Hluční sousede

Má někdo hlasity nebo jste vy?

Je při tom někdo hodně nahlas? Nebo máte nějakého takového souseda?
S námi si sousedi dost užijí:-)) Soused pod náma je už trochu na nervy občas, jelikoz jsem dost slyšet;-))(
Dej mu zašukat a uvidíš jak se mu nervy rychle srovnají.*6*
Ani jsem nečekala podobný inteligentí komentář....
My jsme taki spíše ti hluční než Ti, co by měli problém že je někdo v baráku hlučný...
My máme problem ten, že nás oba dva dost vzrušuje když sousedka masturbuje dost nahlas, vždy si musíme zašukat
Tak proč na ni nezazvonite a nenavrhnete ji trojku. Bude po problému a nemusíte nikoho hledat.
Myslím, že chtěli naznačit, že to vlastně není problém.
Takovou sousedku bych taky chtěl 😉
Já jsem při sexu taky hlučná,myslím že sousedi toho musí mít kolikrát taky dost :-D ale zatím si někdo stěžovat nepřišel :-D
Taky si nemohu stěžovat na sousedy 😀 zatím nikdo nezvonil a to v baráku máme ložnice vedle sebe.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Panelák je na to zlo no 😀 každý to zná
S nami sa ani nepozdravia *3* závisť,..
Manželka hodně nahlas vzdychá ne-li až křičí. *114**243* V létě s dvěřma dokořán od balkonu nás musí slyšet celej panelák. Nejednou nám sousedka o pár pater níž říkala, jestli chvilkama slýcháme nějaké křiky. *2**22*
Ta moje u toho taky šíleně řvala.Slyšel jsem ji až v hospodě na konci ulice... *1*
Máme jen jednu zkušenost z dovolené. V apartmánu, asi tenká zeď, a na jednou v noci rytmické vrzání postele a hlasité vzdechy. Moc vzrušující. Museli jsme na to taky vlítnout.
Tak u nás je to sousedka nad námi. Její orgasmy už důvěrně znám, když to má fakt hodně silně, prožije si to pěkně nahlas.
Naposledy přitáhla ze zábavy s nějakým kolíkem a po chvilce slyším jak vyjekla a zařvala "ses posral ne, to bude bolet, to ne !".
Asi jí frajer nasadil čůráka k prdelce a ona nechtěla.
O víkendových ránech zase bylo kolikrát slyšet, jak docela nahlas povzbuzuje ke stříkání někoho, koho honila, to asi nemohla zrovna prcat. Oosbně si myslím, že jelikož je po rozvodu, tak předvádí, jak je free a jak si užívá života. Mě to neva, někdy si ho při tom i honím a představuju si tu její prcinu.
Měl jsem takové hlučnější sousedy, většinou byla slyšet ona při ukájení v noci, někdy i víckrát po sobě. Jednou to dělali hned za dveřmi bytu, když jsem se vracel v noci z práce, bylo to hodně vzrušující.
Ahoj tak kdo slysite sousedy? Ted jak jsou všichni doma tak se asi vice souloží v bytech... Kdo máte jaký zážitky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nooo... v létě je slyšet v baráčku sousedy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejbližší soused je 40 m. A ještě k tomu teplouš. Na druhý straně ožralá baba. Není co řešit *3*