnost, ozve tě se. Rád se přidám.
Tomu nerozumím. Ty si vážně myslíš, že když jde nějaká holka sama do wellness, tak že ona (nebo kdokoliv jinej) touží po společnosti takovýho paznechta, kterej je ve svých 30ti+ na tom tak zle, že musí sám chodit do sauny vočumovat cizí baby? *3**3**3**3**3* To mi vážně vysvětli, jakým duševním pochodem jsi k něčemu takovému došel.
Nevíš tak nekomentuj.. a navíc, tebe jsem se na nic neptal. Díky
Ahoj, pokud vše dopadne dobře, půjdeme se v sobotu večer ohřát . Nevadí nám když se někdo podívá.
Bohužel to jsem nestihl.. ale příště se rád přijdu podívat
Napište nám do vzkazu pokud budete mít stejný program na zítřek.
My jdeme tuto sobotu, Máme to na celý den,
Ahoj jdeme úterý odpoledne. Přidá se pár okolo 50 ti let?
Chceme v úterý dopoledne, nepřipojí se někdo? Chceme pár na pokec a uvidíme co bude při vzájemných sympatiích.
Půjdu v pátek kolem jedný, tak když se zase bude chtít nějaká a nebo pár přidat 😁
o5 jsme dnes zavitali do babylonu a o5 prijemny relax 🙂 a nejaky par nas prekvapil po hvezdami 😀
Překvapily hluboce nebo vycouvali ?😁
Chvilku se divali a pak sli pryc 🙂 skoda 😀
Jdeme v úterý, nepřidáte se? Hledáme k sobě pohlednéu Bi ženu, může nebo pár.
Jsme par a v utery uz nebudeme v lbc 🙂
Ahoj, zítra tj pondělí dopoledne někdo na společnou saunu? Možná i víc.
Jsem tu a pár lidí. Nepřijde někdo?
Ahoj Jaká tam byla společnost nějaké páry nebo víc sólo a poměr
Ahojky chtela bych jit ve čtvrtek okolo 16h do babylonu. Přidá se někdo?
Ahoj. Přidám se . Píšu zprávu 😉
Půjdeme v úterý dopoledne, přidá se někdo k nám, nejlépe bi pár.
Kdo se přidá dnes (v sobotu) od 20 hod?
Kdo chodí dopoledne chci zajít některý den úterý nebo středa pár nebo žena
Ahoj. Ozve se chlap z Krkonoš? Byl včera v Babylonu celý den. Dík Napiš
V týdnu se chystáme na relax a zlobení do wellness. Někdo, komu nevadí baculka s přírodním klínem? My 25 a 26
Ahoj Nepujdete dopoledne jsem starší ale nechal bych se skadlit
Pujdeme kolem poledne. Ale hledame zenu nebo par
ahoj rad bych zasel přidá se žena nebo par
Dnes jsem byl s manželkou ve wellnessu a byli jsme zklamáni. My plus jeden starší par a devět honičů, který loudili všude a byli dotěrný jak komáry v srpnu. Valentýn. A h...o.
Zdravím,jak překvapivé.Za to mohou zdejší přispěvovatelé,kteří svými ,často smyšlenými vzkazy honiče a další pochybné existence do wellness a na nuda lákají. My jsme se včera rozmýšleli,jestli pojedem na lyže,nebo do wellness. Nakonec jsme navštívili wellness,které zde na amatérech zatím nebylo zmíněno a byl z toho příjemně strávený večer.Mírné přítmí,hodně vonných svíček a pohodoví lidé.Některé vzkazy ve zdejším foru bohužel působí tak ,že některé páry a především ženy od návštěvy odradí.
Ahoj, a kde byl tak hezky wellness? Možná lepší zprava
Je to bohužel jak říkáte - občas přemejšlím, jestli zdejší story jsou pravda, nebo jen vějička na další "maso", protože jsme tab byli často a popisované se tam neěje. Asi tři týdny zpět jsme tam párkrát byli zkusit jiné časy než pátek a sobotu na konci dne "se slevou", jestli to nebude lepší - a nebylo. Vždy je tam aspoň jeden teplej honič, kterej pořád dokola chodí trasu tapidárium, konírna, solný, vířivka, hvězdy a jak se někde objeví pár, tak si tam "nenápadně" sedne a v horším případě si "nenápadně" začne mastit vocas, debil.*23* Sondu do jejich duše tu výše ukázal nějakej imbicilní ubožák - prostě podle jejich logiky jak je ve wellness samotná holka nebo pár, tak "určitě hledají společnost" takového zoufalce jako je on.
To se pak těžko hledá něco pozitivního.
Asi by bylo fajn, kdyby management zavedl něco jako hodiny jen pro páry a holky (holka tam mají pondělí odpo), ale z jejich pohledu to takhle dává smysl. Oni si ti honiči prostě koupěj celodenní permici, i kdyby si tam ty vocasy měli nakonec honit navzájem (jak, co sem pochopil, se stejně obvykle děje, protože to sou homoklády), takže vo co go.
My už z toho důvodu do babylonu nepůjdem.
No ja zazil 1 honice s kamaradkou to jako jde ale jak píšete vý to už je moc..
pár 50 + sobota dopoledne wellnes,hledá pár 50 + náhoda
Ahoj zítra se chystáme do wellness, je tu nějaký podobny nezkušeny par ?! *6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to wellness, jen trochu uvolněnější. Jako sw si to představují jen někteří otravní zoufalci.
Je to slušný Welnes, kde se občas najde pár souložící ve virivce, nebo dole ve stájích, nebo pod nebem kde občas nechá pár schválně pootevřeno, nebo v komnatách, kde se také občas stane, že pár schválně nezamkne. Ale tohle je ojedinělé. Spíš klasický slušný relax.
Nepůjde nějaký pár v pátek večer
Ahoj, nepůjde dívka, žena či pár dnes na poslední dvě hodiny???
Ahoj.Nejde někdo tuto středu tesně po obědě
Ahoj. Kolik chodí lidí v pátek odpoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To zní lákavě, asi vyzkouším od kolika?
Ahoj jsme pár oba 38 let 5,6,7,8 března budeme v hotelu Babylon rádi najdeme buď samotnou ženu a nebo pár na volné chvíle.
Ahoj, to je v těch saunách v aquaparku nebo jinde?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A proč tam chcete jít? (třicet znaků, třicetz znaků)
Tak kdo byl včera večer v Babylonu
My jsme byli. Také nás překvapilo, že bylo tolik lidí..
Ahoj, někdo na společné sauneni???
Jak to tam vlastně probíhá? Jako to tam přijdem a jedem a nikdo neřeší
Není to swingers. Jsou tam místnosti kde si to můžete udělat a nebo někoho přizvat. Jinak to je wellness!!!
Jako jaké místnosti... satna.. sprcha nebo jak popřípadě kde je najdeme... kdy to tam Tak nejvíc žije?
Amorovy komnaty, šatno. Jako jak žije???
My tam byli s přítelkyní ve vířivce a také v místnosti kde se dá zamknout,chlapi občas pokoukavaj,ale jinak neskodni
Nepůjde žena nebo pár Zítra odpoledne kolem 14:00 hodin
Jde dnes s námi naky pár do Babylonu na welnes?
Ahoj ukecal jsem kamosku 47 pujdem dnes asi oklo 5 Welnes babylon ,, tak uvidime vzruso..
Ahoj v sobotu se jdem ohřát s bandou kluků. ..tak kdyby nake ženy chtěli Budem tam...spíš večer okolo osmé. ..
paráda ..tak to už se na vás hrozně těšíme...vem jich co nejvíc..řekni ještě klukúm na pívu a taky nějakejm od vás z práce...už se nemužem dočkat jak tam budete lítat od sauny do sauny ..paráda*49**49**49**49*
Nene...loni jsme tam zažili slušnou akcicku. ..:)
to je jasný dyt jste taky správní kluci*124**124*
To jste přesně trefili.....na tyhle tam někdo čeká....
Tady o blbce nenarazíš to je fakt 😂😂
chystáme v sobotu 16.3 ,uvítáme pár .. vidět - byt vidění ?? případné odpovědi do vzkazu
asi až v neděli odpo škoda*10*
Škoda...my az v nedeli 17.3...
Máte chuť ve středu 27.3. po 18h? Chceme s milenkou zajít.
Hledám pár co mě tam vykouří?
Nehledáš. (Třicet znaků musí býti)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co v nedeli? 17.3.? My se tam s pritelkyni chystame prave v nedeli navečer...
Zítra po 16. hod pár 50. Přidá se někdo?
Tak v neděli bída. Šukali jsme ve vířivce, maštali i pod hvězdami, ale nikdo se nepřidal :-(
Jde někdo příští středu 27.3.2019 po 18hod, páry? S milenkou chceme vyrazit, zatím asi bez výměny.
My jdeme v pátek večer 22.3 od 19 hod nepřidá se některý pár.
..no to je nááádhera...taky dorazím...mnamky*49**49**49**49*
Prosím jaký to bylo v včera ?? chtěli jsme jít s Manželkou
V pátek navečer se půjdeme trochu nahřát a uvolnit. Nemá nějaký sympatický pár stejný program?
Nejaky par zitra do wellness ?
taky asi dorazíme...jsme trochu starší pár Vousáč a Italská zmrzlinka*124**124**124**124*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pár na zítra dopoledne v 10.00 hledáme
pár 55 + sejdeme se v amorových komorách
Zítra večer bychom s kamarádkou šli před zase na poslední dvě hodiny,...můžeme se přidat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj dnes někdo babylon pár s párem
Ahoj, nepůjdete v sobotu do Babylonu?
Naky par ted wellness od 19 hodin ?
jdeme s přítelem taky........
Dneska to bylo super, krásná atmosféra. Manželka nakonec podržela i jednomu sympatickému mladíkovi, který sebral odvahu a přišel se připojit k našemu mazlení. Příští týden v neděli půjdeme od sedmi zase. *250**15**250*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mladý pár zítra pátek 19-22 Babylon? Jsme 36 a ona 23 ...nebo mladej štíhlej kluk do 25
Zítra v pátek ve wellness Babylon cca od 19.00 h. Nechte se svádět pod hladinou vířivky, přijďte si pohrát pod hvězdnou oblohu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přijde zamnou teď nějaká do wellness?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem chodí nějaká žena nebo pár v týdnu dopoledne.
Ahoj, dnes v podvečer bych rád sledoval pár při akci v komnatách. Pravidla určujete vy. Já 34 let, sportovní postava. Petr
Rád bych někdy okusil... V tom Wellness jsem nikdy ani nebyl, pouze v Aquaparku.. Je tu někdo kdo by mě tam zasvětil? Hledám slečnu, nebo pár (i když tím si nejsem jistý, v trojce jsem ještě panic), který ví jak to tam chodí a podělí se o zkušenosti.. Termín by jsme doladili. Najdu tu někoho takového? Kdyžtak do zprávy prosím. *15*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj byla jsem dnes s kamarádkou
Někdo mladej dnes Babylon? já 37, ona 23, ..pár, holka, kluk 15-30
Ahoj ve čtvrtek 11.4.19 jsem byl s přítelkyní v babyloně od 13:00 do 15:00 potkali jsme tam dva páry . Prosím o kontakt.
Ahoj. Pohodovej pár na poslední 2 hodinky v neděli 14.4.??? My mladý pár 34 a 28 let...
Ahoj našla bys zítra od 19:00? R
Jde někdo v úterý večer? Zítra
Hledám symp. ženu nebo pár pro společné dovádění na Velikonoční neděli a pondělí v Babylonu... Přidáte se někdo...?
Někdo teď na poslední dvě hoďky???
Ahoj chystáme se zítra se ženou do sauny . Chci se zeptat kde přesně to je? Je to v aquaparku,nebo v hotely Babylon? Děkuji za odpověď*18*
Nahoře v hotelu......................
Thong Bojy...týjo parádní trény..a jak máš nabyto v nich...tak to my bujdem v neděli i v pondělí..celej den *362**362*
Tak Wellness Babylon je přes Velikonoce jen pro hotelové hosty... *11*
fakt jo je zavřenej...tak to jsme smutní že Thong Boye neuvidíme....ten teda má vercajk...škoda jsme uplně smutní*10**10*
V pátek večer jdeme půjde některý pár také.
Rád bych někdy okusil... V tom Wellness jsem nikdy ani nebyl, pouze v Aquaparku.. Je tu někdo kdo by mě tam zasvětil? Hledám slečnu, nebo pár (i když tím si nejsem jistý, v trojce jsem ještě panic), který ví jak to tam chodí a podělí se o zkušenosti.. Termín by jsme doladili. Najdu tu někoho takového? Kdyžtak do zprávy prosím. *15*
Tento pátek po 19 hod. půjde někdo, kdo by chtěl diskrétní společnost...?
Ahoj, který komunikativní pár plánuje nedělní návštěvu Babylonu??? Pohedeme s mojí stydlivou manželkou, rád bych ji nechal hezky rozveselit*18*K
písněte my možná bychom šli jsme nedaleko
od babylonu
Kdo bylv sobotu od 20 h? Dva páry pod hvezdama ke konci nebo ti dva kluci v zupanech? Ozvěte se...?
Ahoj nehledá nějaká mladá slečna doprovod?? Zajdeme spolu na skleničku a pak na wellness...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Muzu se zeptat, pouzivate tam v tech virivkach gumu, nebo se udelate proste do vody?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj nějaký pár dnes babylon rádi popovídáme
Babylon pár 55 + středa dopoledne náhoda
pár s párem dnes 8.5 babylon našel by se někdo
Rád se někdy přidám, dejte vědět.
Co takhle ve středu 8.5., nechtěli byste v Babylonu společnost? Napište mi...
Nějaký slušný pohledný mladík pro nás? Co v úterý 7.5. večer nebo přez den ve středu?
Dnes dopoledne nepujde některý pár nebo žena co by chtěli
společnost.
njn od 7 ))
to už jste šli ráno
Tak kdo byl včera večer? Byl sem tam s kámoškou od 19 do 22 hodin :)
Odcházel jsem po 19..... prima podvečer.....příjemný wellness*4*
Až na jednoho dotěrnýho honiče, kterého nakonec musela kámoška hrubě odehnat. Třeba se tady dotyčný pozná, bylo to dole v tej odpočívárně hned za dveřma.
Buďte rádi, nebyl hezkej :) Možná jsme se tam akorát potkali :)
Nepůjde dneska někdo? Rád se připojím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Která žena nebo pár by šel v úterý kolem 15:00 si trochu užít
Nějaký pár dnes pondělí odpoledne s námi do welnesu
Co se prosím vše nachází ve Wellness?
týjo tam se toho nachází bys koukal tyvogo...*9**9**9*
Klasický wellness-vířivka,sauny, pára, aromaterapie, bar,odpočinkové zóny + pár uzamykatelných místností pro hrátky
Kdo jde dnes odpoledne tak kolem 15:00
Nekdo dnes od 10 do wellness ?
Ahoj rád se tam s váma sejdu pokud byste měli zájem
Která žena nebo pár by chtěli v pátek 24.5. po 20:00 h. společnost...? Napište mi !
Nekdo zitra dopoledne do wellness ?
Ahoj koukám vy chodíte dost dopoledne
*4**35*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes v 18h budem v Babylonu tak pokud budete mit zajem aspon pokecat neni problem
My dnes wellness od 19 .00 hodin kdyz by nekdo chtel :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahojky lidičky,chceme jet dnes s manželem asi kolem 19h,nevíme jak to tam chodí a půjde tam z vás někdo? My 40 let .
na vejkend 7,8,9 nemám nic v plánu že bych zajel do babylonu ale vubec netuším co a jak
Normalne, bude tam asi nejaka recepce, kde si zaplatis, dostanes prosteradlo, pak pujdes do satny, tam se svliknes, pujdes se osprchovat. To prosteradlo si omotas kolem pasu a pak muzes jit treba do sauny. Tam si to prosteradlo sundas a sednes si na nej. az toho budes mit dost, pujdes ven a osprchujes se, potom muzes pouzit ochlazovaci bazenek. pak si das chvili oraz a muzes si to zopakovat.

Pripadne muzes jit do virivky, ale mej na pameti, ze tam meni vodu tak jednou za pul roku, takze se koupes v cizi mrdce, a dalsich telnich tekutinach, ktery ta filtrace nezachyti, jen hezky rozemele, tak ze to nevidis :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To ja radsi ten chlor, nez nejaky breberky.
Někdo zítra od 11 my par rádi ve vice
táké dorazím juknout na čuremana...*162**162**162*
Rád zajdu ale jsem samotný chlap jestli nevadí
ve ctvrtek 13.6 najde se naka slecka ktera by sla?
Ahoj, najde se pár na společné saunění dnes od 20:00???
Dnes někdo od 19:00 ?? idealně pár :)
Pár, který se nechá pozvat od 25leteho?
Nějaký pár dnes s náma na wellness zablbnout
Pokud někdo hledá zajímavý typ na dovádění v Krkonoších můžeme doporučit supr wellness ve Špindlu. Podrobnosti do zpráv..
Dnes po 19:00 někdo na společné dovadení do Babylonu...? Těšíme se.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejde bnes večer nějakej pár na wellness?
Co dneska někdo ? :) nevydá se pár ?
Máme v plánu jít asi v sobotu v podvečer.. Pro nás první návštěva, tak uvidíme..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mají v plánu jít v sobotu večer, v neděli ráno. A mysleli tím včera dnes a zítra. Co na tom nechápete?! *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď večer jde nějaký pár si užívat do babylonu a nechal se smirovat a i více
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Půjde tento pátek nebo sobotu nějaký pár co si nezamkne......?
Ahoj všem, my chceme jít tuto sobotu. Bude tam nějaký pár na pokec? :)
Ahoj, rád vás pozvu kdykoliv během týdne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Páteční návštěva wellnessu v Babylonu byla skvělá. Byli jsme tam 12 - 17 hodin a ze začátku úplně sami. Občas prošel někdo z personálu. Později jeden pár a asi 3 samotní muži. Nikdo si nás nevšímal a mohli jsme si všude dělat co jsme chtěli.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Dnes někdo kolem 17.00 ?
Ja bych mohl sám. Partnerka v zahraničí.
Ahojky kdo se dnes přidá,pokecáme,uvidime.....
Zdravím krajané :) přístě se rádi přidáme, buď jako pár nebo i sám(kluk) :) zatial
Chystá se žena či pár v týdnu do Babylonu?
Chtěl by tento pátek v podvečer nějaký pár společnost ve vířivce, v komnatach nebo pod hvězdami? ...necháte mi odemčeno?
Mám stejnou zkušenost je to tam fajn*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejlepší je ta kruhová místnost u komnat *6* , případně v těch zadních místnostech s vanou.
My zatím byli jen v komnatách ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My vetsinou zacali blbnout dole v mastali. Jednou se k nam pridal fajn par, ale jen se koukali a hladili se pri pobledu na nas. Kruhova mistnost celkem osvedcena. Ikdyz jsem tam sel sam a byl tam par, vetsinou na otazku zda se mohu pridat nerekl ne. Komnaty me moc nebavi... zato v te vonne saune naproti se sloupem uprostred jsem se nechal jednou hezky vyprovokovat zenou, ktera tam byla s muzem a nechavala mi nahlednout pod prosteradlo. Jasny vzkaz, ktery pak skoncil v komnate:)
V saunách i ve výrivce jsme si hráli, ale na akci došlo až v komnatě. Byli jsme se podívat i v maštali a dalších místnostech, ale na nikoho jsme nenarazili a protože jsme tam zatím byli jen dvakrát, tak nám chyběla odvaha.
Také tam chodíme a užíváme si všude kde to jde necháme se pozorovat i někoho přidat.
Ahoj všem. Tak za hoďku tam 🤪....
A ty hrátky nikomu nevadí, v návštěvním řádu mají: Návštěvníci svým chováním nesmí narušovat zásady mravnosti a slušnosti.
Kdo chce kouká a ostatní odejdou jinam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koho hledate jen páry?diky:-)...............
Dnes jsme byli s rodinkou, ale manzelku jsem natuknul, mozna by si dala rict nekdy v bud
oucnu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejaky par na pristi stredu do wellness?Pozvu. Ja symp.33, 184/84/18
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Možná. Spíš sám kluk.:)))))))))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Budem tam take cca od 18h dnes je pocasi nato se jit poradne prohrat
Ahoj v kolik tam budete na tu 18h
Rád se někdy přidám k mladému páru
Chtěl by tento pátek v podvečer nějaký pár společnost ve vířivce, v komnatach nebo pod hvězdami? ...necháte mi odemčeno?
Ahoj lidičky,někdo na hrátky v neděli nebo v pondělí? Jsme pár,řekněte v kolik.
Hola, někdo ve středu večer 18,20 Babylon? Partnerka zůstává doma, jdu sám poprvé.... s kamarádkou, která ráda když se někdo dívá :) kdyžtak pište.
Mohl bych se přijít podívat? Rád se kouknu
Škoda, já jdu s přítelkyní ve čtvrtek odpo...
co zítra (čtvrtek) od 17:00 do 20:00? budu tam s přítelkyní...
Ahoj,

nekdo v pohode, na spolecny relax pres vsedni dny odpoledne? Ja symp. 33 184/82/18.
Nekdo zitra utery poobede na 3 ku ?
Zitra od 18:00, kdo se prida pohonit nebo do trojky
Pátek nebo sobota od 20.h? Půjde někdo?
Což takhle zítra v pátek po 19.00 hod. ve wellness? Kdo se ke mě přidá?
Ja jdu dnes ale uz kolem 13 hodiny
V úterý 3.9. pár nebo víc nebo muž s větším
Ahoj nechcete jít do wellness dnes večer?
Dnes vecer budem v Babylonu nepokeca naky par o muze zajen nemame
Párů bylo pozahnane a bylo se i na co divat dekujem
Půjde dnes nebo zítra někdo ? Jdeme s přítelkyní navečer, třeba se opět potkáme :)
V sobotu dopoledne pár hledá pár náhoda?
Půjdem asi zítra v pátek od 20hod
Vcera paradni vecer.dekujeme vsem zucastnenym. ;)
jo jo jo..včera tam bylo vcelku živo*119**74**75*..až na toho hubenýho německýho úchyla,,ten byl na tečku*243**243*
ten nas otravoval hned ze zacatku ve virivce.pak jsem mu tam proslapnul kotnik a byl klid.ono tam tech otravu smirackejch bylo vic vca 3-4 honibrci.jinak super atmoska.kdo by chtel vyrazit nekdy priste tak napiste do zprav.budeme radi ;)
..jo jo honiči tam byly oca 4..jeden víc sexy pašák jak druhej*124*
No tak ten úchyl byl totálně na přes držku *329* Jinak za nás taky spokojenost. *24*
Potkali jsme ho ještě ve sprše, tam si tak důkladně "myl" že se mu postavil *329*
JJ, dole v maštali to bylo dobrý, nejdřív jsme tam byli sami a pak tam přišel vedle nás pár, který to tam hezky rozjel a hned tam byl ten debil a pak další vedle nás. Tak to už jsme odešli. Pak jsme se pomazlili ve finský sauně.
Taky jsme si to dali v maštali, ale kvůli tomu blbci jsme to nedotáhli do konce, přešla nás chuť *11*
My dnes od 11.00 wellness !! Prida se nekdo k nam ?
My pár zítra večer, najde se pár?
Také bychom zašli :-) v kolik hodin?
Nenasel by se tu typek na společnej wellness ? Osahavani a třeba něco víc ?
Dotaz na pravidelnější návštěvníky. Jak je to s návštěvnosti, kdy je více a kdy méně lidí. Co děti, nechodí tam? Chtěli by jsme s přítelkyní vyrazit a nevíme kdy nejlépe..
Ne klip asi pátek, sobota večer, děti nesmí.
Ahoj, chystame se s pritelem do Babylonu. Mame si neco domluvit predem, nebo je sance, ze tam nekiho potkame?
Jak to funguje v tech komnatach?

Diky moc za jakekoliv info

Luca
Kdyby nějaká žena měla zájem jít do wellnes a něchtělo se jí jít samotné, napiš :)
Jsme manželé,najde se nějaký pár na páteční odpoledne nebo na sobotu kolem poledního na wellness?*362*
My asi zajdeme dnes na večer...
Šel by někdo dnes večer? My jsme par 28 let
Půjde někdo tento týden? Dejte vědět :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsme tam dnes po 12h a budeme trošku blbnout.
Nepůjde nějaký pár zítra? Tak okolo 19?
Ahoj my jdeme zítra večer od 19:00 hod. *39**52*
Tak Babylon včera dost dobrej. Skoro spíš už chvílemi swingers.*3**3**3*
Uvidíme jak to tedy bude dnes večer vypadat*385*
Dalo by se nějak rozumně pohybovat na vozíku? je to tam bezbarierové bez schodů a úzkých uliček? *6*
Nám se hodí neděle ideálně dopoledne nebo k obědu
Ahoj, chystame se s pritelem do Babylonu. Mame si neco domluvit predem, nebo je sance, ze tam nekoho potkame?
Jak to funguje v tech komnatach?

Diky moc za jakekoliv info

Luca
Ahojte, co kdykoliv příští týden kolem poledne?
Nekdo zitra do babylonu do wellness od 10.30 na 3 ? Trochu na urovni !!
Kdo půjde v pátek dopoledne šel bych také.
Jak to prosím funguje v Babylonu. Hodně jsme o tom slyšeli ale nikde se o tom pořádně nedá dočíst. Co se tam přesně odehrává kdy a odkolika to je. Díky za info
Je to uplně normální wellness, do kterého chodí uplně normální lidi. A nikdo není zvědavej na honibrky. Liší se možná jedině tím, že jsou tam místnosti, ktré jdou zavřít
Ahoj, psal jsem vám do vzkazu a B08 to napsali jak to je. Občas se najdou odvážlivci, ale rozhodně to není pravidlo a nikdo tam nic neorganizuje
Ahoj, chtěl bych zajít zítra kolem oběda, pokud by jste měli zájem se setkat, tak napište do zpráv děkuji.*4*
Ahoj všichni co chodíte na wellness do Babylonu! Nepodnikneme někdy nějakou větší akci? Co nejvíce lidí do Babylonu ve stejný den? To by nebylo špatný ne?
Kdo půjde dnes dopoledne užijeme si to
Naprostý souhlas s B08. Krásné wellness, kde se dá nerušeně "zlobit". Bohužel tady z toho pár lidí smyšlenými texty dělá swingers a pak se tam scházejí otravní honibrci.
souhlasím ..i já jsem občas za honibrka ..ale občas by i hornibrci polní vzduchem chlazení ovocem ze sauna baru živení taky měly něco přivést...né se jen nažrat*49*a jít domú....*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neuvěřitelný jaké si honibrci vymýšlejí finty, aby si užili - americký hokejista, megapárty ve wellnesu... to je zoufalý!
Tak jsme chtěli včera něco vyprovokovat ve Wellness, ale nikdo se nepřidal. Aspoň jsme tedy udělali radost jednomu honiči v maštali. Snad příště.*4**4**4*
Zítra budeme 10:00-12.00, nějaký pár k nám?
Půjde dnes někdo navečer. My pár a rádi s někým případně něco podnikneme :)
Ahoj, rád bych dnes do Wellnes Babylon zašel s vámi. Jsem pohodový sympatický 40cátník s rozumem v hlavě...
Budeme v pátek od 14:00, nějaký pár k nám? Pošlete vzkaz...
pár 50 + budeme v sobotu dopoledne v wellnes, hledáme podobný pár náhoda?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, přidala by se k nám žena - dívka v pátek či v sobotu? My jsme pár 28 let :-)
V sobotu po půl desate večer jsme zažili
super relax v maštali. *114*
Bude někdo dnes a zítra ve wellness?
My jdeme cca od 19:00 :) Kdo taky půjde?
ahoj, vyráží někdo dnes večer nebo zítra během dne? rád se přidám
Ahoj. Tak u toho jsem myslím byl:-) a ne sám… ;-)
Ahoj, nekdo 24.10 odpoledne? Par jakehokoliv veku, nebo mladsi muz?
Ahoj, jdeme s kamarádkou v pondělí 14.10 od 16:00. Ona mlaďounká 24 let. Potkáme podobný pár nebo ženu?
Ahoj, jdete někdo zítra večer do wellnessu v Babylonu ? Nechybí Vám fajn společnost na hraní si...? Napište !
Jdu v úterý 15.10 dopoledne, kdyby měl někdo zájem o společnost, tak napište do zpráv 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
VČERA DO NEBYL ŠPATNÝ RELAX AŽ NA TY DVA ÚCHYLY...STAREJ NĚMECKEJ DĚDEK ..A PAK HUBENEJ NĚMECKEJ ÚCHYL UŽ OD POHLEDU..TAK TY JSOU ZRALÝ NA VYVEVEDENÍ Z WELNESU..*10* BOHUŽEL DĚLO JÍM DÁT NEMUŽEM NEBOT BY BYLO PO NICH..CHCÍPÁCÍ*243*
My jdeme 26.10. 19-22. rádi potkáme jiný pár nebo dva ;-)
Náhodou samostatná žena, dívka která chodí do sauny nerada sama a chybí ji společnost na úrovni se tu najde ??
Chodí nějaký pár také přes den a přibral by do společnosti
Někdo na dopolední wellness, sympatický pár nebo pohledný ní muž.
Půjdu v pátek dopoledne s kým se tam potkám
od kolika funguje ta sauna v babylonu?
..ta sauna tm funguje o 7hodin ráno do 24 hodin...tak přijd ..všichni na tebe čekáme..hodně dobrej bore*49**49**114* a to péééééro*114*
Zítra pojedeme do Babylonu. Potkáme prima pár přiměřeného věku na společné saunění? Možná i něco víc, rádi bychom koukali a nechali koukat.
Welness hotel Babylon je otevřen od 10,00 do 21,00 a pátek, sobota od 10 do 22 hod
fakt jo...???*3**3**3* tak super to jsme nevěděly...děkujeme*75*
čtvrtek dopoledne super podívaná
a kdo tam řadil popiš je abych taky něco příště viděl
My jdeme 26.10. 19-22. rádi potkáme jiný pár nebo dva ;-)
Ahojky, jdete někdo zítra do wellness? Budeme tam po 10h asi do 15h, najde se nějaký pár na společné užívání?
My byli tak vcera a radili v konirne a vy kde?
Jdeme dnes navecer kolem 19:00, snad budeme mit stesti na spolecnost s dobrou naladou ;)
Ahoj,jedeme do Liberce s manželkou od 8 do 10.11.2019,chtěli bychom zajít .Měl by někdo zájem se tam potkat?
Opet pojedem radit 28.10 navecer tak snad bude otevreno kdyz je svatek.
Ahoj, nějaký pár s námi tento pátek od 10:30?
Ahoj, od pátku 25.10. do neděle 27.10. budeme s přítelkyní na víkend ve Wellness Babylon. Chceme tam trávit co nejvíce času a navzájem se provokovat (nebo třeba i něco víc) s některým podobně mladým párem, popřípadě klukem, či holkou. Chystá se tam někdo takový?
Dnes Babylon katastrofa samej stupidní honič a čumil
My včera večer byli a za nás spokojenost. Úplně ke konci jsme potkali jeden pár a užili si to.. *21* Tímto jim děkujeme.*21*
My se dnes urcite pujdeme zrelaxovat a pobavit :)
Dnes super zážitky... :-) dekujeme.. :-)
Zimní čas ve středu 30.10. podvečer vyrázíme z manželkou do welness se prohřát a možná i něco víc. Najde se pár?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aaaa pan udivovatel nebo spis udavatel bude asi peknej zmrd, kterymu by zadna zenska normalne nedala, tak si tady ted honi triko. Ten tvejm vylevum tady se clovek muze jen tak vysmat.
Kdopak Ti ublížil, chudáčku. Odnes to ještě na nádraží ty jitrnice zakomplexovaná. *21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ajajaj tak tobe dobre jeblo 😂 co ty jsi za klauna?
Nenechte se odradit zhrzeným hlupákem, kterej si nezašoustal.
Tak včera se nám nikoho nepodařilo vyprovokovat k žádné akci a dokonce ani jeden honič.*9**9**9*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Minulou neděli jsme tam byli od šesti prakticky sami, po sedmé se tam nahrnuly asi 4 páry a taky pár honičů...
Ahoj,9.11.chceme jít,přidá se někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zajimave. Potkavam v babylonu pravidelne nekolik policajtů a 2 zamestnance financaku a nikdy nemeli nic proti. Běž se lečit ty nímande.
Teď asi přijdou i s primátorem a obecním katem... Nemá cenu řešit tyhle výlevy chudáka.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty ses asi peknej debil. Honeni Ti tam asi moc nevyslo co?
Doporučuju na něj vůbec nereagovat. Seberte mu vítr z plachet. Jen se baví tím, jak vás nasírá.
To máš uplnou pravdu..my půjdem v sobotu navečer do welness a pěkně si to tam užijeme
Tak včera se nám nikoho nepodařilo vyprovokovat k žádné akci a dokonce ani jeden honič.*9**9**9*
Tak nekdy dejte vedet kdyz pojedete mame to taky rádi s moji provokace a pod,byt videni a videt
Dnes večer jdeme bude tam nějaký pár do společnosti
V sobotu navečer chodí tam hodně lidí?
Jdeme s manželkou příští víkend, přidá se někdo?
My se asi do Babylonu pojedeme zahřát dnes k večeru... 😉 má nějaký fajn páreček stejný plán?
Já tam budu a možná i manželka.
My jdeme s kámošem a oba bereme své protějšky. Tak bude v chaloupce veselo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Svědectví plavčíků *3* Zeptej se ještě kuchaře a vrátnýho *1* Ne, vážně. Řekni doktorovi, že ta změna medikace ti nedělá dobře *22*
Fajn žena která by měla příjemnou společnost do wellness? Nerad chodím sám...
My se asi do Babylonu pojedeme zahřát dnes k večeru... 😉 má nějaký fajn páreček stejný plán?
..taky se tam chystáme....nevíte jak to tam chodí..?? od kolika mají otevřeno ve všední dny...a kde to tam je?*9**9**9*
Ahoj. Mají od 10:00h
Taky se chystám v týdnu dopo.
Ahoj někdo zítra navečír babylon
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pár pár muže nehledáme ……………..
hoji? Vy dnes jdete ? V kolik?
A vy jste par ?kdyz tak nápis půjdeme
a.. neví někdo jestli tam múže i samotný muž?? nebo pouze v páru??? a neví někdo kolik to tam stojí??? my chcem jít na velikonoce 2020...nechcete jít někdo s náma..popovídat ...dát saunu...mužem pak zajít třeba i do kina..???těšíme se na odpovědi...*4* Blaženka a Kája..
Je to úplně obyčejné wellness. Samozřejmě, že tam může i samotný muž nebo žena (děti a psy nebrat ..) K těm cenám, provozní době a všem dalším otázkám, nejedná se o státní tajemství a vše je dostupné veřejné na stránkách Babylonu.*4*
skutečně??tak to je super...děkujeme za informaci...pejska nemáme...ale na pejska to děláme moooc rádi*24**24*
Tento týden bohužel bez mojí kočičky, jentak se nahřát...
Nějaký pár nebo žena tento pátek nebo sobotu do wellnessu...?
Ahoj někdo do babylonu ale pouze pár nebo žena ))
Zdravim, nekdo na dnes odpoledne na spolecnej relax, ja sympaticky, pohodar mladsiho vzhledu 184/82/18.
Chodí nějaký pár nebo žena ve čtvrtek odpoledne nebo večer
urcite chodi.co jim chces nabidnout? :)
Možná že se tam objevíme s přítelkyní tak kdyby byla nějaká společnost
Ahoj. Pár nebo žena ve středu v 10:00 na doprovod?
nepujde nějaký pár na velikonoce do welnesu....pokud ano nechcete si s náma psát*24*jako třeba co se tam dá dělat a tak*24*..kdyby chtěl teda na velikonoce jako někdo jít snáma tak mužem po písmenkování dát samozřejmě nejdřív kafe*4* někde na benzince. pouze Liberec a okolí do 5km...nejsme pojízdní*23**23*chodíme všude s batužkem tak at to nemáme daleko *24* kávu si platí samozřejmě každý sám*6*tak ahooj a těšíme se*52**52**52*
Zítra večer nějaký pár společně ve viřivce a možno pokračovat i dále
Jinak v tydnu pres den to je jak wellness duchu :-D
Ahoj, v kolik hodin? Večer?. Od 20 hodin?...............................
Ahoj, nepůjde dnes večer pár který by rád společnost muže?
Včera jsem byl kolem poledne (25.11.2019) a seznámil jsem se se super párem kde ona byla velice atraktivní a krásně hlučná a on velký pohodář. Rád bych se opět se setkal.
no dyt seš taky pašák..kdo by odolal*3**3**3*
Ahoj, co čtvrtek lehce po poledni.?
Kdo dnes pujde a pohlida mi ty kocicky? Budou od sedmi v saune :)
Jdeme s přítelem, kde budete? Ve vířivce nebo v dole?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejaky fajn par co chodi pres tyden odpoledne na lehci provokaci- vse dle domluvy, ja symp. VS, mladsi vzhled 184/82/18 hodne a vicekrat strikam *71* foto poslu vymenou
mame to stejne..jednou za cas tam odpoledne jezdime,ale zatím se nam vzdy postestilo tam bejt sami nebo na pohodu,ale zadna akce...ale radi by jsme nekdy neco zazili z lehka..
Škoda vedět to hned bych si udělal čas a přišel do viřivky či pod hvězdy trochu bliže, pokud chcete dejte vedět termin az pujdete přiště
Žena či par co hleda společnost do wellness? Jsem maser mohu i přiložit ruku k tělu.
Někdo zítra večer?? Přidáte se k nám ??
Jestli vám nevadí samotný muž???
Zitra v podvečer tedy 5.12 žena či par do wellness?
Včera jsme byli od 12:00 do 14:00, byly ještě asi 3-4 další páry, ale nikdo se neosmělil. Rozdávali jsme si to pod hvězdami a pak v komnatě. Ten honič co furt chodil za námi a pak sám vzdychal v maštali sám byl opravdu zoufalej. Tak snad příště. Páry - buďte odvážnější :-).
Tak my jsme se včera na poslední chvíli rozhodli vyměnit Babylon za Butovice*9* Škoda.
Ahoj, pár či žena na společné saunění. Dnes poslední svět hoďky?
Ahoj, půjde někdo o víkendu? Můžu nabídnout masáž....pár, nebo žena
Ahoj v pondeli 9/12 v podvečer jsem k dispozici do wellness, kdyby mela zajem žena či par na vse prijemne a treba i vzrušujici.
Nekdo na wellness dnes od 17 hod ?
Ahoj nějaký par dnes večer do Babylonu s námi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V nedeli byva volno,nejvic narvano je patek sobota posledni dve hodiny pred zavirackou
Ahoj, kdo půjde zítra od rána??? K&M*4*
Chystám se dnes odpoledne trochu prohřát tělo, potkám někoho na zablbnutí?
Krásný den dnes od 19 hod wellness v Babylonu žena či par co hleda společnost??
Ahoj je tu nekdo kdo tam byl od 11h do 13h tuto stredu
Jde zítra večer nějaký pár, můžeme se společně setkat v komnate .
ahojte ,my tam půjdem asi kolem poledne v neděli
Dnes večer žena či par do wellness?
Nekdo dnes na odpoledni wellness ? Okolo 15.00
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Toho ubozaka uz maji na hacku. Maji jeho IP adresu. Bude koukat jak se to otoci proti nemu.
Tak podívej zatrpklej nacku. Takový jako ty kolem sebe šíří akorát nenávist, špínu a zlo mezi lidi kteří si dokáží život užívat. Ty jsi tohle nikdy neuměl. To je přesně to, co tebe neskutečně žere. Bůh ví proč trpís tak obrovským komplexem. Podvadi tě žena nebo ti už snad utekla s jiným a nebo tě všichni opustili? Pak jistě právě proto, že jsi takový idiot, za své problémy si můžeš pouze ty sám. Bohužel příroda je k podobným schmejdum drsná v tom, že jim nedala dar sebereflexe. Jinak by si se pravděpodobně nechoval jako imbecilni nositel genetické vady. Táhni k čertu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bu bu bu, už se bojíme. *3*
Doporučuji návštěvu psychiatrického oddělení a používání antikoncepce,
aby se tvé geny nešířili dál.
Ty jsi slušně vykotlanej žebrák.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak už se těším nezapomeňte v seznamu i na mne. doufám že součástí vyšetřování bude také rekonstrukce na místě činu. *22**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není nebezpečný, je to jen ubožák a tlučhuba. A pokud fakt podá trestní oznámení, tak lituju toho, komu přistane na stole. Ten se bude vrtět radostí ještě na tři krále :D
Ahoj. Někdo zítra odpo? Kolem třetí. 😉
Teda dneska,,,,,,,,,,, ve středu 😁
Ahoj, dnes večer zajedeme s partnerkou.. ona luxusní MILF... :) jdeme poprvé a bez zkušeností, takže spíš vzájemná provokace a nebo by se vidělo pokud by byl sympatický a sportovní pár. :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, ta starší část wellness nic moc - pokud jste návštěvníky jiných wellness /sauniíí atd tak může být zklamání.. jsou tam i komntaty - fajn že se dají zamykat, ikdyž bez zamykání by to mělo také své kouzlo.. :) ale doporučuji projít do novější části, je to poměrně rozhlehlé... fajn jsou dvě větší místnosti kde je samostatná finská sauna v každé z nich, bazének a odpočívárna.. dá se tam relaxovat ve více lidech - bez možností zamknutí... první dojem po příchodu z prostředí nic moc, ale nakonec fajn :) jen by bylo dobré se domluvit s nějakým párem, nebo víc lidí jen tak na pokec ať není nuda :) asi málokdo tam jde primárně za sexem :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to víte že tam bude volno.....celý boží den..to určitě s mamkou jedte ..bude te mít hezky mamka bude spokojená ...*63**63**63*
Tak zítra snad někoho vyprovokujeme.*4**4**4*
Tu provokaci asi bych nevydržel.
Ahoj a v kolik se tam dnes chystáte?
Nechání někdo k sobě mladého sportovce do 3 ? :)
Dnes od 19:00, kdo nam bude delat spolecnost?
Co treba o Silvestra nebo 1.1? Nejaky mladik na pokec s manzeli strednich let
😉 To se chodí do wellness je prcat nebo jak to tam funguje 😂
Taky se chystáme v nejbližších dnech si trošku prohřat tělíčka. 👍🤫
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
koukam,ze te v ustavu vychovatel pustil na chvilku k internetu.tak si chvilku udelej dobre a zase honem zpatky do klece
čau co babylon dnes nešli by jste
Az tam pujdes tak dej vedet. Dam ti pred poldama a hygienou do tlamy. Nejdriv ti zlomim nos a pak rosekam tu tvoji drzou tlamu ty zmrde !!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, to bude prča. Asi jako četníci ze Saint Tropez. A k tomu ty baby ze Živnosťáku, jak to tam kasírujou ve vířivce.*3**3**3* Aby se nezapomněly v některé komnatě?*3**3**3*
Jak mají otevřeno 30.12.? Na jejich webu nic není, ale loni měli myslím pro veřejnost na svátky zavřeno.
My se chystáme na Silvestra po obědě si trochu užít,jako každý rok.Snad tam bude více párů.....
Dnes jdeme znovu, ta zima k tomu uplne vybizi ;)
Nějaký mladík s námi do Wellnesu?
Já bych se přidal příští týden.
25let hubený mladý muž
Příspěvek byl uživatelem smazán.
vlakno si archivuj at mas pak nad cim honit ubozaku :) je mi te lito..takhle bych nechtel dopadnout :( to musi byt hnusnej zivot co ty vedes :( chudacku :(
Ahoj, nebyl dnes okolo jedné (možná tam jsou ještě ted) v babylonu ve welnesu pár odsud? Konkrétně myslím pár kolem cca čtyřiceti, ona delší a tmavší vlasy, fialový lak na nehtech....byli jste v solné inhalaci (taková ta pára), a ona si tam tak hezky třela chodidla o sebe...a on ji prsty jezdil po páteři. Potom jste šli do relaxační místnosti...pokud se jedná o pár odsud,tak dejte prosím vědět...
Chystám se zítra od 11:00 až do odpoledne, potkám tam někoho z Amatérů? Když tak napište do zpráv, děkuji 😉
Děkuji páru co byl teď ve wellnesu a užíval si ( i s jedním fanouškem) v maštali. Krásná podívaná.
Ahoj, nekdo na provokaci v babylonu, ja symp. Pohodar mladsiho vzhledu 184/82/18, hodne a vicekrat cakam, rad vam budu delat spolecnost -idealne pres tyden-odpoledne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ze ty se nebojis, ze ti to tady nekdo hackne a rozesle vsem tvym znamym vse, co jsi tady napsal? B-)
Někdo (ona/pár) dnes před zavirackou?
Dnes odpoledne okolo 17 hod skvělý pár ,super relaxace . Zdravím tímto Jirku s Martinou. Rád se s Vámi zase potkám....👍
31.1. nějaký pár? kolem poledne
Ahoj, nekdo tenhle patek odpoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Super predstava urcite bych tam s Vama zasel a nechal se pohonit, kdyz budete chtit dejte vedet *2*
Nějaký pár tento čtvrtek 10:30?
Kdo se přidá už dnes dopoledne? Relax, pokec, zábava... Pište do zpráv díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Omotej si vlakno kolem krku a hod si laso ty demente vypatlanej.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My také vyrazíme cca v 18 hodin
My jdeme zítra v sobotu na celé odpoledne a večer.
Děkujeme páru za super zážitek v komnate a lízání bylo super budem rádi když se ozvete
Akcni par na spolecnou nastevu? - idealne ve vsedni dny odpoledne, vzajemna provokace, vse dle domluvy.. ja pohodovy sympatak mladsiho vzhledu 184/82/18,
Nějaká slečna,pár co by chtěl i k sobě mladšího sportovce? Stačí mi napsat a domluvit si termín:)

Jde někdo tento pátek dopoledne ? Nebo 8.2.2020 večer?
Ahoj !Ktery par byl dnes v pul osmi pod hvezdami?Diky Martin
Ahoj my jdeme 25.1. do Babylonu nepřidá se někdo k pohodovému páru?
Více do vzkazů.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co ty jsi za kokota. Nějaké hovno, či co jiného.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky se se ženou chystáme asi v pátek večer.
Já Marek a Wiki v sobotu pohoda a relax kdo se přidá?😏
Příspěvek byl uživatelem smazán.
už si trapnej...že tě to bavi :) vždyt na tebe každy stejně sere :)))
Ahoj, jac184/82/18 , 33 let,sympos- mladsi vzhled, sel bych v sobotu mezi 7.-8. , kdyztak de ozvete a muzem vymenit foto
Máme známé na hygieně i na kriminálce a to co tu píše pán je holej nesmysl nikdo o žádném udání ani jiném stíhání nic neví natož personál Babylonu *168**363*
Já bych mu byl vděčnej.
Vždyť díky jemu tohle vlákno žije o to víc.
Já osobně se sem vždy kouknu zda se zas projevil.
A jistě podnitil spoustu párů k návštěvě Babylonu. :D
Protoze neexistuje špatná reklama. Jen reklama. :)
To mate pravdu jen stale cekam na vyjadreni onoho trouby k udajnemu predvolanemu paru ktery vlastne ani neexistuje poněvadž uz by tu byl od udajneho paru sloh
mimo téma:
dnes budu s tou svojí kurvičkou od 6 v Liberci na bowlingu u areny... má za úkol flirtovat s ostatníma chlapama svádět je a nechat se osahavat a jednoho si vybrat a s ním muže zlobit. Zlobit může dle sympatií... je hodně nadržená a těší se... heslo: kdo hledá najde
případně bereme i pár
Škoda my starší a ani vás nepoznáme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to tam bude zase hromada uchylu jako včera ;-(
škoda mohli jste jít dnes
my půjdeme
Ahoj taky jdeme budeme rádi když potkáme fajn lidičky...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, zeptám se, ta "konírna", která část wellnesu to je? Chystáme se tam s přítelkyní poprvé podívat (já tam byl kdysi s jinou a pořádně si pamatuju jen amorky). Máme v plánu, když se poštěstí, zkusit pro začátek jen nějakou vzájemnou lehkou kukandu s jiným párem a ta "konírna" zní jako dobré místo pro první kontakt ... Nebo to zkusíme do těch amorek a nechat pootevřeno.
Konirna je odpocivarna vzadu po schodech dolů
Že by "prostejednicka? :-) :-)
Zítra 30.1.2020 jedeme do lbc prohrát kosti do sauny od 11hod.. Těšíme se na pány a páry.. Chceme zlobit...
Jsme pár žena muž... Tak snad tam nebudeme sami..
Dejte vědět kdo by dorazil ať víme na co nebo koho se můžeme těšit.. Budeme tak do 13.hod...
Ahoj, nechcete se tuto neděli potkat "náhodou" s párem? Jsme podobných proporcí jako vy, on 26 let 85kg a ona 30 let 45 kg pohodáři a blázni :)
Ahoj co takhle dnes vyrazit ve vecernich hodinach? My s pritelkyni urcite jdeme
Rad bych také vyrazil. Ale musel bych sám... dnes nemá kdo semnou jít :(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, někdo na vzájemné nahocení možná i více ve čtvrtek dopoledne???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jedničko, myslíš, že ti to tady někdo žere? Jediný, kdo možná skončil na služebně jsi ty. Kdyby jsi napsal, že tam jsou duchové tak je to třeba trochu uvěřitelné a možná to někoho odradí,ale takové kokotiny co píšeš ,jenom poukazují na tvoji inteligenci.

Zkusil jsi to, nevyšlo to tak táhni do židovskýho pekla ty blbe.
Ahoj. Půjde někdo zítra dopo? 😋
Jasně že může!! Budeme rádi, když se ty holky a kluci uniformovaní připojí *114* .. Hlavně ať si vezmou sebou pouta, to by mohla být sranda. *1**18*
Tygříc, vemem i bičík jiné jezdecké pomůcky. :)
v tom rozhodně nevidíme problém.. *2*
My se chystame v patek v 11.00 tak kdo se prida ?
Jestli chce prijit prostejednicka tak tebcekam zmrde !!! Zbiju te tak ze te odvezou a uz te nikdo neda dohromady. To ti garantuju ty kokote zasranej !!!!
Ahoj, někdo na wellness teď. Rád se potkám s párem, ženou..
Ahoj, chystáme se v neděli 15.2 dopoledne. Přidá se k nám podobný pár přiměřeného věku?
Omlouváme se 16.2 je neděle. Tak kdyby se někdo našel?
Ahoj, přidal bych se. Bude tam určitě ??
Ahoj žena či par do wellness co hleda společnost?
Někdo teď v sobotu na 15 hod.?
Ahoj nedorazí někdo dnes. 9.2. kolem 18-19. hod. Kdyžtak dejte vědět do zpráv
Tak jsme byli včera v neděli od 14 do 17 hodin a byl klidek. Čekali jsme na pár, kterej nás pozve do komnat a nic. Nakonec jsme zkusili konírnu a pak jsme vycákali trochu vody z výřivky 😀
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,pokud bys rád zašel,tak co Ti brání,sám se i přesvědčíš,jak to tam chodí,tomu co ti zde napíšou moc nevěř.Většina zde spíš udává své fantazie,realita povětšinou bývá jiná.Není nad osbní zkušenost.
"Čekali jsme na pár, kterej nás pozve do komnat"

O tom jsme přemýšleli, potkáme tam nějaký pár, se kterým bysme třeba chtěli něco zkusit, ale jak navázat ten první kontakt? Při našem štěstí narazíme na nějaký "slušný" pár, který tam je jen relaxovat a zkusíme navázat kontakt a třeba nějaký návrh, tak to skončí nějakou scénou ... :-( Nebo s tou svou zkusím začít nějaké lehké neslušnosti a budeme sledovat, jak budou reagovat a skončí to scénou, že to je místo pro "slušnou" relaxaci. Nebo tam bude víc lidí a něco domlouvat před všemi by asi taky nebylo úplně ono ... Nebo zkusíme jít sami do amorky, necháme pootevřeno a při našem štěstí přijde maximálně nějaký honič :-( Jaké máte vyzkoušené metody navázání prvního kontaktu? :-) Aby to nedopadlo tak, že tam půjdeme, nikoho nepotkáme a potom se tu dočteme, že ve stejnou dobu tam byl jiný pár, který čekal na pozvání do komnat ... Domlouvat si tady něco konkrétního s někým dopředu, to není ono, to nemá to správné kouzlo ... Ale zeptám se :-) Jaká je šance, že my (oba 40, ona menší, štíhlejší, mladšího vzhledu se sklony k bi), tam někdy potkáme pár, ochotný pro začátek na nějaké vzájemné nahocení, kukandu, ona by se třeba od té mojí nechala pořádně vylízat a tak ... jestli něco víc, by se třeba potom domluvilo, po prvním kontaktu :-)
Proč na slušný pár,raději napište na pár,který ví k čemu wellness slouží a dodržuje alespoň základní hygienická pravidla a provozní řád.Co třeba wellness swingers,ale i tam například platí,že ve vířivce se nesouloží.
Dobře, místo "slušný pár" jsem měl raději napsat pár, který NEví k čemu ve wellness Babylon slouží Amorovy komnaty ... Lepší? :-) A o souložení ve vířivce jsem nic nepsal ...
Ahoj, zašel bych tenhle čtvrtek, bude tam někdo? Máte někdo zkušenost, jaké jsou tam masáže? Napište do zpráv....
Ahoj nechystá se dnes někdo kolem poledne?
V pátek od 10 jdeme s přítelkyní.. Chceme si vybrat.. Ne znamená ne! Občas jsou někteří páni natvrdlí... I s párem rádi zazlobime.. Vidět a být vidění.. Chceme muze cca kolem 30az 45 sportovní postava.. Takže soudnost pánové... U páru záleží na okolnostech a chemii
Kdyby někdo plánoval zajít tak můžete napsat ať víme na co a nakoho se můžeme tesit
Žena či pár do wellness na pohodu či něco vice?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký pár zítra odpoledne na pokec a pak se uvidí? Samotný chlapy neberem.
My dnes vecer pujdeme, jeste nekdo?
Někdo zítra po 12:00??? Hodit jen relax
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde někdo zítra? Nejlépe pár. Jen pokec, kdo ví co bude pak...
Ahoj lidi, je tu možnost přidat se k nějakému páru jako divák v komnatách?
hele vole, na tebe si musíme dát bacha, ty jsi vod Bureše, ten taky píše "ahoj lidi".......*329**329**329**24**24**24*
....ještě nám tday zavede eeeeeeeeeTéééééééééééééééééé a dan za každý pohled na nahou píču...*22**22**22*
Nekdo na dnesni dopoledni wellness ? Bez povidani a seznamovani !!! Uzit si to. Provokace - akce ve hvezdickach. Dnes v 10.30
Ahoj, mohu se zeptat ozvalo se hodně kandidátů i v tento čas? A myslíte že je to pod hvězdami ok? Není lepší tam v té konírně? Děkuji a přeju hezký den.
V pátek 28. 2. sraz v 18:00! Doufám, že se nás sejde dosti! *114**19**1**13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě nikdy nepřišlo, že při vyhlášce by tam byli *9*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak uvidím, co se tam sejde. Třeba nikdo nepřijde. *3* Ostatně jak je zde zvykem. *3*
pár nebo žena dnes odpoledne pro muže
My jsme par myslíme par nebo žena k nám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky by mě zajímalo jestli někdo kde ? 🤷‍♂️ ať je na co koukat honit a nebo se přidat 😊
Ahoj lidičky nepůjdete se dnes na 18h se prohrat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja pohodovy sympos, mladsiho vzhledu 184/82/18, rad bych s nekym vyrazil v tydnu cca od 15:00-17:00, zn. Vzajemna provokace B-) vice info do zprav.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo chtěl sem jet už včera ale vyplata pořád nikde 🤦‍♂️🤦‍♂️
Ahoj všem.. Jsme tu teď do 13 hod a jsme pár... Ona má za úkol někoho osukat... Ale soudnost pánové.. Je to krásná žena
Hmm.. Tak to je škoda že nejsem v LBC
Tak příště dej vědět o něco dřív.
Hezký příběh ale velice smutný.
Někdo kdo by šel zítra A chtěl by mezi sebe přidat mladého sportovce ? Nebo Nějaká slečna co by šla se mnou :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zitra říkáš? Hele není to po sobotě trochu brzo? No doufám že to stihnu 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co to?xDDD co bude použito proti nám? XD


Jako az ted ctu ze jsi tam zorganizovala sraz :D jako proc sem nedostal pozvanku :D ja premyslim dneska ze bych si tam zalezl zrelaxovat se do virivky :D
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
neví někdo od kolika maj ve welnesu dnes otevřeno???chtěl bych tam s kamarádem juknout...da se tam něco ??? myslím jako třeba se dotýkat a tak..?rozumite...???poradí nám někdo...??? děkujeme Míša a Ríša*277*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jéé tak to bude Ríša ráád až mu to povím...to už se těšíme....a kolik to tam stojí????neví někdo*39**39*
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Lucinko,dobře jsi to napsala,máme ty samé zkušenosti.Zde je ,ale marné cokoliv vysvětlovat,zdejší kecálkové se chystají jít zlobit do Babylonu,i když každý ví že všechna podobná zařízení jsou již několik dní zavřená.
Ahoj Luci, máme stejné zkušenosti. Chodíme do wellness jako pár a téměř nikdy se nám nepodařilo se tady s jiným párem domluvit. Mnoho honičů masturbátorů se zde vydává za pár, umístí si do galerie fake fotky a po pár vyměněných chatech z nich vypadne: "..a nevadilo by vám, že tam přijdu jen sám? Přítelkyně momentálně nemůže ..(z různých důvodů)..." Zatím jsme nenašli způsob, jak se tu reálně s nějakou dvojicí domluvit a sejít se.
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty kdo chodí se už skoro znají a nemusí se domlouvat na fóru. Ty, co tady machrují, většinou nikdy nebyli. Z vlastní zkušenosti jsem už x krát zažil super večery,ale vždy spontálně.X krát jsem ale zažil, že zde všichni byli jen kvůli očistě těla. Jestli nemáš rád saunu a wellness,tak kvuli šuju sem opravdu nelez, není to pravidlo. Radši se jdetě mrknout na péčko a nebo zrelaxovat než tady tlachat.
BTW: pro ty co se ostýchají...........můžete si vymyslet znamení,jak se poznáte :)........když se tak bojíte
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nemusis sem psat 30 znaku, staci chvilku podrzet mezernik.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Buďte rádi,že Vám Lucinka napsala,že je zavřeno.Jinak by se celá parta trmácela zbytečně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasně že to byla legrace,ostaně,jako většina ve zdejším vlákně,akorát Rýša byl nejspíš zklamaný.
Ríša byl smutnej pejsek...klikoval..a nikde nikdo*23**23**23*
Víte jak poznáte honiče co se vydává za pár a je zoufalej bez ženský?
- krade fotky holek co si pak vystavuje v albech na svým profilu
- nahatý fotky jeho "holky" jsou focený úplně někde jinde než jeho nahatý fotky
- téměř nikdy nemá na fotce záběr jak šuká kundu (protože žádnou k dispozici nemá, že?)
- pokud má fotky jak šuká kundu, rozhodně to není jeho péro, fotky opět ukradl
- loudí na tobě fotky - nejlépe tvojí partnerky
- furt jen píše a píše o tom, jak se sejdete ve čtyřce a chce vědět jak to ta tvoje má ráda a jak to budete dělat
- nakonec napíše, že je přítelkyně nemocná (má směnu..apod.), jestli by nevadilo, že přijde sám
Tak páry, rozum do hrsti, neztrácejte čas s honiči a hodně štěstí na reálné páry. A nyní i hodně zdraví!
Přesně!!!! Jak píšeš. :-) Problém je jak v Babáči poznat a oslovit pár, který by chtěl taky. Aby nebyl trapas.
Těžko se hledá my jsme s přítelkyní už tedy starší a milujeme se v konirně veřejně že se může někdo přidat a nebo v komnatě kde necháváme pootevřene dveře
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdy? Babylon je už otevřený?
už je otevřený*24*taky dneska jdeme...hledáme samce do trojky...budem od 16 do 21h...muže vás být i víc samcú....*49**49**49**49**49**49**49*
Toto vlákno na dovádění nepotřebuje otevřený Babylon. Budou tam dovádět,sem tam se i někdo přidá,ať je v provozu,či není.
vítáme všechny *49**49**49**49*honiče vzduchem chlazený chcíplejma vlčákama živený*114**114**114*
Už jste byl někdo ve wellness v Babylonu, je to otevřený, kam se může?
To by nas take zajimalo...........
Zavřeno. Otevírají až 1.6.2020. Nebo si snad někdo myslí, že kvůli několika místňákům otevřou dříve?
Plazaci psal, že to je otevřený..zřejmě nějaký vtípek.
No prý je otevřeno ale na stránkách je psán opak a na druhých zase nepíší že by bylo zavřeno a byli prodlouženy ty poslední dvě hodiny za lepší cenu. Tak nevíme no
Pry je kdo prosim te????Staci tam zavolat ne?Tak co resite, mejte svou hlavu, resite h......a je to cely zadarmo, navzdy
Tak nick Plažáci snad nebere nikdo vážně.
Ten wellness je mysleno jako v aquaparku po levy strane jak jsou sauny atd? Nebo je tam nejaky dalsi wellness? Diky za odpoved;-)
pánová tady to je jeden větší Edison jak druhej*49**49**49**49**49*
Jedna sauna - jeden wellnes, druhá sauna - druhý wellnes, třetí..................*1**1**1**1**1**1**1*
Tak zítra otvírají, tak kdo jde tenhle týden? :)
My urcite pujdeme jestli otevrou podle planu
Chtělo by to podpořit za koronu a udělat pořádnou návštěvnost za chybějící turisty. Tak jdeme hned dnes všichni povinně !!
Ahoj. Je tedy otevreno??? Sli by jsme se dnes k veveru ohrat... 😈
S přítelkyní dnes mezi 16 a 18. Snad tam nebudeme sami :-)
Tak bohužel úplně sami :-( To jsem ještě nezažil, abych tam celé 2 hodiny vůbec nikoho nepotkal. Až při odchodu jsme u sprch potkali jeden další pár... Ale to už jsme museli ven. Tak snad příště. :-)
My možná půjdem zitra odpoledne ( na večer) uvidime jak nám to bude vycházet *394*
Já byl v pátek a bylo tam taky prázdno :(
Ahoj, jdu s kamarádkou v úterý cca od 14:00hod. Pevně věříme, že nebudeme sami. Chceme společnost a omrknout relaxující těla.*4*K
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak zítra (úterý) další pokus asi od půl páté. Snad už tam nebudeme sami 😁
Příspěvek byl uživatelem smazán.
sensuale ty seš borec..ty máš brko...týjo supééér..příjdem..*3**3**3*
Tak dnes super ☺️ Byli tam lidi i bezva akce ☺️
Bylo super ktery par to s nama dovadel v bazenku budem radi kdyz se ozve
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo jo dorazíme ..budem od 14h do 22h...čekáme velké množství mužú čím víc tím líp*24**24**24**162**162**162*na každého se dostane*162**162**162*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to je škoda že má Zúza nohu po operaci...to nás moc mrzí..přijed klidně sám...v pohodě*49**49**49*Zúzu pozdravuj ..že přejem brzké uzdravení *24**24*
ahoj mohl bych se k vám přidat?
Samozřejmě..můžeš!těšíme se na tebe moc👍
Ahoj, jde někdo dnes večer na poslední dvě hodiny???
Tak snad ode dneška už bez omezení :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To Marcomb: Nefungovaly parní komory a ledová fontána.
Příští týden jdeme na 2 hoďky do Babylonu. Dopoledne nebo přes poledne.. Nějaký příjemný pár k nám na mazlení?
Dnes někdo? Na poslední 2 hodky?
Za 20 minut si jedeme s paní zasukat do welnessu... Chceme být vidění...
Pátek poslední dvě hodiny? Kdo půjde?
Ahoj. Kolik chodí lidí? Stejně jako před coronou? Je tam ještě nějaké omezení? Např. Rousky v satnach nebo ve welnes mezi saunami?
Ahoj jdu dnes na poslední dvě hoďky, uvidím se s někým? Kdyžtak napište do zpráv.
Ahoj, chystáme se v pondělí dopoledne navštívit wellness. Přidá se podobný pár? My 48/45.
Dneska odpoledne tak po 17, pujde nejaky sexy par, kde on se bude divat, jak mu osukam partnerku? Ne tlusti a max do 35.
Tak co péro honiči tak kterého dnes vytáhli policisti ven za péro. Já byl zrovna na masáži a mladá mi pak říkala že si pro někoho došli. Koho pa z vás odpojili z vláčku?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máme dnes v planu odpoledni relax v saunách. Rádi tam potkáme sympatický pár na pokec, nahotu atd...
Nic nepomlouvám nic běháním. Byli jsme tam poprvé a nám se tam líbilo. Jen konstatuji to co se tam stalo. To že se dotyční nepřiznají je vcelku pochopitelné.
Dneska okolo 18.00 jdeme do well. Nejaky kluk max 30 let na trojku ?
Škoda že jsem v práci 😢 snad to příště vyjde
Škoda, že jsem si to přečetl pozdě:(
Zítra přes poledne Babylon, nějaký pár k nám pro zpestření?
A co dnes, když je takové počasí,tak akorát na.........saunu
budes nam predvadet holku? ze ona o tom chudak ani nevi co? 🤣😂 ty jsi ale snilek... 😊
Dneska tam budu s kamarádkou a rádi se přidáme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj v neděli odpoledne nebo v pondělí nějaký podobný pár na vzájemné pozorování, možná i více?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je jestli jsi tam bimane kamaráde nevidět tak trochu fatamorgánu*3**3**3**3**3**49**49**49*pěknej hon přejeme*3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ano! byl jsem tam! davam bimanovi za pravdu! bylo nas pod hvezdami opravdu 7! museli jsme mrdat na stojaka, byl tam takovy chaos, ze jsem chvilku ani nevedel jestli mrdam ja nekoho nebo nekdo me! nebylo moc prostoru a odchazel jsem kolem 23h a jeste se pichalo v hammamu.
Jo jo biman má pravdu to chytrej člověk*4**16**4*
V jaké sestavě jste byli to muselo být veselo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by bylo na co koukat nebo i více
Tak by mě celkem zajímalo, jak se dá ještě ve 23 hod. píchat v hammamu, když celkově zavírají už ve 22 hod. .....? *23**385*
Ahoj, nechcete zajít zítra večer?
Dnes od 18.00 wellness. Nejaky mlady kluk se sportovni postavou na trojku ?
Dneska navecer okolo 18.30 nekdo k nam. Mlady sportovni typ s vydrzi ?
Venku hnusne, nejaky fit mladsi par na odpoledni trojku?
Nějaký PÁR zhruba našeho věku a postav příští čtvrtek po poledni do babylonu na pokec a pokud budou sympatie, nebráníme se nějaké akci? Víc detailu po SZ. Samotný chlapy neee...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde někdo dnes odpolko?Nebudeme s ňufinkou zamykat😊
No hlásí se vás hodně🙂.Každopádně cca od 15.00 budeme na místě.A máme v plánu sexovat a sexovat.Už se těším až ji položim v Amorkách a budu ji lízat tu jeji voňavou kundičku.
Mazec,dostali jsme měsíčky😂😂.Tak jindy
Ahoj někdo dnes večer na poslední dvě hodiny?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes jdeme s mladou poprve vyzkouset. Budeme tam cca od tri hodin ... :-)
Tak dneska vecer se to opravdu vyvedlo. Ve vsech zakouti se mrdalo, luxusni pary... :-)
A pak se ses probudil s mokrýma trenkama:))
No mokrej asi byl, když je to wellness :)
Zavidis co, ze jsi tam nebyl, ze?... Opet dalsi nadrazeny jedinec. :-D
Takže jste tam byli sami, možná jeden další obtloustlý pár naložený ve vířivce a nuda, co?
Ahoj, pár či žena na návštěvu wellness???
Dnes na vecer zena nebo holku do wellness
Škoda dem dnes od 19 . 00 snad tam bude šikovnej kluk chlap
Ve čtvrtek kolem 18, kdo bude?
Ahoj, zitra odpoledne do babilonu?
Ahoj všem... Zítra jdeme s milenkou od 11 do 13 zablbnout... Stojíme o pár a nebo opravdu luxusního hetero může.. Takže soudnost pánové... Budeme se těšit.
Ahoj, ve čtvrtek 30.7. jdeme s přítelkyní do Babylonu. Přidá se nějaký sympatický muž, žena, nebo pár? Od 14 hodin do večera
Ahojky, čtvrtek, žena, muž, pár od 14:00? Budu tam s přítelem.
Ahoj, pridavam můj pohled na Babylon. Byli jsme tam ubytování minulý týden od pondělí do středy. Vůbec by mě nenapadlo, že tam chodí někdo odsud, to jsem se dozvěděl až doma. Bylo tam všechny dny celkem málo lidí. Všimli jsme si jednoho honice, který koukal na mou ženu. My jsme soulozili ve výrivce, to tam ale nikdo v tu dobu nebyl. Pak tam byl jiný pár myslím ve středu odpoledne. Nejdřív šli za mojí zenou do sauny, když jsem tam s ní nebyl, tak netuším zda tím něco sledovali. Pak žena od páru chodila prede mnou naha u výrivky kde jsem byl já. Nevím zda úmyslně :) . Jinak tam pracuje na kase moc milá slečna, s kterou jsem pokecal. Ale ta tu asi nechodí
V pátek budeme ubytovaný v hotelu Babylon , a odpoledne v aquaparku, je možnost už potkat někoho tam?
Nekdo dneska odpoledne nebo navečír ?
Ahoj všem... V úterý jdeme s milenkou od 11 do 13... Chceme blbnout v bazénku a pod hvězdičkama... Stojíme o pár a nebo luxusního slusneho muže který nás tam osloví a zeptá se jestli může ... Budeme se těšit je nám okolo 35 let..
A jak vás poznáme, pokud bude moci vezmu taky milenku.
V tomto čase nás tam moc nebude takže se dozajista pozname😜
Náhodou v tomhle čase jsme se tam sešli jednou tři páry, jeden si to rozdával před vířivkou, a mi to rozjeli v zadních saunách😉
Dnes po 19 hodině nějaký pár k nám ,budu s přítelkyní
Ahoj všem, vyrazí dnes někdo do wellnes zarelaxovat?

Ahoj, čtvrtek odpoledne, já a přítel, uvítáme i ženu 💋
Ahoj, v kolik hodin tam budete?? Možná půjde i moje přítelkyně...
Ahoj zítra od 15:00, bude tam někdo?
Ahoj všem... Zítra od 10 do 13 jdeme s milenkou... Chceme si to tam hezky užít... Máme zájem o pár případně ženu... Pánové prominou ale poslední dobou tam jsou jen uchylaci kteří nemají soudnost...
Ahoj.v pondeli po 12 do babylonu?
Kdo byl v pátek, nebo sobotu? Kolik bylo lidí a dělo se něco?
v pátek bylo narváno...skoro nás s manželkou už ani nevpustily dovnitř*10**10**10*všude se něco dělo..to byl mazec*24**24**24*
V sobotu celý den klidný relax.
Nejlepší jsou pátky...to je masakr!!!👍👍👍a vůbec žádní honiči tam nejsou👍👍
den bez otravnejch honicu jsme tam teda jeste nezazili.uz je poznavame podle ksiftu jsou to furt ty stejny zavodnici. naposled to byl zrovna patek. cca 5 ks. ;)
Pátek je super to tam jsou všichni ti správní 👍👍😀😀
No wellness je pro všechny...a Babylon je úplně dělaný k sexu...a když je chlap sám...a zas jsou páry co se jim to líbí... . Jestli se vám to nelíbí tak si zaplaťte Afrikanu a budete mít klid...:))a nemusíte tady brečet... .
To jo, ale když pár řekne, že chce k sobě jen pár, myslí tím skutečně jen pár. To se musí respektovat. Někteří honiči otravujou opakovaně i přes jasné NE.
Co je Afrikana?? To slyším poprvé
Budu s přítelkyní zítra od 20:00 hodin. Nějaký pár k nám? Honiči ani to nezkoušejte!
Ahoj, proč až od 20hod.a ne od 19hod.? Možná přijdeme...můžeme vaše foto ?? Díky J.a A.
Kdyz chces par tak si prece zaplat afrikanu ne ? ty joudo...
Co je Afrikana?? To slyším poprvé?
Taky možná dnes půjdeme podle počasí když bude vedro budeme raději venku
Ty si běž mrskat toho svýho pindíka někam do křoví a neříkej nám, kde máme šukat.
Čau tak přeci asi dojdeme ve 20 hodin jsme tam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem... zítra cca od 10 do 13 Budem s milenkou ve welnessu... Máme zájem o pár.. Sledování případná výměna možná... O honice a zoufalce zájem nemáme... Zbožňujeme sukani pod hvězdičkama... Tak ahoj zitra
Ahoj, jdu v pátek odpoledne. Nějaká mladá štíhlá slečna nebo mladší sportovní pár?
Někdo zítra? Budeme tam od rána do večera 😉
My jdeme ale až večer nějaký pár pro nás?
Planujeme se zenou dorazit v sobotu kolem poledne,radi se na nekoho podivame nebo se naopak radi ukazeme v konirne nebo pod hvezdami 😉
Za hodinu v badylonu budu tam sama
Ahoj, neboj se nebudeš tam sama.
To nebude ´😃😃 co vy nepujdete my dnes asi kolem 17
dneska mam taky v planu jit, ale zadna zenska nechce jit se mnou :D
(upraveno)
a pri tom se chci jen zrelaxovat a pokecat.... pro zacatek :D
Jdeme s pritelkyni taky, ale az navever
Tak z kym sem se tam potkal, zen a paru tam bylo habakuk :))
Půjdu dneska dopoledne nebude nějaký pár nebo žena na setkání
Koho bych mohl potkat dnes dopoledne v Babylonu
Pátek večer na poslední dvě hodinky? Půjde někdo?
Cau jak to chodí v Babylonu? Chystám se tam čtvrtek až nedele.
Cau, normální wellness, když chceš někoho sbalit, vlezeš do vířívky a pokukuješ po ostatních. Když budou smypatie, jsou tam místnosti na mrdání. Pokud se chceš jen saunovat, jsou tam sauny, většinou úplně prázdné. Je tam dost tma, takže se moc šmírovat nedá, jak tu lidi píšou, ale asi tam nebyli. On ten vstup není nejlevnější a věřím, že je tu dost lidí, co akorát fantazírujou a na vstup nemají. Jinak že by tam probíhaly pravidelně orgie, tak tomu bych moc nevěřil.
Super, primárně tam chci jít do sauny. Nikdy sem tam nebyl. Jsem zvyklej na normální saunovani a proste si to jen projít tak aby na mne nekoukal někdo jak na nakeho honice co tam oblejza:))))
Dneska nějaký pár prez den rád se přidám
Nějaký pár k nám ve středu přes poledne v Babylonu?
Někdo Babylon? Dnes ............. (upraveno)
Nepůjde někdo v pondělí dopoledne 10 až 12
Jsem v Babylonu do pátku 12. 9. Rád se potkám s ženou, párem...
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj teď ve wellness? Jsem tu 💋
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem jdeme se slečnou zítra od 13 do 15... Máme zájem především o páry... Budeme se těšit... Dejte kdyztak vědět na koho se můžeme těšit....
Škoda my můžeme až po 15 hodině dříve ne
Budeme tak do 15.30... Tak uvidíte aspoň se poznáme...
Ahoj, jde dnes někdo cca od 15:00? My půjdemepo třetí.
Zítra dopoledne bych mohl být v Babylonu nepůjde si někdo užívat
Dneska okolo 18.00 pujdem. Prida se nekdo ?
Ahoj, dnes někdo do Babylonu od 19h??
Je tam někdo teď? Chtěla bych relax
Ahoj, za 30min v Babylonu? Relax je potřeba
Ahoj, bude někdo v pátek dopoledne ?:)
Liberec, par 21/29 hleda par nebo zenu dnes na hratky ve wellness Babylon
Ahoj hledame par nebo zenu, dnes na hratky ve wellness Babylon
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevim kdy ale musíme to zopakovat. Nylo to perfektní.
Ahoj taky bych se nechal i když nemám ideální postavu, kdy tam budeš?
Dneska pohoda a paráda.... Je tady ten mladý pár co na poslední chvilku skončili pod hvězdami? Krásní lidé

...
Radi pozname sympaticky par, na ktery jsme uz meli parkrat stesti v Babylonu a dnes jsme ho potkali pod hvězdami a kecali s nima pri obcerstveni s vodou. 😈 on holohlavý sympatak, ona sexy blond...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska kolem 17 dvě luxusní holky, krásně celé opálené. Jestli jste tu holky, tak vás zdravim :)
Nechce jít dnes někdo zazlobit? Jsme pár a chceme pár... Pokud máme dorazit požadujeme fota postav obou ať víme na koho se máme těšit.. Klidně bez obličeje... Máme chuť zlobit
Tak kdo půjde na to zlobeni? Pořádná akcicka pod hvězdama?
Jen se zeptám ... Jak je to s opatřením??? Chceme jet v pátek s manželem a neradi bychom jeli zbytečně... :)
v sobotu po delší době chcem navštívit římanské lázně v Babylonu....rádi potkáme hlavně samotné muže...čím víc tím líp....na všechny se rozhodně dostane....budem od 13 hodin do zavíračky*75**75**75*máme raději korpulentnější samce...těšíme se...má byt škaredě venku tak kucí přijdte*24**24**49**49**49**49**49**49*
Asi těžko bude zavřeno nebo až od pondělí ?
třeba se tam dá nějak protáhnout..,třeba kominem...???*49**49*
To jste si asi mělo rozmyslet dříve;-)

"WELLNESS HOTEL BABYLON je stále v provozu a nabízíme Vám i nadále ubytování se snídaní, polopenzí
či plnou penzí.
Bohužel v souladu s vládním nařízením je ode dne 9. 10. 2020 celá zábavní část CENTRA BABYLON
(včetně Aquaparku, Lunaparku, iQPARKU, Labyrintu) a Wellness centrum uzavřeno.
ZOO Liberec je rovněž uzavřena, iQLANDIA bude otevřena ještě o víkendu 10. - 11. 10. 2020, poté bude také uzavřena.
Plánované znovuotevření je 26. 10. 2020, sledujte ale, prosím, náš web a Facebook pro další aktuální informace."
tyjo fakt jako,,jo,,,,*12**12*diky za info přátelé...to jsme fakt netušily*75**75**75*
Ahoj bude tam někdo 30.7-1.8???
taky se chystám, mám "podpultove" info, že bude otevřeno pro vybrané páry a pouze pro tzv.elitní pány. Bude to mít nadech lehké SW akce. Bohuzel bude vypuštěná vířivka a vyžadován je vstup v roušce. Ze šatny už je to bez omezení. Jdu v sobotu i neděli.
Tÿjo !!super tak to přece jen maká!!!tak to určitě přijdeme taky od 13hodin!!!jupíí...možná přijde kouzelník!!
bude otevreno až od 15h, tak prijde radeji pozdeji... to uz jste 3 par co tam bude, super!
Dík moc za info👍👍těšíme se na párečky..a hlavně na sympatické chlapce...mmuži s oholenýma pérama maj u nás přednost!!!ale Berem i muže co ho maj jak křemeňákav houští😊👍👍
Mám stejné info, prý ale bude cena kolem 1000 kč na osobu, aby se jim to vyplatilo. Doporučuji tam být už na tu 15h, protože se jim hlásí docela dost párů.
Tisickorun jo???ještě že naši braly dúchod...jinak bychom nemohly jet...to nás tam teda bude co???
Odhaduji tak 15 párů + nějaký samci.....jo a nechají otevřeno do půlnoci. Prý aby přišlo co nejvíc lidí.
Inzerují to někde na německém webu....
15 párů? Jezdíme tam roky a jestli jsme tam někdy potkali v jednu chvíli 5 párů, tak je to hodně. Nekecej prosím tě.
1000 kč je to pro pár, samec je za 2000. Ale zas je jistota ze si vrzne, takze bych všem doporučil jit.
My bychom byly pro aby samotní chlapci😄😄😄to měly za symbolických 500kč...máme rádi převahu hochú😊😊
Vybírat se teda bude u hlavního vchodu..pod ti práškovacim letadlem...platba pouze kartou !!
Hmm...naši braly... my bychom nemohly...
Takže, když to Plazaci píšete takhle s "y", máme to tu chápat tak, že jste tedy min. pár 2 žen? A vaši také? Hmm, to jsou dneska věci...
Tomu snad nemůže nikdo věřit, ty podpultové info:)
Myslím že spousta honičú honičú jo😂😂😂i některých virtuálních párú...😊😊jsme přeci v ČR...
TVL co to tu zas melete. Všechno je zavřené, nic se otvírat nebude. Musíte mrdat doma se svýma manželkama nebo si uspořádat vlastní akci, ale v Babylonu se mrdat nebude.
no neke..fakt tam je zavřený..,,týjo...hele třeba nám otevřou...když nás bude víc...už 15 párú se přihlásilo..a 176 honičú*49**49**49**49**49*
Jak jsem psal, akce se bude spise podobat SW akci. Proto žadám pary, kterym nedela problem vymena partnerů. Zveme jen solidní a spolehlivé pary. Zajemce z rad samců budeme muset vybirat, nezlobte se. Pro velky zajem se pokusime s vedením Babylonu vyjednat jestě jednu akci v tydnu. Budeme tentokrat startovat až v 18h. Dnes v 15h naviděnou!
děkujeme všem zúčastněným párúm a sexy klukúm *49**49**49**49*za včerejší super akcičku..a těm co se už pro hojnou účast na akci nenominovaly .....musíte chodit včas ..zájem byl obrovský..hlavně velké díky elitním honičúm...byly jste skvělí*49**49**49**49**49**49*
Top akce. Predjednali jsme dalši, mame slibenou tentokrat i virivku. Manzelka na odreny kolena od tech zeleznych rohozí, bez vody to nebylo ono 🙈
Bylo to super👍je ve finský sauně bylo jen 20st...ale o to líp..aoň jsme se nepotily👍👍jinak fakt ve vypuštěný vířivce nás jednu chvilku šukalo 7párú👍👍pecka akce..škoda že nevpustily víc samotných mužú...hold kapacita welnesu je omezená..😔
Kde je co?.........................
Ahoj, není to tak trochu dualita ? My jsme navštěvovali Babylon řadu let, než jsme objevili praktičtější místečko v Praze, ale vime, že tam existovala a prý i stále existuje skupinka reálných lidí, která si k setkávání pronajímá saunu Africana. My jsme se o její existenci dozvěděli cca sedm let zpátky náhodou, když ještě bylo vydejn místo pro pohoštění v prostorech nad schody konirny a viděli jsme je tam vchazet . Potkali jsme je dva krát. Jednou ve čtvrtek odpoledne a jednou v sobotu dopoledne. Tenkrát ve čtvrtek jsme jen nahlédli dovnitř protože se tam prave scházeli a nezavreli dveře na klíč. To nás tam nechali výjimečně a když jsme si povídali tak nám řekli, že se tam scházejí ještě z dob naturistickych akcí. Ti co to organizovali tak to vyplaceli na recepci, kde platilo jisté heslo na základě kterého recepční vpouštěli a na místě se pak platila pětistovka za pár i jednotlivci. Bylo tam v ten den 7 párů tři muži a dvě ženy jednotlivé. (upraveno)
Upozorňuji "blondlolitkaa20" údajně prý Zuzana ze Železného Brodu - garzonka u Penny, pošle svojí lákavou fotku (zřejmě není ani její), pouze z vás tahá fotky, pak vás vyláká na rande kam samozřejmě nedorazí, takže tam jedete úplně zbytečně, pak už s vámi nekomunikuje. Zřejmě se jedná o nějakého fejkaře nebo je to pizda nehorázná. Upozornil jsem i všechny na norníkovi.
Ahoj negdo tuji za sukackov v babilony?
Tak babylon stále zavřeny jako jiné sauny... :-( Snad se to brzy zase otevře...
Ale co takhle si tu popovídat o zážitcích co jste tam zažili?
Jaký je tedy váš nejhezčí zážitek z Babylonu? Kde se tam odehrával a s kým? co se dělo?
Schválně který bude nejlepší... :-)
Konecne se otvira gdo nato pujde?
no konečně, já jdu. kdo další?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj a bude to otevřený? Koukal jsem na stránkách Babylonu a nic tam nepíšou
Ahoj, taky se těším až otevřou.A bude nějaké omezení?
Ahoj, ověřoval jsem otevírací dobu. Zatím mají zavřeno, 14.12. bude rozhodnuto, zda bude otevřeno letos nebo až příští rok.
Jasně budou otevírat sauny kvůli deseti nadržencům :D :D :D :D Jestli otevřou v lednu tak to bude zázrak.
Dobrej vise zda je otevřeno v Babylonu ? (upraveno)
Nemá někdo nějaký nápad kam jít jinam? Nebo když jednoho dne zavřou Babylon tak přijdeme o veškerou tu zábavu co tam byla? Není to škoda? Nevím jak vám, ale mě už ta atmosféra co tam byla celkem chybí.
Nevíte někdo s inside informacemi, jak to bude od 28. do 31.12.? Vím, že v minulosti občas wellnes zavřeli jen pro hotelové hosty. Rád bych tam s kamarádkou zajel a na jejich web se moc spoléhat nedá.
Zatím je zavřeno úplně, snad příští týden se bude vědět
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aj 8.01.2021 se otvira,😢.gdo ma doma spolecnu saunu?
Ahoj. Nevíte zda se welness otevře hned v pondělí? Nebo jak to plánuji?
Mají už welnes otevřeno? Byl jste někdo? Fungují všechny sauny?
Od pondělí otevřeno, půjde někdo v pátek na poslední dvě hodinky?
Na stránkách Hotelu Babylon jsme se dočetli datum otevření 14.6. 2021. Nepůjde s námi 17.6. 2021 od 10:00hod. BI pár nebo holčina na pohodový relax ??? Bereme pouze sportovce, nekuřáky do 45 let. Děkujeme za Váš čas. *114*
Ahoj, tak kdo se chystá hned zítra odpoledne?
Ahoj já😁 sem zvedav poprvé jsou tam i ženy?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Včera sem tam byl odpoledne a málo lidí teda musím říct čekal jsem víc ještě zkusím Sobotu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, plánuje někdo zítra zajít do wellness?
Venku přes 30stupňů, kdo by tam chodil.
Vyhoň si ho doma.
Je někdo ve wellnesu????? Zašla bych 💯
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Takže welness Babylon jede bez omezení všechny sauny pušteny? Děkuji za info.
Ahoj, chystám se v sobotu večer???
Nechystá se někdo teď do wellnes?
Ahoj, dnes večer někdo na návštěvu wellness???
Chystám se tenhle víkend. Pořád máš chuť se zrelaxovat? :)
někdo do babylu dnes od 17:30? podniknu cokoliv. Domluva kdyžtak do zpráv díky.
(upraveno)
Ahoj, půjde někdo v úterý nebo ve středu v 10:00h dopoledne? Diky
To bychom se tam mohli potkat ;) Taky se o víkendu chystám. Dejte vědět, kdy je ten správný čas
My v sobotu po 10,00. Uvidíme, co uvidíme. *119*
Nekdo dnes dopoledne na wellness?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pane, nepíše se náhodou s sebou? Když už prudění, tak se správnou gramatikou😉
Jako myslíte, že se přidá někdo z hygieny, města, policie, živnostáku, finančáku, sociálky? To bude pořádnej grupáč. Hlavně aby dali předem vědět, až tam půjdou, abychom to zase nepropásli :).
Ahoj někdo zítra do welness bud odpoledne nebo večer? (upraveno)
Kdo půjde v pondělí dopoledne od 10:00 hod.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V pátek někdo mladší ? nejspíš půjdeme s kamarádkou :)
Ahoj a v kolik hodin chcete jít ?? Přidal bych se...:)
Já v pátek nejspíš jdu. V kolik jdete vy?
Večer na poslední dvě hodiny? Napiš
Ahoj, mají dnes normálně otevřeno do 21. 00? A nevíte zda jsou spuštěny všechny sauny? Děkuji za informace.
někdo mladší, ale hlavně normalní tento víkend ? idealně do 35 let :))
Pujde dnes nekdo navecer? Treba od 7?
Ahoj, 31.7. pojedu z Děčína do Babylonu. Přidá se někdo? Případně nějaká slečna/pár v Liberci? Ať nechodím sám na ovoce*1**24* Napiš do SZ :) Rad poslu foto :)
Jde zítra nějaký par, nebo slečna ?
Nekdo do Babylonu dnes od 19 hodin?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, premyslime, ze si zajdeme s manželkou. Jak to tam funguje? Kam jít? To nás nevyvedou, když budeme mít “intimní moment”? Kdyby se nějaký par přidal, zatím bez výměny, asi by to bylo hezké zpestření...
Ahoj, rozhodně si nepředstavujte orgie všude kam dohlédnete (od toho jsou jiné kluby *4*) Je to klasické wellness s "civilisty". Pro relaxaci jsou tam 3 komnaty s velkou matrací (z toho 2 uzamykatelné) a pak jsou tam další možnosti, kde se dá být trochu méně na očích. Každopádně když budete zlobit příliš okatě, *13* tak vás pravděpodobně vyvedou*1*.
Jde někdo i dnes?😜 kolem 19-20?
Který pár nebo žena by šli zítra večer na wellnes *9**4*
Ahoj, rádi bychom se ženou zašli do Babylonu. V které dny to tam žije (páry, ženy) a ve kterou dobu (dopoledne, odpoledne, večer)? děkuji
Nejlépe v pátek a v sobotu nebo neděli večer od 19:00 přijď ji ukázat dnes večer budu tam nevím kolik tam teď chodí lidi.
Dnes nekdo na wellness kolem 18-19h
jo bejvali casi pred covidem divoky ou
Jak moc to tam teď aktuálně o víkendech večer žije? Chodí hodně lidí nebo je to mrtvé? A děje se tam něco *75* ?
Kdo budete dnes večer a líbila by se Vám tam příjemná společnost ? Napište. (upraveno)
Ahoj, nevíte, zda je dnes omezený vstup? Chtěli bychom navečer zajít, ale dříve bylo pondělí vyhrazeno pouze pro ženy myslím do 6 nebo 7
V pátek večer pár pro pár v Babylonu se sejít a udělat si dobře třeba potom i někde jinde.
V patek se vracim z dovolene a rad bych si to horko jeste protahnul, tak kdyz by se zadarilo, a ono se zadari :D, tak v patek na sedmou bych dorazil. Prida se nekdo? Žena, par, muz?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj to bychom se tam mohli potkat zítra večer budeme tam také.
Nepokeca nekdo v pondeli od cca 16h ve wellnessu? Jsem BI a otevreny vsemu a nicemu. Jen kdyz budou oboustranne sympatie ;)
Příspěvek byl smazán.
Ahoj čtvrtek nebo pátek na poslední dvě hodinky?
Dnes jdu do wellness... budu tam cca od jedné.
My pujdem cca ve 14.00 dnes :-)
Pujde nekdo v sobotu 4.9. v podvecernich hodinach?
Děkuji páru co byl dnes kolem sedmé v konírně. Jste úžasný!
Co se delo v konirne ... tam je to vzdy mrtve ...
A ty jsi prosím kdo?My tam dnes byli,tak nás zajímá jestli to patří nám.
Dnes od 16.30 jdeme do wwllness si hezky uzit. Prida se nekdo ?
Přidal bych se někdy příště napište mi sz
Tento víkend jsem v Babylonu, otevřen povyražení s ženami a páry.
A co dnes k večeru ,nezajde někdo povyrazit?
Rádi bychom vyrazili do sauny ve večerních hodinách a rádi bychom se tam seznámili s někým sympatickým.Můžete napsat do zprávy jak a kde to tam je hezké a kde lze někoho potkat?
V neděli má pršet 😇, kdo po poledni má zájem o setkání s párem v Amorkách? *4**18*K
Kdo jste byl v poslední době - co se stalo, že z amorek zmizely klíče na zamykání uvnitř? Je to záměr wellnessu, nebo je nějaký blbý honič odlámal, aby se pak mohl dobývat na páry vevnitř? A je to dočasný, nebo trvalý stav, nevíte někdo?
Kdo půjde zítra do wellness dopoledne?
No už je to delší dobu.Ony zmizely i ty cedulky u dveří s informací,že se jedná o Amorovi komnaty.
Oficiálně jsou to teď volně přístupné odpočívárny.Vypadá to na trvalou změnu.M
To je tedy špatná zpráva. Jediné místo, kde je od těch blbečků trochu soukromí, když se zrovna nechceš ukazovat.
Také nás to překvapilo. Mimochodem jsme v Babylonu do neděle a ráda bych se potkala s nějakou ženou podobného věku a postavy :) Případně pár?
Rada bych videla partera jak nekoho kouri ve virivce. Najde se nekdo?
Kdy půjdete? Rád bych se nechal nebo aspoň kouknul?
Kdo půjde dnes dopoledne až otevřou.
Ahoj všem veselým a akčním párům, navrhujeme společné řádění tento pátek 17.9. 12:00-14:00 ve wellness Babáč. Úchyláci a honiči dejte si pohov, o vás opravdu nestojíme. Do wellness zajdeme se sympatickým párem po vzájemné domluvě přes chat a jedině za podmínky schůzky před vstupem do wellness. Dovnitř pouze společně. Již máme zkušenosti ze schůzek domluvených uvnitř wellness. Z páru se vždy vyklubal uchyl bez drahé polovičky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes jsem tam byl mezi 13-15h a provoz je standardni jako vzdycky. Bez plavek. To byli spis nejaky exoti :D
Ahoj, není tu prima pár co jsme se potkali u automatu na vodu. Vy láhev šampaňského a z Vrchlabí??? Budeme rádi když se ozvete.
no ahooj..taky zdravíme..Hradečáky,,,,,???*4**4*
Chodí někdo na poslední dvě hodiny? Holka kluk pár?
Ahoj chodime sle jen nedele nebo patek
A co tenhle pátek? Půjdete?????.
v kterou dobu je to tam nejlepší? A bez plavek všude, nebo jen ve vyhrazených zonách.
Ve wellnessu vsude bez. Nejlepsi je patek vecer
pojedeme s ženou pracovně do LBC a tak to naplánuji na pátek, ale ještě nevím, jestli tento, nebo až ten další. Ještě, proč je pátek nejlepší?
Ahoj to ,že je pátek nejlepší je jistě hloupost.Vždy jen záleží na osazenstvu jaké se tm sejde.Nejlepší asi dle nás je Sobota a Neděle,ale také jak kdy prostě jak do hospody někdy super někdy banda honičů
Hloupej jsi ledatak ty. Je videt ze si honis jen doma u PC. Patky tam byva nejvic lidi a nejvic to zije.
Byli jsme tam tuto sobotu a musím říct, že zatím tam bylo nejvíce lidí co jsem kdy viděl.
No hlupák to tedy pár na úrovni 👌
Kdo se přidá dnes odpoledne cca od 16 hodin?
Dobrý den všem,

přátelé nahoty a požitku, máme malý dotaz. Vzhledem k šikaně některých pravověrných fanatiků cé devatenáctky a celé této šaškárny, se normálně racionálně obracíme na vás, kteří jste v posledních dnech byli v tomto zařízení .. musí mít člověk hadr na hubě u pokladny a předkládat nějaké dokumentarium že není podčlověk, ale řádný občan svazu Bigpharmatické unie.

Musí se tam člověk takto ponižovat, aby se mohl zapotit nahý se svými druhy v komnatách neřestí? Děkujeme za případnou fundovanou odpověď. *52* Rádi když tak pujdeme.
Byli jsme naposledy minulý týden, možná půjdeme dnes. Po celém Babylonu se pohybujeme bez roušky. Nestalo se nám ze ji po nás někdo vyžadoval. Zařízení kde toto vyžadují ze zásady nenavštěvujeme.
My jsme testy sice měli,ale nikdo je vidět nechtěl.A roušky jsme neměli ani tam v nich nikoho neviděli.M
Hadr na hubě u pokladny,tak hrozné. Zkuste si představit,že se musíte na pracovišti pravidelně oblékat do ochraného covid obleku a trávit v něm část pracovní doby.
...je to bohužel smutný, ale některým individuim s chorym mozkem nemá cenu cokoliv vysvětlovat, natož po nich chtít, aby si zkusili něco představit... Na to totiž nemají mozkovou kapacitu. Ono jim totiž evidentně nedochází, že člověk s "hadrem" na hubě nikoho neohrožuje, ale oni bez "hadru" na hubě, v případě jejich nakažení, ohrožují všechny ostatní. Solidarita a ohleduplnost vůči ostatním je pro ně neznámý pojem, ale v individualismu a bezohlednosti jsou mistři. Aby je chudinky náhodou neubylo, kdyby měli mít na hubě "hadr", že... Zkrátka, nejhorší je srážka s blbcem a je smutný, že v naší společnosti je jich takových bohužel výrazná většina...
Rádi bychom příští týden navštívili wellnes a s někým, nejlépe mladším mužem sdíleli nahotu. Více asi v našem inzerátu
Ahoj :) pujde dnes nekdo odpoledne/podvecer? Rad pokecam :)
Chceme také navštívit saunu a rádi bychom byli šmírováni.
stačí napsat kdy pujdete rád se kouknu.p
Ahoj všem dnes večer jdeme s partnerkou do Babylonu... Máme zájem o pár a těšíme se jak zazlobime... Na koho se můžeme těšit?
Dnes někdo do wellnes? Trochu zarelaxovat.
Kdyby se nekdo chystal dnes mezi 14.-15.,tak napiste zpravu. Rad pokecam. Ale potichu, at nerusime ty, co odpocivaji :)
Tak tohle se povedlo :) ozvete se :) nemůžu vas najit:)
Jen takový dotaz. Zmiňuje se tu v příspěvcích "konírna" a "pod hvězdami"
Co je to za místnosti?
Zajdi se tam podívat a pochopíš :) Konírna je relaxační místnost s lehátky, po schodech dolů a místnost pod hvězdami je kulatá místnost naproti Amorových komnat.
konecne tam taky dali bytelna dřevěna lehatka jde tam ted vse super
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo půjde v sobotu večer do babylonu přidal bych se
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, chci jít v sobotu na poslední tři hodiny.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je tu někdo Kdo byl v sobotu na poslední dvě hodinky?
Bylo to tam pěkné dost lidí *9*
Ahoj jsem z MB a do welnes do Babylonu jezdím tak by nebyl problém vás vyzvednout a dovést tam i zpět. Jak byste si to představovali? Napiš rád se domluvím
Ahoj, chceme se vydat do Babylonu a také si trochu užít erotiky, jestli je to vůbec reálné.... Jak to tam vlastně chodí? Poradíte někdo, prosíme, popř. předáte zkušenosti? Klidně do zprávy, děkujeme. (upraveno)
Ahoj erotika je tam realna zalezi jak si prpustite prip honice divaky je tam mozno i soukromi
Zdravím,proč raději neuvažujete o návštěvě nějakého sw. wellness clubu,které jsou k tomu určené? V Babylonu to provozní řád neumožňuje,ale jak je zde psáno,možné je lecos.
Ale notak, ve Babylonu JSOU právě prostory k tomu určené. Viz Amorovy komnaty 😉
Ty Amorovi komnaty už nejsou takto označeny a ani se už nedají zamykat.Oficiálně jsou to nyní odpočívárny.Ale to neznamená,že tam ten sex neprovozujeme.
Já jen,že návštěvní řád má několik bodů a v jednom se doslovně píše,že návštěvníci se mají chovat slušně a mravně.Zároveň se upozorňuje,že při nedodržení může být návštěvník wellness vykázán,bez nároků na vrácení vstupného.Přijde mi tudíž praktičtější za účelem erotiky navštívit wellness sw.club.
Jestli Ti to vadí, tak raději jezdi jinam.
Pár s párem zítra Sobota do Babylonu napište
Ahoj, budeme o víkendu v Liberci a napadlo nás zkusit tam zajít, stojí to za to?*4*
Dnes odpokedne pujdem. Prida se nekdo ??
V kolik jdete? Já dnes půjdu okolo 15h
Rádi napište telefon zavolame vám
Tak sobota večer v Babylonu byla moc hezká. Nějaké to mazlení ve vířivce, v saně i páře. Rychlovka v konírně, trochu delší v páře. A nejdelší v solné jeskyni. Škoda, že poblíž nebyl nějaký podobný pár...
Ahoj planuje dnes nekdo welness? V průběhu dne nebo posledni 2h?Kdyz tak pisnete diky ahoj 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, někdo kdo by zašel teď kdykoliv :) Preferuji Gaye, ale nebráním se ničemu :)
Ahoj, je to různý, pátek a sobota večer jsou tam i různý lidi z hotelu. Podle mě chodí cíleně na "nenápadný" hrátky, dost lidi v týdnu a to klidně i dopoledne. Pokud se pletu tak mě opravte 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Škoda, že mají zavřeno, co? :-)))
Tak ještě zavřel nemají, zavírá se až 21.11.2021. Ale na takovýho blba reagovat možná ani nemá smysl a je to jenom nějakej bonzáckéj I chudáček.
Ahoj, který pohodový pár půjde zítra 12.11.2021 od 10:00 hod na těžký relax s vyklidněným párem??? Wellness bez návštěvníků je nuda *22**4**243* K&M
Sorry za mystifikaci. Máš pravdu. Ví se, proč mají zavřeno z technických duvodu? Zase jim tam neco spadlo?
Vůbec netuším, ale dnes tam půjdeme tak se zeptám .
Ahoj, včera jsme se zeptali důvod uzavření.V prostorách afrikány je prasklà voda a bude se opravovat, musí rozebrat podlahu, odhad doby opravy je cca týden až 14 dnů.
Až dva týdny? Jina díky za info...
Nejaky sportak dnes od 17.30 do wellness ??
Chceme jit s manželkou v sobotu,budeme vikend v Liberci
Tak oficiálně je od 22.11.-26.11.2021 zavřeno právě koukám ne cesuli .
Chceme jít s manželkou zítra odpoledne. Nějaký pár s námi? Pište do zpráv....
Právě přicházíme... bude to velké... těšíme se na zdobení ve vyrivce *4*
takže nakonec to bude jen na par dni, ne na dva týdny. To je fajn :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
LBCPetr69: Nevím, jak ty, ale já se naučil číst v první třídě. Ve dvaceti je to u tebe dobrý výkon!
Nevím jestli je to známo ale Babylon opět funguje.
Ahoj. A nevíte, jak moc tam žerou kastování na očkované a testované a ty, kteří toto nepodstupují? Díky za info...
Sobota po 20h. Já 41bi ona 36bi přírodní klín hledáme starší
Bi pár.
Dnes informace ,že oprava má končit v pátek. Od soboty normálně otevřeno. Raději teda v pátek ještě ověřit zda to tak je.
škoda že nehledáte staršího BI šel bych s váma
Ahoj,časem moje kámoška bude chtít 3ku jak vypadáš a odkud jsi??Taky by jsme rádi vyrazili na swingers,máš auto?
napiš do vzkazu ..................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zámečník, Půta a Šolc se brzy budou zodpovídat za bordel v Babylonu veřejně v médiích, vy si laskavě berte sebou občanky i dolů. Opětovně nahlášeno na PČR a hygieně.
Léky ti nezabírají?Zajdi si pro silnější tabletky.

OverenyPolicista: Co se ti tam tak stalo, že máš potřebu tohle dělat? Tolik energie vynaložit na mstu není jen tak... (upraveno)
Ahoj, budeme o víkendu v Liberci a napadlo nás zkusit tam zajít, stojí to za to?*4*
Ahoj, já tam byl s milenkou na podzim a jen samy honic. Ted tam jedeme mezi svátky, trochu si odpočinout.
My jdeme ted v pondeli hned v 10h tak to tam snad moc honicu nebude..mozna tam nebude vubec nikdo😁
Ahoj. bohužel musím potvrdit. Nevíce jejich drzost roste a jsou tam víceméně pořád. Dříve měl člověk klid na relax aspoň když šel ve všední den brzo. To už neplatí. Pořád pendlujou - konírna, vířivka, hvězdy, solná, relax a čekají, jestli náhodou někde nezačne akce. Člověk není minutu sám. Pod hvězdama jsme leželi a kecali, honič vlezl, dostal vyhazov, otočil se a zavřel dveře - zevnitř. Během minuty se objevil zpoza rohu jeho hnusnej ksicht. Byl asi tak sekudu od toho, že sem mu ho rozkopl. Příště to udělám. Navíc když jsme byli naposledy, tak se amorovky nedaly zamknout, takže předpokládám, že budou obrážet i ty. Škoda. Takový to bylo pěkný wellness s možným bonusem. (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Letos tomu bylo 15let, co tam jezdíme a toto je záležitost posledních cca 5ti let a to ještě v rozumné míře. Je tím "proslavenej" bohužel mezi pár degenerátama bez ženský.
Trošku tě vyjedu z míry. Většina páru právě samotné chlapy vyhledává. Ne jednou mě žena z páru začala hladit pod vodou a skončilo to trojkou. Když se dalo zamykat tak schválně nechaly odemčeno atd. Ale máte pravdu. Někteří samotní chlapy už to přehání. Ne by mělo být ne.
Já byl s partnerkou včera večer. Byly jsme tam 3 páry a jeden faaakt otravny honic. Náš viděl ve virivce, tak šup na minutu do virivky, pak šel mladší pár do sauny, on to zpozoroval, tak šup za nima. Prostě tam zmatene pobíhal a kam šel nějaký pár, tak on hned za nimi. My jezdíme s partnerkou odpočívat, relaxovat. Ano, včera jsme měli skvělý sex ve světelné terapii. Ale nikoho dalšího k tomu nepotřebujeme. Dnes večer jdeme znovu, tak jsem zvědav kolik jich bude zase zmateně pobíhat.
nojo no..je to tam jeden kokot vedle druhýho*24**24*
Ano, to je přeně ono. Drzejší kusy si začnou "nenápadně" mastit, jestli náhodou to nebude jako v pornu a nedostanou čuchnout. Jenže co s nima? Nahlásit, tak je to slovo proti slovu. Akce pro páry a ženy, s tím nebude provozovatel souhlasit, protože je to pořád hotelovej wellness a choděj tam sportovci z klubů kolem i lidi z hotelu. Jedině ty kryply utopit, nebo tam prostě nechodit. Já byl pořád nalomenej, ale právě po poslední návštěvě, kdy to vypadalo přesně tak, jak popisuješ, budeme chodit jinam. (upraveno)
Tak určitě. Pleteš si fantazii a realitu. Netvrdím, že tam některé páry nedají čuchnout, to asi jo a bohužel pak to vypadá tak, jak to vypadá, ale rozhodně to není "většina" a větu začínající "Ne jednou" považuju komplet za výplod tvé masturbační fantazie.
Najdi si ženskou (nebo aspoň zaplať).
Přehánení není v "ne by mělo být ne", pleteš si zařizení. Ale v míře dolejzavosti a drzosti. (upraveno)
No byl jsem s pritelky ni nejsem lakomy ale i se lekla dedek mel tak 80 rikala kdyby usel nechala by se osahat klido atak
Ty vole lidi, co tu píšete za sračky? Chodí tam minimum lidí. Většinou to tam probíhá stylem starší otloustlý pár naloženej ve vířivce a čumí, kdo projde kolem, že by ho jako přivzali do svých imaginárních hrátek. Samozřejmě nikdo se k nim do vířivky nepřidá, protože už tak voda z vířivky přetéká, když jsou tam naložení dva těžkotonážníci. Hádáte správně, nikdo o ně nejeví zájem, ani ti vyfantazírovaní honiči. Normální lidi většinou chodí tam úplně dozadu, jak jsou dvě soukromé sauny s vlastním bazénkem a tam se v klidu vysaunujou. Uričtě tam spíš narazíte na nějaký tlusťochy s věkovým průměrem 200 let než na nějakého honiče, co by tam poletoval. Lidi proberte se.
Ahoj, nepujde dnes nekdo do wellness dopoledne?
Ahoj, potvrďtemi. Čtu tady, že amorovky se již nedají zamykat? Je to pravda?
Ano nedají ale když zavřeš dveře tak ti tam nikdo nepujde alespoň mě se to ještě nestalo
Ahoj všichni přátelé relaxu a erotiky. Z naší osobní zkušenosti můžeme konstatovat, že jsme doposud v Babylonu žádné obtěžující jednání ze strany mužů nezaznamenali. Jezdíme do Babylonu cca 1x za dva měsíce vždy od 10:00 hod. , v páru nebo ve třech, a vždy jsme si užili pohodový odpočinek. Přejeme i ostatním návštěvníkům stejnou zkušenost a držíme palce k novým vzrušujícím zážitkům*114* K&M
Babylon je vždycky v pohodě, musí se chodit do zádu, tam je soukromí dost a lidí o tom tam vzadu kolikrát ani nevědí.. Třeba konírna je super..
Dnes tam se slečnou budu mezi 19 až 21 hod kdyby se nějaká slečna nebo pár chtěl přidat*4*
Tento týden poslední dvě hodinky? Ideálně mladý Bi pár?
Kdo půjde tento týden v pátek večer *39**9*
Jak je to se vstupem, chteji covid pasy nebo nekontroluji?
Ahoj jdeme dnes budeme ve virivce
Rádi bychom navštívili toto wellness a při té příležitosti se seznámili s někým kdo nás provede.
Rádi Vás provedeme napište zprávu
Ahoj, pár nebo žena na pokec ve wellness, zítra kolem poledne?
Ahoj jde dneska naky pár nebo ženy do wellnessu?? navečer??
Zdravíme.. rádi bychom navštívili Babylón a užili si příjemný welness se vším všudy 😊,jen nevíme kdy je ideální doba. Je lepší všední den nebo raději víkend?
Buď se domluvit nebo pátek sobota večer, ale jakkdy...
Ahoj všem, bude dnes nějaký pohodový PÁR ve wellness? Rádi se potkáme...
Ahoj, dnes po obědě/odpoledne na dvě hoďky relaxu? Sympatický pár/slečna. Napiš do SZ :)
Ahoj, gdo prijde na valentina na relax,piste do sz.
Nejde někdo zítra nebo ve čtvrtek dopoledne.

Ahoj kdo bude zítra odpoledne (cvrtek) v Babylonu? Pár nebo žena? Diky
Ahoj všem dnes půkdeme do BABYLONU najde se pár co půjde s námi muži ne sorry
Par co bude dnes v Babylonu kolem 5.? Ja sport. Sympatak na vzajemnou provokaci B-)
Hledáme společníka na sdílení nahoty a možná i něco více.Jsme manželský pár středních let.
Mam zajem..jsem od Mlade Boleslavi,,,,,,,,,,,,,,
ahoj,jdu dnes,přidáte se?Rád vás poznám
Ty hele, všiml jsem si, že Babylon je veřejně wellness. Není to trochu riskantní lákat ty druhé na erotické prožitky v podnikání někoho jiného, které navíc slouží k jinému záměru? Jen se ptám. Víte já fotím a kolem vlastnických a duševních práv je tolik papírovaček a opatrnosti a tady se operuje s firmou někoho jiného pro erotické prožitky..no nevím, jen aby si vás neodchytl majitel :-))))
Jde někdo teď do welness? Nebo tam budu sama? Pište sz
Snad budete mít klidněji. Dnes, diky prázdninám docela narváno. Ale v komnatách i pod hvězdnou oblohou bylo volno a krasně. Ano, sice nás s přitelkyní občas někdo "nechtíc"vyrušil ale stálo to za to. A dveře v komnatách opravdu nejsou zamykat.
Co zítra poslední dvě hodinky? Pár, jednotlivci?....
ahoj dnes večer se tam chystám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo by šel v úterý dopoledne nějaké setkání se zábavou *4*
Moje jde s dětmi právě teď.....
Kdo tu budete zítra večer nebo v sobotu přes den? Uvítáme společnost! *87*
Někdo dneska večer? po 8? :) na nějaký pokec na wellness :)
V pátek budeme s kámošem v Babylonu, cca 16-22h. Rádi se potkáme s ženami a páry. Jsme oba 32, hetero, inteligentní příznivci relaxu a erotiky. Kdo by nás chtěl poznat, SZ. (upraveno)
Nepůjde dnes dopoledne někdo se ohřát.
Ja dnes jdu na wellness kolem 18h
Pátek ne o sobota na poslední dvě hodiny? Třeba pár co se předvede nebo samotná slečna či mladík co třeba vykouří a nechají na sebe sáhnout? V mastaly či sklepení?
Ty jsi hroznej vopruzák ty vole*22*
Ahoj Turnováci ,zdravím z okolí .Jdete se dnes trochu ohřát? Nedáte pokec v Babyloně?
Ahoj atraktivni TV devka rada ve virivce uspokoji pany i damy.
Jde dnes Bi muž na welness BabylónLiberec
ahoj,dnes jdu,kolem 19 hodiny............................
Středa - Čtvrtek někdo? k večeru?
Zítra budeme s kámošem v Babylonu, cca 14-22h. Rádi se potkáme s ženami a páry. Jsme oba 32, hetero, inteligentní příznivci relaxu a erotiky. Kdo by nás chtěl poznat, SZ
Dnes 8.3. někdo kolem 10:30-11 na wellness.?
Bude dnes od 18 hodin nějaký pár jdeme s pritelkyni
Jde někdo ve středu dopoledne?
Někdo dnes k nám od 17.00 do wellness
Milerad, muzu Vas zachcat ve vyrivce?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak zechcat, preklep, pane Komensky 👆
Šel by někdo dnes na poslední dvě hodiny Bi muž
Jo prijdu te zechcat a muzes zase domu k mamince
Jednou jsem tam byl. Pochopil jsem ale, že samotní muži jsou pro ostatní jen honiči, úchyláci apod. To nemám za potřebí.
Ten názor nemám, ale je pravda, žře na některých SW solo chlapi, co neseženou ženu na sex se chodí koukat na píchající a honí. Tak asi proto je to takový názor.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo tu budete zítra večer nebo v sobotu přes den? Uvítáme společnost! *87*
Pujde dnea nekdo kolem 3. Ja symp. sport.
Někdo v úterý 29.3. dopoledne.?
Uvazujeme z manzelkou že by jsme zitra zajeli do Babylonu si pořadne prohrat kosti, a klidne se nebranime kdyby nas u toho pozoroval nejaky sym. muz na urovni .. Ale otazka zni, byvají stredy k veceru plne nebo je to pres tyden volnejsi uplne se nechceme mackat ve vyrivce hlava na hlave apod...uz jsme tam hodne dlouho nebyli, tak nevíme jak to ted funguje...dik za info
wellness-boy
wellness-boy před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dobrý večer, my s manželem také uvažujeme chceme se podívat, chceme se odreagovat
a třeba se i seznámit s příjemnými muži, případně
manželovi seznámení společnost jiných můžu vadit nebude
Kdy pojedete? Rad Vás poznám.
Někdo příští týden do B na relax? S párem. Po vzájemných sympatiích třeba společný odpočinek?
ahoj rád s váma zajdu pokud byste chtěli
Možná by nebylo špatný udělat v pátek rozlučku s letošní zimou 💥💫... Naposled se pořádně prohřát.
Ahoj ráda s vámi zajdu. Který den?
Jde někdo ve středu dopoledne?
Co čtvrtek kolem třetí? Půjde někdo?
Tento víkend se chystáme dorazit.. Ccaa sobota okolo 19:00

Nějaký zajímavý pár. Čumily neberem..těch tam je vždycky dost:))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pár nebo žena příští týden na wellness dopoledne?
Ahoj, jen taková "technická". Nikde ve vláknech jsem to nenašel, ani na webu, jen nějaké staré dva odkazy na blesk.cz
Kam se tam dá "zalézt, schovat" na sex? Prý jakési amorovy komnaty, o kterých jsme nevěděli, když jsme tam byli. Kde se mají nacházet? Popřípadě kam se dá zalézt, abychom nerušili ostatní návštěvníky? Máme v plánu jet se spřáteleným párem na víkend v květnu a navečer se jít odreagovat. Je to tam večer takové "morálně volnější"? Díky za odpovědi a omlouvám se za narušení vlákna *4*
Je to ve welness, naproti fitka, ne v akváči. Jsou tam tři místnosti s "postelí", vlevo od vířivky a hromada různých tmavých zákoutí a místnůstek různě v tom areálu.
jojo, vím že ne v akváči, myslel jsem wellness. A ty místnosti jsou zamykatelný, nebo tam může při akci kdokoliv vpadnout?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
predloni to jeste zamknout slo :o
Ahoj, tak co? Nechystá se dnes v sobotu někdo? Uvažujem o návštěvě.
Hodnocení večera.... lidí tak akorát. Po 8 večer je skoro na všech místech tolerovaný sex. My jsme viděli páry v bylinkové sauně, ve výřivce a v konírně, kde máme i první zkušenost, kdy si při pozorání mé ženy pár honičů uspokojovalo. Nijak vlezlý nikdo nebyl.
Ahoj sme pár ,chtěli jsme zeptat takto to tam vypadá každou sobotu po 20 hodině a nebo to byla náhoda.Radi také vyrazíme.
Ahoj, do zpráv se nám ozvalo pár lidí co tam včera byli a prý tam standartně tolik sexuchtivých není. Je možné, že to byla jen řetězová reakce. My když viděli užívat si někoho cizího, tak jsme měli chuť také, ale snažili jsme se být diskrétnější a zalézt si stranou.
Jdeme teď od 16.00 tak uvidíme kolik kecalu zas nedorazí.
Ja tam byl, moc lidí nebylo. 30znaků
Já bych rád získal kontakt na roztomilou slečnu s brýlemi, se kterou jsem si povídal ve výřivce v pátek večer. Prý se tam ukázali s přítelem i v sobotu. Mladá, sympatická, krásná 🤣🤣
Nenašel by dnes pár nebo žena v 19:00 na prohřátí těl?
Někdo solidní dnes večer okolo 18.00 do wellness ?
škoda my můžeme až zítra kdyby nějaký pár šel
Ahoj, chystáme se dneska do Babylonu, přidá se nějaký pár?
Také rádi půjdeme pokud se nějaký pár s námi domluví muži prosím nepsat nereagujeme rádi s párem popovidame i třeba více
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pár páry dnes s námi a jedním skvělým párem najde se nějaký pár Babylon dnes???,
wellness-boy
wellness-boy před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Píšeme par neba páry s píše chlap běs negramot
Pozvu zítra(pátek)Slečnu,paní,pár do wellnes od 18hod
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj a v kolik a chtěli byste se třeba nenápadně seznámit semnou?
Tak co dnes? Chystá se někdo? :)
Pár pro pár chystá se dnes někdo do Babylonu ???
Kdyby se tu náhodou objevil pár ze sobotního večera, s kterým jsme se potkali před zavíračkou pod hvězdami, klidně napište a třeba se ještě potkáme. :)
Dnes kolem 16:00 nějaký pár? Budeme tu s přítelem.
Bude tu dnes odpoledne a večer nějaký pár k nám, pro zpestření společných zážitků...? Těšíme se.
Ahoj, co zítra na poslední dvě hodinky bude plno ? *2**362**92*
Zašel bych zítra. Bývají pátky večer plné?
Přidá se k nám někdo do wellness pro zpestření zážitků...? *362* Chystáme se dnes večer a asi zítra od odpoledne.
Dnes od 18 hod nekdo k nam do wellness ??
budeme dnes ve wellness cca od 19 54a 52 blond (upraveno)
I my dnes dorazíme, po poledni a budeme asi do 22. Těšíme se na společnost *362*
Díky za fajn páteční a sobotní večerní wellnessovou společnost!
Pokud tu někdo z Vás je a budete chtít, napište do vzkazů...*114*
Dnes wellness někdo od 18? Dát relax a uvolnění.....
Od 18 je myšleno jako od 18:00
Ahoj, bude tu v pátek zítra večer cca od 19:00 někdo k nám do wellness? Těšíme se na společnost...
No my bychom šli ,alůe Ty jsi asi sám když se nechceš prokázat *3**3**3*
My jdeme tuto sobotu, na odpoledne a večer. Ale parťáky už s sebou máme.
Pár dnes s námi do Babylonu reálný najde se??,
Ahoj, někdo na poslední dvě hodiny???
Příští čtvrtek 26.5. po poledni se chystáme, přidá se nějaký pár?
Ahoj dnes pár pro nás najdeme 22.5.2022 wellness Babylon od cca 15 hodin až do večera??Najde se Pár nebo žena??Muži pohov nestojíme o samotného muže.
Ahoj. Najde se dnes 25.5.2022 od 19.00 nějaký pár nebo žena? *6* (upraveno)
Ahojte jdeme tento pátek s Manželkou když tam bude muž nebo mladý Kluk s pořádnou výbavou ona ti dá vjedět projeví zájem od 17.00
ahoj nějaký pár dnes pro pár pátek 27.5 2022 muži samotní pohov
Ahoj, chystáte se dnes někdo na wellness?
Ahoj chysta se dnes nekdo sympaticky odpoledne do welness..uvažujem z manželkou že by jsme tam dneska zajeli..?
v blbci hlavně pište na forum že tam budete..týká se to párú...akorát tam lákáte honiče..když už tak pište do seznamky...*4**4*
Ahoj, zítra dopoledne někdo na wellness?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Opět prudič,když závidíš tak sem ani nepiš, Jsi trapný
S kamarádem chceme zkusit poprvé Babylon, nějaká žena co by se přidala?
Jsem v Babylonu 😘😘😘😘😘😘docela nuda
Ahoj kdy zase půjdeš?...????? Třicet znaků...........
Čau, ještě jsem tam nikdy nebyl, jak to tam prosím tě chodí? Jsou jen nějaké dny a hodiny, co je to tam volnější? A stojí to vůbec za to, navštívit to tam? Díky za odpověď 😘
Caute. Chodíš často do Babylonu?
Ahoj všichni. Sobota 11.6 bych rád vyzkoušel Wellnes. Přidá se někdo případně i pozvu páč jsem tam nikdy nebyl
Ahojte deme teď s Manželkou příď za námi s velkou výbavou a ona se ti ozve
Ahoj, škoda když jste to psali tak jsem pracoval. V sobotu ????
Ahoj. 08.06 hodina 19.00 Będzie ktoś?
Par nebo žena zítra na poslední 2 hodinky?
Dnes někdo ? přemýšlíme, že by jsme vyšli s kamaradkou :)
Šli bychom kdyby Vy domluvíme se??
My půjdeme na poslední 2 hodiny
Kdy? Někdo tento týden, poslední dvě hodiny?
my taky uvazujeme ze by jsme zitra nebo ctvrtek odpoledne odpoledne zajeli prohrat kosti ...a.....
Půjdu dneska, potkám tam někoho?
Půjde někdo ve čtvrtek? Večer?
Ahoj, kdo tu budete v pátek večer cca od 19:00 a nebo v sobotu od odpoledne? Někdo k nám do wellness?
...tady se s honibrkama*49**49*roztrhnul pytel...asi*124**124*
Vcera jsem se tam vysral do vyrivky 👌
Kokot jsi na to dost velkej..!!!!!!*329**329**329**329**329**329*
Ahoj, jde dnes někdo mezi 19 -22h?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..ano plánujeme a hrozně se na tebe těšíme*3**3*
vosle*49**49**3**3**3**3*..až zas pujdeš určitě dej vědět
Příspěvek byl uživatelem smazán.
sorry omlouvam ...se...my se zname..vim..ja myslel že to je jinej...honir...hezky večer*24*
Ahoj všem dnes se s kamaradkou chystané trošku ohřát...máme chut zlobit.... tesime se na pary nebo na hezke muze... ale panove prosim soudnost..... budeme od 17.hod
Pujdeme dnes po 18 hodine, kdo pujde taky?
Chtěl jsem jít,ale půjdu až zítra k večeru.
Ahoj, jsme mladý pár. Který zítra (ve čtvrtek 7.7.) bude od 14.hodiny ve wellness v Babylonu. Rádi uvítáme - ideálně podobně mladý pár - na diskrétní a bezkontaktní hrátky v konírně. Budeme v jedné z kojí a budeme rádi když si prohraje ve vedlejší koji druhx pár, případně mladý kluk. V horní místnosti necháme nezamčeno - tak přijďte.
*13*
Ahoj, dnes budeme v Babylonu - kolem 14.hodiny.
Hledáme někoho mladého (ideálně pár), který by si lehnout vedle nás v konirne a vzájemně bychom se inspirovali. *13*
Ahoj, se kterým párem, popřípadě mužem jsme se dnes potkali v Babylonu ? Lehátka dole byly moc fajn.
Ahoj co teď relax v Babylonu? Budu tu dvě hodiny.
Ahoj , někdo na poslední dvě hodiny???

Někdo v úterý do wellness? ???
V Babylonunjsme již byli,ale dotaz.Co je konírna?
Místnost,do které se jde vzadu po schodech dolů.
Jak to tam vypadá? My zatím používali jen Amorky😊😊
Jsou tam tři boxy jako stání pro koně se dvěmi lehátky, tak se nechá pozorovat co se vedle děje nebo stát v uličce a sledovat
Tak za chvíli s buchtičkou vyrážíme na celej den.😍
V amorovych komnata už stejně musíte nechat odemceno.... protože tam již nejsou klíče:-)
Pánové, gentlemani, pár chlípných šikovných rukou na dnešní večer a chuť si pěkně zastříkat. Jsme na víkend v LBC počasí na hov*o a tak půjdeme na poslední dvě hodinky si zaprznit do Babylonu. Pokud se umíš přizpůsobit situaci a je chuť se na něčem společně podílet, tak doraž. Fajn by byly takové 3-4 šikovné páry rukou a stejný počet párů plných varlat pro mou ženu, pěkné 3ky prsa, blond, na rameni vytetovaný slunce. Neboj se oslovit*4* . Krásně a s chutí kouří a nemyslím tabák.

Pokud to čte tmavovlasý Kamil, (tetování bílého tygra) tak ses nám představil v červnu, tak *362* žena byla moc spokojená. Doraž chlape*114*.

Těšíme se na dnešní večer a dobrodružství v chlípné partě.
Děkujeme za ty milé zprávy do naší schránky, vypadá to dnes na pěkný večer plný požitků. Když vezmeme v potaz, že vždy poloviva jen fakt kecá a nikdy nedorazí tak i tak tam dnes bude v konírně rozhodně příjemná parta v akurátním počtu a plus tři páry. Těšíme se na večer a ještě jednou díky za milé zprávy.
Ahoj, dnes večer někdo do Babylonu? Já starší BI50tník, muž, žena nebo pár kde je on BI
Dnes počasí nic moc , tak co zajít do wellness si prohřát kosti a pokecat.Dnes k večeru..Budu rád za příjemný pár či ženu.Ja sympaťák. Prosím do zpráv
Zítra pujdu s pritelkyni okolo 17té hodiny. Bude nejaky mlady par k nam?
Dnes nebo zítra večer nějaký sympatický fajn pár na společná dobrodružství...??? *75*
Ahoj, plánuje dnes odpoledne jít nějaký další pár prohřát kosti?
My planujem ze mozna zajedem zitra odpoledne prohrat kosti..
Někdo dnes nebo zítra do Babylonu? Seznámit, pokecat...
Kdo tu dnes nebo zítra budete? Přidáte se někdo...? Napište!
Nešel by zítra pár/slečna? :) SZ.
Ahoj no uvažujeme s přítelkyní že půjdeme ale zase netušíme jak to bude když je to gay sauna? Má máme rádi sex s více muži no ale když jsem hetero v gay sauně? Sezení tam vůbec někoho kdo mi s ženou pomůže?? Haha díky za odpovědi
Jakou gay saunu myslis? Wellness je pro verejnost, muze tam prijit kdokoliv. Jde dnes nekdo odpoledne?
Ahoj, taky půjdeme. V kolik tam tak jdete? A potkáme se klasicky v konírně (meditace v maštali)?
Ahoj všichni. Jsem z Polska a plánuji dnes navštívit Wellness. Nejsem bisexuál, ale ráda poznám fajn pár, se kterým si to užijete :)
Co je to v konírně a kde to je?
My mame v planu dnes k večeru taky rekax v sauničkách.
Ahoj, nějaká nebo pár na hrátky ve středu odpoledne?
Kdyžtak sz, díky 😜
Prida se nekdo dneska vecer pred zavirackou?
Pánové a dámy, tady je to snůška uslintaných nadržených chudáků, co si nedokážou sehnat holku na šukání a myslí si, že se za tři stovky vstupného vetřou k nějaké dvojici, která na ně určitě čeká.
Zklidněte se, nevydávejte se tady na Amatérech za páry nebo dokonce za ženy a už to na nás páry ve wellness nezkoušejte.
Za Babylon klidnější a zábavnější!
Výborně a přesně řečeno,konečně někdo řekl pravdu o modrých
Proto už tam nikdy nepůjdu. Byl jsem tam jednou a rychle mi došlo že na samotné muže se kouká hned jak na exoty a otravný hmyz. Nikde není psáno že je to párová sauna. Pár dementú to zkazí všem. Ženu mám, jsem šlušný chlap, nikoho si nevšímám ,neobtěžuji ale chodím už jen do sauny v bazénu mezi chlapy a je klid. A nemusím koukat na ty otrávené ksichty .....
Ono tak to není, pokud nestalkuješ nějaký pár všude kam jde, tak solo chlap nikomu nevadí. Horší jsou ti, co jen obcházejí všechny kouty, nakukují do každého rohu a nebo se od páru nechtěj hnout ani na kousek. Pokud jsi v pohodě a chováš se normálně, nevěřím, že tam někdo kouká blbě. Alespoň takový pocit máme my z jednotlivců. Když se nám pozornost někoho jiného líbí, dáme to najevo, ale když odejdeme odněkud pryč, vadí nám že dotyčný je za náma do 2 minut zpátky.
A otázka pro pravidelné návštěvníky, jak to vypadá takhle v létě o víkendech a přes týden? Chodí do sauny hodně lidí? Nebo je tam relativně prázdno a všichni jsou spíš u vody?
Nám samotní muži nevadí.Já ženu rád ukazuji a ona není proti.Už se několikrát dala s cizím klukem i do řeči,nechali jsme je sledovat i víc než jen v sauně apod.,ale je to o sympatiích.Pokud dotyčnému dáme najevo,že nemáme zájem o seznámení a on za námi stále chodí kam se hneme,tak to je otravné.Rozhodně ovšem na muže v sauně neházíme otravné obličeje.
pravda a ksdyz neni na co koukat tak se vypotim v saune a domu a taky pohoda
Děkujeme za reakce. Domníváme se, že se tváříme zcela normálně a otrávené ksichty ve wellness nehážeme, pokud se tam samotní muži chovají normálně, jako by byli ve wellnes a ne v bordelu. Co nás prudí jsou ubožáci na Amatérech, co se vydávají za pár nebo dokonce za ženu. Několik konkrétních nicků bychom zde mohli uvést, ale dělat to nebudeme. Udělejte si úsudek sami. Loudí fotky, sjednávají si schůzky nebo setkání v konkrétní hodinu ve wellness. Jeden hajzl dokonce presentoval naše fotky za vlastní. Z tohoto důvodu již žádné fotky neposíláme ani nevěšíme do alba.
Domlouvání setkávání zde na amatérech je téměř mimo realitu, osvědčuje se nám náhodná seznámení přímo ve wellness, v kempech apod.
Tak to setkání na živo je lepší, protože hned zjistíte vzájemné sympatie, ještě před tím než si něco domluvíte. Taky nám nesedne každej na pokec a domluvit si něco zde a pak na živo zjistit, že to nepůjde je horší, tak to ani nějak extra nezkoušíme.
Plně souhlasíme s vaším komentářem, neboť máme úplně stejné zkušenosti, ba co víc- zřejmě jsme padli do spárů stejného hajzla, který z nás, po krátké době na Am, než jsme to zde poznali, taky vyloudil fotku a pak se nám vrátila z jiného "červeného" profilu!!! Je to prostě vše víc a víc na ho.... Jak tady na Am, tak bohužel (kvůli těm blbům za třista) i v tom Babylonu. Škoda, že tam nemají jen párové návštěvní hodiny, myslím, že už se to tu někde řešilo, že by o to zájem byl....
Dnes padla kosa na kámen, přátelé kvalitního sexu. Plešatý brýlatý uchyl nás tak dlouho otravoval okolo 11:00 hodíny, že jedné dvojici došla trpělivost a nechali ho vyvést ochrankou. Prima akce a děkuji personálu Babylonu za profesionální přístup.
Hodně zvláštní komentář. Někdo VÁS otravoval a jinému páru došla trpělivost a šel se za Vás být na recepci? Podle Vašich komentářů bych Vás tipoval jako sebevědomou dvojici, co se umí ozvat sama. Nebo jste tam byli všichni na jedné hromádce a mluvíte tedy za všechny? A mohu se zeptat, kdo ho prosím vyvedl? Ty drobné slečny? Tím neobhajuju úchyly, je to trapný a kdo má zkušenost, pozná ty trapáky na první pohled. Myslím si však, že kdybych byl férový, měli by vyvést i Vás. Je to wellness a ne bordel, jak sami zmiňujete a komentáře typu párové hodiny a podobně???? Zamyslete se lidi a jďěte na swingers. Je to wellness hotel ne welness bordel. Pokud si chcete užít sex ve wellness, zaplaťe si soukromé a nemusíte řešit čumili., Pravdou spíše bude, že chcete exhibovat nebo se předvádět či dokonce šukat s jinými páry. To zase může být nepříjené lidem, kteří jsem do za účelem, který si zaplatili. A komenty typu už se to tady řešilo proč nejsou hodiny pro páry?? Jako vážně si myslíte, že někoho zajímají příznivci serveru amatérů? Kolikrát jste si zde koupili pobyt nebo utratili zde nějaký vyšší obnos? Opravdu nejste cílovka a můžete být rádi, že to nikdo zvlášť nehrotí. To co je smysluplné je, že dnes mají volné hodiny pouze pro ženy, to dává logiku. Když už tu chcete šukat, tak si to trapně nevynucujte. A jestli jste opravdu zařídili vyvedení úchyla tak super, ale taky by to chtělo trochu sebereflexe.
Milej zlatej allforfune, rozmáhá se nám tady takový nešvar, pravděpodobně patříš do skupiny písálků a šiřitelů dezinformací. Přečti si pozorně můj komentář a nevkládej nám činnosti, které neděláme. Ani zmínka o tom, že tam jdeme provozovat sex, což by bylo mj. v rozporu s provozním řádem wellness. Vejdu s dívkou do wellness, sedneme (ne šukáme) si do bylinkové sauny a za 15 sekund tam vleze zmíněný úchyl a začne si před námi honit péro, tak to asi není normální. Důrazně jsem mu řekl ať vypadne a neleze za námi, tak dal pokoj. U té druhé dvojice byl asi oprsklejší, proto na něj poslala personál, my byli mezitím v zadní suché sauně, takže jsme se to dozvěděli následně od těch křehkých dívek a od toho páru (se kterým jsme nešukali). Zároveň nám sdělily, že si k tomu přizvaly ochranku, což je pochopitelné v jejich situaci. Jsou to brigádnice studentky.
Takže allforfune, jestli si budeš chtít jít zašukat do Babylonu, tak si bukni Akrikanu a je to v cajku.
PS: Pokud jsi ovšem ten plešatej brýlatej úchyl nebyl ty.
Ty jo, nechcete se bavit na příjemnější téma?
Úchyl sem, úchyl tam. Moje manželka například ráda provokuje muže, je větší úchyl ona, nebo takový muž co se dívá? *3*
Allforfune docela rozumně argumentoval. Nic ve zlým, ale tvoje původní zpráva "přátelé kvalitního sexu" nepřidává k nějaké důvěryhodnosti od někoho, kdo si tam naplánoval výlet za sexem.
Jo a Afrikana je super nápad na setkání.
Má někdo zkušenosti? Jak lze rezervovat a jakou kapacitu má?
Na webu píšou 1500 na 2 hodiny a max 12 osob. My tam byli na saunovým ceremoniálu.
Sezente si nějakýho skodovaka, na odborech se koupi lístek za 900 Kč.
ahoj co dnes nějaký pár šli by jsme radši tam..vidět a být viděn..páry only
Ahoj rád bych zaplatil na 2hodiny afrikanu pro 5parů.Stačí se domluvit na termínu.
Musím souhlasit a už jsem to tu psal. Kvůli tomu už jsme babylon víceméně odpískali. Chodili jsme tam hlavně do sauny, normální přítomnost kohokoliv kdekoliv nám nevadí a nemáme důvod dělat na kohokoliv kyselý ksichty. Chodíme tam snad 10let a postupně přitvrzuje a v poslední době to přesáhlo všechny meze, přesně, jak píšete - homoklády si to tam pletou s placenou gaysaunou či co a už několikrát se nám stalo, že nás honič stalkoval tak, že za náma pořád lezl, pak si sednul vedle nás v páře a začal si ho žmoulat, nebo sme seděli v konírně a meditovali, načež se nad předělem objevila hnusná bledá držka a čuměla, nebo si lehnul vedle do kóje a začal si ho hlasitě mastit, kokot. Vrchol byl teď nedávno, když sme kecali pod hvězdama, přišel honič, stoupnul si před matraci, začal čumět, pinďoura žmoulal v ruce. Tak sem mu řekl, ať vypadne, vrzly dveře a během 10ti sekund se objevila půlka jeho ksichtu za tou zástěnou dole a chyběla asi vteřina a fakt jsem mu vykopl zuby. A při další příležitosti to fakt udělám.
Asi nepomůže nic jiného, než tyhle dementy nechávat nekompromisně vyvést. Pokud se někde chce kouknout, ať se koukne, ale tohle je fakt přes všechny meze. Využít amorovy komnaty po tom, co zrušili klíče snad už ani nemáme odvahu.
Akorát mě překvapuje, že tam jsou už v 10 ráno. Bajvávali tam v exponovaných hodinách (pátek, sobota, poslední dv hodiny "za dvě stovky"), teď už tam jsou asi nonstop.
Škoda takovýho pěknýho místa :-/
Od 14 až 16.10. jedeme na wellnes do Harachova hotel Fit fun.nejede taky nahodou nejaky par nam podobny?
Babylon V týdnu poslední dvě hodinky? Pár nebo i kluk? Pokoukat pohonit....vim co znamemena ne....
Já mám pocit ze ale takto to tam vypadá od začátku.. chodí tam různí milenci honici a další kdo chce klid a relax jde jibam
Přesně z těchto důvodů, jsme se ženou přestali navštěvovat Aquapalace v Praze i Babylon v Liberci. Prostě děs. Jo, když to byl diskrétní a sympatický týpek s velkým “wocasem”, tak to ženě úplně nevadilo. Trochu provokovala, mrkla se na erekci a když byl v dostatečné vzdálenosti, tak se klidně i podívala, jak si dotyčný pohraje, ale nesměl se dostat do kontaktní vzdálenosti. :-D Ale ruku na srdce, kolikrát se to stane, že se tam objeví někdo takový? Mockrát ne. :-D S těmi ostatními, si to vždycky vyřídila žena sama a to tak, jak by to ani Vémola nezvládl. :-D Ne, že by od ní dostali nakládačku, toho bych se zhostil já, ale fyzická bolest se zahojí a jde se dále. Žena bodala tím nožem nejostřejším a hluboko do srdce. :-D Když už nastalo, že nějaký takový “chlípník” úplně nepochopil, že si má hledět svého, nechala ho nahonit a pak ho utřela poznámkami typu, že má on vůbec penis? To je jako vše? Apod. :-D :-D :-D No v tu ránu byl klid. :-D
ahoj.......................................
pohodové odpoledne všem, neplánuje tu dnes někdo návštěvu wellnes?
Tak bude dneska naky prcani, nebo jste zatahly jak zaclony?
chceme s ezeptat jak to tam funguje a kdy to tam je otevřeno
Ahoj. Mame v planu si zajit do sauniček tento čtvrtek 15.9. Radi potkame fajn par na relax, provokaci a … pokud mate stejný plán, písněte dovzkazů.
Máte někdo v plánu jít zítra tj. 13.9.? Poslední dvě hodinky? Pokec a nahota?
Jo byli jsme tam a uzili jsme si to
Co tak dnes nebo zítra společný relax, ... ve wellness? Kdo se přidáte? Napište...
jdu dnes navecer s partnerkou tak od 17 hodin +-
V pondělí jsme byli. Je to trochu potemnělé bludiště, ale super*4*
Který pár nebo žena půjde zítra večer do Babylonu užít si teplo a pohodu
V sobotu půjdeme večer s přítelkyní do Babylonu. Dorazí někdo s větším? My starší pár po 50tce
Chceme zajít s klukem s větším M ona chce si to užit pište do správy
Ahoj , moc mě vzrušuje ta představa zajít do Babylonu a koukat a popřípadě se přidat k páru, je mi 24 a nikdy jsem takhle ve wellness nebyl, napíše mi někdo do vzkazu jak to tam chodí ? Děkuji :D
Jdeme dnes na poslednich par hodin, nechce se k nam nekdo pridat?
Ahoj, jde nekdo o vikendu? Chteli bychom potkat par
S přítelem vyrazím do Babylonu jakmile se sejdeme v ČR. Mame že společného hammamu velmi silné zážitky:-)
Dnes se jdu prohřát :) ošklivé počasí k tomu svádí :)
Dnes se chystáme do wellness a těšíme se na páry kolem 50tky ;-)
Taky by mě zajímalo co tam všechno je, jak to tam chodí a tak různě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bude dneska naky par posledni dve hodky?
Ve středu jdeme s přítelkyní do Babylonu. Bude tam někdo s větším, nebo kdo může vícekrát za sebou? Můžou být i dva kamarádi, my starší pár kolem 50
Ahoj, podle ceho Vas poznam..od kolika se tam budete pohybovat?
Jde zítra večer nějaký pár nebo žena kde by se mohl potkat se starším mužem a užít si zábavu.
Jde nekdo v sobotu vecer? Pokecat a kdo vi...:)
Někdo dnes odpoledne??? Pište do zpráv...
Nějaký pár k nám zítra po poledni? Konírna
Pár nebo žena v pondělí před obědem nepůjde se ohřát.*243*
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.........................................................,,,,,,,,,,,,,,,,, (upraveno)
Najde se pár dnes odpoledne s námi WELLNESS??
Ahoj, který pohodový pár půjde v úterý 18.10. 2022 od 12:00 hod na relax a uvolnění s párem??? Wellness bez vyvážené návštěvnosti je nuda *4* K&M
Jde dnes večer nějaký pár nebo žena trochu se ohřát.
Děkujeme všem návštěvníkům za včerejší relax s příchutí vzrušení. Moc jsme si celý den užili s našimi osvědčenými kamarády *114*K&M
Najdeme pár nebo ženu dnes do Babylonu ???
wellness-boy
wellness-boy před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To Ti gratuluji, na pokladne zaplatis, dostanes rucnik, osprchujes se, vykoupes se ve virivce plny semena a jinych telesnych tekutin, nahrejes se v saune, vyslechnes hekani jak v pavilonu opic linouci se z amorovy komnaty, opet se vysprchujes, das si okorale ovoce a muzes jit zase domu.
Tvl. To jsou keci. Nejsem zastáncem nikoho ale hodnotit kvalitu vody ve vířivce a naprofilu mít fotky jak chčiješ do dřezu a na nádobí,tak,no nevím. Jestli náhodou nemáš sen potápět se v tý vířivce s otevřenou hubou. Byli jsme několikrát,okoralé nebylo nic. Jen nahnilé,bohužel
Tak nikdo tě nenutí tam chodit. Musíš mít hrozně smutnej a nudnej život, když máš potřebu podobnými lživými výmysly otravovat život ostatním...
Chystáme se na tento prodloužený víkend do wellness a těšíme se na pohodovou a "inspirativní" společnost fajn párů. Budete někdo už zítra večer nebo až v pátek a sobotu? Napište vzkaz, budeme se těšit... *4*
Chystáme se s přítelkyní v pátek po poledni. Má to někdo podobně?
Vše je o lidech,i čistota ve wellness.Když jsou návštěvníci čuňata,tak s tím personál nic neudělá.Mimochodem ten obsah výřivky posuzuješ podle svého chování nebo podle čeho?
Podívej se ty jsi známý tím že se ti líbí muži takže trošku nechápu proč v tomto heterosexuál ním podniku vůbec jsi a proč oni mluvíš
A ty žárlíš,že si tě nevšímám?
Nějaký pár nyní na hotelu, co by šel na drink do lobby baru?
P.S. zaujal nás na pohled dnešní návštěvník wellnessu, krycí jméno "aquaman". Mladší ročník, culík nahoru a tetování. Už jsme ho tu v minulosti viděli, tak kdyby náhodou.....
Nejaky par nebo muz ted od 18.30 na wellness ??
V pátek po20h? Pujde někdo? Rád bych se podíval třeba na pár nebo jednotlivce.... I z páru díky
Ano my bychom možná vyrazili s přítelem....
Někdo v pátek odpoledne?Pozvu ženu,pár*4*
zkouška zvuku raz,dva,tři,čtyři
Kdy zase budete? Já nevtiravy, diskrétní divák
Ahoj, dnes jdeme s přítelkyní do wellness, bude tam nějaký sympatický pár?
Ajoj dnes se také chystáme Cca v 14 hod
Nosíš blond culík ? ...................................................................................
Byli jsme s přítelem tento víkend a jako vždy super akce. Lidí tak akorát, akorát velké zklamání s chlapů, kteří lační čekají na akci a pak jsou nepřipravení (myslím bez kondomů), tím pádem je po akci. Velká škoda *10*
Ahoj. Mame chuť zajít se zahřát do Babylonu tuto středu. Kdyby náhodou měl sympatický pár stejný plán, budeme rádi.
My tam pojedeme příští týden na dva dny přes ten svátek.
Ahoj nebudete dneska v sauně v Liberci v Babylonu
Ahoj až půjdete příště dejte vědět😇přidáme se s manželkou.
Jdeš nebo nejdeš??????????????*87*
Ahoj, přidá se někdo na relax zítra tj. středa, cca od 12-14:00???
Jde dnes někdo ??? Rád pozvu pár
Ahoj pokud by se našel pár dnes šli bychom do Babylonu
Tak snad seženete a dorazíte:))
Mrdalo se dneska, nebo jsi jen zmoulal kasparka?👹
Nějaký pár, nebo žena dnes? Pište SZ.
Chystám se zítra nějak odpoledne nebo k večeru. Má v plánu někdo taky jít?
ahoj, nechcete někdo lístky do WELLNESS na 3 hod ? platnost mají do 19.12.2022 původní cena 490,- nechám 250,- / ks v případě zájmu napište vzkaz :)
Někdo teď na wellness???????????????????
Dnes od 20 hodin někdo na příjemný pobyt ve vířivce, nebo i něco více třeba dole v odpočívárně či pod hvězdami?
Pár s námi dnes do Babylonu ????Muži pohov samotní
Kde budete mrdat? Prijdu se podivat a pohonim si jarabaka 🫡
Zítra někdo kolem 12hod se nahřát?Pozvu ženu,pár ;)
Ahoj, je nějaký den nebo čas, kdy je největší pravděpodobnost, že se ve wellness najde někdo podobně smýšlející? Páry, muži, ženy.. to je asi jedno, ale předpokládám, že v pondělí 11 hodin dopoledne tam bude člověk spíš sám než s někým kdo uděla patřičnou atmosféru atd… Díky za odpovědi
Ahoj, půjde nějaký pár tento pátek cca od 5 ? My 27 a 25.. rádi s někým pokecáme :)
V pátek se chceme přijít zahřát do sauniček v Babylonu. Nebude mít sympatický pár na pátek stejný plán? 😈
Dneska někdo wellnes třeba od šesti nikdy jsem tam nebyl
Pár dnes s námi muži pohov pár pro pár dnes Babylon
Děkujeme párům za dnešní zpestření wellnessování *4**24*
Dejte vědět a někdy bude opáčko*277*
Kdyby tu čistě náhodou byl klučina ze soboty co k nám přisedl do vířivky, ale už se víc nestihlo, ať se klidně ozve. :)
P.S. Bylo to již druhé potkání v babylonu..... (upraveno)
P.S.2 - Taky vás pobavil týpek v šátku na hlavě, co nikde nevydržel snad ani 2 minuty a furt běhal kontrolovat všechna místa a snažil se narazit někde na nějakou akci?
týpek s šátkem je uplně vylízanej...někdy tam s ním ještě pobíhá takový plešatý vemeno...
Byl sem s přítelkyní teď ke konci týdne, byly jsme asi od 18 do 21:30 a zažil sem tam tlusťocha co skočil placáka do výřivky a pak se tam pohádal s obsluhou baru a nakonec vyšel nahej ven na recepci. Byl tam v tu doba taky někdo a pamatuje si to? *3*
*277* Zítra v pátek (16.12.) jdeme v podvečer do Babylonu. Jsme pár 24 a 25 let. Sportovní postava a chuť se pobavit . *92*
Šel by někdo dnes? Že bych nákupy spojil s relaxem.?
Nějaký Pár, dneska..?? Něco společného podnikneme..
Kdo jde dnes večer užít si tepla.*2*
Ahoj dnes bych moc rád šel do welnesu
Dnes někdo večer plánuje jít se ohřát?
Ahoj, kudy se chodi do welness? Jde se pres hotelovou recepci nebo pres vstup do aquaparku? Neni mi to z internetovych stranek jasne:(
Ahoj všem pár nebo žena dnes odpoledne s námi do Babylonu??
nejlepší to je vzít přes ještěd....
Liberecaci nemuzete poradit kam na Silvestra?Nejlepe neco s taneckem a kde se da neco i podniknout?Diky i za tipy na hezky hotel.
Radi bychom se ve wellnes seznamili se samotnym slusnym muzem.Vice mame v inzeratu
Ahoj, slušný hotel buď Pytloun, nebo apartmany u ekoparku.
A seznámit se taky můžeme. Rad
Nejsnazší je to kolem aquaparku vstupem po schodech do 1. patra a pak klikatou chodbou k pokladně
Ahoj asi nejjednoduší by bylo kdybych tě tam doprovodil ale to asi nebudeš chtít
Ahoj, je tu borec co dnes kolem šesté mrdal tu sexy cikánku v jeskyni? Napiš
Byli jsme na doporuceni a naprosto fantasticke ,je lepsi zde prespat v hotelu a mate wellness zdarma kdykoliv ....
Ahoj. Chceme dnes zajít do wellness v Babylonu. Rádi bychom si popovídali s párem o životě, dětech, vánocích a milování. A podle sympatií i víc. Nejde dnes nějaký pár také? Jen pár!
Ahoj, půjde se někdo ohřát zítra od 10:00h ?
Ahoj, nechce si s námi nějaký slušný mladý muž s námi popovídat, provést nás tam a pak se uvidí?
Také chceme navštívit wellnes Babylon. Můžete poradit diskrétní místo, kde se dá něco podniknout?
Ahoj, neni tu kluk, co byl dnes v Babylonu dole v konírně, honil a byl na telefonu?
Ahoj, kdo se přidá zítra na relax 12-14h ?
Par pro par dnes wellness Babylon nebo žena muži kluci pohov
Rádi by jsme se tam sešli se samotným mužem
Jsem ready, ve 20h, nebo planujete jit drive?
Byli jsme, ale bylo tam moc honičů.. až na jeden pár co jsme se měli sejít :))
Tvl to si ho tam fakt někdo v koutě honí?
My jdeme v pátek dopoledne. Nejde nějaký vysportovaný pár?
Sobota večer poslední dvě hodinky pár nebo jednotlivec? Solný důl? Mastal?
Ty palce dolu 😂 zoufali honiči?😂
Kdo se přidá zítra po 11té na relax 😝
Je zavřeno ..........................
A sakra........díky................
Dnes par pro par ?Muzi samotní pohov
Jak to tam prosím chodí. Plánuji koupit ubytování s welnes a rád bych se podíval jak mě tam osukaji moji zenu.
Stačí to sem napsat a nebudeš stíhat číst vzkazy od honičů :-D
Hlavně aby ji tam někdo svedl a užil si.
Dneska nekdo babylon ;))) Liberec wellness kolem 16:30 az 18:30
Ahoj jdem s přítelkyní v pondělí 23.1 po 10.h.
Hned to jdu zavolat mamince, kdy jsi naposled kadil, jakej mela stolice tvar a jakou mela teplotu?
Ahoj, tak kdo bude zítra ( tj.ve čtvrtek hoďku po otvíračce)?
Ozve se kočka co jsi dnes pohrála v sauně ? Máme něco rozpracovaného 😝
Žádný par dnes s párem do Babylonu
Žádný pár pro pár dnes do WELLNES Babylon,?Muži pohov
Dneska naky par? Po 16h kdykoliv..
Dnes nekdo na provokaci? Ja sport symp. 19/6 Vice do vzkazu B-)
Na zítřek nějaká slečna ? Odpoledne , platím . Pouze slečna ne pár a ne chlap !!
Zitra, tedy v patek budou nake pary se smyslem pro zabavu?
https://www.facebook.com/reel/1279159692670973?s=yWDuG2&fs=e
Půjdu dnes od 10:00 s přítelkyní do wellness, nejde se nějaký pár, třeba do konirny?
Ty brdo...to tam takhle jede ?? Ja tam jedu v Březnu s přítelem a náhodou sem narazila na tohle téma a nestačím se divit :D
Jako fakt je babylon takový veřejný hampejz?
Ne není je to normální wellness, jdeš si tam normálně užít saunu a vířivku
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen tam nesmíš jít v sobotu večer.
Lucinka z Liberce je asi znalá místních poměrů...už jí slyčím jak tam pokřkuje na místní teenager-i..."necháš ho!!!" "nehraj si s ním!!".....*4*
Ale samozřejmě má v zásadě pravdu že nějací úchylové nebo veřejný sex do wellness nepatří stejně tak poritáni, co by jen moralizovali každou pusu či vztyčenou bradavku. Vše má svá pravidla a hranice.....
Bacha na ne previti*329*................
Nějaký pár zítra k večeru trochu se dojít ohřát.
My planujem vyrazit prohrat kosti asi ve stredu..😁
V kolik dneska budete prohrivat kosti?
Nikdo dnes přes poledne nejde do tepla. (upraveno)
dneska někdo jde na poslední 2 hoďky ? *24*
Pár s párem tento víkend??Babylon??Muži samotní pohov
Je zde blondýnka, co byla s další ženou 5.2. na poslední dvě hodiny a málem narazila do zrcadla?
Od čtvrtka do soboty budeme, každý den cca od 19 hodin, ve wellness. Uvítali bychom tam společnost nějaké fajn ženy případně sympatického páru *4*
Ahoj, bude někdo zítra 11-13 ?? 😃
Tak která žena nebo pár se k nám přidá ve výřivce? 😉
Zítra my oba 42 let a pojedem určitě 😊
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Už se těšíme a doufám že se přidají
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty budeš ten honič co slinta nad každým párem nebo ženskou !!!! Těch je tam docela dost !!!! Ty co si nevezne nikdy a nikde
Ahoj, my jsme právě dorazili , je tady nekdo fajn? ........
gratuluji, vyhráváš chlamidii přímo z vířivky
Máš smůlu, my dnes ve virivce nebyli......
Je tu pár co byl v sobotu večer ve vířivce a říkali že se rádi tulí
Neplánuje jít nějaký pár třeba v neděli do Babylonu? My pár on 29 ona 33 štíhlý, stačil by jen pokec a občas by se nějaký kamarádi hodili 👍
My se pujdeme saunovat uz dnes, Saunou ke zdravi.
Nakonec jsme byli dnes tj sobota od 19 do 22 a bylo to fajn a ani nebylo moc lidí. Jen žádný pár co by měl zájem alespoň prohodit pár slo 😄
Pár dnes s námi nebo žena??Muži kluci pohov nehledáme chlapa
Máme své dny, takže máme útrum :(
Tak jestli mas sve dny, doporucuji fernet..
Dorazi dneska nekdo na posledni dve hodinky ukazat zac je toho Babylon loket?
Pár pro pár dnes sobota 4.3.2023 někdo reálný muži pohov
My byli včera odpo.. žádná sláva, ale na druhou stranu jsme si to pěkně užili ve dvou :)
My už se těšíme na sobotu....................*22**37**31**18**171**171*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravíme.. kdy se chystáte? Přidáme se :)
Zítra se chystáme s přítelkyní.od 13. Hod.. sme otevření komunikaci s párem... rádi tam společně zazlobime... oba 36 let sportovní postava. . Kdo by šel tak prosím pište zprávy
Bude dneska nekdo na posledni dve hodinky?
dnes někdo večer?já 46 sport.sval postavy
Naka akce dneska posledni dve hodinky, je sobotaaaa💦💦💦 (upraveno)
Včera moc hezký večer. Užívání i pokoukani..
Nechystá se někdo dneska do Wellness Babylon. Cca 16-18?

My pár viz galerie. (upraveno)
Budeme tam někdo k nám ?? Par pro par
Ahoj, je tu pár který dorazil včera kolem čtvrté hodiny? Co šli do vířivky a poté do meditace? Budu moc rád když se ozvete.
Rád pozvu ženu či pár ve čtvrtek do wellness. Vzájemné okukování, relax, pohoda... Cca kolem 12-13 hod
V sobotu se jedeme ohřát a třeba i víc. Nepřidá se někdo?
V sobotu mají zavřeno 😟😟😟😟😟😟😟😟😟
Mají to někde napsáno? Nikde jsem to nenašel.
Na jejich stránkách 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
Jj, díky za info. Ušetřili jste nám cestu. Volal jsem tam a je to jen pro ubytované.
Dnes chci s pritelkyni (32/174/55) na posledni 2 hodiny do wellness. Nevi o tom, ale rad bych dal trojku s dalsim muzem. Bude tam nekdo? A jelikoz o tom nevi, tak musi hodne zaujmout.
Prijdte v sobotu, to tam bude rozhodne vetsi zabavicka
Chysta se dneska nekdo na relax do Babylonu?
jsem-horny
jsem-horny před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S nakou sukatelnou samici, ktera chce zazit neco, co jeste nezazila?
Ahoj, chystáme se dnes s přítelkyní do wellness přidá se nějaký pár?
Chysta se zitra vecer nekdo na relax ? B-)
Dnes nebo zítra někdo fajn nejen pro společnou vířivku, saunu...?
Dnes navečer bych rád navštívil wellness. Milá společnost by byla fajn.*6*........
Hon doma a bud dobrej buziku zaprdenej
Ty musíš mít v tý tvý palici dobře vykradeno chudáku
Chytremu napovez, vecneho honice kopni 👌
Zítra tjn neděle odpo... nějaký fitness pár k nám. Honiči opravdu ne..těch je tam dost.
Velikonoce zavřeno pro veřejnost
Pár nebo žena na pokec dnes na poslední dvě hodinky?
Ahoj, nějaká zábava na páteční poledne?? 😃
Ahoj, zítra se chystáme s přítelkyní do wellness, bude tam nějaký příjemný pár? Třeba do konírny? *6*
Zvažujeme návštěvu zítra (v sobotu) večer, rádi se seznámíme se sympatickým párem.
Ahoj našel by se par nebo žena pro nás s námi dnes do Wellness Babylon ?? Neděle cca od 16-17 hodin
Chysta se nekdo dneska vecer zajit za relaxem?
Mame v planu zitra ( ve středu) po obědě na relax v Babylonu. Pohodový pár co tam má také namířeno??
Par nebo žena dnes do Babylonu
Jedeme ted s pritelem na vikend do wellness (6-7.5), nepřidá se někdo v sobotu ci neděli? Pár nebo bi kluk
Kdo se půjdete tento víkend nejen ohřát a zrelaxovat do wellnessu? Rád se přidám k fajn páru nebo ženě. Napište do zpráv.
wellness-boy
wellness-boy před 11 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
koukáme že tento víkend budou mít honiči*3**3**114**114**114*v Babylonu...sraz...to je paráda...už se těšíme*3**3**3**3*
..proto dorazíme v sobotu přespíme ..a v neděli se budem opět těšit na pobíhající vláček honičú...*4**4**49**49**49**49**49**49**49*
To teda budete mít romantický víkend :-D
jj--už se těšíme ..na stříkače
tak šup šup všichni honiči tento víken ..doražte na hon...mame to moooooc rádi ...
Pár pro pár nebo žena dnes Babylon najdeme??
Myslím, že není rozumný tady psát ironicky. Honiči to nepochopí a ještě budou dotčení že žádná real akce nebude :-D ale pokud to máte opravdu tak rádi tak no problem :-D
máme to opravdu rádi...tak hlavně ...nestříka na obličej...ale pouze na kozy...těšíme se na všechy honibrky....*49**49**49**49**49*
joo přijd taky ..zahonit mladej koloušku...
Budeme s pritelem opet po sedme hodine 😊
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co dneska, chysta se nekdo na kousek relaxu?
Nenajde dne někdo na poslední 2 hodiny?
V nedeli kolem poledne nejaky bi kluk? 😉
Nebo spise mezi ctvrtou a sestou. Zmena planu 😊😉😉
Bude teda dneska neco zajimaveho se odehravat, nebo co?
Ahoj zastaví se dnes někdo v konírně cca 17-19?
Ahoj,co je konírna v Babylonu??dají se se tam poznat nějaké ženy?
Leda nějaké pořádné kobyly.......*389**389**389*
Zdarek stoji mi parek, bude dneska nekdo od 19h radit v Babylonu?
Ahoj....my párkrát byli a líbilo se nám....šmíráci nám nevadí *4*navštívíme určitě znovu *24*
Par nebo žena dnes s námi do Wellness Babylon ? Najdeme ?
Pro gogogogo........Asi vše co chceš vědět si přečti v naší povídce na našem profilu *4* (upraveno)
Dnes, někdo ? Par, žena ? Po 17 hodině do konce ?
Dejte pak vědět, jak to tam aktuálně vypadá o víkendu (jestli jste byli). My se tam po dlouhý době budeme chystat na dva dny. Díky :) (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Půjde někdo dnes? Pište do zpráv.
Chysta se zitra(ve ctvrtek) nekdo vyrazit za relaxem?
Pár nebo žena dnes v prubehu dne na pokec??
Hola wellness vola, chtel nekdo dnes nebo zitra odpoledne zajit spolecne ?-idealne par. Napiste prosim sz, ja pohodovy, sympaticky kluk, sport. Sdileni nahoty, provokace, diskretnost B-)
Ahoj je tu nějaký chlap, který by mi svedl manželku? Pošlu ji samotnou do Wellness na poslední 2 hodiny večer v pátek nebo sobotu 16.6. nebo 17.6.. Když ji svedes, můžes s ní cokoliv pokud svoli.. o ničem by nevěděla. Dej mi vědět. Já nebudu přítomen
Ahoj, dnes se chystáme do wellness kolem 15 hodiny, přidá se pár nebo žena?
Tento čtvrtek od 12 jdeme s přítelkyní na 3 hodinky orovokovat a hrat si....máme zájem o pár... milujeme svazovani a masáže... líbí se nám páry od 20 do 45 sportovní postavy... budeme se těšit na případné zážitky.. nebojte se nás oslovit... přítelkyně je výrazná a moc sexy určitě ji nemůžete přehlédnout... pro muže... ne znamená ne!...
Asi se tam dneska taky otočím :) Nebude nějaký štíhlý pár?
Přidá se nějaká nebo pár zítra dopo na relax?
Vcera jsem se vysral ve finsky saune v rohu u kamen, bylo to tam dneska jeste, nebo stoji uklidovs firma furt za hovno, doslova?
Co vím, tak to s úklidem tam bylo vždycky na hovno. Zkuste si jednou posvítit v amorovych komnatách a nestacite se divit. Proto jsem tam přestala chodit, bo ten bordel a smrad... A ty se taky zamysli, srat v sauně, tvl.
Prase..........................m
Kdyz musis, tak musis... a teda zrovna 0.1 tuny vazici zena by asi slovo prase mela trinactkrat zvazit..
...ale taky píše, že je mladá a je taky panna.......*1*
Rád bych znovu potkal milou slečnu s hezkou kérkou na zádech z úterka večer.
Tak dnes opět vyrazime... jsme mladý pár a máme zájem o pár.. eventuálně může.. ale takového Kena vysekany a komunikativní... budeme tam od 12 do 14hod přednost má pár...
Chystá se dnes někdo navečer na wellness?
Kdo dnes taky pujde na posledni 2 hodiny?
Právě přemýšlím že bych si zajel do Liberce..
Ahoj půjdete dnes k večeru my pár oba 41 let
Ve středu 19 od 17,oo jdeme s kamarádem a jeho přítelkyní do wellness nechtěl by se někdo přidat? Má ráda větší společnost.
Ahoj, nejaky sexy par, ktery se chysta dnes nebo ve stredu na vecer a vyprovokoval me s (neinformovanou) pritelkyni ke spolecne akci (bez vymeny)?B-)
Ahoj, kdo se chystáte dnes navečer...*362*
Nepůjde dneska večer nějaký pár na poslední dvě hodinky ? Jdu s manželkou, ale spíše pozorování ale kdo ví *2*
My planujeme že možní vyrazíme zítra odpoledne prohrát kosti jestli bude takhle deštivo venku..Snad tam nebude narvano...
Dnes našel by se nějaký pár sn ámi do WELLNESU bABYLON ALE JEN pÁRY NEBO ŽENY muři samotní nepište nemá to smysl dnes ne jiný den
Prosim Vas, kde jsou tady zachody, at porad nemusim chcat do virivky?
Slušný pár nebo příjemná slečna dnes na poslední 2 hodinky ?
Dnes po 12,30h přidá se někdo?
My pujdeme az na posledni 2-3 hodky
My s ženou (42 a 44 let) půjdeme zítra 15-18...... budeme rádi za podobný pár.....
Ahoj jsme par oba 42let ona krásná hubena kozata 3 silikon, půjdeme dnes od 18hod nechcete se zdržet?
Jake to tam je? Slyšel jsem mnohé ale nikdy nebyl...... (upraveno)
Půjde někdo zítra v pátek od 20hodin??
Někdo dnes neděle 6.8 2023 ale muži nepsat pár nebo žena Babylon
Par pro par tento víkend Babylon
Pér nebo žena na masáž v amorkách teď?
Ahoj půjde někdo v pátek nebo v sobotu večer? Ideálně pár vyhonim, vyprstis.....
Ahoj půjde někdo v pátek nebo v sobotu večer? Ideálně pár vyhonim, vyprstis.....
joo my pújdem v sobotu i v neděli..a asi i v pátek večer...
Ahoj, chci se jen zeptat jestli hledate i jen chlapa do trojky nebo vás klidně i jen sledovat?
Známe se ze sauny, ja tmavovlasí s jízdou a blondýnka , několikrát jsme se potkali v konirne
Díky za zprávu Radek
Půjdeme v sobotu si zpříjemnit večer *52*
Dneska se chysta naky par vyrazit za zazitky?
zdar kdo byl odpoledne pod hvezdamy my jsme byli v konirne
Kolem sesty jsem tam uradoval ja a nakej kokot nechapavej tam furt lezl
Příspěvek byl smazán.
Par pro par nebo žena dnes pozdní odpoledne najde se někdo ? Žena Bi muži samotní pohov nemá cenu psát nemáme zájem o samotné muže dost jasné páry ženy vítány
Zdravim,
nechystá se dneska někdo večer do Wellness Babylon?
Wellness nebude fungovat 2 týdny
Je tak, wellness do 17.9. zavřeno. :-(
Ahoj

Mámv plánu navštívit Babylon. Co čekat?? Je tam reálný normální relax? Jsou místa, kde není žádný honič? Kde ne konírna, ať vím, kam nechodit :)
Ahoj, už jsi tam byla?
My jedeme s přáteli tento pátek 29.9. ráno zarelaxovat. Jedeme hlavně relaxovat, ale kdo ví. Vejdeme se případně i ve 4 do Amorovy komnaty?😁
Playful_badboy
Playful_badboy před 7 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My s přítelem jedeme a budeme víkend 23 a 24. 9. Budeme rádi, když se k nám nějaký bi chlapík přidá :-)
my se chystame s pritelkyni 28 zari a cekame ze neco zazijeme
jsme pristupni vsemu
Chysta se dneska vecer nekdo ohrat parek?
Ahoj, chci jít s přítelkyní v sobotu večer, kdy nejlépe abychom si to užili? Ještě jsem tam nebyl...
Taky tam budeme v sobotu. A nikdy jsme tam nebyli.
Ahoj, budeme s pritelem v Babylonu zitra vecer. Rada bych kdyby se nekdo mladsi na nas dival a kdyby me pritel nechal mozna i vic;)
Když by jel někdo z pardubic nebo okolí a byl by ochoten nás vzít sebou tak bychom jeli jsme manželé ona stihla 39let rada se předvádí a její kundicka ti bude k dispozici
Dekuji paru co byli pod hvezdamy ona prsatka bylo pekny zakonceni
Takovejch párů pod hvězdami je většina, který jsi měl konkrétně na mysli????.....*1*
Potkame se dnes s nekym po druhe hodine v saune?
V neděli odpoledne chceme zajít do Babylonu. Má nějaký fajn páreček stejné plány??? 😈
Chystá se dnes po poledni nějaký par, kterému bych mohl delat společnost a pokecali bychom?
Je tu někdo kdo byl v sobotu v mastaly večer?
Ve čtvrtek wellnes Babylon 11:00-13:00, nějaký pár k nám na zlobení. Pouze pár, samotní muži ne!
Ahoj, my budeme s pritelem zitra, ale az vecer, tak kdybyste se zdrzeli;)
My až sobota někdo kdo by šel tedy pár nebo žena
Ahoj.Nešla by zítra pondělí 9.10 na 11 hod slečna,paní čistě na wellnes a pokec??Vše platím ;)
Pošli foto třeba bych s tebou poslal přítelkyní a je luxusni
Čtvrtek večer? Vyhonim tě můžu prstit... Ty mě taky.
Ahoj, nějaký zajímavý pár na dnešní odpoledne ve wellnes? Seriózní divák k dispozici....
Dnes Babylon 11-13, nějaký pár k nám?
My jsme dneska v 16:00 tak se zastavte :)
To jste Vy s tou Globus taskou na klice od Amorovky?
To byl údržbář Bořek stavitel..
Přesně xD

Každopádně v pátek jdeme zase tenhle týden na večer
Ahoj dnes večer, nějaká slečna, která by chtěla zajít na wellness?:)
Nějaký par nebo žena sobota wellness Babylon
Tak dnes po slunečném dni konečně wellness?
Nějaký pár k nám, ve středu v poledne?
Někdo dnes v pátek 27.10, nebo zítra do wellnes Babylon na pěkné a něžné odreagování? Muž, žena, nebo i pár. Já pohodový chlap, oholený a vyholený :) Těším se na Vás. Václav
Venco, hlavne si nezapomen sundat tu klec z pindoura, at si ho v saune nespalis 👹
Jdeme se na ty chovne ptacky podivat ;)
Nechystá se dnes někdo na wellnes?
Vy jdete dnes ??radi bychom šli s někým
Ahoj, středa nebo čtvrtek večer? Půjdeš nebo půjdete
My pouze s párem nebo samotnou ženou muže samotné nehledame
Ahoj vsem jedu s Bohyni opet na wellness, tentokrat na 2 noci .... 14-16.11 ... koukni na galerku a treba se dostavis .. minule plno slibu, ale nikdo neprisel ... stejne jsme si uzili ... tak snad letos nekdo z Ama
Ahoj najde se par dnes s námi do Wellness Babylon ? Muže byt i samotná žena odpoledne cca od 16 hodin ??
Nejde nějaký sympatický pár nebo více párů zítra dopoledne ? Relax ve wellness *4*
Jdeme v sobotu na posledni 3 hodiny, kdo jde take?
Ahoj.Nezašla by zítra v pátek kolem 14hod nějaka slečna,paní si zawellnesovat??Pozvu.Jde jen čistě si popovídat a zahřát kosti.
ahoj my jden nejak neco na 18 hodku s mrdnou................
Škoda že půjdeme s přítelkyní pravděpodobně ve čtvrtek večer.
Jak tu vidíte sváteční víkend? Kdo půjdete zítra, v pátek nebo v sobotu v podvečer...? Napište...
Dnes naprosto skvělý wellness. Hodně párů krásné dívky a fajn chlapi a hodně akcí. Díky moc.
Včera jsme byli po letech a bylo to fajn. Nenápadný šmírák u amorových komnat celkem pobavil.😂
My chceme zajít dnes k večeru. Tak třeba tam bude i fajn pareček na pokec atd…
Ahoj neděle odpoledne par pro par ? Asi pase ale kdyby náhodou rádi poznáme fajn par
Ahoj pátek nebo sobota poslední dve hodiny? Někdo? Holka, kluk pár?
Ahoj, plánujeme z 16. na 17.12 návštěvu. Nebude tam náhodou někdo fajn? (34+39)
Ahoj, nezajde zitra ospoledne nekdo?Pozvu par B-)
Nejde někdo zítra večer se poohřat trochu.
Ahoj nepřidá se někdo zítra 14.12.23 k páru? Od 18hodin oba 38let ona krásná bruneta 3kozy stihla
Ahoj, budem tam par -44-42 let😊
Po delší době zamířime zítra, ale kolem 13h a to je tam klid😁
My tu 😊jak se poznáme ? Aby jsme mohly pokecat
Kdo jste dnes byli? A budete i zítra...?
V pondělí dopoledne jsme tam. Někdo sexy k nám?
22.12 v patek dopoledne jde někdo?
A co takhle v pátek večer 22.12., kdo se chystáte předvánočně zarelaxovat a ... ?
ahoj na 10 bych mohl ,sejdeme se ve výřivce?
Ahoj a nepůjde se někdo podívat do babilonu 23 12?
AHOJ jdu v sobotu s moji baculkou 50+
Ahooj, tak co jde teda dneska večer někdo?
Příspěvek byl smazán.
AHOJ , TAK TO CO PÍŠEŠ JE NEPOCHOPITELNÉ...bohužel , ale i tací jsou a někdy opravdu dokáží znepříjemnit relax všem ostatním. Tady je na místě nějak tyto individua umravnit, ale mám obavy, zda by to vůbec pochopili.

Každopádně nenechte se odradit od návštěvy od nějakých primitivů....já se chystám na 1 týden v lednu 24 do Liberce a určitě zavítám na Wellnes Babylon ...nechcete se někdo setkat ?? pár ?? já muž 50+ sporták - pohodář. Domluvíme se?? Hezký den přeji
Jak je plno ted o svatcich? Radi bychom sli dnes od 6ti hodin.
My jdeme na relax do Babylonu dnes pres den.
My dnes jedeme s manželkou na 2 dny. Jsem zvědav kolik zase bude běhat uchylaku sem a tam.
ahoj obcas nejaky ale byloto horsi uz v pohoo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co zítřka sobota? Poslední dvě hodiny 🕒 chystá se někdo?
Ahoj plánuje někdo dnes odpoledne,k večeru?
Je tu pár co byl ve čtvrtek 4.1 okolo20h pod hvězdama? Ozvěte se mi?
Ahoj, sobota Babylon? 🔥❤️ Možná bych šel zas po měsíci zrelaxovat 🔥
Jdeme dneska. Přidá se ještě někdo?
Nezajde nekdo dnes? Kdy by chtel spolecne zarelaxovat at napise, ostatnim predem diky za cerveny palce,bez nich by to nebylo ono ;-)
My byli v sobotu a bylo plno. Náramně jsem se bavil, jak se někteří samotný zoufalci naběhali a pendlovali sem tam aby se mohli k někomu vetřít.😂
Otázka ....a tedy je to opravdu jen wellness a nebo se počítá i s něčím více?
Podle možností, které zde návštěvník má, se asi předpokládá, že něco více je možné,
Pokud někdo zvolí soukromí a nechce být rušen, tak to řekne a je jeho přání respektováno.
Pokud ale někdo hledá ..? jak dáváte vy najevo, že stojíte o přízeň i jiných lidí?
Děkuji za zkušenosti ...já si wellness hezky užil a to sám ...*4*
Byli jsme s přítelkyní v pondělí dopoledne a v konírně se k nám přidal ještě jeden pár a nádherně jsme si to užili i když nedošlo na výměnu ale i tak to bylo super
Budeme asi v pondělí v 11:00-13:00. Přivítáme pár na mazlení.
Škoda, jdeme až v pátek . Třeba jsme si to mohli pěkně užít ve čtyřech. Rádi se koukáme a necháváme koukat . I se nebráníme třeba i něco více.
Ahoj kamarádi, my přijedeme na relax a libereckou pohodu🍀☯️🌈 K&M
Ve středu jdeme s kamarádkou do welness dopoledne. Bylo by super potkat pár a a být viděni a vidět. Ideálně dole v konírně každý na jednom lehátku.
Ahoj...
může někdo popsat nepsaná pravidla, když někdo chce aby se jiný k nim přidal?
Nebo je třeba se ptát a po trapných odmítnutí být za sexuálního loudila?
Máte zkušenosti jak se to dělá.... když chcete dalšího k vám.

Máte rady pro ty co hledají kamarády?

Díky
Ahoj. Někdo zítra do babylonu?
Ahojky jedu dnes na wellness do Babylonu, nějaký pár na pokec a při sympatiich i něco více. Já sympaťák 45.Poslední 2hoď tam budu.
Máme v plánu jít s sobotu od 18:00 přidá se někdo *277*
Asi bychom mohli. Po 18 hodině (upraveno)
Také máme v plánu kolem 18-19....
Pujde take nekdo dnes po 6 hodine?
Ahoj, dnes navečer plánujeme také navštívit Babylon. Bude nějaký podobný pár? Budeme i ubytování 😀
Děkujeme za super večer, i když jsme původně čekali pár, tak každý chodil jen kolem a nic. Tímto děkujeme všem zúčastněným pánům dole v konírně po 20 hodně. Byl to nezapomenutelný večer. Prosíme pokud je tu mladík, který se k nám na pozvání přidal jako první, ozvi se nám do zprávy. Se všemi ostatními se rádi opět uvidíme tam dole *24**92**87**71**21*
Ahoj to jste měli štěstí někdo dnes s námi ? Par nebo žena samotní muži pohov
My jdeme dnes kolem 14hod prohřád kosti ;)
My tam byli ve ctvrtek a musim rict dole konirna by potrebovala neco na ta lehatka, nic moc pohodli, ale pod hvezdami top, jen nikdo nemel odvahu prijit🤷‍♂️
Zdravim chtel bych se zapojit,prvni zkusenost nejaky par co by ho zajimal mladej kluk 26let 186/70kg
Včera na večer se tam mrdalo snad i v šatnách. Akorát teda jako lidi trochu o sebě dbejte. Samí tlustoši a špekouni.*17**25*
ahoj, kdo byl s námi včera v poledne pod hvězdami, napište nám (ona blondýnka, menší prsa)
Ahoj...
může někdo popsat nepsaná pravidla, když někdo chce aby se jiný k nim přidal?
Nebo je třeba se ptát a po trapných odmítnutí být za sexuálního loudila?
Máte zkušenosti jak se to dělá.... když chcete dalšího k vám.

Máte rady pro ty co hledají kamarády?

Díky
Horko těžko radit .. záleží na situaci a na jaké lidi se natrefi. Někdo tam chodí vyloženě za účelem sauny a jiní tam přijdou za párem . Další skupinka tam chodí škádlit ale nikoho k sobě nepustí . Já sám osobně jsem tam zažil ledasco a dokonce i ženu která tam snad za ten večer osoulozila všechny sólo chlapy .. ( cca před 2-3 lety )
hoši vy jste vemena....to sevidí*3*
Aspoň nějaká sranda a konverzace *3**3**3**3* než si tu číst furt jedno a to samé .
Pravda 😀 chodila tam jedna uderníčka co před ní některý utíkali 😂 ta řekla narovinu co chce
To že do wellness chodí otravný honiči (nejvíc asi ten se šátkem na hlavě) jsme si už tak nějak zvykli, ale to že tam chodí pár kde on je malý, skoro plešatý a ona hodně hubená, blonďatá a nejspíš několikanásobná babička a vyloženě otravují ostatní páry nás dostalo. Neváhají se sexuálně uspokojovat jen co někam vlezou a to ještě tak nechutným způsobem. To už je snad lepší když je tam ten plešatý pán sám a aspoň jen s penisem v ruce stále obíhá všechny místnosti. Šli jsme do wellness s chutí pozlobit ale tohle nám vyloženě zkazilo chuť. Prosím PLAZACI buďte trochu soudní a ohleduplní. Děkujeme a snad příště potkáme někoho fajn.
tak pokud někdo svým chováním překračuje určitou mez slušnosti ..... a jeho chování je trapné, opravdu ostatním moc atmosféru uvolnění nevylepší. Bohužel to je realita a tedy nezbývá než doufat, že se to časem zlepší a nebo že příště potkáte fajn lidi...
Plazaci, známá firma. Jsou nechutný.
Ahojky s jak to tam chodí rádi bychom tam vyrazili ale bojíme se uchylu 🤔
Bát se jich nemusíte, ale běhá jich tam dost. Za námi pořád jeden lezl, do vířivky, do sauny, do konirny. Prostě kam jsme šly, tam za chvíli byl také. Pak jsem mu slušně řekl co z toho má pořád za námi běhat, tak přestal.
Nevíme komu tady vadí když hledáme společnost do Wellness dnes píše to tu každý pokec a další muži nepsat
Ta věta nemá ani podmět ani přísudek. Tuší někdo, co tím chtěl autor říct?
nojo no---my jsme se potkali v mírný...
My byli včera, a super saunování.
takže bez čumilů ?....a nebo hledáte občas společnost ? Tak každý má trochu jiný záměr a někdy je to těžké.
njn...pravda je, že ne každý chce sdílet tu jeho, ale jen si užít wellness. Proto by bylo fajn domluvit pravidla jak poznat, že někdo hledá a tím by se předešlo trapným - obtěžujícím situacím. Sám plánuji příští pátek návštěvu a tak ...uvidím, zda tam bude dost párů co hledají, nebo naopak.
Dobrý nápad je zavést pravidlo, pokud si to chce jeden pár rozdat s jiným párem, muž si dá na jednu ruku oba čipy (svůj a partnerky). Tím je jasný, že jsou pár a naznačuje tím zároveň, že je můžete v klidu a bez faux-pa oslovit. Co vy na to chytrolíni?
ahoj....
určitě zajímavý nápad- tedy jasný vzkaz pro ostatní. Ale určitě bych to nezúžil na to, že pár s párem, ale že ten pár je otevřen k někomu k nim - pak už stačí opravdu pár slov bez trapasu. Takže koukám řešení je na blízku ??
Ne všechny páry chtějí k sobě jen chlapa honiče masturbátora, takže dva čipy na jedné ruce chlapa, který je tam s babou = chceme pouze jiný pár, ne honiče.
A kdyby chtěla nějaká žena k páru? Nebo pár výpomoc?? Těch možností je vice..... nejen honič.
Někdo zítra cca od 13?..jdeme se ženou saunovat a kdo ví..
Ahoj, pár pro pár na dnes odpoledne??? Muži ne.
Někdo dnes odpoledne? Muž co umí masírovat....
Ahoj, jsem profesionální masér....
Ahoj masiruji rád, kolik dnes půjdete
Někdy masíruju. Ale potom rád vylizuju pánovi umytou prdel. Samcům se to líbí, tak jim to poslušně nabízím.
To je super nápad bylo by dobré kdyby se to ujalo
Tuto středu jdeme s kamarádkou dopoledne a rádi bychom popřípadě se potkali s párem. Vidět a být viděni . Jinak se nebráníme ani popřípadě výměně
Někdo dnes, v úterý dopoledne?
Byl jsem v pátek 23.2. mezi 14 a 17 a musím říct, že vcelku rušno. Ženské sténání v Laconiu nešlo přeslechnout, ani domlouvání mezi páry, kam vlastně půjdou si to užít :) Jako samotný chlap chodím spíš jen kvůli wellnessu - sauna, pára atd. Nejsem ani honič, ani stalker. Pokud se občas zadaří, beru to jako zpestření a bonus jinak relaxačně zaměřeného odpoledne po práci. Když jsem relaxoval sám v meditaci pod hvězdami, vlezl mi tam nějaký chlap. V pozadí byl slyšet ženský hlas, zřejmě chtěli najít místo, kde si to rozdají. Chlap, když mě viděl, zařval: Zase obsazeno, mně asi praskne vocas! Jdeme do jeskyně. :-D Bylo holt rušno. Pro samotné muže není moc příležitostí si tady zasexovat, páry většinou hledají páry a samotné ženy skoro nechodí. Je to škoda, kdyby chodily, měly by z čeho vybírat a téměř 100% záruku, že si užijou, když budou chtít. Pochopitelně občas můžete narazit na blba, ale jinak si myslím, že samotní kluci nejsou žádní sexuálně frustrovaní ztroskotanci, co nemají partnerku a jen slídí a honí. Jsou to vesměs normální, snad i inteligentní chlapi, co jen mají tu smůlu, že jejich drahá polovička na swingers dovádění není. Nespoutaný, nevázaný a smyslný sex je jedna z nejlepších věcí, co nám může svět nabídnout, proto prosím, holky, přijďte potěšit i nás solo muže, rádi oplatíme :)
Zdravím, nepůjde náhodou někdo o víkendu?
Zcela bez urážky, ale sám bych do wellnessu nikdy nešel. Beru to jako známku zoufalosti, šmírovat a čekat zda něco vyjde.😂 Takové to sebeobhajování že proč, co a jak už je úplně zbytečná omáčka okolo.
S tímto nelze jinak než souhlasit. Pokud si chce chlapík ve wellness užívat a manželka na to není, nezbývá než si najít milenku, která na to je. Ale bohužel ne každý na milenku má, takže šmíráci byli, jsou a budou. S tím se musíme smířit. Pokud bych chtěl po práci relaxovat, je na Liberecku mnoho příjemnějších wellness, nežli Babylon. Ale tam bych nemohl slintat, že?
Já jsem tam byl jednou s milenkou, jenže nejsem z Liberce a moc lidí tu neznám. O víkendu tam mám cestu. A tak si říkám že bych se tam zašel podívat. A jaké saunu jsou ještě v Liberci dobré?
Ahoj zítra2.3. pojedeme do Babylonu Liberec saunový ráj od 16 do 19 hodin.Radi bychom k sobě našli pár nebo samotnou ženu má blbnutí třeba ve vířivce. My pár oba 43 let.
Kdo jde dnes večer se trochu poohřat a dál se uvidí.
Možná se tam teda dneska zajdu podívat 😃.
Zdarek parek, chysta se nekdo v sobotu v podvecer?
Ne, jdeme zítra odpoledne. V sobotu nemůžeme 😉
já byl od 19:00 a bylo tam teda celkem dost lidí ;)
Je tu slečna co byla v pátek s přítelem a úžasně provokovala?
Má někdo v plánu jít v pátek ?
Má někdo v plánu jít v pátek ?
AHOJJJ
nechce nějaký pár - spíš starší - doprovod MUŽE a tedy prima společníka ?
Domluvíme termín a čas ?
Kdo dnes take pujde se odpoledne ohrat?
Co zítra wellnes přes den, adventúra s jiným párem?
Příspěvek byl smazán.
Kdo chodívá v neděli večer se trochu ohřát.
Pátek nebo sobota? 🙋🏻‍♂️😊

Možná poslední návštěva této sezóny…
Fajn par v na nedělní relax v Babylonu?
Mám jen příjemné zkušenosti, pod hvězdami, nebo v konírně. Dneska (23.3.) se asi půjdu také odpolko / večer podívat, bude tam někdo? :)
Hledáme par, který se k nám připojil pod hvězdami před cca měsícem. Ona blondýna s tetováním na pravé paži, on sympaťák co ma v Praze vlastni bar. Bylo to s vámi velmi vzrusujici a nezapomenutelny. Pokud tu jste ozvete se. Společně jsme si dali Prosecco, on držel akorat suchy únor
Byli jsme v pátek 22.3. V solné jeskyni nás pozoroval borec s velkým. Přítelkyně teď o něm pořad mluví. Dej vědět do SZ. Půjdeme zase