Malý nebo velký

Ahoj holky chci vědět jestli opravdu ježena

Ahoj zajímá mě jestli opravdu existuje žena co má radši malý penis
Když je zamilovaná,tak věřím že velikost moc neřeší..... Horší je když zamilovaná není a chce si užít sex....V tom případě věřím že chce minimálně průměrného....
Ahoj, velikost penisu nijak neřeším. Důležité pro mě je co s ním chlap umí a jak se chová k ženě. Je tedy fakt že nějak extra malého žádný z partnerů neměl,ale ne proto že bych si je vybírala podle velikosti.
Už se to tu řešilo mnohokrát .... spousta žen (a patřím mezi ně taky) upřednostňuje "šířku" nebo "tloušťku" (nebo jak to nazvat) před délkou .... když mi bude dlouhý péro narážet až na žaludek (nadsázka - pro šťouraly), tak si asi sex moc neužiju .....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyby tě náhodou Trichophilio ten průměr zajímal,tak to jde měřit i bez destrukce penisu. Stačí si na to vzít šupleru a máš to na desetinu milimetru přesně.
Tak po tomto komentári mi vták aj koule inštinktívne zalezli s5. :-(
😂😂😂neverim to ani nevis ze tam je ale jsi hodna ze chces uklidnit chlapy s malym
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vy jste s tím už jak trefení po palici,co vám narostlo to máte a tím že to tu budete řešit se vám nezmenší a ani nezvětší.Tak si raději zamrdejte,uděláte líp.
Kazda žena je jiná. Hodně žen délku řeší, ale jsou i takové co ne. A já se mezi takové počítám. A nepovažují se za sexuálně neaktivní :-D k čemu mi bude chlap, který má sice velký penis ,ale je mu jedno zda jsem spokojená nebo nebude mít šikovné prstíky a jazýček ?
Tak jsem asi divná ale mám ráda menší. Přítel má 13,5/4 a úplně vyhovuje. Občas i trochu bolí. Jsem hodně úzká, mám malou pánev a když jsem měla předtím jiného, tak mi nevyhovoval. Orgasmus bez použití ruky mám až teď. Takže asi jsem výjimka, ale ja radši menší.
Orgasmus jen ze soulože bez dalších dráždění jsem zažila jen 1 v životě s klukem co měl cca 12 cm.
Na druhou stranu největší penis měl kluk s cca 18cm takže nevím jaký pocit je třeba 24.
Je to väčšinou v hlave. Aspoň takú mam skúsenosť zo ženami.
Protoze inzeraty nepisi zeny ale muzi s velkou fantazii - a u te i vetsinou zkonci. Take si tim leci svuj komplex aby i ostatnim pak mohli po zaslani rici to mas maliho :-).
Každopádně na to aby se žena při šukačce udělala není potřeba nějaké torpédo. Já mám taky malýho šulína a žena se většinou udělá několikrát,takže v tom problém nevidím. Tak neměrte ale mrdejte.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty trochu mluvíš jak by jsi toho moc za sebou ještě neměl.
Áno súhlas, riešim dĺžku vždy...nejakych 15 má neurobí 😁
Páni čo stačí 11 no díky moc, to jak spať s dieťaťom vo vývoji musí byť 😆
Za svuj dosavadni zivot jsem mel 30 sexualnich partnerek a ani jedna z nich neresila velikost...pokud chlap nemysli jen na sve uspokojeni, pouziva ruce a jazyk, pak centimetr sem, centimetr tam nehraje zadnou roli :)
Já si myslím, že o velikost vůbec nejde, ale jde o to, jak to s ním dotyčný umí.

Na druhou stranu radši budu mít cm navíc a nepotřebovat je, než je nemít a budou mi někdy, u nějaké chybět *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jsi nikdy nepřivedl ženu k orgasmu, pravda?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejhorší je, když chceš být svojí ironií vtipný a ono to nefunguje
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nekdo ma holt dlouhe prsty:-)
Ahoj, no nevím zdali všechny ženy, ale ta moje určitě má raději menší, máme přítele a ten ho má 22cm, tak může porovnávat ,kdyz sní souloži on, vždy si odechne, když se udělá a pak jdu souložit já a to si libuje, mám klasiku 17cm..
17 ale není zrovna menší penis. Menší penis je tak o 5 ještě méně...
Hele je to asi tak. Chlap s menším se musí snazit víc.Dělat různé věci kolem,aby žena měla pocit uspokojení z celého aktu. Chlap s větším nemusí.Prostě rozdělá, zasune a jede. A vždy to bude lepsi s větším.
Postav vedle sebe dva typy. Třeba 15/4 a 21/5. 99% sahne po tom větším! To tak je. A která řekne že ne, tak patří do toho jednoho procenta. Chlap s menším nikdy nedá ženě pocit, který dá chlap s větším.
Není třeba řešit délku.Je třeba si užívat. To, že nekomu dala příroda 15 a někomu 21 cm se ovlivnit nedá. Buďte spokojeni s tim co máte a srovnejte se s tím, že každá chce v životě velkýho aspoň jednou....
Tusim ze mam 16/4...nikdy me to nejak nezajimalo a netrapilo. Manzelku udelam v sexu pokazde a nemusim se kdo vi jak snazit, je to jen v hlave.

Mam rad kdyz jsem az po koule, pekne hluboko a nedovedu si predstavit ze s 21/5 bych zasunul az po koren. Jo, zenska vagina je urcite pruzna ale uz vidim jak si to zenska uziva s 21cm v brichu a je z toho cela odvarena. Zboznuju kdyz pri sukani pekne narazim na cipek a zaludem zajizdim dovnitr.....takze ne, ani se svymi asi 16cm nemam komplex *3*.

Urcite se najdou zeny kterym rozmery nedelaji problem, proc ale kotvit v prvnim pristavu kdyz jich je tolik *6*. Pokud nektera rekne...mas ho malyho, nrvat do krku a chtel bych videt jak hned zmeni nazor *4*.