Sex po 50-ce

Váš názor

Ahoj, manželka mi tvrdí že ženy po 50-ti sex už moc nemusí, že jim to stačí 1x tydně. Má pravdu nebo se jí doma nechce a zanáší jinde?
Ne nechce s Tebou sex pav jsi pitomec. Bože takhle se snad nemůže ptát normální chlap po 20-30 letech vztahu hergot!!! *188*
O tak dlouhém vztahu si zatím jen slyšela, že ? *5*
vycházíš ze zcela milného předpokladu , není totiž normální chlap.
Mě by naopak lákal sex s párem přes 50, i když je mi jen 38. Snad takový najdu...
Pokud je jako moje žena, tak ji opravdu sex nechybí
Karmu, pravda můj zatím trvá jen 19 let. Za tu dobu mě ale partner zná tak dobře, že by podobnou hovadinu fakt na net nenapsal :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj ja bych s vámi do toho sel,tak se ozvi na 732 209 696.
vřele doporučuji.taky jsme to takto řešili a manželka si nemůže vynachválit
jj moje ma mladšiho meho kamoše nahoda ,alkohol ,přespal a je rozveden ,dopadlo to tak že ji vyšukal rano byla nějaka divna ale ted se těši a rada mu podrži a to on je o dest let mladši
Moc toužím, aby mě do trojky vzal takto starší pár...
Některé po 50ce jsou divocejsi jak mladé....Jednak umí-léta praxe sexu. Jsou extrémně naruzive. Nemusí se bát oplodnění tak jedou na doraz .....
Jak které, z některých žen se po 50 letech ohledně sexu stanou divní tvorové *5*
Jo jo. To taky znám. Když nebyla dračice ani předtím, potom to stojí totálně za prd.
Přesně tak jak píšeš,jsme s manželkou spolu 25 let,dřív mohla sex každý den a dneska ji to to stačí jednou za měsic,je nám oběma 58,já jsem si našel bokovku která je o rok starší než já a ta muže sex 2y deně.
Pravda,pravda po vlastních zkušenostech
Přesně ja 38 ale mel jsem 54 a mel jsem co dělat kdyby to nebylo blbe tak bych si ji klidně vzal sex super
Většina žen po 50 je naruzivejsich vlastny zkusenost ja 44,spíš mi muži lety odpadame
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já myslím že je to individuální a vůbec nezáleží na věku. Doporučuji od určitého vekoveho nebo partnerského období něčím milování oživit.
Vsetky zeny chcu trtkat len ich to z vlastnim muzom uz nebavi tak hladaju dovod ako sa tomu vyhnut a preto treba skusat stvorky, trojky a ine sexi zazitky. V podstate ani muza nebavi trtkat tu istu zenu, takze je to tak fifty fifty.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Po 50 pohoda. Není to jako v 25 , ale pořád dobrý. Někdy i lepší ,nebojime se dělat to co by nás dříve ani nenapadlo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
každá to máme nastavené jinak,nicméně,já si nejlepší sex začla užívat po 40tce a je to lepší a lepší*4**4*
Přesně tak. Já taky. Po 40 je to nejlepší. *9*
Příspěvek byl smazán.
Myslí si, že to mají naposled, tak do toho dají všechno......*5*
Já mám 55 a jsem sexem posedlí super.
Jo máš pravdu mně je přes 60 a je to pořád lepší a lepší
Souhlas, čím starší, tím hladovější po sexu, i já
A to vám při tom nevadí ta hlína všude okolo...??
Nevím o jaké hlině tu píšeš. Mladí v o sexus pominutim vi h.....Po 50 sex super lepší nežli ve 20,30i 40. Kdo, tak daleko ještě nedospěl ví houby jak to je. Jezdíme na swingry s více muži děláme gang bang akce a sex si žena uživa 2-3h vkuse za mlada to to takové divoke nebylo jako nyni samozřejmě s jinými muži to ji baví .nejvíce. Mladí si myslí kdovico, ale zažili ještě houby řeši blbosti jaké my už máme dávno vyřešené. stydí se atd. Je jasné že každý to ma jinak, ale u nás i po 50 sex super lepší a intenzivější nežli za mlada.
Občas mi připadá že sem pišou nymandi ,který o zivote a sexu nevedi vůbec nic a hlavne nechapu co tu hledaji "mlade pary" v jejich letech jsme si poradili ve vsem sami a kamarady asi si mysli ze muzou mit sex jenom ti mladi ,naopak ted když mame deti dospeli si muzem vseho užívat vrchovate, je mi 50let a je to lepsi nez za mlada se zavazky preji 40a50kam hodne a hodne sexu
Několikrát jsem šukal dámu 76-79 let a nic z tech keců tady na fóru, nejsou pravda...
Zena ma chut do smrti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak pořád je lepší čukat 100 letou bábu než vyprdenou slepici.*22*
Kristova noho, já to četl: "Žena má pachuť smrti."
A to ještě nevíš jak je to po 60ce...nechápu že si někteří mladí myslí že 50kou toto končí. V tomto věku už všichni vědí co chtějí a umí si to lépe prožít jak ve 30. Tady už je to o kvalitě a ne kvantitě. Ale pozná každý sám. Když je chuť a je čím tak proč ne...
Mohu to jen potvrdit.... manželka souloží pořád ráda a když není s kým, tak alespoň masturbuje…. jo a udělá se rozhodně vícekrát než jen 2x..... 2x jen , když si to dělá sama...
Naprostý souhlas s menolisou. Vím co v sexu chci, řeknu si o to, užívám si ho. K oboustranné spokojenosti.*4*
Ahojky...je mi 39...doma mám tlustou 33 letou a nic nechce...je líná...občas si ji sama projede. Ale Já sex chci..takže řešení byla sousedka...je ji 54...manžel furt dřepý v hospodě...takže jsme si řekli že jsi pomůžeme. Pánové ta šuká jako žádná jiná...luxusní sex že vším.....všudy. A to nejlepší...klidně i 3x denně....moje chrápe...její lije a mi sexujem. Takže 50 luxus
Tak to máš úžasný!Jak má ráda sex, máš vyhráno!
Já to můžu taky potvrdit. Mě je přes 50, a mám 2. kamarádky, o něco mladší na divoký sex. Můžu mít i třetí, neukojenou, ale to už by byl záhul. Tak je mám na střídačku. Jeden dva dny divočina, a pak týden pauza.
Zjistil jsem, že když je nechám pár dní nabíjet, tak potom jsou správně nadržené... A i mě to pomůže.
Takové starší už mají děti z domu, a víc času si užít, to co nestihly za mlada. Ale bohužel je dost takových, co neměly štěstí na správného milence. Ty už sex nechtějí, protože si myslí, že všichni chlapi jsou na prd !! Ty moje měly stejný názor... Ale povedlo se !!
Já měl před lety v zahraničí milenku. 65 let, barokní typ, ale skvělá milenka. S fantazií, bez zábran a nikdy neřekla ne :-) chybí mi :-)
Blbost,já jsem právě po 50 chytla druhou mízu a můžu pořád ale nejsou bohužel na to lidi,asi je nějaká krize či co
Nevím jestli krize, ale spousta i mladších chlapů už sex nemusí, nebo myslí jen na svoje uspokojení... A podle toho to taky vypadá !!
My se k té 50-tce blížíme a u nás k sexu dojde tak jednou za měsíc až dva. Ona mi říká že jsou na světě i důležitější věci než sex takže mi ho akorát jednou týdně vyhoní nebo oral na rychlovku a to je všechno. Asi záleží na každém jak to má nastaveno jinak jsme normálně fungující pár ( na úrovni) - ano pro mě je to hóóódně málo a jí to stačí takže se tomu musím přizpůsobovat a proto jsem i tady....
No ona žena vždy ví co je pro muže nejlepší, když chci jít na pivo, tak se taky vždy zeptám ženy jestli se mi chce...*1**1**1* Taky dávali pohádku kde on se šel zeptat ženy jaký na to mají názor... tak to posunul o level dál....*1**1**1**1*
Přesně, teď letí jiné věci, Instáč, face, online život, naplavka , hadříky a jiné . Kdo by chtěl prosím vás sex *3*
Zdravím tě, jsi zlatá žena po 50. Já jsem po 60 a můžu pořád ale nejsou lidi, ženy s chutí?
Tak jsou? Či nejsou?? Jura
Juro, seznamka je jinde! Zks projet ostatní odkazy nahoře v liště *4*
A co kdyby se nejaky človiček našel?😉
Tak je to asi otázka jak se říká na tělo :-)
Určitě to nejde takhle zjednodušit, jelikož to určitě bývá komplikovanější a vyvstává u toho spoustu otázek. Když vynechám , že některé ženy takto reagují při přechodu . Tak jedna z dalších možností klidně muže být , že takto ti šetrně něco sděluje. Určitě to takhle zní lépe než kdyby ti řekla: prosím tě, ty už mě po těch letech nevzrušuješ, chtěla bych někoho jiného. Bohužel to dost často takhle je . Ono možná ani tak není důležité co za tím je, ale najít společné řešení, otevřít upřímnou debatu atd. Respektive takhle si to představuji já , nicméně jsem byl vždy v pozici kdy jsem něco měl s ženou kolem věku cos zmínil a ta mi říkala podobné věci o svém stálém partnerovi ... Kde je a není pravda musí vždy každý rozklíčovat sám . Pokud se milujete tak myslím , že zde by mohlo platit: s upřímností nejdál dojdeš .
Mám přítelkyni....57 let...malá štíhlá sexy postava....ze nemá chuť mě nepřipadá....je to sex se vším všudy, divočina v posteli v koupelně, v autě , venku......takže kámo , třeba nechce jen Tebe....
Ta moje mi to začala říkat taky,ale až po šedesátce.Kdybych byl mladší,řeším to bokovkou,jenže najít si ji po šedesátce je asi nemožné.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aneb jak okomentovat něco,o čem nemám ani páru.
Sex po třiceti letech mi taky přijde spíš jak exhumace.... Kdo by se chtěl ztrapňovat, že jo
Nesmíš všechny posuzovat podle sebe ....
Je to jen můj názor. Zkušenost a taky kouknu a vidím....
Na názor máš samozřejmě nárok *6*, ale je to házení všech do jednoho pytle.
Každý to má nastavené jinak.Když spolu lidé žijí a společně řeší denní ,životní problémy,tak se na sebe už tolik netěší a nejsou třeba na sebe vůbec "zvědaví",,,to já jsem třeba zvědav jaké krásné křivky má tělo Feiy.Kéž bych jej mohl spatřit.
Jj, taky bych do takový už rozhodně nešel... zasuneš a žalud si rozřízneš o obratel. *24*.
Pro Feiy: Můžu se zeptat, po kolika letech to začalo být blbý a trapný a po kolika letech jste to úplně vzdali? Manželův kolega říkal, že spát se svou ženou po 20 letech je prý in*est *3*. My jsme spolu zatím 13 let a furt dobrý, tak abych měla představu, kdy se to může lámat (i když je mi jasný, že u každýho to bude jiný a třeba to ani nastat nemusí).
To je fakt individuální. Podelalo se to někde v 35, čili po 15 letech. Pak už to nešlo. Co říkají známí, tak tak různě. Jedna to zařízla po narození vnoučetem někde před padesátkou. (O kvalitě před tím by se dalo taky pochybovat) s dovětkem, že běda mu, jak by on někde něco. Další po čtyřicítce. On furt najivne už víc než rok doufá, že se nad ním smiluje. Ortodoxně věrný. Další taky někde po čtyřicítce. S tím, (že žena na to nikdy moc nebyla a nebylo to nijak zajímavé.) že sukani není všechno. Tak se jí na to vykvajzl.... A dalo by se pokračovat . PS. Všechno dlouhodobé vztahy (upraveno)
Pokud manželé seknou se sexem a oba jsou s tím v pohodě, pak není co řešit. Můžou spolu v pohodě fungovat dál až do smrti. Pokud to ale jeden zabalí a ten druhý ještě nechce končit, rád by ještě pokračoval, cítí se silný, už sice ne úplně na vrcholu ale má ještě spoustu sexuální energie, tak to je cesta do pekel. Sex je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Jak to máte se sexem je jedna z prvních věcí, na kterou se ptá terapeut v manželské poradně.
Co je mu do toho 😄 a druhá otázka je, masturbujete?
Děkuju za odpověď. Zajímalo by mě, jakou roli v tom hraje generace. Řekla bych, že mladší generace je od začátku k věcem sexuality otevřenější, tak k takovému vyhasnutí snad nebude docházet tak často, ale to se uvidí časem. Moji přátelé jsou ve věku kolem 35,, ve vztahu max. 15 let, a tam je to zatím ok. S nikým starším jsem se o tom nebavila, maximálně máma občas něco prohodila (ve smyslu, že táta chce, ona už ne), ale to mi úplně nebylo příjemné s ní řešit, takže jsem se snažila tohle téma spíš nerozvíjet *3*.
Nejsem si úplně jistý, jestli skutečnost, že máš o nějaké věci dostatek informací, také nutně znamená, že se ti určitým úskalím podaří vyhnout. Ono to taky může vest k tomu, že se do spousty věcí potom raději ani nebudeš pouštět ze strachu, že by to v budoucnu mohlo ztroskotat. Mám pocit, že do řady věcí v životě je třeba se pustit tak trochu po hlavě (s určitou mírou neopatrnosti) s vírou, že to prostě nějak dopadne.

Je rovněž otázka, jestli ti přátelé říkají pravdu, když tvrdí, že je to u nich ok... třeba ti to tak jen připadá, nebo mohou hrát navenek divadlo. Lepší je spíš pozorovat, jak se k sobě mají - pohledy, takové to jiskření, způsob jakým spolu vzájemně komunikují...
Troufám si tvrdit, že se svými přáteli mám takové vztahy, že před sebou žádná divadla nehrajeme. Nescházím se s páry, ale vždy s jednotlivci, takže vždycky probereme spoustu věcí, včetně toho, co koho trápí.
Myslím si, že díky tomu, že se o sexu víc mluví, tak si partneři můžou už na začátku trochu vyjasnit, co od toho vztahu očekávají, včetně té sexuální složky. Nebo v průběhu vztahu zjistit, že jim něco (ne)vyhovuje a jak je možné s tím pracovat. Celkově mají víc možností než dřív.
Bývalá kolegyně v práci (56 let) občas něco dvojsmyslně naznačovala. Jako že hlavně, že ještě funguje. Musím říct, že už jsem se smíchem odpovídala co chtějí doma po tolika letech ještě předstírat.....
Je to opravdu individuální.
Já nechápu, tu tvoji opakovanou zmínku ohledně "předstírání". Co tím máš na mysli? Jakože předstírat, že mám na sex chuť, anebo předstírat, že mi můj partner přijde i po letech atraktivní? Nebo něco jiného?
Vlastně obojí..... Jedna paní tu v nějakém fóru zdůrazňovala, jak vlastně po letech stačí vzájemný dotek, pohlazení, že už zřejmě asi moc neobcovali. Ale že ta vzájemná blízkost, že ta je nejdůležitější. Možná měla na mysli tohle. To bych chápala
Já bych předstírat nedokázala a ani nechtěla. Buď to tam je, nebo není. Podle mě je dost podstatné, jestli se partner udržuje atraktivní. Pokud na sebe začne po letech kašlat, tak je to jeden ze zabijáků intimního života. A druhý pak je, pokud přestane pečovat o ten vztah (společné zážitky, intimita). Nějak si neumím představit, že na začátku vztahu všechno fungovalo a pak to prostě pomalu vyprchá. Pouhý čas přece nemůže být zabijákem vztahu a touhy. Takže buď byl nějaký nesoulad od začátku a bylo jen otázkou času, kdy to půjde do kytek, anebo partneři podcenili péči, která je potřeba vztahu věnovat. Ale to jsou jen mé teorie, možná naivní. Jestli je na nich něco pravdy, uvidím až časem. Každopádně jsem ráda, že kdykoliv se u nás objevil nějaký nesoulad, tak jsme byli ochotni ho vykomunikovat, a ani jeden nejsme proti tomu vzít si na pomoc odborníka, kdyby bylo někdy potřeba. Nejhorší je, když se problém podcení, neřeší hned na začátku a pak vygraduje tak, že řešení už je hodně náročné nebo téměř nemožné.
Opravdu seš si jistá, že ti tvůj partner někdy nezačíná připomínat spíš tvého bratra?! *4* *3*
Já 55, přítelkyně 50 a sex přes víkend 3x denně vždy trvá tak hodinu a pořád s chuti.
*24*Není to vėku ,ale o chuti a snad i o lásce.
je to jak u které, já mám 66 a sexem jsem čím dál víc posedlá, šukala bych klidně i vícekrát za den.
Jesisi, tak to já doufám, že po přechodu už budu definitivně mrtvá
To nechtěj. Já počítám s tím, že po padesátce už budou děcka z domova, já se budu válet na chatě, rekreačně kouřit marihuanu a užívat si tuny sexu.
To ti zcela vážně přeju 😄.
sex po padesátce doporučuje devět z deseti
No jo, já mít v betli tak mladou babu, taky bych si sex doporučil! ;-))))
není to jen o té mladé partnerce, je to o te chuti, jestli v padesáti nebo v sedmdesáti
Ano je to o chuti dělat dobře sem kolem
Mám to podobně. Přítelkyně 58, a užíváme si bez zábran víc, jak když mi bylo 40. Po 50 už má člověk zkušenosti a umí si ten život i v posteli užívat, nechat věci plynout :)) 👌🤗
Někdo vytáhl téma na světlo. S odstupem několika měsíců. Nic nového.... Názor jsem teda nezměnila. Nevím jak jinde, ale ten můj mě stihne nas....během pár minut 😄 . To jako jo. Ale nějaký techtle, to fakt nefunguje. Ani před 15lety, ani teď.
Když něco nefunguje, tak hledám chybu především u sebe. Žít se dá i kobrou, ale musíte vědět jak s ní zacházet. Věřím, že s tím tvým to bude daleko snažší. :)
Tak jasně. Přežijeme. Ale jak říkám, co předstírat po třiceti letech v intimní části....
Mě je 65 a pořád mě to dost baví i se svojí manželkou. :)
Tohle jedině přes moji mrtvolu. Už nikdy více
Jakože sex už nikdy více? Vždť jste mlaďonká. Má žena je jen o 2 roky starší než ty?
Doma... Jinde? Nedělám si iluze
Máme to taky tak,Mě je 66,mojí ženě 68 a jednou týdně si zašukáme. Já bych si dal říct i víckrát,ale jí se nechce a tak to respektuju.