Sex v uniformě

máte zkušenost

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady jsem se seznámil s vojákem i poldou. Jsem to původně netušil a byl to šok když přišel v policejní uniformě.
Policajt by mne nevadil ale ty příživníky v zeleném zrovna nemusím.
Policajtů, vojáků a hasičů je tu celkem dost...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jestli chceš uniformu doma mam :)
A čo skladník. 😀😀 to je taký dobrý ne..
co prosím??? jaké příživníky?!! evidentně nemáš páru co služba v armádě obsahuje!!!
No přece spotřebovávat naše daně🙅
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ze státního do státního, tak je to
Tak až u nehody tvé, nebo tvých blízkých, přistane vojenský záchranářský vrtulník, pak si vzpomeň na svou hloupou poznámku..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo reagovat na příspěvek co tu je rok to fakt nezmeniš ,zatu dobu než ses rozhodl něco napsat tak se dá spořit i dítě ! Víš
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a ty jsi u vojska byl? nebo jsi?? zajeď se na ně podívat do Afganistánu a pak mluv!!!
Nikdo je nenutí tam být přihlašují se tam sami a většinou ve skrze prachy. Žoldáci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja jsem hasic, ktera by rada hasicskou uniformu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Důrazně žádám admina o sjednání nápravy. DIY koment je naprosto mimo.😡
Já průvodčí :) Kdyby měl někdo zájem.:)
Dědeček byl asi za války u elektrikářů, mám na půdě uniformu s blesky. A koukám, že se možná bude ještě hodit.
Hlavně to neprodávej , je to originál Hugo Boss :D
Tak policistu bych i brala, voják taky projde a hasiče už jsem měla :-D
Nejaka z Brna co by chtela zkusit sex s klukem v uniforme?
Jsem zdravotník doufám že se to posuzuje jako bílá uniforma. 😁
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hrůza to určitě není. Zip je od krku až ke kolenům. Asi tak.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevim jak Vy, ale já jsem s tím problém nikdy neměl a nemyslím si, že by byly nějaké komplikované součástky ... :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Záleží asi jak se k tomu každý postaví
Tak dopracovat se k jakémukoliv kostýmu můžeš třeba na internetu... Osobně nakupuji na eshopu: https://miorio.cz/165-kostymy a maximální spokojenost jak s kvalitou materiálu tak i s rychlostí doručení. Fakt doporučuji, protože i ceny mají příznivé :-)
Uniforma je hezká, ale co takhle paní doktorka či sestřička v uniformě? To je pak....
Nebo uniforma pilota,........ Radost pohledet
tu já mám a oblékám. Máš pěknou profilovou fotku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Už před léty jsem chodil s holkou, které jsem tajil kde pracuji. A když jsme pak spolu strávili noc, ráno jsem musel do práce. Povídám kolegovi v autě jestli mu nevadí zajížďka. Zazvonil jsem u dveří, schválně na hlavě brigadírku, jako ze žurnálu. Otevřela a jak byla v nějakých šatech, tak jsem při tom objetí ucítil její tělo. Spadli jsme rovnou na zem. Kolega trochu naštvaný kde prý jsem a jestli se nechci upravit. Až pak jsem si všiml, že mám na kravatě sperma jak jsem z ní vyběhl na poslední chvíli. No jo, to byly časy.
Uz nejaky patek nosim hasicskou uniformu, staci 4 hvezdicky? *18*
Mě by stačila a rad bych si pohrál s hadici
Řekl bych, že na holky nejvíc zabírá uniforma pilota,( v přímořských státech i uniforma námořního kapitána nebo námořního důstojníka, kterých je u nás jak šafránu). Už i proto, že piloti mají vysoce nadprůměrné příjmy, a musí být v dobré kondici, Kromě toho je vyloučené, aby byl pilotem blbec, i když charakterově může být i pilot samozřejmě pěkný hajzl jako kdokoli jiný.
Jsem na uniformy, ale piloti mě neberou. Nejradši mám policajty v čerňákách a hasiče 🤣 Bývalý byl policista a rajcovalo mě, když jsem si doma vzala jeho policejní košili, přinesl mi čepici a pouta a... Já byla spokojená 😁
Na vojaky nedam dopustit....policajt take jde...ale uniforma dela sve....aspon u me ano!...:-)....
...a že vám to nevydrželo.....
tak kvalitni sex neni zarukou kvalitniho cloveka *4*

faktem je, ze bejvalka byla taky dost divoka, kdyz jsem prijel z prace v uniforme.... *22*
z mé zkušenosti mohu říci, že uniforma na ženy opravdu platí *4*
Jednoznačně ano ,i oblek je svým způsobem uniforma. A muž v obleku...........hmmmm*404*
A co takovej vězeňskej mundůr? *18*
Ve vězeňském munduru ano ale musel by ten dotyčný být připoutaný k židli