Matky samoživitelky

Matky samoživitelky

Dříve jsem si myslel, že nejhorší na seznamování to tu mají muži.
Ale čím dál více nabývám toho přesvědčení, že daleko hůře jsou na tom v tomto ohledu matky samoživitelky.
Myslím si, že každého amatéra děsí představa, že ho v ložnici při styku s matkou samoživitelkou překvapí malý kazišuk.
Vždy si představím tu legendární scénku z filmu Pelíšky, kdy se snaží neúspěšně Saša Mašlaň o styk s učitelkou v podání Evy Holubové.

A je tu ještě další věc. Kdykoliv tu vidím nějakou matku samoživitelku, vždy si v duchu říkám: Co musela ta žena udělat tak strašného a ohavného, že ji její partner musel opustit?

Za mě říkám: Ruce pryč od takových žen!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale, třeba Bahňáka. *39* *19* U všech plantážníků
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To bude tou propagací bez gederového vnímání světa....*1**1**1**1**1**1**1**1*
Co vím tak většinou chlap opustí ženu kvůli tomu že
s nim dotyčná nechce mít sex. Ovšem není tomu tak vždy. Jé ale pravda že když je žena samoživitelka,tak v dost případech si za to může žena sama. Například můj kolega zjistil po 7 letém manželství že dítě které vychovával s bývalou manželkou není jeho. Ona mu zatajila že dítě je někoho jiného,protoze v ty době měla poměr ještě s jiným mužem. CHlap od ní odešel a samozřejmě vyhrál i soud a nemusí platit alimenty, protože se prokázalo že dítě opravdu není jeho.
To je jen příklad. Vím že pánové jsou také hajzlíci, ale ženy jsou mnohem ještě horší. Takže pokud je žena samoživitelka, zjistěte si napřed proč tomu tak je. Né pokaždé je to vina toho muže.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Čemu nevěříš?Pokud se prokáže že dítě není jeho a byl to udělaný na něho vlastně podraz, tak jaké pohádky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, tady už není určující faktické otcovství, i když v řadě případů je dotyčný zbaven vyživovací povinnosti, řeší se zda je či není zamítavý rozsudek v neprospěch nezletilého.
Může se tedy stát a stává se, že dotyčný, ač není otcem, je povinen vyživovací povinností do dosažení samostatnosti t.j. do max 26 let věku dítěte.
Tak ty budeš bud nedozrálé děcko, které ví o životě všeobecně kulové anebo total omezená variotka
Přesně tak jak píšeš
Buď je ta žena zanedbaná, nesexuje, nebo je to hysterka. Pak jsou ty podrazy, co jsi zmínila.
Kromě toho ženy samoživitelky,to mají pořád při seznamování jednodušší než pánové. Jsem ráda že jsem žena,když vidím jak často jsou muži odmítáni.
Trochu si mě pobavila , myslím v dobrém slova smyslu *6*
Popisuješ to jako závažné trauma , myslím to odmítnutí. Myslím, že odmítnutí pro každého z nás a pro chlapy především, je kořením života. Každý vyrovnaný chlap by to měl unášet s přehledem . ...Tak že, pro mě osobně vidím větší nevýhodu v tom být matka samoživitelka , než v tom, že mě 5x do roka odmítne nějaká žena, tady na stránkách třeba i 20x *6*
Záleží strašně na tom v jakém úhlu se na to člověk dívá, zda se třeba náhodou o matky samoživitelky neuchází pouze specifická skupina mužů , což by dost možná bylo lepší, kdyby byly dámy rovněž odmítány ?
Takový sracky,střílet to....Vzdyt jsme lidi prosím vás.Maly kazisuk za to nemůže,ten jen roste a učí se...
Komu dat vinu? Jak zde bylo psáno,nikdo neví proč je dotyčná žena sama.Pokud ale čekám pánskou návštěvu,postaram se,aby dítě bylo např.u babičky,tety apod....
Sama patřím mezi TYTO ženy a nikdy problém nebyl,nikdy bych nedovolila aby byl malý v bytě pokud chci sukat...
Důvod samoty?? Vysumeni vztahu?Postupne uvědomění ze byt spolu kvůli dítěti je picovina,tedy aspoň můj názor,tak jsem odešla než se takto trápit.
Jak bylo ale řečeno výše,důvody jsou různé,ženy jsou různé.Pokud provozuje dotyčná služby a dítě má v bytě tak asi postřelit,pokud budují vztah tak dítě není překážkou ani na obtíž.
Ne vždy opustí muž ženu, ono se to stava i opacně. Takže to asi nebude o tom že by dotyčná samoživitelka byla chuděra opuštěna, a spoustě z nich to tak bezpochyby vyhovuje. Já se třeba nekdy rozvést,tak jsem rozhodnutej že už ženu nechci.
Podle mého názoru pokud žena má schopnost mateřství a daruje život měla by dostat statni vyznamenání.
Hmm tak to by cikánky pod tíhou vyznamenání chodily ohnuté.*1*
Nechodily by ohnute, ty by ten kov zpenezily v kovosrotu, nebo jinde *3*
Dal jsem zelenej like , tenhle komentář je super.
Nejvíce se mi libí hláška, že dítě není překážkou, řekla matka s dítětem *3*
Obdivuju ženy které to zvládají nebo zvládli samy , kdo to nezažil nepochopí co všechno to obnáší :(
Tak pokud to dite nepusti Kaju na plny pecky jak v Peliskach tak v poho, ne? *3* "ze zdi na me tupe zira..." *3*
Sice to ironie není ale ne každý chlap muže Mít deti a nevím proc si nenajit ženu s Dítětem Můj příklad Já zatím nenašel ale na to mám dost času 😂😂😂😂
Co musela ta žena udělat tak strašného a ohavného, že ji její partner musel opustit?
😂😂😂
Tož, jednoduchá vodpověd? Porodila dítě a bezpindíkatí jako jsi ty, utečou. *63*
To je jedna z možností. Měl jsem v práci jednu kolegyni, která se zbláznila do týpka, který byl narcis. Mu to lichotilo, omotal si ji kolem prstu, měl v ní obdivovatelku a služku a děvku... Do chvíle, než se on rozhodl, že budou mít dítě a ona se nechala překecat. Jenže po porodu se nevěnovala manželovi, ale dítěti, který ji potřebovalo víc a on to psychicky nedal. A do půl roku psychický týrání, pak i fyzický,... Raděj stala samoživitelkou, než trpět a mít špatný vzor pro syna...

Takže udělala chybu, že si vzala blba a přišla na to, až měli rodinu. Rozumný člověk se z chyb dokáže poučit... A až na děcko je to normální ženská, která zažila srážku s volem.
A tohle se bohuzel deje bezne. Ja zase v okoli mam nespocet lidi, co spolu nejsou ani rok a uz "chceme miminko" 😂👍 Pak se borka divi, ze to chlap neudejcha, v lepsim pripade nahani jinde, v horsim rovnou vezme roha.
A borcum zas nejde do hlavy, proc uz neni tolik sexu, proc je ta zenska tak podrazdena atd.
Takovou samoživitelku znám, je hodně mladá, pěkná a čerstvě po rozvodu. Podrážděná je skoro pořád. Je to pro mě náročný a to jen z pozice kolegy :D Ale jsou i světlé momenty.
A tak neni se cemu divit. Rozvod je dost tezka zatez, natoz kdyz jsou v tom deti. A pri dnesnich cenach a blby dobe... asi bych taky byla ostra. 😂😟
Ahoj já jsem s klukama zůstal sám už to bude v říjnu 6 let. Není to úplně jednoduché ale dá se to zvládat. Ten mladší to dostal jako dárek v první třídě a starší je o tři roky.
Ahoj, tak tohle ja obdivuju snad jeste vic, nez matky samozivitelky. Protoze co si budem vid, zenska ma vetsi predpoklady k tomu opecovavani, domacim pracem atd. Tak hodne stesti!🍀
A to ještě mezi námi něco málo proběhlo a od té doby je to snad ještě horší *3*
Ahaaa, tak tady je ale mozna ten kamen urazu! 😂
Tak všeobecně matky s dětmi to mají kapánek složitější. Nechci tím říct , co je a není správné, ale to co se ve skutečnosti v mnoha případech děje, zejména ze strany chlapů.
Málo který do toho jde po hlavě , chlapi všeobecně neradi lezou do závazků, natož pak s cizími děcky....Většinou , jak už někdo psal, si najdou výrazně mladšího a bezdětného, ale zároveň nějakého jelimana co vysedává u videoher , nemá ambice a tak nějak je rád za guláš s knedlíkem. Řekl bych, že je opravdu těžké upoutat pozornost "normálního" chlapa ve své věkové kategorii . Hlavně v dnešní době, kdy chlapi umí celkem vše , prát , vařit, uklízet a ekonomicky bývají celkem na vrcholu, nebo alespoň už mají jasno v mnoha ohledech.
Tak že otázkou vlastně je, co může matka samoživitelka budoucímu partnerovi nabídnout ?
Hlavně v dnešní době, kdy chlapi umí celkem vše , prát , vařit, uklízet// ja taky miluju cernej humor😂😂😂👍
Tak pere pračka a vaření v dnešní době už snad zvládá každej
Mám kolegu, co si zkoušel ohřát párky a nedal do hrnce vodu... Takže asi tak.
Jsou jedinci co jim vyvře voda na čaj to je pravda
To nebude pohlavím... Sousedka zvládla dát při prvním použití novou varnou konvici na sporák 🙈
Tak nevím jak ostatní , ale já to zvládám. Což mi zcela jistě umožňuje obejít se ve svém životě bez matek samoživitelek *6*
No nevím, ale ženská s děckem toho nabídne stejně, jako ženská bez děcka. Pokud je chemie a vůle, tak není problém.
Něco podobného sem chtěl napsat, ale je potřeba si uvědomit, že chlap bude vždy na druhé koleji a to at ve vetší nebo v menší míře, mám to letmo vyzkoušené. Je to na zvážení každého.
Chlap přece nepotřebuje péči 24/7. Kdyby jo, nebyl by to chlap, ale mamánek a ten nesbalí ani svobodnou bezdětnou. A pokud to bereš tak, že chceš být bohem, kterýho někdo bezmezně obdivuje, tak nepotřebuješ ženskou, ale psychiatra.
Nechci být nezdvořilý, ale s kolika takovými jsi měl během svého života vážný vztah ?
Já byl na začátku takového vztahu, spíš sem si to na chviličku zkusil, ale s kolika takovými měl vztah místní všeználek nad věci netuším, který navíc absolutně nepochopil, co sem tím myslel a mele něco o 24h péči.
Já to pochopil, tak alespoň někdo *3* Dělám si srandu. Hele, já myslím , že to nemá cenu , ono je to ve skutečnosti podle mě tak, že každý si určuje co , nebo kdo má pro něj hodnotu. Stejně tak jako pro mě nemá hodnotu posluhovačka v domácnosti (myslím tím partnerku), nebo matka samoživitelka , tak pro druhého hodnotu má a zase by pohrdal ženou která je ambiciózní v něčem co jí baví, sportuje, ví co chce a hlavně co nechce atd.
Když se to vezme kolem a kolem , tak dost matek samoživitelek bývá samo a akorát si musí věčně hojit rány, že naletělo dalšímu kreténovi. po zdejší rádoby debatě si pokládám otázku, proč ?
Se dvěma, celkově kolem tří let. A teď přes rok amatérka, co sice není samoživitelka, ale je se dvěma dětma a manželem. Kdo chce, čas a způsob si najde děcka neděcka.
Ale já netrpím narcistickou poruchou osobnosti jako někteří, co žárlí i na partnerčiny děti, protože kvůli nim se nemůžou stát jejím jediným bohem.
Tak ale o to přeci vůbec nejde ! Ale myslím, že si neporozumíme, zkusil si a teď víš své. Já především uznávám, že každý si může někoho najít a jsou prstě chlapi kterým to nevadí. Otázkou však zůstává , za co ten konkrétní chlap stojí ? To myslím jako ve všeobecném společenském měřítku .
Nejde přeci o čas , ale o to, že v tu chvíli (předpokládám, že se bavíme o vážném vztahu), se stává dotyčný náhradním otcem na plný úvazek , což může být občas náročné. K tomu všemu děti všeobecně mají specifické potřeby a tak nějak se jim chod domácnosti a společného života přizpůsobuje , což předpokládám , jestli má někdo všech pět pohromadě a nenechá se ovlivnit dobrým sexem, tak si snad musí uvědomovat , že se singl ženou bez dětí se dá realizovat daleko více koníčků a zábavy , a to od blbostí až po velké věci.
Ale pokud je někdo pecivál, jezdí třeba kamionem, na dovču jezdí pod stan a doma mu stačí kanape a sekaná, tak v tom případě chápu, že není problém si najít na všechno čas .
Ono se nesmí opomenout , že dobrá polovina oněch matek samoživitelek měla na prd chlapy, což se po rozchodech asi moc nezlepšilo , takže děcka jsou u mámy 24/7...
Jak jako, za co stojí? Tak chlap především nemusí nikomu vysvětlovat nebo obhajovat, jakou ženskou a proč si vybral. Má kule na to, aby neřešil blbečky okolí a šel si za svým.

Náhradním otcem na plný úvazek? A na tom jsi byl kde? Jednak, většinou existuje střídavka, nebo minimálně každý druhý víkend u otce. A ten víkend se dá využít. Druhá věc, pokud je aspoň trochu rozumná, tak tě s dětma neseznámí hned, ale napřed si tě oťuká, aby věděla, co jsi zač a aby případný rozchod dětem neublížil a pak to jde stylem "přijde na návštěvu strejda". Takže fakt nemusíš mít strach, že jeden týden jsi volný, pak si zajdeš na rande se samoživitelkou a druhý týden děláš po večerech úkoly s jejíma děckama. A třetí věc, umíte mluvit a svobodně rozhodovat o svým životě. Když si domluvíte, že bude jenom šukec každý druhý víkend, tak bude šukec každý druhý víkend. Když se domluvíte, že spolu budete bydlet, tak spolu budete bydlet.
Jj jasný, hele, já ti to neberu, když říkáš, že jsou fajn, tak jsou fajn. Je jich tu všude kolem nás hromada... Mimochodem, jsem myslel, že máme od začátku jasno a víme, že se bavíme o o případném budoucím vztahu, který jak je známo vyústí v něco, ideálně ve sdílenou domácnost, kde jak už jsem zmínil, chtě nechtě budeš náhradním otcem na plný úvazek...
Kdybys napsal hned , že je chceš jen píchat , tak jsme si mohli oba ušetřit řádky. Naprosto v tomto souhlasím, že v takovém případě ti matka samoživitelka může nabídnout úplně stejně jako ostatní .
Ohledně střídavé péče, vyživovací povinnosti a všeobecně o péči nezaopatřených dětí se už vůbec nebudu bavit, evidentně ti nejsou známi fakta. Pokud by bylo vše růžová jak říkáš, tak OSPOD není jeden z nejvytíženějších úřadu u nás...
Tak znovu. Samoživitelka se sama stará o děcko (nebo o několik děcek). Pokud se sestěhuje s chlapem a začnou fungovat jako rodina (kde budeš suplovat otce), tak už to potom NENÍ samoživitelka. Dokud ale tou samoživitelkou je, fotra jejím dětem neděláš.

Btw, jako otec, který se o děcko staral i ve stádiu mimina můžu říct, že přijít k hotovýmu bez prosraných plín a prořvaných nocí by taky nebylo úplně marný. A samoživitelka většinou neplánuje hned znovu zabřeznout...
Chtěla bych to upřesnit. Samoživitelka je ta, která k dětem nemá otce (nebo ho má, ale nejeví zájem) a živí ho sama.
Ostatní jsou normální matky a proto, že se na výchově podílejí společně s otcem a stejně tak i ekonomicky, nemůžou se nazývat samoživitelkami ;)

Pak by mě zajímalo, která žena 35+ nemá dítě? Pokud nemá, je dost velká pravděpodobnost, že ho chtít bude. Potom najít single a bezdětnou 35+ je trochu sci-fi a kontraproduktivní.

Který muž 35-40+ nemá dítě?
A ten co ho má je pak je stejně nezajímavý jako ta ženská, kterou tady nazýváš samoživitelkou. Protože je velká pravděpodobnost, že má střídavou péči, že to skákání kolem dětí mu sebere víc energie než té matce (vlastní zkušenost) a někteří mí kamarádi se dokonce ve dnech péče o dítě vůbec nezvládnou na tu ženu naladit :)))

Upřesnila jsi to pěkně. Na tom dalším se také shodneme, mám za to že to je realita. I když tu existuje malé procento odlišnosti, když je chlap samoživitel tak určité skupině žen to imponuje, opačně to moc nefunguje.
Nevím jestli imponuje, ale z praktického hlediska je to kompatibilnější. A pořád je tam to riziko, že nemá děti=bude je chtít.
I to je možné. Jinak dneska už je jiná doba , tak že občas některá nechce děcka, buduje kariéru a dělá jiný věci než maminy.
Souhlas. Jsou prostě vzácný druhy ženských, který se blbě hledají:
- ve 20 panna
- ve 30 taková, co nechce hnízdit
- ve 40 bezdětná
Jarda Jágr ho nemá ani po padesátce 🤣
Záleží na důvodu proč jsou z nich matky samoživitelky. V dnešní době se dost často setkávám s tím, že muž je ten co ctí rodinu a chce ji udržet pohromadě.
Matka samoživitelka by rozhodně neměla hledat partnera na těchto stránkách, pokud si jen nechce ulevit.
Tak ony jsou to samoživitelky proto, že z nějakýho důvodu nemůžou vychovávat děcko s chapem, se kterým si ho upekly. Spíš bych se ptal po důvodu, proč to nešlo.

Jaký je důvod, že by neměla hledat tady?

Btw, existuje i něco horšího, než samoživitelka. Bezdětná mamina, která se o děcka nestará. Nevím, jestli je horší poddruh, co jí děcka zabavila sociálka, nebo co je strčila k příbuzný, aby mohla chlastat, fetovat a šukat. Ale vím, že takovýmu tvorovi je lepší se vyhnout.